On-line results
 
V. Šternberský vrch, Šternberk (CZ), 09.09.2017 - Competition - Run 2
 
 
 
 
 
Last 5 in Finish
 
Rank Driver Series # Nation Class 1-st RUN 2-nd RUN RUN
102. GÄNSDORFER Aleš 75 HA2/ZST - 1600 2:52.40 2:54.69 5:47.09
4. VONDRÁK Martin 14 E2-SS-2000 2:02.58 2:04.53 4:07.11
17. DVOŘÁK Pavel 24 E2-SS-2000 2:16.04 2:15.45 4:31.49
1. NEVĚŘIL Dušan 2 E2-SC-3000 1:52.80 1:53.10 3:45.90
3. VÍTEK Petr 18 E2-SC-3000 2:01.40 1:59.84 4:01.24
 
End Race at 16:45
 
Absolute results
 
Rank Driver Series # Nation Team Class Car 20m 100m 2010m 1-st RUN 20m 100m 2010m 2-nd RUN RUN Gap
1. NEVĚŘIL Dušan 1FAS(1.) 2 Speedmaster racing team E2-SC-3000 Norma M20FC 1.71 3.90 1:52.80<TR 1.82 4.14 51.32 1:53.10<TR 3:45.90 v=152.98
2. JANÍK Václav 1FAS(2.) 16 Nutrend Czech National Team E2-SC-3000 Norma M20FC 1.69 3.87 1:53.67<TR 1.72 3.93 52.22 1:54.37 3:48.04 +2.14
3. VÍTEK Petr 1FAS(3.) 18 CLIMART ACR-ENGINEERING TEAM E2-SC-3000 Osella PA 30 1.80 4.16 56.41 2:01.40 1.85 4.27 55.58 1:59.84 4:01.24 +15.34
4. VONDRÁK Martin 1FAS(4.) 14 Auto Vondrák Czech National Team E2-SS-2000 Tatuus NT07 Honda 1.58 3.97 2:02.58 1.65 4.03 56.60 2:04.53 4:07.11 +21.21
5. VONDRÁK Petr 1FAS(5.) 3 Petr Vondrák E2-SC-2000 Osella PA 21S EVO 1.80 4.31 56.31 2:04.64 1.77 4.22 55.37 2:03.07 4:07.71 +21.81
6. MADRIAN Ferdinand 0MREC(1.) 16 Mad Racing Power E2/C+2000 Norma M20F 1.84 4.33 57.93 2:05.40 1.83 4.32 57.88 2:05.49 4:10.89 +24.99
7. TRNKA Petr 1FAS(6.) 20 Czech National Team E2-SC-2000 Ligier JS53 Evo2 1.76 4.30 57.12 2:06.41 1.77 4.31 56.05 2:05.78 4:12.19 +26.29
8. SUROWKA Jaroslav 1FAS(7.) 373 Jaroslav Surowka E2H-SC-2000 Norma M20 1.70 4.36 58.99 2:10.54 1.72 4.22 58.68 2:10.40 4:20.94 +35.04
9. CHUDOBA Zdeněk 1FAS(8.) 357 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SC-2000 Norma M20 F 1.69 4.30 59.15 2:10.85 1.74 4.40 59.37 2:11.36 4:22.21 +36.31
10. KRAKOVIČ Radek 1FAS(9.) 303 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 Fiks 09RK 1.81 4.70 59.83 2:12.77 1.82 4.67 1:00.26 2:13.20 4:25.97 +40.07
11. KRAMPOTA Ivo 1FAS(10.) 70 Krampota Ivo E1+3000 BMW M3 1.93 4.55 1:01.09 2:13.80 1.97 4.62 1:00.64 2:13.46 4:27.26 +41.36
12. MEIXNER Richard 0MREC(2.) 4 KVMotorteam E1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo VIII MAX 1.66 4.22 1:01.64 2:13.63 1.65 4.19 1:01.89 2:13.89 4:27.52 +41.62
13. SVOBODA Milan 1FAS(11.) 17 Automotoklub Pelhřimov AČR E2-SC-1400 Brc CM05 1.84 4.54 1:00.84 2:14.02 1.80 4.54 1:01.03 2:14.60 4:28.62 +42.72
14. CHALOUPKA František 1FAS(12.) 69 František Chaloupka E1+3000 Mitsubishi Lancer Evo 6 1.71 4.25 1:01.99 2:14.41 1.51 3.91 1:00.92 2:14.95 4:29.36 +43.46
15. PRÁŠEK Jaroslav 1FAS(13.) 200 Jaroslav Prášek HA-K5-E5 Chevron B 42 F2 1.75 4.41 1:00.12 2:14.86 1.69 4.40 1:01.18 2:14.57 4:29.43 +43.53
16. PHILIPP Wilhelm 0MREC(3.) 17 MSC Rottenegg E2/C+2000 Norma M20F 1.83 4.18 1:03.10 2:14.68 1.76 4.13 1:03.47 2:14.99 4:29.67 +43.77
17. DVOŘÁK Pavel 1FAS(14.) 24 Pavel DVOŘÁK E2-SS-2000 Martini F2 1.72 4.09 2:16.04 1.71 4.12 1:01.85 2:15.45 4:31.49 +45.59
18. JERMAN Martin 1FAS(15.) 55 Czech national Team GT+2000 Lamborghini Gallartdo GT3 2.14 5.10 1:03.11 2:16.36 2.06 4.91 1:02.88 2:15.51 4:31.87 +45.97
19. BERGER Karel 1FAS(16.) 326 Karel Berger E2H-SS-1400 Formula Konig E2 1.88 4.49 1:02.45 2:15.75 1.75 4.28 1:01.55 2:16.18 4:31.93 +46.03
20. HLAVINKA Josef 1FAS(17.) 366 Wolkerova 507/13 E2H-SS-2000 Opel Lotus 1.69 4.31 1:02.46 2:17.05 1.75 4.50 1:02.81 2:17.23 4:34.28 +48.38
21. KRÁČMAR Zdeněk 1FAS(18.) 388 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SC-1400 Demon Car CM 1000 1.66 4.22 1:02.31 2:18.35 1.63 4.18 1:01.75 2:16.75 4:35.10 +49.20
22. FERSTL Christian 0MREC(4.) 12 Mad Racing Power E2/C-2000 Formule Renault 1.70 4.23 1:04.53 2:18.30 1.68 4.22 1:05.53 2:19.15 4:37.45 +51.55
23. HLAVINKA Josef 1FAS(19.) 339 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1000 König 1000 R 1.79 4.40 1:03.50 2:19.03 1.97 4.66 1:02.89 2:18.64 4:37.67 +51.77
24. SAJLEROVÁ Gabriela 1FAS(20.) 33 Liqui Moly Racing Team N+3000 Mitsubishi Lancer EVO X 1.65 4.34 1:03.79 2:20.65 1.59 4.31 1:03.20 2:19.57 4:40.22 +54.32
25. SAJLER Filip 1FAS(21.) 12 Liqui Moly Racing Team N+3000 Mitsubishi Lancer EVO X 1.59 4.31 1:03.80 2:20.46 1.64 4.36 1:04.15 2:20.48 4:40.94 +55.04
26. TRZEPACZYNSKI Leszek 0MREC(5.) 28 Polonia Racing Team E2/C-1600 Radical SR3 1.67 4.36 1:03.01 2:20.27 1.77 4.45 1:03.92 2:21.95 4:42.22 +56.32
27. SCHOEGLER Sigrid 0MREC(6.) 11 Mad Racing Power E2/C-2000 Formule Renault 1.95 4.59 1:06.43 2:22.29 2.00 4.69 1:06.86 2:22.24 4:44.53 +58.63
28. BORYCKI Damian 0MREC(7.) 14 Euromal Racing Team E2/C-1600 Radical SR3 1.78 4.66 1:04.16 2:22.36 1.78 4.72 1:05.51 2:24.47 4:46.83 +1:00.93
29. KUBÍN Adam 1FAS(22.) 385 Adam Kubín E1H+2000 Mitsubishi Lancer EVO IX 1.92 4.74 1:06.58 2:22.74 1.85 4.73 1:07.62 2:24.64 4:47.38 +1:01.48
30. BENEŠ Oskar 1FAS(23.) 11 ennoble racing klub N+3000 Mitsubishi Lancer Evo X 1.67 4.37 1:07.17 2:24.19 1.75 4.50 1:07.29 2:23.70 4:47.89 +1:01.99
31. DOHNÁLEK Josef 1FAS(24.) 386 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Citroen C2 VTS 2.13 5.11 1:05.02 2:23.88 2.18 5.21 1:05.57 2:24.70 4:48.58 +1:02.68
32. DOSEDĚL Dušan 1FAS(25.) 312 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H+2000 Subaru Impreza WRX STI 1.80 4.42 1:05.57 2:23.66 1.87 4.75 1:06.96 2:25.42 4:49.08 +1:03.18
33. DVOŘÁK Vojta 0MREC(8.) 135 Sam E1+2000/2WD BMW E36 2.39 5.76 1:09.08 2:25.69 2.22 5.36 1:07.64 2:23.96 4:49.65 +1:03.75
34. GRÜNER František 1FAS(26.) 340 František Grüner E1H+2000/2WD BMW 327i 2.26 5.37 1:04.40 2:24.21 2.26 5.43 1:05.81 2:25.98 4:50.19 +1:04.29
35. ČEPIČKA Vlastimil 1FAS(27.) 324 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H+2000 Mitshubishi Lancer EVO X 1.61 4.34 1:08.08 2:27.23 1.61 4.30 1:06.61 2:25.55 4:52.78 +1:06.88
36. HUBÁČEK Karel 1FAS(28.) 63 Autoklub JV Sport Racing v AČR E1+3000 BMW M3 GTR 2.08 4.86 1:08.07 2:27.08 2.02 4.77 1:08.04 2:26.06 4:53.14 +1:07.24
37. LOUBAL Lubomir 1FAS(29.) 73 Lubomir Loubal E1-3000 VW Golf 4TDi 2.11 5.23 1:05.66 2:23.77 3.86 5.20 1:05.40 2:30.45 4:54.22 +1:08.32
38. MICHALÍK Tomáš 0MREC(9.) 317 R4R E1+2000/4WD Mitsubishi EVO IX 1.66 4.26 1:07.91 2:28.36 1.80 4.39 1:07.21 2:26.42 4:54.78 +1:08.88
39. PETR Martin 0MREC(10.) 106 Petr racing team E1+2000/4WD VW Golf IV 2.8v6 Turbo 1.73 4.66 1:06.84 2:27.59 1.77 4.75 1:07.82 2:28.40 4:55.99 +1:10.09
40. SVOZIL Michal 1FAS(30.) 61 MICHAL SVOZIL E1-3000 BMW M3 E36 GT 2.18 5.26 1:08.29 2:28.63 2.07 5.03 1:07.47 2:27.83 4:56.46 +1:10.56
41. KUBICA Drahomír 1FAS(31.) 353 Drahomír Kubica E1H+2000 Mazda 323 1.74 4.42 1:07.53 2:28.16 2.07 4.86 1:07.53 2:28.89 4:57.05 +1:11.15
42. DĚDEK David 1FAS(32.) 47 147 SP A-2000 Alfa Romeo 147 SP 2.23 5.41 1:07.31 2:28.86 2.22 5.42 1:06.98 2:28.68 4:57.54 +1:11.64
43. STUDENÝ Lukáš 1FAS(33.) 332 Lukáš Studený E1H-Škoda ZAV škoda 110R 1.96 4.99 1:07.61 2:28.51 1.93 4.95 1:08.12 2:29.99 4:58.50 +1:12.60
44. TOMEČEK Lukáš 1FAS(34.) 307 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 VW Golf I GTI Oettinger 2.12 5.18 1:08.28 2:29.61 2.05 5.05 1:08.59 2:30.07 4:59.68 +1:13.78
45. THEIMER ST. Jiří 1FAS(35.) 80 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2-SH-2000 Peugeot 306 maxi 2.13 5.14 1:08.71 2:29.80 2.08 5.10 1:08.48 2:30.21 5:00.01 +1:14.11
46. FILIPÍN Jiří 1FAS(36.) 322 JF Motorsport E1H-1400 Swift Swift GTi 2.10 5.21 1:08.71 2:30.03 2.10 5.20 1:08.73 2:30.15 5:00.18 +1:14.28
47. GRUNDOVÁ Nela 1FAS(37.) 371 Kv Motor Team s.r.o. E1H+2000 Mitsubishi Lancer EVO VIII 1.91 4.68 1:11.66 2:29.97 2.29 5.23 1:12.38 2:31.14 5:01.11 +1:15.21
48. DOLEŽAL Lubomír 1FAS(38.) 252 Lubomí Doležal HA-K5-E7 MTX 1-06 2.00 5.08 1:06.96 2:30.07 1.98 5.13 1:07.87 2:32.03 5:02.10 +1:16.20
49. VAŠEK Jiří 1FAS(39.) 96 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2-SH-2000 Škoda Octavia 2.13 5.33 1:08.08 2:31.75 2.04 5.16 1:07.91 2:30.77 5:02.52 +1:16.62
51. FIŠER Dušan 0MREC(11.) 210 Čechy pod Kosířem E1-1400 Škoda 130 1.86 4.89 1:08.46 2:31.87 1.93 4.92 1:07.96 2:31.42 5:03.29 +1:17.39
50. CHYTIL Ondřej 1FAS(40.) 203 MICHL MOTORSPORT CZECH NATIONAL TEAM HA-K5-E3 MTX 1-03 2.16 5.31 1:07.60 2:31.30 2.14 5.28 1:07.77 2:31.99 5:03.29 +1:17.39
52. ELIÁŠ Jan 0MREC(12.) 269 Pfeifer Motorsport E1-2000 Renault Clio 2.00 4.98 1:09.36 2:32.63 2.02 5.01 1:08.57 2:30.72 5:03.35 +1:17.45
53. HORT Martin 0MREC(13.) 204 max speed s.r.o E1-1600 Peugeot 106 2.19 5.37 1:09.14 2:31.72 2.25 5.54 1:10.12 2:32.14 5:03.86 +1:17.96
54. ŽÁK Josef 1FAS(41.) 314 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-Škoda ZAV Škoda 100 1.84 5.01 1:07.55 2:32.22 1.86 4.98 1:08.05 2:32.73 5:04.95 +1:19.05
55. OSLADIL Jan 1FAS(42.) 351 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 Van Diemen 2.06 5.10 1:08.52 2:32.32 2.05 5.13 1:09.22 2:34.56 5:06.88 +1:20.98
56. PODMAJERSKY Vladimir 0MREC(14.) 132 VP Racing E1-2000 Peugeot 206RC 2.08 5.31 1:09.33 2:33.94 2.08 5.26 1:09.15 2:32.99 5:06.93 +1:21.03
57. ZIMÁK Martin 0MREC(15.) 389 ANTY RACING S1-2000 Citroën Saxo 1.6 16v VTS 2.08 5.34 1:08.27 2:32.55 2.08 5.35 1:09.32 2:34.51 5:07.06 +1:21.16
58. DOBEŠ Václav 1FAS(43.) 370 Václav Dobeš E1H-1400 Škoda Favorit 2.18 5.35 1:08.99 2:33.93 2.09 5.25 1:08.86 2:33.38 5:07.31 +1:21.41
59. GAIDOŠ Miroslav 0MREC(16.) 22 Gaidoš E2/C-1600 Speed Car GT 1000R 1.81 4.45 1:17.65 2:39.86 1.75 4.37 1:08.07 2:28.14 5:08.00 +1:22.10
60. WINTER Jaroslav 1FAS(44.) 375 Jaroslav Winter E1H-2000 Honda Civic 2,0 Type R 2.15 5.43 1:09.73 2:33.06 2.16 5.44 1:10.75 2:35.07 5:08.13 +1:22.23
61. KŮS Petr 1FAS(45.) 306 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-2000 VW Golf I GTI 16V 2.03 5.12 1:10.51 2:33.35 2.03 5.11 1:11.83 2:35.34 5:08.69 +1:22.79
62. HRUBÝ Milan 1FAS(46.) 72 Kv Motor Team s.r.o. E1-1600 Škoda Fabia FR16 2.30 5.52 1:10.00 2:34.90 2.20 5.37 1:09.82 2:33.94 5:08.84 +1:22.94
63. KOZAR Yevhen 1FAS(47.) 30 Yevhen Kozar N+3000 Renault Megan RS 2.22 5.40 1:11.17 2:34.40 2.35 5.57 1:11.47 2:34.55 5:08.95 +1:23.05
64. PLEVA Martin 1FAS(48.) 320 100 E1H-Škoda ZAV Škoda 100 1.97 5.25 1:08.82 2:34.73 1.87 5.03 1:08.77 2:34.33 5:09.06 +1:23.16
65. KMÍNEK Zdenek 1FAS(49.) 59 MJ autosport GT+2000 Nissan 350 Z 2.18 5.39 1:10.93 2:34.13 2.25 5.50 1:11.57 2:35.26 5:09.39 +1:23.49
66. OŠMERA Jiří 1FAS(50.) 66 Jiří Ošmera E1-2000 Opel RENAULT CLIO SPORT 2.10 5.20 1:10.60 2:35.56 2.09 5.14 1:09.79 2:35.19 5:10.75 +1:24.85
67. KREJČÍ Bohuslav 0MREC(17.) 102 KR pro škoda historik E1-1400 Škoda Rapid 2.00 5.12 1:11.33 2:37.01 1.96 5.09 1:10.97 2:36.84 5:13.85 +1:27.95
68. MALEŇÁK Dušan 0MREC(18.) 113 DVDV Racing Team E1-1400 Škoda 130 LR/H 1.96 5.22 1:11.31 2:38.05 1.93 1:11.02 2:37.65 5:15.70 +1:29.80
69. MACH Jan 1FAS(51.) 310 Jan Mach E1H-2000 Škoda Octavia 2.25 5.63 1:10.52 2:37.90 2.25 5.64 1:10.67 2:38.49 5:16.39 +1:30.49
70. STEJSKAL Bronislav 1FAS(52.) 60 DROTÁR Autošport E1-1400 Škoda Felicia Kit-Car 2.31 5.66 1:11.96 2:38.70 2.25 5.57 1:11.44 2:38.06 5:16.76 +1:30.86
71. MACEK Vojtěch 1FAS(53.) 321 Vojtěch Macek E1H-1600 Škoda 110 R 1.85 5.05 1:10.35 2:37.43 1.85 5.04 1:11.35 2:39.34 5:16.77 +1:30.87
72. VYMĚTAL Lubomír 0MREC(19.) 145 laminol E1+2000/2WD BMW BMW M3 E 46 2.28 5.44 1:13.43 2:38.58 2.15 5.29 1:13.10 2:38.28 5:16.86 +1:30.96
73. BORKOVEC David 0MREC(20.) 104 B&H Motorsport E1-2000 Škoda Fabia TDi 2.18 5.44 1:11.93 2:38.60 2.23 5.52 1:14.34 2:41.51 5:20.11 +1:34.21
74. KRUPICA Lukáš 0MREC(21.) 499 AMK Hodonín HA1-1300 Škoda Rapid 136 1.94 5.41 1:12.17 2:40.45 1.88 5.31 1:12.17 2:40.34 5:20.79 +1:34.89
75. DOKOUPIL Roman 1FAS(54.) 220 Dokoupil Roman HA-K3-C1 Škoda 130 RS 1.96 5.42 1:12.07 2:40.42 2.01 5.46 1:12.17 2:40.38 5:20.80 +1:34.90
76. JANČÍK Jaroslav 0MREC(22.) 136 Jančík team Prague E1+2000/2WD BMW 130I 2.19 5.41 1:15.11 2:40.92 2.24 5.47 1:15.15 2:40.59 5:21.51 +1:35.61
77. FURIŠ Pavel 1FAS(55.) 374 Pavel Furiš E1H-2000 Peugeot 205 Mi16 2.12 5.52 1:11.52 2:38.57 2.18 5.59 1:14.71 2:42.99 5:21.56 +1:35.66
78. ZELENÝ Milan 0MREC(23.) 484 Historic racing club Jihlava HA1-1300 Škoda 130LR 2.13 5.45 1:12.36 2:41.07 2.02 5.33 1:12.25 2:40.77 5:21.84 +1:35.94
79. VAVROCH Petr 1FAS(56.) 346 Petr Vavroch E1H-1400 VW Polo FOX 2.10 5.37 1:14.11 2:41.40 2.07 5.34 1:13.44 2:40.66 5:22.06 +1:36.16
80. ÁZSÓTH Ladislav 0MREC(24.) 388 LRT S1-2000 Ford Focus 2.25 5.65 1:12.23 2:38.92 2.25 5.65 1:14.60 2:43.59 5:22.51 +1:36.61
81. TŘÍSKA Michal 1FAS(57.) 328 Michal Tříska E1H-2000 Volkswagen golf 2.27 5.69 1:12.36 2:41.37 2.29 5.70 1:12.48 2:41.94 5:23.31 +1:37.41
82. JEŽEK Radim 1FAS(58.) 86 Radim Ježek E2-SH-1400 Škola Felicia 2.19 5.56 1:13.05 2:41.55 2.20 5.62 1:13.94 2:42.59 5:24.14 +1:38.24
83. ŠUSTR Miloslav 1FAS(59.) 325 Šustr Miloslav E1H-1600 Škoda Favorit 2.09 5.52 1:12.93 2:42.32 2.05 5.48 1:13.25 2:42.33 5:24.65 +1:38.75
84. MICHL Josef 1FAS(60.) 212 Michl Motorsport Czech National Team HA-K2-B3 Škoda 130 RS 2.21 5.57 1:12.59 2:42.53 2.17 5.54 1:13.22 2:42.63 5:25.16 +1:39.26
85. MÜLLER Lukáš 1FAS(61.) 331 Lukáš Müller E1H-Škoda ZAV Škoda 100 2.14 5.41 1:13.95 2:42.65 2.17 5.44 1:14.63 2:43.78 5:26.43 +1:40.53
86. PLACHETKA Daniel 1FAS(62.) 45 MJ autosport A-2000 Renault Clio RS 2.29 5.85 1:15.58 2:44.90 2.15 5.55 1:14.45 2:43.39 5:28.29 +1:42.39
87. HOLEK Jiří 1FAS(63.) 318 Jiří Holek E1H-Škoda ZAV Škoda 120LS 1.81 5.18 1:13.13 2:44.57 1.86 5.22 1:13.54 2:44.03 5:28.60 +1:42.70
88. KOPIŠTĚ Jaroslav 0MREC(25.) 218 Hobby racing team Kutná Hora E1-1600 Škoda 120 S Rallye 2.54 6.00 1:13.68 2:44.79 1.95 5.36 1:13.51 2:44.39 5:29.18 +1:43.28
89. HEJL Vladimír 0MREC(26.) 319 LM RACING S1-1600 Citroen Saxo VTS 2.07 5.61 1:13.57 2:44.32 2.05 5.97 1:14.83 2:46.66 5:30.98 +1:45.08
90. ŠABÍK Martin 0MREC(27.) 321 LRT Autosklo Nové Zámky S1-2000 Ford Focus 2.20 5.67 1:15.85 2:44.52 2.29 5.76 1:16.52 2:46.52 5:31.04 +1:45.14
91. TRNKA Jan 1FAS(64.) 42 JAN TRNKA A-1400 Škoda FELICIA 2.24 5.63 1:14.42 2:46.31 2.23 5.65 1:14.64 2:47.37 5:33.68 +1:47.78
92. VOZDECKÝ Dominik 0MREC(28.) 96 MREC Hist. Hillclimb Racing Team HA2/ZST - 1600 MTX 1-03 1.99 5.34 1:14.31 2:44.75 1.99 5.29 1:13.87 2:50.50 5:35.25 +1:49.35
93. SYTAŘ Jakub 0MREC(29.) 377 Firtl Motorsport S1-2000 Renault Clio Sport 2.19 5.99 1:17.48 2:48.75 2.23 5.94 1:17.66 2:49.89 5:38.64 +1:52.74
94. DIVIŠOVÁ Alexandra 0MREC(30.) 169 Pfeifermotorsport E1-2000 Renault Clio 2.22 5.91 1:20.60 2:52.09 5.90 1:19.09 2:49.84 5:41.93 +1:56.03
95. TLACH Pavel 0MREC(31.) 378 Firtl Motorsport S1-2000 Renault Clio Sport 2.89 7.18 1:19.42 2:53.39 2.47 6.34 1:16.42 2:48.71 5:42.10 +1:56.20
96. JANČÍK Milan 0MREC(32.) 152 Jančík team Prague E1+2000/2WD BMW BMW 130I 2.28 5.57 1:18.57 2:50.38 2.13 5.37 1:18.92 2:52.00 5:42.38 +1:56.48
97. VACEK Lubomir 1FAS(65.) 202 Vacek HA-K1-A5 BMW 2002. Ti 2.05 5.93 1:18.73 2:51.52 2.13 6.00 1:18.79 2:51.63 5:43.15 +1:57.25
98. KOPEČEK Jiří 0MREC(33.) 158 Pure-IT E1-2000 Opel Astra 2.0 GSi 2.28 5.82 1:17.36 2:51.76 2.23 5.87 1:17.79 2:51.59 5:43.35 +1:57.45
99. MACHOVÁ Tereza 1FAS(66.) 368 Tereza Machová E1H-1400 Suzuki Swift 2.16 5.76 1:18.70 2:51.54 2.21 5.84 1:18.41 2:52.56 5:44.10 +1:58.20
100. KOČIŘÍK David 1FAS(67.) 329 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-Škoda ZAV Škoda Rapid 136 2.10 5.66 1:19.50 2:52.05 2.11 5.69 1:19.18 2:52.44 5:44.49 +1:58.59
101. HRADIL Vladimír 0MREC(34.) 410 HVmotorsport HA1-1300 Škoda 110R 2.17 5.76 1:18.57 2:53.40 2.08 5.60 1:18.01 2:51.88 5:45.28 +1:59.38
102. GÄNSDORFER Aleš 0MREC(35.) 75 Historic Hill Climb MREC Racing Team HA2/ZST - 1600 MTX 1-10 1.98 5.54 2:52.40 2.01 5.62 2:54.69 5:47.09 +2:01.19
103. ZOUFALÝ Karel 1FAS(68.) 334 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1400 Škoda Felicie Pick-up Freestyle 2.31 5.77 1:19.34 2:52.28 2.35 5.77 1:21.90 2:56.45 5:48.73 +2:02.83
104. PODPĚRA Zdeněk 0MREC(36.) 211 Skalda Racing E1-1400 Honda Civic 2.11 5.67 1:19.22 2:54.63 2.08 5.62 1:19.49 2:54.42 5:49.05 +2:03.15
105. SVOBODA Libor 1FAS(69.) 308 Libor Svoboda E1H-1600 Honda Civic 2.21 5.90 1:19.46 2:54.11 2.21 6.00 1:20.30 2:55.11 5:49.22 +2:03.32
106. JIRAN Stanislav 1FAS(70.) 323 Stanislav Jiran E2H-SS-1600 MTX Mondial 2.06 5.47 1:19.60 2:55.09 2.10 5.53 1:22.75 2:59.40 5:54.49 +2:08.59
107. MALÍK Lukáš 1FAS(71.) 341 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Opel ASTRA OPC 1.99 5.13 1:13.90 2:45.59 2.11 6.51 1:24.16 3:12.11 5:57.70 +2:11.80
108. BÍNA Václav 0MREC(37.) 448 Team Racing Škoda Městec Králové HA1-1300 Škoda 120LS 2.08 5.60 1:23.70 3:01.26 2.00 5.47 1:22.06 2:58.89 6:00.15 +2:14.25
109. RAŠKA Stanislav 0MREC(38.) 401 Raska racing team HA1-2000 VW Golf GTi 2.38 6.22 1:22.72 3:04.28 2.43 6.25 1:20.85 3:00.35 6:04.63 +2:18.73
110. ONDREJKA Ján 0MREC(39.) 424 JOSK Racing team HA1+2000 Škoda 2000 MI 2.50 6.26 1:22.99 3:03.45 2.42 6.03 1:23.71 3:02.10 6:05.55 +2:19.65
111. KADLEČEK Jiří 0MREC(40.) 398 Honda S1-1600 Honda 1.6 Vti Honda 2.38 6.50 1:26.15 3:06.18 2.19 5.87 1:22.15 3:01.08 6:07.26 +2:21.36
112. OSLADIL Jan 0MREC(41.) 301 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK S1-1600 Ford Fiesta 2.49 6.36 1:25.43 3:07.90 2.43 6.16 1:21.58 2:59.84 6:07.74 +2:21.84
113. KUNC Jiří 1FAS(72.) 255 jiří kunc HA-K2-B5 BMW 2002 ti 2.12 5.78 1:29.07 3:19.66 2.07 5.79 1:31.06 3:19.56 6:39.22 +2:53.32
114. RIPPL David 0MREC(42.) 177 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1-1400 Škoda Škoda Fabia 2.44 6.56 1:32.81 3:20.05 2.37 6.46 1:32.74 3:20.73 6:40.78 +2:54.88
115. KOŘENKOVÁ Anežka 0MREC(43.) 303 Liqui Moly KOMVET racing S1+2000/2WD Peugeot 206 2.55 6.59 1:45.10 3:44.79 2.68 6.72 1:43.40 3:40.35 7:25.14 +3:39.24
SUBERT Drahoslav 0MREC 117 Namest Nad Oslavou E1+2000/4WD Mitsubishi lancer wrc 05 1.65 4.15 1:00.29 2:10.57 1.67 4.23 1:01.10 - DNF - - DNF -
GRYGAR David 0MREC 116 VMD-racing E1-1400 Škoda Felicie 2.41 6.28 1:24.03 - DNF - - DNS - - DNF -
LEMON Petr 0MREC 110 BMW E30 328i E1+2000/2WD BMW E30 328i - DNS - - DNS - - DNF -
HONCŮ Josef 1FAS 362 Honců Josef E1H-1400 Škoda Felicia KIT CAR 2.23 5.77 - DNF - 2.32 5.91 1:13.85 2:42.78 - DNF -
STRNAD Petr 1FAS 304 Petr Strnad E1H-Škoda ZAV Škoda Škoda 130LR 1.83 5.05 1:17.26 2:47.12 - DNS - - DNF -
ŽÁČEK Petr 0MREC 411 LEGENDY HA1+2000 Audi Sport Quattro - DNS - - DNS - - DNF -
MIKEŠ Jaroslav 1FAS 317 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-Škoda ZAV Škoda 130RS - DNS - - DNS - - DNF -
REJL Martin 1FAS 335 Martin Rejl E1H-Škoda ZAV Škoda 130RS - DNS - - DNS - - DNF -
STROSZ Milan 0MREC 112 Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia - DNS - - DNS - - DNF -
ŠTILEC Roman 1FAS 361 Roman Štilec E1H-1600 Honda Civic - DNS - - DNS - - DNF -
BUCHAR Jaroslav 0MREC 99 buchar HA2 Reynard 85f - DNS - - DNS - - DNF -
NECKÁŘ Libor 1FAS 327 Lander F3 Racing Team E2H-SS-2000 Tatuus Master EVO-LNR 330 1.86 4.28 59.02 2:08.14 - DNS - - DNF -
BROŽ Robert 1FAS 238 Robert Brož HA-K3-C1 Škoda 130 RS 1.95 5.37 1:15.68 - DNF - - DNS - - DNF -
DAVID Petr 1FAS 330 Petr David E1H+2000/2WD VW Golf TDIPD - DNS - - DNS - - DNF -
PLUHAŘ Jindřich 1FAS 301 Jindřich Pluhař E1H-2000 Nissan Sunny - DNS - - DNS - - DNF -
VOJÁČEK Lukáš 1FAS 13 ennoble racing klub A+3000 Subaru Impreza STI - DNS - - DNS - - DNF -
STANEK Vojtech 1FAS 315 vojtech stanek E1H-1600 Citroen c2 - DNS - - DNS - - DNF -
KRÁL Oskar 1FAS 221 Oskar Kral HA-K2-B3 Fiat 128SC - DNS - - DNS - - DNF -
THEIMER ML. Jiří 1FAS 85 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2-SH-2000 Peugeot 205 2.05 5.13 - DNF - 2.08 5.21 1:08.45 2:32.94 - DNF -
KOMÁREK David 1FAS 1 LIQUIMOLY RACING TEAM E2-SC-3000 Norma M20FC KOMVET EVO 1.77 3.98 1:54.20<TR - DNS - - DNF -
RYBNÍČEK Marek 1FAS 4 LIQUI MOLY RACING TEAM E2-SH+3000 Ford Fiesta WRC Evo 1.48 3.72 - DNF - - DNS - - DNF -
ŠPALEK Jiří 1FAS 5 LIQUIMOLY RACING TEAM E2-SC-3000 Norma M20F - DNS - - DNS - - DNF -
SVOBODA Jiří 1FAS 19 NUTREND CZECH NATIONAL TEAM E2-SS-3000 Lola B02/50 - DNS - - DNS - - DNF -
ČERNÍN Václav 1FAS 92 KV Motor Team s.r.o. E2-SH+3000 Mitsubishi Eclipse Evo 750+ - DNS - - DNS - - DNF -
ORAVEC David 0MREC 111 Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia - DNS - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Event
16:45:11 Preteky sú ukončené
15:55:37 Pokračujeme
15:47:18 Havária št. č. 117 - náraz do zvodidiel (pretekár OK)
15:25:41 Je odštartované