On-line results
 
Ústecká 21, Ústí nad Orlicí (CZ), 29.05.2016 - Competition - Run 2
 
 
 
 
 
Last 5 in Finish
 
Rank Driver Series # Nation Class 1-st RUN 2-nd RUN RUN
69. MARTINEK Tomáš 0MREC(32.) 482 HA1-2000 2:32.85 2:33.27 5:06.12
64. KUBICA Milan 0MREC(29.) 124 E1+2000/2WD 2:30.46 2:27.19 4:57.65
14. KOLBÁBEK Radek 0MREC(3.) 3 E1+2000/4WD 2:11.75 2:12.93 4:24.68
40. BUCHAR Jaroslav 0MREC(16.) 99 HA2 2:21.60 2:24.90 4:46.50
21. MOURAL Karel 0MREC(5.) 33 E2/C-2000 2:14.28 2:16.77 4:31.05
 
End Race at 18:01
 
Absolute results
 
Rank Driver Series # Nation Team Class Car 20m 100m 2000m 1-st RUN 20m 100m 2000m 2-nd RUN RUN Gap
1. KOMAREK David 1FAS(1.) 1 Liqui Moly racing E2-SC-3000 Norma M20FC EVO 1.96 5.04 1:04.40 1:59.99 1.90 4.71 59.00 1:50.42 3:50.41 v=114.37
2. NEVĚŘIL Dušan 1FAS(2.) 4 Speedmaster racing team E2-SC-3000 Norma M20FC 2.07 5.05 1:02.80 1:58.40 2.12 5.06 59.76 1:53.11 3:51.51 +1.10
3. RYBNÍČEK Marek 1FAS(3.) 3 LIQUI MOLY RACING TEAM E2-SH+2000 Ford WRC EVO 1.68 4.52 1:04.98 2:01.45 1.79 4.60 2:00.16 4:01.61 +11.20
4. VONDRAK Petr 1FAS(4.) 12 Petr Vondrak E2-SC-2000 Osella PA21 2.06 5.25 1:08.54 2:06.74 2.16 5.46 1:05.44 2:01.88 4:08.62 +18.21
5. MICHL Dan 1FAS(5.) 80 Michl Dan E2-SH+2000 Lotus Elise 1.93 4.99 1:07.87 2:05.30 2.10 5.22 1:07.31 2:04.57 4:09.87 +19.46
6. ŠPALEK Jiří 1FAS(6.) 2 Liqui Moly Racing Team E2-SC-3000 Mitsubishi Lancer Evo 1.68 4.49 1:07.53 2:06.24 1.66 4.45 1:06.40 2:04.81 4:11.05 +20.64
7. MLEJNEK Aleš 0MREC(1.) 1 Liberecká závodnická a spol. E2/C-1600 Gloria C8F 1.85 4.90 1:06.95 2:04.92 1.98 5.04 1:08.20 2:09.39 4:14.31 +23.90
8. MALÝ Jaromír 1FAS(7.) 44 E.A. Czech National Team A+2000 Mitsubishi Lancer EVO VIII 1.86 4.82 2:09.83 1.74 4.63 1:08.66 2:08.51 4:18.34 +27.93
9. BENEŠ Oskar 1FAS(8.) 15 Oskar Beneš E1+2000 Ford Fiesta 1.84 4.86 1:08.93 2:09.60 2.09 5.09 1:08.32 2:09.05 4:18.65 +28.24
10. VOJÁČEK Lukáš 1FAS(9.) 40 Ennoble racing klub A+2000 Mitsubishi lancer evo 8 1.79 4.87 1:10.15 2:11.00 1.82 4.88 1:08.60 2:08.98 4:19.98 +29.57
11. VAVŘINEC Tomáš 1FAS(10.) 8 Tomáš VAVŘINEC N+2000 Mitsubishi EVO IX 1.74 4.84 1:09.88 2:11.15 1.70 4.74 1:10.27 2:12.09 4:23.24 +32.83
12. BERGER Karel 0MREC(2.) 26 Berger Racing E2/C-1600 Formula Konig SH1300 2.01 5.24 1:09.34 2:09.13 2.26 5.84 1:11.14 2:14.58 4:23.71 +33.30
13. ZEMAN Martin 1FAS(11.) 7 KRTZ E1+2000 Mitsubishi Lancer EVO VIII 1.84 5.06 1:11.48 2:12.98 1.89 5.18 1:10.38 2:11.46 4:24.44 +34.03
14. KOLBÁBEK Radek 0MREC(3.) 3 LRT - Profi Performance E1+2000/4WD Ford Sierra 4000 1.71 4.81 1:09.62 2:11.75 2:12.93 4:24.68 +34.27
15. ULMAN Pavel 1FAS(12.) 11 Pavel Ulman E1+2000 BMW M3 E36 2.23 5.49 1:11.71 2:14.14 2.26 5.51 1:09.85 2:11.06 4:25.20 +34.79
16. CHALOUPKA František 1FAS(13.) 60 Ennoble racing klub E1+2000 Mitsubishi Lancer Evo 6 1.79 4.95 1:12.34 2:14.34 1.83 5.08 1:10.80 2:11.31 4:25.65 +35.24
17. TROJEK Martin 1FAS(14.) 19 Trojek racing team s.r.o. E2-SC-2000 Ligiere JS49 2.02 5.12 1:12.47 2:15.82 2.06 5.16 1:10.18 2:09.85 4:25.67 +35.26
18. SAJLER Filip 1FAS(15.) 13 Liqui Moly Racing Team N+2000 Mitsubishi Lancer EVO X 1.72 4.78 1:11.59 2:13.03 1.75 4.90 1:10.95 2:12.76 4:25.79 +35.38
19. PRÁŠEK Jaroslav 1FAS(16.) 223 Prášek Jaroslav HA-K5-E5 Chevron B42 1.85 4.86 1:12.67 2:17.48 1.87 4.96 1:10.18 2:11.04 4:28.52 +38.11
20. MEIXNER Richard 0MREC(4.) 212 Kv Motorsport E1+2000/4WD Mitsubishi Lancer EVO 2.19 5.57 1:14.34 2:15.71 2.10 5.52 1:11.31 2:14.08 4:29.79 +39.38
21. MOURAL Karel 0MREC(5.) 33 kmoural E2/C-2000 Ralt ralt36 1.89 5.03 1:10.95 2:14.28 1.94 5.07 1:12.00 2:16.77 4:31.05 +40.64
22. HLAVINKA Josef 0MREC(6.) 12 Motorsport Hlavinka E2/C+2000 Opel Lotus 1.75 4.88 1:12.25 2:14.65 1.88 5.12 1:12.53 2:16.70 4:31.35 +40.94
23. JERMAN Martin 1FAS(17.) 10 Jerman Czech National Team GT+2000 Lamborhini Gallardo 1.86 5.21 1:13.30 2:17.38 1.87 5.22 1:12.11 2:15.18 4:32.56 +42.15
24. BENEŠOVÁ Dominika 1FAS(18.) 31 Empreza racing klub v AČR N+2000 Mitsubishi Evo X 1.85 5.02 1:14.53 2:19.48 1.81 4.92 1:10.99 2:13.50 4:32.98 +42.57
25. BOHÁČ Milan 1FAS(19.) 399 Boháč Milan E1H-2000 Renault Clio Sport 2.34 5.65 1:13.90 2:18.32 2.22 5.62 1:12.71 2:15.19 4:33.51 +43.10
26. CHUDOBA Zdeněk 0MREC(7.) 30 Štěpánov E2/C-1600 Demon Car Demon Car 1.74 4.89 1:11.41 2:14.67 1.77 4.98 1:12.02 2:19.29 4:33.96 +43.55
27. SCHWAN Roman 1FAS(20.) 91 Roman Schwan E2-SH-2000 Lotus Evora WR16 2.10 5.48 1:14.83 2:20.17 2.10 5.40 1:13.67 2:16.47 4:36.64 +46.23
28. VOJÁČEK Petr 1FAS(21.) 55 Ennoble racing klub GT+2000 Ferrari 430 GT 1.88 5.18 1:13.87 2:15.87 1.79 5.13 1:13.35 2:21.19 4:37.06 +46.65
29. BERGER Tomáš 0MREC(8.) 25 Berger Racing E2/C-1600 Formula Konig SH1300 2.12 6.04 1:18.36 2:22.39 2.16 5.95 1:13.54 2:15.74 4:38.13 +47.72
30. LOUBAL Lubomír 0MREC(9.) 333 Car electronic servis S1-2000 VW Golf 4TDi 2.28 5.96 1:14.13 2:19.40 3.44 6.12 1:14.53 2:19.07 4:38.47 +48.06
31. SATEK Jakub 1FAS(22.) 311 Jakub Satek E1H-2000 Honda Civic Type R 2.35 6.09 1:15.59 2:20.22 2.42 6.06 1:14.39 2:18.30 4:38.52 +48.11
32. KRÁL Ivo 0MREC(10.) 261 Svijany racing E1-2000 VW Golf 2 2.18 5.75 1:14.82 2:18.15 2.28 5.88 1:16.05 2:20.41 4:38.56 +48.15
33. GRÜNER František 0MREC(11.) 170 Liberecká závodnická a spol. E1+2000/2WD BMW 327is e30 2.32 6.38 1:14.55 2:18.62 2.56 6.32 1:15.78 2:20.60 4:39.22 +48.81
34. ŠEBESTA Pavel 0MREC(12.) 116 EXTRAVÝFUK Racing Team E1-1400 Suzuki Swift 2.53 6.30 1:14.86 2:19.44 2.25 5.84 2:20.16 2:20.16 4:39.60 +49.19
35. DOSEDĚL Dušan 1FAS(23.) 312 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H+2000 Subaru Impreza WRX STI 1.89 5.15 1:14.56 2:20.11 1.85 5.09 1:14.09 2:19.93 4:40.04 +49.63
36. GRUNDOVÁ Nela 1FAS(24.) 77 Kv Motorsport E1+2000 Mitsubishi Lancer VIII 2.04 5.51 1:15.79 2:21.07 2.11 5.59 1:14.80 2:19.03 4:40.10 +49.69
37. KUBICA Tomáš 0MREC(13.) 123 Dolní Domaslavice E1+2000/2WD VW Golf II 2.26 6.19 1:15.05 2:20.84 2.34 6.23 1:14.89 2:19.35 4:40.19 +49.78
38. FIRTL JR. Stanislav 0MREC(14.) 233 Firtl Motorsport E1-2000 Škoda Octavia 1.9Tdi 2.21 5.75 1:14.95 2:20.87 2.24 5.73 1:14.37 2:19.34 4:40.21 +49.80
39. FIŠER Dušan 0MREC(15.) 190 Čechy pod Kosířem E1-1400 Škoda 130 2.03 5.45 1:15.09 2:22.01 2.06 5.47 1:15.23 2:21.08 4:43.09 +52.68
40. BUCHAR Jaroslav 0MREC(16.) 99 Horensko 37 HA2 Van Diemen rf 1.84 5.25 2:21.60 50.50 53.61 1:16.97 2:24.90 4:46.50 +56.09
41. DOBEŠ Václav 1FAS(25.) 377 Václav Dobeš E1H-1400 Škoda Favorit 2.26 5.89 1:18.41 2:24.78 2.25 1:18.43 1:16.17 2:22.13 4:46.91 +56.50
42. MICHALÍK Tomáš 0MREC(17.) 317 R4R S1+2000/4WD Mitsubishi LANCER EVO IX 2.26 5.86 1:18.22 2:25.44 2.12 5.64 1:15.97 2:21.48 4:46.92 +56.51
43. STUDENÝ Lukáš 1FAS(26.) 332 Lukáš Studený E1H-1400 škoda 110R 2.05 5.67 1:17.05 2:24.28 2.08 5.72 1:15.85 2:23.25 4:47.53 +57.12
44. ZMEŠKAL Miloš 1FAS(27.) 253 Miloš Zmeškal HA-K5-E9 Ralt RT 32 1.88 5.01 1:15.54 2:23.68 1.77 5.50 1:16.39 2:24.18 4:47.86 +57.45
45. OSLADIL Jan 0MREC(18.) 11 Autosport Osladil E2/C-2000 Formule 3 Eufra 1.91 5.10 1:17.40 2:23.62 2.03 5.23 1:16.61 2:24.49 4:48.11 +57.70
46. HORT Martin 0MREC(19.) 104 lipnik E1-1600 Peugeot 106 2.87 7.88 1:21.97 2:28.30 2.28 6.59 2:22.31 4:50.61 +1:00.20
47. KOTEK Pavel 1FAS(28.) 73 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2-SH+2000 BMW M3 2.33 5.96 1:21.56 2:30.41 2.23 5.82 1:15.01 2:20.55 4:50.96 +1:00.55
48. SVOZIL Michal 0MREC(20.) 303 KOUPELNOVEVYBAVENI.CZ S1+2000/2WD BMW M3 GT 2.33 6.25 1:18.64 2:25.56 2.44 6.41 1:19.30 2:25.95 4:51.51 +1:01.10
49. HRUBÝ Milan 1FAS(29.) 72 Hrubý Milan E1-1600 Škoda Fabia FR16 2.32 5.85 1:17.67 2:25.93 2.26 5.85 1:17.61 2:25.64 4:51.57 +1:01.16
50. DĚDEK David 0MREC(21.) 375 2D&S MOTORSPORT S1+2000/2WD Alfa Romeo 156 3,0 V6 2.17 5.84 1:18.61 2:26.22 2.27 5.95 1:17.73 2:25.43 4:51.65 +1:01.24
51. MEDUNA Jiří 0MREC(22.) 213 Chata Hvezda E1-1600 Peugeot 106 2.42 6.15 1:18.50 2:26.10 2.42 6.16 1:18.61 2:25.93 4:52.03 +1:01.62
52. KREJČÍ Bohuslav 0MREC(23.) 100 KR pro Škoda historik E1-1400 Škoda Rapid 130 rh 1.96 5.49 1:20.23 2:29.10 1.95 5.42 2:24.25 2:24.25 4:53.35 +1:02.94
53. HONCŮ Petr 1FAS(30.) 301 Honců Petr E1H-1400 Škoda Felicia Kit Car 2.40 6.25 1:19.63 2:27.16 2.36 6.18 1:18.85 2:26.50 4:53.66 +1:03.25
54. KRÁL Oskar 0MREC(24.) 410 Prostějov HA1-1300 Fiat 128 SC 2.37 6.17 1:18.76 2:26.32 2.44 6.30 1:18.72 2:27.44 4:53.76 +1:03.35
55. OŠMERA Jiří 1FAS(31.) 314 Jiří Ošmera E1H-2000 Opel Astra 2.13 5.83 1:18.81 2:27.47 2.18 5.95 1:18.47 2:26.38 4:53.85 +1:03.44
56. KLIMEŠ Lukáš 0MREC(25.) 5 AutoVELVET Team E1+2000/4WD Škoda Fabia TDi 4x4 1.90 5.19 1:14.85 2:33.16 1.93 5.18 1:14.60 2:20.77 4:53.93 +1:03.52
57. CHYTIL Ondřej 1FAS(32.) 268 Chytil Ondřej HA-K5-E3 Mtx 1-03 2.14 5.81 1:19.94 2:28.78 2.22 5.86 1:19.24 2:27.07 4:55.85 +1:05.44
58. MACH Jan 1FAS(33.) 327 Jan Mach E1H+2000 Škoda Octavia 2.42 6.24 1:18.68 2:27.64 2.48 6.48 1:19.23 2:28.42 4:56.06 +1:05.65
59. MALEŇÁK Dušan 0MREC(26.) 113 DVDV Racing Team E1-1400 Škoda 130 LR/H 1.86 5.46 1:20.16 2:29.58 1.89 5.51 1:17.99 2:26.96 4:56.54 +1:06.13
60. KŮS Petr 0MREC(27.) 421 Šternberk HA1-2000 VW Golf I GTI 2.29 6.17 1:19.69 2:27.96 2.16 5.87 1:19.31 2:28.76 4:56.72 +1:06.31
61. SAMEK Martin 1FAS(34.) 303 Samek Martin E1H-1600 Škoda Felicie-Pick-up 2.33 6.14 1:20.83 2:31.41 2.36 6.17 1:18.47 2:25.63 4:57.04 +1:06.63
62. WINTER Jaroslav 0MREC(28.) 335 Liberecká závodnická a spol. S1-2000 Honda Civic 2,0 Type R 2.27 6.13 1:20.14 2:29.97 2.27 6.10 1:19.87 2:27.34 4:57.31 +1:06.90
63. KŘIVKA Tomáš 1FAS(35.) 300 KŘIVKA MOTORSPORT E1H-2000 Renault CLIO SPORT 2.32 6.10 1:20.04 2:29.99 2.24 5.99 1:19.00 2:27.53 4:57.52 +1:07.11
64. KUBICA Milan 0MREC(29.) 124 Dolní Domaslavice E1+2000/2WD VW Golf II 2.37 6.25 1:18.19 2:30.46 2.49 6.43 1:18.42 2:27.19 4:57.65 +1:07.24
65. JANČÍK Jaroslav 0MREC(30.) 136 Jančík team Prague E1+2000/2WD BMW 130I 2.42 6.10 1:21.33 2:31.22 2.40 6.20 1:20.62 2:28.59 4:59.81 +1:09.40
66. PILAŘ Rostislav 0MREC(31.) 222 LRT- Ozzy motorsport E1-2000 Ford Escort RS 2000 2.22 5.83 1:19.86 2:31.00 2.19 5.81 1:20.31 2:30.93 5:01.93 +1:11.52
67. MÜLLER Lukáš 1FAS(36.) 319 Lukáš Müller E1H-1400 Škoda 100 2.02 5.93 1:21.34 2:33.01 1.99 5.92 1:20.03 2:30.50 5:03.51 +1:13.10
68. KLUKAN Radek 1FAS(37.) 343 Radek Klukan E1H+2000 BMW M3 2.47 6.52 1:21.87 2:35.55 2.51 6.54 1:19.53 2:29.60 5:05.15 +1:14.74
69. MARTINEK Tomáš 0MREC(32.) 482 Martinek Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 Mi16 Maxi 2.31 6.37 2:32.85 2.38 6.44 1:22.44 2:33.27 5:06.12 +1:15.71
70. MACHOVÁ Tereza 1FAS(38.) 68 Autoklub Junior Team E1-1400 Suzuki Swift 2.24 6.32 1:23.88 2:34.71 2.22 6.18 2:31.95 2:32.07 5:06.78 +1:16.37
71. JEŽEK Radim 1FAS(39.) 86 Radim Ježek E2-SH-1400 Škoda Felicia 2.44 6.33 1:21.98 2:33.34 2.46 6.39 1:23.66 2:34.37 5:07.71 +1:17.30
72. FURIŠ Pavel 1FAS(40.) 374 Pavel Furiš E1H-2000 Peugeot 205 Mi16 2.33 6.45 1:24.13 2:35.51 2.40 6.59 1:22.59 2:33.21 5:08.72 +1:18.31
73. VYMĚTAL LubomÍr 0MREC(33.) 459 LAMINOL HA1-1300 Škoda ŠKODA 130 RS 1.99 5.81 1:22.27 2:33.31 2.09 5.98 1:22.64 2:35.93 5:09.24 +1:18.83
74. KALÁB Jirka 0MREC(34.) 131 Motorsport JURA E1-1400 Škoda Felicia A 1400 rallye 2.36 6.42 1:23.23 2:35.23 2.38 6.38 1:22.96 2:34.25 5:09.48 +1:19.07
75. PROKŠ Robert 0MREC(35.) 259 LRT RRmotorsport E1+2000/2WD BMW M3 2.35 6.38 1:23.18 2:34.76 2.45 6.51 1:22.53 2:34.81 5:09.57 +1:19.16
76. ŠABÍK Martin 0MREC(36.) 313 LRT - Autosklo Nové Zámky S1-2000 Ford Focus ST170 2.52 6.66 1:23.41 2:34.95 2.50 6.61 1:24.27 2:35.56 5:10.51 +1:20.10
77. ŠUSTR Miloslav 1FAS(41.) 325 Miloslav Šustr E1H-1600 Škoda Favorit 2.21 6.09 1:23.10 2:36.08 2.24 6.08 1:22.83 2:34.61 5:10.69 +1:20.28
78. ŽÁČEK Michal 0MREC(37.) 400 Žáček HA1-1300 Škoda 125 2.23 6.26 1:23.36 2:35.32 2.26 6.21 1:22.51 2:35.55 5:10.87 +1:20.46
79. JANDA Martin 1FAS(42.) 383 Janda Martin E1H-2000 Seat Ibiza Cupra 2.35 6.31 1:24.36 2:36.18 2.31 6.19 1:22.65 2:36.66 5:12.84 +1:22.43
80. KRÁČMAR Zdeněk 0MREC(38.) 179 FR team Štěpánov E1-1400 Škoda Favorit pick-up 2.55 6.75 1:23.90 2:35.95 2.53 6.78 1:24.33 2:37.16 5:13.11 +1:22.70
81. TRNKA Jan 1FAS(43.) 47 JAN TRNKA A-1400 Skoda FELICIA 2.34 6.28 1:24.88 2:37.68 2.30 6.14 1:23.87 2:35.73 5:13.41 +1:23.00
82. TEYSCHL Otakar 0MREC(39.) 409 Brno HA1-1300 Mini Britax-COOPER 2.36 6.40 1:24.87 2:37.56 2.27 6.15 1:23.85 2:37.59 5:15.15 +1:24.74
83. ZOUFALÝ Karel 0MREC(40.) 201 VPK Motors E1-1400 Škoda Felicia PickUP Freestyle 2.36 6.12 1:26.78 2:40.02 2.47 6.19 1:24.84 2:36.79 5:16.81 +1:26.40
84. SEDLÁČEK Michal 1FAS(44.) 241 GMS MADOS RACING TEAM HA-K4-D3 Fiat RITMO 130 TC 2.19 6.18 1:25.79 2:39.74 2.19 6.07 1:25.11 2:37.85 5:17.59 +1:27.18
85. STRNAD Petr 0MREC(41.) 423 Liberecká závodnická a spol. HA1-1300 škoda Škoda 130 rs 2.16 6.29 1:24.00 2:36.80 2.32 6.68 1:27.00 2:41.32 5:18.12 +1:27.71
86. ČADEK Luboš 0MREC(42.) 225 autopřívěsy čadek E1-1600 škoda felicia pick up 2.82 6.89 1:26.92 2:39.60 2.51 6.55 1:26.91 2:39.85 5:19.45 +1:29.04
87. KMÍNEK Zdeněk 1FAS(45.) 45 MJ Autosport A-2000 Renault Clio RS 2.33 6.38 1:26.13 2:38.89 2.23 6.44 1:27.03 2:41.70 5:20.59 +1:30.18
88. BROUSEK Petr 0MREC(43.) 408 Brousek HA1-2000 Mini Mini Cooper 2.76 7.08 1:25.33 2:39.97 2.55 6.69 1:25.48 2:42.44 5:22.41 +1:32.00
89. FELCMAN David 1FAS(46.) 310 Felcman D. E1H-2000 Peugeot 206 SRC 2.50 6.69 1:28.16 2:42.17 2.42 6.69 1:26.54 2:40.98 5:23.15 +1:32.74
90. STEJSKAL Milan 1FAS(47.) 233 GMS MADOS RACING TEAM HA-K3-C2 Fiat 131 RACING 2000 2.20 6.58 1:32.66 2:51.90 2.13 6.01 1:21.03 2:34.33 5:26.23 +1:35.82
91. VONDRAKOVA Michaela 0MREC(44.) 419 Team Vondrak HA1-1300 Škoda Škoda 110l 2.11 6.29 2:42.70 2:42.70 2.14 6.40 1:27.43 2:43.68 5:26.38 +1:35.97
92. FILINGER Jiří 1FAS(48.) 54 Ennoble racing klub GT+2000 Nissan 350 GT 2.41 6.37 1:27.56 2:46.05 2.27 6.29 1:26.50 2:42.52 5:28.57 +1:38.16
93. JEHLIČKA Jiří 0MREC(45.) 306 ScuderiaMotorsport S1+2000/2WD Peugeot 206 SRC 2.50 6.80 1:29.01 2:46.27 2.51 6.89 1:27.91 2:44.50 5:30.77 +1:40.36
94. BROUSEK Adam 0MREC(46.) 444 Brousek HA1-1300 Mini Mini Cooper 2.48 6.96 1:31.63 2:50.58 2.47 6.95 1:31.48 2:52.22 5:42.80 +1:52.39
95. HLAVINKA Josef 1FAS(49.) 313 Josef Hlavinka E2H-SS-1000 König 1000 R 1.94 5.07 2:21.03 3:28.88 1.89 5.03 1:15.43 2:19.87 5:48.75 +1:58.34
96. KLÍCHA Ivan 0MREC(47.) 420 Rychnov Nad Kněžnou HA1+2000 Volvo 544 Sport 2.32 6.73 2:51.73 2.37 6.87 1:34.38 3:08.95 6:00.68 +2:10.27
97. DUCHOŇ Oldřich 0MREC(48.) 155 Auto Duchoň E1+2000/2WD BMW 325i 2.57 7.27 1:38.37 3:02.84 2.64 7.02 1:35.33 3:02.38 6:05.22 +2:14.81
LOS Jiří 1FAS 90 Los Czech National Team E2-SH+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX 1.91 4.92 1:07.90 2:06.35 1.69 4.74 - DNF - - DNF -
SAJLEROVÁ Gabriela 1FAS 30 Liqui Moly Racing Team N+2000 Mitsubishi Lancer EVO X 1.71 4.83 - DNF - - DNS - - DNF -
VONDRÁK Martin 1FAS 6 Auto Vondrák Czech National Team E2-SS-2000 Tatuus NT 07 Formula Masters - DNS - - DNS - - DNF -
STEJSKAL Bronislav 1FAS 70 Drotár Autosport E1-1400 Škoda Felicia Kit-Car 2.27 6.12 1:18.82 2:26.53 - DNS - - DNF -
ČERMÁK Jan 1FAS 87 KV Motor Team s.r.o. E2-SH+2000 Mitsubishi Colt EVO 700 1.93 4.86 - DNF - - DNS - - DNF -
SUBERT Drahoslav 0MREC 2 Namest Nad Oslavou E1+2000/4WD Mitsubishi lancer wrc 05 1.73 4.70 1:05.85 2:04.27 1.72 4.56 1:06.83 - DNF - - DNF -
ZIMÁK Martin 0MREC 396 REC Group S1-2000 Citroën Saxo 2.31 5.98 1:55.90 - DNF - - DNS - - DNF -
JANČÍK Milan 0MREC 152 Jančík team Prague E1+2000/2WD BMW 130I 2.31 6.41 1:22.55 2:32.59 - DNS - - DNF -
FIBICH Vaclav 0MREC 101 Fibich motorsport E1-2000 Opel Corsa - DNS - - DNS - - DNF -
VRÁTIL Pavel 0MREC 464 Historic racing club Jihlava HA1-2000 Opel Kadett GSi 2.19 6.00 2:27.49 2.31 6.13 1:18.87 - DNF - - DNF -
 
Time Icon Event
17:48:20 Št. č. 99, 420 a 482 budú mať opravnú jazdu
17:48:19 Porucha št. č. 464
17:34:42 Pokračujeme
17:11:51 Odstránenie olejového pásu potrvá cca 50 min.
17:01:59 Olej na trati
16:40:09 Pokračujeme seriálom MREC
15:41:52 Pripravuje sa štart II. súťažnej jazdy