On-line results
 
XXXVII. Zámecký vrch, Náměšť n. Oslavou (CZ), 05.05.2018 - Competition - Run 2
 
 
 
 
 
Last 5 in Finish
 
Rank Driver Series # Nation Class 1-st RUN 2-nd RUN RUN
1. BENEŠ Miloš 1FAS(1.) 3 E2-SS-3000 54.99 55.07 1:50.06
54. DOSEDĚL Dušan 1FAS(40.) 89 E2-SH+3000 1:13.28 1:13.59 2:26.87
5. ŠUBERT Drahoslav 1FAS(5.) 65 E1+3000 1:01.43 1:01.21 2:02.64
58. THEIMER ST. Jiří 1FAS(43.) 85 E2-SH-2000 1:14.40 1:13.60 2:28.00
26. MICHALÍK Tomáš 1FAS(21.) 78 E1+3000 1:07.88 1:09.70 2:17.58
 
End Race at 16:03
 
Absolute results
 
Rank Driver Series # Nation Team Class Car 20m 100m 1270m 1-st RUN 20m 100m 1270m 2-nd RUN RUN Gap
1. BENEŠ Miloš 1FAS(1.) 3 GMS RACING TEAM E2-SS-3000 Osella FA 30 1.94 4.49 37.18 54.99 1.98 4.43 37.55 55.07 1:50.06 v=132.80
2. RYBNÍČEK Marek 1FAS(2.) 5 Liqui Moly racing team Klub v ACR E2-SH+3000 Ford FIESTA WRC EVO 1.85 4.84 41.43 59.81 1.89 4.56 40.59 59.22 1:59.03 +8.97
3. MLEJNEK Aleš 1FAS(3.) 311 Aleš Mlejnek E2H-SS-1400 Gloria C8F 2.01 4.81 39.54 58.93 2.11 4.96 40.27 1:00.26 1:59.19 +9.13
4. ŠPALEK Jiří 1FAS(4.) 4 Liqui Moly racing E2-SC-3000 Norma M20F EVO 2.36 5.35 41.79 1:00.58 2.18 4.91 40.51 59.20 1:59.78 +9.72
5. ŠUBERT Drahoslav 1FAS(5.) 65 LIQUI MOLY RACING TEAM E1+3000 Mitsubishi Lancer WRC 05 1.79 4.55 41.79 1:01.43 1.82 4.60 41.60 1:01.21 2:02.64 +12.58
6. NOVICKÝ Michal 1FAS(6.) 302 Michal Novický E2H-SC-2000 Ligier JS49 Honda 2.03 4.90 41.97 1:01.87 1.98 4.84 42.11 1:03.03 2:04.90 +14.84
7. KRAKOVIČ Radek 1FAS(7.) 303 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 Fiks 09RK 2.06 5.08 42.14 1:03.24 2.07 5.08 41.45 1:02.57 2:05.81 +15.75
8. MALÝ Jaromír 1FAS(8.) 12 MJ Autosport E2-SH+3000 Mitsubishi Lancer Evo 8 2.04 4.77 43.23 1:03.66 2.06 4.85 43.00 1:03.01 2:06.67 +16.61
9. FRANK Alexander 0MREC(1.) 15 MSC Rottenegg E2/C-2000 Prc S4 2.02 5.10 43.32 1:04.09 2.19 5.23 43.08 1:03.62 2:07.71 +17.65
10. KRÁČMAR Zdeněk 1FAS(9.) 388 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SC-1400 Demon Car CM1000 1.98 4.94 43.04 1:03.81 2.00 4.96 43.51 1:04.36 2:08.17 +18.11
11. ŠVORC Roman 0MREC(2.) 25 PGR Racing team E2/C+2000 Lucchini P3 1.88 4.77 43.56 1:03.66 1.98 4.88 44.62 1:04.90 2:08.56 +18.50
12. BERGER Karel 1FAS(10.) 326 Karel Berger E2H-SS-1400 Formula Konig E2 1.90 4.88 43.28 1:04.71 1.97 4.93 41.97 1:03.94 2:08.65 +18.59
13. WILHELM Philipp 0MREC(3.) 17 MSC Rottenegg E2/C+2000 Norma M20F 1.97 4.69 44.22 1:04.97 1.89 4.63 42.91 1:03.76 2:08.73 +18.67
14. CHUDOBA Zdeněk 1FAS(11.) 357 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SC-2000 Norma M 20F 2.01 4.96 43.94 1:04.74 1.99 4.99 43.82 1:04.78 2:09.52 +19.46
15. NECKÁŘ Libor 1FAS(12.) 305 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SC-2000 Ligier JS53 EVO2 1.89 4.82 44.21 1:05.10 2.01 5.01 44.20 1:05.00 2:10.10 +20.04
16. VAVŘINEC Tomáš 1FAS(13.) 37 CRC Czech National Team N+3000 Mitsubishi EVO IX 1.92 5.02 44.08 1:05.67 1.90 4.96 43.69 1:04.91 2:10.58 +20.52
17. FERSTL Christian 0MREC(4.) 12 Mad Racing Power E2/C-2000 Formule Lola B06 2.06 5.08 45.32 1:06.49 2.02 4.97 45.11 1:05.92 2:12.41 +22.35
18. HLAVINKA Josef 1FAS(14.) 366 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-2000 Opel Lotus 1.92 5.27 45.52 1:06.77 1.90 5.14 1:06.27 2:13.04 +22.98
19. SAJLER Filip 1FAS(15.) 32 Liqui Moly Racing Team N+3000 Mitsubishi Lancer EVO X 1.90 5.05 45.13 1:06.51 1.86 5.01 45.02 1:06.89 2:13.40 +23.34
20. HLAVINKA Josef 1FAS(16.) 315 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 Tomis 99-04 2.27 5.38 44.34 1:06.24 2.25 5.30 45.43 1:07.42 2:13.66 +23.60
21. JERMAN Martin 1FAS(17.) 55 ACCR Czech Jerman Team GT+2000 Lamborghini Gallardo GT3 2.30 5.35 45.52 1:07.70 2.28 5.32 44.53 1:06.57 2:14.27 +24.21
22. KAŠPAR Jaroslav 0MREC(5.) 323 VPK Motors S1+2000/4WD Mitsubishi EVO IX 1.91 5.21 45.62 1:07.62 1.94 5.26 45.46 1:07.28 2:14.90 +24.84
23. SAJLEROVÁ Gabriela 1FAS(18.) 33 Liqui Moly Racing Team N+3000 Mitsubishi Lancer EVO X 2.04 5.17 45.73 1:07.48 1.83 4.95 45.59 1:07.62 2:15.10 +25.04
24. DAVID Petr 1FAS(19.) 333 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H+2000/2WD VW GOLF TDI 2.44 5.95 47.03 1:08.64 2.43 5.97 46.72 1:08.65 2:17.29 +27.23
25. DOHNÁLEK Josef 1FAS(20.) 386 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Citroen C2 VTS 2.62 6.10 47.14 1:09.05 2.57 6.04 46.38 1:08.27 2:17.32 +27.26
26. MICHALÍK Tomáš 1FAS(21.) 78 Tomáš Michalík E1+3000 Mitsubishi Lancer EVO IX 1.94 4.95 45.92 1:07.88 1.95 5.03 47.38 1:09.70 2:17.58 +27.52
27. BOHÁČ Milan 1FAS(22.) 398 Milan Boháč E1H-2000 Renault Clio sport 2.56 5.98 46.51 1:09.24 2.59 5.98 46.21 1:08.94 2:18.18 +28.12
28. SCHOEGLER Sigrid 0MREC(6.) 11 Mad Racing Power E2/C-2000 Formule Renault Renault 2.25 5.32 47.73 1:09.74 2.32 5.43 47.00 1:08.55 2:18.29 +28.23
29. LOUBAL Lubomir 1FAS(23.) 73 Lubomir Loubal E1-3000 VW Golf 4tdi 2.52 6.02 46.82 1:09.16 7.17 6.46 47.55 1:09.61 2:18.77 +28.71
30. VOJÁČEK Petr 1FAS(24.) 44 ACCR Czech Ennoble Team A+3000 Mitsubishi Lancer Evo 8 2.11 5.31 47.69 1:10.08 1.97 5.06 46.88 1:09.26 2:19.34 +29.28
31. TOMEČEK Lukáš 1FAS(25.) 307 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 VW Golf I GTI Oettinger 2.33 5.76 46.33 1:09.71 2.34 5.78 46.77 1:09.85 2:19.56 +29.50
32. LANGER Pavel 0MREC(7.) 27 GT2 motorsport E2/C-1600 Autola 1/04 2.43 6.14 47.17 1:10.10 2.45 6.16 47.36 1:10.16 2:20.26 +30.20
33. STANEK Vojtech 1FAS(26.) 317 stanek vojtech E1H-1600 Citroen C2 c2 2.56 6.13 47.54 1:10.41 2.57 6.17 47.07 1:09.89 2:20.30 +30.24
34. ŽÁČEK Petr 0MREC(8.) 444 LEGENDY.CZ HA1+2000 Audi Sport Quattro 1.83 5.11 47.20 1:10.24 1.92 5.20 47.52 1:10.42 2:20.66 +30.60
35. PETR Martin 0MREC(9.) 106 motorsport petr E1+2000/4WD Volkswagen Golf 2.8v6 turbo 2.00 5.50 47.08 1:10.52 1.94 5.39 46.95 1:10.24 2:20.76 +30.70
36. SURÓWKA Jaroslav 1FAS(27.) 373 Jaroslav Surowka E2H-SC-2000 Norma M20 1.84 4.74 1:00.53 1:20.53 1.73 4.61 40.64 1:00.32 2:20.85 +30.79
37. OŠMERA Jiří 1FAS(28.) 88 Jiří Ošmera E2-SH-2000 Volkswagen Scirocco 2.40 5.88 46.80 1:10.85 2.47 6.27 47.12 1:10.33 2:21.18 +31.12
38. GRÜNER František 1FAS(29.) 96 František Grüner E2-SH+3000 BMW 327i e30 2.67 6.34 48.05 1:11.26 2.77 6.45 47.67 1:10.40 2:21.66 +31.60
39. ŠVESTKA Petr 1FAS(30.) 337 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK Sprint Car-600 Kartcross R6 1.94 5.25 47.31 1:10.90 1.93 5.16 47.09 1:11.12 2:22.02 +31.96
40. ZMEŠKAL Miloš 1FAS(31.) 253 Miloš Zmeškal HA-K5-E9 Ralt RT 032 2.07 5.21 48.80 1:11.80 2.01 5.19 47.89 1:10.51 2:22.31 +32.25
41. DĚDEK David 1FAS(32.) 47 Auto Racing Team Praha A-2000 Alfa Rome 147 2,0 TS 2.67 6.41 47.57 1:10.64 2.66 6.38 48.67 1:12.20 2:22.84 +32.78
42. PLEVA Martin 1FAS(33.) 320 Automotoklub Vrbno v AĆR E1H-Škoda ZAV Škoda 100 2.24 5.93 48.07 1:11.80 2.25 6.05 48.11 1:11.76 2:23.56 +33.50
43. KOZAR Yevhen 1FAS(34.) 30 Yevhen Kozar N+3000 Renault Megan RS 2.55 6.18 48.82 1:11.73 2.50 6.19 49.08 1:11.95 2:23.68 +33.62
44. KAŠPAR Vilém 0MREC(10.) 10 VPKmotors S1-2000 Škoda Fabia RS 2.46 6.13 47.71 1:11.40 2.62 6.51 48.82 1:12.42 2:23.82 +33.76
45. HORT Martin 0MREC(11.) 3 Maxspeed E1-1600 Prugeot 106 2.48 6.06 48.54 1:12.25 2.33 5.87 48.96 1:12.12 2:24.37 +34.31
46. STUDENÝ Lukáš 1FAS(35.) 332 Alcore motorsport E1H-Škoda ZAV škoda 110R 2.32 6.00 48.28 1:12.65 2.33 6.02 48.08 1:11.76 2:24.41 +34.35
47. MACEK Vojtěch 0MREC(12.) 150 Bruntál E1-1600 Škoda 110 R 2.19 5.84 48.59 1:12.13 2.12 5.74 49.17 1:13.29 2:25.42 +35.36
48. KUBICA Tomáš 0MREC(13.) 125 Domaslavice E1+2000/2WD VW Golf II 2.50 6.09 1:12.73 2.50 6.11 49.18 1:12.87 2:25.60 +35.54
49. ŽÁK Josef 1FAS(36.) 314 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-Škoda ZAV Škoda Š100 2.29 5.88 48.72 1:12.55 2.30 5.93 48.89 1:13.12 2:25.67 +35.61
50. MACH Jan 1FAS(37.) 76 Jan Mach E1-2000 Škoda Octavia CUP 2.62 6.33 48.95 1:13.08 2.65 6.49 48.42 1:12.76 2:25.84 +35.78
51. DOBEŠ Václav 1FAS(38.) 370 Václav Dobeš E1H-1400 Škoda Favorit 2.56 6.22 48.41 1:13.15 2.58 6.26 48.49 1:13.18 2:26.33 +36.27
CHALUPA Radim 0MREC 998 SUBARU Předjezdci Subaru WRX STI 6.08 49.12 1:13.74 1.93 5.50 48.23 1:12.65 2:26.39 36.33
52. CAKL Filip 0MREC(14.) 363 VPK motors S1-2000 Skoda Fabia Rs 2.59 6.34 1:12.65 2.62 6.31 49.51 1:13.99 2:26.64 +36.58
53. WINTER Jaroslav 1FAS(39.) 369 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Honda Civic 2,0 Type R 2.49 6.33 50.04 1:14.19 2.48 6.25 48.72 1:12.65 2:26.84 +36.78
54. DOSEDĚL Dušan 1FAS(40.) 89 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2-SH+3000 Subaru Impreza WRW 1.90 4.64 48.54 1:13.28 1.84 4.57 49.40 1:13.59 2:26.87 +36.81
55. NOVÁK Marek 1FAS(41.) 336 Marek Novák Sprint Car-600 Honda CBR RR 600 1.76 4.93 49.36 1:14.22 1.73 4.89 48.28 1:12.91 2:27.13 +37.07
56. ŠRAHŮLEK Petr 0MREC(15.) 173 JPmotorsport E1-1400 Škoda 130RSEvo1 2.33 6.06 49.38 1:13.64 2.27 5.94 49.19 1:13.58 2:27.22 +37.16
57. VYMĚTAL Lubomir 1FAS(42.) 379 Vymětal E1H+2000/2WD BMW M3 2.39 6.76 49.95 1:14.03 2.57 6.36 49.45 1:13.42 2:27.45 +37.39
58. THEIMER ST. Jiří 1FAS(43.) 85 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2-SH-2000 Peugeot 306 Maxi 2.65 6.50 49.51 1:14.40 2.55 6.07 49.32 1:13.60 2:28.00 +37.94
59. MALÍK Lukáš 1FAS(44.) 341 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Opel Astra OPC 2.52 6.71 49.50 1:14.06 2.51 6.38 49.66 1:14.21 2:28.27 +38.21
60. MALEŇÁK Dušan 0MREC(16.) 113 DVDV Racing Team E1-1400 Škoda 130 LR/H 2.32 6.00 49.39 1:14.64 2.14 5.78 49.03 1:13.72 2:28.36 +38.30
61. STEJSKAL Bronislav 1FAS(45.) 70 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1-1400 Škoda Felicia Kit-Car 2.61 6.37 49.63 1:14.01 2.67 6.44 49.90 1:14.43 2:28.44 +38.38
62. KREJČÍ Bohuslav 0MREC(17.) 102 KR pro Skoda historik E1-1400 Škoda Rapid 2.09 5.70 49.19 1:14.48 2.15 5.76 48.93 1:14.04 2:28.52 +38.46
63. SVOZIL Michal 1FAS(46.) 77 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2-SH-3000 BMW m3 2.49 6.10 51.21 1:15.13 2.48 5.99 50.09 1:13.46 2:28.59 +38.53
64. OSLADIL Jan 0MREC(18.) 20 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2/C-1600 Formule van diemen 2.24 5.84 49.42 1:14.50 2.15 5.79 49.74 1:14.90 2:29.40 +39.34
65. HRUBÝ Milan 0MREC(19.) 172 Kv Motor Team s.r.o. E1-1600 Škoda Fabia FR16 2.86 6.78 51.20 1:15.43 2.61 6.32 49.72 1:14.02 2:29.45 +39.39
66. HOMOLA Tomáš 0MREC(20.) 135 SPZ-VYSOČINA E1+2000/2WD BMW E30 2.39 6.13 50.31 1:14.66 2.55 6.31 50.25 1:14.91 2:29.57 +39.51
67. BORKOVEC David 0MREC(21.) 5 B&H Motorsport E1-2000 Škoda Fabia TDi 2.79 6.70 50.41 1:14.42 2.72 6.68 50.45 1:15.20 2:29.62 +39.56
68. KLUKAN Radek 1FAS(47.) 343 Radek Klukan E1H+2000/2WD BMW M3 2.66 6.53 51.56 1:15.80 2.48 6.21 49.71 1:14.12 2:29.92 +39.86
69. MÜLLER Lukáš 1FAS(48.) 331 Alcore Motorsport E1H-Škoda ZAV Škoda 100 2.42 6.05 50.73 1:15.37 2.29 5.91 50.29 1:14.62 2:29.99 +39.93
70. KRUPICA Lukáš 0MREC(22.) 499 Auto Špacír HA1-1300 Škoda 130 LR 2.20 6.17 50.51 1:15.14 2.35 6.42 50.51 1:15.37 2:30.51 +40.45
71. ZELENÝ Milan 0MREC(23.) 484 Historic racing club Jihlava HA1-1300 Škoda 130LR 2.21 6.02 50.87 1:15.62 2.20 6.01 50.57 1:14.94 2:30.56 +40.50
72. KUBICA Milan 0MREC(24.) 124 Domaslavice E1+2000/2WD VW Golf II 2.54 6.55 51.47 1:15.93 2.61 6.46 50.98 1:15.16 2:31.09 +41.03
73. VRATIL Pavel 0MREC(25.) 464 CoraHB Historic racing club Jihlava HA1-2000 Opel Kadett Gsi 2.42 6.19 49.75 1:15.53 2.43 6.23 49.78 1:15.74 2:31.27 +41.21
74. KMÍNEK Zdeněk 1FAS(49.) 57 MJ Autosport GT+2000 Nissan 350 Z 2.45 6.24 51.24 1:15.40 2.64 6.42 51.48 1:16.12 2:31.52 +41.46
75. ÁZSÓTH Ladislav 0MREC(26.) 388 LRT S1-2000 Ford Focus 2.82 6.77 50.20 1:15.21 2.74 6.67 50.99 1:16.53 2:31.74 +41.68
76. PLUHAŘ Jindřich 1FAS(50.) 301 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Nissan Sunny 2.0 Gti 2.49 6.22 50.45 1:15.55 2.45 6.16 51.42 1:16.53 2:32.08 +42.02
77. ŠÁLEK Jan 1FAS(51.) 335 Alcore Motorsport E2H-SS-1600 Estonia 21 2.22 5.99 51.39 1:16.84 2.14 5.76 50.79 1:16.33 2:33.17 +43.11
78. ŽÁČEK Michal 0MREC(27.) 400 Žáček HA1-2000 Škoda 125 6.43 52.28 1:17.61 2.35 6.30 50.79 1:15.87 2:33.48 +43.42
79. MARTINEK Tomáš 0MREC(28.) 482 Martinek Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 Mi16 Maxi 2.53 6.60 51.67 1:17.12 2.50 6.50 50.89 1:16.62 2:33.74 +43.68
80. SYTAŘ Jakub 0MREC(29.) 200 JPS Motorsport E1-2000 Renault Clio Sport 2.38 6.46 51.62 1:16.92 2.54 6.65 51.77 1:16.88 2:33.80 +43.74
81. SYTAŘ Petr 0MREC(30.) 180 JPSmotorsport E1-2000 Renault Clio Sport 2.41 6.76 52.29 1:17.13 2.44 6.36 52.05 1:17.08 2:34.21 +44.15
82. FILLOVA Kristyna 0MREC(31.) 396 KRTZ S1+2000/4WD Mitsubishi Evo 2.49 6.17 52.97 1:17.79 2.02 5.45 51.50 1:16.45 2:34.24 +44.18
83. KOPIŠTĚ Jaroslav 0MREC(32.) 218 Hobby racing team Kutná Hora E1-1600 Škoda 120 S Rallye 2.30 6.27 51.44 1:16.93 2.30 6.33 51.61 1:17.76 2:34.69 +44.63
84. VOZDECKÝ Dominik 1FAS(52.) 296 Dominik Vozdecký HA-K5-E3 MTX 1-03 2.17 6.24 52.34 1:18.37 2.16 6.23 51.08 1:16.89 2:35.26 +45.20
85. HAVIGER Petr 0MREC(33.) 485 Haviger Motors sport HA1-2000 Renault Clio 2.36 6.37 51.53 1:17.48 2.38 6.40 51.93 1:17.97 2:35.45 +45.39
86. ŠUSTR Miloslav 0MREC(34.) 151 BP-autosport E1-1600 Škoda Favorit Šustr Miloslav 2.44 6.39 51.68 1:17.45 2.51 6.53 52.67 1:18.93 2:36.38 +46.32
87. LEMON Petr 0MREC(35.) 110 BMW Lembull racing E1+2000/2WD BMW E30 328i 2.57 6.46 52.83 1:19.21 2.57 6.43 51.39 1:17.36 2:36.57 +46.51
88. KARBAŠ Roman 0MREC(36.) 123 Skalda Racing E1-1400 Honda Civic 2.56 6.71 1:18.59 2.58 6.72 52.56 1:18.35 2:36.94 +46.88
89. ŠABÍK Martin 0MREC(37.) 313 LRT Autosklo Nové Zámky S1-2000 Ford Focus 2.77 6.77 1:19.25 2.80 6.74 52.49 1:18.39 2:37.64 +47.58
90. SEDLÁČEK Michal 1FAS(53.) 241 GMS racing team HA-K4-D6 Fiat RITMO 130TC 2.54 6.34 53.72 1:19.83 2.55 6.35 52.90 1:18.57 2:38.40 +48.34
91. MÁLEK Dan 0MREC(38.) 339 VPKmotors S1-1600 Škoda Felicia RS 2.61 6.49 52.16 1:18.34 2.53 6.56 53.33 1:20.11 2:38.45 +48.39
92. KOČIŘÍK David 1FAS(54.) 329 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-Škoda ZAV Škoda Rapid 2.38 6.41 53.16 1:18.66 2.36 6.36 54.20 1:19.85 2:38.51 +48.45
93. STEJSKAL Milan 1FAS(55.) 240 GMS RACING TEAM HA-K4-D5 Lada VFTS 2.86 6.63 52.92 1:18.82 2.77 6.57 53.87 1:20.02 2:38.84 +48.78
94. DOBRÝ Petr 0MREC(39.) 122 BMW Racing E1+2000/2WD BMW Compact 2.25 5.97 52.08 1:19.22 2.32 6.07 52.73 1:19.66 2:38.88 +48.82
95. HURTA Jakub 0MREC(40.) 105 B&H Motorsport E1-2000 Škoda Fabia TDi 2.88 6.78 1:20.70 2.66 6.46 53.77 1:18.22 2:38.92 +48.86
96. JELÍNEK Libor 0MREC(41.) 496 auto-jelinek HA1+2000 BMW CSL 3.5 2.59 6.25 52.09 1:18.39 2.58 6.29 54.16 1:21.20 2:39.59 +49.53
97. ORAVEC David 0MREC(42.) 111 Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia 2.54 6.78 53.00 1:19.94 2.47 6.48 52.75 1:19.95 2:39.89 +49.83
98. BROUSEK Petr 0MREC(43.) 477 Hustle HA1-1300 Mini Cooper Mini cooper 2.83 6.76 1:20.27 2.87 6.82 53.91 1:19.86 2:40.13 +50.07
99. KOPEČEK Jiří 1FAS(56.) 308 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Opel Astra 2.53 6.73 53.94 1:21.45 2.48 6.62 53.83 1:20.49 2:41.94 +51.88
100. BROUSEK Adam 0MREC(44.) 456 HUSTLE Racing HA1-1300 Mini Special 3.26 7.63 54.20 1:20.39 3.26 7.62 54.78 1:22.05 2:42.44 +52.38
101. BUŽGA Miroslav 0MREC(45.) 446 CoraHB Historic racing club Jihlava HA1-2000 Opel Kadett GSi 2.46 6.43 1:22.00 2.44 6.30 54.80 1:21.59 2:43.59 +53.53
102. REJL Martin 1FAS(57.) 355 Martin Rejl E1H-1600 Škoda 130 RS 2.14 5.59 54.33 1:20.54 2.06 5.49 53.78 1:23.23 2:43.77 +53.71
103. PATERA David 0MREC(46.) 528 Patera Motorsport HA1-K-1300 Zastava 101 2.60 6.68 1:22.38 2.60 6.61 54.35 1:21.49 2:43.87 +53.81
104. PATERA Michal 0MREC(47.) 527 Patera Motorsport HA1-K-1300 Zastava 101 Special 2.71 6.87 54.03 1:21.52 2.70 6.87 55.03 1:22.78 2:44.30 +54.24
105. HIMMER Petr 1FAS(58.) 330 Alcore Motorsport, o.s. E1H-Škoda ZAV Škoda 130 LR 2.26 6.33 56.12 1:22.76 2.33 6.45 55.79 1:21.83 2:44.59 +54.53
106. PORAZIL Dominik 0MREC(48.) 195 VPK motors E1-1600 Honda civic 1.6 2.69 6.88 56.09 1:23.36 2.67 6.90 54.39 1:21.31 2:44.67 +54.61
107. STROSZ Milan 0MREC(49.) 112 Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia 2.42 6.45 1:22.90 2.55 6.64 53.85 1:21.91 2:44.81 +54.75
108. KRUŽÍK Josef 0MREC(50.) 434 Historic racing club Jihlava HA1-1300 Škoda Škoda 130LR 2.34 6.50 1:23.20 2.37 6.46 55.41 1:22.23 2:45.43 +55.37
109. SVOBODA Libor 1FAS(59.) 371 Libor Svoboda E1H-1600 Honda Civic 2.97 7.34 54.48 1:21.79 2.97 7.42 56.38 1:23.94 2:45.73 +55.67
110. KADLEČEK Jiří 0MREC(51.) 398 Honda S1-1600 Honda 1.6 Vti Honda 2.58 6.81 55.04 1:22.61 2.52 6.60 55.74 1:23.17 2:45.78 +55.72
111. GRUNTORÁD František 1FAS(60.) 40 Auto Racing Team Praha A-2000 Renault Clio RS 2.89 7.31 56.06 1:23.33 2.98 7.44 55.89 1:22.85 2:46.18 +56.12
112. PODPĚRA Zdeněk 0MREC(52.) 211 Skalda Racing E1-1400 Honda Civic 2.58 6.77 57.58 1:25.55 2.46 6.54 55.44 1:22.71 2:48.26 +58.20
113. ZOUFALÝ Karel 1FAS(61.) 334 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Felicia PickUP Freestyle 2.73 6.90 56.22 1:23.67 2.57 6.70 56.85 1:24.64 2:48.31 +58.25
114. RAŠKA Stanislav 0MREC(53.) 501 Raska racing team HA1-K-1600 VW Golf 1.6 GTi 2.64 6.90 56.52 1:24.34 2.65 6.94 56.23 1:24.03 2:48.37 +58.31
115. MIROVSKY Zdenek 0MREC(54.) 120 AHL E1-2000 škoda felicie 2.79 6.82 52.68 1:22.85 2.91 7.66 59.15 1:27.60 2:50.45 +1:00.39
116. FURIŠ Karel 0MREC(55.) 470 SVS Hobby Autosport HA1-2000 Peugeot 205 GTI 2.71 7.34 1:25.74 2.72 7.09 56.64 1:24.73 2:50.47 +1:00.41
117. DRMOTA David 0MREC(56.) 103 RT Servis Car E1-1400 Ford Fiesta 1.4 16V 2.52 7.12 1:25.87 2.51 7.09 57.63 1:26.35 2:52.22 +1:02.16
118. DRTÍLEK Miroslav 0MREC(57.) 383 VPK motors S1-1600 Ford Fiesta 2.63 7.26 1:26.48 2.57 7.19 58.16 1:26.80 2:53.28 +1:03.22
119. DOHNAL Josef 0MREC(58.) 455 palm racing team HA1-2000 Honda CRX 2.59 7.11 58.12 1:26.86 2.72 7.30 57.95 1:26.54 2:53.40 +1:03.34
120. KNAPEK Tomáš 1FAS(62.) 399 Knapek Tomáš E2H-SS-1400 MTX Faster 2.36 6.31 59.67 1:29.11 2.27 6.10 59.00 1:27.32 2:56.43 +1:06.37
121. SEMKOVA Lenka 0MREC(59.) 498 Auto Špacír HA1-1300 Škoda 130 LR 2.38 6.92 1:00.68 1:31.56 2.65 6.67 57.42 1:26.36 2:57.92 +1:07.86
122. KIML ML. Jiří 0MREC(60.) 411 Ji-Go Pneuservis HA1-1300 Škoda 120 LS 2.38 6.84 1:00.47 1:30.08 2.52 7.70 59.35 1:28.53 2:58.61 +1:08.55
123. FURIŠ Filip 0MREC(61.) 412 SVS Hobby Autosport HA1-2000 Peugeot 205 GTI 7.40 58.80 1:28.33 2.65 7.35 1:01.07 1:31.16 2:59.49 +1:09.43
124. ONDREJKA Ján 0MREC(62.) 73 JOSK Racing team HA1-2000 Renault Alpina A 110 2.29 6.57 59.69 1:29.58 2.45 6.75 1:00.55 1:31.44 3:01.02 +1:10.96
125. POPOVA EliŠka 1FAS(63.) 348 ELIŠKA POPOVA E1H-1600 Škoda FELICIA PICK-UP FREE STYLE 2.66 7.13 59.83 1:30.08 2.64 7.29 1:01.12 1:31.80 3:01.88 +1:11.82
126. BARTÚNEK Daniel 0MREC(63.) 101 RT Servis Car E1-1400 Ford Fiesta 1.4 16V 2.69 7.55 1:03.44 1:33.75 2.62 7.35 1:01.34 1:31.20 3:04.95 +1:14.89
KRÁLÍK Adam 0MREC 955 kralikteam Předjezdci Citroen Saxo VTS 7.64 1:01.95 1:33.54 2.78 7.62 1:01.08 1:31.73 3:05.27 1:15.21
127. KOŘENKOVÁ Anežka 0MREC(64.) 300 ScuderiaMotorsport S1+2000/2WD Peugeot 206 SRC 2.79 7.06 1:04.12 1:35.26 2.73 6.95 1:02.57 1:34.05 3:09.31 +1:19.25
128. KOŽNAROVÁ Libuše 0MREC(65.) 310 VPKmotors S1-1600 Ford Fiesta 2.72 7.63 1:02.61 1:35.06 2.61 7.38 1:02.59 1:35.02 3:10.08 +1:20.02
129. KIML Jiří 0MREC(66.) 433 Ji-Go Pneuservis HA1-2000 Fiat 125 Speciál 3.68 10.69 1:08.47 1:38.98 3.36 8.47 1:02.81 1:33.47 3:12.45 +1:22.39
130. FLOSS Tanja 0MREC(67.) 115 MSC Rottenegg E1-1400 Suzuki Ignis 2.60 7.06 1:05.71 1:38.53 2.58 7.06 1:03.71 1:34.80 3:13.33 +1:23.27
131. MÁLKOVÁ Simona 1FAS(64.) 67 Miloš Zmeškal E1-1600 Ford Fiesta 2.81 7.22 1:03.93 1:38.35 2.86 7.45 1:06.83 1:40.07 3:18.42 +1:28.36
BAUER Patrik 0MREC 971 Bauer Racing Předjezdci Vw 11 Brouk 9.00 1:14.14 1:50.06 3.03 9.05 1:14.36 1:50.19 3:40.25 1:50.19
OSLADIL Jan 0MREC 301 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK S1-1600 Ford Fiesta ST 2.81 6.80 54.16 1:21.23 2.77 6.74 54.11 - DNF - - DNF -
NEUBAUER Herbert 0MREC 401 MSC Rottenegg HA1-K+1600 Lancia Delta Integrale 16V Turbo 2.05 5.49 1:00.61 - DNF - 2.04 5.50 52.11 1:17.17 - DNF -
KOLÁŘ Petr 0MREC 118 Maxx Motorsport Team E1-1150 Škoda 1000MB - DNS - - DNS - - DNF -
KLEVETA Pavel 0MREC 518 - HA1-K-1300 Renault 8 Gordini - DNS - - DNS - - DNF -
KOMÁREK David 1FAS 1 Liqui Moly racing E2-SC-3000 Norma M20FC KOMVET - DNS - - DNS - - DNF -
KREJČÍ Lukáš 1FAS 316 Lukáš Krejčí E1H-1600 Škoda Š 130 LR 2.37 6.10 48.16 1:12.45 2.24 5.92 - DNF - - DNF -
HOLUBEC Jan 1FAS 323 Jan Holubec Sprint Car-600 Honda CBR RR 600 - DNS - - DNS - - DNF -
STRNAD Petr 1FAS 309 Petr Strnad E1H-Škoda ZAV Škoda Škoda 130LR - DNS - - DNS - - DNF -
SATEK Jakub 1FAS 378 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Honda Civic Type R 2.74 6.41 48.39 1:12.25 - DNS - - DNF -
MOURAL Karel 1FAS 22 Miloš Zmeškal E2-SS-2000 Ralt RT 036 - DNS - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Event
15:51:18 Pokračujeme
15:29:15 Št. č. 102, 110, 499 budú mať opravnú jazdu
15:28:43 Havária št. č. 301 (pretekár OK)
15:14:47 Je odštartované
14:36:58 Štart II. súť. jazdy je plánovaný na 15:15 hod.