On-line results
 
VI. Šternberský vrch, Šternberk (CZ), 08.09.2018 - Competition - Run 2
 
 
 
 
 
Last 5 in Finish
 
Rank Driver Series # Nation Class 1-st RUN 2-nd RUN RUN
1. BENEŠ Miloš 3 E2-SS-3000 1:50.60 1:50.66 3:41.26
3. KOMÁREK David 1 E2-SC-3000 1:54.60 1:53.31 3:47.91
2. NEVĚŘIL Dušan 2 E2-SC-3000 1:53.62 1:51.82 3:45.44
5. VÍTEK Petr 17 E2-SC-3000 2:02.77 1:59.91 4:02.68
6. ŠPALEK Jiří 4 E2-SC-3000 2:02.89 2:02.56 4:05.45
 
End Race at 17:35
 
Absolute results
 
Rank Driver Series # Nation Team Class Car 20m 100m 1-st RUN 20m 100m 2-nd RUN RUN Gap
1. BENEŠ Miloš 1FAS(1.) 3 GMS RACING TEAM E2-SS-3000 Osella FA 30 1.85 4.04 1:50.60<TR 1.87 1:50.66<TR 3:41.26 v=156.19
2. NEVĚŘIL Dušan 1FAS(2.) 2 Speedmaster Racing Team s.r.o. E2-SC-3000 Norma M20FC 1.88 4.11 1:53.62 1.79 1:51.82<TR 3:45.44 +4.18
3. KOMÁREK David 1FAS(3.) 1 Liqui Moly racing E2-SC-3000 Norma M20FC KOMVET 1.90 4.18 1:54.60 1.92 1:53.31 3:47.91 +6.65
4. TRNKA Petr 1FAS(4.) 14 ACCR CZECH DEFENCE TEAM E2-SC-2000 Ligier JS53 Evo2 LRM 1.82 4.23 1:58.82 1.80 1:59.56 3:58.38 +17.12
5. VÍTEK Petr 1FAS(5.) 17 CLIMART RACING TEAM E2-SC-3000 Osella PA 30 1.80 4.17 2:02.77 1.75 1:59.91 4:02.68 +21.42
6. ŠPALEK Jiří 1FAS(6.) 4 Liqui Moly racing E2-SC-3000 Norma M20F EVO 1.74 4.14 2:02.89 1.71 2:02.56 4:05.45 +24.19
7. NECKÁŘ Libor 1FAS(7.) 305 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SC-2000 Ligier JS53 EVO2 1.81 4.18 2:03.72 1.85 2:02.47 4:06.19 +24.93
8. RYBNÍČEK Marek 1FAS(8.) 5 Liqui Moly racing team Klub v ACR E2-SH+3000 Ford FIESTA WRC EVO 1.60 4.03 2:04.27 1.70 2:04.45 4:08.72 +27.46
9. MADRIAN Ferdinand 0MREC(1.) 9 Mad Racing Power E2/C+2000 Norma M20F 1.71 4.08 2:04.27 1.82 4.24 2:05.22 4:09.49 +28.23
10. SURÓWKA Jaroslav 1FAS(9.) 373 Jaroslav Surowka E2H-SC-2000 Norma M20 1.73 4.15 2:07.88 1.71 2:06.25 4:14.13 +32.87
11. WILHELM Philipp 0MREC(2.) 17 MSC Rottenegg E2/C+2000 Norma M20F 1.77 4.14 2:07.24 1.81 4.16 2:07.27 4:14.51 +33.25
12. MLEJNEK Aleš 1FAS(10.) 311 Aleš Mlejnek E2H-SS-1400 Gloria C8F 1.81 4.29 2:07.81 1.90 2:07.68 4:15.49 +34.23
13. NOVICKÝ Michal 1FAS(11.) 302 Michal Novický E2H-SC-2000 Ligier JS49 Honda 1.83 4.29 2:09.50 1.85 2:07.69 4:17.19 +35.93
14. CHUDOBA Zdeněk 1FAS(12.) 357 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SC-2000 Norma M 20F 1.77 4.27 2:09.19 1.81 2:08.10 4:17.29 +36.03
15. ŠUBERT Drahoslav 1FAS(13.) 65 LIQUI MOLY RACING TEAM E1+3000 Mitsubishi Lancer WRC 05 1.69 4.23 2:10.65 1.68 2:09.64 4:20.29 +39.03
16. MEIXNER Richard 1FAS(14.) 71 KvMotorTeam s.r.o. E1+3000 Mitsubishi Lancer EVO MAX 1.87 2:11.27 1.84 2:10.07 4:21.34 +40.08
17. FERSTL Christian 0MREC(3.) 12 Mad Racing Power E2/C-2000 Tatuus Master 1.62 3.93 2:10.98 1.70 4.03 2:10.51 4:21.49 +40.23
18. TRZEPACZYNSKI Leszek 0MREC(4.) 36 Polonia Racing Team E2/C-2000 Norma M20F 1.80 4.38 2:11.19 1.96 4.76 2:10.53 4:21.72 +40.46
19. BERGER Karel 1FAS(15.) 326 Karel Berger E2H-SS-1400 Formula Konig E2 1.77 4.38 2:12.70 1.88 2:12.63 4:25.33 +44.07
20. MALÝ Jaromír 1FAS(16.) 12 MJ Autosport E2-SH+3000 Mitsubishi Lancer Evo 8 1.69 4.14 2:14.93 1.76 2:13.27 4:28.20 +46.94
21. HLAVINKA Josef 1FAS(17.) 315 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 Tomis 99-04 1.98 4.71 2:14.37 2.13 2:15.68 4:30.05 +48.79
22. KRÁČMAR Zdeněk 1FAS(18.) 388 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SC-1400 Demon Car CM1000 1.67 4.26 2:15.57 1.69 2:14.75 4:30.32 +49.06
23. KRAMPOTA Ivo 1FAS(19.) 9 Krampota Ivo E2-SH+3000 BMW M3 E-36 1.95 4.58 2:16.76 2.07 2:13.57 4:30.33 +49.07
24. DVOŘÁK Pavel 1FAS(20.) 18 Pavel Dvořák E2-SS-2000 Martini F2 1.78 4.22 2:16.82 1.92 2:15.65 4:32.47 +51.21
25. HLAVINKA Josef 1FAS(21.) 366 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-2000 Opel Lotus 2.02 4.75 2:16.50 1.98 2:16.26 4:32.76 +51.50
26. JERMAN Martin 1FAS(22.) 55 ACCR Czech Jerman Team GT+2000 Lamborghini Gallardo GT3 1.89 4.49 2:16.62 1.91 2:17.20 4:33.82 +52.56
27. SAJLEROVÁ Gabriela 1FAS(23.) 33 Liqui Moly Racing Team N+3000 Mitsubishi Lancer EVO X 1.63 4.32 2:17.57 1.63 2:17.80 4:35.37 +54.11
28. SCHOEGLER Sigrid 0MREC(5.) 11 Mad Racing Power E2/C-2000 Formule Renault Renault 1.93 4.51 2:20.36 1.83 4.44 2:18.24 4:38.60 +57.34
29. KOLBÁBEK Radek 0MREC(6.) 107 LRT - Profi Performance E1+2000/4WD Ford Sierra 4000 1.62 4.28 2:18.90 1.62 4.23 2:19.87 4:38.77 +57.51
30. DAVID Petr 1FAS(24.) 333 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H+2000/2WD VW GOLF TDI 2.11 5.20 2:20.97 2.14 2:19.73 4:40.70 +59.44
31. LOUBAL Lubomir 1FAS(25.) 73 Lubomir Loubal E1-3000 VW GOLF 4Tdi 2.18 5.48 2:22.76 2.73 2:21.55 4:44.31 +1:03.05
32. DVOŘÁK Vojta 0MREC(7.) 225 MAX Motorsport E1+2000/2WD BMW E36 3.5T 2.24 5.20 2:22.66 2.30 5.36 2:22.12 4:44.78 +1:03.52
33. SVOZIL Michal 1FAS(26.) 77 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2-SH-3000 BMW m3 2.05 4.97 2:22.90 2.05 2:23.08 4:45.98 +1:04.72
34. DOHNÁLEK Josef 1FAS(27.) 386 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Citroen C2 VTS 2.22 5.30 2:24.48 2.18 2:21.93 4:46.41 +1:05.15
35. KASPAR Jarda 0MREC(8.) 321 VPK motors S1+2000/4WD Mitsubischi EVO 9 1.63 4.49 2:23.98 1.71 4.57 2:24.03 4:48.01 +1:06.75
36. GAIDOŠ Miroslav 0MREC(9.) 39 Miroslav Gaidoš E2/C-1600 Speed Car Gt 1000 GT1000 1.75 4.36 2:23.46 1.76 4.35 2:26.21 4:49.67 +1:08.41
37. ŽÁČEK Petr 1FAS(28.) 383 LEGENDY E1H+2000 Audi Sport Quattro S1 1.57 4.39 2:25.65 1.60 2:24.40 4:50.05 +1:08.79
38. KOTEK Pavel 1FAS(29.) 93 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2-SH-3000 BMW M3 2.32 5.41 2:26.36 2.35 2:24.95 4:51.31 +1:10.05
BLAŽEK Roman 0MREC 960 Oliver Motorsport Předjezdci Mitsubishi Lancer EVO IX 1.80 4.40 2:25.50 1.77 4.37 2:26.12 4:51.62 1:10.36
39. BOKŮVKA Martin 0MREC(10.) 130 Bokmem E1+2000/2WD BMW E30 2.11 5.25 2:26.21 2.20 5.38 2:25.92 4:52.13 +1:10.87
40. THEIMER ST. Jiří 1FAS(30.) 85 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2-SH-2000 Peugeot 306 Maxi 2.28 5.42 2:26.74 2.20 2:26.97 4:53.71 +1:12.45
41. GRUNDOVÁ Nela 1FAS(31.) 377 KVMotorTeam s.r.o. E1H+2000 Mitsubishi Lancer EVO VIII 1.82 4.68 2:28.18 1.77 2:26.88 4:55.06 +1:13.80
42. FILIPÍN Jiří 1FAS(32.) 322 Filipín Jiří E1H-1400 Suzuki Swift GTi 2.06 5.13 2:27.44 2.08 2:27.86 4:55.30 +1:14.04
43. PETR Martin 0MREC(11.) 106 motorsport petr E1+2000/4WD Volkswagen Golf 2.8v6 turbo 1.72 4.75 2:27.89 1.78 4.92 2:27.72 4:55.61 +1:14.35
44. ŠTILEC Roman 1FAS(33.) 361 Roman Štilec E1H-1600 Honda Civic 2.22 5.56 2:28.55 2.17 2:27.79 4:56.34 +1:15.08
45. NOVÁK Marek 1FAS(34.) 336 Marek Novák Sprint Car-600 Honda CBR RR 600 1.74 4.48 2:28.67 1.59 2:27.83 4:56.50 +1:15.24
46. ČEPIČKA Vlastimil 0MREC(12.) 302 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer 1.75 4.53 2:28.24 1.61 4.38 2:29.55 4:57.79 +1:16.53
47. VOJÁČEK Petr 1FAS(35.) 44 ACCR Czech Ennoble Team A+3000 Mitsubishi Lancer Evo 8 1.81 4.59 2:28.87 1.77 2:28.93 4:57.80 +1:16.54
48. SATEK Jakub 1FAS(36.) 378 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Honda Civic Type R 2.23 5.42 2:29.68 2.24 2:28.26 4:57.94 +1:16.68
49. KUBICA Tomáš 0MREC(13.) 125 Domaslavice E1+2000/2WD VW Golf II 2.30 5.69 2:28.78 2.18 2:29.49 4:58.27 +1:17.01
50. VAŠEK Jiří 1FAS(37.) 91 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2-SH-2000 Škoda Octavia 2.10 5.25 2:29.44 2.21 2:29.56 4:59.00 +1:17.74
51. FIŠER Dušan 0MREC(14.) 280 Čechy pod Kosířem E1-1400 Škoda 130 1.94 4.98 2:31.52 1.90 4.95 2:31.06 5:02.58 +1:21.32
52. KUBICA Milan 0MREC(15.) 124 Domaslavice E1+2000/2WD VW Golf II 2.15 5.66 2:32.61 2.31 5.59 2:30.61 5:03.22 +1:21.96
53. MACH Jan 1FAS(38.) 76 Jan Mach E1-2000 Škoda Octavia CUP 2.23 5.52 2:32.17 2.23 2:31.53 5:03.70 +1:22.44
54. PODMAJERSKY Vladimir 0MREC(16.) 206 VP Racing E1-2000 Peugeot 206 RC 2:32.93 2.02 5.23 2:32.17 5:05.10 +1:23.84
55. ŽÁK Josef 1FAS(39.) 314 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-Škoda ZAV Škoda Š100 1.86 4.95 2:33.00 1.88 2:32.31 5:05.31 +1:24.05
56. STUDENÝ Lukáš 1FAS(40.) 332 Alcore motorsport E1H-Škoda ZAV škoda 110R 2.01 5.19 2:33.27 2.00 2:32.08 5:05.35 +1:24.09
57. WINTER Jaroslav 1FAS(41.) 369 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Honda Civic 2,0 Type R 2.09 5.29 2:33.08 2.15 2:32.32 5:05.40 +1:24.14
58. HAVIGER Milan 0MREC(17.) 202 Haviger motors sport E1-2000 Honda Civic 2:33.31 2.24 5.53 2:32.36 5:05.67 +1:24.41
59. BORKOVEC David 0MREC(18.) 5 B&H Motorsport E1-2000 Škoda Fabia TDi 2.43 5.93 2:32.17 2.54 6.11 2:33.78 5:05.95 +1:24.69
60. CHYTIL Ondřej 0MREC(19.) 61 Chytil Motorsport HA2/ZST - 1600 MTX 1-03 2.23 5.39 2:31.50 2.20 5.37 2:34.65 5:06.15 +1:24.89
61. MALÍK Lukáš 1FAS(42.) 341 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Opel Astra 0PC 2.15 5.37 2:34.21 2.19 2:32.56 5:06.77 +1:25.51
62. VYMĚTAL Lubomír 0MREC(20.) 179 LV car E1+2000/2WD BMW M3 2.06 5.37 2:33.63 2.15 5.48 2:33.23 5:06.86 +1:25.60
63. ŠTELC Lukáš 0MREC(21.) 347 KAPS Automatic S1+2000/4WD Mitsubishi Evolution IX 1.71 4.51 2:33.62 1.73 4.52 2:33.70 5:07.32 +1:26.06
64. KMÍNEK Zdeněk 1FAS(43.) 57 MJ Autosport GT+2000 Nissan 350Z Fairlady 2.25 5.57 2:33.46 2.30 2:34.10 5:07.56 +1:26.30
65. PLUHAŘ Jindřich 1FAS(44.) 301 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Nissan Sunny 2.06 5.28 2:34.48 2.04 2:33.57 5:08.05 +1:26.79
66. MÜLLER Lukáš 1FAS(45.) 331 Alcore Motorsport E1H-Škoda ZAV Škoda 100 1.95 5.04 2:36.40 2.02 2:34.35 5:10.75 +1:29.49
67. KREJČÍ Bohuslav 0MREC(22.) 102 KR pro Skoda historik E1-1400 Škoda Rapid 1.86 4.99 2:36.35 1.92 5.08 2:35.85 5:12.20 +1:30.94
68. HRABČÍK Milan 0MREC(23.) 139 Notor Motor.racing team E1-2000 Fiat Punto 2.13 5.28 2:36.69 2.13 5.26 2:36.76 5:13.45 +1:32.19
69. FILLOVA Kristyna 0MREC(24.) 396 KRTZ S1+2000/4WD Mitsubishi Evo 1.63 4.47 2:38.35 1.76 4.61 2:35.23 5:13.58 +1:32.32
70. STEJSKAL Bronislav 1FAS(46.) 70 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1-1400 Škoda Felicia Kit-Car 2.08 5.39 2:37.42 2.17 2:36.62 5:14.04 +1:32.78
71. HRUBÝ Milan 0MREC(25.) 172 Kv Motor Team s.r.o. E1-1600 Škoda Fabia FR16 2.27 5.60 2:37.18 2.28 5.51 2:37.03 5:14.21 +1:32.95
72. KRUPICA Lukáš 0MREC(26.) 499 Auto Špacír HA1-1300 Škoda 130 LR 1.90 5.23 2:38.27 2.03 5.44 2:37.16 5:15.43 +1:34.17
73. DOBRÝ Petr 0MREC(27.) 122 BMW Racing E1+2000/2WD BMW Compact 1.95 5.13 2:38.18 2.05 5.25 2:38.04 5:16.22 +1:34.96
74. HOMOLA Tomáš 0MREC(28.) 135 SPZ-VYSOČINA E1+2000/2WD BMW E30 2.21 2:36.86 2.25 5.64 2:39.45 5:16.31 +1:35.05
PADRTA Lukáš 0MREC 992 Lukáš Padrta Předjezdci Mitsubishi Evolution 2.05 5.50 2:37.96 1.94 5.26 2:38.44 5:16.40 1:35.14
75. HURTA Jakub 0MREC(29.) 105 B&H Motorsport E1-2000 Škoda Fabia TDi 2.35 6.00 2:38.52 2.37 2:38.93 5:17.45 +1:36.19
76. OSLADIL Jan 1FAS(47.) 312 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 Formule van diemen 2.25 5.48 2:38.19 2.19 2:40.18 5:18.37 +1:37.11
77. JELÍNEK Libor 0MREC(30.) 496 auto-jelinek HA1+2000 BMW CSL 3.5 1.95 4.91 2:39.90 1.97 4.95 2:38.98 5:18.88 +1:37.62
78. MACHOVÁ Tereza 1FAS(48.) 68 GMS RACING TEAM E1-1400 Suzuki Swift 2.15 5.37 2:40.31 2.20 2:38.60 5:18.91 +1:37.65
79. VRATIL Pavel 0MREC(31.) 464 CoraHB Historic racing club Jihlava HA1-2000 Opel Kadett Gsi 2.09 5.38 2:40.48 2.08 5.35 2:39.21 5:19.69 +1:38.43
80. ZMEŠKAL Miloš 1FAS(49.) 253 Miloš Zmeškal HA-K5-E9 Ralt RT 032 1.98 5.08 2:42.65 1.88 2:37.28 5:19.93 +1:38.67
81. SEDLÁK Martin 0MREC(32.) 109 MSMOTORSPORT E1-2000 Škoda Octavia 2 Cup 2.60 6.17 2:41.65 2.33 5.71 2:38.73 5:20.38 +1:39.12
82. JEŽEK Radim 1FAS(50.) 86 Radim Ježek E2-SH-1400 Škoda Falicia 2.21 7.18 2:41.35 2.09 2:40.12 5:21.47 +1:40.21
83. DOKOUPIL Roman 1FAS(51.) 209 Dokoupil Roman HA-K3-C1 Škoda 130 RS 1.99 5.48 2:40.86 1.97 2:41.34 5:22.20 +1:40.94
84. VAVROCH Petr 1FAS(52.) 327 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1400 VW Polo FOX 2.09 5.67 2:41.65 2.15 2:41.05 5:22.70 +1:41.44
85. JIRAS Pavel 0MREC(33.) 406 Autosport-Řeporyje HA1-1300 Škoda Škoda 130 RS 2:42.27 2.00 5.35 2:42.40 5:24.67 +1:43.41
86. ÁZSÓTH Ladislav 0MREC(34.) 388 LRT S1-2000 Ford Focus 2.20 5.54 2:43.35 2.22 5.55 2:41.62 5:24.97 +1:43.71
87. REMEŠ Dušan 0MREC(35.) 149 LV car E1+2000/2WD Bmw M3 LV car 2.14 5.28 2:45.88 2.13 2:40.01 5:25.89 +1:44.63
88. HAVIGER Petr 0MREC(36.) 485 Haviger Motors sport HA1-2000 Renault Clio 2.18 5.68 2:43.25 2.27 5.80 2:43.42 5:26.67 +1:45.41
89. MÁLEK Dan 0MREC(37.) 339 VPKmotors S1-1600 Škoda Felicia RS 2.17 5.65 2:43.64 2.15 5.57 2:43.62 5:27.26 +1:46.00
90. NAVRÁTIL František 1FAS(53.) 342 František Navrátil E1H-1600 Honda civic VTi 2.24 5.74 2:44.36 2.28 2:43.33 5:27.69 +1:46.43
91. VOZDECKÝ David 0MREC(38.) 71 Maverick Rescue Historic Hillclimb Racing Team HA2/ZST - 1600 Formule Mtx 1-03 2.29 6.03 2:43.93 2.19 5.66 2:44.45 5:28.38 +1:47.12
92. ŠÁLEK Jan 1FAS(54.) 335 Alcore Motorsport E2H-SS-1600 Estonia 21 2.09 5.24 2:46.38 2.00 2:42.30 5:28.68 +1:47.42
93. STRNAD Petr 1FAS(55.) 309 Petr Strnad E1H-Škoda ZAV Škoda Škoda 130LR 2.02 5.30 2:42.33 2.00 2:46.50 5:28.83 +1:47.57
94. HEJL Vladimír 1FAS(56.) 319 Vladimír Hejl E1H-1600 Citroen Saxo VTS 2.34 5.97 2:46.00 2.37 2:43.50 5:29.50 +1:48.24
95. ŠABÍK Martin 0MREC(39.) 313 LRT Autosklo Nové Zámky S1-2000 Ford Focus 2.24 5.59 2:46.98 2.21 2:44.20 5:31.18 +1:49.92
96. VOZDECKÝ Dominik 1FAS(57.) 296 Dominik Vozdecký HA-K5-E3 MTX 1-03 2:46.34 1.96 2:45.66 5:32.00 +1:50.74
97. BROŽ Robert 1FAS(58.) 238 Robert Brož HA-K3-C1 Škoda 130 RS 1.96 5.41 2:46.30 1.94 2:45.73 5:32.03 +1:50.77
98. NASTOUPIL Lukáš 0MREC(40.) 290 PNTH E1-1600 Honda crx 2.41 5.91 2:48.20 2.39 5.96 2:45.75 5:33.95 +1:52.69
99. HRADIL Vladimír 1FAS(59.) 350 Vladimír Hradil E1H-Škoda ZAV Škoda 110R 2.24 5.79 2:50.41 2.22 2:45.08 5:35.49 +1:54.23
100. TRNKA Jan 1FAS(60.) 42 JAN TRNKA A-1400 Skoda FELICIA 2.40 5.95 2:49.19 2.28 2:47.29 5:36.48 +1:55.22
101. KNAPEK Tomáš 1FAS(61.) 399 Knapek Tomáš E2H-SS-1400 MTX Faster 2.24 5.37 2:53.76 2.07 2:42.87 5:36.63 +1:55.37
102. KOPEČEK Jiří 1FAS(62.) 308 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Opel Astra 2.16 5.89 2:48.69 2.21 2:48.00 5:36.69 +1:55.43
103. KOČIŘÍK David 1FAS(63.) 329 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-Škoda ZAV Škoda Rapid 2.09 5.61 2:49.41 2.05 2:47.57 5:36.98 +1:55.72
104. GRUNTORÁD František 1FAS(64.) 40 Auto Racing Team Praha A-2000 Renault Clio RS 2.48 6.19 2:49.42 2.56 2:50.21 5:39.63 +1:58.37
ŽÁČEK Michal 0MREC 980 Žáček Předjezdci BMW 328i 2.37 6.04 2:54.00 2.36 5.91 2:52.54 5:46.54 2:05.28
105. KADLEČEK Jiří 0MREC(41.) 398 Honda S1-1600 Honda 1.6 Vti Honda 2.10 5.65 2:55.23 17.43 5.59 2:51.40 5:46.63 +2:05.37
106. HIMMER Petr 1FAS(65.) 330 Alcore Motorsport, o.s. E1H-Škoda ZAV Škoda 130 LR 2.00 5.56 2:53.91 1.94 2:52.81 5:46.72 +2:05.46
107. HORNÍČEK Filip 0MREC(42.) 240 F.H. RAcing E1-1400 Škoda Felicia 2.24 5.97 2:54.66 2.26 6.02 2:52.18 5:46.84 +2:05.58
108. SVOBODA Libor 1FAS(66.) 371 Libor Svoboda E1H-1600 Honda Civic 2.46 6.28 2:53.46 2.46 2:53.43 5:46.89 +2:05.63
109. PŘENOSIL Miroslav 0MREC(43.) 181 LPGpower E1-1400 Škoda 130 RS 1.86 5.15 2:55.30 1.87 5.18 2:52.78 5:48.08 +2:06.82
110. ZOUFALÝ Karel 1FAS(67.) 334 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Felicia PickUP Freestyle 2.13 5.47 2:55.57 2.21 2:54.09 5:49.66 +2:08.40
111. PATERA Michal 0MREC(44.) 527 Patera Motorsport HA1-K-1300 Zastava 101 Special 2.36 5.99 2:55.38 2.22 5.85 2:55.66 5:51.04 +2:09.78
112. MŇUK Radek 1FAS(68.) 288 Radek Mňuk HA-K3-C1 Škoda 130 RS 2.16 5.82 2:56.51 2.19 2:54.74 5:51.25 +2:09.99
113. OSLADIL Jan 0MREC(45.) 131 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1-2000 Ford Focus 2.17 5.50 2:58.36 2.21 5.57 2:53.79 5:52.15 +2:10.89
114. SEMKOVA Lenka 0MREC(46.) 498 Auto Špacír HA1-1300 Škoda 130 LR 2.04 5.45 2:57.13 1.89 2:55.20 5:52.33 +2:11.07
115. BROUSEK Adam 0MREC(47.) 456 HUSTLE Racing HA1-1300 Mini Special 2:57.08 2.32 5.67 2:57.40 5:54.48 +2:13.22
116. ŠPILKA Michal 0MREC(48.) 282 MetalBend motorsport E1-1400 Škoda Felicia pick-up 2.49 6.31 2:57.95 2.48 6.26 2:57.32 5:55.27 +2:14.01
117. FURIŠ Karel 0MREC(49.) 470 SVS Hobby Autosport HA1-2000 Peugeot 205 GTI 2.26 6.01 2:59.23 2.49 2:59.57 5:58.80 +2:17.54
118. RAŠKA Stanislav 0MREC(50.) 501 Raska racing team HA1-K-1600 VW Golf 1.6 GTi 2.28 6.08 2:59.07 2.37 6.15 3:00.30 5:59.37 +2:18.11
119. NEUBAUER Marie - Luise 0MREC(51.) 210 MSC Rottenegg E1-1600 VW Polo 2.20 5.96 2:59.74 2.22 5.96 3:02.74 6:02.48 +2:21.22
120. FURIŠ Filip 0MREC(52.) 412 SVS Hobby Autosport HA1-2000 Peugeot 205 GTI 3:03.94 2.34 6.40 3:01.98 6:05.92 +2:24.66
121. MÁLKOVÁ Simona 1FAS(69.) 67 Miloš Zmeškal E1-1600 Ford Fiesta 2.38 6.14 3:09.79 2.44 3:09.61 6:19.40 +2:38.14
BAUER Patrik 0MREC 971 Bauer Racing Předjezdci Vw 11 Brouk 2.58 7.44 3:14.86 2.56 7.50 3:11.45 6:26.31 2:45.05
KRÁLÍK Adam 0MREC 955 kralikteam Předjezdci Citroen Saxo VTS 2.50 6.82 3:13.60 2.36 6.65 3:13.44 6:27.04 2:45.78
122. RIPPL David 1FAS(70.) 394 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Renault Clio 2.24 6.37 3:20.75 2.23 3:09.45 6:30.20 +2:48.94
123. JANSA Emil 0MREC(53.) 500 AVION TEAM HA1-K-1300 Fiat 127 fiat 127 2.30 7.77 3:34.81 2.35 6.64 3:30.06 7:04.87 +3:23.61
KRAKOVIČ Radek 1FAS 303 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 Fiks 09RK 1.85 4.48 - DNF - - DNS - - DNF -
OŠMERA Jiří 1FAS 88 Jiří Ošmera E2-SH-2000 VW Scirocco 2.20 5.53 - DNF - - DNS - - DNF -
ONDREJKA Ján 1FAS 273 Ján Ondrejka HA-K2-B4 Giom 1 - DNS - - DNS - - DNF -
KOPIŠTĚ Daniel 0MREC 228 Hobby Racing Team Kutná Hora E1-1600 Škoda 120 S Rallye 1.97 5.41 2:52.69 2.01 5.43 - DNF - - DNF -
ŠUSTR Miloslav 0MREC 151 BP-autosport E1-1600 Škoda Favorit Šustr Miloslav - DNS - - DNS - - DNF -
KAŠPAR Vilém 0MREC 10 VPKmotors S1-2000 Škoda Fabia RS - DNS - - DNS - - DNF -
CAKL Filip 0MREC 363 VPK motors S1-2000 Skoda Fabia Rs - DNS - - DNS - - DNF -
GRYGAR David 0MREC 292 bez tymu E1-1400 Škoda Felicie - DNS - - DNS - - DNF -
MACEK Vojtěch 0MREC 150 Bruntál E1-1600 Škoda 110 R - DNS - - DNS - - DNF -
ŠVÁB Kamil 0MREC 404 HL motorsport HA1-2000 Opel Astra Gsi 2.26 5.70 - DNF - - DNS - - DNF -
ZELENÝ Milan 0MREC 484 Historic racing club Jihlava HA1-1300 Škoda 130LR 1.96 5.28 2:40.08 - DNS - - DNF -
BROUSEK Petr 0MREC 477 Hustle HA1-1300 Mini Cooper Mini cooper 2.89 3:13.54 - DNS - - DNF -
ČERNÍN Václav 0MREC 213 KV Motor Team s.r.o. E1+2000/4WD Mitsubishi Eclipse Evo 750+ - DNS - - DNS - - DNF -
BÍNA Václav 0MREC 448 Team Racing Škoda Městec Králové HA1-1300 Škoda Škoda 120LS - DNS - - DNS - - DNF -
KRUŽÍK Josef 0MREC 434 Historic racing club Jihlava HA1-1300 Škoda Škoda 130LR - DNS - - DNS - - DNF -
KIML ML. Jiří 0MREC 411 Ji-Go Pneuservis HA1-1300 Škoda 120 LS - DNS - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Event
17:34:57 Konec dnešního závodu, zítra se môžete těšit zítra na veterány.
17:34:07 Konec 2. závodní jízdy MČR, následuje svoz.
17:27:47 Posledních pár aut do konce, pokračujeme.
17:24:15 Probíhá úklid tratě.
16:48:28 Startuje 1. závodní vozidlo MČR ve 2. závodní jízdě.
16:42:39 Připravuje se 2. závodní jízda MČR.
16:33:59 Dojedeme dablery a seriál MREC je u konce.
16:26:21 Dojedeme dablery a seriál MREC je u konce.
16:17:09 Konec 2. závodní jízdy MREC, následuje svoz.
15:34:23 Startuje 1. závodní vozidlo MREC.
15:28:14 Připravujeme 2. závodní jízdu.
15:06:05 Následuje svoz vozidel