On-line results
 
EcceHomo 2017, Šternberk, 04.06.2017 - Competition - Run 2
 
 
 
 
 
Last 5 in Finish
 
Rank Driver # Nation Class 1-st RUN 2-nd RUN RUN
1. FAGGIOLI Simone 18 E2-SC-3000 2:43.37 3:10.38 5:53.75
6. JANÍK Václav 20 E2-SC-3000 2:54.84 3:30.20 6:25.04
99. MEIXNER Richard 31 E2-SC-2000 3:25.37 4:29.36 7:54.73
10. NEVĚŘIL Dušan 22 E2-SC-3000 2:57.59 3:36.04 6:33.63
39. VONDRÁK Petr 26 E2-SC-2000 3:06.32 4:08.87 7:15.19
 
End Race at 17:29
 
Absolute results
 
Rank Driver # Nation Team Class Car 20m 100m 4900m km/h 1-st RUN 20m 100m 4900m km/h 2-nd RUN RUN Gap
1. FAGGIOLI Simone 18 Best Lap SSD E2-SC-3000 NORMA M20FC 1.98 3.83 1:50.51/220 2:43.37<TR 2.11 4.09 2:05.74/197 3:10.38 5:53.75 v=158.75
2. MERLI Christian 1 Merli Ch. D/E2-SS-3000 OSELLA FA30 1.99 3.89 1:51.38/220 2:45.30<TR 2.13 4.07 2:07.26/207 3:08.63 5:53.93 +0.18
3. MACARIO Paride 2 Macario P. D/E2-SS-3000 OSELLA FA 30 2.16 4.17 1:55.37 2:50.49 2.20 4.22 2:07.44/208 3:07.70 5:58.19 +4.44
4. KOMÁREK David 21 Liqui Moly Racing Team E2-SC-3000 NORMA M20FC KOMVET EVO 2.17 4.19 1:57.22 2:57.45 2.17 4.21 2:14.49/182 3:26.24 6:23.69 +29.94
5. MICHL Dan 40 Michl Motorsport Czech National Team E2-SH-3000 LOTUS ELISE 2.25 4.38 2:05.28/196 3:06.69 2.29 4.43 2:13.70/195 3:17.72 6:24.41 +30.66
6. JANÍK Václav 20 Nutrend Czech National Team E2-SC-3000 NORMA M20FC 2.03 3.91 1:57.09/205 2:54.84 3.93 2:18.06 3:30.20 6:25.04 +31.29
7. VITVER Vladimír 39 SVC Group Czech National Team E2-SH+3000 AUDI WTTR- DTM 2.24 4.43 2:04.71 3:07.59 2.33 4.58 2:12.93/191 3:17.77 6:25.36 +31.61
8. PETIT Sebastien 19 Petit S. E2-SC-3000 NORMA M20 FC-Mugen 1.96 3.86 1:53.03/209 2:49.39 1.90 3.82 2:11.91/163 3:37.49 6:26.88 +33.13
9. BONUCCI Uberto 245 Bonucci U. HA-C4-D8 OSELLA PA 9/90 2.14 4.27 2:08.38/187 3:14.34 4.14 2:09.62/187 3:14.41 6:28.75 +35.00
10. NEVĚŘIL Dušan 22 Speedmaster Racing Team s.r.o. E2-SC-3000 NORMA M20FC 2.25 4.32 1:59.13/209 2:57.59 2.29 4.50 2:18.50/166 3:36.04 6:33.63 +39.88
11. RYBNÍČEK Marek 41 Liqui Moly Racing Team E2-SH+3000 FORD FIESTA WRC 1.82 3.86 2:08.15 3:13.13 1.84 3.88 2:16.07/188 3:23.62 6:36.75 +43.00
12. BORMOLINI Fausto 4 Bormolini F. D/E2-SS-3000 REYNARD K02 2.14 4.28 1:58.29/204 2:55.59 2.25 4.53 2:23.32/172 3:44.61 6:40.20 +46.45
13. TRNKA Petr 27 Czech Defence Systems Czech National Team E2-SC-2000 LIGIER JS53 EVO2 2.08 4.36 2:08.89/180 3:11.69 2.26 4.65 2:19.46/173 3:29.07 6:40.76 +47.01
14. NAPIONE Renzo 6 Napione R. D/E2-SS-3000 REYNARD K02 2.28 4.62 2:02.51/199 3:03.89 2.13 4.25 2:20.62/163 3:37.03 6:40.92 +47.17
15. VONDRÁK Martin 7 Auto Vondrak Czech National Team D/E2-SS-2000 TATUUS NT07 HONDA 2.03 4.19 2:06.80/181 3:09.63 2.06 4.32 2:22.83/178 3:31.43 6:41.06 +47.31
16. BÉREŠ JR Jozef 33 Slovak National Hillclimb Team E2-SC-2000 TATUUS PY 012 1.99 4.19 2:09.16/177 3:13.54 2.03 4.20 2:17.50 3:28.49 6:42.03 +48.28
17. DROTÁR Igor 55 Drotar Autosport E1 ŠKODA FABIA R5 1.94 3.89 2:08.09 3:14.53 1.98 3.94 2:18.50/194 3:27.95 6:42.48 +48.73
18. WEBER Christophe 8 Ecurie des Ordons D/E2-SS-2000 DALLARA F302-04 2.08 4.22 2:05.62/183 3:09.70 2.14 4.34 2:22.71/175 3:33.80 6:43.50 +49.75
19. STOLLNBERGER Andreas 10 Team Terschl Austria D/E2-SS-2000 DALLARA F302 2.05 4.26 2:10.98/174 3:15.49 2.30 4.69 2:23.08/172 3:33.86 6:49.35 +55.60
20. KLUS Adam 246 Klus A. HA-C4-D9 MARCH HSS CAN-AM 2.24 4.45 2:17.02/172 3:26.13 4.34 2:16.69/175 3:24.91 6:51.04 +57.29
21. CVRČEK Věroslav 81 L Racing s.r.o. E1 ŠKODA FABIA S2000 1.88 3.92 2:06.36/192 3:23.01 1.88 3.91 2:19.00/186 3:30.31 6:53.32 +59.57
22. SZÁSZ László 5 Auto Klub Dubrovnik Racing D/E2-SS-3000 REYNARD-ZYTEK F3000 2.20 4.32 2:06.43/189 3:10.20 2.36 4.71 2:28.72/178 3:43.25 6:53.45 +59.70
23. PAILER Felix 56 Pailer F. E1 LANCIA INTEGRALE 1.90 3.89 2:14.30 3:22.85 2.00 4.01 2:19.88/181 3:32.67 6:55.52 +1:01.77
24. ŠENKÝŘ Robert 112 Šenkýř Motorsport GT+3000 BMW Z4 GT3 2.71 5.18 2:12.79/179 3:18.24 2.53 5.14 2:26.28/170 3:38.88 6:57.12 +1:03.37
25. PRÁŠEK Jaroslav 254 GT2 Motorsport HA-C5-E3 CHEVRON B42 F2 2.09 4.33 2:20.24/162 3:30.95 4.27 2:19.44 3:28.67 6:59.62 +1:05.87
26. BORMOLINI Andrea 14 Bormolini A. CN-3000 OSELLA PA20 2.16 4.34 2:07.96 3:10.78 2.36 4.80 2:33.04/155 3:49.44 7:00.22 +1:06.47
27. MILOŇ Jan 113 Jantar Team s.r.o. GT+3000 BMW Z4 GT3 2.35 4.61 2:12.95 3:19.15 2.44 4.81 2:27.51/175 3:41.54 7:00.69 +1:06.94
28. CRESPI Stefano 16 Crespi S. CN-2000 OSELLA PA21 EVO 2.30 4.48 2:11.26/181 3:16.21 2.43 4.63 2:28.31/170 3:45.37 7:01.58 +1:07.83
29. MADRIAN Ferdinand 25 MSC Rottenegg E2-SC-3000 NORMA M20F 2.03 4.16 2:10.65 3:15.77 2.13 4.36 2:31.20/161 3:51.79 7:07.56 +1:13.81
30. CHABR Tomáš 13 Chabrmotorsport E2H-SS-1000 TOMIS 99-03 2.27 4.75 2:15.33 3:22.66 2.54 5.26 2:32.89/163 3:45.33 7:07.99 +1:14.24
31. TURRIZIANI Roberto 244 Turriziani R. HA-C4-D7 OSELLA PA9/90 2.27 4.69 2:21.86/170 3:32.21 4.99 2:23.74/163 3:36.32 7:08.53 +1:14.78
32. SCHMITTER FREY Philippe 115 Schmitter Frey P. GT+3000 LAMBORGHINI GALLARDO FL2 2.28 2:12.46/171 3:20.81 2.51 4.99 2:29.49/149 3:48.81 7:09.62 +1:15.87
33. CAPUCCI Marco 15 Capucci M. CN-2000 OSELLA PA 21S 2.17 4.38 2:12.75 3:17.03 2.16 4.37 2:33.33/165 3:53.04 7:10.07 +1:16.32
34. NEUMAYR Christopher 68 Neumayr Ch. E1 FORD NPM-ESCORT 2.40 4.94 2:19.40/169 3:27.84 2.29 4.74 2:29.74/164 3:42.30 7:10.14 +1:16.39
35. MLEJNEK Aleš 311 Mlejnek A. E2H-SS-1000 GLORIA C8F 2.09 4.44 2:14.77/166 3:22.33 2.32 4.70 2:32.37/158 3:48.27 7:10.60 +1:16.85
36. ULMAN Pavel 47 Ulman P. E2-SH+3000 BMW M3 E36 2.64 5.20 2:19.43 3:28.72 2.68 5.23 2:29.76/166 3:42.12 7:10.84 +1:17.09
37. SVOBODA Jiří 30 Nutrend Czech National Team E2-SC-2000 NORMA M20F 2.06 4.31 2:12.51/177 3:18.89 2.16 4.44 2:30.42/151 3:52.13 7:11.02 +1:17.27
38. ZEMAN Martin 43 KRTZ Motorsport E2-SH+3000 MITSUBISHI LANCER EVO VIII 2.09 4.34 2:20.27 3:31.55 1.93 4.12 2:28.52/169 3:41.81 7:13.36 +1:19.61
39. VONDRÁK Petr 26 Vondrak P. E2-SC-2000 OSELLA PA21 EVO 2.26 4.50 2:05.18 3:06.32 2.23 4.46 2:31.36/128 4:08.87 7:15.19 +1:21.44
40. FRIED Marek 69 KT Motorsport spol. s r.o. E1 LOTUS EXIGE 2.39 4.98 2:22.92 3:32.11 2.46 5.11 2:33.30/166 3:44.45 7:16.56 +1:22.81
41. TESSITORE - 114 Tessitore GT+3000 PORSCHE 997 GT3 CUP 2.27 4.57 2:18.96 3:28.70 2.01 4.28 2:32.50/161 3:49.89 7:18.59 +1:24.84
42. SVOBODA Milan 34 Automotoklub Pelhrimov ACR E2-SC-1600 BRC CM05 2.29 4.79 2:21.16/162 3:31.80 2.34 4.77 2:31.11/157 3:47.47 7:19.27 +1:25.52
43. SHKELZEN Lajci 103 Shkelzen L. N+3000 MITSUBISHI 2.10 4.54 2:24.32/156 3:36.09 2.02 4.42 2:31.35/157 3:47.26 7:23.35 +1:29.60
43. MALÝ Jaromír 100 MJ Autosport N+3000 MITSUBISHI LANCER EVO X 2.27 4.72 2:23.18/158 3:34.85 2.05 4.43 2:32.33/154 3:48.50 7:23.35 +1:29.60
45. STERNAD Diethard 83 Sternad D. E1 ALFA ROMEO 2.43 4.98 2:18.55/171 3:26.84 2.56 5.21 2:39.31/164 3:57.26 7:24.10 +1:30.35
46. VAVŘINEC Tomáš 101 CRC Czech National Team N+3000 MITSUBISHI LANCER EVO IX 1.88 4.14 2:20.74/162 3:32.20 1.93 4.21 2:35.22/160 3:52.00 7:24.20 +1:30.45
47. ERDELYI Tomas 38 Senkyr Motorsport E2-SH+3000 BMW M3 E92 GTR 2.71 5.35 2:20.22/179 3:28.76 2.84 5.52 2:39.09/164 3:56.21 7:24.97 +1:31.22
48. TARMANN Josef 12 Tarmann J. D/E2-SS-2000 DALLARA MERCEDES F302 2.09 4.26 2:23.07 3:35.22 2.34 4.63 2:34.44 3:52.06 7:27.28 +1:33.53
49. AMBRUZ Peter 65 Slovak National Hillclimb Team E1 VAUXHALL VECTRA ST 2.68 5.33 2:25.19 3:36.32 2.98 5.88 2:36.10/159 3:51.86 7:28.18 +1:34.43
50. HUBÁČEK Karel 48 Autoklub JV Sport Racing ACR E2-SH+3000 BMW M3 E92 GTR 2.64 5.17 2:24.78 3:38.18 2.64 5.18 2:33.51/158 3:50.67 7:28.85 +1:35.10
51. KRAKOVIČ Radek 303 AMK Ecce Homo E2H-SS-1400 FIKS 09 RK 2.10 4.47 2:16.32/167 3:23.99 2.30 4.92 2:42.55/160 4:05.02 7:29.01 +1:35.26
52. PALMIERI Giuliano 221 Palmieri G. HA-C2-B6 DE TOMASO PANTERA 2.14 4.49 2:26.73/155 3:42.95 4.45 2:28.20/154 3:46.34 7:29.29 +1:35.54
53. ZMEŠKAL Miloš 255 Zmeškal M. HA-C5-E5 RALT RT32 2.12 4.46 2:32.27/162 3:46.95 4.49 2:28.14 3:42.94 7:29.89 +1:36.14
54. KRAMPOTA Ivo 44 Krampota I. E2-SH+3000 BMW M3 E36 2.31 4.78 2:19.40/170 3:29.39 2.49 4.96 2:39.25/155 4:01.08 7:30.47 +1:36.72
55. BOUVIER Christian 17 Bouvier Ch. CN-2000 WOLF GB08 1.98 4.19 2:20.99 3:32.58 2.18 4.55 2:35.36/140 3:58.04 7:30.62 +1:36.87
56. CHALOUPKA František 57 Chaloupka F. E1 MITSUBISHI LANCER EVO VI 2.13 4.49 2:25.86 3:37.39 1.98 4.77 2:38.20/147 3:54.59 7:31.98 +1:38.23
57. JERMAN Martin 116 Jerman Czech National Team GT+3000 LAMBORGHINI GALLARDO GT3 2.22 4.60 2:14.54 3:22.75 2.28 4.67 2:25.27/173 4:09.33 7:32.08 +1:38.33
58. JUHÁS Martin 62 MRM Motosport E1+2000 BMW M3 2.63 5.38 2:26.50 3:39.38 2.57 5.30 2:36.40/152 3:52.72 7:32.10 +1:38.35
59. JAKUBIK Lubomír 117 Scuderia Praha GT+3000 FERRARI 458 2.19 4.48 2:20.11/172 3:29.61 2.30 4.84 2:42.08/156 4:02.64 7:32.25 +1:38.50
60. SAJLEROVÁ Gabriela (FEM) 105 Liqui Moly Racing Team N+3000 MITSUBISHI LANCER EVO X 2.17 4.68 2:24.05/154 3:37.20 2.06 4.53 2:35.33/147 3:55.13 7:32.33 +1:38.58
61. GORNI Roberto 257 Gorni R. HA-C4-D10 OSELLA PA N 2.34 4.93 2:30.70/163 3:46.59 4.93 2:00.48 3:46.43 7:33.02 +1:39.27
62. SUJA Denis 11 Slovak National Hillclimb Team D/E2-SS-2000 TATUUS FR2000 2.23 4.60 2:26.96 3:41.26 2.36 4.73 2:34.70/151 3:51.93 7:33.19 +1:39.44
63. JORAY Sebastien 58 Racing Club Jurassien E1-3000 BMW M3 E36 2.55 5.73 2:29.24 3:42.21 2.58 5.39 2:35.69/156 3:51.75 7:33.96 +1:40.21
64. SAJLER Filip 104 Liqui Moly Racing Team N+3000 MITSUBISHI LANCER EVO X 1.99 4.47 2:23.78 3:35.87 1.98 4.56 2:34.69/151 3:58.13 7:34.00 +1:40.25
65. NECKAR Libor 327 Neckar L. E2H-SS-2000 TATUUS MASTER EVO-LNR 330 2.09 4.20 2:11.54 3:18.89 2.18 4.39 2:46.83/142 4:15.36 7:34.25 +1:40.50
66. VOJÁČEK Lukáš 87 Ennoble Czech National Team A+3000 SUBARU IMPREZA STI WRX 1.99 4.44 2:26.39/155 3:41.75 2.07 4.56 2:34.28/151 3:53.27 7:35.02 +1:41.27
67. CZAPKA Marian 230 Katrex Karolina Autosport HA-C3-C3 PORSCHE 928s 2.41 5.13 2:31.84/155 3:48.54 4.99 2:03.13 3:47.35 7:35.89 +1:42.14
68. DUBOCZI Jaroslav 61 Jantar Team s.r.o. E1+2000 SEAT LEON SUPERCOPA TDI 2.67 5.40 2:29.18 3:41.25 2.47 5.25 2:37.29/154 3:55.37 7:36.62 +1:42.87
69. GLINZNER Gerald 231 Historic Racing Team Austria HA-C3-C3 PORSCHE 911 CARRERA 2.01 4.48 2:30.96/149 3:48.36 2:31.01/145 3:48.39 7:36.75 +1:43.00
70. LISA Petr 377 Liqui Moly Racing Team E1H-2000 CATERHAM 485 2.31 4.77 2:26.55/160 3:39.82 2.37 4.96 2:33.46 3:57.98 7:37.80 +1:44.05
71. BERGER Karel 326 Berger K. E2H-SS-1400 FORMULA KONIG E2 2.05 4.39 2:19.69 3:31.10 2.30 4.89 2:42.30/149 4:06.76 7:37.86 +1:44.11
72. PICHLER Horst 212 Pichler H. HA-C1-A9 ABARTH 2000 SE021 2.20 4.62 2:33.78/160 3:50.17 4.50 2:33.26 3:48.62 7:38.79 +1:45.04
73. FLOREK Peter 106 Slovak National Hillclimb Team N+3000 MITSUBISHI LANCER EVO IX 2.02 4.42 2:30.91/155 3:46.31 2.00 4.45 2:35.72/158 3:54.17 7:40.48 +1:46.73
74. HLAVINKA Josef 366 Hlavinka J. E2H-SS-2000 OPEL LOTUS 2.14 4.53 2:25.92/167 3:42.05 2.24 4.80 2:36.72/161 3:58.47 7:40.52 +1:46.77
75. MICHL Josef 222 Michl Motorsport Czech National Team HA-C2-B6 PORSCHE 911RS 2.13 4.77 2:31.54/151 3:48.75 4.63 2:32.30/152 3:52.31 7:41.06 +1:47.31
76. FILIPIN Jiří 322 Filipin J. E1H-1400 SUZUKI SWIFT GTI 2.49 5.27 2:34.05/142 3:50.95 5.20 2:33.65/144 3:50.18 7:41.13 +1:47.38
77. SONNLEITNER Reinhard 242 MSC Muehlbach am Hochkönig HA-C4-D6 VW RALLYE GOLF G60 2.09 4.81 2:34.12/145 3:51.40 4.81 2:33.09 3:50.02 7:41.42 +1:47.67
78. CHYTIL Ondřej 249 Michl Motorsport Czech National Team HA-C5-E2 MTX 1-03 2.49 5.33 2:35.37/144 3:51.29 5.24 2:34.49/141 3:50.23 7:41.52 +1:47.77
78. ČEPIČKA Vlastimil 324 AMK Ecce Homo E1H+2000 MITSUBISHI LANCER EVO X 1.97 4.41 2:32.71/147 3:51.43 4.46 2:32.28/143 3:50.09 7:41.52 +1:47.77
80. CHUDOBA Zdeněk 357 AMK Ecce Homo E2H-SC-2000 NORMA M20 F 2.06 4.40 2:24.04/156 3:38.29 2.58 5.34 2:41.05/148 4:03.52 7:41.81 +1:48.06
81. DAVID Petr 330 David P. E1H+2.0/2WD VW GOLF TDI 2.68 5.49 2:28.15/163 3:44.34 2.47 5.15 2:30.94 3:57.65 7:41.99 +1:48.24
82. KLIMEŠ Lukáš 313 Klimes L. E1H+2000 ŠKODA FABIA TDi 4x4 2.14 2:35.67/149 3:53.06 5.18 2:33.24 3:49.70 7:42.76 +1:49.01
83. MICHALÍK Tomáš 350 Michalik T. E1H+2000 MITSUBISHI LANCER EVO IX 1.96 2:33.90/142 3:54.30 4.40 2:32.80/139 3:52.04 7:46.34 +1:52.59
84. CAMBAL Mojmir 70 Car Zone E1-1600 CITROEN SAXO VTS 2.49 5.12 2:30.65/153 3:44.43 2.51 5.15 2:41.41 4:02.24 7:46.67 +1:52.92
85. KRACMAR Zdenek 388 AMK Ecce Homo E2H-SC-1400 DEMON CAR CM 1000 1.99 4.31 2:21.79/162 3:34.10 2.26 4.67 2:45.46/150 4:12.92 7:47.02 +1:53.27
86. GRUNDOVÁ Nela 371 KV Motor Team s.r.o. E1H+2000 MITSUBISHI LANCER EVO VIII 2.50 2:36.23/150 3:54.62 4.68 2:35.94/155 3:53.49 7:48.11 +1:54.36
87. TAUS Kerstin 90 Taus K. A+3000 SUBARU IMPREZA WRX STI 2.19 4.72 2:31.95/154 3:49.46 2.01 4.53 2:37.64/148 3:59.11 7:48.57 +1:54.82
88. THEIMER Jiří 50 AMK Ecce Homo E2-SH-2000 PEUGEOT 306 MAXI 2.77 5.65 2:34.86 3:51.15 2.59 5.27 2:40.35/143 3:57.66 7:48.81 +1:55.06
89. MÖSSLER Harald 211 Historic Racing Team Austria HA-C1-A7 STEYR PUCH BERGSPYDER 2.15 4.86 2:35.89/143 3:53.78 5.08 3:55.40 7:49.18 +1:55.43
90. HERNÁDI László 86 AK Dubrovnik Racing S20+3000 MITSUBISHI LANCER EVO IX R4 2.04 4.46 2:29.01/153 3:46.22 2.06 4.59 2:39.65/137 4:02.98 7:49.20 +1:55.45
91. KUČERA Zdeněk 333 Kucera Z. E1H+2.0/2WD NISSAN 200SX 2.39 2:35.93/149 3:53.93 5.12 2:35.37 3:55.31 7:49.24 +1:55.49
92. MIKEŠ Jaroslav 317 AMK Ecce Homo E1H-1400 ŠKODA 130 RS 2.25 5.09 2:36.98/143 3:55.49 5.06 2:36.60/145 3:54.67 7:50.16 +1:56.41
93. MACH Jan 310 Mach J. E1H-2000 ŠKODA OCTAVIA 2.71 2:38.80/143 3:56.12 5.59 2:37.15/147 3:54.53 7:50.65 +1:56.90
94. KUBÍČEK Jiří 227 SK Industrietechnik Czech National Team HA-C3-C1 ŠKODA 130 RS 2.34 5.27 2:37.82/147 3:54.67 5.20 2:38.71/149 3:56.50 7:51.17 +1:57.42
95. DOLEŽAL Lubomír 256 Doležal L. HA-C5-E4 MTX 1-06 2.30 5.15 2:37.25/133 3:54.43 5.19 2:39.70/135 3:57.91 7:52.34 +1:58.59
96. DOHNÁLEK Josef 386 AMK Ecce Homo E1H-1600 CITROEN C2 VTS 2.60 5.30 2:28.70/151 3:42.80 2.51 5.22 2:39.26/114 4:09.69 7:52.49 +1:58.74
97. STUDENÝ Lukáš 332 Lukáš Studený E1H-1400 ŠKODA 110R 2.39 2:38.22/141 3:56.86 5.31 2:38.44 3:56.87 7:53.73 +1:59.98
98. TÁBORSKÝ Radovan 216 GMS Racing Team HA-C2-B3 FIAT 128 RALLY 2.59 5.49 2:38.99 3:56.71 5.41 2:38.82/141 3:57.39 7:54.10 +2:00.35
99. MEIXNER Richard 31 KV Motor Team s.r.o. E2-SC-2000 NORMA M20FC 2.35 4.70 2:17.16 3:25.37 2.44 4.92 2:49.58/135 4:29.36 7:54.73 +2:00.98
100. DOBEŠ Václav 370 Dobeš V. E1H-1400 ŠKODA FAVORIT 2.52 2:39.48/142 3:58.53 5.26 2:38.53/143 3:57.14 7:55.67 +2:01.92
101. DĚDEK David 92 Dedek D. A ALFA ROMEO 147 TS 2.67 5.59 2:33.92/145 3:54.26 2.71 5.79 2:43.37/141 4:03.44 7:57.70 +2:03.95
102. VAŠEK Jiří 51 AMK Ecce Homo E2-SH-2000 ŠKODA OCTAVIA 2.63 5.55 2:36.12 3:54.05 2.63 5.51 2:43.81/133 4:03.79 7:57.84 +2:04.09
103. WINTER Jaroslav 375 Winter J. E1H-2000 HONDA CIVIC TYPE R 2.62 2:36.51/146 3:55.92 5.41 2:41.70/136 4:02.46 7:58.38 +2:04.63
104. KLUKAN Radek 343 Klukan R. E1H+2.0/2WD BMW M3 E36 2.66 2:38.18/142 3:57.58 2.76 5.75 2:40.87 4:01.94 7:59.52 +2:05.77
105. SATEK Jakub 369 AMK Ecce Homo E1H-2000 HONDA CIVIC TYPE R 2.61 5.38 2:29.38/149 3:43.33 2.70 5.58 2:45.67/146 4:16.26 7:59.59 +2:05.84
106. PURS Patrik 76 Purs P. E1-1600 HONDA CIVIC 2.46 5.13 2:31.87/149 3:47.92 2.49 5.24 2:48.71/135 4:13.02 8:00.94 +2:07.19
107. PLEVA Martin 320 AMK Vrbno pod Pradědem E1H-1400 ŠKODA 100 2.40 5.32 2:40.24/140 3:59.97 5.10 2:40.73 4:01.20 8:01.17 +2:07.42
108. KUS Petr 306 AMK Ecce Homo E1H-2000 VW GOLF I 16V 2.38 5.20 2:46.35/143 4:09.11 5.13 2:38.85/144 3:59.13 8:08.24 +2:14.49
109. MÜLLER Lukáš 331 Müller L. E1H-1400 ŠKODA 100 2.43 2:43.24/140 4:04.34 5.03 2:42.51/139 4:03.98 8:08.32 +2:14.57
110. MACEK Vojtěch 321 Vojtěch M. E1H-1600 ŠKODA 110 R 2.20 5.07 2:42.46/133 4:04.62 5.08 2:44.13/137 4:06.66 8:11.28 +2:17.53
111. STANĚK Vojtěch 315 Staněk V. E1H-1600 CITROEN C2 2.67 2:36.27/145 3:54.69 2.75 5.72 2:50.89/140 4:17.03 8:11.72 +2:17.97
112. SCHERMANN Gerhard 79 Schermann G. E1 SUZUKI SWIFT KITCAR 2.47 5.29 2:40.59/144 3:58.93 2.47 5.31 2:52.08/140 4:13.88 8:12.81 +2:19.06
113. PODMAJERSKÝ Vladimír 94 Podmajerský V. A-2000 PEUGEOT 206 RC 2.45 5.38 2:38.11/137 3:56.20 2.58 5.54 2:51.63/131 4:17.39 8:13.59 +2:19.84
114. POLÁCEK Martin 82 Polácek M. E1+2000 BMW 3 2.31 5.10 2:37.93/138 3:57.21 2.51 5.42 2:54.57/137 4:17.78 8:14.99 +2:21.24
115. KRIVKA Tomas 360 Krivka T. E1H-2000 RENAULT CLIO-SPORT 2.49 2:46.09/133 4:09.06 5.38 2:43.83/136 4:06.04 8:15.10 +2:21.35
116. MATUŠEK Lukáš 226 SK Industrietechnik Czech National Team HA-C3-C1 ŠKODA 130 RS 2.23 5.15 2:45.57/137 4:07.47 5.30 2:45.74/136 4:07.66 8:15.13 +2:21.38
117. ŠUSTR Miloslav 325 Šustr M. E1H-1600 ŠKODA FAVORIT 2.54 2:46.80/139 4:07.73 5.52 2:46.61/140 4:07.74 8:15.47 +2:21.72
118. PLUHAŘ Jindřich 301 Pluhar J. E1H-2000 NISSAN SUNNY 2.0 GTI 2.52 2:44.75/141 4:09.04 5.37 2:44.10 4:06.50 8:15.54 +2:21.79
119. SVOZIL Michal 63 Svozil M. E1 BMW M3 2.86 5.81 2:35.70/156 3:52.33 2.95 5.89 2:57.80/143 4:25.19 8:17.52 +2:23.77
120. JANDA Martin 383 Janda M. E1H-2000 SEAT IBIZA CUPRA 2.68 2:46.72/135 4:08.82 5.77 2:46.27/138 4:08.99 8:17.81 +2:24.06
121. STEJSKAL Bronislav 77 Drotar Autosport E1 ŠKODA FELICIA KIT-CAR 2.66 5.67 2:43.29 4:03.24 2.82 5.88 2:52.56/134 4:16.55 8:19.79 +2:26.04
122. FURIŠ Pavel 374 Furiš P. E1H-2000 PEUGEOT 205 Mi 16 2.60 2:48.02/138 4:11.26 5.67 2:47.18/138 4:08.77 8:20.03 +2:26.28
123. KMÍNEK Zdeněk 118 MJ Autosport GT+2000 NISSAN 350 Z 28.76 6.02 2:42.05/145 4:03.05 2.87 5.97 2:54.05/139 4:17.95 8:21.00 +2:27.25
124. SAMEK Václav 309 Samek V. E1H-1600 ŠKODA FELICIE PICK-UP 2.55 2:49.62/138 4:11.89 6.13 2:50.57 4:10.25 8:22.14 +2:28.39
125. ŽÁK Josef 314 AMK Ecce Homo E1H-1400 ŠKODA 100 2.24 5.06 2:43.22/142 4:05.17 5.11 2:40.93/141 4:21.24 8:26.41 +2:32.66
126. HRUBÝ Milan 73 KV Motor Team s.r.o. E1 ŠKODA FABIA FR16 2.69 5.53 2:43.07/141 4:03.34 2.71 5.61 2:56.50/136 4:23.12 8:26.46 +2:32.71
127. CILIAK Miroslav 253 Slovak National Hillclimb Team HA-C5-E4 METALEX MTX 1-06 2.27 4.98 2:54.20/131 4:19.46 4.67 2:45.56/142 4:09.44 8:28.90 +2:35.15
128. OŠMERA Jiří 67 Ošmera J. E1 Renault Clio Sport 2.46 5.23 2:44.12 4:05.96 5.45 2:56.65/143 4:23.19 8:29.15 +2:35.40
129. DOKOUPIL Roman 225 Dokoupil R. HA-C3-C1 ŠKODA 130 RS 3.03 6.48 2:49.98/122 4:14.49 6.51 2:51.28 4:14.71 8:29.20 +2:35.45
130. PAVLIK Denis 98 L Racing s.r.o. A-2000 PEUGEOT 208 R2 VTI 2.84 5.82 2:43.52/126 4:20.97 2.81 5.82 2:47.35/139 4:08.62 8:29.59 +2:35.84
131. JEŽEK Radim 52 Ježek R. E2-SH-1600 ŠKODA FELICIA 2.52 5.48 2:45.83/137 4:07.93 2.49 5.47 2:54.86/133 4:21.74 8:29.67 +2:35.92
132. STRNAD Petr 304 Strnad P. E1H-1400 ŠKODA 130 LR 2.25 5.13 2:50.43/133 4:18.06 5.02 2:50.53/127 4:16.42 8:34.48 +2:40.73
133. KONICAR Vladimír 210 Czech National Team HA-C1-A5 BMW 2002 TI 2.61 5.77 2:53.20/135 4:17.63 2.49 5.71 2:52.69 4:17.01 8:34.64 +2:40.89
134. DEMETER Matej 78 Demo Motorsport Team E1 SUZUKI SWIFT 2.80 5.85 2:48.13/128 4:11.63 2.96 6.10 2:57.86/122 4:26.35 8:37.98 +2:44.23
135. VONDRÁKOVÁ Michaela 213 Vondrakova M. HA-C2-B3 SKODA 120S 2.37 5.49 2:54.55/131 4:20.11 5.58 2:52.42/130 4:18.02 8:38.13 +2:44.38
136. ROZIAK Julius 80 Autoklub Baba Racing E1-1400 SKODA FELICIA 2.70 5.94 2:50.81/124 4:15.20 2.75 6.10 2:57.31/120 4:23.78 8:38.98 +2:45.23
137. INDRA Jindřich 224 Indra Czech National Team HA-C3-C1 ŠKODA 110L 2.48 5.85 2:56.69/120 4:22.95 6.01 2:58.05 4:25.04 8:47.99 +2:54.24
138. TRNKA Jan 96 Trnka J. A-1400 ŠKODA FELICIA 2.68 5.75 2:53.30 4:18.42 2.81 5.98 3:01.49/126 4:30.60 8:49.02 +2:55.27
139. GRASSO Angela 200 Grasso A. HA-C1-A8 LOTUS 23B 2.81 5.86 2:54.74/129 4:23.47 5.86 2:57.45 4:26.67 8:50.14 +2:56.39
140. GÄNSDORFER Aleš 252 Gänsdorfer A. HA-C5-E4 FORMULE MTX 1-10 2.50 5.74 2:59.15/125 4:27.79 5.65 2:57.84/126 4:26.11 8:53.90 +3:00.15
141. SVOBODA Libor 308 Svoboda L. E1H-1600 HONDA CIVIC 1.6 VTI 3.13 6.64 3:00.61/128 4:27.31 6.42 2:59.95/127 4:27.09 8:54.40 +3:00.65
142. FREUDENSCHUSS Willi 237 Team Terschl Austria HA-C4-D3 BMW E30 2.49 5.55 2:57.08/122 4:27.34 5.70 2:59.44/118 4:28.94 8:56.28 +3:02.53
143. LENA Enrico 220 Lena E. HA-C2-B4 LANCIA FULVIA COOPE 1.6 2.66 5.89 2:59.54/126 4:28.85 5.82 2:59.27 4:27.47 8:56.32 +3:02.57
144. LABNER Reinhard 207 Reinhard L. HA-C1-A3 AUSTIN MINI COOPER S 1275 2.92 6.00 3:00.01/129 4:28.31 2.76 5.88 2:59.71 4:28.18 8:56.49 +3:02.74
145. ZÁLESKÝ Radek 248 Záleský R. HA-C5-E3 MTX 1-02 EASTER 2.53 5.82 2:59.60/123 4:29.93 5.90 2:58.60/124 4:26.85 8:56.78 +3:03.03
146. STIETKA Walther 219 Historic Racing Team Austria HA-C2-B4 VW 1302 2.39 5.59 2:59.10/120 4:29.24 5.72 2:59.75 4:28.86 8:58.10 +3:04.35
147. HOLEK Jiří 318 Holek J. E1H-1400 ŠKODA 120LS 2.29 5.36 2:58.87/120 4:31.07 5.32 2:56.94/126 4:27.61 8:58.68 +3:04.93
148. STRÁNSKÁ Pavla 352 Stranska P. E1H-1400 ŠKODA 120L 2.48 5.69 2:56.57/129 4:25.16 5.51 3:04.34/123 4:34.05 8:59.21 +3:05.46
149. VACEK Lubomír 208 Vacek L. HA-C1-A5 BMW 2002 TI 2.72 6.23 3:00.43/127 4:31.86 5.97 2:59.58 4:28.25 9:00.11 +3:06.36
150. ZOUFALÝ Karel 334 AMK Ecce Homo E1H-1400 ŠKODA FELICIA PICK-UP 2.92 6.00 3:00.39/131 4:32.08 5.59 2:58.20/130 4:29.31 9:01.39 +3:07.64
151. KOCIRIK David 329 AMK Ecce Homo E1H-1400 ŠKODA 2.56 5.83 3:01.21/128 4:31.28 5.77 2:59.78/130 4:30.68 9:01.96 +3:08.21
152. KACVINSKY Peter 110 Slovak National Hillclimb Team N-2000 RENAULT CLIO RS 2.66 5.73 2:57.57/131 4:27.23 2.86 6.00 3:04.46/127 4:39.05 9:06.28 +3:12.53
153. WEIGL Peter 247 Weigl P. HA-C5-E2 TECNO FORD FORMEL2 2.75 5.90 3:03.56/128 4:31.90 6.97 3:03.54 4:34.60 9:06.50 +3:12.75
154. ONDREJKA Jan 223 Jan Ondrejka Strojarska Firma JOSK HA-C2-B9 ŠKODA 200 RS 2.40 5.37 3:00.39/126 4:30.96 2.38 5.55 3:02.86/121 4:35.91 9:06.87 +3:13.12
155. FISCHER Gerd 214 Ford Racing Club HA-C2-B3 FORD ESCORT 1300 GT 2.83 6.23 3:04.78/123 4:34.45 6.50 3:07.31 4:36.67 9:11.12 +3:17.37
156. HOLZER Christian 202 Historic Racing Team Austria HA-C1-A1 STEYR PUCH 650 TR 2.68 6.25 3:06.14/124 4:36.55 6.11 3:05.79/121 4:36.56 9:13.11 +3:19.36
157. KMEŤ František 109 Autošport Kmeť N-2000 HONDA CIVIC VTEC 1.6 2.58 5.74 2:57.72/126 4:25.57 2.56 5.76 3:12.05/114 4:49.62 9:15.19 +3:21.44
158. BENIK Tomas 229 Benik T. HA-C3-C2 LANCIA BETA COUPE 2.65 6.00 3:05.97/123 4:38.35 6.05 3:07.54 4:39.80 9:18.15 +3:24.40
159. WINDSTEIG Werner 239 Windsteig W. HA-C4-D4 CITROEN AX SPORT 2.80 6.30 3:08.34/116 4:41.43 6.23 3:10.01 4:42.32 9:23.75 +3:30.00
160. PACHTEU Jürgen 201 MSC Muehlbach am Hochkönig HA-C1-A1 STEYR PUCH 650 TR 2.48 5.80 3:09.85/121 4:42.73 5.79 3:10.39 4:43.44 9:26.17 +3:32.42
161. POPOVÁ Eliška 348 Popova E. E1H-1600 ŠKODA FELICIA PICK-UP 2.82 3:12.84/115 4:50.95 6.06 3:08.78 4:45.06 9:36.01 +3:42.26
162. ŠTĚRBA Josef 205 Štěrba J. HA-C1-A2 FIAT ABARTH 1000 TC 2.62 6.30 3:13.73/116 4:50.33 2.65 6.43 3:14.07 4:50.63 9:40.96 +3:47.21
163. JIRAN Stanislav 323 Jiran S. E2H-SS-1600 FORMULE MTX MONDIAL 2.38 5.39 3:01.65/125 4:33.91 2.48 5.85 3:29.72/116 5:16.94 9:50.85 +3:57.10
164. ESTERBAUER Johannes 203 Historic Racing Team Austria HA-C1-A1 STEYR PUCH 650 TR 2.65 6.28 3:28.78/103 5:14.48 2.66 6.30 3:25.31/109 5:08.17 10:22.65 +4:28.90
165. PAGLIARELLO Giovanni 206 Pagliarello G. HA-C1-A2 ABARTH 1000 BIALBERO 2.86 6.59 3:48.78/11 5:43.13 2.90 6.64 3:47.10 5:44.03 11:27.16 +5:33.41
166. SEETHALER Alexander 204 Historic Racing Team Austria HA-C1-A1 STEYR PUCH 650 TR 2.69 6.29 3:20.67 33:04.21 2.59 6.16 3:23.09 5:02.74 38:06.95 +32:13.20
BENEŠ Miloš 3 GMS Czech National Team D/E2-SS-3000 OSELLA FA30 2.23 4.30 1:54.95/218 2:50.82 2.09 4.11 - DNF - - DNF -
SCHAGERL Karl 54 Schagerl K. E1 VW GOLF RALLYE TFSI-R 1.98 3.95 2:05.96/190 3:11.87 1.97 4.28 - DNF - - DNF -
KOTEK Pavel 53 AMK Ecce Homo E2-SH-3000 BMW M3 2.58 5.44 2:32.77 3:46.73 - DNS - - DNF -
ČERNÍN Václav 45 KV Motor Team s.r.o. E2-SH-3000 MITSUBISHI ECLIPSE EVO 750+ 2.17 4.27 2:41.13/125 4:06.12 - DNS - - DNF -
LOS Jiří 42 Los Czech National Team E2-SH+3000 MITSUBISHI LANCER EVO IX 1.82 3.82 2:08.38/181 3:13.99 - DNS - - DNF -
ŠPALEK Jiří 24 Liqui Moly Racing Team E2-SC-3000 NORMA M20F EVO - DNS - - DNS - - DNF -
VÍTEK Petr 23 Climart ACR-Engineering Team E2-SC-3000 OSELLA PA 30 - DNS - - DNS - - DNF -
BOUDUBAN Fabien 29 Ecurie Des Ordons E2-SC-2000 NORMA M20FC - DNS - - DNS - - DNF -
PLACHETKA Dan 93 MJ Autosport A RENAULT CLIO RS 2.80 6.12 2:48.75/133 4:12.46 - DNS - - DNF -
MAIER Helmut 72 H+R Spezial Federn E1 VW SPIESS GOLF 2.49 5.08 2:29.08/154 3:45.27 - DNS - - DNF -
KRETZ Michal 49 Kretz M. E2-SH-2000 FORD FOCUS ST 2.72 5.64 - DNF - - DNS - - DNF -
KRÁL Oskar 217 Král O. HA-C2-B3 FIAT 128 SC - DNS - - DNS - - DNF -
SCHULTE Manfred 75 Schulte M. E1 CITROEN AX 1.6 16V - DNS - - DNS - - DNF -
HUTTER Gregor 71 Hutter G. E1 ALFA ROMEO 145 - DNS - - DNS - - DNF -
MACHACEK Kamil 64 Machacek K. E1+2000 OPEL CALIBRA - DNS - - DNS - - DNF -
FOLDI Marek 59 Slovak National Hillclimb Team E1+2000 SEAT LEON - DNS - - DNS - - DNF -
TYKAL Petr 251 SK Industrietechnik Czech National Team HA-C5-E2 F-EASTER MTX 1-03 2.19 4.93 2:33.08/148 3:48.02 4.97 - DNF - - DNF -
DOSEDĚL Dušan 312 AMK Ecce Homo E1H+2000 SUBARU IMPREZA WRX STI 2.19 4.65 2:34.25/160 3:53.45 4.39 - DNF - - DNF -
PRUSEK Erich 399 Prusek E. E1H+2000 TOYOTA CELICA CS 1.92 4.29 2:46.44/151 4:02.36 5.22 - DNF - - DNF -
OSLADIL Jan 351 AMK Ecce Homo E2H-SS-1400 VAN DIEMEN 2.41 5.17 2:38.22/145 3:56.25 - DNS - - DNF -
SEDLÁČEK Michal 235 GMS Racing Team HA-C4-D2 FIAT RITMO 130 TC 2.57 5.53 2:55.75/130 - DNF - - DNS - - DNF -
KOPECKÝ Luděk 354 Kopecký L. E2H-SS-1400 MTX 1-05 2.37 5.41 2:49.99 4:13.22 - DNS - - DNF -
NOVICKÝ Michal 302 Novicky M. E2H-SC-2000 LIGIER JS49 HONDA 2.27 4.60 2:16.41/169 3:23.31 - DNS - - DNF -
GRÜNER František 340 Gruner F. E1H+2.0/2WD BMW 327i E30 2.65 5.60 2:30.19/157 3:43.51 - DNS - - DNF -
WARMUTH Rene 236 MSC Muehlbach am Hochkönig HA-C4-D2 VW GOLF GTI 2.61 5.51 2:42.38/135 4:02.45 - DNF - - DNF -
LANDMANN Jochen 250 Landmann J. HA-C5-E2 TECNO LOTUS FB/1 2.26 4.77 2:42.20/140 4:06.77 - DNS - - DNF -
ALMERAS Jean-Marie 234 Almeras J.-M. HA-C3-C5 PORSCHE 935 SILHOUETTE 2.21 4.95 - DNF - - DNS - - DNF -
HLAVINKA JR Josef 339 AMK Ecce Homo E2H-SC-2000 LIGIER JS53 2.32 4.73 - DNF - - DNS - - DNF -
VAVROCH Petr 345 Vavroch P. E1H-1400 VW POLO FOX 2.66 5.76 - DNF - - DNS - - DNF -
NEUBAUER Herbert 241 Neubauer H. HA-C4-D6 LANCIA DELTA INTEGRALE 16V 2.14 4.75 - DNF - - DNS - - DNF -
TOMEČEK Lukáš 307 AMK Ecce Homo E1H-1600 VW GOLF I OETTINGER 2.46 - DNF - - DNS - - DNF -
STEJSKAL Milan 240 GMS Racing Team HA-C4-D5 LADA VFTS - DNS - - DNS - - DNF -
BOHÁČ Milan 398 Boháč M. E1H-2000 RENAULT CLIO - DNS - - DNS - - DNF -
MANDL Erwin 218 Mandl E. HA-C1-A3 NSU TT - DNS - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Event
17:29:39 Preteky sú ukončené
17:12:38 Pokračujeme
16:57:44 Red Flag
16:39:47 Pokračujeme
16:37:55 Red Flag
16:17:09 Trať osychá; v lesných úsekoch ešte mokrá
15:59:41 Pokračujeme
14:30:45 Pretekári prezúvajú "mokré gumy"
14:22:26 Začína pršať
14:15:19 Pokračujeme
13:52:30 Red Flag
13:00:27 Je odštartované
12:58:26 Predjazdec na trati
12:47:49 Štart II. súťažnej jazdy je plánovaný na 13:00 hod