On-line results
 
ECCE HOMO VII. Šternberský vrch, Šternberk (CZ), 20.04.2019 - Competition - Run 2
 
 
 
 
 
Last 5 in Finish
 
Rank Driver # Nation Class 1-st RUN 2-nd RUN RUN
1. NEVĚŘIL Dušan 30 E2/C+2000 1:19.52 1:19.84 2:39.36
3. NOVICKÝ Michal 19 E2/C-2000 1:29.76 1:29.15 2:58.91
19. KOPEČEK Jiří 32 E2/C-2000 1:46.05 1:46.94 3:32.99
2. SUROWKA Jaroslav 17 E2/C-2000 1:28.88 1:29.04 2:57.92
4. MADRIAN Ferdinand 4 E2/C+2000 1:31.05 1:28.49 2:59.54
 
End Race at 16:24
 
Absolute results
 
Rank Driver # Nation Team Class Car 20m 170m 1600m 1-st RUN 20m 170m 1600m 2-nd RUN RUN Gap
1. NEVĚŘIL Dušan 30 Speedmaster racing team E2/C+2000 Norma M20FC 1.48 6.81 47.81 1:19.52 1.43 6.88 48.15 1:19.84 2:39.36 v=144.57
2. SUROWKA Jaroslav 17 Js Racing z. s E2/C-2000 Norma M20 1.40 52.16 1:28.88 1.41 7.03 52.41 1:29.04 2:57.92 +18.56
3. NOVICKÝ Michal 19 REC E2/C-2000 Ligier JS 49 Honda 1.52 7.15 52.45 1:29.76 1.65 7.34 52.27 1:29.15 2:58.91 +19.55
4. MADRIAN Ferdinand 4 SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C+2000 Norma M20FC 1.73 8.07 55.02 1:31.05 1.65 52.99 1:28.49 2:59.54 +20.18
5. FERSTL Christian 2 SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C-2000 Tatuus Master NT S2000 1.50 7.39 54.27 1:30.78 1.94 8.33 55.35 1:31.52 3:02.30 +22.94
6. JANIK Vaclav 23 Janík Motorsport E1+2000/2WD BMW M3 GTR 1.77 8.04 56.53 1:34.00 1.75 7.83 55.22 1:31.88 3:05.88 +26.52
7. HLAVINKA Josef 27 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/C-1600 Tomis 99-04 1.67 54.55 1:33.00 1.57 7.49 54.69 1:34.17 3:07.17 +27.81
8. KRÁČMAR Zdeněk 38 AMK Ecce Homo Šternberk E2/C-1600 Demon Car Cm 1000 1.42 7.49 56.76 1:36.60 1.45 7.38 56.02 1:35.91 3:12.51 +33.15
9. FILLOVÁ Kristýna 196 KRTZ motorsport E1+2000/4WD Mitsubishi BLACK 9 1.54 8.03 1:00.42 1:39.39 1.54 8.29 59.98 1:38.39 3:17.78 +38.42
10. FERSTL Sigrid 7 SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C-2000 PRC S5 1.66 8.75 1:02.09 1:41.91 1.66 8.85 1:02.06 1:41.79 3:23.70 +44.34
11. BOKŮVKA Martin 100 Bokmen E1+2000/2WD BMW E30 1:00.42 1:41.28 1.91 8.86 1:01.55 1:42.54 3:23.82 +44.46
12. PETR Martin 106 PETR motorsport E1+2000/4WD VW Golf IV 2.8 Turbo 1.63 8.36 1:00.88 1:42.85 1.50 1:00.10 1:42.15 3:25.00 +45.64
13. SLOVÁČEK Michal 104 LRT-Svijany E1-2000 Honda Civic Type R 1.86 8.54 1:01.03 1:42.76 1.87 8.53 1:00.66 1:43.14 3:25.90 +46.54
14. ČEPIČKA Vlastimil 302 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer X 1.38 1:02.18 1:44.42 1.36 7.83 1:00.96 1:42.68 3:27.10 +47.74
15. DĚDEK David 147 NUTREND ACCR Czech Team E1-2000 Alfa Romeo 147 2,0 TS 1.96 8.68 1:01.13 1:44.37 1.97 8.70 1:47.20 1:43.48 3:27.85 +48.49
16. KUBICA Tomáš 5 Dolní Domaslavice E1+2000/2WD VW Golf II 1.85 8.80 1:03.10 1:45.59 1.89 8.73 1:44.06 3:29.65 +50.29
17. ŠTELC Lukáš 347 KAPS Automatic S1+2000/4WD Mitsubishi Evolution IX 1.65 8.17 1:03.14 1:46.58 1.57 7.96 1:01.16 1:43.97 3:30.55 +51.19
18. HRUBÝ Milan 172 ScuderiaMotorsport E1-1600 Škoda Fabia FR16 1.88 8.71 1:01.62 1:45.65 1.98 1:27.65 1:46.72 3:32.37 +53.01
19. KOPEČEK Jiří 32 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/C-2000 Formule Opel Lotus 1.55 7.89 1:02.44 1:46.05 1.53 8.00 1:01.74 1:46.94 3:32.99 +53.63
20. PODMAJERSKY Vladimir 206 VP Racing E1-2000 Peugeot 206RC 1.90 8.67 1:03.00 1:46.81 1.85 8.64 1:02.68 1:46.34 3:33.15 +53.79
21. HAVIGER Milan 202 Haviger motors E1-2000 Honda Type R 1.87 8.79 1:02.77 1:46.88 1.91 8.83 1:03.36 1:46.61 3:33.49 +54.13
22. MALÍK Lukáš 341 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK S1-2000 Opel Astra OPC 1.82 8.49 1:02.28 1:46.34 1.98 8.86 1:03.70 1:48.80 3:35.14 +55.78
23. MACEK Vojtěch 150 Team Bruntál E1-1600 Škoda 110R 1.49 8.23 1:02.51 1:47.92 1.62 8.57 1:03.42 1:48.68 3:36.60 +57.24
24. ÁZSÓTH Ladislav 388 LRT S1+2000/2WD Ford Focus 1:48.91 1.99 8.90 1:02.89 1:47.81 3:36.72 +57.36
25. HRABČÍK Milan 139 notormotor racing team E1-2000 Fiat Punto 1.90 1:04.99 1:49.61 1.86 8.74 1:03.26 1:47.45 3:37.06 +57.70
26. KAŠPAR Vilém 6 VPKmotors S1+2000/2WD Škoda Fabia RS 1.98 9.08 1:04.63 1:49.57 1.98 8.95 1:04.80 1:48.96 3:38.53 +59.17
27. PLEVA Martin 160 Automotoklub Vrbno v AĆR E1-1400 Škoda 100 1.76 8.57 1:03.52 1:49.54 1.80 8.59 1:04.06 1:50.30 3:39.84 +1:00.48
28. HOMOLA Tomáš 550 SPZ-VYSOČINA HA1-K+1600 BMW E30 1.99 9.13 1:05.41 1:50.54 1.96 8.98 1:04.42 1:49.48 3:40.02 +1:00.66
29. KUBICA Milan 124 Dolní Domaslavice E1+2000/2WD VW Golf II 1:49.76 2.12 9.61 1:06.09 1:50.51 3:40.27 +1:00.91
30. OSLADIL Jan 20 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2/C-1600 Formule Van Diemen 1.97 8.67 1:04.27 1:50.19 1.92 8.61 1:04.09 1:50.08 3:40.27 +1:00.91
31. ŠUSTR Miloslav 151 BPautosport E1-1600 Škoda Favorit 1.80 1:04.89 1:51.15 1.82 8.65 1:03.37 1:49.17 3:40.32 +1:00.96
32. HAVIGER Petr 485 Haviger motors HA1-2000 Renault Clio 1.85 8.71 1:04.15 1:50.64 1.82 8.69 1:04.08 1:50.19 3:40.83 +1:01.47
33. VRÁTIL Pavel 464 CoraHB Historic racing club Jihlava HA1-2000 Opel Kadett GSI 1.84 8.82 1:05.21 1:51.09 1.83 8.75 1:04.86 1:50.41 3:41.50 +1:02.14
34. GRUNTORÁD František 344 Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS 1:51.23 1.97 9.48 1:05.68 1:51.03 3:42.26 +1:02.90
35. VAVROCH Petr 227 ecce homo E1-1400 VW Polo FOX 1.85 9.05 1:06.05 1:52.67 1.87 9.03 1:05.50 1:51.71 3:44.38 +1:05.02
36. MARTINEK Tomáš 482 Martinek Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 Mi16 Maxi 1.91 8.97 1:04.99 1:52.75 1.92 9.04 1:05.19 1:52.49 3:45.24 +1:05.88
37. SALLOUM Jiří 189 Haviger motors E1+2000/2WD BMW E 30 1.99 9.47 1:07.15 1:52.96 2.07 9.43 1:06.81 1:52.96 3:45.92 +1:06.56
38. ŠPILKA Michal 118 MetalBend motorsport E1-1400 Škoda Felicia pick-up 1.89 8.77 1:05.56 1:53.46 1.91 8.84 1:05.21 1:52.75 3:46.21 +1:06.85
39. DIVIŠOVÁ Alexandra 166 Pfeifermotrosport E1-2000 Škoda Octavia 2.21 9.44 1:06.95 1:53.27 2.24 9.43 1:38.39 1:54.86 3:48.13 +1:08.77
40. KOČIŘÍK David 129 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-1400 Škoda Rapid 136 1.70 8.53 1:06.92 1:54.57 1.77 8.70 1:07.01 1:54.17 3:48.74 +1:09.38
41. ŠABÍK Martin 313 LRT Autosklo Nové Zámky S1-2000 Ford Focus 2.02 9.85 1:08.03 1:55.19 1.95 9.55 1:53.66 3:48.85 +1:09.49
42. JELÍNEK Libor 496 AutoJelínek HA1+2000 BMW 3.5 CSL 1.70 8.97 1:09.40 1:55.29 1.70 8.84 1:08.37 1:54.35 3:49.64 +1:10.28
43. KAWULOK Jiří 225 JK Motorsport Havířov z.s. E1+2000/2WD BMW E30 2.19 9.51 1:07.49 1:55.57 1.93 1:08.50 1:56.22 3:51.79 +1:12.43
44. KRALIK Adam 355 KRALIKTEAM S1-1600 Citroen SAXO VTS 2.06 9.67 1:08.70 1:57.35 1.96 9.65 1:08.49 1:56.73 3:54.08 +1:14.72
45. VÁŇA Jan 156 Alfa Romeo Luigi O.C. TECH TEAM E1+2000/2WD Alfa Romeo 156 3,0 V6 2.05 9.20 1:09.72 1:57.72 2.06 9.31 1:09.57 1:57.47 3:55.19 +1:15.83
46. PŘENOSIL Miroslav 181 LPGpower E1-1400 Škoda 130 RS 1.66 8.57 1:08.71 1:58.06 1.57 8.46 1:09.01 1:57.33 3:55.39 +1:16.03
48. DOBRÝ Petr 122 BMW Racing E1+2000/2WD BMW Compact 2.05 9.15 1:07.97 1:58.55 2.13 9.40 1:08.97 1:58.97 3:57.52 +1:18.16
49. SIKORA Miroslav 233 R.D.L. SERVIS E1-1600 Škoda Felicia 1.98 9.15 1:09.48 1:59.70 1.93 8.95 1:08.57 1:58.65 3:58.35 +1:18.99
50. BORKOVEC Jirka 333 Namest nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS 2.30 10.23 1:12.30 2:01.19 2.16 9.92 1:58.70 3:59.89 +1:20.53
51. OSLADIL Jan 131 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1-2000 Ford Focus 2.10 9.71 1:12.98 2:00.55 2.07 9.79 1:12.35 1:59.74 4:00.29 +1:20.93
52. KADLEČEK Jiří 398 Honda S1-1600 Honda 1.6 Vti Civic 1.6VTi 1.98 9.27 1:09.66 2:00.06 2.02 9.52 1:10.07 2:00.73 4:00.79 +1:21.43
53. NASTOUPIL Lukaš 290 PNTH E1-1600 Honda CRX 2.14 9.50 1:10.90 1:59.85 2.18 9.58 1:10.40 2:00.98 4:00.83 +1:21.47
54. FURIŠ Karel 470 Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI 2.11 9.98 1:12.57 2:05.44 2.03 9.84 2:05.28 4:10.72 +1:31.36
55. FURIŠ Filip 412 Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI 2:07.64 2.12 10.22 1:13.62 2:06.71 4:14.35 +1:34.99
56. KŘEPELKA Lukáš 316 ScuderiaMotorsport S1+2000/2WD Peugeot SRC 2.16 10.88 1:17.36 2:13.12 2.10 1:14.86 2:07.98 4:21.10 +1:41.74
58. ŠPILKA Václav 318 MetalBend motorsport S1-1600 Honda CRX 2.11 10.07 1:19.42 2:14.43 2.26 10.55 1:16.31 2:10.76 4:25.19 +1:45.83
59. JANSA Emil 500 Patera motorsport HA1-K-1300 Fiat 127 Sport 2.25 10.50 1:19.67 2:16.27 2.14 10.07 1:16.72 2:12.89 4:29.16 +1:49.80
GRYGAR David 222 Šternberk E1-1400 Škoda Felicie 2.14 1:24.42 - DNF - - DNS - - DNF -
HEINISCH Alfred 103 ALF Team E1-2000 VW SIROCCO II 1:56.16 - DNS - - DNF -
JEŽEK Radim 186 Radim Ježek E1-1400 Škoda Fabia - DNS - - DNS - - DNF -
OSLADIL Jan 70 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK HA2/ZST - 1600 MTX formule Mondial 1.51 1:09.09 1:59.53 1.46 8.38 - DNF - - DNF -
VAŠÍČEK Petr 107 ALF Team E1-2000 VW SIROCCO II 2.48 11.39 1:15.37 2:11.53 - DNS - - DNF -
VÍTEK Petr 18 CLIMART RACING TEAM E2/C+2000 Osella PA 30 1.53 7.10 52.12 1:28.64 - DNS - - DNF -
KLČ Miroslav 414 Motorsport Klč HA1-2000 Opel Kadet Gsi 2.05 9.81 1:12.82 - DNF - - DNS - - DNF -
KRUPICA Lukáš 499 Auto Špacír HA1-1300 Škoda Rapid 136 4.51 12.85 - DNF - - DNS - - DNF -
PODPĚRA Zdeněk 211 Skalda Racing E1-1400 Honda Civic - DNS - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Event
16:22:54 Preteky sú ukončené; dovidenia zajtra.
15:23:39 Je odštartované