On-line results
 
XXXVI. Zámecký vrch, Náměšť n. Oslavou (CZ), 06.05.2017 - Competition - Run 2
 
 
 
 
 
Last 5 in Finish
 
Rank Driver Series # Nation Class 1-st RUN 2-nd RUN RUN
97. KRAMPOTA Ivo 70 E1+3000 1:07.21 1:36.38 2:43.59
5. SUROWKA Jaroslav 373 E2H-SC-2000 1:00.84 1:00.78 2:01.62
2. ŠPALEK Jiří 5 E2-SC-3000 58.44 58.48 1:56.92
1. KOMÁREK David 1 E2-SC-3000 56.18 55.66 1:51.84
4. MLEJNEK Aleš 311 E2H-SS-1000 1:00.32 59.79 2:00.11
 
End Race at 16:27
 
Absolute results
 
Rank Driver Series # Nation Team Class Car 20m 100m 1270m 1-st RUN 20m 100m 1270m 2-nd RUN RUN Gap
1. KOMÁREK David 1FAS(1.) 1 LIQUIMOLY RACING TEAM E2-SC-3000 Norma M20FC KOMVET EVO 2.95 5.30 39.27 56.18 3.06 5.55 38.91 55.66 1:51.84 v=130.68
2. ŠPALEK Jiří 1FAS(2.) 5 LIQUIMOLY RACING TEAM E2-SC-3000 Norma M20F 2.56 4.95 40.93 58.44 2.65 5.06 40.74 58.48 1:56.92 +5.08
3. RYBNÍČEK Marek 1FAS(3.) 4 LIQUI MOLY RACING TEAM E2-SH+3000 Ford Fiesta WRC Evo 2.24 4.97 42.06 59.32 2.34 4.67 41.16 58.28 1:57.60 +5.76
4. MLEJNEK Aleš 1FAS(4.) 311 Aleš Mlejnek E2H-SS-1000 Gloria C8F 2.34 4.84 1:00.32 2.77 5.37 40.85 59.79 2:00.11 +8.27
5. SUROWKA Jaroslav 1FAS(5.) 373 Jaroslav Surowka E2H-SC-2000 Norma M20 2.47 5.00 41.90 1:00.84 2.33 4.81 42.02 1:00.78 2:01.62 +9.78
6. KRAKOVIČ Radek 1FAS(6.) 303 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 Fiks 09RK 2.44 5.03 42.80 1:02.27 2.45 5.09 42.72 1:02.02 2:04.29 +12.45
7. PRÁŠEK Jaroslav 1FAS(7.) 200 Jaroslav Prášek HA-K5-E5 Chevron B 42 F2 2.38 4.93 42.87 1:02.38 2.31 4.81 42.88 1:02.12 2:04.50 +12.66
8. NOVICKÝ Michal 1FAS(8.) 302 Michal Novický E2H-SC-2000 Ligier JS49 HONDA 2.51 5.02 43.57 1:03.42 2.54 5.03 43.96 1:02.78 2:06.20 +14.36
9. MEIXNER Richard 0MREC(1.) 4 KVMotorteam E1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo VIII MAX 2.42 4.91 44.82 1:03.98 2.48 5.01 44.98 1:03.73 2:07.71 +15.87
10. ZEMAN Martin 1FAS(9.) 8 KRTZ motorsport E1+3000 Mitsubishi EVO VIII 2.49 4.99 45.48 1:04.83 2.39 4.88 44.72 1:03.54 2:08.37 +16.53
11. KRÁČMAR Zdeněk 1FAS(10.) 388 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SC-1400 Demon Car CM 1000 2.35 4.93 1:05.33 2.36 4.94 43.99 1:04.47 2:09.80 +17.96
12. MALÝ Jaromír 1FAS(11.) 6 MJ autosport N+3000 Mitsubishi Lancer EvoX 2.30 4.93 44.64 1:05.19 2.38 5.00 44.62 1:04.69 2:09.88 +18.04
13. HOLÁN Ivo 1FAS(12.) 37 Ivo Holán N+3000 Mitsubishi Lancer Evo IX 2.61 5.30 45.57 1:05.16 2.85 5.61 45.66 1:05.81 2:10.97 +19.13
14. BOHÁČ Milan 1FAS(13.) 398 Boháč Milan E1H-2000 Renault Clio 2.99 5.79 45.38 1:05.98 3.00 5.80 44.99 1:05.41 2:11.39 +19.55
15. KASPAR Jarda 0MREC(2.) 323 VPK Motors S1+2000/4WD Mitsubischi EVO IX 2.47 5.32 45.82 1:05.57 2.43 5.25 46.09 1:06.06 2:11.63 +19.79
16. LISA Petr 1FAS(14.) 377 LIQUI MOLY RACING TEAM E1H-Caterham Caterham 7 485 2.85 5.69 46.12 1:06.06 2.82 5.73 46.04 1:06.28 2:12.34 +20.50
17. SAJLEROVÁ Gabriela 1FAS(15.) 33 Liqui Moly Racing Team N+3000 Mitsubishi Lancer EVO X 2.41 5.13 46.27 1:06.63 2.47 5.18 45.67 1:06.05 2:12.68 +20.84
18. DOSEDĚL Dušan 1FAS(16.) 312 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H+2000 Subaru Impreza WRX STI 2.55 5.16 46.21 1:07.61 2.62 5.29 47.09 1:07.93 2:15.54 +23.70
19. LANGER Pavel 0MREC(3.) 24 gt2 motorsport E2/C-1600 Autola 1/04 3.10 6.25 47.39 1:08.75 2.93 6.04 46.70 1:07.95 2:16.70 +24.86
20. VOJÁČEK Petr 1FAS(17.) 40 ennoble racing klub A+3000 Mitsubishi Lancer Evo 8 2.44 5.08 47.80 1:08.42 2.38 5.02 47.75 1:08.58 2:17.00 +25.16
21. MIKEŠ Jaroslav 1FAS(18.) 317 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-Škoda ZAV Škoda 130RS 2.70 5.81 47.44 1:08.97 2.64 5.78 47.39 1:08.80 2:17.77 +25.93
22. HLAVINKA Josef 1FAS(19.) 366 Wolkerova 507/13 E2H-SS-2000 Opel Lotus 2.82 6.28 1:09.55 2.85 5.98 47.09 1:08.27 2:17.82 +25.98
23. FILIPÍN Jiří 1FAS(20.) 322 JF Motorsport E1H-1400 Swift Swift GTi 2.93 5.91 47.36 1:08.70 2.92 48.03 1:09.13 2:17.83 +25.99
24. SATEK Jakub 1FAS(21.) 369 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Honda Civic Type R 3.33 6.47 48.27 1:08.89 3.21 6.30 48.12 1:09.01 2:17.90 +26.06
25. GRÜNER František 1FAS(22.) 340 František Grüner E1H+2000/2WD BMW 327i 3.25 6.37 47.48 1:07.99 3.19 6.40 48.44 1:10.10 2:18.09 +26.25
26. TOMEČEK Lukáš 1FAS(23.) 307 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 VW Golf I GTI Oettinger 2.79 5.66 47.23 1:09.41 2.81 5.68 46.82 1:08.69 2:18.10 +26.26
27. KLIMEŠ Lukáš 1FAS(24.) 313 Klimeš Lukáš E1H+2000 Škoda Fabia TDi 4x4 2.52 5.38 48.08 1:09.54 2.54 5.38 47.54 1:08.66 2:18.20 +26.36
28. ZMEŠKAL Miloš 1FAS(25.) 253 Miloš Zmeškal HA-K5-E9 Ralt RT 32 2.48 5.09 47.46 1:09.24 2.58 5.25 47.88 1:09.00 2:18.24 +26.40
29. ŽÁČEK Petr 0MREC(4.) 411 LEGENDY HA1+2000 Audi Sport Quattro 2.24 5.04 48.45 1:09.17 2.35 5.26 48.51 1:09.29 2:18.46 +26.62
30. KUBÍČEK Jiří 1FAS(26.) 201 SK Industrietechnik Czech national Team HA-K3-C1 Škoda 130 RS 2.78 6.05 48.29 1:09.67 2.71 5.97 47.90 1:08.82 2:18.49 +26.65
31. DOBEŠ Václav 1FAS(27.) 370 Václav Dobeš E1H-1400 Škoda Favorit 3.02 6.12 47.92 1:09.63 2.98 6.08 47.36 1:08.96 2:18.59 +26.75
32. ŠEBESTA Pavel 1FAS(28.) 316 Pavel Šebesta E1H-1400 Suzuki Swift GTi 3.01 6.05 47.70 1:09.48 2.92 5.90 47.75 1:09.66 2:19.14 +27.30
33. HORT Martin 0MREC(5.) 204 max speed s.r.o E1-1600 Peugeot 106 2.89 6.03 47.26 1:09.61 2.90 6.01 47.38 1:09.81 2:19.42 +27.58
34. STANEK Vojtech 1FAS(29.) 315 vojtech stanek E1H-1600 Citroen c2 3.00 6.06 48.22 1:10.58 2.93 5.98 47.28 1:08.93 2:19.51 +27.67
35. STUDENÝ Lukáš 1FAS(30.) 332 Lukáš Studený E1H-Škoda ZAV škoda 110R 2.88 6.08 48.08 1:09.93 2.81 6.01 48.27 1:10.25 2:20.18 +28.34
36. MICHALÍK Tomáš 0MREC(6.) 317 R4R E1+2000/4WD Mitsubishi EVO IX 2.67 5.52 49.70 1:11.33 2.54 5.34 47.87 1:09.22 2:20.55 +28.71
37. PRUSEK Erich 1FAS(31.) 399 Prusek Erich E1H+2000 Toyota Celica CS 4WD 2.54 5.37 48.77 1:10.64 2.36 5.09 48.12 1:10.10 2:20.74 +28.90
38. SVOZIL Michal 1FAS(32.) 61 MICHAL SVOZIL E1-3000 BMW M3 E36 GT 2.97 6.29 48.47 1:10.17 2.87 6.10 48.78 1:10.61 2:20.78 +28.94
39. KRETZ Michal 1FAS(33.) 82 Michal Kretz E2-SH-2000 Ford Focus ST 3.25 6.42 48.75 1:11.03 3.17 6.26 48.29 1:10.09 2:21.12 +29.28
40. DĚDEK David 1FAS(34.) 47 147 SP A-2000 Alfa Romeo 147 SP 3.18 6.35 48.66 1:10.38 3.17 6.68 49.42 1:10.89 2:21.27 +29.43
41. THEIMER ST. Jiří 1FAS(35.) 80 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2-SH-2000 Peugeot 306 maxi 3.15 6.43 48.69 1:10.83 3.04 5.96 48.55 1:10.45 2:21.28 +29.44
42. ČEPIČKA Vlastimil 1FAS(36.) 324 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H+2000 Mitshubishi Lancer EVO X 2.33 5.11 47.73 1:10.03 2.37 5.11 48.30 1:11.29 2:21.32 +29.48
43. ZIMÁK Martin 0MREC(7.) 389 ANTY RACING S1-2000 Citroën Saxo 1.6 16v VTS 3.01 6.26 49.02 1:10.40 3.01 6.25 48.90 1:10.96 2:21.36 +29.52
44. PLEVA Martin 1FAS(37.) 320 100 E1H-Škoda ZAV Škoda 100 2.58 5.73 48.90 1:11.02 2.67 5.84 48.76 1:11.10 2:22.12 +30.28
45. MALEŇÁK Dušan 0MREC(8.) 113 DVDV Racing Team E1-1400 Škoda 130 LR/H 2.69 5.80 48.68 1:11.43 2.62 5.71 48.19 1:10.77 2:22.20 +30.36
46. KUČERA Zdeněk 1FAS(38.) 333 KUČERA ZDENĚK E1H+2000/2WD Nissan 200SX S13 3.00 6.20 49.53 1:11.59 3.42 6.70 49.37 1:10.64 2:22.23 +30.39
47. KAŠPAR Michal 1FAS(39.) 337 Kašpar E1H-1600 Citroen Saxo 3.23 6.46 49.08 1:11.48 3.35 6.65 49.34 1:10.79 2:22.27 +30.43
48. KAŠPAR Vilém 0MREC(9.) 362 VPKmotors S1-2000 škoda fabiaRS 3.50 6.37 48.92 1:10.90 3.09 6.46 49.44 1:11.64 2:22.54 +30.70
49. MICHL Josef 1FAS(40.) 211 MICHLMOTORSPORT CNT HA-K2-B6 Porsche 911RS 2.70 5.75 49.55 1:11.92 2.64 5.60 49.59 1:11.29 2:23.21 +31.37
50. MACH Jan 1FAS(41.) 310 Jan Mach E1H-2000 Škoda Octavia 3.24 6.55 50.15 1:12.65 3.31 6.64 49.50 1:11.22 2:23.87 +32.03
51. WINTER Jaroslav 0MREC(10.) 335 KODECAR S1-2000 Honda Civic 2,0 Type R 3.16 6.40 49.95 1:12.12 3.01 6.25 49.36 1:11.90 2:24.02 +32.18
52. WINKLER Martin 0MREC(11.) 314 S-Chassis S1+2000/2WD Nissan 200sx S14a 2.82 5.93 49.65 1:13.19 2.82 5.99 48.80 1:11.27 2:24.46 +32.62
53. HRABČÍK Milan 0MREC(12.) 139 notormotor racing team E1-2000 Fiat Punto 2.90 5.91 50.91 1:13.19 2.89 5.87 49.32 1:11.98 2:25.17 +33.33
54. HRUBÝ Milan 1FAS(42.) 372 Kv Motor Team s.r.o. E1H-1600 Škoda Fabia FR16 3.34 6.63 51.27 1:13.04 3.43 6.73 50.36 1:12.61 2:25.65 +33.81
55. VRÁTIL Pavel 0MREC(13.) 464 Historic racing club Jihlava HA1-2000 Opel Kadett GSi 2.91 6.12 49.68 1:12.87 3.02 6.39 50.25 1:13.04 2:25.91 +34.07
56. KLUKAN Radek 1FAS(43.) 343 Radek Klukan E1H+2000/2WD Bmw E36 M3 3.34 6.65 50.90 1:13.22 3.26 6.56 50.75 1:12.72 2:25.94 +34.10
57. TÁBORSKÝ Radovan 1FAS(44.) 205 GMS RACING TEAM HA-K2-B3 Fiat 128 Rally 3.18 6.48 49.85 1:12.56 3.24 6.53 50.72 1:13.60 2:26.16 +34.32
58. MÜLLER Lukáš 1FAS(45.) 331 Lukáš Müller E1H-Škoda ZAV Škoda 100 2.89 6.15 49.92 1:13.12 2.93 6.10 50.57 1:13.07 2:26.19 +34.35
59. KMÍNEK Zdenek 1FAS(46.) 59 MJ autosport GT+2000 Nissan 350 Z 2.99 6.17 50.66 1:12.35 2.98 6.11 51.27 1:14.25 2:26.60 +34.76
60. ŽÁČEK Michal 0MREC(14.) 400 Žáček HA1-2000 Škoda 125 2.90 6.22 50.93 1:13.74 2.95 6.24 50.65 1:13.49 2:27.23 +35.39
61. KREJČÍ Bohuslav 0MREC(15.) 102 KR pro škoda historik E1-1400 Škoda Rapid 2.66 5.75 49.70 1:13.45 2.62 5.71 49.64 1:13.88 2:27.33 +35.49
62. PLUHAŘ Jindřich 1FAS(47.) 301 Jindřich Pluhař E1H-2000 Nissan Sunny 2.94 5.99 50.67 1:13.58 2.98 5.95 50.86 1:13.98 2:27.56 +35.72
63. FURIŠ Pavel 1FAS(48.) 374 Pavel Furiš E1H-2000 Peugeot 205 Mi16 3.11 6.47 50.76 1:13.79 3.19 6.59 50.89 1:14.00 2:27.79 +35.95
64. OSLADIL Jan 0MREC(16.) 60 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK HA2 Van Diemen 1400 2.62 5.68 50.07 1:13.28 2.61 5.67 50.41 1:14.96 2:28.24 +36.40
65. STEJSKAL Bronislav 1FAS(49.) 60 DROTÁR Autošport E1-1400 Škoda Felicia Kit-Car 3.04 6.30 50.62 1:13.93 3.11 6.40 51.15 1:14.86 2:28.79 +36.95
66. DOKOUPIL Roman 1FAS(50.) 220 Dokoupil Roman HA-K3-C1 Škoda 130 RS 2.77 6.30 51.31 1:14.67 2.86 6.37 51.12 1:14.48 2:29.15 +37.31
67. CAKL Filip 0MREC(17.) 363 VPK Motors S1-2000 Skoda Fabia RS 3.08 6.35 50.99 1:14.84 5.28 6.30 51.12 1:14.71 2:29.55 +37.71
68. KARBAŠ Jakub 0MREC(18.) 121 Skalda Racing E1-1400 Honda Civic 3.05 6.51 51.89 1:15.06 3.06 6.49 51.58 1:14.53 2:29.59 +37.75
69. ZELENÝ Milan 0MREC(19.) 484 Historic racing club Jihlava HA1-1300 Škoda 130LR 3.00 6.46 52.31 1:15.58 2.84 6.28 51.53 1:14.68 2:30.26 +38.42
70. JANDA Martin 1FAS(51.) 383 Martin Janda E1H-2000 Seat Ibiza Cupra II 3.21 6.63 51.77 1:15.65 3.15 6.55 51.34 1:14.85 2:30.50 +38.66
71. HURTA Jakub 0MREC(20.) 105 B&H Motorsport E1-2000 Škoda Fabia TDi 3.22 6.61 51.99 1:15.05 3.36 6.78 52.58 1:15.78 2:30.83 +38.99
72. VOZDECKÝ Dominik 0MREC(21.) 96 MREC Hist. Hillclimb Racing Team HA2/ZST - 1600 MTX 1-03 2.68 5.99 50.94 1:16.43 2.81 6.34 50.81 1:14.68 2:31.11 +39.27
73. PAVLŮ Dominik 1FAS(52.) 44 MJ Autosport A-2000 Renault Clio RS 3.09 6.67 52.14 1:15.69 3.14 6.67 51.62 1:15.55 2:31.24 +39.40
74. LEMON Petr 0MREC(22.) 110 BMW E30 328i E1+2000/2WD BMW E30 328i 3.49 6.82 51.83 1:15.87 3.45 6.73 51.47 1:15.53 2:31.40 +39.56
75. KOPIŠTĚ Jaroslav 0MREC(23.) 218 Hobby racing team Kutná Hora E1-1600 Škoda 120 S Rallye 2.79 6.15 51.47 1:15.70 2.97 6.33 51.82 1:16.11 2:31.81 +39.97
76. ÁZSÓTH Ladislav 0MREC(24.) 388 LRT S1-2000 Ford Focus 3.55 6.89 52.61 1:15.83 3.43 6.90 52.63 1:16.31 2:32.14 +40.30
77. STRNAD Petr 1FAS(53.) 304 Petr Strnad E1H-Škoda ZAV Škoda Škoda 130LR 2.61 5.80 52.75 1:16.34 2.79 6.03 52.44 1:16.16 2:32.50 +40.66
78. ŠABÍK Martin 0MREC(25.) 321 LRT Autosklo Nové Zámky S1-2000 Ford Focus 3.48 6.92 53.61 1:17.05 3.37 6.75 53.46 1:16.54 2:33.59 +41.75
79. MARTINEK Tomáš 0MREC(26.) 482 Martinek Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 Mi16 Maxi 3.30 6.85 53.51 1:17.13 3.39 6.96 52.89 1:16.53 2:33.66 +41.82
80. MACHOVÁ Tereza 1FAS(54.) 368 Tereza Machová E1H-1400 Suzuki Swift 3.07 6.58 52.68 1:17.42 2.99 6.54 52.23 1:16.36 2:33.78 +41.94
81. ŠTĚPÁNEK Jan 0MREC(27.) 246 Všechno sám E1-2000 Citroën Saxo VTS 16V 3.11 6.68 53.68 1:17.13 3.20 6.86 53.82 1:16.90 2:34.03 +42.19
82. ŠUSTR Miloslav 1FAS(55.) 325 Šustr Miloslav E1H-1600 Škoda Favorit 3.10 6.63 53.46 1:18.54 3.06 6.53 52.19 1:17.33 2:35.87 +44.03
83. ZOUFALÝ Karel 0MREC(28.) 201 Sabi Racing E1-1400 Škoda Felicia PickUP Freestyle 3.51 6.85 54.12 1:18.62 3.56 6.95 53.67 1:17.84 2:36.46 +44.62
84. KOČIŘÍK David 1FAS(56.) 329 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-Škoda ZAV Škoda Rapid 136 2.93 6.52 54.68 1:18.97 2.85 6.25 53.57 1:17.71 2:36.68 +44.84
85. KRUPICA Lukáš 0MREC(29.) 499 AMK Hodonín HA1-1300 Škoda Rapid 136 2.94 6.56 53.22 1:18.44 3.02 6.67 53.39 1:18.83 2:37.27 +45.43
86. ŠPUNDA Petr 0MREC(30.) 463 PŠ Autosport HA1-2000 Ford Escort RS2000 3.21 6.72 54.72 1:19.04 3.20 6.62 54.31 1:18.29 2:37.33 +45.49
87. PATERA Michal 0MREC(31.) 428 Patera Motorsport HA1-1300 Zastava 101 Special 3.34 6.81 54.28 1:18.91 3.31 6.85 54.35 1:19.21 2:38.12 +46.28
88. HOLEK Jiří 1FAS(57.) 318 Jiří Holek E1H-Škoda ZAV Škoda 120LS 2.70 6.12 53.63 1:20.00 2.71 6.15 52.96 1:18.13 2:38.13 +46.29
89. DOHNÁLEK Josef 1FAS(58.) 386 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Citroen C2 VTS 3.13 6.11 47.92 1:09.84 3.03 6.01 1:03.63 1:28.78 2:38.62 +46.78
90. DOPITA Josef 0MREC(32.) 489 MREC Hist. Hillclimb Racing Team HA1-1300 škoda 120 S 2.88 6.57 54.05 1:20.17 3.01 6.78 54.04 1:19.17 2:39.34 +47.50
91. STEJSKAL Milan 1FAS(59.) 242 GMS racing team HA-K4-D5 Lada VFTS 2.99 6.43 53.64 1:18.87 2.93 6.32 55.59 1:21.01 2:39.88 +48.04
92. SAMEK VÁclav 1FAS(60.) 305 VACLAV SAMEK E1H-1600 Škoda FELICIE PICKUP 3.16 6.99 56.75 1:22.06 3.27 6.88 54.33 1:18.54 2:40.60 +48.76
93. RUBÁČEK Radek 0MREC(33.) 131 Williams Team E1-2000 Renault clio williams 3.07 6.67 54.42 1:20.39 3.11 6.59 54.14 1:20.33 2:40.72 +48.88
94. PLACHETKA Daniel 1FAS(61.) 45 MJ autosport A-2000 Renault Clio RS 3.26 6.83 53.64 1:17.88 3.43 7.19 58.11 1:23.58 2:41.46 +49.62
95. ŠPRINCL Filip 0MREC(34.) 133 Ruby E1-2000 Renault Clio williams 3.11 6.81 55.68 1:21.38 2.99 6.49 55.05 1:20.29 2:41.67 +49.83
96. PODPĚRA Zdeněk 0MREC(35.) 211 Skalda Racing E1-1400 Honda Civic 3.13 6.75 55.51 1:21.77 3.14 6.81 55.34 1:21.47 2:43.24 +51.40
97. KRAMPOTA Ivo 1FAS(62.) 70 Krampota Ivo E1+3000 BMW M3 2.84 5.52 45.78 1:07.21 3.50 7.03 1:04.05 1:36.38 2:43.59 +51.75
98. PAVLÍČEK Dušan 0MREC(36.) 311 ScuderiaMotorsport S1+2000/2WD Peugeot 206 SRC 3.56 7.54 56.91 1:22.81 3.35 7.07 55.76 1:21.55 2:44.36 +52.52
99. ŠVÁB Kamil 0MREC(37.) 277 HL Motorsport S1-1600 Ford Fiesta 3.39 7.39 58.77 1:23.87 3.23 7.15 57.96 1:22.80 2:46.67 +54.83
100. PORAZIL Daniel 0MREC(38.) 185 VPK motors E1-1600 Honda Civic 3.38 6.86 51.65 1:20.64 3.14 6.59 51.26 1:26.05 2:46.69 +54.85
101. DRTÍLEK Miroslav 0MREC(39.) 383 VPK motors S1-1600 Ford Fiesta 3.78 7.84 58.86 1:24.53 3.14 7.00 56.74 1:22.17 2:46.70 +54.86
102. JIRAN Stanislav 1FAS(63.) 323 Stanislav Jiran E2H-SS-1600 MTX Mondial 2.69 6.11 55.56 1:20.91 3.04 6.75 59.25 1:26.43 2:47.34 +55.50
103. PORAZIL Dominik 0MREC(40.) 195 VPK motors E1-1600 Honda civic 3.26 6.84 55.23 1:23.97 3.18 6.70 54.44 1:23.41 2:47.38 +55.54
104. SVOBODA Libor 1FAS(64.) 308 Libor Svoboda E1H-1600 Honda Civic 4.98 9.02 59.82 1:25.68 3.63 7.54 56.74 1:22.46 2:48.14 +56.30
105. ORAVEC David 0MREC(41.) 111 Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia 2.96 6.71 56.83 1:24.43 2.96 6.75 56.70 1:24.12 2:48.55 +56.71
106. GRUNTORÁD František 0MREC(42.) 334 Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Peugeot 206 SRC 3.75 7.84 59.23 1:25.95 3.61 7.59 56.42 1:22.69 2:48.64 +56.80
107. STROSZ Milan 0MREC(43.) 112 Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia 3.03 6.90 57.20 1:23.69 3.28 7.52 58.63 1:25.23 2:48.92 +57.08
108. PROKEŠ Jiří 0MREC(44.) 384 VPK Motors S1-1600 Ford Fiesta 3.19 7.18 59.53 1:26.33 3.17 7.01 58.36 1:23.84 2:50.17 +58.33
109. ŠRAHŮLEK Petr 0MREC(45.) 173 JPMotorsport E1-1400 Škoda 130RSEvo1 2.74 6.34 1:06.48 1:38.32 2.82 5.89 49.00 1:12.09 2:50.41 +58.57
110. KLÍCHA Ivan 0MREC(46.) 420 Ivan Klícha HA1+2000 Volvo PV 544 Sport 3.14 6.95 58.46 1:25.62 3.11 6.91 58.73 1:25.25 2:50.87 +59.03
111. OSLADIL Jan 0MREC(47.) 301 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK S1-1600 Ford Fiesta 3.43 7.16 1:00.13 1:27.93 3.19 6.76 57.32 1:23.21 2:51.14 +59.30
112. KADLEČEK Jiří 0MREC(48.) 398 Honda S1-1600 Honda 1.6 Vti Honda 3.02 6.59 56.43 1:24.14 3.56 7.69 59.74 1:27.60 2:51.74 +59.90
113. KRUŽÍK Josef 0MREC(49.) 444 Historic racing club Jihlava HA1-1300 Škoda 130LR 3.45 7.52 1:01.70 1:29.25 3.41 7.46 1:00.59 1:27.12 2:56.37 +1:04.53
114. POPOVÁ Eliska 1FAS(65.) 348 ELISKA POPOVÁ E1H-1600 Skoda FELICIA PICK-UP FREE STYLE 3.72 8.07 1:02.77 1:30.50 3.60 7.74 1:00.63 1:29.41 2:59.91 +1:08.07
115. KOLÁŘ Petr 0MREC(50.) 118 Maxx Motorsport Team E1-1150 Škoda 1000MB 4.86 9.79 1:08.06 1:38.05 4.51 9.24 1:05.71 1:35.29 3:13.34 +1:21.50
SAJLER Filip 1FAS 12 Liqui Moly Racing Team N+3000 Mitsubishi Lancer EVO X 2.32 5.02 44.94 1:04.43 2.79 9.09 - DNF - - DNF -
ONDREJKA Ján 1FAS 244 JOSKRacingteam HA-K2-B9 Škoda 200 RS 3.06 6.32 56.83 1:22.75 3.71 - DNF - - DNF -
DOLEŽAL Lubomír 1FAS 252 Lubomí Doležal HA-K5-E7 MTX 1-06 - DNS - - DNS - - DNF -
BERGER Karel 1FAS 326 Karel Berger E2H-SS-1400 Formula Konig E2 - DNF - - DNS - - DNF -
MACEK Vojtěch 1FAS 321 Vojtěch Macek E1H-1600 Škoda 110 R 2.73 5.91 - DNF - - DNS - - DNF -
BORKOVEC David 0MREC 104 B&H Motorsport E1-2000 Škoda Fabia TDi 3.13 6.47 58.25 1:21.79 3.15 6.46 - DNF - - DNF -
 
Time Icon Event
16:27:54 Dnešné preteky sú ukončené; dovidenia zajtra.
16:12:40 Št. č. 12 odstupuje pre poruchu
15:48:35 Pokračujeme vozidlami MČR
15:33:40 Hlavné št. pole seriálu MREC má dnes odjazdené; nasleduje zvoz
15:25:28 Pokračujeme
15:15:21 Havária št. č. 104 (pretekár OK); bude potrebný odťah
15:02:20 Je odštartované
14:29:00 Štart II. súť. jazdy je plánovaný na 15:00 hod.