On-line results
 
Ústecká 21, Ústí nad Orlicí (CZ), 28.05.2017 - Competition - Run 2
 
 
 
 
 
Last 5 in Finish
 
Rank Driver # Nation Class 1-st RUN 2-nd RUN RUN
1. BENEŠ Miloš 22 E2-SS-3000 1:49.27 1:48.85 3:38.12
6. VONDRÁK Martin 14 E2-SS-2000 1:56.08 1:58.74 3:54.82
2. KOMÁREK David 1 E2-SC-3000 1:51.88 1:50.19 3:42.07
3. NEVĚŘIL Dušan 2 E2-SC-3000 1:51.64 1:51.19 3:42.83
5. ŠPALEK Jiří 5 E2-SC-3000 1:56.29 1:56.35 3:52.64
 
End Race at 16:51
 
Absolute results
 
Rank Driver # Nation Team Class Car 20m 100m 2000m 1-st RUN 20m 100m 2000m 2-nd RUN RUN Gap
1. BENEŠ Miloš 22 GMS racingteam E2-SS-3000 Osella FA 30 2.24 5.01 57.82 1:49.27 2.24 5.01 57.94 1:48.85 3:38.12 v=120.81
2. KOMÁREK David 1 LIQUIMOLY RACING TEAM E2-SC-3000 Norma M20FC KOMVET EVO 2.10 4.93 59.23 1:51.88 1.95 4.77 58.31 1:50.19 3:42.07 +3.95
3. NEVĚŘIL Dušan 2 Speedmaster racing team E2-SC-3000 Norma M20FC 2.20 4.92 58.74 1:51.64 2.40 5.20 59.38 1:51.19 3:42.83 +4.71
4. VONDRÁK Petr 3 Petr Vondrák E2-SC-2000 Osella PA 21S EVO 1.99 4.83 1:00.82 1:53.42 2.12 5.00 1:02.23 1:55.60 3:49.02 +10.90
5. ŠPALEK Jiří 5 LIQUIMOLY RACING TEAM E2-SC-3000 Norma M20F 2.04 5.08 1:02.17 1:56.29 1.94 4.85 1:01.41 1:56.35 3:52.64 +14.52
6. VONDRÁK Martin 14 Auto Vondrák Czech National Team E2-SS-2000 Tatuus NT07 Honda 1.91 4.79 1:02.00 1:56.08 2.00 4.87 1:03.38 1:58.74 3:54.82 +16.70
7. MICHL Dan 7 Michl Motorsport czech national team E2-SH-3000 Lotus Elise 2.04 4.95 1:03.45 1:58.76 2.08 4.89 1:03.27 1:58.10 3:56.86 +18.74
8. RYBNÍČEK Marek 4 LIQUI MOLY RACING TEAM E2-SH+3000 Ford Fiesta WRC Evo 1.79 4.56 1:03.58 1:58.91 1.84 4.65 1:03.90 1:59.28 3:58.19 +20.07
9. NECKÁŘ Libor 327 Lander F3 Racing Team E2H-SS-2000 Tatuus Master EVO-LNR 330 1.97 4.77 1:04.45 2:01.96 2.01 4.86 1:04.27 2:00.16 4:02.12 +24.00
10. MLEJNEK Aleš 311 Aleš Mlejnek E2H-SS-1000 Gloria C8F 2.03 5.01 1:05.81 2:03.10 2.16 5.14 1:05.13 2:01.47 4:04.57 +26.45
11. BERGER Karel 326 Karel Berger E2H-SS-1400 Formula Konig E2 1.93 4.91 1:05.83 2:03.23 1.95 4.91 1:05.76 2:02.89 4:06.12 +28.00
12. KRAKOVIČ Radek 303 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 Fiks 09RK 2.00 5.08 1:07.12 2:06.03 2.15 5.19 1:07.79 2:06.87 4:12.90 +34.78
13. PRÁŠEK Jaroslav 200 Jaroslav Prášek HA-K5-E5 Chevron B 42 F2 2.02 5.16 1:08.10 2:07.10 2.20 5.28 1:08.51 2:07.92 4:15.02 +36.90
14. SVOBODA Milan 17 Automotoklub Pelhřimov AČR E2-SC-1400 Brc CM05 1.97 5.06 1:10.29 2:10.75 2.10 5.19 1:08.31 2:07.56 4:18.31 +40.19
15. JERMAN Martin 55 Czech national Team GT+2000 Lamborghini Gallartdo GT3 2.23 5.49 1:09.30 2:09.64 2.14 5.44 1:08.85 2:09.19 4:18.83 +40.71
16. VOJÁČEK Lukáš 13 ennoble racing klub A+3000 Mitsubishi Lancer Evo 8 1.99 5.02 1:08.20 2:08.58 2.05 5.21 1:09.48 2:10.88 4:19.46 +41.34
17. KRAMPOTA Ivo 70 Krampota Ivo E1+3000 BMW M3 2.24 5.46 1:09.75 2:09.89 2.28 5.47 1:09.32 2:10.21 4:20.10 +41.98
18. VAVŘINEC Tomáš 9 CRC Czech National Team N+3000 Mitshubishi Lancer Evo IX 1.80 4.77 1:09.03 2:10.69 1.84 4.76 1:09.51 2:10.83 4:21.52 +43.40
19. MALÝ Jaromír 6 MJ autosport N+3000 Mitsubishi Lancer EvoX 1.79 4.78 1:09.97 2:11.24 1.96 5.03 1:10.50 2:11.57 4:22.81 +44.69
20. HLAVINKA Josef 339 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1000 König 1000 R 2.07 5.19 1:10.72 2:12.06 2.08 5.25 1:10.45 2:11.21 4:23.27 +45.15
21. SAJLEROVÁ Gabriela 33 Liqui Moly Racing Team N+3000 Mitsubishi Lancer EVO X 1.89 4.92 1:11.04 2:12.80 1.86 4.91 1:11.92 2:14.33 4:27.13 +49.01
22. BOHÁČ Milan 398 Boháč Milan E1H-2000 Renault Clio 2.39 5.89 1:11.64 2:13.94 2.37 5.81 1:11.64 2:13.21 4:27.15 +49.03
23. SUROWKA Jaroslav 373 Jaroslav Surowka E2H-SC-2000 Norma M20 1.89 4.76 1:04.85 2:01.60 1.92 4.87 1:04.68 2:25.90 4:27.50 +49.38
24. ZMEŠKAL Miloš 253 Miloš Zmeškal HA-K5-E9 Ralt RT 32 2.01 5.28 1:10.72 2:12.28 2.09 5.47 1:12.11 2:15.35 4:27.63 +49.51
25. LISA Petr 377 LIQUI MOLY RACING TEAM E1H-Caterham Caterham 7 485 2.51 5.85 1:12.04 2:14.16 2.29 5.55 1:11.49 2:13.48 4:27.64 +49.52
26. DOHNÁLEK Josef 386 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Citroen C2 VTS 2.46 5.94 1:12.84 2:15.26 2.42 5.95 1:13.63 2:16.54 4:31.80 +53.68
27. GRÜNER František 340 František Grüner E1H+2000/2WD BMW 327i 2.45 6.21 1:13.81 2:17.38 2.37 6.06 1:13.39 2:16.53 4:33.91 +55.79
28. SATEK Jakub 369 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Honda Civic Type R 2.52 6.04 1:13.39 2:16.74 2.47 5.96 1:14.08 2:17.22 4:33.96 +55.84
29. CHYTIL Ondřej 203 MICHL MOTORSPORT CZECH NATIONAL TEAM HA-K5-E3 MTX 1-03 1.93 5.35 1:14.00 2:17.42 1.94 5.42 1:14.09 2:17.36 4:34.78 +56.66
30. GRUNDOVÁ Nela 371 Kv Motor Team s.r.o. E1H+2000 Mitsubishi Lancer EVO VIII 2.41 5.92 1:13.98 2:18.00 2.29 5.91 1:14.09 2:17.84 4:35.84 +57.72
31. SVOZIL Michal 61 MICHAL SVOZIL E1-3000 BMW M3 E36 GT 2.22 5.73 1:14.10 2:17.89 2.31 5.77 1:14.37 2:18.71 4:36.60 +58.48
32. TOMEČEK Lukáš 307 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 VW Golf I GTI Oettinger 2.35 5.79 1:14.10 2:18.33 2.30 5.75 1:14.41 2:18.61 4:36.94 +58.82
33. ULMAN Pavel 64 Pavel Ulman E1+3000 BMW M3 E36 2.48 5.86 1:11.06 2:22.70 2.67 6.06 1:11.92 2:14.59 4:37.29 +59.17
34. THEIMER ST. Jiří 80 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2-SH-2000 Peugeot 306 maxi 2.46 5.90 1:14.44 2:18.98 2.41 5.91 1:14.41 2:18.95 4:37.93 +59.81
35. KLIMEŠ Lukáš 313 Klimeš Lukáš E1H+2000 Škoda Fabia TDi 4x4 2.57 5.42 1:15.85 2:20.81 2.08 5.38 1:15.37 2:19.85 4:40.66 +1:02.54
36. CHUDOBA Zdeněk 357 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SC-2000 Norma M20 F 2.08 5.56 1:15.14 2:20.93 2.25 5.70 1:15.25 2:20.51 4:41.44 +1:03.32
37. HRUBÝ Milan 372 Kv Motor Team s.r.o. E1H-1600 Škoda Fabia FR16 2.48 6.15 1:16.30 2:21.53 2.53 6.12 1:15.84 2:20.36 4:41.89 +1:03.77
38. STUDENÝ Lukáš 332 Lukáš Studený E1H-Škoda ZAV škoda 110R 2.22 5.81 1:15.83 2:21.54 2.18 5.79 1:15.26 2:21.28 4:42.82 +1:04.70
39. KŮS Petr 306 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-2000 VW Golf I GTI 16V 2.28 5.80 1:16.19 2:21.69 2.27 5.69 1:15.42 2:21.22 4:42.91 +1:04.79
40. SAMEK Martin 309 Samek Václav E1H-1600 Škoda Felicie Pick-up 2.46 6.18 1:17.26 2:22.78 2.39 6.05 1:16.00 2:20.42 4:43.20 +1:05.08
41. PRUSEK Erich 399 Prusek Erich E1H+2000 Toyota Celica CS 4WD 1.87 4.98 1:13.99 2:22.30 1.81 4.96 1:14.59 2:21.03 4:43.33 +1:05.21
42. MICHL Josef 211 MICHLMOTORSPORT CNT HA-K2-B6 Porsche 911RS 2.02 5.28 1:15.01 2:20.69 2.00 5.31 1:16.84 2:23.57 4:44.26 +1:06.14
43. STANEK Vojtech 315 vojtech stanek E1H-1600 Citroen c2 2.43 5.99 1:15.90 2:21.85 2.48 6.07 1:16.27 2:22.57 4:44.42 +1:06.30
44. KAŠPAR Michal 337 Kašpar E1H-1600 Citroen Saxo 2.64 6.34 1:16.83 2:22.98 2.61 6.32 1:16.70 2:22.14 4:45.12 +1:07.00
45. MACH Jan 310 Jan Mach E1H-2000 Škoda Octavia 2.53 6.24 1:16.75 2:23.17 2.55 6.23 1:17.21 2:23.28 4:46.45 +1:08.33
46. PLEVA Martin 320 100 E1H-Škoda ZAV Škoda 100 2.19 5.86 1:16.39 2:23.79 2.17 5.87 1:15.92 2:22.81 4:46.60 +1:08.48
47. DĚDEK David 47 147 SP A-2000 Alfa Romeo 147 SP 2.42 6.30 1:17.66 2:23.44 2.46 6.13 1:17.22 2:23.23 4:46.67 +1:08.55
48. TÁBORSKÝ Radovan 205 GMS RACING TEAM HA-K2-B3 Fiat 128 Rally 2.42 6.28 1:17.82 2:24.56 2.38 6.10 1:17.19 2:22.59 4:47.15 +1:09.03
49. STEJSKAL Bronislav 60 DROTÁR Autošport E1-1400 Škoda Felicia Kit-Car 2.70 6.60 1:18.65 2:24.38 2.84 6.67 1:17.95 2:23.31 4:47.69 +1:09.57
50. WARMUTH Rene 503 MSC Muhlbach HA-K4-D2 VW Golf Gti 2.41 6.07 1:16.99 2:24.52 2.37 6.03 1:16.70 2:23.64 4:48.16 +1:10.04
51. WINTER Jaroslav 375 Jaroslav Winter E1H-2000 Honda Civic 2,0 Type R 2.48 6.20 1:17.30 2:23.75 2.49 6.20 1:17.88 2:24.72 4:48.47 +1:10.35
52. KUČERA Zdeněk 333 KUČERA ZDENĚK E1H+2000/2WD Nissan 200SX S13 2.42 6.14 1:17.08 2:23.01 2.40 6.11 1:18.76 2:25.90 4:48.91 +1:10.79
53. ŽÁK Josef 314 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-Škoda ZAV Škoda 100 2.05 5.57 1:17.22 2:24.62 2.20 5.74 1:17.90 2:24.72 4:49.34 +1:11.22
54. VAŠEK Jiří 96 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2-SH-2000 Škoda Octavia 2.51 6.21 1:17.36 2:24.88 2.51 6.26 1:17.55 2:26.50 4:51.38 +1:13.26
55. DOLEŽAL Lubomír 252 Lubomí Doležal HA-K5-E7 MTX 1-06 2.13 5.81 1:18.53 2:26.54 2.14 1:17.39 2:24.94 4:51.48 +1:13.36
56. OŠMERA Jiří 66 Jiří Ošmera E1-2000 Renalt Clio 2.50 6.33 1:18.61 2:26.10 2.41 6.17 1:18.21 2:26.53 4:52.63 +1:14.51
57. KŘIVKA Tomáš 360 Tomáš Křivka E1H-2000 Renault CLIO SPORT 2.43 6.10 1:18.93 2:27.11 2.53 6.17 1:18.86 2:27.39 4:54.50 +1:16.38
58. PLACHETKA Daniel 45 MJ autosport A-2000 Renault Clio RS 2.52 6.38 1:19.65 2:28.42 2.51 6.47 1:19.75 2:28.18 4:56.60 +1:18.48
59. FURIŠ Pavel 374 Pavel Furiš E1H-2000 Peugeot 205 Mi16 2.46 6.30 1:19.68 2:28.81 2.47 6.33 1:19.79 2:27.82 4:56.63 +1:18.51
60. PROKŠ Robert 344 Robert Prokš E1H+2000/2WD Bmw E36 M3 2.37 6.22 1:21.20 2:29.67 2.36 6.24 1:19.30 2:27.31 4:56.98 +1:18.86
61. KMÍNEK Zdenek 59 MJ autosport GT+2000 Nissan 350 Z 2.51 6.38 1:21.05 2:27.36 2.42 6.34 1:21.07 2:29.68 4:57.04 +1:18.92
62. CILIAK Miroslav 504 Slovak National Hillclimb Team HA-K5-E4 Metalex MTX 1-06 2.06 5.45 1:17.60 2:26.62 2.08 5.73 1:20.34 2:33.48 5:00.10 +1:21.98
63. STEJSKAL Milan 242 GMS racing team HA-K4-D5 Lada VFTS 2.50 6.26 1:20.32 2:30.17 2.63 6.40 1:20.79 2:31.00 5:01.17 +1:23.05
64. ŠUSTR Miloslav 325 Šustr Miloslav E1H-1600 Škoda Favorit 2.36 6.15 1:20.10 2:30.55 2.47 6.33 1:21.15 2:32.81 5:03.36 +1:25.24
65. SAJLER Filip 12 Liqui Moly Racing Team N+3000 Mitsubishi Lancer EVO X 1.83 4.96 1:10.20 2:39.47 2.18 6.04 1:18.45 2:27.02 5:06.49 +1:28.37
66. SIX Roman 500 Austria HA-K4-D7 Prc . Cn Sportwagen OPEL 2000ccm 2.69 7.13 1:24.16 2:36.87 2.55 6.30 1:20.22 2:31.77 5:08.64 +1:30.52
67. TRNKA Jan 42 JAN TRNKA A-1400 Škoda FELICIA 2.56 6.56 1:22.86 2:34.28 2.56 6.40 1:24.25 2:34.93 5:09.21 +1:31.09
68. POPOV Georgi 347 GEORGI POPOV E1H-1600 Skoda FELICIA PICK-UP FREE STYLE 2.42 6.64 1:22.55 2:34.35 2.46 6.60 1:23.21 2:35.02 5:09.37 +1:31.25
69. KOČIŘÍK David 329 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-Škoda ZAV Škoda Rapid 136 2.34 6.29 1:23.96 2:36.77 2.39 6.39 1:23.53 2:35.71 5:12.48 +1:34.36
70. CVEJN Lukáš 356 Lukáš Cvejn E1H-1400 Suzuki Swift 2.63 6.65 1:24.04 2:36.12 2.51 6.49 1:24.68 2:36.72 5:12.84 +1:34.72
71. KALÁB Jiří 338 Kaláb Jiří E1H-1400 Škoda Felicia A 1400 2.51 6.66 1:23.75 2:36.57 2.53 6.70 1:24.75 2:36.39 5:12.96 +1:34.84
72. HOLEK Jiří 318 Jiří Holek E1H-Škoda ZAV Škoda 120LS 2.09 5.97 1:24.20 2:36.87 2.15 6.00 1:22.95 2:36.26 5:13.13 +1:35.01
73. ZÁLESKÝ Radek 277 Radek Záleský HA-K5-E3 MTX 1-02 2.30 6.42 1:24.48 2:36.59 2.28 6.39 1:25.42 2:37.19 5:13.78 +1:35.66
74. SEDLÁČEK Michal 241 GMS racing team HA-K4-D6 Fiat RITMO 130 TC ABARTH 2.45 6.34 1:24.16 2:37.49 2.40 6.19 1:24.10 2:37.23 5:14.72 +1:36.60
75. ZOUFALÝ Karel 334 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1400 Škoda Felicie Pick-up Freestyle 2.69 6.59 1:26.19 2:39.56 2.68 6.50 1:25.50 2:37.45 5:17.01 +1:38.89
76. VACEK Lubomir 202 Vacek HA-K1-A5 BMW 2002. Ti 2.47 7.04 1:29.36 2:43.08 2.45 6.81 1:26.48 2:40.23 5:23.31 +1:45.19
77. WILLI Freudenschuss 501 Sovakia National Team HA-K4-D3 BMW E30 2.39 6.29 1:27.08 2:42.89 2.41 6.31 1:27.66 2:42.49 5:25.38 +1:47.26
78. JIRAN Stanislav 323 Stanislav Jiran E2H-SS-1600 MTX Mondial 2.23 6.33 1:28.89 2:45.18 2.08 5.94 1:26.01 2:42.36 5:27.54 +1:49.42
79. KADLEČEK Jiří 393 Jiří Kadleček E1H-1600 Honda 1.6 Vti Civic 2.47 6.52 1:26.59 2:43.88 3.29 8.54 1:31.94 2:48.75 5:32.63 +1:54.51
80. STERBA Josef 513 Josef Sterba Carclassic HA-K1-A2 Fiat Abarth 1000 TC 2.37 7.05 1:31.82 2:49.94 2.42 7.04 1:31.54 2:49.64 5:39.58 +2:01.46
MACHOVÁ Tereza 368 Tereza Machová E1H-1400 Suzuki Swift 2.39 6.34 1:22.06 2:45.74 - DNS - - DNF -
ŠEBESTA Pavel 316 Pavel Šebesta E1H-1400 Suzuki Swift GTi - DNS - - DNS - - DNF -
KRÁČMAR Zdeněk 388 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SC-1400 Demon Car CM 1000 1.86 4.84 1:07.77 - DNF - 1.89 4.85 1:08.70 2:08.96 - DNF -
MIKEŠ Jaroslav 317 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-Škoda ZAV Škoda 130RS 2.09 5.57 1:16.79 2:59.46 - DNS - - DNF -
PLUHAŘ Jindřich 301 Jindřich Pluhař E1H-2000 Nissan Sunny 2.35 6.13 1:18.06 2:26.91 - DNS - - DNF -
STRÁNSKÁ Pavla 352 Pavla Stránská E1H-Škoda ZAV Škoda 120L - DNS - - DNS - - DNF -
KUBÍN Adam 385 Adam Kubín E1H+2000 Mitsubishi Lancer EVO IX - DNS - - DNS - - DNF -
HORT Martin 74 Max Speed s.r.o. E1H-1600 Peugeot 106 2.46 6.12 1:16.51 2:22.60 2.40 6.03 1:18.01 - DNF - - DNF -
LOS Jiří 15 Los Czech National Team E2-SH+3000 Mitshubishi Lancer Evo IX - DNS - - DNS - - DNF -
LOUBAL Lubomir 73 Lubomir Loubal E1-3000 VW Golf 4TDi - DNS - - DNS - - DNF -
HOLÁN Ivo 37 Ivo Holán N+3000 Mitsubishi Lancer Evo IX - DNS - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Event
17:07:03 Preteky sú ukončené, dovidenia o týždeň v Šternberku.
16:31:09 Pokračujeme II. časťou št. poľa
16:10:53 UP je ukončené; vozidlá ČT schádzajú do depa
16:05:23 Šampionát ČT má odjazdené; v priestore cieľa je zriadené UP
15:27:57 Je odštartované