On-line results
 
ECCE HOMO VII. Šternberský vrch, Šternberk (CZ), 21.04.2019 - Competition - Run 2
 
 
 
 
 
Last 5 in Finish
 
Rank Driver # Nation Class 1-st RUN 2-nd RUN RUN
35. NASTOUPIL Lukaš 290 E1-1600 1:57.87 1:56.87 3:54.74
2. FERSTL Christian 2 E2/C-2000 1:30.00 1:29.02 2:59.02
5. FERSTL Sigrid 7 E2/C-2000 1:40.78 1:39.05 3:19.83
21. OSLADIL Jan 20 E2/C-1600 1:50.95 1:50.23 3:41.18
34. OSLADIL Jan 70 HA2/ZST - 1600 1:59.01 1:53.82 3:52.83
 
End Race at 14:11
 
Absolute results
 
Rank Driver # Nation Team Class Car 20m 170m 1600m 1-st RUN 20m 170m 1600m 2-nd RUN RUN Gap
1. MADRIAN Ferdinand 4 SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C+2000 Norma M20FC 1.67 7.93 52.68 1:28.00 1.74 7.75 53.23 1:28.92 2:56.92 v=130.22
2. FERSTL Christian 2 SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C-2000 Tatuus Master NT S2000 47.23 7.64 54.07 1:30.00 1.57 7.37 53.06 1:29.02 2:59.02 +2.10
3. KRÁČMAR Zdeněk 38 AMK Ecce Homo Šternberk E2/C-1600 Demon Car Cm 1000 1.46 7.41 55.88 1:35.66 1.44 7.32 55.89 1:35.55 3:11.21 +14.29
4. FILLOVÁ Kristýna 196 KRTZ motorsport E1+2000/4WD Mitsubishi BLACK 9 1.48 8.01 59.08 1:37.94 1.45 8.11 59.21 1:38.43 3:16.37 +19.45
5. FERSTL Sigrid 7 SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C-2000 PRC S5 1.92 8.97 1:01.20 1:40.78 1.94 8.83 1:00.24 1:39.05 3:19.83 +22.91
6. TOMEČEK Lukáš 207 AMK Ecce home Šternberk v UAMK E1-1600 VW Golf I Oettinger 1.84 8.19 59.72 1:41.15 1.81 8.20 59.52 1:42.51 3:23.66 +26.74
7. PETR Martin 106 PETR motorsport E1+2000/4WD VW Golf IV 2.8 Turbo 1.51 7.98 59.54 1:41.86 1.49 8.03 59.52 1:42.90 3:24.76 +27.84
8. SLOVÁČEK Michal 104 LRT-Svijany E1-2000 Honda Civic Type R 1.89 8.57 1:00.73 1:42.47 1.88 8.58 1:01.13 1:43.06 3:25.53 +28.61
9. BOKŮVKA Martin 100 Bokmen E1+2000/2WD BMW E30 2.02 9.14 1:02.16 1:43.13 1.90 8.87 1:01.82 1:42.46 3:25.59 +28.67
10. KUBICA Tomáš 5 Dolní Domaslavice E1+2000/2WD VW Golf II 2.00 9.00 1:02.29 1:44.17 2.09 9.04 1:01.85 1:44.16 3:28.33 +31.41
11. KOPEČEK Jiří 32 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/C-2000 Formule Opel Lotus 2.01 9.34 1:01.49 1:44.11 1.61 8.02 1:02.23 1:45.83 3:29.94 +33.02
12. HAVIGER Milan 202 Haviger motors E1-2000 Honda Type R 1.88 8.80 1:02.80 1:45.98 1.93 8.85 1:02.80 1:46.17 3:32.15 +35.23
13. PODMAJERSKY Vladimir 206 VP Racing E1-2000 Peugeot 206RC 1.90 8.64 1:02.42 1:46.15 1.88 8.64 1:02.30 1:46.20 3:32.35 +35.43
14. HRUBÝ Milan 172 ScuderiaMotorsport E1-1600 Škoda Fabia FR16 1.90 8.57 1:02.53 1:49.09 1.91 8.56 1:01.95 1:46.97 3:36.06 +39.14
15. MACEK Vojtěch 150 Team Bruntál E1-1600 Škoda 110R 1.65 8.31 1:01.91 1:47.61 1.62 8.51 1:03.12 1:48.51 3:36.12 +39.20
16. KUBICA Milan 124 Dolní Domaslavice E1+2000/2WD VW Golf II 9.57 1:03.92 1:48.45 2.05 9.15 1:03.71 1:48.01 3:36.46 +39.54
17. HOMOLA Tomáš 550 SPZ-VYSOČINA HA1-K+1600 BMW E30 2.01 9.09 1:04.64 1:49.10 2.19 9.21 1:03.87 1:48.11 3:37.21 +40.29
18. KAŠPAR Vilém 6 VPKmotors S1+2000/2WD Škoda Fabia RS 2.09 9.28 1:04.14 1:48.73 2.11 9.40 1:04.31 1:49.43 3:38.16 +41.24
19. ŠUSTR Miloslav 151 BPautosport E1-1600 Škoda Favorit 1.87 8.77 1:04.12 1:49.93 1.86 8.69 1:03.96 1:50.14 3:40.07 +43.15
20. GRUNTORÁD František 344 Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS 9.90 1:05.44 1:50.65 2.05 9.62 1:04.68 1:49.45 3:40.10 +43.18
21. OSLADIL Jan 20 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2/C-1600 Formule Van Diemen 2.00 8.69 1:04.06 1:50.95 1.97 8.82 1:03.90 1:50.23 3:41.18 +44.26
22. ÁZSÓTH Ladislav 388 LRT S1+2000/2WD Ford Focus 10.45 1:07.00 1:51.85 2.03 9.15 1:04.32 1:49.97 3:41.82 +44.90
23. HAVIGER Petr 485 Haviger motors HA1-2000 Renault Clio 1.88 8.85 1:04.74 1:51.01 1.93 8.95 1:05.30 1:51.79 3:42.80 +45.88
24. VAVROCH Petr 227 ecce homo E1-1400 VW Polo FOX 1.85 9.17 1:05.82 1:52.31 1.87 9.24 1:04.54 1:50.56 3:42.87 +45.95
25. VRÁTIL Pavel 464 CoraHB Historic racing club Jihlava HA1-2000 Opel Kadett GSI 1.87 8.83 1:05.77 1:51.53 1.84 8.72 1:05.97 1:51.76 3:43.29 +46.37
26. ŠPILKA Michal 118 MetalBend motorsport E1-1400 Škoda Felicia pick-up 1.92 8.70 1:04.07 1:50.88 1.91 8.86 1:05.35 1:52.55 3:43.43 +46.51
27. MARTINEK Tomáš 482 Martinek Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 Mi16 Maxi 2.06 9.16 1:05.26 1:52.16 2.02 9.25 1:05.35 1:52.38 3:44.54 +47.62
28. KAWULOK Jiří 225 JK Motorsport Havířov z.s. E1+2000/2WD BMW E30 2.09 9.36 1:07.55 1:54.27 2.04 9.12 1:06.02 1:52.99 3:47.26 +50.34
29. KRALIK Adam 355 KRALIKTEAM S1-1600 Citroen SAXO VTS 2.01 9.62 1:06.34 1:53.86 1.96 9.36 1:05.99 1:53.49 3:47.35 +50.43
30. SALLOUM Jiří 189 haviger motors E1+2000/2WD BMW E 30 2.21 9.86 1:07.78 1:53.55 2.04 9.40 1:08.07 1:54.07 3:47.62 +50.70
31. ŠABÍK Martin 313 LRT Autosklo Nové Zámky S1-2000 Ford Focus 1.95 9.80 1:08.95 1:55.98 1.98 9.83 1:07.46 1:53.95 3:49.93 +53.01
32. BORKOVEC Jirka 333 Namest nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS 2.03 9.96 1:08.67 1:55.97 2.05 10.06 1:08.58 1:54.36 3:50.33 +53.41
33. KOČIŘÍK David 129 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-1400 Škoda Rapid 136 1.71 8.57 1:06.85 1:54.03 1.74 8.78 1:08.76 1:56.80 3:50.83 +53.91
34. OSLADIL Jan 70 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK HA2/ZST - 1600 MTX formule Mondial 1.50 8.37 1:08.33 1:59.01 1.63 8.88 1:06.66 1:53.82 3:52.83 +55.91
35. NASTOUPIL Lukaš 290 PNTH E1-1600 Honda CRX 2.20 9.54 1:09.32 1:57.87 2.21 9.44 1:08.36 1:56.87 3:54.74 +57.82
36. SIKORA Miroslav 233 R.D.L. SERVIS E1-1600 Škoda Felicia 1.94 9.10 1:08.82 1:59.19 1.90 8.90 1:08.29 1:58.28 3:57.47 +1:00.55
37. KADLEČEK Jiří 398 Honda S1-1600 Honda 1.6 Vti Civic 1.6VTi 2.08 9.75 1:10.79 2:00.79 2.11 9.94 1:10.42 2:00.39 4:01.18 +1:04.26
38. JELÍNEK Libor 496 AutoJelínek HA1+2000 BMW 3.5 CSL 1.72 13.33 1:17.66 2:05.21 1.84 10.49 1:10.93 1:57.41 4:02.62 +1:05.70
39. FURIŠ Filip 412 Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI 10.61 1:13.06 2:05.50 2.20 10.33 1:11.99 2:04.68 4:10.18 +1:13.26
40. KŘEPELKA Lukáš 316 ScuderiaMotorsport S1+2000/2WD Peugeot SRC 2.25 10.50 1:14.74 2:07.14 2.21 10.42 1:13.53 2:05.26 4:12.40 +1:15.48
41. FURIŠ Karel 470 Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI 1.98 10.09 1:13.44 2:06.90 2.06 10.08 1:13.48 2:06.77 4:13.67 +1:16.75
42. JANSA Emil 500 Patera motorsport HA1-K-1300 Fiat 127 Sport 2.17 10.19 1:16.99 2:13.37 2.26 10.09 1:17.42 2:14.86 4:28.23 +1:31.31
PŘENOSIL Miroslav 181 LPGpower E1-1400 Škoda 130 RS 2.14 9.01 1:07.43 1:57.13 - DNS - - DNF -
ŠTELC Lukáš 347 KAPS Automatic S1+2000/4WD Mitsubishi Evolution IX - DNS - - DNS - - DNF -
VAŠÍČEK Petr 107 ALF Team E1-2000 VW SIROCCO II - DNS - - DNS - - DNF -
HEINISCH Alfred 103 ALF Team E1-2000 VW SIROCCO II - DNS - - DNS - - DNF -
OSLADIL Jan 131 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1-2000 Ford Focus - DNS - - DNS - - DNF -
ČEPIČKA Vlastimil 302 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer X - DNS - - DNS - - DNF -
SUROWKA Jaroslav 17 Js Racing z. s E2/C-2000 Norma M20 1.36 6.99 56.86 2:15.75 - DNS - - DNF -
HLAVINKA Josef 27 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/C-1600 Tomis 99-04 - DNS - - DNS - - DNF -
DOBRÝ Petr 122 BMW Racing E1+2000/2WD BMW Compact - DNS - - DNS - - DNF -
VÁŇA Jan 156 Alfa Romeo Luigi O.C. TECH TEAM E1+2000/2WD Alfa Romeo 156 3,0 V6 - DNS - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Event
14:12:17 Preteky sú ukončené; dividenia o dva týždne v Náměšti
14:10:36 II. súť. jazda je ukončená
13:15:01 Štartujeme
12:41:04 Štart II. súť. jazdy je plánovaný na 13:15