On-line results
 
MRC I. Minirally Gemer- Hnúšťa, Lehota nad Rimavicou, 29.06.2019 - RS5
 
 
 
 
 
Last 5 in Finish
 
Rank Driver/CoDriver # Nation Class Time in SS RUN
28. INTRIBUS Intribus 10 B1 4:32.25 22:44.76
20. SABLATUROVA Sablatura 5 B2 4:09.02 20:44.73
17. BOŽIK Jefferson 4 B2 4:05.28 19:55.00
PAŠIAK Andrišek 3 B2 3:44.19 - DNF -
1. KEKEŇÁK Halušková 1 B2 3:24.66 17:08.61
 
End Race at 15:37
 
Absolute results
 
Rank Driver/CoDriver # Nation Team Class Car SS1 SS2 SS3 SS4 SS5 SS6 SS7 SS8 SS9 SS10 RUN Gap
1. KEKEŇÁK
Halušková
1 - B2 ? ? 3:27.91 3:27.50 3:23.59 3:24.95 3:24.66 17:08.61 v=96.24
2. PIATKA IGOR
Richard Baran
409 - A4 - nad 2000ccm Mitsubishi Lancer 3:28.04 3:29.64 3:26.09 3:29.34 3:25.45 17:18.56 +9.95
3. JÁN PECNÍK
Bartošík Matej
402 - A4 - nad 2000ccm Subaru Impreza 3:32.74 3:24.58 3:18.32 3:21.80 3:41.46 17:18.90 +10.29
4. ŽIAK MICHAL
Martin Krbyľa
401 - A4 - nad 2000ccm Škoda Fabia R5 3:32.23 3:33.00 3:25.95 3:26.49 3:25.70 17:23.37 +14.76
5. VLHA VLADIMÍR
Lejko
408 - A4 - nad 2000ccm Mitsubishi Lancer 3:32.81 3:48.13 3:30.52 3:28.14 3:27.88 17:47.48 +38.87
6. PIKULA MAREK
Marek Pikula
302 - A3 - do 2000ccm Seat Ibiza 3:41.96 3:38.80 3:33.90 3:37.21 3:36.62 18:08.49 +59.88
7. JUREČKA MARTIN
Matej Beďko
601 - Z6 nad 1500ccm BMW E30M3 3:44.73 3:39.79 3:41.79 3:38.92 3:33.58 18:18.81 +1:10.20
8. POLOVKA TOMÁŠ
Daniel Turcsanyi
301 - A3 - do 2000ccm Seat Ibiza 3:49.59 3:45.18 3:38.06 3:36.72 3:31.00 18:20.55 +1:11.94
9. ŠIMKO ADRIÁN
Tomáš Šimko
210 - A2 - do 1600ccm Peugeot 106 3:49.48 3:42.65 3:38.84 3:36.20 3:37.65 18:24.82 +1:16.21
10. TURANSKÝ ANDREJ
Marián Turanský
203 - A2 - do 1600ccm Honda Civic 3:49.89 3:46.15 3:47.58 3:43.18 3:38.75 18:45.55 +1:36.94
11. MOKRÁN LADISLAV
Július Kováč
317 - A3 - do 2000ccm Renault Clio Sport 3:59.44 3:47.14 3:43.76 3:41.14 3:43.08 18:54.56 +1:45.95
12. ŠARIŠSKÝ NORBERT
Peter Levočský
208 - A2 - do 1600ccm Citroen VTS 4:02.52 3:55.28 3:46.74 3:49.40 3:49.45 19:23.39 +2:14.78
13. PURŠ PATRIK
Richard Krajčovič
104 - A1 - do 1400ccm Honda Civic 3:57.64 3:51.67 3:51.96 3:53.54 3:50.64 19:25.45 +2:16.84
14. HUPKA IGOR
Ferko Gregorík
322 - A3 - do 2000ccm Renault Clio 3 RS 4:16.61 3:52.01 3:54.61 3:52.13 3:51.38 19:46.74 +2:38.13
15. ŠIPKA JAKUB
Kovačik
314 - A3 - do 2000ccm Peugeot 206 Gti 4:04.49 3:57.99 3:57.79 3:58.01 3:51.48 19:49.76 +2:41.15
16. KRAJČOVIČ DEZIDER
Gejdoš
501 - Z5 do 1500ccm Škoda 130 LR 4:04.26 4:01.63 3:58.11 3:54.27 3:52.84 19:51.11 +2:42.50
17. BOŽIK
Jefferson
4 - B2 ? ? 4:00.59 3:55.73 3:57.78 3:55.62 4:05.28 19:55.00 +2:46.39
18. JAKUB MIROSLAV
Jozef Čižmár
102 - A1 - do 1400ccm Opel Corsa 4:02.85 4:02.41 3:59.08 3:58.53 4:00.45 20:03.32 +2:54.71
20. SABLATUROVA
Sablatura
5 - B2 ? ? 4:13.07 4:09.31 4:08.84 4:04.49 4:09.02 20:44.73 +3:36.12
21. LOVÁŠ PETER
Durošová
107 - A1 - do 1400ccm Suzuki Swift 4:16.83 4:09.82 4:06.45 4:11.45 4:05.93 20:50.48 +3:41.87
23. PURŠ JAROSLAV
Puršová
115 - A1 - do 1400ccm Honda Civic 4:25.94 4:16.53 4:13.63 4:15.63 4:16.08 21:27.81 +4:19.20
24. HALO RADOVAN
Iveta Kôpková
209 - A2 - do 1600ccm Honda Civic 4:27.95 4:22.26 4:22.62 4:18.46 4:16.81 21:48.10 +4:39.49
25. KOHÚT MIROSLAV
Iva Donoval
106 - A1 - do 1400ccm Suzuki Ignis 4:25.57 4:24.70 4:31.22 4:32.91 4:29.62 22:24.02 +5:15.41
26. BOROVSKÝ JÁN
Adrián Beňedikovič
109 - A1 - do 1400ccm Honda Civic 4:36.89 4:32.66 4:26.42 4:30.05 4:32.38 22:38.40 +5:29.79
27. KYSEĽ MARIÁN
Lukáš Krulík
206 - A2 - do 1600ccm Alfa Romeo 145 4:49.43 4:30.48 4:27.87 4:26.23 4:30.32 22:44.33 +5:35.72
28. INTRIBUS
Intribus
10 - B1 ? ? 4:35.73 4:33.29 4:34.65 4:28.84 4:32.25 22:44.76 +5:36.15
BODON
Kišantalová
2 - B2 ? ? 3:53.21 3:43.31 - DNF - - DNS - - DNS - - DNF -
PAŠIAK
Andrišek
3 - B2 ? ? - DNS - - DNS - 4:02.78 3:45.72 3:44.19 - DNF -
ALBERTY
Body
108 - A1 - do 1400ccm ? ? 4:22.62 4:15.37 - DNS - 4:24.67 4:28.81 - DNF -
KYČÁK MATEJ
Matúš Turzák
112 - A1 - do 1400ccm Škoda Favorit - DNF - - DNS - - DNS - - DNS - - DNS - - DNF -
BEDNÁR PETER
Róbert Radnóty
201 - A2 - do 1600ccm Mitsubishi Cold 3:52.96 3:48.35 3:48.41 - DNF - - DNS - - DNF -
MIKOVIČ
Kostelník
212 - A2 - do 1600ccm ? ? 4:24.51 4:11.46 4:11.87 - DNF - - DNS - - DNF -
UHRIN TOMÁŠ
Erik Riečan
306 - A3 - do 2000ccm Škoda Fabia - DNF - - DNS - - DNS - - DNS - - DNS - - DNF -
CHALACHAN MICHAL
Dušan Krnáč
608 - Z6 nad 1500ccm Škoda 100 3:50.08 - DNF - - DNS - - DNS - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Event
15:37:02 RS 5 Je ukončená
14:59:50 Prvé súťažné vozidlo na trati
14:54:18 Na trati je predjazdec