On-line results
 
Libínské sedlo, Prachatice (CZ), 12.08.2018 - Competition - Run 2
 
 
 
 
 
Last 5 in Finish
 
Rank Driver # Nation Class 1-st RUN 2-nd RUN RUN
1. WILHELM Philipp 999 E2 1:50.18 1:50.09 3:40.27
66. JIŘÍ JELÍNEK 911 H2 2:47.99 2:46.21 5:34.20
64. ROLL Vaclav 902 H2 2:42.44 2:40.57 5:23.01
10. KACÁLEK Robert 292 H+2000 2:06.83 2:04.29 4:11.12
48. URBÁNEK Stanislav 289 H+2000 2:24.30 2:25.40 4:49.70
 
End Race at 15:10
 
Absolute results
 
Rank Driver # Nation Team Class Car 1-st RUN 2-nd RUN RUN Gap
1. WILHELM Philipp 999 MSC Rottenegg E2 Norma 20F 1:50.18 1:50.09 3:40.27 v=137.28
2. KOŠEK Tomáš 3 Traktorka E+2000 Mitsubishi Evo VI 1:52.19 1:52.33 3:44.52 +4.25
3. KUŽEL Michal 17 RDM Motorsport E+2000 Lancer evo 8 1:57.35 1:57.96 3:55.31 +15.04
4. KUBÍČEK Lukáš 2 Svijany Racing E+2000 Mitsubishi Lancer Evo VIII 1:59.23 1:59.07 3:58.30 +18.03
5. LIŠKA Vladimír 51 Invelt Plzeň E+2000 2WD BMW M3 1:58.81 2:01.67 4:00.48 +20.21
6. LEV Martin 500 Autoservis Lev N+2000 Subaru Sti 2:03.24 2:02.51 4:05.75 +25.48
7. VRKOSLAV Jiří 300 Vrky Motorsport E-1600 Citroën C2 2:03.61 2:02.26 4:05.87 +25.60
8. ČERNÝ Miroslav 301 CM motorsport E-1600 Skoda 130L 2:03.70 2:04.12 4:07.82 +27.55
9. FIGL st. jiří 280 Speedy motorsport H+2000 Audi Sport Quattro S1 E2 2:04.37 2:05.37 4:09.74 +29.47
10. KACÁLEK Robert 292 MR Racing Kladno H+2000 BMW M635CSi 2:06.83 2:04.29 4:11.12 +30.85
11. KOŽMÍN Martin 8 Auto Kožmín E+2000 Subaru Impreza 2:05.95 2:05.69 4:11.64 +31.37
12. PANOŽKA Josef 281 - H+2000 Porsche 911 SC 2:06.11 2:06.32 4:12.43 +32.16
13. ROLL Michal 523 RMLRACING N+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX 2:03.74 2:09.80 4:13.54 +33.27
14. HÁK Jiří 501 Hakspeed N+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX 2:05.80 2:08.23 4:14.03 +33.76
15. ČERNÝ David 105 Goodal E-2000 Škoda pickup 2:07.65 2:06.90 4:14.55 +34.28
16. WINKLER Martin 60 České Budějovice E+2000 2WD Nissan 200SX 2:06.11 2:08.71 4:14.82 +34.55
17. REISS Jan 302 Reissingteam E-1600 škoda 130 RS 2:08.10 2:08.78 4:16.88 +36.61
18. PATERA Ed 261 Edda Cup Team H-2000 VW Scirocco 2:08.96 2:08.62 4:17.58 +37.31
19. HEMERKA Aleš 147 Barn team Nymburk E-2000 Alfa Romeo 147 2:09.65 2:09.28 4:18.93 +38.66
20. SRNSKÝ jr. Josef 240 Svijany Racing H-1600 Škoda 130 LR/H 2:10.32 2:09.37 4:19.69 +39.42
21. BERAN Martin 59 - E+2000 2WD BMW E 46 M3 2:09.34 2:11.18 4:20.52 +40.25
22. HUBR František 502 HF Racing N+2000 Subaru STI 2:12.09 2:11.47 4:23.56 +43.29
23. ZENKL Otakar 404 ZRS Millers Oils E-1400 Felicia Pick-up 2:14.94 2:13.97 4:28.91 +48.64
24. SYROVY zdenek 4 Svijany racing E+2000 Mitsubishi lancer evo VII 2:14.62 2:15.72 4:30.34 +50.07
25. MAIER Pavel 241 Alpine Club Prague H-1600 Ford Escort 2:17.47 2:15.25 4:32.72 +52.45
26. ASTL Jakub 388 Honda Racing Team E-1600 Honda CRX II 2:17.97 2:16.21 4:34.18 +53.91
27. TKÁČ Stanislav 284 Speedy motorsport H+2000 Lancia Delta HF Turbo 2:16.48 2:18.42 4:34.90 +54.63
28. KŘÍSTEK Jindřich 701 Protlum Suspensions N-1600 Honda Civic 2:18.05 2:18.87 4:36.92 +56.65
29. STANDA Urbanek 288 - H+2000 Bmw 325i 2:18.46 2:18.71 4:37.17 +56.90
30. KLOTZ Josef 55 Audi Sport E+2000 2WD Audi A4 2:18.09 2:19.18 4:37.27 +57.00
31. FIGL jiří 605 AUTOPOINT- Speedy motorsport N-2000 Toyota Celica TS 2:18.34 2:19.01 4:37.35 +57.08
32. PETR Roman 226 MR RACING KLADNO H-1300 ŠKODA 130LR/H 2:18.96 2:19.23 4:38.19 +57.92
33. CABELA Martin 601 Buidldtec N-2000 Honda ? 2:18.63 2:19.57 4:38.20 +57.93
34. KRAMEŠ Luboš 221 MOTORSPORT PRICOVY H-1300 Škoda 1000MB 2:18.87 2:20.36 4:39.23 +58.96
35. JIRAS pavel 222 Autosport-Řeporyje H-1300 Škoda 130 RS 2:19.47 2:20.18 4:39.65 +59.38
36. ZELENKA Martin 705 Zeka Motorsport N-1600 Citroen Saxo VTS 2:20.72 2:22.90 4:43.62 +1:03.35
37. KRÁTKÝ Lubomír 602 2K N-2000 honda civic 2:21.42 2:22.79 4:44.21 +1:03.94
38. KOPELENT Ladislav 750 Autosport Kopelent Saxo Cup Peugeot 106 S16 2:22.10 2:22.90 4:45.00 +1:04.73
39. FIKOTA jr. Jaroslav 709 Athila N-1600 Honda Civic 2:26.91 2:18.86 4:45.77 +1:05.50
40. HOHEISEL Antti 220 Sachsen H-1300 Škoda 120 2:23.28 2:22.85 4:46.13 +1:05.86
41. KOVÁŘ Martin 117 MTS Racing team E-2000 BMW 318is e30 2:22.80 2:23.59 4:46.39 +1:06.12
42. KVASNIČKA Vladimír 703 FALCO Motorsport N-1600 Pegeot 106 S16 Rally 2:22.53 2:24.29 4:46.82 +1:06.55
43. ŠEJDA Václav jr. 149 PAJDASPORT Garage E-2000 OPEL Astra GSI 2:23.52 2:24.01 4:47.53 +1:07.26
44. LEPŠÍ Lukáš 754 Autosport Kopelent Saxo Cup Peugeot 106 S16 2:24.77 2:23.21 4:47.98 +1:07.71
45. RAUSA Karel 753 Auto Qualt Saxo Cup Peugeot 106 s16 2:24.18 2:24.65 4:48.83 +1:08.56
46. NEUŽIL Tomáš 779 Peugeot díly Kocbeře Saxo Cup Peugeot 106 2:24.20 2:24.92 4:49.12 +1:08.85
47. MAZANEK Václav 610 Perná RACING N-2000 Ford Focus ST 2:24.32 2:25.15 4:49.47 +1:09.20
48. URBÁNEK Stanislav 289 Urbánci H+2000 BMW E 30 2.5 i 2:24.30 2:25.40 4:49.70 +1:09.43
49. VALENTA Jan 282 AMG Mercedes H+2000 Mercedes 190 AMG 2:24.73 2:25.04 4:49.77 +1:09.50
50. VAŇÁTKO Jaroslav 600 TGR team N-2000 ACURA RSX 2:25.65 2:24.46 4:50.11 +1:09.84
51. KLÍMA Roman 399 - E-1600 Honda Civic 2:25.31 2:25.96 4:51.27 +1:11.00
52. VANĚK Jan 778 - Saxo Cup Peugeot 106 2:26.92 2:27.18 4:54.10 +1:13.83
53. KROH Josef 752 Patera Citroen Saxo Cup Citroen Saxo VTS 2:27.86 2:29.90 4:57.76 +1:17.49
54. HOLICKÁ Bára 706 - N-1600 Citroen Saxo 2:28.82 2:31.09 4:59.91 +1:19.64
55. ČERMÁK Josef 207 Autosport Pegas H-1150 Š 1000 MB 2:29.57 2:30.98 5:00.55 +1:20.28
56. KRUPIČKA Ladislav 452 Nymburk E-1400 Fiat ? 2:31.18 2:30.72 5:01.90 +1:21.63
57. HORÁČEK Jindřich jr. 702 SHIVA KTM N-1600 Peugeot 106 2:36.26 2:27.51 5:03.77 +1:23.50
58. PECL František 53 VR6 motorsport E+2000 2WD VW golf 2 VR6 2:23.26 2:42.13 5:05.39 +1:25.12
59. HOVORKA Radek 755 Patera Citroen Saxo Cup Citroen Saxo VTS 2:33.09 2:33.28 5:06.37 +1:26.10
60. TESAŘ Tomáš 235 LITTES racing H-1300 Škoda 130 LR/H 2:35.07 2:33.78 5:08.85 +1:28.58
61. BLÁHA Michal 716 - N-1600 Citroën Saxo 2:37.04 2:33.12 5:10.16 +1:29.89
62. GANGUR Jakub 806 Swift Racing Náchod N-1400 suzuki swift GTi 2:36.52 2:36.98 5:13.50 +1:33.23
63. HORÁČEK Jindřich 707 SHIVA KTM N-1600 Peugeot 106 2:37.17 2:37.20 5:14.37 +1:34.10
64. ROLL Vaclav 902 Rakar H2 Škoda Favorit 2:42.44 2:40.57 5:23.01 +1:42.74
65. ŠEJDA Václav st. 267 PAJDASPORT Garage H-2000 RENAULT R5 Turbo 2:45.40 2:44.66 5:30.06 +1:49.79
66. JIŘÍ JELÍNEK 911 autosport Poděbrady H2 škoda favorit 2:47.99 2:46.21 5:34.20 +1:53.93
67. KOŽMÍNOVÁ Lucie 777 AUTO KOŽMÍN Saxo Cup Citroen C2 2:57.92 2:51.37 5:49.29 +2:09.02
68. MAREŠ Patrik 276 - H-2000 Renault 5 2:58.48 2:52.36 5:50.84 +2:10.57
VALÁŠEK Václav 115 - E-2000 audi a3 tdi - DNS - - DNS - - DNF -
HLAVIČKA Jan 97 RDM E+2000 2WD Octavia RS - DNS - - DNS - - DNF -
KALISTA Jan 714 MH Honda Racing N-1600 Honda Civic 2:34.35 - DNS - - DNF -
ŠIROKÝ Antonín 611 Šo©k Motorsport N-2000 Citroen Xsara 2:24.91 - DNF - - DNF -
MARIK Karel 50 Speed Company E+2000 2WD BMW E36 coupe 2:04.68 - DNF - - DNF -
KOŽMÍNOVÁ Veronika 720 Auto Kožmín N-1600 Citroen C2 - DNF - - DNS - - DNF -
HOMOLA Matyáš 722 Autoservis Lev N-1600 C2 VTS 2:30.00 - DNS - - DNF -
SLOVÁČEK Michal 100 Svijany Racing E-2000 Honda Civic Type R - DNF - - DNS - - DNF -
FIŠER Petr 311 Goodal E-1600 Škoda pickup 2:12.32 - DNS - - DNF -
JANUŠKA Petr 310 Goodal E-1600 Škoda pickup - DNF - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Event
15:10:47 II. súť.jazda je ukončená
14:51:18 Pokračujeme
14:17:52 Št. 51, 53 budú mať opravnú jazdu
14:17:28 Havária št. č. 50 (pretekár OK); bude nutný odťah vozidla
13:51:33 Pokračujeme hl. št. poľom
13:31:24 Dabléri na trati