On-line results
 
20. Slovácký kopec - VIII. Memoriál S. Firtla, Násedlovice (CZ), 14.07.2018 - Competition - Run 3
 
 
 
 
 
Last 5 in Finish
 
Rank Driver # Nation Class 1-st RUN 2-nd RUN 3-rd RUN RUN
58. FILLOVÁ Kristýna 618 AS-S1+2000 1:39.10{+2} 1:33.31 1:35.49 3:12.41
72. HORNÍČEK Filip 770 AS-E1-1400 1:48.66 1:46.09 1:46.76 3:34.75
86. BAUER Patrik 917 AS-HA1-Veterán 2:10.33 2:10.01 2:11.50 4:20.34
88. BAUER Irena 911 AS-HA1-Veterán 2:39.37 2:30.62 2:29.49 5:09.99
81. PIENČÍK Jaroslav 789 AS-E1-2000 2:03.24{+22} 1:47.50{+2} 1:43.62 3:50.74
 
End Race at 18:23
 
Absolute results
 
Rank Driver # Nation Team Class Car 20m 100m 1600m 1-st RUN 20m 100m 1600m 2-nd RUN 20m 100m 1600m 3-rd RUN RUN Gap
1. KOMAREK David 4 LiquiMoly racing E2/C+2000 Norma M20FC Evo 1.97 4.30 36.65 54.10<TR 2.08 4.42 36.75 54.02<TR - DNS - 1:48.12 v=147.16
2. MADRIAN Ferdinand 9 Mad Racing Power E2/C+2000 Norma M20F 2.14 4.65 42.83 1:02.70 2.03 4.55 42.44 1:01.70 - DNS - 2:04.40 +16.28
3. WILHELM Philipp 17 MSC Rottenegg E2/C+2000 Norma M20F 1.96 4.39 43.53 1:03.82 1.92 4.31 42.50 1:02.59 - DNS - 2:06.41 +18.29
4. FERSTL Christian 12 Mad Racing Power E2/C-2000 Tatuus Master 1.92 4.57 44.17 1:04.44 1.83 4.39 44.01 1:03.77 - DNS - 2:08.21 +20.09
5. MEIXNER Richard 1 Kv Motor Team s.r.o. E1+2000/4WD Mitsubishi Lancer EVO VIII MAX 1.92 45.23 1:06.34 2.14 4.69 44.93 1:05.10 - DNS - 2:11.44 +23.32
6. HAVLÍČEK Luboš 117 Racing Team R4R E1+2000/4WD Mitsubishi LANCER EVO IX 1.65 4.32 45.79 1:06.87 1.72 4.35 45.32 1:06.03 - DNS - 2:12.90 +24.78
7. KOLBÁBEK Radek 107 LRT - Profi Performance E1+2000/4WD Ford Sierra 4000 1.70 4.38 46.08 1:07.13 1.71 4.39 45.30 1:06.22 - DNS - 2:13.35 +25.23
8. DOHNÁLEK Josef 168 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1-1600 Citroen C2 VTS 2.30 5.40 46.91 1:08.38 2.35 5.73 47.12 1:08.37 - DNS - 2:16.75 +28.63
9. BUCHAR Jaroslav 99 ´buchar HA2 Reynard 85f 2.07 4.82 48.35 1:09.49 2.08 4.83 47.61 1:08.21 - DNS - 2:17.70 +29.58
10. FILIPÍN Jiří 192 JF-Motorsport E1-1400 Suzuki Swift GTi 2.16 5.24 48.59 1:11.49 2.61 5.68 48.84 1:11.03 - DNS - 2:22.52 +34.40
11. KUBICA Tomáš 125 Domaslavice E1+2000/2WD VW Golf II 2.34 5.46 48.65 1:11.29 2.22 5.46 48.68 1:11.27 - DNS - 2:22.56 +34.44
12. HORT Martin 3 Maxspeed E1-1600 Prugeot 106 2.28 5.39 49.09 1:11.49 2.22 5.28 49.20 1:11.93 - DNS - 2:23.42 +35.30
13. KAŠPAR Vilém 10 VPKmotors S1-2000 Škoda Fabia RS 4.55 5.68 49.50 1:11.87 3.07 5.69 49.33 1:11.68 - DNS - 2:23.55 +35.43
14. PETR Martin 106 motorsport petr E1+2000/4WD Volkswagen Golf 2.8v6 turbo 2.00 5.26 51.27 1:13.42 1.88 5.01 50.05 1:12.18 - DNS - 2:25.60 +37.48
15. MACEK Vojtěch 150 Bruntál E1-1600 Škoda 110 R 1.95 5.10 50.36 1:13.15 1.94 5.12 49.84 1:12.62 - DNS - 2:25.77 +37.65
16. ŠRAHŮLEK Petr 173 JPmotorsport E1-1400 Škoda 130RSEvo1 1.95 5.11 49.70 1:13.03 1.95 5.13 50.44 1:13.57 - DNS - 2:26.60 +38.48
17. KREJČÍ Bohuslav 102 KR pro Skoda historik E1-1400 Škoda Rapid 1.91 5.07 50.21 1:13.70 2.03 5.23 50.66 1:13.91 - DNS - 2:27.61 +39.49
18. VYMĚTAL Lubomír 179 LV car E1+2000/2WD BMW M3 2.03 5.27 51.56 1:14.45 2.09 5.31 51.04 1:13.54 - DNS - 2:27.99 +39.87
19. BORKOVEC David 5 B&H Motorsport E1-2000 Škoda Fabia TDi 2.35 5.84 51.27 1:14.54 2.32 5.55 50.49 1:13.86 - DNS - 2:28.40 +40.28
20. HOMOLA Tomáš 135 SPZ-VYSOČINA E1+2000/2WD BMW E30 2.17 5.45 51.19 1:14.51 2.20 5.51 51.62 1:14.72 - DNS - 2:29.23 +41.11
21. KRUPICA Lukáš 499 Auto Špacír HA1-1300 Škoda 130 LR 2.01 5.42 51.30 1:14.86 1.98 5.41 51.06 1:14.61 - DNS - 2:29.47 +41.35
22. ZELENÝ Milan 484 Historic racing club Jihlava HA1-1300 Škoda 130LR 2.16 5.51 51.52 1:14.85 2.15 5.48 51.99 1:15.47 - DNS - 2:30.32 +42.20
23. ŽÁČEK Michal 400 Žáček HA1-2000 Škoda 125 1.97 5.34 52.05 1:15.78 2.01 5.42 51.55 1:14.84 - DNS - 2:30.62 +42.50
24. CAKL Filip 363 VPK motors S1-2000 Skoda Fabia Rs 2.79 5.67 51.54 1:15.05 2.35 5.61 51.46 1:15.63 - DNS - 2:30.68 +42.56
25. VRATIL Pavel 464 CoraHB Historic racing club Jihlava HA1-2000 Opel Kadett Gsi 2.28 5.60 51.04 1:15.65 2.37 5.73 51.39 1:15.20 - DNS - 2:30.85 +42.73
26. ŠTELC Lukáš 347 KAPS Automatic S1+2000/4WD Mitsubishi Evolution IX 1.83 4.69 52.21 1:16.22 1.87 4.74 51.39 1:14.83 - DNS - 2:31.05 +42.93
27. ÁZSÓTH Ladislav 388 LRT S1-2000 Ford Focus 2.38 5.67 52.02 1:15.86 2.44 5.79 52.07 1:15.69 - DNS - 2:31.55 +43.43
28. HRABČÍK Milan 139 Notor Motor.racing team E1-2000 Fiat Punto 2.24 5.49 54.06 1:17.46 2.22 5.31 52.34 1:15.52 - DNS - 2:32.98 +44.86
29. FILLOVA Kristyna 396 KRTZ S1+2000/4WD Mitsubishi Evo 1.90 4.77 52.81 1:16.89 1.90 4.74 52.92 1:16.51 - DNS - 2:33.40 +45.28
30. HRUBÝ Milan 172 Kv Motor Team s.r.o. E1-1600 Škoda Fabia FR16 2.40 5.69 53.09 1:17.19 2.45 52.93 1:16.24 - DNS - 2:33.43 +45.31
31. MÁLEK Dan 339 VPKmotors S1-1600 Škoda Felicia RS 2.34 5.77 52.51 1:16.45 2.35 5.83 53.06 1:17.05 - DNS - 2:33.50 +45.38
32. LEMON Petr 110 BMW Lembull racing E1+2000/2WD BMW E30 328i 2.34 6.18 53.50 1:17.31 2.36 5.77 54.20 1:17.75 - DNS - 2:35.06 +46.94
33. ŠTĚRBA Vojtěch 171 B&H Motorsport E1-2000 Škoda Fabia TDi 8.40 5.67 53.47 1:17.85 2.38 5.64 53.93 1:18.00 - DNS - 2:35.85 +47.73
34. HAVIGER Petr 485 Haviger Motors sport HA1-2000 Renault Clio 2.25 5.71 53.48 1:17.93 2.28 5.81 53.96 1:18.30 - DNS - 2:36.23 +48.11
35. VOZDECKÝ David 71 Maverick Rescue Historic Hillclimb Racing Team HA2/ZST - 1600 Formule Mtx 1-03 2.13 5.77 54.18 1:18.46 2.27 6.02 53.94 1:18.19 - DNS - 2:36.65 +48.53
36. ŠABÍK Martin 313 LRT Autosklo Nové Zámky S1-2000 Ford Focus 2.56 5.97 54.43 1:18.87 2.52 5.97 54.68 1:19.36 - DNS - 2:38.23 +50.11
37. STROSZ Milan 112 Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia 2.23 5.72 54.49 1:19.64 2.17 5.69 54.30 1:18.97 - DNS - 2:38.61 +50.49
38. ŠUSTR Miloslav 151 BP-autosport E1-1600 Škoda Favorit Šustr Miloslav 2.21 5.67 52.74 1:16.80 2.19 5.63 51.82 1:22.33 - DNS - 2:39.13 +51.01
39. PATERA David 528 Patera Motorsport HA1-K-1300 Zastava 101 2.32 5.79 55.14 1:19.90 2.29 5.75 54.96 1:19.97 - DNS - 2:39.87 +51.75
40. SCHOEGLER Sigrid 11 Mad Racing Power E2/C-2000 Formule Renault Renault 2.76 6.23 55.96 1:20.94 2.86 6.19 54.80 1:19.49 - DNS - 2:40.43 +52.31
41. ČEPIČKA Vlastimil 302 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer 1.66 4.43 55.43 1:20.90 1.77 4.56 54.74 1:20.00 - DNS - 2:40.90 +52.78
BARTÚNEK Tibor 997 Autoklub Tišnov Předjezdci Honda Type R 2.53 6.17 55.92 1:20.26 2.60 6.44 55.90 1:20.64 - DNS - 2:40.90 52.78
42. PATERA Michal 527 Patera Motorsport HA1-K-1300 Zastava 101 Special 2.30 5.84 55.86 1:21.28 2.37 5.96 55.54 1:20.43 - DNS - 2:41.71 +53.59
43. ORAVEC David 111 Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia 8.49 5.72 55.70 1:21.26 2.29 5.74 55.81 1:21.24 - DNS - 2:42.50 +54.38
44. JELÍNEK Libor 496 auto-jelinek HA1+2000 BMW CSL 3.5 2.36 5.60 56.35 1:22.50 2.26 5.41 56.01 1:20.59 - DNS - 2:43.09 +54.97
45. SEMKOVA Lenka 498 Auto Špacír HA1-1300 Škoda 130 LR 1.94 5.35 55.72 1:21.54 2.06 5.50 56.86 1:22.05 - DNS - 2:43.59 +55.47
46. KADLEČEK Jiří 398 Honda S1-1600 Honda 1.6 Vti Honda 2.26 5.87 57.18 1:23.42 2.29 5.81 56.75 1:22.08 - DNS - 2:45.50 +57.38
47. KOPEČEK Jiří 108 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1-2000 Opel Astra 2.26 5.92 58.88 1:24.73 2.26 5.97 57.80 1:24.31 - DNS - 2:49.04 +1:00.92
48. ZOUFALÝ Karel 234 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1-1600 škoda pick up freestyle 2.28 5.63 59.55 1:25.51 2.28 5.68 58.35 1:24.11 - DNS - 2:49.62 +1:01.50
49. FIRTL Stanislav 158 Firtl Motorsport E1-1150 Suzuki Swift 2.83 7.13 59.75 1:26.91 2.61 6.83 58.80 1:25.11 - DNS - 2:52.02 +1:03.90
50. KŘEPELKA Lukáš 316 ScuderiaMotorsport S1+2000/2WD Peugeot SRC 2.65 6.48 1:00.71 1:27.21 2.67 6.48 1:00.20 1:26.42 - DNS - 2:53.63 +1:05.51
51. BROUSEK Petr 477 Hustle HA1-1300 Mini Cooper Mini cooper 2.54 6.19 1:00.88 1:27.48 2.58 6.26 1:00.65 1:27.08 - DNS - 2:54.56 +1:06.44
52. MESÁROŠ Ján 508 MEŠI HA1-K-1300 škoda 120S 2.27 6.06 1:00.58 1:27.37 2.26 6.03 1:00.44 1:27.25 - DNS - 2:54.62 +1:06.50
53. STEPANEK Milan 407 stepa racing team HA1-2000 BMW 1.8 is 2.49 6.59 1:00.27 1:27.29 2.64 6.39 1:00.29 1:27.45 - DNS - 2:54.74 +1:06.62
54. NEUBAUER Marie - Luise 210 MSC Rottenegg E1-1600 VW Polo 2.25 5.92 1:00.77 1:28.65 2.25 5.91 1:01.02 1:28.90 - DNS - 2:57.55 +1:09.43
KRÁLÍK Adam 955 kralikteam Předjezdci Citroen Saxo VTS 2.48 6.73 1:02.90 1:31.40 2.48 6.66 1:01.99 1:30.32 - DNS - 3:01.72 1:13.60
55. ŠPILKA Michal 282 MetalBend motorsport E1-1400 Škoda Felicia pick-up 2.41 6.27 1:04.34 1:31.76 2.45 6.30 1:04.10 1:31.20 - DNS - 3:02.96 +1:14.84
56. ŠTELC Lukáš 796 KAPS Automatic AS-E1+2000 Mitsubishi Evolution IX 1.89 4.76 1:07.71 1:34.83 1.96 4.85 1:07.18 1:35.90{+2} 1.87 4.70 1:07.27 1:34.22 3:10.73 +1:22.61
57. HOMOLA Tomáš 735 SPZ-VYSOČINA AS-E1+2000 BMW E30 2.29 5.72 1:08.72 1:38.16{+2} 2.20 5.57 1:07.08 1:33.97 2.20 5.51 1:06.51 1:33.15 3:12.13 +1:24.01
58. FILLOVÁ Kristýna 618 KRTZ racing AS-S1+2000 Mitsubishi Lancer evo 1.97 4.86 1:08.12 1:39.10{+2} 1.85 4.71 1:05.80 1:33.31 2.01 5.00 1:07.82 1:35.49 3:12.41 +1:24.29
59. BYSTRÝ Milan 769 MIBY AS-E1-1400 Škoda 130RS 2.32 5.88 1:08.46 1:36.18 2.05 5.48 1:07.66 1:37.21{+2} 2.08 1:07.83 1:36.96{+2} 3:13.39 +1:25.27
60. BARTÚNEK Daniel 101 RT Servis Car E1-1400 Ford Fiesta 1.4 16V 2.30 6.31 1:09.60 1:39.45 2.35 6.41 1:06.78 1:35.81 - DNS - 3:15.26 +1:27.14
61. DIBLÍK Milan 858 KM Racing AS-HA1-2000 Lada 1600 MTX 2.22 5.81 1:09.88 1:37.84 2.18 5.74 1:11.42 1:39.16 2.37 5.94 1:09.98 1:37.48 3:17.00 +1:28.88
62. MAREK Lukáš 627 Historic Racing club Jihlava AS-S1+2000 BMW 328i 2.31 5.69 1:09.14 1:39.43{+2} 2.35 5.82 1:09.37 1:39.17{+2} - DNS - 3:18.60 +1:30.48
63. VÁLEK Jan 605 Zelechovice AS-S1-1600 Citroen Saxo 2.51 6.02 1:13.08 1:41.37 2.53 6.08 1:11.60 1:39.47 2.37 5.96 1:09.23 1:56.34{+20} 3:20.84 +1:32.72
64. KAWULOK Jiří 898 autochodura - JKmotorsport AS-HA1+2000 BMW E30 2.23 5.75 1:12.51 1:41.14 2.30 5.87 1:11.76 1:39.92 2.24 5.70 1:12.19 1:40.42 3:21.06 +1:32.94
65. FILIPEK Martin 709 nanodry.sk AS-S1-1600 Honda crx 2.50 6.09 1:13.09 1:43.03{+2} 2.55 6.36 1:11.74 1:41.22{+2} 2.55 6.19 1:11.19 1:38.25 3:24.25 +1:36.13
66. ŽÁČEK Michal 899 Žáček AS-HA1-2000 Škoda 125 1.99 5.38 1:08.06 1:54.42{+20} 2.03 5.45 1:05.46 1:31.96 1.99 5.35 1:05.86 1:34.89{+2} 3:26.38 +1:38.26
67. TRNĚNÝ Jan 624 EngineBay AS-S1+2000 Alfa Romeo 156 2.39 5.80 1:12.82 1:42.31 2.34 5.79 1:13.67 1:44.55{+2} 2.46 5.91 1:11.42 1:44.18 3:26.86 +1:38.74
68. KRYBUS Michal 611 Apolo race AS-S1-2000 BMW E36 2.33 5.90 1:13.57 1:44.83 2.39 6.02 1:11.44 1:43.34 2.35 5.97 1:14.70 1:45.21{+2} 3:28.17 +1:40.05
69. LIPIČKA Jan 696 Patera Motorsport AS-S1-2000 BMW E30 2.29 6.16 1:15.52 1:45.24 2.27 6.13 1:14.70 1:45.94 2.21 5.95 1:14.99 1:44.74 3:31.18 +1:43.06
70. JILEK Leos 868 KM Racing AS-HA1-2000 Ford Fiesta 2.59 6.76 1:14.37 1:46.13{+2} 2.57 6.42 1:15.33 1:45.37 2.73 7.13 1:13.32 - DNF - 3:31.50 +1:43.38
71. TOMAN Martin 722 MKT Motorsporrt AS-E1-1400 Škoda MKT Motorsport 2.28 5.90 1:14.54 1:44.79 2.33 6.06 1:15.60 1:49.66{+4} 2.35 6.12 1:16.17 1:49.72{+2} 3:34.45 +1:46.33
72. HORNÍČEK Filip 770 F.H. Racing AS-E1-1400 Škoda Felicia 2.37 6.10 1:18.26 1:48.66 2.25 5.94 1:16.47 1:46.09 2.25 5.88 1:16.79 1:46.76 3:34.75 +1:46.63
73. ŠPILKA Michal 703 MetalBend motorsport AS-E1-1400 Škoda Felicia pick-up 2.41 6.23 1:19.34 1:50.39 2.51 6.34 1:18.77 1:49.40 2.37 6.18 1:17.88 1:48.34 3:39.79 +1:51.67
74. HOUSKA Roman 682 SPZ-VYSOČINA AS-S1+2000 Bmw M3 e46 2.34 5.80 1:11.73 1:40.33 2.28 5.67 1:11.41 1:59.75{+20} 2.28 5.67 1:11.39 1:39.60 3:40.08 +1:51.96
75. KUBÍK Daniel 723 PK-drive AS-E1+2000 BMW 130i 2.42 5.79 1:15.83 1:51.66{+4} 2.27 5.56 1:14.82 1:48.58{+4} 2.61 5.91 1:11.63 1:44.04{+4} 3:40.24 +1:52.12
76. NEUBAUER Marie-Luise 710 MSC Rottenegg AS-E1-1600 VW Polo 1600 2.29 5.98 1:20.61 1:52.26 2.35 6.02 1:19.43 1:51.50 2.32 5.99 1:19.26 1:50.92 3:43.76 +1:55.64
77. KRÁLÍK Adam 755 kralikteam AS-E1-1400 Citroen Saxo VTS 2.43 6.65 1:20.40 1:51.94 2.49 6.72 1:20.50 1:52.44 2.49 6.70 1:21.58 1:53.95 3:44.38 +1:56.26
78. KADLEC František 861 Fk motorsport AS-HA1+2000 BMW E30 2.55 6.07 1:16.76 1:48.48 2.69 6.30 1:17.36 1:55.94 2.45 6.09 1:17.52 1:48.38 3:44.42 +1:56.30
79. LISKA Radim 642 racing.team1.cz AS-S1-2000 Peugeot 206 2.29 6.03 1:15.99 1:44.06 2.41 6.19 1:14.09 2:03.57{+20} 2.32 6.10 1:15.48 2:07.82{+22} 3:47.63 +1:59.51
80. BARTOŠ Miroslav 767 AV díly Praha AS-E1-2000 Volvo 480 2.23 5.89 1:20.48 1:55.24{+2} 2.20 5.84 1:22.22 1:54.15 2.29 5.99 1:21.40 2:02.85 3:49.39 +2:01.27
81. PIENČÍK Jaroslav 789 JPRacing AS-E1-2000 Honda Civic 2.21 5.63 1:11.84 2:03.24{+22} 2.25 5.73 1:15.58 1:47.50{+2} 2.21 5.69 1:14.93 1:43.62 3:50.74 +2:02.62
82. ŠTĚPÁNKOVÁ Natálie 797 AV díly Praha AS-E1-2000 Volvo 480 2.42 6.02 1:19.60 1:52.48 2.35 5.91 1:19.98 1:59.27{+2} 2.29 5.99 1:20.76 1:52.23 3:51.75 +2:03.63
83. DOKOUPIL Miroslav 875 KM Racing AS-HA1-1300 Škoda 130 Škoda 130 2.11 5.94 1:15.97 2:07.05{+20} 2.15 5.98 1:15.80 1:46.21 2.15 5.95 1:15.03 1:45.56 3:53.26 +2:05.14
84. KOPEČEK Jiří 708 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK AS-E1-2000 Opel Astra 2.27 5.92 1:20.94 1:52.88 2.33 5.99 1:17.39 2:08.83{+20} 2.27 5.95 1:18.35 1:49.42 4:01.71 +2:13.59
85. JANSA Emil 851 AVION TEAM AS-HA1-1300 Fiat 127 2.46 6.75 1:31.93 2:06.88 2.53 6.78 1:32.94 2:08.00 2.45 6.67 1:29.27 2:05.92{+2} 4:14.88 +2:26.76
86. BAUER Patrik 917 BAUER Racing AS-HA1-Veterán Volkswagen 11 Brouk 2.79 7.90 1:33.59 2:10.33 2.79 7.93 1:33.12 2:10.01 2.84 7.98 1:33.95 2:11.50 4:20.34 +2:32.22
87. ŠPILKA Václav 702 MetalBend motorsport AS-E1-1600 Lada 2105 2.61 7.39 1:37.80 2:17.97{+2} 2.73 7.49 1:35.44 2:13.82 2.70 7.45 1:36.05 2:15.12 4:31.79 +2:43.67
88. BAUER Irena 911 BAUER Racing AS-HA1-Veterán Volkswagen 11 Brouk 2.84 7.85 1:54.66 2:39.37 2.84 7.88 1:47.91 2:30.62 2.81 7.86 1:47.73 2:29.49 5:09.99 +3:21.87
89. MALEŇÁK Dušan 113 DVDV Racing Team E1-1400 Škoda 130 LR/H 2.06 5.44 3:31.70 4:55.97 2.04 5.34 51.22 1:14.58 - DNS - 6:10.55 +4:22.43
90. DAMBOR Jaroslav 850 KM Racing AS-HA1-2000 Zastava 101 sportig 2.75 6.82 1:18.05 2:10.51{+22} 2.40 6.22 3:03.39 4:23.80 2.36 6.11 6:39.93 - DNF - 6:34.31 +4:46.19
ZAVADIL Ondřej 798 Volvo Truck Olomouc AS-E1-1600 Peugeot 206 2.34 5.64 - DNF - 2.33 5.76 1:12.76 2:53.74{+2} - DNS - - DNF -
KUBA Filip 170 UB Racing Team E1+2000/4WD Subaru Impreza Sti 1.98 4.83 47.32 1:08.86 1.93 4.68 - DNF - - DNS - - DNF -
DOSEDĚL Dušan 189 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1+2000/4WD Subaru Impreza WRW - DNS - - DNS - - DNS - - DNF -
STODOLA Petr 610 Weslay racing team AS-S1-1600 Honda CRX - DNS - - DNS - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Event
18:24:40 Preteky sú ukončené; dovidenia zajtra
17:35:54 Štartujeme