On-line results
 
XXXVI. Zámecký vrch, Náměšť n. Oslavou (CZ), 07.05.2017 - Competition - Run 2
 
 
 
 
 
Last 5 in Finish
 
Rank Driver Series # Nation Class 1-st RUN 2-nd RUN RUN
1. KOMÁREK David 1 E2-SC-3000 54.18 55.08 1:49.26
2. ŠPALEK Jiří 5 E2-SC-3000 57.57 57.32 1:54.89
36. THEIMER ST. Jiří 80 E2-SH-2000 1:08.40 1:09.45 2:17.85
8. KRAKOVIČ Radek 303 E2H-SS-1400 1:02.62 1:01.52 2:04.14
13. KRAMPOTA Ivo 70 E1+3000 1:04.18 1:04.02 2:08.20
 
End Race at 17:04
 
Absolute results
 
Rank Driver Series # Nation Team Class Car 20m 100m 1270m 1-st RUN 20m 100m 1270m 2-nd RUN RUN Gap
1. KOMÁREK David 1FAS(1.) 1 LIQUIMOLY RACING TEAM E2-SC-3000 Norma M20FC KOMVET EVO 2.68 4.83 37.40 54.18<TR 2.59 4.92 38.23 55.08 1:49.26 v=133.77
2. ŠPALEK Jiří 1FAS(2.) 5 LIQUIMOLY RACING TEAM E2-SC-3000 Norma M20F 2.52 4.82 40.30 57.57 2.48 4.73 40.09 57.32 1:54.89 +5.63
3. RYBNÍČEK Marek 1FAS(3.) 4 LIQUI MOLY RACING TEAM E2-SH+3000 Ford Fiesta WRC Evo 2.13 4.34 40.60 57.77 2.16 4.36 40.84 57.96 1:55.73 +6.47
4. SUROWKA Jaroslav 1FAS(4.) 373 Jaroslav Surowka E2H-SC-2000 Norma M20 2.37 4.86 41.33 59.70 2.35 4.85 41.38 59.12 1:58.82 +9.56
5. MLEJNEK Aleš 1FAS(5.) 311 Aleš Mlejnek E2H-SS-1000 Gloria C8F 2.71 5.27 41.31 1:00.09 2.39 4.85 40.45 59.18 1:59.27 +10.01
6. NOVICKÝ Michal 1FAS(6.) 302 Michal Novický E2H-SC-2000 Ligier JS49 HONDA 2.57 5.05 42.50 1:00.87 2.63 5.12 42.77 1:01.43 2:02.30 +13.04
7. PRÁŠEK Jaroslav 1FAS(7.) 200 Jaroslav Prášek HA-K5-E5 Chevron B 42 F2 2.61 5.25 43.57 1:02.73 2.27 4.73 41.72 1:00.10 2:02.83 +13.57
8. KRAKOVIČ Radek 1FAS(8.) 303 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 Fiks 09RK 2.58 5.31 43.24 1:02.62 2.63 5.20 42.55 1:01.52 2:04.14 +14.88
9. BERGER Karel 1FAS(9.) 326 Karel Berger E2H-SS-1400 Formula Konig E2 2.69 5.29 43.23 1:02.69 4.31 6.79 44.42 1:04.02 2:06.71 +17.45
10. MALÝ Jaromír 1FAS(10.) 6 MJ autosport N+3000 Mitsubishi Lancer EvoX 2.38 4.99 44.19 1:03.66 2.36 4.92 43.80 1:03.14 2:06.80 +17.54
11. ZEMAN Martin 1FAS(11.) 8 KRTZ motorsport E1+3000 Mitsubishi EVO VIII 2.45 4.87 44.57 1:03.61 2.41 4.85 43.85 1:03.44 2:07.05 +17.79
12. MEIXNER Richard 0MREC(1.) 4 KVMotorteam E1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo VIII MAX 2.49 5.02 45.82 1:04.17 2.45 4.98 44.75 1:03.59 2:07.76 +18.50
13. KRAMPOTA Ivo 1FAS(12.) 70 Krampota Ivo E1+3000 BMW M3 2.81 5.41 44.32 1:04.18 2.72 5.23 43.66 1:04.02 2:08.20 +18.94
14. KRÁČMAR Zdeněk 1FAS(13.) 388 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SC-1400 Demon Car CM 1000 2.38 4.95 44.26 1:04.85 2.35 4.91 43.55 1:03.63 2:08.48 +19.22
15. SAJLEROVÁ Gabriela 1FAS(14.) 33 Liqui Moly Racing Team N+3000 Mitsubishi Lancer EVO X 2.48 5.18 44.92 1:05.08 2.48 5.14 44.43 1:04.52 2:09.60 +20.34
16. KASPAR Jarda 0MREC(2.) 323 VPK Motors S1+2000/4WD Mitsubischi EVO IX 2.46 5.28 45.94 1:05.43 2.53 5.36 45.49 1:04.88 2:10.31 +21.05
17. BOHÁČ Milan 1FAS(15.) 398 Boháč Milan E1H-2000 Renault Clio 3.05 5.85 45.70 1:05.90 3.06 5.80 45.79 1:06.17 2:12.07 +22.81
18. LISA Petr 1FAS(16.) 377 LIQUI MOLY RACING TEAM E1H-Caterham Caterham 7 485 2.89 5.66 46.39 1:07.01 2.86 5.61 45.68 1:05.48 2:12.49 +23.23
19. VOJÁČEK Petr 1FAS(17.) 40 ennoble racing klub A+3000 Mitsubishi Lancer Evo 8 2.46 5.02 46.20 1:06.24 2.49 5.06 46.54 1:07.11 2:13.35 +24.09
20. TOMEČEK Lukáš 1FAS(18.) 307 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 VW Golf I GTI Oettinger 2.92 5.74 46.60 1:08.03 2.89 5.78 46.35 1:07.70 2:15.73 +26.47
21. DOSEDĚL Dušan 1FAS(19.) 312 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H+2000 Subaru Impreza WRX STI 2.68 5.25 46.62 1:08.62 2.56 5.03 45.96 1:07.19 2:15.81 +26.55
22. KLIMEŠ Lukáš 1FAS(20.) 313 Klimeš Lukáš E1H+2000 Škoda Fabia TDi 4x4 2.79 5.60 47.66 1:08.20 2.59 5.42 47.34 1:07.80 2:16.00 +26.74
23. FILIPÍN Jiří 1FAS(21.) 322 JF Motorsport E1H-1400 Swift Swift GTi 2.95 5.92 47.05 1:07.96 2.91 5.88 47.08 1:08.07 2:16.03 +26.77
24. MICHALÍK Tomáš 0MREC(3.) 317 R4R E1+2000/4WD Mitsubishi EVO IX 2.54 5.20 47.58 1:08.58 2.58 5.23 47.22 1:07.64 2:16.22 +26.96
25. STANEK Vojtech 1FAS(22.) 315 vojtech stanek E1H-1600 Citroen c2 2.95 5.98 47.31 1:08.52 2.95 5.95 46.48 1:07.97 2:16.49 +27.23
26. ZIMÁK Martin 0MREC(4.) 389 ANTY RACING S1-2000 Citroën Saxo 1.6 16v VTS 2.96 6.09 47.71 1:08.49 2.98 6.11 47.37 1:08.06 2:16.55 +27.29
27. SATEK Jakub 1FAS(23.) 369 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Honda Civic Type R 3.36 6.40 48.01 1:08.31 3.38 6.43 47.91 1:08.27 2:16.58 +27.32
28. DOHNÁLEK Josef 1FAS(24.) 386 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Citroen C2 VTS 3.15 6.05 47.20 1:08.57 3.16 6.11 47.25 1:08.63 2:17.20 +27.94
29. KUBÍČEK Jiří 1FAS(25.) 201 SK Industrietechnik Czech national Team HA-K3-C1 Škoda 130 RS 2.74 5.97 47.71 1:08.78 2.78 6.06 47.60 1:08.43 2:17.21 +27.95
30. HORT Martin 0MREC(5.) 204 max speed s.r.o E1-1600 Peugeot 106 2.91 5.98 47.46 1:09.49 2.88 5.96 46.44 1:07.82 2:17.31 +28.05
31. ZMEŠKAL Miloš 1FAS(26.) 253 Miloš Zmeškal HA-K5-E9 Ralt RT 32 2.38 4.96 46.42 1:07.82 2.36 4.88 46.39 1:09.61 2:17.43 +28.17
32. ŽÁČEK Petr 0MREC(6.) 411 LEGENDY HA1+2000 Audi Sport Quattro 2.28 5.03 48.16 1:09.26 2.27 5.04 47.34 1:08.19 2:17.45 +28.19
33. DĚDEK David 1FAS(27.) 47 147 SP A-2000 Alfa Romeo 147 SP 3.20 6.28 48.15 1:08.63 3.22 6.32 48.12 1:08.87 2:17.50 +28.24
34. MIKEŠ Jaroslav 1FAS(28.) 317 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-Škoda ZAV Škoda 130RS 2.76 5.94 47.75 1:08.86 2.75 5.90 47.68 1:08.69 2:17.55 +28.29
35. STUDENÝ Lukáš 1FAS(29.) 332 Lukáš Studený E1H-Škoda ZAV škoda 110R 2.86 6.03 47.54 1:08.89 2.83 6.00 47.34 1:08.85 2:17.74 +28.48
36. THEIMER ST. Jiří 1FAS(30.) 80 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2-SH-2000 Peugeot 306 maxi 2.99 5.84 46.58 1:08.40 3.13 6.00 47.23 1:09.45 2:17.85 +28.59
37. HLAVINKA Josef 1FAS(31.) 366 Wolkerova 507/13 E2H-SS-2000 Opel Lotus 2.74 6.15 48.51 1:09.93 2.78 5.40 46.80 1:08.17 2:18.10 +28.84
38. ŠEBESTA Pavel 1FAS(32.) 316 Pavel Šebesta E1H-1400 Suzuki Swift GTi 2.96 5.97 47.58 1:09.03 2.97 5.90 47.13 1:09.48 2:18.51 +29.25
39. ČEPIČKA Vlastimil 1FAS(33.) 324 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H+2000 Mitshubishi Lancer EVO X 2.37 5.11 47.29 1:09.66 2.33 5.03 46.89 1:09.12 2:18.78 +29.52
40. PRUSEK Erich 1FAS(34.) 399 Prusek Erich E1H+2000 Toyota Celica CS 4WD 2.61 5.34 48.13 1:09.78 2.45 5.21 47.62 1:09.02 2:18.80 +29.54
41. KAŠPAR Michal 1FAS(35.) 337 Kašpar E1H-1600 Citroen Saxo 3.39 6.60 49.17 1:10.51 3.34 6.58 48.30 1:09.19 2:19.70 +30.44
42. GRÜNER František 1FAS(36.) 340 František Grüner E1H+2000/2WD BMW 327i 3.09 6.15 48.04 1:09.06 3.35 6.47 49.03 1:10.65 2:19.71 +30.45
43. LANGER Pavel 0MREC(7.) 24 gt2 motorsport E2/C-1600 Autola 1/04 3.31 6.45 48.12 1:10.19 2.99 6.03 47.28 1:09.83 2:20.02 +30.76
44. PLEVA Martin 1FAS(37.) 320 100 E1H-Škoda ZAV Škoda 100 2.73 5.85 48.60 1:10.80 2.68 5.81 48.36 1:10.25 2:21.05 +31.79
45. KAŠPAR Vilém 0MREC(8.) 362 VPKmotors S1-2000 škoda fabiaRS 3.09 6.31 49.07 1:10.79 3.08 6.35 48.38 1:10.65 2:21.44 +32.18
46. SVOZIL Michal 1FAS(38.) 61 MICHAL SVOZIL E1-3000 BMW M3 E36 GT 3.15 6.51 49.80 1:11.38 2.96 6.06 48.71 1:10.17 2:21.55 +32.29
47. MACH Jan 1FAS(39.) 310 Jan Mach E1H-2000 Škoda Octavia 3.26 6.51 48.87 1:10.90 3.34 6.61 49.05 1:10.75 2:21.65 +32.39
48. MICHL Josef 1FAS(40.) 211 MICHLMOTORSPORT CNT HA-K2-B6 Porsche 911RS 2.89 6.13 49.99 1:11.74 2.55 5.51 48.85 1:10.46 2:22.20 +32.94
49. WINKLER Martin 0MREC(9.) 314 S-Chassis S1+2000/2WD Nissan 200sx S14a 2.94 6.12 48.78 1:10.98 2.81 5.93 48.77 1:11.41 2:22.39 +33.13
50. KLUKAN Radek 1FAS(41.) 343 Radek Klukan E1H+2000/2WD Bmw E36 M3 3.25 6.45 49.92 1:11.85 3.17 6.31 49.33 1:10.58 2:22.43 +33.17
51. ŽÁK Josef 1FAS(42.) 314 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-Škoda ZAV Škoda 100 2.80 5.92 48.47 1:11.42 2.74 5.84 48.34 1:11.09 2:22.51 +33.25
52. KUČERA Zdeněk 1FAS(43.) 333 KUČERA ZDENĚK E1H+2000/2WD Nissan 200SX S13 2.99 6.22 48.90 1:11.22 2.91 6.11 50.29 1:12.15 2:23.37 +34.11
53. MALEŇÁK Dušan 0MREC(10.) 113 DVDV Racing Team E1-1400 Škoda 130 LR/H 2.60 5.69 48.81 1:11.60 2.60 5.65 49.20 1:11.84 2:23.44 +34.18
54. ŠRAHŮLEK Petr 0MREC(11.) 173 JPMotorsport E1-1400 Škoda 130RSEvo1 2.88 5.99 49.39 1:12.41 2.80 5.89 48.57 1:11.47 2:23.88 +34.62
55. MÜLLER Lukáš 1FAS(44.) 331 Lukáš Müller E1H-Škoda ZAV Škoda 100 2.98 6.11 50.05 1:12.72 2.81 5.90 49.49 1:11.27 2:23.99 +34.73
56. TÁBORSKÝ Radovan 1FAS(45.) 205 GMS RACING TEAM HA-K2-B3 Fiat 128 Rally 3.57 6.85 49.84 1:12.23 3.15 6.54 49.51 1:11.88 2:24.11 +34.85
57. WINTER Jaroslav 0MREC(12.) 335 KODECAR S1-2000 Honda Civic 2,0 Type R 3.12 6.34 50.05 1:12.19 3.20 6.42 49.70 1:12.09 2:24.28 +35.02
58. VRÁTIL Pavel 0MREC(13.) 464 Historic racing club Jihlava HA1-2000 Opel Kadett GSi 2.96 6.10 49.83 1:12.63 2.91 6.07 49.34 1:12.15 2:24.78 +35.52
59. OSLADIL Jan 0MREC(14.) 60 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK HA2 Van Diemen 1400 2.69 5.72 50.27 1:13.28 2.68 5.66 48.72 1:11.57 2:24.85 +35.59
60. MACEK Vojtěch 1FAS(46.) 321 Vojtěch Macek E1H-1600 Škoda 110 R 2.89 6.18 50.14 1:12.43 2.85 6.10 50.29 1:12.52 2:24.95 +35.69
61. BORKOVEC David 0MREC(15.) 104 B&H Motorsport E1-2000 Škoda Fabia TDi 3.18 6.48 1:13.16 3.31 6.58 50.76 1:12.94 2:26.10 +36.84
62. KARBAŠ Jakub 0MREC(16.) 121 Skalda Racing E1-1400 Honda Civic 2.99 6.32 50.65 1:12.99 3.08 6.42 50.83 1:13.15 2:26.14 +36.88
63. FURIŠ Pavel 1FAS(47.) 374 Pavel Furiš E1H-2000 Peugeot 205 Mi16 3.12 6.49 50.21 1:12.86 3.27 6.72 50.70 1:13.37 2:26.23 +36.97
64. ŽÁČEK Michal 0MREC(17.) 400 Žáček HA1-2000 Škoda 125 2.92 6.21 50.98 1:14.10 2.91 6.19 50.23 1:12.64 2:26.74 +37.48
65. KREJČÍ Bohuslav 0MREC(18.) 102 KR pro škoda historik E1-1400 Škoda Rapid 2.61 5.65 49.43 1:13.81 2.73 5.80 48.93 1:12.95 2:26.76 +37.50
66. VOZDECKÝ Dominik 0MREC(19.) 96 MREC Hist. Hillclimb Racing Team HA2/ZST - 1600 MTX 1-03 2.84 6.16 50.11 1:13.86 2.90 6.26 49.63 1:12.92 2:26.78 +37.52
67. CAKL Filip 0MREC(20.) 363 VPK Motors S1-2000 Skoda Fabia RS 3.15 6.84 51.07 1:13.64 3.17 6.42 51.01 1:13.97 2:27.61 +38.35
68. DOKOUPIL Roman 1FAS(48.) 220 Dokoupil Roman HA-K3-C1 Škoda 130 RS 2.83 6.30 50.77 1:14.05 2.82 6.28 50.65 1:13.68 2:27.73 +38.47
69. JANDA Martin 1FAS(49.) 383 Martin Janda E1H-2000 Seat Ibiza Cupra II 3.28 6.67 50.92 1:13.97 3.22 6.59 50.79 1:13.95 2:27.92 +38.66
70. HURTA Jakub 0MREC(21.) 105 B&H Motorsport E1-2000 Škoda Fabia TDi 3.50 6.93 52.79 1:15.01 3.09 6.40 51.81 1:13.70 2:28.71 +39.45
71. PAVLŮ Dominik 1FAS(50.) 44 MJ Autosport A-2000 Renault Clio RS 3.16 6.67 51.58 1:14.80 3.15 6.66 51.13 1:14.64 2:29.44 +40.18
73. STEJSKAL Bronislav 1FAS(52.) 60 DROTÁR Autošport E1-1400 Škoda Felicia Kit-Car 3.15 6.41 51.80 1:15.36 3.14 6.38 50.69 1:14.25 2:29.61 +40.35
74. STRNAD Petr 1FAS(53.) 304 Petr Strnad E1H-Škoda ZAV Škoda Škoda 130LR 2.76 6.05 51.61 1:15.01 2.68 5.86 51.52 1:14.60 2:29.61 +40.35
72. DOLEŽAL Lubomír 1FAS(51.) 252 Lubomí Doležal HA-K5-E7 MTX 1-06 2.75 5.93 48.79 1:16.59 2.74 5.92 48.99 1:13.02 2:29.61 +40.35
75. MACHOVÁ Tereza 1FAS(54.) 368 Tereza Machová E1H-1400 Suzuki Swift 3.02 6.51 51.43 1:15.56 3.01 6.48 51.35 1:15.10 2:30.66 +41.40
76. LEMON Petr 0MREC(22.) 110 BMW E30 328i E1+2000/2WD BMW E30 328i 3.36 6.54 51.54 1:15.88 3.34 6.55 51.36 1:15.66 2:31.54 +42.28
77. ŠABÍK Martin 0MREC(23.) 321 LRT Autosklo Nové Zámky S1-2000 Ford Focus 3.56 6.96 53.58 1:15.81 53.15 1:15.95 2:31.76 +42.50
78. ÁZSÓTH Ladislav 0MREC(24.) 388 LRT S1-2000 Ford Focus 3.61 7.00 1:15.56 3.50 6.86 53.32 1:16.22 2:31.78 +42.52
79. ZELENÝ Milan 0MREC(25.) 484 Historic racing club Jihlava HA1-1300 Škoda 130LR 3.05 6.46 52.63 1:16.73 2.87 6.24 51.93 1:15.34 2:32.07 +42.81
80. KOPIŠTĚ Jaroslav 0MREC(26.) 218 Hobby racing team Kutná Hora E1-1600 Škoda 120 S Rallye 3.58 7.00 51.91 1:16.27 2.90 6.26 51.97 1:15.99 2:32.26 +43.00
81. ŠUSTR Miloslav 1FAS(55.) 325 Šustr Miloslav E1H-1600 Škoda Favorit 3.03 6.44 52.34 1:16.70 3.00 6.40 52.42 1:15.85 2:32.55 +43.29
82. ŠPUNDA Petr 0MREC(27.) 463 PŠ Autosport HA1-2000 Ford Escort RS2000 3.29 6.63 52.11 1:15.78 3.33 6.82 52.95 1:17.01 2:32.79 +43.53
83. MARTINEK Tomáš 0MREC(28.) 482 Martinek Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 Mi16 Maxi 3.41 6.90 52.84 1:16.79 3.39 7.10 53.42 1:16.92 2:33.71 +44.45
84. PLACHETKA Daniel 1FAS(56.) 45 MJ autosport A-2000 Renault Clio RS 3.34 6.90 53.22 1:17.23 3.24 6.66 52.89 1:17.16 2:34.39 +45.13
85. STEJSKAL Milan 1FAS(57.) 242 GMS racing team HA-K4-D5 Lada VFTS 3.38 6.69 53.07 1:18.21 2.96 6.23 51.80 1:16.25 2:34.46 +45.20
86. ZOUFALÝ Karel 0MREC(29.) 201 Sabi Racing E1-1400 Škoda Felicia PickUP Freestyle 3.49 6.77 1:17.54 3.53 6.84 53.20 1:17.31 2:34.85 +45.59
87. POPOV Georgi 1FAS(58.) 347 GEORGI POPOV E1H-1600 Skoda FELICIA PICK-UP FREE STYLE 3.54 7.15 54.64 1:18.45 3.59 7.22 53.65 1:17.06 2:35.51 +46.25
88. PODPĚRA Zdeněk 0MREC(30.) 211 Skalda Racing E1-1400 Honda Civic 3.14 6.66 53.58 1:18.97 3.14 6.63 52.80 1:18.24 2:37.21 +47.95
89. SAJLER Filip 1FAS(59.) 12 Liqui Moly Racing Team N+3000 Mitsubishi Lancer EVO X 2.37 5.02 44.83 1:04.37 2.39 7.10 1:05.31 1:33.51 2:37.88 +48.62
90. PATERA Michal 0MREC(31.) 428 Patera Motorsport HA1-1300 Zastava 101 Special 3.50 6.99 54.29 1:18.92 3.55 7.03 54.25 1:19.11 2:38.03 +48.77
91. HOLEK Jiří 1FAS(60.) 318 Jiří Holek E1H-Škoda ZAV Škoda 120LS 2.86 6.34 53.28 1:19.54 2.81 6.27 53.39 1:19.22 2:38.76 +49.50
92. GRUNTORÁD František 0MREC(32.) 334 Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Peugeot 206 SRC 3.54 7.49 55.62 1:21.10 3.67 7.49 55.74 1:21.35 2:42.45 +53.19
93. SVOBODA Libor 1FAS(61.) 308 Libor Svoboda E1H-1600 Honda Civic 3.75 7.67 56.42 1:21.33 3.73 7.66 56.47 1:21.37 2:42.70 +53.44
94. JIRAN Stanislav 1FAS(62.) 323 Stanislav Jiran E2H-SS-1600 MTX Mondial 3.00 6.33 56.51 1:22.58 2.85 6.17 55.96 1:20.87 2:43.45 +54.19
95. KADLEČEK Jiří 0MREC(33.) 398 Honda S1-1600 Honda 1.6 Vti Honda 3.26 6.87 1:22.35 3.11 6.68 54.85 1:22.73 2:45.08 +55.82
96. DOPITA Josef 0MREC(34.) 489 MREC Hist. Hillclimb Racing Team HA1-1300 škoda 120 S 2.94 6.61 53.41 1:17.31 2.93 6.60 1:06.26 1:29.84 2:47.15 +57.89
97. DRTÍLEK Miroslav 0MREC(35.) 383 VPK motors S1-1600 Ford Fiesta 3.24 7.14 1:24.33 3.23 7.10 58.08 1:23.61 2:47.94 +58.68
98. KLÍCHA Ivan 0MREC(36.) 420 Ivan Klícha HA1+2000 Volvo PV 544 Sport 3.29 7.18 58.50 1:25.05 3.15 6.98 57.38 1:23.80 2:48.85 +59.59
99. KRUŽÍK Josef 0MREC(37.) 444 Historic racing club Jihlava HA1-1300 Škoda 130LR 3.18 7.01 58.98 1:25.10 3.15 6.95 58.24 1:24.28 2:49.38 +1:00.12
100. PROKEŠ Jiří 0MREC(38.) 384 VPK Motors S1-1600 Ford Fiesta 3.32 7.26 59.47 1:24.96 3.33 7.29 59.37 1:24.68 2:49.64 +1:00.38
101. KOLÁŘ Petr 0MREC(39.) 118 Maxx Motorsport Team E1-1150 Škoda 1000MB 3.97 8.58 1:06.12 1:37.12 4.02 8.66 1:05.47 1:36.47 3:13.59 +1:24.33
ŠTĚPÁNEK Jan 0MREC 246 Všechno sám E1-2000 Citroën Saxo VTS 16V 3.17 6.69 - DNF - - DNS - - DNF -
KMÍNEK Zdenek 1FAS 59 MJ autosport GT+2000 Nissan 350 Z - DNS - - DNS - - DNF -
KRUPICA Lukáš 0MREC 499 AMK Hodonín HA1-1300 Škoda Rapid 136 - DNS - - DNS - - DNF -
KRETZ Michal 1FAS 82 Michal Kretz E2-SH-2000 Ford Focus ST 3.27 6.36 48.74 1:10.27 - DNS - - DNF -
SAMEK VÁclav 1FAS 305 VACLAV SAMEK E1H-1600 Škoda FELICIE PICKUP - DNS - - DNS - - DNF -
PLUHAŘ Jindřich 1FAS 301 Jindřich Pluhař E1H-2000 Nissan Sunny - DNS - - DNS - - DNF -
KOČIŘÍK David 1FAS 329 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-Škoda ZAV Škoda Rapid 136 2.95 6.37 54.38 1:19.53 3.45 6.87 - DNF - - DNF -
PAVLÍČEK Dušan 0MREC 311 ScuderiaMotorsport S1+2000/2WD Peugeot 206 SRC 3.54 7.36 56.66 1:22.19 3.69 7.50 - DNF - - DNF -
ORAVEC David 0MREC 111 Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia 3.06 6.85 57.20 1:25.12 - DNS - - DNF -
STROSZ Milan 0MREC 112 Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia 3.10 6.95 57.66 - DNF - - DNS - - DNF -
ŠVÁB Kamil 0MREC 277 HL Motorsport S1-1600 Ford Fiesta - DNS - - DNS - - DNF -
OSLADIL Jan 0MREC 301 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK S1-1600 Ford Fiesta - DNS - - DNS - - DNF -
HOLÁN Ivo 1FAS 37 Ivo Holán N+3000 Mitsubishi Lancer Evo IX - DNS - - DNS - - DNF -
DOBEŠ Václav 1FAS 370 Václav Dobeš E1H-1400 Škoda Favorit - DNS - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Event
17:05:36 Dnešné preteky sú ukončené. Dovidenia na Ústecké 21.
16:15:45 Pokračujeme druhou časťou št. poľa
16:04:01 Prvá časť št. poľa ukončila jazdu; čakáme na zvoz
15:45:07 Na trati je prvé vozidlo