On-line results
 
XII. Divácká 13°, Diváky (CZ), 24.09.2017 - Competition - Run 2
 
 
 
 
 
Last 5 in Finish
 
Rank Driver # Nation Class 1-st RUN 2-nd RUN RUN
21. HURTA Jakub 105 E1-2000 1:28.08 1:27.16 2:55.24
7. ZIMÁK Martin 389 S1-2000 1:17.61 1:16.77 2:34.38
1. KOMÁREK David 21 E2/C+2000 59.87 58.09 1:57.96
11. DĚDEK David 100 E1-2000 1:16.67 1:26.31 2:42.98
5. ELIÁŠ Jan 269 E1-2000 1:16.87 1:16.29 2:33.16
 
End Race at 14:05
 
Absolute results
 
Rank Driver # Nation Team Class Car 1-st RUN 2-nd RUN RUN Gap
1. KOMÁREK David 21 Liqui Moly KOMVET racing E2/C+2000 Norma M20FC KOMVET EVO 59.87 58.09 1:57.96 v=158.69
2. TRZEPACZYNSKI Leszek 28 Polonia Racing Team E2/C-1600 Radical SR3 1:18.31 1:12.30 2:30.61 +32.65
3. KASPAR Jarda 323 VPK Motors S1+2000/4WD Mitsubischi EVO IX 1:17.23 1:13.85 2:31.08 +33.12
4. HORT Martin 204 max speed s.r.o E1-1600 Peugeot 106 1:16.51 1:16.05 2:32.56 +34.60
5. ELIÁŠ Jan 269 Pfeifer Motorsport E1-2000 Renault Clio 1:16.87 1:16.29 2:33.16 +35.20
6. MICHALÍK Tomáš 317 R4R E1+2000/4WD Mitsubishi EVO IX 1:17.32 1:16.16 2:33.48 +35.52
7. ZIMÁK Martin 389 ANTY RACING S1-2000 Citroën Saxo 1.6 16v VTS 1:17.61 1:16.77 2:34.38 +36.42
8. MACEK Vojtěch 150 Bruntál E1-1600 Škoda 110 R 1:20.37 1:18.92 2:39.29 +41.33
9. KAŠPAR Vilém 362 VPKmotors S1-2000 škoda fabiaRS 1:20.50 1:19.60 2:40.10 +42.14
10. VRÁTIL Pavel 464 Historic racing club Jihlava HA1-2000 Opel Kadett GSi 1:22.68 1:19.98 2:42.66 +44.70
11. DĚDEK David 100 2D&S MOTORSPORT E1-2000 Alfa Romeo 147 SP 1:16.67 1:26.31 2:42.98 +45.02
12. ŠRAHŮLEK Petr 173 JPMotorsport E1-1400 Škoda 130RSEvo1 1:22.08 1:21.13 2:43.21 +45.25
13. ZELENÝ Milan 484 Historic racing club Jihlava HA1-1300 Škoda 130LR 1:22.54 1:21.11 2:43.65 +45.69
14. ŽÁČEK Michal 400 Žáček HA1-2000 Škoda 125 1:23.43 1:21.38 2:44.81 +46.85
15. HRUBÝ Milan 172 Scuderiamotorsport E1-1600 Škoda Fabia FR16 1:23.87 1:21.84 2:45.71 +47.75
16. BORKOVEC David 104 B&H Motorsport E1-2000 Škoda Fabia TDi 1:23.47 1:23.05 2:46.52 +48.56
17. KRUPICA Lukáš 499 AMK Hodonín HA1-1300 Škoda Rapid 136 1:23.84 1:23.14 2:46.98 +49.02
18. ŠUSTR Miloslav 151 100 E1-1600 Škoda Favorit 1:25.29 1:24.16 2:49.45 +51.49
19. SVOBODA Miloš 119 MA Racing E1-1600 Peugeot 106 1:26.24 1:24.19 2:50.43 +52.47
20. NAVRÁTIL František 160 Fandaracing E1-2000 Peugeot 205 GTi 1:26.28 1:25.76 2:52.04 +54.08
21. HURTA Jakub 105 B&H Motorsport E1-2000 Škoda Fabia TDi 1:28.08 1:27.16 2:55.24 +57.28
22. VYMĚTAL Lubomír 145 laminol E1+2000/2WD BMW BMW M3 E 46 1:30.39 1:27.72 2:58.11 +1:00.15
23. PODPĚRA Zdeněk 211 Skalda Racing E1-1400 Honda Civic 1:30.28 1:30.38 3:00.66 +1:02.70
24. LEMON Petr 110 BMW E30 328i E1+2000/2WD BMW E30 328i 1:32.44 1:28.43 3:00.87 +1:02.91
25. KADLEČEK Jiří 398 Honda S1-1600 Honda 1.6 Vti Honda 1:32.41 1:31.42 3:03.83 +1:05.87
26. DRTÍLEK Miroslav 383 VPK motors S1-1600 Ford Fiesta 1:33.72 1:33.74 3:07.46 +1:09.50
27. KŘEPELKA Lukáš 307 ScuderiaMotorsport S1+2000/2WD Peugeot 206 SRC 1:36.19 1:36.92 3:13.11 +1:15.15
28. ONDREJKA Ján 424 JOSK Racing team HA1+2000 Škoda 2200 MI 1:39.92 1:37.02 3:16.94 +1:18.98
29. VOZDECKÝ David 71 MREC Hist. Hillclimb Racing Team HA2/ZST - 1600 MTX 1-03 2:03.63 1:48.85 3:52.48 +1:54.52
MALEŇÁK Dušan 113 DVDV Racing Team E1-1400 Škoda 130 LR/H - DNF - - DNS - - DNF -
ORAVEC David 111 Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia - DNS - - DNS - - DNF -
STROSZ Milan 112 Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia - DNF - - DNS - - DNF -
NEDUCHAL Jan 140 Autoservis Neduchal E1-1600 Škoda Škoda 130 RS - DNS - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Event
14:02:32 II. súťažná ja zda je ukončená
13:37:35 Je odštartované