On-line results
 
PRAMOS XIII. Divácká 13°, Diváky (CZ), 23.09.2018 - Competition - Run 2
 
 
 
 
 
Last 5 in Finish
 
Rank Driver Series # Nation Class 1-st RUN 2-nd RUN RUN
1. KOMÁREK David 1 E2-SC-3000 58.21 58.07 1:56.28
2. ŠPALEK Jiří 4 E2-SC-3000 1:03.26 1:02.52 2:05.78
3. NECKÁŘ Libor 305 E2H-SC-2000 1:05.24 1:03.56 2:08.80
5. CHUDOBA Zdeněk 357 E2H-SC-2000 1:07.52 1:06.79 2:14.31
10. KRÁČMAR Zdeněk 388 E2H-SC-1400 1:10.22 1:10.72 2:20.94
 
End Race at 16:14
 
Absolute results
 
Rank Driver Series # Nation Team Class Car 20m 100m 1150m 1-st RUN 20m 100m 1150m 2-nd RUN RUN Gap
1. KOMÁREK David 1FAS 1 Liqui Moly racing E2-SC-3000 Norma M20FC KOMVET 2.22 5.12 26.49 58.21 2.25 5.12 26.30 58.07 1:56.28 v=148.60
2. ŠPALEK Jiří 1FAS 4 Liqui Moly racing E2-SC-3000 Norma M20F EVO 2.12 5.15 28.92 1:03.26 2.15 5.26 28.53 1:02.52 2:05.78 +9.50
3. NECKÁŘ Libor 1FAS 305 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SC-2000 Ligier JS53 EVO2 2.24 5.13 29.57 1:05.24 2.01 4.85 28.91 1:03.56 2:08.80 +12.52
4. NOVICKÝ Michal 1FAS 302 Michal Novický E2H-SC-2000 Ligier JS49 Honda 2.25 5.23 29.20 1:04.38 2.21 5.16 29.36 1:04.74 2:09.12 +12.84
5. CHUDOBA Zdeněk 1FAS 357 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SC-2000 Norma M 20F 2.29 5.40 30.97 1:07.52 2.36 5.69 30.94 1:06.79 2:14.31 +18.03
6. KRAKOVIČ Radek 1FAS 303 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 Fiks 09RK 2.20 5.44 31.04 1:07.58 2.20 5.25 30.48 1:07.13 2:14.71 +18.43
7. ŠUBERT Drahoslav 1FAS 65 LIQUI MOLY RACING TEAM E1+3000 Mitsubishi Lancer WRC 05 2.06 5.05 30.09 1:07.46 2.04 5.07 30.47 1:07.27 2:14.73 +18.45
8. BERGER Karel 1FAS 326 Karel Berger E2H-SS-1400 Formula Konig E2 2.22 5.29 31.55 1:08.50 2.19 5.22 31.08 1:07.76 2:16.26 +19.98
9. HLAVINKA Josef 1FAS 315 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 Tomis 99-04 2.48 5.74 32.27 1:09.67 2.61 5.90 32.50 1:09.82 2:19.49 +23.21
10. KRÁČMAR Zdeněk 1FAS 388 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SC-1400 Demon Car CM1000 1.95 4.90 32.41 1:10.22 1.92 4.86 32.60 1:10.72 2:20.94 +24.66
11. KOLBÁBEK Radek 0MREC 107 LRT - Profi Performance E1+2000/4WD Ford Sierra 4000 1.94 5.02 32.20 1:11.57 1.90 4.99 32.19 1:11.51 2:23.08 +26.80
12. SAJLEROVÁ Gabriela 1FAS 33 Liqui Moly Racing Team N+3000 Mitsubishi Lancer EVO X 1.98 5.13 32.36 1:11.38 2.02 5.22 33.36 1:12.90 2:24.28 +28.00
13. JERMAN Martin 1FAS 55 ACCR Czech Jerman Team GT+2000 Lamborghini Gallardo GT3 2.26 5.69 31.89 1:10.99 2.31 5.86 32.49 1:13.50 2:24.49 +28.21
14. KASPAR Jarda 0MREC 321 VPK motors S1+2000/4WD Mitsubischi EVO 9 2.04 5.32 32.88 1:12.86 2.08 5.42 33.14 1:12.38 2:25.24 +28.96
15. OŠMERA Jiří 1FAS 88 Jiří Ošmera E2-SH-2000 VW Scirocco 2.56 6.23 35.03 1:14.66 2.62 6.30 35.34 1:15.29 2:29.95 +33.67
HYBASEK Pavel 0MREC 954 Komvet racing Předjezdci Mitsubishi Evo 6 2.22 5.59 33.67 1:14.62 2.16 5.55 34.25 1:15.65 2:30.27 33.99
16. FILIPÍN Jiří 1FAS 322 Filipín Jiří E1H-1400 Suzuki Swift GTi 2.48 5.95 34.72 1:14.85 2.44 5.99 35.81 1:16.67 2:31.52 +35.24
17. ŽÁČEK Petr 1FAS 383 LEGENDY E1H+2000 Audi Sport Quattro S1 1.78 5.07 34.83 1:17.49 2.10 5.49 34.54 1:15.13 2:32.62 +36.34
18. DĚDEK David 1FAS 47 Auto Racing Team Praha A-2000 Alfa Romeo 147 2,0 TS 2.75 6.45 35.34 1:16.40 2.86 6.57 35.37 1:16.55 2:32.95 +36.67
19. KOTEK Pavel 1FAS 93 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2-SH-3000 BMW M3 2.88 6.59 34.75 1:15.23 2.80 6.39 36.57 1:17.77 2:33.00 +36.72
NEVESELÝ Radek 0MREC 987 GTImotors Předjezdci Volkswagen Golf GTi 2.69 6.67 35.07 1:17.01 2.82 6.85 34.90 1:16.37 2:33.38 37.10
20. KUBICA Tomáš 0MREC 125 Domaslavice E1+2000/2WD VW Golf II 2.60 6.64 35.64 1:19.29 2.53 6.48 35.36 1:15.95 2:35.24 +38.96
21. KAŠPAR Vilém 0MREC 10 VPKmotors S1-2000 Škoda Fabia RS 2.58 6.35 36.32 1:17.91 3.63 6.49 36.85 1:18.63 2:36.54 +40.26
22. VYMĚTAL Lubomir 1FAS 379 Vymětal E1H+2000/2WD BMW M3 2.40 5.96 36.49 1:17.60 2.46 6.07 36.78 1:18.99 2:36.59 +40.31
23. ŠRAHŮLEK Petr 0MREC 173 JPmotorsport E1-1400 Škoda 130RSEvo1 2.46 6.33 36.55 1:19.01 2.35 6.05 36.21 1:18.83 2:37.84 +41.56
24. GRUNDOVÁ Nela 1FAS 377 KVMotorTeam s.r.o. E1H+2000 Mitsubishi Lancer EVO IX 2.14 5.62 35.49 1:18.44 2.19 5.82 36.80 1:19.41 2:37.85 +41.57
25. VRATIL Pavel 0MREC 464 CoraHB Historic racing club Jihlava HA1-2000 Opel Kadett Gsi 2.43 6.16 36.92 1:19.81 2.49 6.22 36.73 1:19.37 2:39.18 +42.90
26. MACEK Vojtěch 0MREC 150 Bruntál E1-1600 Škoda 110 R 2.28 5.84 36.48 1:19.35 2.17 5.77 36.76 1:19.88 2:39.23 +42.95
27. FILLOVA Kristyna 0MREC 396 KRTZ S1+2000/4WD Mitsubishi Evo 2.21 5.71 36.41 1:20.27 2.16 5.66 35.58 1:19.23 2:39.50 +43.22
28. HRUBÝ Milan 0MREC 172 Kv Motor Team s.r.o. E1-1600 Škoda Fabia FR16 2.70 6.42 37.23 1:19.49 2.69 6.42 37.42 1:20.05 2:39.54 +43.26
MOTALEK Milan 0MREC 956 KOMVET racing Předjezdci Mitsubishi Evo 7 2.13 5.65 36.13 1:19.85 2.11 5.65 36.75 1:20.03 2:39.88 43.60
29. STUDENÝ Lukáš 1FAS 332 Alcore motorsport E1H-Škoda ZAV škoda 110R 2.42 6.01 36.41 1:18.04 2.39 6.08 38.30 1:21.84 2:39.88 +43.60
30. MÜLLER Lukáš 1FAS 331 Alcore Motorsport E1H-Škoda ZAV Škoda 100 2.19 5.66 36.95 1:19.77 2.34 5.88 37.55 1:20.70 2:40.47 +44.19
31. KMÍNEK Zdeněk 1FAS 57 MJ Autosport GT+2000 Nissan 350Z Fairlady 2.86 6.86 37.36 1:19.79 2.84 7.05 38.50 1:21.41 2:41.20 +44.92
32. ŠTILEC Roman 1FAS 361 Roman Štilec E1H-1600 Honda Civic 2.69 6.53 36.89 1:17.76 2.71 6.50 38.92 1:23.47 2:41.23 +44.95
33. KREJČÍ Bohuslav 0MREC 102 KR pro Skoda historik E1-1400 Škoda Rapid 2.16 5.71 37.24 1:20.61 2.17 5.76 37.31 1:21.29 2:41.90 +45.62
34. SEDLÁK Martin 0MREC 109 MSMOTORSPORT E1-2000 Škoda Octavia 2 2.89 6.59 37.50 1:20.44 2.91 6.82 37.99 1:21.55 2:41.99 +45.71
35. ČEPIČKA Vlastimil 0MREC 302 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer 1.95 5.43 36.29 1:20.73 1.90 5.42 36.64 1:21.55 2:42.28 +46.00
36. PETR Dlouhý 1FAS 339 AUTOSPORTDLOUHY Sprint Car-600 Buggy Barracuda Yamaha 600 1.93 5.38 37.93 1:21.63 1.93 5.37 37.97 1:21.16 2:42.79 +46.51
37. ZELENÝ Milan 0MREC 484 Historic racing club Jihlava HA1-1300 Škoda 130LR 2.25 6.00 39.42 1:22.18 2.21 5.98 38.15 1:20.88 2:43.06 +46.78
38. CAKL Filip 0MREC 363 VPK motors S1-2000 Skoda Fabia Rs 2.82 6.84 38.76 1:22.89 4.23 6.79 37.99 1:21.17 2:44.06 +47.78
39. MÁLEK Dan 0MREC 339 VPKmotors S1-1600 Škoda Felicia RS 2.72 6.59 38.41 1:21.68 2.65 6.64 38.69 1:22.81 2:44.49 +48.21
40. BORKOVEC David 0MREC 5 B&H Motorsport E1-2000 Škoda Fabia TDi 3.53 8.58 40.17 1:23.54 3.60 7.28 37.90 1:21.01 2:44.55 +48.27
41. ŠÁLEK Jan 1FAS 335 Alcore Motorsport E2H-SS-1600 Estonia 21 2.28 5.77 37.36 1:21.13 2.33 5.91 38.47 1:23.45 2:44.58 +48.30
42. DOBRÝ Petr 0MREC 122 BMW Racing E1+2000/2WD BMW Compact 2.57 6.31 38.54 1:23.10 2.58 6.32 38.72 1:21.59 2:44.69 +48.41
PADRTA Lukáš 0MREC 992 Lukáš Padrta Předjezdci Mitsubishi Evolution 2.45 6.37 36.97 1:21.35 2.43 6.23 36.56 1:23.76 2:45.11 48.83
43. KUBICA Milan 0MREC 124 Domaslavice E1+2000/2WD VW Golf II 2.71 6.52 38.15 1:22.58 2.65 6.62 39.58 1:23.15 2:45.73 +49.45
44. DOKOUPIL Roman 1FAS 209 Dokoupil Roman HA-K3-C1 Škoda 130 RS 2.32 6.23 38.71 1:21.71 2.46 6.38 40.66 1:24.38 2:46.09 +49.81
45. HOSNEDL Jan 1FAS 45 Jan Hosnedl A-2000 Renault Clio sport 2.84 6.87 39.08 1:22.58 2.81 6.86 39.63 1:23.69 2:46.27 +49.99
46. ÁZSÓTH Ladislav 0MREC 388 LRT S1-2000 Ford Focus 3.06 7.02 38.28 1:22.88 2.89 6.82 38.57 1:23.88 2:46.76 +50.48
47. MALEŇÁK Dušan 0MREC 113 DVDV Racing Team E1-1400 Škoda 130 LR/H 2.36 6.01 37.79 1:20.24 2.22 5.87 41.09 1:26.98 2:47.22 +50.94
48. HURTA Jakub 0MREC 105 B&H Motorsport E1-2000 Škoda Fabia TDi 6.35 6.96 38.70 1:23.54 3.53 7.12 39.10 1:24.36 2:47.90 +51.62
49. NASTOUPIL Lukáš 0MREC 290 PNTH E1-1600 Honda crx 2.75 6.81 39.52 1:25.02 2.72 6.73 39.48 1:24.89 2:49.91 +53.63
50. OSLADIL Jan 0MREC 20 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2/C-1600 Formule van diemen 2.61 25.31 40.51 1:24.68 2.67 6.45 41.09 1:25.90 2:50.58 +54.30
ŽÁČEK Michal 0MREC 980 Žáček Předjezdci BMW 328i 2.81 7.04 39.12 1:25.40 2.85 7.12 39.23 1:25.79 2:51.19 54.91
51. ŠTELC Lukáš 0MREC 347 KAPS Automatic S1+2000/4WD Mitsubishi Evolution IX 1.97 5.27 38.25 1:22.33 2.40 5.88 42.57 1:29.08 2:51.41 +55.13
52. JELÍNEK Libor 0MREC 496 auto-jelinek HA1+2000 BMW CSL 3.5 2.48 6.74 40.51 1:26.48 2.55 6.33 40.80 1:26.92 2:53.40 +57.12
53. STROSZ Milan 0MREC 112 Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia 2.69 6.63 41.15 1:27.36 2.68 6.63 41.05 1:27.55 2:54.91 +58.63
54. ZOUFALÝ Karel 1FAS 334 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Felicia PickUP Freestyle 2.69 6.60 41.22 1:27.35 2.64 6.60 41.27 1:27.73 2:55.08 +58.80
55. MŇUK Radek 1FAS 288 Radek Mňuk HA-K3-C1 Škoda 130 RS 2.39 6.42 41.46 1:28.20 2.27 6.31 41.32 1:27.19 2:55.39 +59.11
56. FELCMAN David 0MREC 303 ScuderiaMotorsport S1+2000/2WD Peugeot SRC 2.94 7.37 41.62 1:27.48 2.96 7.38 42.19 1:28.06 2:55.54 +59.26
57. KOPEČEK Jiří 1FAS 308 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Opel Astra 2.73 7.06 41.28 1:28.07 2.74 7.07 41.65 1:28.03 2:56.10 +59.82
58. ORAVEC David 0MREC 111 Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia 2.51 6.36 40.35 1:26.77 2.61 6.53 40.72 1:29.44 2:56.21 +59.93
59. ŠPLÍCHAL David 0MREC 432 Šplouchy garage HA1-2000 Volkswagen Golf 2.68 6.73 41.60 1:27.82 2.76 6.78 42.26 1:28.99 2:56.81 +1:00.53
60. MALÍK Lukáš 1FAS 341 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Opel Astra OPC 2.70 6.61 36.85 1:18.25 3.21 8.42 51.55 1:39.66 2:57.91 +1:01.63
61. ŠABÍK Martin 0MREC 313 LRT Autosklo Nové Zámky S1-2000 Ford Focus 2.78 6.67 40.60 1:28.86 2.99 7.25 42.12 1:30.76 2:59.62 +1:03.34
62. ŠTĚRBA Vojtěch 0MREC 171 B&H Motorsport E1-2000 Škoda Fabia TDi 4.25 6.99 41.43 1:29.67 4.10 7.15 42.29 1:30.37 3:00.04 +1:03.76
63. KADLEČEK Jiří 0MREC 398 Honda S1-1600 Honda 1.6 Vti Honda 2.65 7.63 43.58 1:31.59 2.57 6.74 41.22 1:28.76 3:00.35 +1:04.07
64. SVOBODA Libor 1FAS 371 Libor Svoboda E1H-1600 Honda Civic 3.09 7.41 43.05 1:30.31 3.01 7.23 44.27 1:31.56 3:01.87 +1:05.59
65. STRNAD Petr 1FAS 309 Petr Strnad E1H-Škoda ZAV Škoda Škoda 130LR 2.33 6.00 39.10 1:25.52 2.45 6.29 43.35 1:37.73 3:03.25 +1:06.97
66. RAŠKA Stanislav 0MREC 501 Raska racing team HA1-K-1600 VW Golf 1.6 GTi 2.94 7.44 44.20 1:33.84 3.00 7.47 43.79 1:32.08 3:05.92 +1:09.64
67. ŠPILKA Michal 0MREC 282 MetalBend motorsport E1-1400 Škoda Felicia pick-up 2.99 7.35 43.38 1:32.94 3.13 7.52 44.32 1:34.49 3:07.43 +1:11.15
68. FIRTL Stanislav 0MREC 158 Firtl Motorsport E1-1150 Suzuki Swift 3.06 8.01 45.20 1:35.00 3.23 8.10 45.03 1:34.21 3:09.21 +1:12.93
69. KŘEPELKA Lukáš 0MREC 316 ScuderiaMotorsport S1+2000/2WD Peugeot SRC 3.15 7.65 44.71 1:34.72 3.06 8.03 45.82 1:35.36 3:10.08 +1:13.80
BAUER Patrik 0MREC 971 Bauer Racing Předjezdci Vw 11 Brouk 2.62 7.15 46.67 1:37.74 2.73 7.48 46.89 1:37.92 3:15.66 1:19.38
70. MESÁROŠ Ján 0MREC 508 MEŠI HA1-K-1300 škoda 120S 2.78 7.15 45.49 1:36.47 2.74 7.14 47.22 1:39.99 3:16.46 +1:20.18
TOUŠEK Petr 0MREC 994 BestTurbo Předjezdci BMW E 30 316 2.74 7.59 46.69 1:36.79 2.84 7.98 49.56 1:40.14 3:16.93 1:20.65
KRÁLÍK Adam 0MREC 955 kralikteam Předjezdci Citroen Saxo VTS 2.87 7.76 47.88 1:38.25 2.87 7.78 48.28 1:38.82 3:17.07 1:20.79
71. ONDREJKA Ján 0MREC 424 JOSK Racing team HA1-2000 Škoda 130 RS 2.55 7.00 46.35 1:39.67 2.50 6.86 46.25 1:39.59 3:19.26 +1:22.98
72. ŠTĚRBA Václav 0MREC 502 Raska racing team HA1-K-1600 VW Golf 1.6 GTi 3.10 7.70 47.38 1:41.49 3.03 7.54 48.05 1:42.32 3:23.81 +1:27.53
73. JANSA Emil 0MREC 500 AVION TEAM HA1-K-1300 Fiat 127 fiat 127 2.76 7.51 52.97 1:48.37 2.76 7.58 51.84 1:49.33 3:37.70 +1:41.42
74. WINTER Jaroslav 1FAS 369 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Honda Civic 2,0 Type R 2.56 6.28 37.75 1:20.80 2.64 6.36 50.94 2:26.76 3:47.56 +1:51.28
ŠPILKA Václav 0MREC 979 MetalBend motorsport Předjezdci Lada 2105 2.99 8.41 54.64 1:53.88 3.06 8.43 56.53 1:54.37 3:48.25 1:51.97
SLOVÁČEK Michal 0MREC 104 Svijany Racing E1-2000 Honda Civic Type R 2.56 6.09 34.49 - DNF - - DNS - - DNF -
SAJLER Filip 1FAS 32 Liqui Moly Racing Team N+3000 Mitsubishi Lancer EVO X 2.07 5.60 33.97 1:13.77 - DNS - - DNF -
 
Time Icon Event
16:13:55 Preteky sú ukončené
15:52:13 Pokračujeme vozidlami MČR
14:49:37 Pokračujeme hlavným št. poľom MREC
14:40:06 Štartujú dablérske vozidlá