On-line results
 
EcceHomo 2018, Šternberk, 03.06.2018 - Competition - Run 2
 
 
 
 
 
Last 5 in Finish
 
Rank Driver # Nation Class 1-st RUN 2-nd RUN RUN
1. MERLI Christian 1 D/E2-SS-3000 2:41.37 3:04.36 5:45.73
4. BENEŠ Miloš 2 D/E2-SS-3000 2:46.39 3:21.48 6:07.87
5. LAMPERT Christoph 5 D/E2-SS-3000 2:53.21 3:17.14 6:10.35
9. DEGASPERI Diego 4 D/E2-SS-3000 2:56.45 3:36.42 6:32.87
11. SZÁSZ László 8 D/E2-SS-3000 3:07.23 3:32.16 6:39.39
 
End Race at 15:48
 
Absolute results
 
Rank Driver # Nation Team Class Car 20m 100m 4900m km/h 1-st RUN 20m 100m 4900m km/h 2-nd RUN RUN Gap
1. MERLI Christian 1 Vimotorsport D/E2-SS-3000 Osella FA30 Zytek LRM 1.54 3.68 1:48.64/220 2:41.37 2.10 4.79 2:03.93/205 3:04.36 5:45.73 v=162.43
2. JANÍK Václav 20 Nutrend ACCR Czech Team E2-SC-3000 Norma M20FC 1.75 3.89 1:53.79/207 2:48.41 1.79 4.10 2:03.92/188 3:06.67 5:55.08 +9.35
3. FAGGIOLI Simone 16 Best Lap SSD E2-SC-3000 Norma M20FC 1.66 3.83 1:51.00/219 2:44.29 1.85 4.17 2:10.59/196 3:12.76 5:57.05 +11.32
4. BENEŠ Miloš 2 GMS Czech National Team D/E2-SS-3000 Osella FA30 1.73 3.94 1:52.06/218 2:46.39 2.17 4.99 2:15.53/195 3:21.48 6:07.87 +22.14
5. LAMPERT Christoph 5 Rauch Power Sports D/E2-SS-3000 Osella FA30 1.76 4.07 1:55.99/209 2:53.21 1.95 4.59 2:11.56/193 3:17.14 6:10.35 +24.62
6. STEINER Marcel 17 Equipe Bernoise E2-SC-3000 LobArt LA01/Mugen 1.72 3.96 1:55.00/204 2:50.81 1.79 4.16 2:13.10/194 3:19.88 6:10.69 +24.96
7. NEVĚŘIL Dušan 19 Speedmaster Racing Team s.r.o. E2-SC-3000 Norma M20FC 1.80 4.01 1:57.23/214 2:54.24 1.81 2:10.70/203 3:18.10 6:12.34 +26.61
8. TRNKA Petr 25 ACCR Czech Trnka Racing Team E2-SC-2000 Ligier JS53 Evo3 1.73 4.17 2:02.71/191 3:02.30 1.83 4.43 2:16.11/183 3:22.67 6:24.97 +39.24
9. DEGASPERI Diego 4 Vimotorsport D/E2-SS-3000 Osella FA30 Zytek 2.13 4.66 1:58.19/206 2:56.45 2.28 5.30 2:23.72/177 3:36.42 6:32.87 +47.14
10. VITVER Vladimír 40 ACCR Czech SVC Group Team E2-SH+3000 Audi TTR- DTM 1.94 4.46 2:06.27/197 3:08.69 1.91 4.52 2:15.68/193 3:25.11 6:33.80 +48.07
11. SZÁSZ László 8 AK Dubrovnik Racing D/E2-SS-3000 Zytek – Reynard 1.74 4.00 2:03.23/193 3:07.23 1.98 4.61 2:19.51/185 3:32.16 6:39.39 +53.66
12. SCHAGERL Karl 60 MSC Muehlbach am Hochkönig E1-AMF+2000 VW Golf Rallye TFSI-R 1.58 4.00 2:05.97/204 3:10.07 1.76 4.24 2:17.84/179 3:30.03 6:40.10 +54.37
13. RYBNÍČEK Marek 39 Liqui Moly Racing Team v ACR E2-SH+3000 Ford Fiesta WRC EVO 1.49 3.87 2:07.80/198 3:12.54 1.63 4.20 2:16.31/193 3:27.81 6:40.35 +54.62
14. BORMOLINI Andrea 31 Bormolini Andrea CN-3000 Osella PA20 1.78 4.24 2:08.11/174 3:10.72 1.93 4.53 2:20.03/173 3:30.09 6:40.81 +55.08
15. BOUDUBAN Fabien 24 Ecurie Des Ordons E2-SC-3000 Norma M20FC 1.94 4.35 2:06.00/188 3:08.52 1.86 4.29 2:20.45/176 3:34.74 6:43.26 +57.53
16. COURROYE Pierre 86 Courroye Pierre GT+3000 McLaren ? 1.85 4.44 2:08.39/191 3:13.12 2.24 5.07 2:20.39/180 3:32.14 6:45.26 +59.53
17. VONDRÁK Martin 9 Auto Vondrak ACCR Czech Team D/E2-SS-2000 Tatuus NT07 Formula Masters 1.65 4.12 2:05.11/182 3:09.47 1.80 4.41 2:29.86/166 3:45.32 6:54.79 +1:09.06
18. CAPUCCI Marco 33 Capucci Marco CN-2000 Osella PA 21S 1.82 4.30 2:08.29/186 3:10.54 1.84 4.49 2:31.20/168 3:45.36 6:55.90 +1:10.17
19. SVOBODA Jiří 6 Nutrend ACCR Czech Team D/E2-SS-3000 Lola B02/50 1.71 4.10 2:04.83/192 3:11.54 2.12 5.03 2:30.23/175 3:45.70 6:57.24 +1:11.51
20. SVOBODA Milan 28 Automotoklub Pelhrimov E2-SC-2000 Norma M20F 1.86 4.50 2:12.41/178 3:16.76 1.99 4.75 2:26.91/167 3:40.71 6:57.47 +1:11.74
21. SUROWKA Jaroslav 373 Surowka Jaroslav E2H-SC-2000 Norma M20 1.68 4.17 2:13.29/174 3:19.48 2.37 5.32 2:26.35/162 3:40.46 6:59.94 +1:14.21
22. ŠPALEK Jiří 22 LiquiMoly Racing E2-SC-3000 Norma M20F EVO 1.71 4.15 2:06.00/194 3:11.09 1.79 4.37 2:30.05/166 3:50.16 7:01.25 +1:15.52
23. ŠUBERT Drahoslav 61 LiquiMoly Racing E1+3000 Mitsubishi Lancer WRC 05 1.69 4.13 2:14.53/173 3:23.63 1.74 4.31 2:25.88/172 3:39.89 7:03.52 +1:17.79
24. MLEJNEK Aleš 311 Mlejnek Aleš E2H-SS-1400 Gloria C8F 1.84 4.36 2:11.65/173 3:17.22 2.32 5.25 2:29.12/163 3:48.53 7:05.75 +1:20.02
25. GIULIANI Fulvio 42 CST Sport E2-SH+3000 Lancia Delta Evo 1.78 4.24 2:12.72/186 3:18.74 1.73 4.22 2:29.59/167 3:47.48 7:06.22 +1:20.49
26. MALÝ Jaromír 43 ACCR Czech Euroarmatury Team E2-SH+3000 Mitsubishi ? 1.68 4.08 2:14.61/176 3:22.69 1.67 4.16 2:27.71/171 3:45.02 7:07.71 +1:21.98
27. LISA Petr 27 Autoklub JV Sport Racing ACR E2-SC-2000 Norma M20FC 1.89 4.51 2:15.93/170 3:22.16 1.95 4.64 2:29.89/160 3:45.88 7:08.04 +1:22.31
28. STERNAD Diethard 67 Sternad Diethard E1-AMF-2000 Alfa Romeo 2.11 5.06 2:16.51/173 3:23.87 2.30 5.42 2:31.07/164 3:46.70 7:10.57 +1:24.84
29. PAILER Felix 64 Pailer Felix E1-AMF+2000 Lancia Delta Integrale 1.62 3.90 2:12.88/189 3:22.77 1.67 4.08 2:19.35/182 3:48.85 7:11.62 +1:25.89
30. MILOŇ Jan 85 Jantar Team s.r.o. GT+3000 McLaren 650S 2.09 4.67 2:13.90/188 3:21.42 2.52 5.75 2:32.08/165 3:50.88 7:12.30 +1:26.57
31. JERMAN Martin 87 ACCR Czech Jerman Team GT+3000 Lamborghini Gallardo GT3 1.85 4.51 2:15.98/180 3:24.28 2.02 4.71 2:30.00/168 3:48.62 7:12.90 +1:27.17
32. NECKAR Libor 305 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SC-2000 Ligier JS Evo2 1.92 4.42 2:13.14/180 3:20.51 2.43 5.77 2:35.10/157 3:52.88 7:13.39 +1:27.66
33. MADRIAN Ferdinand 23 MSC Rottenegg E2-SC-3000 Norma M20F 1.88 4.35 2:12.91/174 3:18.68 2.50 5.27 2:34.59/142 3:55.25 7:13.93 +1:28.20
34. WEBER Christophe 12 Ecurie des Ordons D/E2-SS-2000 Dallara F302-WF18 1.66 4.07 2:13.33/177 3:16.00 1.83 4.41 2:39.71/160 4:01.42 7:17.42 +1:31.69
35. NOVICKY Michal 302 Novicky Michal E2H-SC-2000 Ligier JS49 Honda 1.81 2:14.73/172 3:22.35 2.22 5.26 2:34.01/160 3:57.36 7:19.71 +1:33.98
36. BONUCCI Uberto 238 Bonucci Uberto HA-C4-D8 Osell PA 9/90 1.85 4.42 2:08.56/189 3:12.75 2.66 6.30 2:46.68/151 4:09.17 7:21.92 +1:36.19
37. SAJLER Filip 93 Liqui Moly Racing Team v ACR N+3000 Mitsubishi Lancer EVO X 1.57 4.31 2:23.23/153 3:35.21 1.84 4.63 2:31.67/149 3:49.97 7:25.18 +1:39.45
38. DALL´OGLIO Alberto 32 Dall´Oglio Alberto CN-2000 Norma M20 FC 1.96 4.55 2:18.27/168 3:28.07 1.92 4.64 2:37.07/151 3:57.81 7:25.88 +1:40.15
39. HARTL Roland 100 Sonnleitner Motorsport A+3000 Mitsubishi Lancer Evo VI 1.73 4.28 2:22.34/171 3:37.36 1.77 4.43 2:29.63/166 3:49.50 7:26.86 +1:41.13
40. WALDY JR Hermann 11 MSC Rottenegg D/E2-SS-2000 Dallara F306 1.71 4.11 2:19.72/170 3:25.75 1.76 4.32 2:36.29/149 4:01.56 7:27.31 +1:41.58
41. MIGLIUOLO Antonino 92 Migliuolo Antonino N+3000 Mitsubishi Lancer Evo 1.80 4.52 2:22.53/156 3:34.54 1.90 2:34.59/149 3:54.05 7:28.59 +1:42.86
42. VOJÁČEK Lukáš 76 ACCR Czech Ennoble Team A+3000 Subaru Impreza WRX 1.67 4.37 2:21.41/162 3:33.29 1.87 4.75 2:35.89/153 3:56.18 7:29.47 +1:43.74
43. VAVŘINEC Tomáš 90 ACCR Czech CRC Team N+3000 Mitsubishi EVO IX 1.64 4.26 2:23.68/161 3:36.47 1.73 4.44 2:33.78/154 3:53.79 7:30.26 +1:44.53
44. ROIDER Franz 68 MSC-Lochen E1-AMF-2000 Ford Mondeo STW 2.11 5.16 2:23.69/165 3:35.01 2.22 5.38 2:37.08/156 3:56.47 7:31.48 +1:45.75
45. KLUS Adam 239 Klus Adam HA-C4-D9 March HSS Can-Am 1.87 4.75 2:13.81/179 3:20.68 2.54 6.47 2:45.58/144 4:11.52 7:32.20 +1:46.47
46. MAIER Helmut 69 H+R Spezial Federn E1-AMF-1600 VW Spiess Golf 2.01 4.95 2:25.76/159 3:39.04 2.18 5.21 2:35.05/155 3:54.85 7:33.89 +1:48.16
47. KRACMAR Zdenek 388 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SC-1400 Demon Car CM 1000 1.72 4.31 2:20.44/166 3:31.63 2.20 5.06 2:40.54/152 4:02.37 7:34.00 +1:48.27
48. BENEŠ Oskar 45 MJ Autosport E2-SH+3000 Ford Fiesta WRC 2.15 4.90 2:22.46/171 3:33.21 1.98 4.58 2:38.76/146 4:02.43 7:35.64 +1:49.91
49. PRÁŠEK Jaroslav 246 GT2 Motorsport HA-C5-E5 Chevron B42 F2 1.67 4.16 2:20.38/171 3:31.41 2.29 5.61 2:40.85/153 4:04.27 7:35.68 +1:49.95
50. DOHNÁLEK Josef 56 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SH-1600 Citroen ? 2.16 5.26 2:26.48/156 3:39.56 2.11 5.22 2:36.80/152 3:56.65 7:36.21 +1:50.48
51. VOJÁČEK Petr 77 Auto Racing Team Praha A+3000 Mitsubishi Lancer EVO VIII 1.59 4.20 2:24.91/158 3:37.90 1.86 4.69 2:38.29/152 4:01.05 7:38.95 +1:53.22
52. HLAVINKA Josef 366 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-2000 Opel Lotus 1.81 4.39 2:19.90/171 3:33.14 2.41 5.50 2:39.32/153 4:06.03 7:39.17 +1:53.44
53. SCHULTE Manfred 72 Team Eurorepar Car Service Germany E1-AMF-1600 Citroen Nemeth AX Kit Car 2.06 4.98 2:24.25/160 3:38.96 2.39 5.44 2:38.61/146 4:00.90 7:39.86 +1:54.13
54. DAVID Petr 333 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H+2000 VW Golf TDI 2.13 5.29 2:25.62/163 3:39.86 2.94 6.66 2:39.35/150 4:00.57 7:40.43 +1:54.70
55. CHUDOBA Zdeněk 357 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SC-2000 Norma M20 F 1.83 4.47 2:19.81/169 3:29.60 2.48 5.91 2:47.10/145 4:11.28 7:40.88 +1:55.15
56. MAYER Chris-Andre 79 Mayer Chris-Andre A-2000 Honda Civic Type R 2.19 5.32 2:29.44/155 3:41.90 2.29 5.60 2:39.98/150 4:00.26 7:42.16 +1:56.43
57. COSSU Tonino 102 Team Autoservice Sport A-2000 Honda Civic Type-R 2.27 5.55 2:30.60/153 3:44.38 2.37 5.66 2:39.00/149 3:59.61 7:43.99 +1:58.26
58. AMBRUZ Peter 91 Slovak National Hillclimb Team N+3000 Mitsubishi Lancer Evo IX 1.70 4.58 2:27.84/150 3:41.47 1.95 4.93 2:40.87/140 4:03.84 7:45.31 +1:59.58
59. HUBÁČEK Karel 49 Autoklub JV Sport Racing ACR E2-SH+3000 BMW M3 GTR 2.11 5.05 2:30.61/167 3:46.85 2.14 5.10 2:38.01/153 4:00.22 7:47.07 +2:01.34
60. TARMANN Josef 13 Tarmann Josef D/E2-SS-2000 Dallara Mercedes F302 1.80 4.35 2:25.78/150 3:40.22 1.84 4.48 2:47.95/157 4:11.01 7:51.23 +2:05.50
61. ZUURBIER Luca 101 Borett Team Motorsport asd A-2000 Honda Civic TypeR 2.08 5.27 2:32.14/151 3:47.05 2.23 5.54 2:42.23/147 4:04.32 7:51.37 +2:05.64
62. THEIMER Jiří 54 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SH-2000 Peugeot 306 Maxi 2.03 5.04 2:32.95/153 3:48.87 2.35 5.64 2:42.47/149 4:02.97 7:51.84 +2:06.11
63. ALMERAS Jean-Marie 228 Almeras J.-M. HA-C3-C5 Porsche 935 1.75 4.56 2:24.96/162 3:38.93 2.98 6.37 2:47.06/147 4:13.34 7:52.27 +2:06.54
64. VAŠEK Jiří 55 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SH-2000 Škoda Octavia 2.11 5.28 2:33.10/147 3:49.74 2.22 5.50 2:43.21/143 4:05.85 7:55.59 +2:09.86
65. MARELLI Walter 235 Marelli Walter HA-C4-D7 Osella PA 9/90 1.91 4.49 2:11.14/178 3:18.71 2.76 6.66 3:03.93/134 4:37.00 7:55.71 +2:09.98
66. TAUS Kerstin 78 Taus Kerstin A+3000 Subaru Impreza WRX STI 1.76 4.52 2:29.70/160 3:44.23 1.93 4.89 2:39.90/160 4:11.66 7:55.89 +2:10.16
67. KOTEK Pavel 48 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SH-3000 BMW M3 2.27 5.41 2:30.95/157 3:44.18 2.61 6.06 2:43.24/146 4:14.40 7:58.58 +2:12.85
68. SONNLEITNER Reinhard 233 MSC Muehlbach am Hochkönig HA-C4-D6 VW Rallye Golf G60 1.79 4.84 2:35.51/147 3:52.89 1.88 5.13 2:43.78/139 4:06.39 7:59.28 +2:13.55
69. MACH Jan 66 Mach Jan E1-2000 Škoda Octavia Cup 2.25 5.56 2:36.21/147 3:52.65 2.26 5.58 2:44.97/142 4:07.45 8:00.10 +2:14.37
70. SVOZIL Michal 50 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SH-3000 BMW M3 2.19 5.58 2:36.21/152 3:51.39 2.12 5.40 2:47.58/150 4:10.78 8:02.17 +2:16.44
71. ŠVESTKA Petr 337 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK Sprint Car-600 Kartcross Yamaha R6 1.63 4.43 2:34.53/141 3:54.90 1.83 4.71 2:43.40/140 4:09.28 8:04.18 +2:18.45
72. HUTTER Gregor 71 MSC Muehlbach am Hochkönig E1-AMF-1600 Alfa Romeo 145 2.19 5.39 2:35.52/149 3:52.12 2.25 5.52 2:47.63/146 4:13.14 8:05.26 +2:19.53
73. GRUNDOVÁ Nela 377 KV Motor Team s.r.o. E1H+2000 Mitsubishi Lancer Evo 1.91 4.81 2:34.39/150 3:50.08 2.24 5.66 2:50.32/143 4:15.93 8:06.01 +2:20.28
74. BERGER Karel 326 Berger Karel E2H-SS-1400 Formula Konig E2 1.67 4.30 2:19.20/165 3:29.38 2.28 5.61 2:53.23/144 4:37.61 8:06.99 +2:21.26
75. SAJLEROVÁ Gabriela 95 Liqui Moly Racing Team v ACR N+3000 Mitsubishi Lancer EVO X 1.65 4.41 2:35.82/136 3:55.85 1.92 4.86 2:38.50/149 4:11.51 8:07.36 +2:21.63
76. WINTER Jaroslav 369 Winter Jaroslav E1H-2000 Honda Civic Type R 2.26 5.59 2:36.91/149 3:55.32 2.49 6.10 2:47.49/144 4:13.03 8:08.35 +2:22.62
77. KRETZ Michal 53 Kretz Michal E2-SH-2000 Ford Focus ST 2.19 5.43 2:36.67/155 3:53.12 2.28 5.72 2:50.33/145 4:19.20 8:12.32 +2:26.59
78. TOMEČEK Lukáš 307 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1600 VW Golf I Oettinger 2.01 5.02 2:30.13/155 3:44.67 2.43 5.81 2:54.02/135 4:28.25 8:12.92 +2:27.19
79. KREMENER Mario 59 Kremener Mario E1-AMF+2000 BMW M3 2.08 5.20 2:34.37/140 3:52.00 2.32 5.49 2:54.88/127 4:25.62 8:17.62 +2:31.89
80. HRUBÝ Milan 70 KV Motor Team s.r.o. E1-1600 Skoda Fabia FR16 2.20 5.47 2:40.11/143 4:01.80 2.20 5.49 2:49.28/126 4:16.61 8:18.41 +2:32.68
81. HERNÁDI László 84 AK Dubrovnik Racing S20+3000 Mitsubishi Lancer EVO IX R4 1.77 4.54 2:36.89/126 3:58.67 1.77 2:49.46/127 4:20.04 8:18.71 +2:32.98
82. CZAPKA Marian 225 Katrex Karolina Autosport HA-C3-C3 Porsche 928s 2.09 5.20 2:30.12/153 3:46.22 2.52 6.35 2:58.70/124 4:32.70 8:18.92 +2:33.19
83. ZMEŠKAL Miloš 249 Zmeškal Miloš HA-C5-E9 Ralt 032 1.82 4.58 2:30.91/156 3:47.31 2.72 6.42 2:59.27/135 4:31.80 8:19.11 +2:33.38
84. HLAVINKA JR Josef 315 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 Tomis 99-04 1.95 4.73 2:21.17/165 3:30.90 2.46 5.92 2:44.99/151 4:48.57 8:19.47 +2:33.74
85. PLUHAŘ Jindřich 301 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Nissan Sunny 2.0 GTI 2.16 5.55 2:38.92/142 3:58.84 2.71 6.54 2:52.19/140 4:20.89 8:19.73 +2:34.00
86. KMÍNEK Zdeněk 88 MJ Autosport GT+3000 Nissan 350 Z 2.28 5.70 2:39.98/145 3:59.09 2.37 5.98 2:54.96/129 4:21.82 8:20.91 +2:35.18
87. GLINZNER Gerald 224 Historic Racing Team Austria HA-C3-C3 Porsche 911 Carreea 1.85 4.72 2:30.51/157 3:48.21 2.27 5.56 2:56.63/133 4:33.20 8:21.41 +2:35.68
88. KUBÍČEK Jiří 217 SKI ACCR Czech National Team HA-C3-C1 Škoda 130 RS 1.91 5.22 2:37.77/145 3:54.69 2.42 6.22 2:53.34/131 4:27.98 8:22.67 +2:36.94
89. DOBEŠ Václav 370 Dobeš Vaclav E1H-1400 Škoda Favorit 2.19 5.40 2:39.52/144 3:57.81 2.87 6.76 2:56.45/133 4:27.26 8:25.07 +2:39.34
90. FURIŠ Pavel 323 Alcore Motorsport E1H-2000 Peugeot 205 Mi 16 2.19 5.67 2:42.37/138 4:03.98 2.87 6.74 2:54.34/134 4:22.30 8:26.28 +2:40.55
91. PLEVA Martin 320 AMK Vrbno pod Pradědem E1H Škoda ZAV Skoda 100 1.96 5.33 2:38.29/143 3:57.63 2.64 6.62 2:55.70/131 4:29.41 8:27.04 +2:41.31
92. AIGNER Franz 226 Aigner Franz HA-C3-C4 VW Golf 17 2.24 5.59 2:39.42/132 3:58.50 2.54 6.07 2:55.75/125 4:28.84 8:27.34 +2:41.61
93. FILIPIN Jiří 322 Filipin Jiri E1H-1400 Suzuki Swift GTi 2.05 5.25 2:36.12/151 3:53.00 2.95 7.07 3:00.84/132 4:34.53 8:27.53 +2:41.80
94. OSLADIL Jan 312 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 Van Diemen 2.06 5.22 2:40.39/142 4:00.40 2.59 6.24 2:59.62/133 4:28.86 8:29.26 +2:43.53
95. NOVÁK Marek 336 Marek Novák Sprint Car-600 Honda CBR RR 600 1.62 4.29 2:33.54/149 3:53.17 2.76 6.31 3:00.58/138 4:36.49 8:29.66 +2:43.93
96. STILEC Roman 361 Stilec Roman E1H-1600 Honda Civic 2.13 5.24 2:37.14/135 3:56.01 3.03 6.80 3:02.08/128 4:34.05 8:30.06 +2:44.33
97. MACEK Vojtěch 321 Vojtěch Macek E1H-1600 Škoda 110 R 1.82 4.96 2:40.80/142 4:02.23 2.37 6.14 2:57.67/134 4:28.98 8:31.21 +2:45.48
98. SAMEK Martin 304 Samek Vaclav E1H-1600 Skoda Felicie pick-up 2.13 5.36 2:37.69/146 3:54.03 3.17 8.03 3:05.11/127 4:37.32 8:31.35 +2:45.62
99. STEJSKAL Bronislav 73 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-1400 Skoda Felicia Kit-Car 2.15 5.49 2:43.13/139 4:03.93 2.31 5.72 2:56.80/130 4:27.97 8:31.90 +2:46.17
100. TYKAL Petr 242 SKI ACCR Czech Team HA-C5-E2 MTX 1-03 1.87 4.98 2:36.92/145 3:53.59 2.40 6.12 3:03.94/121 4:39.34 8:32.93 +2:47.20
101. ŽÁK Josef 314 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H Škoda ZAV Škoda 100 1.85 5.02 2:38.96/143 3:59.80 2.59 6.20 2:59.58/131 4:35.91 8:35.71 +2:49.98
102. SCHUTTING Wolfgang 98 Schutting Wolfgang N-2000 Renault Clio Williams 2.04 5.25 2:43.46/140 4:05.43 2.47 6.27 2:59.25/132 4:30.92 8:36.35 +2:50.62
103. SEDLÁČEK Michal 229 GMS Racing Team HA-C4-D2 Fiat Ritmo 130 TC 2.30 5.66 2:46.97/136 4:09.34 3.12 6.83 2:58.15/130 4:27.30 8:36.64 +2:50.91
104. DOLEŽAL Lubomír 248 Doležal Lubomir HA-C5-E7 MTX 1-06 1.92 5.05 2:38.79/142 3:57.57 2.38 6.23 3:02.91/128 4:39.56 8:37.13 +2:51.40
105. ČEPIČKA Vlastimil 324 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H+2000 Mitsubishi Lancer EVO X 1.61 4.33 2:33.17/143 3:53.11 2.29 5.61 3:05.10/124 4:45.73 8:38.84 +2:53.11
106. JEŽEK Radim 57 Ježek Radim E2-SH-1600 Škoda Felicia 2.12 5.53 2:45.81/139 4:07.71 2.14 5.69 3:01.36/130 4:33.07 8:40.78 +2:55.05
107. KRIVKA Tomas 360 Krivka Tomas E1H-2000 Renault Clio Sport 2.14 5.40 2:49.85/130 4:13.30 3.01 6.70 2:58.82/127 4:28.01 8:41.31 +2:55.58
108. SALEK Jan 335 Alcore Motorsport E2H-SS-1600 Estonia 21 1.83 4.95 2:40.40/142 4:02.16 2.42 5.96 3:04.05/125 4:41.73 8:43.89 +2:58.16
109. STRNAD Petr 309 Strnad Petr E1H Škoda ZAV Škoda 130 LR 1.90 5.17 2:46.53/138 4:09.57 2.17 5.58 3:02.54/125 4:37.95 8:47.52 +3:01.79
110. STUDENÝ Lukáš 332 Alcore Motorsport E1H Škoda ZAV Škoda 110R 2.00 5.16 2:37.09/144 3:54.06 2.60 6.28 3:04.38/125 4:56.06 8:50.12 +3:04.39
111. GRUNTORÁD František 80 Auto Racing Team Praha A-2000 Renault Clio RS 2.55 6.39 2:54.35/127 4:18.87 2.56 6.32 3:01.28/123 4:33.77 8:52.64 +3:06.91
112. MÜLLER Lukáš 331 Alcore Motorsport E1H Škoda ZAV Skoda 100 2.01 5.09 2:43.40/141 4:04.02 2.59 6.60 3:04.30/130 4:49.13 8:53.15 +3:07.42
113. ŠUSTR Miloslav 325 Šustr Miloslav E1H-1600 Škoda Favorit 2.07 5.56 2:46.99/139 4:07.61 2.95 7.41 3:10.25/122 4:45.69 8:53.30 +3:07.57
114. NAVRÁTIL František 318 Navratil Frantisek E1H-1600 Honda Civic VTI 2.34 5.84 2:49.31/139 4:14.52 2.82 6.86 3:04.86/131 4:38.92 8:53.44 +3:07.71
115. MICHL Josef 212 Michl Motor ACCR CzechTeam HA-C2-B3 Skoda 130 RS 1.96 5.46 2:45.45/142 4:07.86 2.74 7.04 3:10.94/121 4:47.30 8:55.16 +3:09.43
116. STEJSKAL Milan 232 GMS Racing Team HA-C4-D5 Lada VFTS 2.36 5.73 2:48.18/139 4:10.75 3.12 7.47 3:10.45/125 4:46.09 8:56.84 +3:11.11
117. VONDRÁKOVÁ Michaela 207 Vondrakova Michaela HA-C2-B3 Skoda 120S 2.01 5.45 2:48.38/133 4:11.90 2.36 6.08 3:03.64/126 4:45.48 8:57.38 +3:11.65
118. VAVROCH Petr 327 Vavroch Petr E1H-1400 VW Polo Fox 2.15 5.48 2:48.04/133 4:13.81 2.98 6.81 3:05.31/120 4:44.28 8:58.09 +3:12.36
119. KOPEČEK Jiří 308 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Opel Astra F 2.0 2.22 5.99 2:54.27/126 4:21.74 2.56 6.53 3:03.62/127 4:36.61 8:58.35 +3:12.62
120. TRNKA Jan 82 Trnka Jan A-1600 Škoda Felicia 2.17 5.59 2:51.98/130 4:17.73 2.43 6.11 3:05.65/123 4:41.49 8:59.22 +3:13.49
121. HEJL Vladimír 319 Hejl Vladimir E1H-1600 Citroen Saxo 2.32 5.97 2:56.29/132 4:21.46 3.41 7.74 3:07.17/118 4:43.52 9:04.98 +3:19.25
122. TURRIZIANI Roberto 236 Turriziani Roberto HA-C4-D7 Osella PA9/90 2.05 4.76 2:23.63/159 3:36.08 2.56 7.34 3:42.14/100 5:29.93 9:06.01 +3:20.28
123. OBERMOSER Josef 220 Obermoser Josef HA-C3-C2 Alfa Romeo SUD TI 1.5 2.39 5.62 2:47.40/139 4:08.64 4.00 9.49 3:19.81/123 4:57.54 9:06.18 +3:20.45
124. INDRA Jindřich 215 Jindrich Indra-ACCR Czech Team HA-C3-C1 Škoda 110L 2.06 5.82 2:55.77/121 4:21.57 2.35 6.24 3:13.17/117 4:50.52 9:12.09 +3:26.36
125. KOPECKÝ Luděk 354 Kopecký Luděk E2H-SS-1600 MTX ? 1.83 5.31 2:55.37/126 4:21.95 2.23 5.80 3:11.33/115 4:51.46 9:13.41 +3:27.68
126. KMEŤ František 241 Autošport Kmeť HA-C5-E2 Metalex MTX 1-03 1.76 4.74 2:48.71/127 4:16.53 2.58 6.63 3:15.23/104 4:56.96 9:13.49 +3:27.76
127. CILIAK Miroslav 245 Slovak National Hillclimb Team HA-C5-E4 Metalex MTX 1-06 1.66 4.34 2:50.93/114 4:23.44 2.95 7.59 3:13.04/126 4:50.42 9:13.86 +3:28.13
128. TRIMMEL Christian 214 Trimmel Christian HA-C2-B5 Ford Escort RS 2000 2.21 5.67 2:51.16/127 4:14.75 3.29 8.40 3:20.49/123 4:59.79 9:14.54 +3:28.81
129. SVOBODA Libor 371 Svoboda Libor E1H-1600 Honda Civic 1.6 VTI 2.47 6.26 3:01.45/126 4:28.79 3.01 7.12 3:13.03/123 4:47.17 9:15.96 +3:30.23
130. STRANNER Karlheinz 218 MSC Muehlbach am Hochkönig HA-C3-C2 FIAT 131 Abarth 2.07 5.70 2:52.61/133 4:18.06 3.49 3:16.49/116 4:58.33 9:16.39 +3:30.66
131. CHMELIK Martin 351 KV Motor Team s.r.o. E1H-2000 Peugeot 206 SRC 2.51 6.53 3:00.70/126 4:30.09 2.52 6.79 3:12.33/123 4:47.33 9:17.42 +3:31.69
132. KADLEČEK Jiří 393 Kadlecek Jiří E1H-1600 Honda Civic 1.6 VTi 2.17 5.86 3:00.19/121 4:28.54 3.61 8.06 3:12.59/120 4:49.65 9:18.19 +3:32.46
133. VYMĚTAL Lubomír 379 Vymětal Lubomír E1H+2000 BMW M3 2.28 5.71 2:40.14/142 4:02.05 3.10 7.49 3:19.95/114 5:17.94 9:19.99 +3:34.26
134. GÄNSDORFER Aleš 244 Gänsdorfer Aleš HA-C5-E4 Formule MTX 1-10 2.07 5.66 2:54.86/128 4:20.39 3.15 7.37 3:20.79/116 5:01.98 9:22.37 +3:36.64
135. ADÁMEK Miroslav 209 Czech National Team HA-C2-B3 NSU TT 2.03 5.41 2:50.07/134 4:13.36 2.68 7.14 3:29.57/114 5:10.28 9:23.64 +3:37.91
136. COLOTTO Gina 247 Colotto Gina HA-C5-E5 Fiat Abarth SE033 1.90 5.01 2:45.39/137 4:10.74 2.37 6.58 3:26.45/110 5:15.17 9:25.91 +3:40.18
137. BENIK Tomas 222 MTB Racing Team HA-C3-C2 Lancia Beta Coupe 2.24 5.97 3:01.72/129 4:30.86 3.87 8.39 3:16.82/121 4:56.53 9:27.39 +3:41.66
138. VOZDECKÝ Dominik 243 Vozdecky Dominik HA-C5-E3 MTX 1-03 1.87 5.26 2:48.30/133 4:12.26 2.43 6.67 3:22.77/113 5:15.15 9:27.41 +3:41.68
139. KONICAR Vladimír 205 ACCR Czech Team HA-C1-A5 BMW 2002 TI 2.09 5.53 2:52.23/137 4:18.11 3.46 8.12 3:28.99/112 5:11.68 9:29.79 +3:44.06
140. NEUBAUER Herbert 234 Neubauer Herbert HA-C4-D6 Lancia Delta Integrale 16V 1.79 4.97 2:51.76/126 4:22.87 2.41 6.43 3:20.06/111 5:07.26 9:30.13 +3:44.40
141. BROUSEK Petr 372 Brousek Petr E1H-1400 Mini Cooper 2.41 6.03 2:59.55/124 4:30.30 3.44 7.72 3:21.04/119 5:01.78 9:32.08 +3:46.35
142. GORNI Roberto 240 Gorni Roberto HA-C4-D10 OsellaPA N 1.81 4.69 2:29.97/158 3:53.19 2.52 7.02 3:45.33/87 5:42.95 9:36.14 +3:50.41
143. ZÁLESKÝ Radek 345 Záleský Radek E2H-SS-1400 MTX 1-02 Easter 2.09 5.69 3:04.63/122 4:36.80 2.39 6.38 3:16.28/115 5:00.92 9:37.72 +3:51.99
144. SCHÜTZ Thomas 219 MSC Muehlbach am Hochkönig HA-C3-C2 Renault 5 Alpine 2.27 6.28 3:06.89/118 4:39.49 3.07 7.45 3:23.75/114 5:01.16 9:40.65 +3:54.92
145. LABNER Reinhard 204 Reinhard Labner HA-C1-A3 Austin MiniCooper S1275 2.34 5.82 2:56.31/127 4:25.19 3.33 8.04 3:30.48/110 5:16.42 9:41.61 +3:55.88
146. MANDL Erwin 210 Mandl Erwin HA-C2-B3 NSU TT 2.11 5.62 3:00.28/121 4:30.49 2.60 6.84 3:24.64/113 5:11.48 9:41.97 +3:56.24
147. POPOVÁ Eliška 348 Popova Eliska E1H-1600 Škoda Felicie Pick-Up 2.31 6.19 3:08.80/124 4:43.86 2.90 7.41 3:19.36/119 4:59.81 9:43.67 +3:57.94
148. FREUDENSCHUSS Willi 230 Team Terschl Austria HA-C4-D3 BMW E30 2.30 6.06 3:04.18/116 4:37.41 2.83 7.13 3:22.22/106 5:09.63 9:47.04 +4:01.31
149. ZOUFALÝ Karel 334 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Skoda Pick up 2.27 5.80 3:10.34/122 4:48.41 3.12 7.11 3:19.16/117 5:00.59 9:49.00 +4:03.27
150. STIETKA Walther 213 Historic Racing Team Austria HA-C2-B4 VW 1302 2.11 5.70 3:03.31/124 4:38.41 2.42 6.50 3:27.54/116 5:11.61 9:50.02 +4:04.29
151. DOKOUPIL Roman 216 Dokoupil Roman HA-C3-C1 Škoda 130 RS 2.06 6.02 3:15.47/108 4:59.46 2.79 6.65 3:04.75/123 4:51.25 9:50.71 +4:04.98
152. MÁLKOVÁ Simona 75 Zmeškal Miloš E1-1600 Ford Fiesta XR 2i 2.46 3:15.25/118 4:49.84 2.41 6.13 3:24.56/114 5:05.22 9:55.06 +4:09.33
153. FISCHER Gerd 208 Ford Racing Club HA-C2-B3 FORD ESCORT 1300 GT 2.36 6.29 3:10.48/122 4:40.58 3.01 7.64 3:32.83/111 5:19.80 10:00.38 +4:14.65
154. HOLZER Christian 202 Historic Racing Team Austria HA-C1-A1 Steyr Puch 650 TR 2.12 6.06 3:05.93/122 4:36.42 2.70 7.12 3:37.03/102 5:26.20 10:02.62 +4:16.89
155. HIMMER Petr 330 Alcore Motorsport E1H-1400 Skoda 130 LR 1.95 5.47 3:04.87/124 4:37.67 3.34 7.95 3:46.39/114 5:40.42 10:18.09 +4:32.36
156. GRASSO Angela 206 Grasso Angela HA-C1-A8 Lotus 23B 2.16 5.36 2:54.64/130 4:21.21 2.86 7.21 4:09.77/86 6:15.52 10:36.73 +4:51.00
157. PAGLIARELLO Giovanni 203 Pagliarello Giovanni HA-C1-A2 Abarth 1000 Bialbero 2.40 6.24 3:30.83/96 5:17.66 2.60 4:03.10/88 6:05.15 11:22.81 +5:37.08
MEIXNER Richard 65 KV Motor Team s.r.o. E1+3000 Mitsubishi EVO MAX 1.76 4.19 2:12.81/177 3:21.92 2.05 4.56 2:27.91/155 - DNF - - DNF -
FRANTZ Cyrille 34 Frantz Cyrille E2-SC-3000 Osella PA30 Cosworth 1.77 4.09 1:57.44/210 2:55.82 1.84 4.27 - DNF - - DNF -
VONDRÁK Petr 26 Vondrak Petr E2-SC-2000 Osella PA21 EVO 1.84 4.48 2:03.59/188 3:08.16 1.81 4.76 - DNF - - DNF -
VILLA Javier 30 Langreo Motor Club Int. E2-SC-2000 BRC – BR53 1.75 4.11 2:00.91/195 3:13.89 - DNS - - DNF -
DOSEDĚL Dušan 47 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SH+3000 Subaru Impreza WRXW 1.68 4.55 2:49.58/129 4:16.90 - DNS - - DNF -
VÍTEK Petr 21 Climart Racing Team E2-SC-3000 Osella PA30 1.71 4.06 2:02.13/196 - DNF - - DNS - - DNF -
DVOŘÁK Pavel 15 Dvorak Pavel D/E2-SS-2000 Martini F2 1.77 4.24 2:19.40/148 - DNF - - DNS - - DNF -
BORMOLINI Fausto 3 Bormolini Fausto D/E2-SS-3000 Reynard K02 1.73 4.08 - DNS - - DNS - - DNF -
LOUBAL Lubomír 51 Lubomir Loubal E2-SH-3000 VW Golf 4TDI 2.27 5.59 - DNF - - DNS - - DNF -
NAPIONE Renzo 7 Napione Rnezo D/E2-SS-3000 Reynard 01/L - DNS - - DNS - - DNF -
LOS Jiří 44 Racing Team 3L z.s. E2-SH+3000 Mitsubishi Lancer Evo IX - DNS - - DNS - - DNF -
KOMÁREK David 18 LiquiMoly Racing E2-SH-3000 Norma M20FC EVO - DNS - - DNS - - DNF -
OŠMERA Jiří 52 Ošmera Jiří E2-SH-2000 VW Scirocco - DNS - - DNS - - DNF -
MIKEŠ Jaroslav 211 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK HA-C2-B3 Škoda130 RS 1.90 5.27 2:39.36/141 3:57.98 2.32 5.94 2:55.60/129 - DNF - - DNF -
HRADIL Vladimír 350 Hradil Vladimir E1H Škoda ZAV Skoda 110R 1.98 5.50 2:53.90/119 - DNF - 3.08 7.68 3:51.91/108 5:43.74 - DNF -
OBERMOSER Oliver 227 Obermoser Oliver HA-C3-C4 Alfa Romeo Sprint Veloce 1.5 2.14 5.63 2:51.13/130 4:17.35 3.12 7.65 - DNF - - DNF -
LOTTINI Piero 237 Lottini Piero HA-C4-D8 Osella PA9/90 1.82 4.41 2:21.04/174 3:30.74 - DNS - - DNF -
KRAKOVIČ Radek 303 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 FIKS 09 RK 1.74 4.46 - DNF - - DNS - - DNF -
SEETHALER Alexander 201 Historic Racing Team Austria HA-C1-A1 Steyr Puch 650 TR - DNS - - DNS - - DNF -
OSLADIL JR Jan 310 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1600 MTX 1-06 Formule Mondial - DNS - - DNS - - DNF -
VOJVODÍK Ivan 231 Vojvodík Ivan HA-C4-D4 Lada Samara - DNS - - DNS - - DNF -
STANĚK Vojtěch 317 Staněk Vojtech E1H-1600 Citroen C2 - DNS - - DNS - - DNF -
KOCIRIK David 329 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1400 Skoda Rapid 136 2.12 5.77 3:17.27/125 4:57.07 2.89 8.35 - DNF - - DNF -
MALÍK Lukáš 341 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Opel Astra OPC 2.11 5.48 2:39.55/141 3:57.47 - DNS - - DNF -
HORT Martin 344 Max Speed s.r.o. E1H-1600 Peugeot 106 2.21 5.49 - DNF - - DNS - - DNF -
KUBÍN Adam 385 Kubin Adam E1H+2000 Mitsubishi Lancer EVO IX 2.01 4.92 - DNF - - DNS - - DNF -
REJL Martin 355 Rejl Martin E1H-1600 Škoda 130 RS - DNS - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Event
15:47:09 II. súťažná jazda je ukončená
13:57:02 Pokračujeme
13:54:32 Havária št. č. 227 - náraz do zvodidiel (pretekár OK)
13:48:23 Pokračujeme
13:33:16 Havária št. č. 211 (pretekár OK)
13:20:37 Prvé vozidlo na trati
13:19:36 Prší, trať je mokrá
12:58:55 Štart II. súťažnej jazdy je plánovaný na 13:15 hod.