On-line results
 
Autoslalom PRAMOS XIII. Divácká 13° II., Diváky (CZ), 21.09.2018 - Competition - Run 3
 
 
 
 
 
Last 5 in Finish
 
Rank Driver # Nation Class 1-st RUN 2-nd RUN 3-nd RUN RUN
21. BAUER Irena 911 AS-HA1-Veterán 2:44.30 2:45.52 2:41.46 5:25.76
17. BAUER Patrik 917 AS-HA1-Veterán 2:11.22{+2} 2:11.17{+2} 2:10.80{+2} 4:21.97
5. KAWULOK Jiří 898 AS-HA1+2000 1:51.02 1:51.07 1:53.60{+2} 3:42.09
13. KADLEC František 861 AS-HA1+2000 2:05.00 2:05.48 2:02.44 4:07.44
19. JANSA Emil 851 AS-HA1-1300 2:32.56{+8} 2:28.63{+8} 2:23.21{+2} 4:51.84
 
End Race at 14:18
 
Absolute results
 
Rank Driver # Nation Team Class Car 1-st RUN 2-nd RUN 10m 3-nd RUN RUN Gap
1. PADRTA Lukáš 730 Lukáš Padrta AS-E1-2000 VW Golf IV 1:47.85 1:48.32 1:48.72{+2} 3:36.17 v=79.93
2. HOMOLA Tomáš 735 SPZ-VYSOČINA AS-E1+2000 BMW E30 1:50.08 1:49.94 1:48.98 3:38.92 +2.75
3. HOUSKA Roman 682 SPZ-VYSOČINA AS-S1+2000 Bmw M3 e46 1:51.15 1:49.80 1:50.61 3:40.41 +4.24
4. ŘEHÁK Vlastimil 656 Řehy SUBARU AS-S1+2000 Subaru IMPREZA 1:50.72 1:49.88 1:51.17 3:40.60 +4.43
5. KAWULOK Jiří 898 autochodura - JKmotorsport AS-HA1+2000 BMW E30 1:51.02 1:51.07 1:53.60{+2} 3:42.09 +5.92
6. MAREK Lukáš 627 Historic Racing club Jihlava AS-S1+2000 BMW E36 1:54.10{+4} 1:52.71{+4} 1:53.12{+4} 3:45.83 +9.66
7. ŽÁČEK Michal 699 Žáček AS-S1+2000 BMW 328 1:53.37 1:54.73{+2} 1:54.29{+2} 3:47.66 +11.49
8. DOBRÝ Petr 712 BMW Racing AS-E1+2000 BMW Compact 1:54.87{+2} 1:55.52{+4} 1:54.39{+2} 3:49.26 +13.09
9. STODOLA Petr 610 Weslay racing team AS-S1-1600 Honda CRX 1:55.35 1:55.36 1:55.95 3:50.71 +14.54
10. VLK Erik 630 Vlčák motorsport AS-S1+2000 Opel Astra F GSI 1:58.37 1:59.54 1:57.64 3:56.01 +19.84
11. ŠTĚPÁNKOVÁ Natálie 797 AV díly Praha AS-E1-2000 Volvo 480 2:03.89 2:02.68 1:59.36 4:02.04 +25.87
12. ŠPILKA Michal 703 MetalBend motorsport AS-E1-1400 Škoda Felicia pick-up 2:03.40 2:02.03 2:03.15 4:05.18 +29.01
13. KADLEC František 861 Fk motorsport AS-HA1+2000 BMW E30 2:05.00 2:05.48 2:02.44 4:07.44 +31.27
14. PEŘINA Michal 608 racing.team1.cz AS-S1-2000 Hyundai Coupe 2:09.32{+4} 2:04.54 2:04.56 4:09.10 +32.93
15. LISKA Radim 642 racing.team1.cz AS-S1-2000 Peugeot 206 2:05.74{+4} 2:21.68{+22} 2:04.04 4:09.78 +33.61
16. BARTOŠ Miroslav 767 AV díly Praha AS-E1-2000 Volvo 480 2:10.16{+2} 2:13.87{+4} 2:07.76 4:17.92 +41.75
17. BAUER Patrik 917 BAUER Racing AS-HA1-Veterán Volkswagen 11 Brouk 2:11.22{+2} 2:11.17{+2} 2:10.80{+2} 4:21.97 +45.80
18. KRÁLÍK Adam 755 kralikteam AS-E1-1400 Citroen Saxo VTS 2:17.42{+2} 2:15.52 2:11.95 4:27.47 +51.30
19. JANSA Emil 851 AVION TEAM AS-HA1-1300 Fiat 127 2:32.56{+8} 2:28.63{+8} 2:23.21{+2} 4:51.84 +1:15.67
20. ŠPILKA Václav 702 MetalBend motorsport AS-E1-1600 Lada 2105 2:33.43{+2} 2:39.40{+2} 2:40.46{+2} 5:12.83 +1:36.66
21. BAUER Irena 911 BAUER Racing AS-HA1-Veterán Volkswagen 11 Brouk 2:44.30 2:45.52 2:41.46 5:25.76 +1:49.59
 
Time Icon Event
14:17:27 Dnešné preteky sú ukončené; dovidenia zajtra
14:16:07 Posledné vozidlo na trati
13:52:40 Je odštartované