On-line results
 
Libínské sedlo, Prachatice (CZ), 12.08.2018 - Competition - Run 2
 
 
 
 
 
Last 5 in Finish
 
Rank Driver # Nation Class 1-st RUN 2-nd RUN RUN
27. BROŽ Robert 238 HA-K3-C1 2:28.12 2:26.87 4:54.99
1. KOMÁREK David 1 E2-SC-3000 1:38.41 1:39.19 3:17.60
2. RYBNÍČEK Marek 5 E2-SH+3000 1:44.84 1:45.37 3:30.21
23. ZMEŠKAL Miloš 253 HA-K5-E9 2:19.06 2:23.58 4:42.64
30. MŇUK Radek 288 HA-K3-C1 2:47.94 2:45.76 5:33.70
 
End Race at 15:53
 
Absolute results
 
Rank Driver # Nation Team Class Car 1-st RUN 2-nd RUN RUN Gap
1. KOMÁREK David 1 Liqui Moly racing E2-SC-3000 Norma M20FC KOMVET 1:38.41 1:39.19 3:17.60 v=153.03
2. RYBNÍČEK Marek 5 Liqui Moly racing team Klub v ACR E2-SH+3000 Ford FIESTA WRC EVO 1:44.84 1:45.37 3:30.21 +12.61
3. MLEJNEK Aleš 311 Aleš Mlejnek E2H-SS-1400 Gloria C8F 1:47.18 1:48.38 3:35.56 +17.96
4. MALÝ Jaromír 12 MJ Autosport E2-SH+3000 Mitsubishi Lancer Evo 8 1:53.35 1:54.52 3:47.87 +30.27
5. BENEŠ Oskar 69 MJ Autosport E1+3000 Ford Fiesta WRC 1:55.35 1:59.54 3:54.89 +37.29
6. JERMAN Martin 55 ACCR Czech Jerman Team GT+2000 Lamborghini Gallardo GT3 1:59.23 1:56.51 3:55.74 +38.14
7. SAJLEROVÁ Gabriela 33 Liqui Moly Racing Team N+3000 Mitsubishi Lancer EVO X 2:00.31 2:00.32 4:00.63 +43.03
8. ŽÁČEK Petr 383 LEGENDY E1H+2000 Audi Sport Quattro S1 2:05.34 2:04.06 4:09.40 +51.80
9. DOHNÁLEK Josef 386 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Citroen C2 VTS 2:03.19 2:07.41 4:10.60 +53.00
10. OŠMERA Jiří 88 Jiří Ošmera E2-SH-2000 Volkswagen Scirocco 2:07.23 2:07.59 4:14.82 +57.22
11. GRUNDOVÁ Nela 377 KVMotorTeam s.r.o. E1H+2000 Mitsubishi Lancer EVO VIII 2:08.18 2:06.89 4:15.07 +57.47
12. NOVÁK Marek 336 Marek Novák Sprint Car-600 Honda CBR RR 600 2:08.21 2:07.42 4:15.63 +58.03
13. ŠTILEC Roman 361 Roman Štilec E1H-1600 Honda Civic 2:09.36 2:11.98 4:21.34 +1:03.74
14. SAJLER Filip 32 Liqui Moly Racing Team N+3000 Mitsubishi Lancer EVO X 1:59.02 2:22.56 4:21.58 +1:03.98
15. MACH Jan 76 Jan Mach E1-2000 Škoda Octavia CUP 2:12.93 2:12.46 4:25.39 +1:07.79
16. VOJÁČEK Petr 44 ACCR Czech Ennoble Team A+3000 Mitsubishi Lancer Evo 8 2:12.32 2:14.70 4:27.02 +1:09.42
17. PLUHAŘ Jindřich 301 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Nissan Sunny 2:13.25 2:14.26 4:27.51 +1:09.91
18. KMÍNEK Zdeněk 57 MJ Autosport GT+2000 Nissan 350 Z 2:13.92 2:13.99 4:27.91 +1:10.31
19. KOZAR Yevhen 30 Yevhen Kozar N+3000 Renault Megan RS 2:14.98 2:13.01 4:27.99 +1:10.39
20. WINTER Jaroslav 369 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Honda Civic 2,0 Type R 2:14.69 2:15.30 4:29.99 +1:12.39
21. VYMĚTAL Lubomir 379 Vymětal E1H+2000/2WD BMW M3 2:15.02 2:15.71 4:30.73 +1:13.13
22. STEJSKAL Bronislav 70 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1-1400 Škoda Felicia Kit-Car 2:18.50 2:18.75 4:37.25 +1:19.65
23. ZMEŠKAL Miloš 253 Miloš Zmeškal HA-K5-E9 Ralt RT 032 2:19.06 2:23.58 4:42.64 +1:25.04
24. STRNAD Petr 309 Petr Strnad E1H-Škoda ZAV Škoda Škoda 130LR 2:24.69 2:25.60 4:50.29 +1:32.69
25. TRNKA Jan 42 JAN TRNKA A-1400 Skoda FELICIA 2:26.23 2:26.18 4:52.41 +1:34.81
26. KOPEČEK Jiří 308 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Opel Astra 2:27.87 2:26.22 4:54.09 +1:36.49
27. BROŽ Robert 238 Robert Brož HA-K3-C1 Škoda 130 RS 2:28.12 2:26.87 4:54.99 +1:37.39
28. HOSNEDL Jan 45 Jan Hosnedl A-2000 Renault Clio sport 2:19.87 2:38.74 4:58.61 +1:41.01
29. ZOUFALÝ Karel 334 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Felicia PickUP Freestyle 2:35.20 2:33.39 5:08.59 +1:50.99
30. MŇUK Radek 288 Radek Mňuk HA-K3-C1 Škoda 130 RS 2:47.94 2:45.76 5:33.70 +2:16.10
NECKÁŘ Libor 305 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SC-2000 Ligier JS53 EVO2 1:47.14 - DNS - - DNF -
MACHOVÁ Tereza 68 GMS RACING TEAM E1-1400 Suzuki Swift - DNS - - DNS - - DNF -
CHALOUPKA František 66 Auto Racing Team Praha E1+3000 Mitsubishi Lancer Evo 6 - DNS - - DNS - - DNF -
MEIXNER Richard 71 KvMotorTeam s.r.o. E1+3000 Mitsubishi Lancer EVO MAX - DNS - - DNS - - DNF -
HORT Martin 344 MAX SPEED s.r.o. E1H-1600 Peugeot 106 - DNS - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Event
15:54:33 II. súť. jazda je ukončená
15:32:25 Prvé vozidlo na trati