On-line results
 
Libínské sedlo, Prachatice (CZ), 05.08.2017 - Competition - Run 2
 
 
 
 
 
Last 5 in Finish
 
Rank Driver Series # Nation Class 1-st RUN 2-nd RUN RUN
11. VÁCHAL Ondřej 44 E2/SCB 1:58.52 2:02.45 4:00.97
23. VÁCHAL Lukáš 55 E2/SCB 2:13.07 2:12.18 4:25.25
53. RAŠKA Stanislav 401 HA1-2000 2:43.18 2:39.28 5:22.46
21. HORT Martin 204 E1-1600 2:12.20 2:12.41 4:24.61
40. KRUPICA Lukáš 499 HA1-1300 2:21.66 2:22.33 4:43.99
 
End Race at 19:23
 
Absolute results
 
Rank Driver Series # Nation Team Class Car 20m 100m 1800m 1-st RUN 20m 100m 1800m 2-nd RUN RUN
1. NEVĚŘIL Dušan 1FAS 2 Speedmaster racing team E2-SC-3000 Norma M20FC 2.61 4.61 42.77 1:39.18 2.83 4.95 41.97 1:37.51 3:16.69
2. ŠPALEK Jiří 1FAS 5 LIQUIMOLY RACING TEAM E2-SC-3000 Norma M20F 2.42 4.45 43.29 1:43.61 2.61 4.65 43.96 1:45.54 3:29.15
3. NECKÁŘ Libor 1FAS 327 Lander F3 Racing Team E2H-SS-2000 Tatuus Master EVO-LNR 330 2.48 4.63 47.17 1:52.42 2.46 4.58 47.02 1:52.48 3:44.90
4. MLEJNEK Aleš 1FAS 311 Aleš Mlejnek E2H-SS-1000 Gloria C8F 2.68 5.23 48.68 1:53.33 2.64 5.07 48.13 1:53.04 3:46.37
5. MOURAL Karel 1FAS 382 Karel Moural E2H-SS-2000 Ralt 036 2.53 5.14 48.40 1:53.73 2.58 4.91 48.49 1:54.94 3:48.67
6. CHABR Tomáš 1FAS 363 Chabrmotorsport E2H-SS-1000 Tomis03 Kawasaki zx1000 2.80 5.42 49.04 1:54.09 2.99 5.68 49.80 1:55.10 3:49.19
7. MEIXNER Richard 0MREC 4 KVMotorteam E1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo VIII MAX 2.53 4.81 49.14 1:56.52 2.52 4.89 48.95 1:56.50 3:53.02
8. KRAMPOTA Ivo 1FAS 70 Krampota Ivo E1+3000 BMW M3 2.66 5.09 49.83 1:57.69 2.80 5.27 49.73 1:56.52 3:54.21
9. JERMAN Martin 1FAS 55 Czech national Team GT+2000 Lamborghini Gallartdo GT3 2.89 5.52 49.73 1:58.12 2.86 5.47 49.59 1:58.47 3:56.59
10. PHILIPP Wilhelm 0MREC 17 MSC Rottenegg E2/C+2000 Norma M20F 2.54 4.78 50.84 1:59.91 2.50 4.71 49.39 1:56.79 3:56.70
11. VÁCHAL Ondřej 0MREC 44 Kocour Racing Team E2/SCB Formule Kart Kawasaki 1400 2.37 4.53 48.35 1:58.52 2.24 4.39 49.30 2:02.45 4:00.97
12. VOJÁČEK Lukáš 1FAS 13 ennoble racing klub A+3000 Mitsubishi Lancer Evo 8 2.48 4.81 50.54 1:59.99 2.64 5.35 52.31 2:01.46 4:01.45
13. BERGER Karel 1FAS 326 Karel Berger E2H-SS-1400 Formula Konig E2 4.07 6.41 51.31 2:01.76 2.43 4.79 50.25 1:59.76 4:01.52
14. SAJLER Filip 1FAS 12 Liqui Moly Racing Team N+3000 Mitsubishi Lancer EVO X 2.39 4.89 51.01 2:00.46 2.39 4.91 51.94 2:02.53 4:02.99
15. DOSEDĚL Dušan 1FAS 312 AMK ECCE HOMO v ÚAMK E1H+2000 Subaru Impreza WRX STI 2.56 4.94 50.45 2:03.43 2.62 4.94 51.30 2:03.25 4:06.68
16. KRÁČMAR Zdeněk 1FAS 388 AMK ECCE HOMO v ÚAMK E2H-SC-1400 Demon Car CM 1000 2.39 4.81 52.02 2:03.52 2.41 4.80 51.64 2:03.92 4:07.44
17. DOHNÁLEK Josef 1FAS 386 AMK ECCE HOMO v ÚAMK E1H-1600 Citroen C2 VTS 3.21 5.98 53.74 2:06.91 3.21 5.98 53.75 2:06.08 4:12.99
18. BERAN Martin 0MREC 343 SparcoShop S1+2000/2WD BMW e46 M3 3.04 5.91 54.44 2:07.86 3.22 6.15 55.43 2:10.73 4:18.59
19. WINKLER Martin 0MREC 314 S-Chassis S1+2000/2WD Nissan 200sx S14a 2.98 5.97 55.06 2:10.58 2.87 5.84 55.05 2:10.38 4:20.96
20. MIKEŠ Jaroslav 1FAS 317 AMK ECCE HOMO v ÚAMK E1H-Škoda ZAV Škoda 130RS 2.71 5.68 55.54 2:11.35 2.78 5.78 55.82 2:11.25 4:22.60
21. HORT Martin 0MREC 204 max speed s.r.o E1-1600 Peugeot 106 3.17 6.16 56.46 2:12.20 3.14 6.06 56.11 2:12.41 4:24.61
22. ZMEŠKAL Miloš 1FAS 253 Miloš Zmeškal HA-K5-E9 Ralt RT 32 2.28 4.68 53.10 2:09.63 2.61 5.03 55.92 2:15.14 4:24.77
23. VÁCHAL Lukáš 0MREC 55 Kocour Racing Team E2/SCB Formule Kart Kawasaki 1400 2.15 4.33 53.82 2:13.07 2.23 4.47 53.82 2:12.18 4:25.25
24. MACH Jan 1FAS 310 Jan Mach E1H-2000 Škoda Octavia 3.36 6.48 57.52 2:13.51 3.29 6.38 57.31 2:12.62 4:26.13
25. STANEK Vojtech 1FAS 315 vojtech stanek E1H-1600 Citroen c2 3.38 6.33 56.38 2:14.03 3.33 6.26 56.55 2:13.33 4:27.36
26. KAŠPAR Michal 1FAS 337 Kašpar E1H-1600 Citroen Saxo 3.34 6.46 57.82 2:15.85 3.25 6.28 56.36 2:12.50 4:28.35
27. DOBEŠ Václav 1FAS 370 Václav Dobeš E1H-1400 Škoda Favorit 3.13 6.04 57.44 2:15.20 3.11 6.02 57.16 2:14.77 4:29.97
28. ŽÁK Josef 1FAS 314 AMK ECCE HOMO v ÚAMK E1H-Škoda ZAV Škoda 100 2.72 5.64 56.71 2:14.53 2.77 5.79 57.08 2:15.90 4:30.43
29. PLUHAŘ Jindřich 1FAS 301 Jindřich Pluhař E1H-2000 Nissan Sunny 3.07 6.05 57.00 2:15.71 3.16 6.09 57.59 2:16.13 4:31.84
30. WINTER Jaroslav 1FAS 375 Jaroslav Winter E1H-2000 Honda Civic 2,0 Type R 3.19 6.21 57.85 2:16.60 3.17 6.21 57.60 2:16.99 4:33.59
31. OŠMERA Jiří 1FAS 66 Jiří Ošmera E1-2000 Renalt Clio 3.02 5.85 57.00 2:16.10 3.04 5.88 57.11 2:18.33 4:34.43
32. LOUBAL Lubomir 1FAS 73 Lubomir Loubal E1-3000 VW Golf 4TDi 3.23 6.08 54.03 2:09.37 3.12 6.28 54.36 2:26.58 4:35.95
33. BORKOVEC David 0MREC 104 B&H Motorsport E1-2000 Škoda Fabia TDi 3.01 5.87 58.97 2:20.57 3.05 5.93 58.72 2:19.21 4:39.78
34. HOSNEDL Jan 1FAS 380 Jan Hosnedl E1H-2000 Renault clio sport 3.12 6.33 59.88 2:20.79 3.12 6.29 59.26 2:19.94 4:40.73
35. KMÍNEK Zdenek 1FAS 59 MJ AUTOSPORT GT+2000 Nissan 350 Z 3.18 6.33 1:00.20 2:20.41 3.28 6.36 1:00.24 2:21.12 4:41.53
36. FILIPÍN Jiří 1FAS 322 JF Motorsport E1H-1400 Swift Swift GTi 3.00 5.88 58.03 2:21.38 3.23 6.19 59.19 2:20.59 4:41.97
37. STRNAD Petr 1FAS 304 Petr Strnad E1H-Škoda ZAV Škoda Škoda 130LR 2.88 5.90 58.88 2:19.92 2.78 5.80 58.42 2:22.38 4:42.30
38. DOPITA Josef 0MREC 489 MREC Hist. Hillclimb Racing Team HA1-1300 škoda 120 S 2.76 5.85 58.74 2:23.20 2.81 6.19 59.66 2:20.32 4:43.52
39. KOZAR Yevhen 1FAS 30 Yevhen Kozar N+3000 Renault Megan RS 3.38 6.37 1:01.11 2:24.57 3.14 6.08 59.56 2:19.02 4:43.59
40. KRUPICA Lukáš 0MREC 499 AMK Hodonín HA1-1300 Škoda Rapid 136 2.95 6.22 1:00.03 2:21.66 2.79 6.00 1:00.34 2:22.33 4:43.99
41. MALÍK Lukáš 1FAS 341 AMK ECCEHOMO v ÚAMK E1H-2000 Opel ASTRA OPC 3.12 6.29 59.48 2:21.75 3.04 6.12 59.41 2:22.56 4:44.31
42. TŘÍSKA Michal 1FAS 328 Michal Tříska E1H-2000 Volkswagen golf 3.37 6.56 1:00.42 2:23.21 3.37 6.53 1:00.22 2:22.21 4:45.42
43. HOLEK Jiří 1FAS 318 Jiří Holek E1H-Škoda ZAV Škoda 120LS 2.74 5.91 59.95 2:24.55 2.68 5.84 1:01.05 2:24.96 4:49.51
44. MACHOVÁ Tereza 1FAS 368 Tereza Machová E1H-1400 Suzuki Swift 3.12 6.43 1:01.81 2:26.27 3.12 6.42 1:01.39 2:26.06 4:52.33
45. ADÁMEK Miroslav 1FAS 224 Czech National Team HA-K2-B3 Nsu TT 3.03 6.22 1:01.37 2:26.68 3.04 6.16 1:01.56 2:25.83 4:52.51
46. STEJSKAL Milan 1FAS 233 GMS RACING TEAM HA-K3-C2 Fiat 131 RACING 2000 3.13 6.24 1:01.29 2:27.26 3.16 6.72 1:02.20 2:26.96 4:54.22
47. ZELENÝ Milan 0MREC 484 Historic racing club Jihlava HA1-1300 Škoda 130LR 3.02 6.30 1:03.12 2:28.49 3.11 6.35 1:02.05 2:26.07 4:54.56
48. TRNKA Jan 1FAS 42 JAN TRNKA A-1400 Škoda FELICIA 3.36 6.64 1:03.53 2:27.90 3.26 6.47 1:02.24 2:26.69 4:54.59
49. BROŽ Robert 1FAS 238 Robert Brož HA-K3-C1 Škoda 130 RS 3.19 6.65 1:03.93 2:33.09 3.25 6.64 1:02.29 2:27.25 5:00.34
50. ŠUSTR Miloslav 1FAS 325 Šustr Miloslav E1H-1600 Škoda Favorit 3.11 6.33 1:03.53 2:34.84 3.03 6.23 1:01.78 2:30.78 5:05.62
51. ZOUFALÝ Karel 1FAS 334 AMK ECCE HOMO v ÚAMK E1H-1400 Škoda Felicie Pick-up Freestyle 3.23 6.40 1:04.29 2:34.99 3.30 6.48 1:04.82 2:36.46 5:11.45
52. TERŠ Jiří 1FAS 390 Pošumavský auto moto klub v AČR Klatovy E1H-1400 Škoda Favorit 136L 3.58 7.19 1:06.81 2:38.19 3.77 7.36 1:06.62 2:39.26 5:17.45
53. RAŠKA Stanislav 0MREC 401 Raska racing team HA1-2000 VW Golf GTi 3.39 6.85 1:07.79 2:43.18 3.43 6.91 1:06.69 2:39.28 5:22.46
54. BUŽGA Miroslav 0MREC 466 Historic racing club Jihlava HA1-2000 Opel Kadett GSi 2.98 6.11 1:07.54 2:44.06 3.08 6.23 1:08.54 2:47.43 5:31.49
55. MICHL Josef 1FAS 212 Michl Motorsport Czech National Team HA-K2-B3 Škoda 130 RS 3.52 7.28 1:11.49 2:56.13 3.83 7.98 1:19.44 3:10.34 6:06.47
KOMÁREK David 1FAS 1 LIQUIMOLY RACING TEAM E2-SC-3000 Norma M20FC KOMVET EVO 2.52 4.50 41.66 1:37.89 2:02.57 4.79 41.37 - DNF - - DNF -
KUBA Filip 1FAS 345 Liqui Moly Racing Team E1H+2000 Subaru Impreza Sti 2.63 5.06 51.93 2:01.58 2.60 4.96 53.11 - DNF - - DNF -
SAJLEROVÁ Gabriela 1FAS 33 Liqui Moly Racing Team N+3000 Mitsubishi Lancer EVO X 2.44 4.96 50.73 2:00.09 2.42 4.93 - DNF - - DNF -
MÜLLER Lukáš 1FAS 331 Lukáš Müller E1H-Škoda ZAV Škoda 100 2.93 5.83 56.81 - DNF - - DNS - - DNF -
TOMEČEK Lukáš 1FAS 307 AMK ECCE HOMO v ÚAMK E1H-1600 VW Golf I GTI Oettinger - DNS - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Event
19:00:41 II. súť. jazda je ukončená
18:58:11 Posledné vozidlo na trati
18:51:44 Pokračujeme vozidlami MREC
18:49:47 Seriál MČR má ukončené preteky; v priestore cieľa je zriadené UP
18:38:38 Št. č. 1 odstupuje pre poruchu
18:28:18 Pokračujeme
18:23:41 Havária št. č. 33 (pretekár OK)
18:03:04 Št. č. 345 stojí na trati pre poruchu
17:46:11 Prvé vozidlo na trati