On-line results
 
XXXVII. Zámecký vrch, Náměšť n. Oslavou (CZ), 06.05.2018 - Competition - Run 2
 
 
 
 
 
Last 5 in Finish
 
Rank Driver Series # Nation Class 1-st RUN 2-nd RUN RUN
1. BENEŠ Miloš 1FAS(1.) 3 E2-SS-3000 54.28 53.28<TR 1:47.56
107. DOSEDĚL Dušan 1FAS(56.) 89 E2-SH+3000 1:35.09 1:11.52 2:46.61
7. ŠUBERT Drahoslav 1FAS(7.) 65 E1+3000 1:01.69 1:01.67 2:03.36
38. SVOZIL Michal 1FAS(30.) 77 E2-SH-3000 1:11.57 1:11.17 2:22.74
3. SURÓWKA Jaroslav 1FAS(3.) 373 E2H-SC-2000 58.18 59.49 1:57.67
 
End Race at 16:54
 
Absolute results
 
Rank Driver Series # Nation Team Class Car 20m 100m 1270m 1-st RUN 20m 100m 1270m 2-nd RUN RUN Gap
1. BENEŠ Miloš 1FAS(1.) 3 GMS RACING TEAM E2-SS-3000 Osella FA 30 2.14 4.56 36.85 54.28 2.06 4.44 36.29 53.28<TR 1:47.56 v=135.88
2. ŠPALEK Jiří 1FAS(2.) 4 Liqui Moly racing E2-SC-3000 Norma M20F EVO 1.99 4.57 40.06 58.30 2.22 4.86 40.55 59.12 1:57.42 +9.86
3. SURÓWKA Jaroslav 1FAS(3.) 373 Jaroslav Surowka E2H-SC-2000 Norma M20 1.83 4.59 39.27 58.18 1.92 4.71 40.26 59.49 1:57.67 +10.11
4. MLEJNEK Aleš 1FAS(4.) 311 Aleš Mlejnek E2H-SS-1400 Gloria C8F 2.01 4.67 39.64 58.88 2.01 4.69 39.81 59.43 1:58.31 +10.75
5. RYBNÍČEK Marek 1FAS(5.) 5 Liqui Moly racing team Klub v ACR E2-SH+3000 Ford FIESTA WRC EVO 1.96 4.78 41.08 1:00.55 1.97 4.76 41.27 59.89 2:00.44 +12.88
6. NOVICKÝ Michal 1FAS(6.) 302 Michal Novický E2H-SC-2000 Ligier JS49 Honda 2.11 4.89 41.57 1:01.50 2.08 4.85 41.33 1:01.40 2:02.90 +15.34
7. ŠUBERT Drahoslav 1FAS(7.) 65 LIQUI MOLY RACING TEAM E1+3000 Mitsubishi Lancer WRC 05 1.85 4.52 41.92 1:01.69 1.88 4.58 41.70 1:01.67 2:03.36 +15.80
8. KRAKOVIČ Radek 1FAS(8.) 303 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 Fiks 09RK 2.08 5.03 41.84 1:02.38 2.06 5.02 41.97 1:02.70 2:05.08 +17.52
9. MALÝ Jaromír 1FAS(9.) 12 MJ Autosport E2-SH+3000 Mitsubishi Lancer Evo 8 2.06 4.71 42.65 1:02.77 2.02 4.64 42.35 1:02.43 2:05.20 +17.64
10. FRANK Alexander 0MREC(1.) 15 MSC Rottenegg E2/C-2000 Prc S4 2.52 5.63 42.50 1:02.45 2.36 5.36 42.76 1:02.97 2:05.42 +17.86
11. BERGER Karel 1FAS(10.) 326 Karel Berger E2H-SS-1400 Formula Konig E2 1.98 4.83 41.77 1:02.90 2.04 4.92 41.58 1:02.67 2:05.57 +18.01
12. FERSTL Christian 0MREC(2.) 12 Mad Racing Power E2/C-2000 Formule Lola B06 2.21 5.02 43.52 1:03.24 2.24 5.08 43.39 1:03.20 2:06.44 +18.88
13. NECKÁŘ Libor 1FAS(11.) 305 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SC-2000 Ligier JS53 EVO2 2.01 4.81 42.03 1:02.29 2.36 5.23 43.77 1:04.45 2:06.74 +19.18
14. WILHELM Philipp 0MREC(3.) 17 MSC Rottenegg E2/C+2000 Norma M20F 2.02 4.60 42.24 1:02.78 2.06 4.72 43.21 1:04.30 2:07.08 +19.52
15. KRÁČMAR Zdeněk 1FAS(12.) 388 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SC-1400 Demon Car CM1000 2.02 4.91 43.09 1:03.59 1.98 4.83 42.94 1:03.62 2:07.21 +19.65
16. HLAVINKA Josef 1FAS(13.) 315 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 Tomis 99-04 2.35 5.30 43.77 1:05.39 2.31 5.25 44.52 1:06.08 2:11.47 +23.91
17. JERMAN Martin 1FAS(14.) 55 ACCR Czech Jerman Team GT+2000 Lamborghini Gallardo GT3 2.37 5.33 44.50 1:06.07 2.38 5.34 44.51 1:05.99 2:12.06 +24.50
18. HLAVINKA Josef 1FAS(15.) 366 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-2000 Opel Lotus 1.98 4.87 44.55 1:06.29 1.98 4.89 44.92 1:06.43 2:12.72 +25.16
19. SAJLER Filip 1FAS(16.) 32 Liqui Moly Racing Team N+3000 Mitsubishi Lancer EVO X 1.96 4.99 44.11 1:05.49 1.97 5.06 45.50 1:07.27 2:12.76 +25.20
20. MICHALÍK Tomáš 1FAS(17.) 78 Tomáš Michalík E1+3000 Mitsubishi Lancer EVO IX 2.10 4.99 45.55 1:07.13 2.11 5.00 45.05 1:06.27 2:13.40 +25.84
21. KAŠPAR Jaroslav 0MREC(4.) 323 VPK Motors S1+2000/4WD Mitsubishi EVO IX 2.02 5.20 44.95 1:06.92 2.07 5.28 44.80 1:06.55 2:13.47 +25.91
22. SAJLEROVÁ Gabriela 1FAS(18.) 33 Liqui Moly Racing Team N+3000 Mitsubishi Lancer EVO X 1.93 4.97 45.20 1:07.15 1.99 5.05 45.47 1:07.61 2:14.76 +27.20
23. DOHNÁLEK Josef 1FAS(19.) 386 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Citroen C2 VTS 2.67 6.00 45.60 1:07.23 2.65 5.99 45.97 1:08.07 2:15.30 +27.74
24. SCHOEGLER Sigrid 0MREC(5.) 11 Mad Racing Power E2/C-2000 Formule Renault Renault 2.37 5.27 46.29 1:08.17 2.32 5.23 46.49 1:07.47 2:15.64 +28.08
25. BOHÁČ Milan 1FAS(20.) 398 Milan Boháč E1H-2000 Renault Clio sport 2.62 5.89 46.70 1:09.00 2.52 5.71 45.61 1:08.08 2:17.08 +29.52
26. DAVID Petr 1FAS(21.) 333 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H+2000/2WD VW GOLF TDI 2.58 6.07 46.75 1:08.58 2.60 5.99 46.77 1:08.70 2:17.28 +29.72
27. LOUBAL Lubomir 1FAS(22.) 73 Lubomir Loubal E1-3000 VW Golf 4tdi 2.61 6.04 46.68 1:09.03 2.70 6.22 47.08 1:08.96 2:17.99 +30.43
28. ŽÁČEK Petr 0MREC(6.) 444 LEGENDY.CZ HA1+2000 Audi Sport Quattro 1.84 4.92 46.90 1:08.96 1.86 4.94 46.95 1:09.17 2:18.13 +30.57
29. TOMEČEK Lukáš 1FAS(23.) 307 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 VW Golf I GTI Oettinger 2.49 5.77 46.40 1:09.54 2.42 5.71 46.09 1:09.00 2:18.54 +30.98
30. STANEK Vojtech 1FAS(24.) 317 stanek vojtech E1H-1600 Citroen C2 c2 2.65 6.08 46.82 1:09.31 2.67 6.09 47.09 1:09.99 2:19.30 +31.74
31. PETR Martin 0MREC(7.) 106 motorsport petr E1+2000/4WD Volkswagen Golf 2.8v6 turbo 2.09 5.47 47.11 1:09.74 2.12 5.56 46.70 1:09.91 2:19.65 +32.09
32. VOJÁČEK Petr 1FAS(25.) 44 ACCR Czech Ennoble Team A+3000 Mitsubishi Lancer Evo 8 2.47 5.65 47.34 1:09.34 2.12 5.14 48.17 1:10.52 2:19.86 +32.30
33. LANGER Pavel 0MREC(8.) 27 GT2 motorsport E2/C-1600 Autola 1/04 2.72 6.31 47.32 1:10.04 2.47 6.06 48.21 1:11.12 2:21.16 +33.60
34. ZMEŠKAL Miloš 1FAS(26.) 253 Miloš Zmeškal HA-K5-E9 Ralt RT 032 2.20 5.30 47.63 1:10.47 2.21 5.59 48.59 1:11.56 2:22.03 +34.47
35. OŠMERA Jiří 1FAS(27.) 88 Jiří Ošmera E2-SH-2000 Volkswagen Scirocco 2.59 6.18 47.43 1:11.22 2.51 6.09 47.80 1:11.19 2:22.41 +34.85
36. STUDENÝ Lukáš 1FAS(28.) 332 Alcore motorsport E1H-Škoda ZAV škoda 110R 2.47 6.04 47.37 1:11.09 2.56 6.12 47.66 1:11.35 2:22.44 +34.88
37. DĚDEK David 1FAS(29.) 47 Auto Racing Team Praha A-2000 Alfa Rome 147 2,0 TS 2.79 6.40 47.82 1:10.83 3.05 6.84 48.77 1:11.78 2:22.61 +35.05
38. SVOZIL Michal 1FAS(30.) 77 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2-SH-3000 BMW m3 2.43 5.82 48.62 1:11.57 2.49 5.78 48.58 1:11.17 2:22.74 +35.18
39. KAŠPAR Vilém 0MREC(9.) 10 VPKmotors S1-2000 Škoda Fabia RS 2.73 6.36 48.11 1:11.53 2.61 6.25 48.14 1:11.41 2:22.94 +35.38
40. GRÜNER František 1FAS(31.) 96 František Grüner E2-SH+3000 BMW 327i e30 2.88 6.51 48.03 1:11.10 2.82 6.49 48.72 1:11.94 2:23.04 +35.48
41. PLEVA Martin 1FAS(32.) 320 Automotoklub Vrbno v AĆR E1H-Škoda ZAV Škoda 100 2.27 5.93 47.87 1:11.48 2.37 6.06 48.10 1:11.60 2:23.08 +35.52
42. WINKLER Martin 0MREC(10.) 8 Rockeťák S1+2000/2WD Nissan 200sx s14a 2.34 5.89 47.65 1:11.82 2.46 6.02 47.33 1:11.59 2:23.41 +35.85
43. KOZAR Yevhen 1FAS(33.) 30 Yevhen Kozar N+3000 Renault Megan RS 2.72 6.34 48.65 1:12.14 2.71 6.28 48.78 1:11.70 2:23.84 +36.28
44. MACH Jan 1FAS(34.) 76 Jan Mach E1-2000 Škoda Octavia CUP 2.73 6.41 48.52 1:12.40 2.64 6.31 47.91 1:11.58 2:23.98 +36.42
45. KUBICA Tomáš 0MREC(11.) 125 Domaslavice E1+2000/2WD VW Golf II 2.58 6.05 48.32 1:11.01 2.64 6.36 49.35 1:13.43 2:24.44 +36.88
46. NOVÁK Marek 1FAS(35.) 336 Marek Novák Sprint Car-600 Honda CBR RR 600 1.84 4.92 48.27 1:12.74 1.90 5.06 48.04 1:12.03 2:24.77 +37.21
47. MACEK Vojtěch 0MREC(12.) 150 Bruntál E1-1600 Škoda 110 R 2.28 5.77 48.46 1:12.47 2.22 5.76 49.18 1:12.55 2:25.02 +37.46
48. ŽÁK Josef 1FAS(36.) 314 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-Škoda ZAV Škoda Š100 2.35 5.88 48.27 1:11.86 2.32 6.44 49.43 1:13.24 2:25.10 +37.54
49. WINTER Jaroslav 1FAS(37.) 369 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Honda Civic 2,0 Type R 2.61 6.25 48.73 1:12.45 2.55 6.22 49.31 1:13.37 2:25.82 +38.26
CHALUPA Radim 0MREC 998 SUBARU Předjezdci Subaru WRX STI 2.10 5.53 48.66 1:12.49 2.07 5.58 48.41 1:13.42 2:25.91 38.35
50. VYMĚTAL Lubomir 1FAS(38.) 379 Vymětal E1H+2000/2WD BMW M3 2.48 6.90 50.04 1:13.85 2.64 6.26 49.01 1:12.50 2:26.35 +38.79
51. MALÍK Lukáš 1FAS(39.) 341 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Opel Astra OPC 2.79 6.63 49.72 1:13.23 2.75 6.50 49.72 1:13.17 2:26.40 +38.84
52. OSLADIL Jan 0MREC(13.) 20 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2/C-1600 Formule van diemen 2.23 5.76 48.06 1:12.56 2.33 5.86 49.16 1:13.89 2:26.45 +38.89
53. KREJČÍ Bohuslav 0MREC(14.) 102 KR pro Skoda historik E1-1400 Škoda Rapid 2.31 5.84 48.62 1:13.43 2.21 5.72 48.14 1:13.28 2:26.71 +39.15
55. ŠRAHŮLEK Petr 0MREC(15.) 173 JPmotorsport E1-1400 Škoda 130RSEvo1 2.26 5.75 48.57 1:12.86 2.43 6.06 48.58 1:13.90 2:26.76 +39.20
54. DOBEŠ Václav 1FAS(40.) 370 Václav Dobeš E1H-1400 Škoda Favorit 2.67 6.22 48.39 1:12.71 2.63 6.15 49.16 1:14.05 2:26.76 +39.20
56. MALEŇÁK Dušan 0MREC(16.) 113 DVDV Racing Team E1-1400 Škoda 130 LR/H 11.88 5.90 49.45 1:14.00 2.30 5.85 48.75 1:13.39 2:27.39 +39.83
57. ŠVESTKA Petr 1FAS(41.) 337 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK Sprint Car-600 Kartcross R6 2.12 5.47 48.23 1:14.17 1.98 5.06 47.12 1:13.31 2:27.48 +39.92
58. KUBICA Milan 0MREC(17.) 124 Domaslavice E1+2000/2WD VW Golf II 2.77 6.55 50.76 1:14.44 2.66 6.29 49.20 1:13.09 2:27.53 +39.97
59. HOMOLA Tomáš 0MREC(18.) 135 SPZ-VYSOČINA E1+2000/2WD BMW E30 2.75 6.42 49.59 1:13.52 2.52 6.23 49.86 1:14.13 2:27.65 +40.09
60. MÜLLER Lukáš 1FAS(42.) 331 Alcore Motorsport E1H-Škoda ZAV Škoda 100 2.43 5.93 49.49 1:13.73 2.44 5.90 49.66 1:13.95 2:27.68 +40.12
61. KLUKAN Radek 1FAS(43.) 343 Radek Klukan E1H+2000/2WD BMW M3 2.66 6.24 49.99 1:13.86 2.62 6.19 50.24 1:14.10 2:27.96 +40.40
62. HRUBÝ Milan 0MREC(19.) 172 Kv Motor Team s.r.o. E1-1600 Škoda Fabia FR16 2.80 6.59 50.68 1:14.60 2.70 6.34 50.13 1:13.70 2:28.30 +40.74
63. KMÍNEK Zdeněk 1FAS(44.) 57 MJ Autosport GT+2000 Nissan 350 Z 2.82 6.43 50.75 1:14.80 2.74 6.43 50.03 1:13.58 2:28.38 +40.82
64. BORKOVEC David 0MREC(20.) 5 B&H Motorsport E1-2000 Škoda Fabia TDi 4.16 6.75 50.46 1:14.49 2.77 6.47 50.01 1:13.92 2:28.41 +40.85
65. PLUHAŘ Jindřich 1FAS(45.) 301 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Nissan Sunny 2.0 Gti 2.53 6.09 49.31 1:13.58 2.58 6.16 50.01 1:15.05 2:28.63 +41.07
66. STEJSKAL Bronislav 1FAS(46.) 70 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1-1400 Škoda Felicia Kit-Car 2.72 6.39 49.94 1:14.68 2.75 6.40 49.75 1:14.07 2:28.75 +41.19
67. ZELENÝ Milan 0MREC(21.) 484 Historic racing club Jihlava HA1-1300 Škoda 130LR 2.43 6.13 49.78 1:14.25 2.31 6.02 50.36 1:14.61 2:28.86 +41.30
68. VRATIL Pavel 0MREC(22.) 464 CoraHB Historic racing club Jihlava HA1-2000 Opel Kadett Gsi 2.42 6.05 49.77 1:14.67 2.53 6.18 49.48 1:14.55 2:29.22 +41.66
69. ŽÁČEK Michal 0MREC(23.) 400 Žáček HA1-2000 Škoda 125 2.44 6.25 50.36 1:14.85 2.43 6.23 50.24 1:14.59 2:29.44 +41.88
70. KRUPICA Lukáš 0MREC(24.) 499 Auto Špacír HA1-1300 Škoda 130 LR 2.30 6.12 50.49 1:14.70 2.37 6.31 50.54 1:14.80 2:29.50 +41.94
72. FILLOVA Kristyna 0MREC(26.) 396 KRTZ S1+2000/4WD Mitsubishi Evo 2.19 5.54 51.42 1:15.18 2.18 5.58 50.92 1:14.87 2:30.05 +42.49
71. ÁZSÓTH Ladislav 0MREC(25.) 388 LRT S1-2000 Ford Focus 2.94 6.73 50.42 1:15.19 2.75 6.48 49.74 1:14.86 2:30.05 +42.49
73. ŠÁLEK Jan 1FAS(47.) 335 Alcore Motorsport E2H-SS-1600 Estonia 21 2.21 5.85 50.58 1:15.75 2.28 5.63 49.54 1:14.36 2:30.11 +42.55
74. CAKL Filip 0MREC(27.) 363 VPK motors S1-2000 Skoda Fabia Rs 2.76 6.41 51.24 1:14.93 2.94 6.75 51.04 1:15.43 2:30.36 +42.80
75. NEUBAUER Herbert 0MREC(28.) 401 MSC Rottenegg HA1-K+1600 Lancia Delta Integrale 16V Turbo 2.21 5.59 51.17 1:16.09 2.15 5.71 50.87 1:15.80 2:31.89 +44.33
76. HAVIGER Petr 0MREC(29.) 485 Haviger Motors sport HA1-2000 Renault Clio 2.56 6.42 1:16.69 2.54 6.46 51.42 1:16.60 2:33.29 +45.73
77. STRNAD Petr 1FAS(48.) 309 Petr Strnad E1H-Škoda ZAV Škoda Škoda 130LR 2.43 6.26 51.04 1:16.30 2.42 6.21 51.33 1:17.27 2:33.57 +46.01
78. STEJSKAL Milan 1FAS(49.) 240 GMS RACING TEAM HA-K4-D5 Lada VFTS 3.03 6.73 52.00 1:16.93 2.91 6.57 51.52 1:16.85 2:33.78 +46.22
79. KOPIŠTĚ Jaroslav 0MREC(30.) 218 Hobby racing team Kutná Hora E1-1600 Škoda 120 S Rallye 2.41 6.25 1:17.32 2.43 6.34 51.80 1:17.18 2:34.50 +46.94
80. VOZDECKÝ Dominik 1FAS(50.) 296 Dominik Vozdecký HA-K5-E3 MTX 1-03 2.24 6.11 51.36 1:17.09 2.30 6.24 52.00 1:17.43 2:34.52 +46.96
81. DOBRÝ Petr 0MREC(31.) 122 BMW Racing E1+2000/2WD BMW Compact 2.43 6.02 51.09 1:17.60 2.39 5.99 51.32 1:17.48 2:35.08 +47.52
82. ŠUSTR Miloslav 0MREC(32.) 151 BP-autosport E1-1600 Škoda Favorit Šustr Miloslav 2.39 6.26 52.17 1:17.58 2.45 6.41 52.55 1:17.71 2:35.29 +47.73
83. SEDLÁČEK Michal 1FAS(51.) 241 GMS racing team HA-K4-D6 Fiat RITMO 130TC 2.59 6.28 52.17 1:17.49 2.62 6.33 52.59 1:18.35 2:35.84 +48.28
84. MARTINEK Tomáš 0MREC(33.) 482 Martinek Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 Mi16 Maxi 2.78 6.76 52.11 1:18.18 2.76 6.70 52.19 1:17.74 2:35.92 +48.36
85. HURTA Jakub 0MREC(34.) 105 B&H Motorsport E1-2000 Škoda Fabia TDi 2.79 6.77 53.16 1:17.63 2.75 6.60 53.27 1:18.52 2:36.15 +48.59
86. MÁLEK Dan 0MREC(35.) 339 VPKmotors S1-1600 Škoda Felicia RS 2.67 6.43 51.52 1:17.32 2.67 6.55 52.40 1:18.87 2:36.19 +48.63
87. ŠABÍK Martin 0MREC(36.) 313 LRT Autosklo Nové Zámky S1-2000 Ford Focus 2.87 6.72 53.35 1:18.76 2.91 6.78 52.35 1:17.44 2:36.20 +48.64
88. BROUSEK Adam 0MREC(37.) 456 HUSTLE Racing HA1-1300 Mini Special 2.80 6.48 52.01 1:17.84 2.87 6.64 52.04 1:18.54 2:36.38 +48.82
89. LEMON Petr 0MREC(38.) 110 BMW Lembull racing E1+2000/2WD BMW E30 328i 2.76 6.59 52.35 1:18.62 2.83 6.67 51.33 1:17.88 2:36.50 +48.94
90. KARBAŠ Roman 0MREC(39.) 123 Skalda Racing E1-1400 Honda Civic 2.83 6.88 53.68 1:19.21 2.77 6.76 52.46 1:17.50 2:36.71 +49.15
91. SYTAŘ Jakub 0MREC(40.) 200 JPS Motorsport E1-2000 Renault Clio Sport 2.62 6.66 53.45 1:18.72 2.61 6.52 52.45 1:18.08 2:36.80 +49.24
92. ORAVEC David 0MREC(41.) 111 Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia 2.63 6.54 51.72 1:18.54 2.56 6.86 52.90 1:19.79 2:38.33 +50.77
93. KOČIŘÍK David 1FAS(52.) 329 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-Škoda ZAV Škoda Rapid 2.49 6.42 53.96 1:19.18 2.48 6.45 53.93 1:19.70 2:38.88 +51.32
94. PORAZIL Dominik 0MREC(42.) 195 VPK motors E1-1600 Honda civic 1.6 2.69 6.76 53.07 1:19.51 2.77 6.74 53.44 1:19.47 2:38.98 +51.42
95. PATERA David 0MREC(43.) 528 Patera Motorsport HA1-K-1300 Zastava 101 2.75 6.63 53.51 1:20.27 2.63 6.48 53.07 1:19.48 2:39.75 +52.19
96. BROUSEK Petr 0MREC(44.) 477 Hustle HA1-1300 Mini Cooper Mini cooper 2.92 6.88 55.00 1:20.39 2.97 6.81 53.78 1:19.43 2:39.82 +52.26
97. POPOV Georgi 1FAS(53.) 347 GEORGI POPOV E1H-1600 Škoda FELICIA PICK-UP FREE STYLE 2.71 6.86 54.23 1:20.41 2.66 6.80 53.65 1:19.70 2:40.11 +52.55
98. PATERA Michal 0MREC(45.) 527 Patera Motorsport HA1-K-1300 Zastava 101 Special 2.74 6.70 53.23 1:19.68 3.04 7.01 53.93 1:20.98 2:40.66 +53.10
99. BUŽGA Miroslav 0MREC(46.) 446 CoraHB Historic racing club Jihlava HA1-2000 Opel Kadett GSi 2.60 6.40 52.82 1:18.65 2.52 6.27 55.75 1:22.59 2:41.24 +53.68
100. KRUŽÍK Josef 0MREC(47.) 434 Historic racing club Jihlava HA1-1300 Škoda Škoda 130LR 2.43 6.38 54.80 1:21.20 2.54 6.53 54.17 1:20.64 2:41.84 +54.28
101. ZOUFALÝ Karel 1FAS(54.) 334 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Felicia PickUP Freestyle 2.85 6.73 54.54 1:21.00 2.88 6.79 54.31 1:21.00 2:42.00 +54.44
102. STROSZ Milan 0MREC(48.) 112 Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia 2.63 6.56 53.10 1:20.58 2.55 6.52 53.75 1:21.54 2:42.12 +54.56
103. KADLEČEK Jiří 0MREC(49.) 398 Honda S1-1600 Honda 1.6 Vti Honda 2.64 6.74 54.62 1:22.23 2.59 6.58 53.76 1:21.21 2:43.44 +55.88
104. SVOBODA Libor 1FAS(55.) 371 Libor Svoboda E1H-1600 Honda Civic 3.11 7.36 55.01 1:22.04 2.98 7.16 54.59 1:21.72 2:43.76 +56.20
105. PODPĚRA Zdeněk 0MREC(50.) 211 Skalda Racing E1-1400 Honda Civic 2.64 6.63 54.67 1:21.91 2.72 6.67 55.05 1:22.48 2:44.39 +56.83
106. DOHNAL Josef 0MREC(51.) 455 palm racing team HA1-2000 Honda CRX 2.70 7.01 55.57 1:22.74 2.71 6.99 55.56 1:23.59 2:46.33 +58.77
107. DOSEDĚL Dušan 1FAS(56.) 89 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2-SH+3000 Subaru Impreza WRW 1.95 4.74 1:11.07 1:35.09 1.99 4.64 49.07 1:11.52 2:46.61 +59.05
108. HIMMER Petr 1FAS(57.) 330 Alcore Motorsport, o.s. E1H-Škoda ZAV Škoda 130 LR 2.38 6.30 54.54 1:20.60 7.80 11.97 1:00.25 1:26.19 2:46.79 +59.23
109. GRUNTORÁD František 1FAS(58.) 40 Auto Racing Team Praha A-2000 Renault Clio RS 3.15 7.49 56.50 1:23.98 3.08 7.32 55.79 1:22.89 2:46.87 +59.31
110. RAŠKA Stanislav 0MREC(52.) 501 Raska racing team HA1-K-1600 VW Golf 1.6 GTi 2.83 7.00 56.85 1:24.77 2.86 10.10 56.17 1:24.69 2:49.46 +1:01.90
111. KNAPEK Tomáš 1FAS(59.) 399 Knapek Tomáš E2H-SS-1400 MTX Faster 2.25 6.03 56.63 1:25.09 2.47 6.27 56.86 1:24.53 2:49.62 +1:02.06
112. DRMOTA David 0MREC(53.) 103 RT Servis Car E1-1400 Ford Fiesta 1.4 16V 2.69 7.08 56.70 1:24.81 2.80 7.34 57.18 1:25.53 2:50.34 +1:02.78
113. FURIŠ Karel 0MREC(54.) 470 SVS Hobby Autosport HA1-2000 Peugeot 205 GTI 2.96 7.37 58.83 1:25.98 3.04 7.58 57.42 1:24.95 2:50.93 +1:03.37
114. DRTÍLEK Miroslav 0MREC(55.) 383 VPK motors S1-1600 Ford Fiesta 2.77 7.28 58.78 1:28.16 2.67 6.97 57.50 1:26.00 2:54.16 +1:06.60
115. KIML ML. Jiří 0MREC(56.) 411 Ji-Go Pneuservis HA1-1300 Škoda 120 LS 2.52 6.69 56.01 1:23.65 2.61 6.84 58.84 1:32.64 2:56.29 +1:08.73
116. KLEVETA Pavel 0MREC(57.) 518 - HA1-K-1300 Renault 8 Gordini 2.49 6.75 58.20 1:28.42 2.59 6.94 58.63 1:28.20 2:56.62 +1:09.06
117. SEMKOVA Lenka 0MREC(58.) 498 Auto Špacír HA1-1300 Škoda 130 LR 2.37 6.33 57.53 1:27.52 2.48 6.58 59.89 1:29.25 2:56.77 +1:09.21
118. BARTÚNEK Daniel 0MREC(59.) 101 RT Servis Car E1-1400 Ford Fiesta 1.4 16V 2.67 7.15 1:00.07 1:28.43 2.73 7.23 59.70 1:28.47 2:56.90 +1:09.34
KRÁLÍK Adam 0MREC 955 kralikteam Předjezdci Citroen Saxo VTS 2.93 7.63 1:00.43 1:30.14 3.10 8.36 1:01.49 1:31.15 3:01.29 1:13.73
119. TEKAL Zdenek 0MREC(60.) 311 VPKmotors S1-1600 Ford Fiesta 2.78 7.42 1:01.38 1:32.55 2.78 7.41 1:00.75 1:30.52 3:03.07 +1:15.51
120. FLOSS Tanja 0MREC(61.) 115 MSC Rottenegg E1-1400 Suzuki Ignis 2.73 7.09 1:02.18 1:31.59 2.80 7.29 1:03.23 1:31.88 3:03.47 +1:15.91
121. KIML Jiří 0MREC(62.) 433 Ji-Go Pneuservis HA1-2000 Fiat 125 Speciál 3.23 8.10 1:04.17 1:33.10 3.20 7.97 1:04.01 1:34.46 3:07.56 +1:20.00
122. MÁLKOVÁ Simona 1FAS(60.) 67 Miloš Zmeškal E1-1600 Ford Fiesta 3.14 7.89 1:05.20 1:35.78 3.02 7.47 1:03.30 1:34.28 3:10.06 +1:22.50
123. MIROVSKY Zdenek 0MREC(63.) 120 AHL E1-2000 škoda felicie 5.22 18.29 1:15.49 1:47.10 4.89 11.59 1:01.69 1:29.62 3:16.72 +1:29.16
124. FURIŠ Filip 0MREC(64.) 412 SVS Hobby Autosport HA1-2000 Peugeot 205 GTI 2.84 7.11 56.92 1:25.34 2.72 7.08 1:32.33 2:03.10 3:28.44 +1:40.88
BAUER Patrik 0MREC 971 Bauer Racing Předjezdci Vw 11 Brouk 3.13 8.97 1:12.89 1:47.92 3.09 8.94 1:13.25 1:48.48 3:36.40 1:48.84
ŠVORC Roman 0MREC 25 PGR Racing team E2/C+2000 Lucchini P3 - DNS - - DNS - - DNF -
HORT Martin 0MREC 3 Maxspeed E1-1600 Prugeot 106 - DNS - - DNS - - DNF -
SYTAŘ Petr 0MREC 180 JPSmotorsport E1-2000 Renault Clio Sport 2.59 6.44 52.25 1:43.15 - DNS - - DNF -
VAVŘINEC Tomáš 1FAS 37 CRC Czech National Team N+3000 Mitsubishi EVO IX 2.02 5.03 - DNF - - DNS - - DNF -
CHUDOBA Zdeněk 1FAS 357 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SC-2000 Norma M 20F 2.03 4.91 42.04 1:02.16 2.01 4.87 - DNF - - DNF -
KOPEČEK Jiří 1FAS 308 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Opel Astra 2.60 6.67 55.15 - DNF - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Event
16:54:36 Preteky sú ukončené novým traťovým rekordom - 53,28.
16:48:16 Pokračujeme
16:40:36 Havária št. č. 357 (pretekár OK)
15:22:38 Prvé vozidlo na trati