On-line results
 
Ústecká 21, Ústí nad Orlicí (CZ), 27.05.2017 - Competition - Run 2
 
 
 
 
 
Last 5 in Finish
 
Rank Driver # Nation Class 1-st RUN 2-nd RUN RUN
HOLÁN Ivo 37 N+3000 2:14.00 - DNF - - DNF -
1. BENEŠ Miloš 22 E2-SS-3000 1:48.99 1:50.07 3:39.06
5. VONDRÁK Martin 14 E2-SS-2000 1:58.10 1:56.98 3:55.08
2. KOMÁREK David 1 E2-SC-3000 1:50.82 1:50.72 3:41.54
3. NEVĚŘIL Dušan 2 E2-SC-3000 1:52.02 1:53.01 3:45.03
 
End Race at 17:27
 
Absolute results
 
Rank Driver # Nation Team Class Car 20m 100m 2000m 1-st RUN 20m 100m 2000m 2-nd RUN RUN Gap
1. BENEŠ Miloš 22 GMS racingteam E2-SS-3000 Osella FA 30 1.92 4.72 57.06 1:48.99 2.13 4.89 58.05 1:50.07 3:39.06 v=120.29
2. KOMÁREK David 1 LIQUIMOLY RACING TEAM E2-SC-3000 Norma M20FC KOMVET EVO 2.05 4.96 58.40 1:50.82 2.05 5.00 59.01 1:50.72 3:41.54 +2.48
3. NEVĚŘIL Dušan 2 Speedmaster racing team E2-SC-3000 Norma M20FC 2.05 4.81 58.91 1:52.02 2.25 5.11 1:00.07 1:53.01 3:45.03 +5.97
4. VONDRÁK Petr 3 Petr Vondrák E2-SC-2000 Osella PA 21S EVO 2.09 5.22 1:01.99 1:54.83 2.14 5.14 1:01.78 1:55.30 3:50.13 +11.07
5. VONDRÁK Martin 14 Auto Vondrák Czech National Team E2-SS-2000 Tatuus NT07 Honda 1:48.42 4.79 1:02.88 1:58.10 1.97 4.91 1:02.47 1:56.98 3:55.08 +16.02
6. RYBNÍČEK Marek 4 LIQUI MOLY RACING TEAM E2-SH+3000 Ford Fiesta WRC Evo 1.91 4.77 1:04.64 2:00.42 1.74 4.59 1:03.96 1:59.11 3:59.53 +20.47
7. ŠPALEK Jiří 5 LIQUIMOLY RACING TEAM E2-SC-3000 Norma M20F 1.98 5.14 1:03.70 1:59.75 2.14 5.18 1:04.05 1:59.92 3:59.67 +20.61
8. MICHL Dan 7 Michl Motorsport czech national team E2-SH-3000 Lotus Elise 2.10 5.08 1:04.43 2:00.67 2.03 4.85 1:03.47 1:59.07 3:59.74 +20.68
9. MLEJNEK Aleš 311 Aleš Mlejnek E2H-SS-1000 Gloria C8F 1.91 4.90 1:05.54 2:02.12 2.00 4.94 1:05.54 2:02.45 4:04.57 +25.51
10. NECKÁŘ Libor 327 Lander F3 Racing Team E2H-SS-2000 Tatuus Master EVO-LNR 330 1.94 5.10 1:05.99 2:03.77 2.15 5.20 1:06.11 2:03.40 4:07.17 +28.11
11. PRÁŠEK Jaroslav 200 Jaroslav Prášek HA-K5-E5 Chevron B 42 F2 1.90 5.18 1:05.94 2:03.60 1.87 4.74 1:05.35 2:03.76 4:07.36 +28.30
12. BERGER Karel 326 Karel Berger E2H-SS-1400 Formula Konig E2 2.00 5.03 1:06.38 2:03.75 2.04 5.06 1:07.14 2:05.12 4:08.87 +29.81
13. KRAKOVIČ Radek 303 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 Fiks 09RK 1.92 4.96 1:07.11 2:06.71 2.02 5.03 1:07.81 2:06.18 4:12.89 +33.83
14. SVOBODA Milan 17 Automotoklub Pelhřimov AČR E2-SC-1400 Brc CM05 2.10 5.23 1:08.55 2:06.89 2.26 5.40 1:08.88 2:07.53 4:14.42 +35.36
15. LOS Jiří 15 Los Czech National Team E2-SH+3000 Mitshubishi Lancer Evo IX 1.80 4.73 1:13.41 2:12.52 2.19 5.02 1:05.30 2:02.25 4:14.77 +35.71
16. KRAMPOTA Ivo 70 Krampota Ivo E1+3000 BMW M3 2.21 5.34 2:08.47 2.25 5.48 1:09.30 2:09.68 4:18.15 +39.09
17. VOJÁČEK Lukáš 13 ennoble racing klub A+3000 Mitsubishi Lancer Evo 8 1.90 5.05 1:09.16 2:09.84 1.92 5.13 1:09.22 2:09.64 4:19.48 +40.42
18. JERMAN Martin 55 Czech national Team GT+2000 Lamborghini Gallartdo GT3 2.08 5.25 1:08.65 2:10.47 2.21 5.52 1:09.71 2:10.53 4:21.00 +41.94
19. VAVŘINEC Tomáš 9 CRC Czech National Team N+3000 Mitshubishi Lancer Evo IX 1.89 4.86 1:09.64 2:10.62 1.89 5.18 1:10.45 2:11.17 4:21.79 +42.73
20. ULMAN Pavel 64 Pavel Ulman E1+3000 BMW M3 E36 2.38 5.60 1:09.56 2:11.11 2.37 5.65 1:09.66 2:10.94 4:22.05 +42.99
21. MALÝ Jaromír 6 MJ autosport N+3000 Mitsubishi Lancer EvoX 2.00 5.06 1:10.35 2:11.30 1.95 5.01 1:10.47 2:11.10 4:22.40 +43.34
22. KRÁČMAR Zdeněk 388 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SC-1400 Demon Car CM 1000 1.98 5.01 1:09.71 2:11.00 1.99 5.06 1:10.20 2:11.73 4:22.73 +43.67
23. SAJLER Filip 12 Liqui Moly Racing Team N+3000 Mitsubishi Lancer EVO X 1.93 5.10 1:11.30 2:14.01 1.83 5.00 1:10.05 2:11.31 4:25.32 +46.26
24. BOHÁČ Milan 398 Boháč Milan E1H-2000 Renault Clio 2.34 5.68 1:11.48 2:13.74 2.35 5.70 1:11.52 2:13.86 4:27.60 +48.54
25. LISA Petr 377 LIQUI MOLY RACING TEAM E1H-Caterham Caterham 7 485 2.34 5.76 1:11.37 2:13.34 2.46 5.80 1:12.37 2:14.41 4:27.75 +48.69
26. SAJLEROVÁ Gabriela 33 Liqui Moly Racing Team N+3000 Mitsubishi Lancer EVO X 1.86 4.92 1:12.21 2:14.76 1.87 4.96 1:11.04 2:14.05 4:28.81 +49.75
27. KUBÍN Adam 385 Adam Kubín E1H+2000 Mitsubishi Lancer EVO IX 2.78 6.41 1:13.66 2:16.03 2.51 6.45 1:14.54 2:17.46 4:33.49 +54.43
28. GRÜNER František 340 František Grüner E1H+2000/2WD BMW 327i 2.47 6.71 1:13.73 2:17.07 2.45 6.24 1:13.70 2:16.96 4:34.03 +54.97
29. CHALOUPKA František 69 František Chaloupka E1+3000 Mitsubishi Lancer Evo 6 1.92 5.00 2:10.22 1.95 5.47 1:14.83 2:23.98 4:34.20 +55.14
30. CHYTIL Ondřej 203 MICHL MOTORSPORT CZECH NATIONAL TEAM HA-K5-E3 MTX 1-03 1.95 5.38 1:14.36 2:18.64 1.98 5.42 1:14.32 2:17.66 4:36.30 +57.24
31. ZMEŠKAL Miloš 253 Miloš Zmeškal HA-K5-E9 Ralt RT 32 1.97 5.27 1:12.78 2:17.57 2.03 5.44 1:13.95 2:18.76 4:36.33 +57.27
32. DOHNÁLEK Josef 386 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Citroen C2 VTS 2.46 6.04 1:14.71 2:18.91 2.48 6.02 1:14.63 2:17.76 4:36.67 +57.61
33. SATEK Jakub 369 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Honda Civic Type R 2.60 6.22 1:14.47 2:18.28 2.64 6.32 1:15.08 2:18.42 4:36.70 +57.64
34. TOMEČEK Lukáš 307 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 VW Golf I GTI Oettinger 2.34 5.71 1:14.50 2:18.73 2.36 5.78 1:16.39 2:21.01 4:39.74 +1:00.68
35. SVOZIL Michal 61 MICHAL SVOZIL E1-3000 BMW M3 E36 GT 2.24 5.96 1:16.56 2:22.35 2.46 6.04 1:14.15 2:19.17 4:41.52 +1:02.46
36. MICHALÍK Tomáš 350 Tomáš Michalík E1H+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX. 1.93 5.27 1:15.78 2:21.33 2.08 5.49 1:14.99 2:20.96 4:42.29 +1:03.23
37. MIKEŠ Jaroslav 317 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-Škoda ZAV Škoda 130RS 2.21 5.71 1:15.17 2:21.01 2.12 5.62 1:16.06 2:21.36 4:42.37 +1:03.31
38. GRUNDOVÁ Nela 371 Kv Motor Team s.r.o. E1H+2000 Mitsubishi Lancer EVO VIII 2.38 6.12 1:16.15 2:21.63 2.31 6.09 1:16.07 2:21.26 4:42.89 +1:03.83
39. STUDENÝ Lukáš 332 Lukáš Studený E1H-Škoda ZAV škoda 110R 2.32 5.90 1:16.45 2:22.35 2.33 5.92 1:15.76 2:21.13 4:43.48 +1:04.42
40. STANEK Vojtech 315 vojtech stanek E1H-1600 Citroen c2 2.40 5.94 1:16.10 2:21.89 2.46 6.00 1:16.68 2:22.68 4:44.57 +1:05.51
41. THEIMER ST. Jiří 80 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2-SH-2000 Peugeot 306 maxi 2.66 6.30 1:17.57 2:25.08 2.54 6.28 1:15.72 2:20.62 4:45.70 +1:06.64
42. VAŠEK Jiří 96 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2-SH-2000 Škoda Octavia 2.40 6.07 1:16.31 2:23.06 2.41 6.11 1:16.32 2:22.83 4:45.89 +1:06.83
43. PLEVA Martin 320 100 E1H-Škoda ZAV Škoda 100 2.10 5.72 1:16.09 2:22.94 2.22 5.95 1:16.44 2:23.71 4:46.65 +1:07.59
44. LOUBAL Lubomir 73 Lubomir Loubal E1-3000 VW Golf 4TDi 2.43 6.03 1:17.00 2:24.11 2.47 6.07 1:16.65 2:22.89 4:47.00 +1:07.94
45. MICHL Josef 211 MICHLMOTORSPORT CNT HA-K2-B6 Porsche 911RS 2.21 5.61 1:16.36 2:22.13 7.84 5.67 1:17.44 2:25.42 4:47.55 +1:08.49
46. KAŠPAR Michal 337 Kašpar E1H-1600 Citroen Saxo 2.63 6.50 1:17.81 2:23.74 2.73 6.61 1:18.58 2:24.03 4:47.77 +1:08.71
47. TÁBORSKÝ Radovan 205 GMS RACING TEAM HA-K2-B3 Fiat 128 Rally 2.45 6.25 1:17.35 2:24.30 2.42 6.27 1:17.94 2:23.63 4:47.93 +1:08.87
48. KLIMEŠ Lukáš 313 Klimeš Lukáš E1H+2000 Škoda Fabia TDi 4x4 2.12 5.51 1:17.32 2:24.28 2.28 5.73 1:17.70 2:23.99 4:48.27 +1:09.21
49. HRUBÝ Milan 372 Kv Motor Team s.r.o. E1H-1600 Škoda Fabia FR16 2.49 6.12 1:16.70 2:23.03 2.48 6.11 1:17.07 2:25.45 4:48.48 +1:09.42
50. MACH Jan 310 Jan Mach E1H-2000 Škoda Octavia 2.54 6.26 1:18.61 2:25.31 2.63 6.39 1:18.00 2:24.12 4:49.43 +1:10.37
51. STEJSKAL Bronislav 60 DROTÁR Autošport E1-1400 Škoda Felicia Kit-Car 2.76 6.61 1:18.61 2:24.40 2.90 6.87 1:19.13 2:25.46 4:49.86 +1:10.80
52. PLUHAŘ Jindřich 301 Jindřich Pluhař E1H-2000 Nissan Sunny 2.35 6.07 1:18.72 2:24.76 2.48 6.17 1:18.96 2:26.37 4:51.13 +1:12.07
53. WINTER Jaroslav 375 Jaroslav Winter E1H-2000 Honda Civic 2,0 Type R 2.49 6.27 1:18.55 2:26.01 2.50 6.26 2:25.61 4:51.62 +1:12.56
54. KUČERA Zdeněk 333 KUČERA ZDENĚK E1H+2000/2WD Nissan 200SX S13 2.35 6.09 1:18.25 2:26.58 2.40 6.17 1:18.28 2:25.25 4:51.83 +1:12.77
55. ŽÁK Josef 314 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-Škoda ZAV Škoda 100 2.11 5.64 1:18.78 2:27.80 2.16 5.76 1:18.19 2:26.13 4:53.93 +1:14.87
56. PRUSEK Erich 399 Prusek Erich E1H+2000 Toyota Celica CS 4WD 1.92 5.24 1:17.98 2:27.67 1.99 5.36 2:26.42 4:54.09 +1:15.03
57. KŘIVKA Tomáš 360 Tomáš Křivka E1H-2000 Renault CLIO SPORT 2.48 6.18 1:18.69 2:27.10 2.46 6.11 1:19.50 2:28.58 4:55.68 +1:16.62
58. FURIŠ Pavel 374 Pavel Furiš E1H-2000 Peugeot 205 Mi16 2.47 6.30 1:20.04 2:29.19 2.44 6.27 2:27.97 4:57.16 +1:18.10
59. DOLEŽAL Lubomír 252 Lubomí Doležal HA-K5-E7 MTX 1-06 2.15 5.80 1:20.61 2:29.20 2.18 5.85 1:20.52 2:28.88 4:58.08 +1:19.02
60. KMÍNEK Zdenek 59 MJ autosport GT+2000 Nissan 350 Z 2.43 6.29 1:20.34 2:28.57 2.45 6.28 1:20.39 2:29.84 4:58.41 +1:19.35
61. KŮS Petr 306 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-2000 VW Golf I GTI 16V 2.31 1:20.02 2:28.55 2.38 6.17 1:21.11 2:30.07 4:58.62 +1:19.56
62. DĚDEK David 47 147 SP A-2000 Alfa Romeo 147 SP 2.77 6.69 1:21.71 2:30.62 2.75 6.60 1:20.12 2:28.41 4:59.03 +1:19.97
63. OŠMERA Jiří 66 Jiří Ošmera E1-2000 Renalt Clio 2.38 6.36 1:19.37 2:28.81 2.40 6.14 1:21.20 2:30.54 4:59.35 +1:20.29
64. SUROWKA Jaroslav 373 Jaroslav Surowka E2H-SC-2000 Norma M20 1.96 4.89 1:06.77 2:47.62 1.95 4.94 1:14.66 2:14.73 5:02.35 +1:23.29
65. MACHOVÁ Tereza 368 Tereza Machová E1H-1400 Suzuki Swift 2.33 6.41 1:21.84 2:32.12 2.33 6.35 1:21.05 2:30.43 5:02.55 +1:23.49
66. STEJSKAL Milan 242 GMS racing team HA-K4-D5 Lada VFTS 2.56 6.48 1:21.91 2:31.30 2.61 6.41 1:21.30 2:31.50 5:02.80 +1:23.74
67. PROKŠ Robert 344 Robert Prokš E1H+2000/2WD Bmw E36 M3 2.49 6.52 1:21.59 2:31.01 2.61 6.92 1:23.42 2:32.82 5:03.83 +1:24.77
68. KOPECKÝ Luděk 354 Luděk Kopecký E2H-SS-1400 MTX 1-05 2.91 6.93 1:21.62 2:33.36 2.02 5.69 1:20.28 2:31.21 5:04.57 +1:25.51
69. PLACHETKA Daniel 45 MJ autosport A-2000 Renault Clio RS 2.56 6.58 1:23.33 2:34.40 2.54 6.52 1:21.38 2:30.85 5:05.25 +1:26.19
70. ŠUSTR Miloslav 325 Šustr Miloslav E1H-1600 Škoda Favorit 2.41 6.26 1:21.45 2:31.34 2.40 6.52 1:23.29 2:34.13 5:05.47 +1:26.41
71. SIX Roman 500 Austria HA-K4-D7 Prc . Cn Sportwagen OPEL 2000ccm 2.41 6.34 1:21.04 2:33.71 2.51 6.59 1:20.91 2:32.76 5:06.47 +1:27.41
72. TRNKA Jan 42 JAN TRNKA A-1400 Škoda FELICIA 2.55 6.45 1:23.01 2:34.22 2.55 6.36 1:24.44 2:35.93 5:10.15 +1:31.09
73. KALÁB Jiří 338 Kaláb Jiří E1H-1400 Škoda Felicia A 1400 2.49 6.57 1:23.45 2:34.78 2.49 6.61 1:23.42 2:35.55 5:10.33 +1:31.27
74. CVEJN Lukáš 356 Lukáš Cvejn E1H-1400 Suzuki Swift 2.56 6.53 1:24.05 2:35.65 2.47 6.42 1:24.01 2:36.62 5:12.27 +1:33.21
75. SEDLÁČEK Michal 241 GMS racing team HA-K4-D6 Fiat RITMO 130 TC ABARTH 2.46 6.36 1:23.47 2:36.93 2.52 6.41 1:24.82 2:39.20 5:16.13 +1:37.07
76. ZOUFALÝ Karel 334 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1400 Škoda Felicie Pick-up Freestyle 2.78 6.76 1:25.53 2:38.74 2.70 6.55 1:25.58 2:37.95 5:16.69 +1:37.63
77. JIRAN Stanislav 323 Stanislav Jiran E2H-SS-1600 MTX Mondial 2.24 6.11 1:25.04 2:37.74 2.16 5.97 1:26.43 2:39.68 5:17.42 +1:38.36
78. KOČIŘÍK David 329 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-Škoda ZAV Škoda Rapid 136 2.40 6.34 1:24.70 2:38.19 2.32 6.23 1:26.38 2:40.23 5:18.42 +1:39.36
79. ZÁLESKÝ Radek 277 Radek Záleský HA-K5-E3 MTX 1-02 2.31 6.61 1:27.45 2:42.19 8.31 6.35 1:25.57 2:38.75 5:20.94 +1:41.88
80. HOLEK Jiří 318 Jiří Holek E1H-Škoda ZAV Škoda 120LS 2.05 5.90 1:24.68 2:39.81 2.11 6.09 1:26.39 2:41.27 5:21.08 +1:42.02
81. STRÁNSKÁ Pavla 352 Pavla Stránská E1H-Škoda ZAV Škoda 120L 2.61 7.06 1:26.75 2:41.15 2.44 6.61 1:26.31 2:40.23 5:21.38 +1:42.32
82. VACEK Lubomir 202 Vacek HA-K1-A5 BMW 2002. Ti 2.33 6.59 1:26.31 2:40.81 2.40 6.76 1:28.33 2:42.09 5:22.90 +1:43.84
83. WILLI Freudenschuss 501 Sovakia National Team HA-K4-D3 BMW E30 2.38 6.30 1:27.28 2:44.44 2.43 6.41 1:28.75 2:45.38 5:29.82 +1:50.76
84. STERBA Josef 513 Josef Sterba Carclassic HA-K1-A2 Fiat Abarth 1000 TC 2.88 7.18 1:31.34 2:53.97 2.72 7.31 1:33.95 2:53.94 5:47.91 +2:08.85
85. POPOVÁ Eliska 348 ELISKA POPOVÁ E1H-1600 Skoda FELICIA PICK-UP FREE STYLE 2.87 7.62 1:33.76 2:55.28 2.89 7.49 1:33.81 2:53.50 5:48.78 +2:09.72
FILIPÍN Jiří 322 JF Motorsport E1H-1400 Suzuki Swift GTi 2.43 6.05 1:16.01 2:22.50 2.36 6.08 - DNF - - DNF -
WARMUTH Rene 503 MSC Muhlbach HA-K4-D2 VW Golf Gti 2.47 6.15 1:17.49 2:24.97 - DNS - - DNF -
PIEBER Wolfgang 502 MSC Muhlbach HA-K4-D3 BMW 323i 2.57 6.52 1:21.15 2:32.16 - DNS - - DNF -
ŠEBESTA Pavel 316 Pavel Šebesta E1H-1400 Suzuki Swift GTi 3.32 8.13 - DNF - - DNS - - DNF -
CILIAK Miroslav 504 Slovak National Hillclimb Team HA-K5-E4 Metalex MTX 1-06 - DNS - - DNS - - DNF -
JANDA Martin 383 Martin Janda E1H-2000 Seat Ibiza Cupra II 2.52 6.47 1:22.49 2:32.70 2.50 6.40 2:57.26 - DNF - - DNF -
HOLÁN Ivo 37 Ivo Holán N+3000 Mitsubishi Lancer Evo IX 2.08 5.35 1:11.41 2:14.00 2.04 5.23 1:11.74 - DNF - - DNF -
DOSEDĚL Dušan 312 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H+2000 Subaru Impreza WRX STI 2.04 5.23 1:14.97 2:19.09 - DNS - - DNF -
SAMEK Martin 309 Samek Václav E1H-1600 Škoda Felicie Pick-up 2.45 6.47 - DNF - - DNS - - DNF -
MÜLLER Lukáš 331 Lukáš Müller E1H-Škoda ZAV Škoda 100 - DNS - - DNS - - DNF -
HORT Martin 74 Max Speed s.r.o. E1H-1600 Peugeot 106 3.48 9.88 - DNF - - DNS - - DNF -
HLAVINKA Josef 339 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1000 König 1000 R - DNS - - DNS - - DNF -
CHUDOBA Zdeněk 357 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SC-2000 Norma M20 F - DNS - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Event
17:33:34 Preteky sú ukončené; dovidenia zajtra
17:03:37 Pokračujeme II. časťou št. poľa
16:04:39 Pokračujeme
15:57:42 Št. č. 374 a 375 budú mať opravnú jazdu (zastavení trať. komisármi)
15:55:26 Št. č. 383 odstupuje po kontakte so zvodidlami
15:43:59 Pokračujeme
15:19:59 Bude potrebný odťah havarovaného vozidla
15:19:19 Št. číslo 322 je po havárii mimo trať (pretekár OK)
15:15:20 Odšarovalo prvé vozidlo