On-line results
 
XXXVIII. Zámecký vrch, Náměšť n. Oslavou (CZ), 04.05.2019 - Competition - Run 1
 
 
 
 
 
Last 5 in Finish
 
Rank Driver Series # Nation Class 1-st RUN 2-nd RUN RUN
102. KOTEK Pavel 93 E2-SH-3000 1:25.13 - DNS - 1:25.13
28. BENEŠ Miloš 1 E2-SS-3000 1:13.33 - DNS - 1:13.33
43. KRÁČMAR Zdeněk 18 E2-SC-1400 1:14.81 - DNS - 1:14.81
96. MALÝ Jaromír 6 E2-SC-1400 1:23.87 - DNS - 1:23.87
100. DLOUHÝ Petr 339 Sprint Car-600 1:24.38 - DNS - 1:24.38
 
End Race at 16:30
 
Absolute results
 
Rank Driver Series # Nation Team Class Car 20m 100m 1270m 1-st RUN 20m 100m 1270m 2-nd RUN RUN Gap
1. RYBNÍČEK Marek 1FAS 3 ACCR CZECH TEAM LIQUI MOLY E2-SH-3000 Mc F1 Evo 2019 3.06 5.48 43.38 1:02.19 - DNS - 1:02.19 v=117.51
2. ŠVORC Roman 0MREC 25 PGRace czech motorsport E2/C+2000 Lucchiny P3 2.76 5.43 42.75 1:02.62 - DNS - 1:02.62 +0.43
3. TRZEPACZYŃSKI Leszek 0MREC 36 Leszek E2/C-2000 Norma M20 F 2.94 5.58 43.37 1:04.17 - DNS - 1:04.17 +1.98
4. FERSTL Christian 0MREC 2 SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C-2000 Tatuus Master NT S2000 2.61 5.02 43.91 1:04.59 - DNS - 1:04.59 +2.40
5. KOLBÁBEK Radek 0MREC 3 LRT - Profi Performance E1+2000/4WD Ford Sierra 4000 2.26 4.96 44.22 1:06.34 - DNS - 1:06.34 +4.15
6. ŽÁČEK Petr 1FAS 383 Petr Žáček E1H+2000 Audi Sport Quattro S1 2.23 5.10 45.82 1:07.53 - DNS - 1:07.53 +5.34
7. SAJLER Filip 1FAS 10 Liqui Moly Racing Team klub v ACŘ N+3000 Mitsubishi Lancer EVO X 2.65 5.44 45.99 1:07.58 - DNS - 1:07.58 +5.39
8. HOLÁN Ivo 1FAS 33 Ivo Holán N+3000 Mitsubishi Lancer Evo 9 2.65 5.46 46.30 1:08.14 - DNS - 1:08.14 +5.95
9. VYMĚTAL Lubomír 1FAS 359 Lubomír Vymětal E1H+2000 BMW E46 2.82 5.71 46.08 1:08.49 - DNS - 1:08.49 +6.30
10. DOHNÁLEK Josef 1FAS 69 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-1600 Citroen C2 VTS 3.04 6.06 47.50 1:08.91 - DNS - 1:08.91 +6.72
11. DAVID Petr 1FAS 333 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H+2000 VW GOLF TDI 3.13 6.29 47.83 1:09.25 - DNS - 1:09.25 +7.06
12. PETR Martin 0MREC 106 PETR motorsport E1+2000/4WD VW Golf IV 2.8 Turbo 2.46 5.44 46.68 1:09.96 - DNS - 1:09.96 +7.77
13. JERMAN Martin 1FAS 9 ACCR Czech Jerman Team GT+2000 Lamborghini Gallardo GT3 2.70 5.39 48.00 1:10.18 - DNS - 1:10.18 +7.99
14. WILHELM Philipp 0MREC 1 SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C+2000 Norma M20FC 2.69 5.09 47.62 1:10.40 - DNS - 1:10.40 +8.21
15. BOHÁČ Milan 1FAS 398 Boháč Milan E1H-2000 Renault Clio 3.09 6.04 48.24 1:11.04 - DNS - 1:11.04 +8.85
16. SLOVÁČEK Michal 0MREC 104 LRT-Svijany E1-2000 Honda Civic Type R 3.08 6.18 48.00 1:11.37 - DNS - 1:11.37 +9.18
17. LANGER Pavel 0MREC 24 GT2 Motorsport E2/C-1600 Autola 1/04 3.11 6.43 48.35 1:11.50 - DNS - 1:11.50 +9.31
18. HORT Martin 1FAS 314 Martin Hort E1H-1600 Peugeot 106 3.11 6.21 48.39 1:11.60 - DNS - 1:11.60 +9.41
19. FILLOVÁ Kristýna 1FAS 96 KRTZ MOTORSPORT E2-SH+3000 Mitsubishi Black Evo 2.51 5.20 49.55 1:11.67 - DNS - 1:11.67 +9.48
20. OŠMERA Jiří 1FAS 88 PFEIFER MOTORSPORT s.r.o. E2-SH-2000 VW Scirocco 3.21 6.39 48.77 1:11.80 - DNS - 1:11.80 +9.61
21. STUDENÝ Lukáš 1FAS 332 Alcore Motorsport E1H-Škoda ZAV Škoda 110R 2.70 5.95 48.38 1:12.00 - DNS - 1:12.00 +9.81
22. KAŠPAR Vilém 0MREC 6 VPKmotors S1+2000/2WD Škoda Fabia RS 3.13 6.47 48.14 1:12.15 - DNS - 1:12.15 +9.96
23. HRUBÝ Milan 0MREC 172 ScuderiaMotorsport E1-1600 Škoda Fabia FR16 3.14 6.38 49.35 1:12.31 - DNS - 1:12.31 +10.12
23. KOPEČEK Jiří 1FAS 328 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-2000 Formule Opel Lotus 2.60 5.49 48.55 1:12.31 - DNS - 1:12.31 +10.12
25. FERSTL Sigrid 0MREC 7 SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C-2000 PRC S5 2.83 5.58 49.78 1:12.59 - DNS - 1:12.59 +10.40
26. HUBR František 1FAS 303 František Hubr E1H+2000 Subaru Impreza STI 2.29 5.29 48.67 1:12.66 - DNS - 1:12.66 +10.47
27. ZMEŠKAL Miloš 1FAS 253 Miloš Zmeškal HA-K5-E9 Ralt 032 2.62 5.48 49.26 1:12.84 - DNS - 1:12.84 +10.65
28. BENEŠ Miloš 1FAS 1 GMS RACING TEAM E2-SS-3000 Osella FA 30 3.39 6.32 49.20 1:13.33 - DNS - 1:13.33 +11.14
29. PODMAJERSKY Vladimir 0MREC 206 VP Racing E1-2000 Peugeot 206RC 3.00 6.22 49.67 1:13.47 - DNS - 1:13.47 +11.28
30. FILIPÍN Jiří 1FAS 78 Jiří Filipín E1-1400 Suzuki Swift GTi 3.01 6.08 50.40 1:13.60 - DNS - 1:13.60 +11.41
31. KOZAR Yevhen 1FAS 31 Kozar Yevhen N+3000 Renault Megan RS 3.17 6.32 50.32 1:13.62 - DNS - 1:13.62 +11.43
32. PLEVA Martin 1FAS 320 AMK Vrbno pod Pradědem E1H-Škoda ZAV Škoda 100 2.78 6.19 49.52 1:13.64 - DNS - 1:13.64 +11.45
33. KREJČÍ Bohuslav 0MREC 115 KR pro Skoda historik E1-1600 Škoda Rapid 2.58 5.76 49.10 1:13.93 - DNS - 1:13.93 +11.74
34. MACEK Vojtěch 0MREC 150 Team Bruntál E1-1600 Škoda 110R 2.65 5.84 49.38 1:13.94 - DNS - 1:13.94 +11.75
35. BORKOVEC David 0MREC 277 B&H Motorsport E1-2000 Škoda Fabia TDi 3.41 6.76 50.53 1:13.97 - DNS - 1:13.97 +11.78
36. MÜLLER Lukáš 1FAS 355 Alcore Motorsport E1H-2000 Škoda Octavia CUP 3.16 6.43 49.82 1:14.13 - DNS - 1:14.13 +11.94
37. HOMOLA Tomáš 0MREC 550 SPZ-VYSOČINA HA1-K+1600 BMW E30 3.14 6.55 50.04 1:14.28 - DNS - 1:14.28 +12.09
38. ŠÁLEK Jan 1FAS 335 Alcore Motorsport E2H-SS-1600 Estonia 21 2.91 6.12 50.35 1:14.48 - DNS - 1:14.48 +12.29
39. VOZDECKÝ Dominik 1FAS 296 Dominik Vozdecký HA-K5-E3 MTX 1-03 2.54 5.88 49.81 1:14.52 - DNS - 1:14.52 +12.33
40. KRUPICA Lukáš 0MREC 499 Auto Špacír HA1-1300 Škoda Rapid 136 2.90 6.34 50.48 1:14.60 - DNS - 1:14.60 +12.41
41. CAKL Filip 0MREC 363 VPK motors S1-2000 Škoda Fabia 3.06 6.31 50.57 1:14.66 - DNS - 1:14.66 +12.47
42. ÁZSÓTH Ladislav 0MREC 388 LRT S1+2000/2WD Ford Focus 3.48 6.87 50.48 1:14.68 - DNS - 1:14.68 +12.49
43. KRÁČMAR Zdeněk 1FAS 18 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2-SC-1400 Demon Car CM 1000 3.25 6.13 51.68 1:14.81 - DNS - 1:14.81 +12.62
44. KŘIVKA Tomáš 1FAS 64 Tomáš Křivka E1-2000 Renault CLIO SPORT 3.11 6.40 50.51 1:15.02 - DNS - 1:15.02 +12.83
45. ŠUSTR Miloslav 0MREC 151 BPautosport E1-1600 Škoda Favorit 2.95 6.28 50.47 1:15.18 - DNS - 1:15.18 +12.99
46. BOKŮVKA Martin 0MREC 100 Bokmen E1+2000/2WD BMW E30 3.10 6.31 50.93 1:15.19 - DNS - 1:15.19 +13.00
47. ŠRAHŮLEK Petr 0MREC 10 JP Motorsport E1-1400 Škoda 130RS Evo1 2.78 5.99 50.22 1:15.21 - DNS - 1:15.21 +13.02
48. OSLADIL Jan 0MREC 20 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2/C-1600 Formule Van Diemen 2.73 6.13 50.51 1:15.29 - DNS - 1:15.29 +13.10
49. GRUNTORÁD František 0MREC 344 Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS 3.20 6.62 51.43 1:15.61 - DNS - 1:15.61 +13.42
50. VRÁTIL Pavel 0MREC 464 CoraHB Historic racing club Jihlava HA1-2000 Opel Kadett GSI 2.82 6.16 50.30 1:15.73 - DNS - 1:15.73 +13.54
51. KOPIŠTĚ Jaroslav 0MREC 218 Hobby racing team Kutná Hora E1-1600 Škoda 120 S Rallye 2.85 6.24 51.05 1:16.08 - DNS - 1:16.08 +13.89
52. MACHOVÁ Tereza 1FAS 68 GMS RACING TEAM E1-1400 Suzuki Swift 2.95 6.07 51.51 1:16.31 - DNS - 1:16.31 +14.12
53. DIVIŠOVÁ Alexandra 0MREC 166 Pfeifermotrosport E1-2000 Škoda Octavia 3.19 6.71 51.79 1:16.42 - DNS - 1:16.42 +14.23
54. MÁLEK Dan 0MREC 239 VPKmotors E1-1600 Škoda Felicia RS 3.24 6.71 51.10 1:16.50 - DNS - 1:16.50 +14.31
55. MARTINEK Tomáš 0MREC 482 Martinek Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 Mi16 Maxi 3.24 6.80 51.55 1:16.53 - DNS - 1:16.53 +14.34
56. ZELENÝ Milan 0MREC 484 Historic racing club Jihlava HA1-1300 Škoda 130LR 2.79 6.13 51.21 1:16.73 - DNS - 1:16.73 +14.54
57. FURIŠ Pavel 1FAS 374 Alcore Motorsport E1H-2000 Peugeot 205 MI16 3.40 7.05 52.04 1:17.23 - DNS - 1:17.23 +15.04
58. HAVIGER Milan 0MREC 202 Haviger motors E1-2000 Honda Type R 3.16 6.45 51.83 1:17.24 - DNS - 1:17.24 +15.05
59. HRABČÍK Milan 0MREC 139 notormotor racing team E1-2000 Fiat Punto 3.05 6.21 52.43 1:17.44 - DNS - 1:17.44 +15.25
60. ŠPILKA Michal 0MREC 118 MetalBend motorsport E1-1400 Škoda Felicia pick-up 3.02 6.58 51.91 1:17.45 - DNS - 1:17.45 +15.26
61. HURTA Jakub 0MREC 278 B&H Motorsport E1-2000 Škoda Fabia TDi 3.82 8.11 53.73 1:17.77 - DNS - 1:17.77 +15.58
62. ŠTELC Lukáš 0MREC 347 KAPS Automatic S1+2000/4WD Mitsubishi Evolution IX 2.70 5.50 52.82 1:17.91 - DNS - 1:17.91 +15.72
63. KOČIŘÍK David 1FAS 329 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-Škoda ZAV Škoda Rapid 136 2.71 6.19 52.84 1:17.94 - DNS - 1:17.94 +15.75
64. SEDLÁČEK Michal 1FAS 241 GMS RACING TEAM HA-K4-D6 Fiat RITMO ABARTH 130TC 2.91 6.16 51.31 1:18.14 - DNS - 1:18.14 +15.95
64. LOUBAL Lubomir 1FAS 73 Lubomír Loubal E1-3000 VW Golf 4Tdi 3.55 7.19 54.39 1:18.14 - DNS - 1:18.14 +15.95
66. ŠABÍK Martin 0MREC 313 LRT Autosklo Nové Zámky S1-2000 Ford Focus 3.27 6.78 53.27 1:18.43 - DNS - 1:18.43 +16.24
67. KRALIK Adam 0MREC 355 KRALIKTEAM S1-1600 Citroen SAXO VTS 3.15 6.72 52.95 1:18.92 - DNS - 1:18.92 +16.73
68. VAVROCH Petr 0MREC 227 ecce homo E1-1400 VW Polo FOX 2.93 6.29 52.72 1:18.97 - DNS - 1:18.97 +16.78
69. MACH Jan 1FAS 76 Jan Mach E1-2000 Škoda Octavia CUP 3.69 5:40:07.16 53.63 1:19.14 - DNS - 1:19.14 +16.95
70. KAWULOK Jiří 0MREC 225 JK Motorsport Havířov z.s. E1+2000/2WD BMW E30 3.09 6.56 53.04 1:19.47 - DNS - 1:19.47 +17.28
71. ŠPUNDA Petr 0MREC 463 PŠ Autosport HA1-2000 Ford Escort RS2000 3.42 6.98 54.12 1:19.77 - DNS - 1:19.77 +17.58
72. SALLOUM Jiří 0MREC 189 Haviger motors E1+2000/2WD BMW E 30 3.34 6.97 53.89 1:19.79 - DNS - 1:19.79 +17.60
73. KRUŽÍK Josef 0MREC 434 Historic racing team Jihlava HA1-1300 Škoda Škoda 130LR 2.77 6.26 53.72 1:20.03 - DNS - 1:20.03 +17.84
74. ŠPLÍCHAL David 0MREC 432 Gti garage HA1-2000 Volkswagen Golf gti 3.08 6.63 53.46 1:20.11 - DNS - 1:20.11 +17.92
75. STROSZ Milan 0MREC 112 Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia 3.00 6.60 52.51 1:20.13 - DNS - 1:20.13 +17.94
76. NASTOUPIL Lukaš 0MREC 290 PNTH E1-1600 Honda CRX 3.33 6.89 53.29 1:20.20 - DNS - 1:20.20 +18.01
77. BUŽGA Miroslav 0MREC 446 CoraHB Historic racing club Jihlava HA1-2000 Opel Kadett GSI 2.86 6.29 52.75 1:20.43 - DNS - 1:20.43 +18.24
78. HORNÍČEK Filip 0MREC 250 F.H.Racing E1-1400 Škoda Felicia 3.07 6.74 53.49 1:20.46 - DNS - 1:20.46 +18.27
79. ZOUFALY Karel 1FAS 304 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Felicia frestyle 3.13 6.57 54.68 1:20.49 - DNS - 1:20.49 +18.30
80. TRNKA Jan 1FAS 42 TRNKA JAN A-1400 Škoda FELICIA-VK 3.24 6.70 53.85 1:20.50 - DNS - 1:20.50 +18.31
81. LEMON Petr 0MREC 110 BMW Lembull racing E1+2000/2WD BMW E30 3.89 7.30 54.14 1:20.69 - DNS - 1:20.69 +18.50
82. SVOZIL Michal 1FAS 77 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1-3000 BMW M3 4.00 7.59 56.01 1:20.74 - DNS - 1:20.74 +18.55
83. WEIL David 0MREC 28 WEILTEC E2/C-1600 MTX Faster 3.02 6.03 54.80 1:20.87 - DNS - 1:20.87 +18.68
84. ORAVEC David 0MREC 111 Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia 3.18 6.79 53.87 1:21.02 - DNS - 1:21.02 +18.83
85. KADLEČEK Jiří 0MREC 398 Honda S1-1600 Honda 1.6 Vti Civic 1.6VTi 3.19 6.82 54.50 1:21.51 - DNS - 1:21.51 +19.32
86. SVOBODA Libor 1FAS 371 Libor Svoboda E1H-1600 Honda Civic 3.58 7.35 55.01 1:21.84 - DNS - 1:21.84 +19.65
87. KMÍNEK Zdeněk 1FAS 57 MJ Autosport GT+2000 Nissan 350Z 3.38 6.79 56.16 1:22.21 - DNS - 1:22.21 +20.02
88. NOVÁK Marek 1FAS 336 Marek Novák Sprint Car-600 Honda CBR-RR 600 3.23 6.40 56.81 1:22.34 - DNS - 1:22.34 +20.15
89. HEDA Jiří 1FAS 300 Alcore Motorsport E2H-SS-1000 Ryba F3 3.04 6.97 55.19 1:22.54 - DNS - 1:22.54 +20.35
90. SIKORA Miroslav 0MREC 233 R.D.L. SERVIS E1-1600 Škoda Felicia 3.06 6.56 54.69 1:22.66 - DNS - 1:22.66 +20.47
91. MŇUK Radek 1FAS 288 Radek Mňuk HA-K3-C1 Škoda 130 RS 2.97 6.65 55.70 1:22.79 - DNS - 1:22.79 +20.60
92. OSLADIL Jan 1FAS 310 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1600 Formule Modial MTX 1-06 2.70 5.78 55.68 1:22.94 - DNS - 1:22.94 +20.75
93. MÜLLER Michal 1FAS 334 Alcore Motorsport E1H-Škoda ZAV Škoda 100 4.61 8.33 57.23 1:23.12 - DNS - 1:23.12 +20.93
94. KNAPEK Tomáš 1FAS 399 Tomáš Knapek E2H-SS-1400 MTX Faster 3.12 6.54 56.43 1:23.14 - DNS - 1:23.14 +20.95
95. BORKOVEC Jirka 0MREC 333 Namest nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS 3.52 7.13 56.75 1:23.83 - DNS - 1:23.83 +21.64
96. MALÝ Jaromír 1FAS 6 MJ Autosport E2-SC-1400 Brc BRC 3.68 6.99 57.86 1:23.87 - DNS - 1:23.87 +21.68
97. KIML ML. Jiří 0MREC 511 Ji-Go Pneuservis HA1-K-1300 Škoda 120ls 2.99 6.87 56.44 1:23.96 - DNS - 1:23.96 +21.77
98. DOHNAL Josef 0MREC 533 Dohnal motorsport HA1-K-1600 Honda crx 3.33 7.17 56.18 1:24.09 - DNS - 1:24.09 +21.90
99. ŠVÁB Petr 0MREC 405 Hlmotorsport HA1-2000 Opel Astra Gsi 3.79 7.60 57.08 1:24.37 - DNS - 1:24.37 +22.18
100. DLOUHÝ Petr 1FAS 339 Petr Dlouhý Sprint Car-600 Sprint Car Barracuda 3.27 6.72 57.66 1:24.38 - DNS - 1:24.38 +22.19
101. ZOUFALÁ Martina 1FAS 389 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Felicia 3.14 6.58 56.62 1:24.86 - DNS - 1:24.86 +22.67
102. KOTEK Pavel 1FAS 93 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2-SH-3000 BMW M3 4.08 7.54 58.91 1:25.13 - DNS - 1:25.13 +22.94
103. ONDREJKA Ján 0MREC 73 JOSK Racing team HA2 Giom 01 2.70 6.01 57.14 1:25.15 - DNS - 1:25.15 +22.96
104. HÁJEK Marek 1FAS 318 Marek Hájek E1H-2000 BMW 318is compact 3.13 6.74 56.46 1:25.25 - DNS - 1:25.25 +23.06
105. KŘEPELKA Lukáš 0MREC 316 ScuderiaMotorsport S1+2000/2WD Peugeot SRC 3.50 7.30 57.36 1:25.35 - DNS - 1:25.35 +23.16
106. HROMÁDKO Jaroslav 0MREC 133 JP Motorsport E1-1400 Suzuki Swift Ewo II 3.49 7.33 58.07 1:25.81 - DNS - 1:25.81 +23.62
107. VALÁŠEK Milan 0MREC 116 IpRacing Team E1+2000/2WD Ginetta G50GTR 3.69 7.27 59.96 1:26.07 - DNS - 1:26.07 +23.88
108. FURIŠ Karel 0MREC 470 Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI 3.38 7.51 58.38 1:26.54 - DNS - 1:26.54 +24.35
109. STEJSKAL Bronislav 1FAS 70 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1-1400 Škoda Felicia Kit-Car 3.54 7.03 58.70 1:26.67 - DNS - 1:26.67 +24.48
110. VÁŇA Jan 0MREC 156 Alfa Romeo Luigi O.C. TECH TEAM E1+2000/2WD Alfa Romeo 156 3,0 V6 3.14 6.53 58.98 1:26.84 - DNS - 1:26.84 +24.65
111. FURIŠ Filip 0MREC 412 Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI 3.60 7.75 58.01 1:27.56 - DNS - 1:27.56 +25.37
112. KOPECKÝ Luděk 1FAS 311 Luděk Kopecký E2H-SS-1400 MTX 1-01 3.11 7.19 59.17 1:28.66 - DNS - 1:28.66 +26.47
113. ŠTĚRBA Josef 1FAS 250 Josef Štěrba HA-K1-A2 Fiat ABARTH TC 1000 3.06 7.15 59.91 1:28.70 - DNS - 1:28.70 +26.51
114. PODPĚRA Zdeněk 0MREC 211 Skalda Racing E1-1400 Honda Civic 3.18 7.33 59.48 1:29.11 - DNS - 1:29.11 +26.92
115. BARTÚNEK Daniel 0MREC 212 RT Servis Car E1-1400 Ford Fiesta 1.4 16V 3.18 7.32 1:02.10 1:31.58 - DNS - 1:31.58 +29.39
116. KUBÍK Daniel 0MREC 169 PK-drive Racing E1+2000/2WD BMW 130i 3.43 6.84 55.93 1:31.93 - DNS - 1:31.93 +29.74
117. JANSA Emil 0MREC 500 Patera motorsport HA1-K-1300 Fiat 127 Sport 3.43 7.38 1:01.00 1:32.28 - DNS - 1:32.28 +30.09
118. ŠPILKA Václav 0MREC 318 MetalBend motorsport S1-1600 Honda CRX 3.40 7.49 1:03.47 1:33.07 - DNS - 1:33.07 +30.88
119. MÁLKOVÁ Simona 1FAS 67 Simona Málková E1-1600 Ford Honda Civic VTEC 3.37 7.26 1:03.22 1:33.09 - DNS - 1:33.09 +30.90
120. POPOVÁ Eliška 1FAS 338 ELIŠKA POPOVÁ E1H-1400 Suzuki SWIFT 3.43 7.82 1:03.65 1:33.93 - DNS - 1:33.93 +31.74
121. KOŽNAROVÁ Libuše 0MREC 306 VPKmotors S1-1600 Ford Fiesta 3.75 8.15 1:03.13 1:34.03 - DNS - 1:34.03 +31.84
122. HURTA Michal 0MREC 272 B&H Motorsport E1-2000 Škoda Fabia TDi 3.48 7.10 55.73 1:35.06 - DNS - 1:35.06 +32.87
123. MALÁ Kristýna 1FAS 45 MJ Autosport A-2000 Renault CLIO RS 3.69 7.36 1:14.57 1:44.50 - DNS - 1:44.50 +42.31
124. KAZDOVÁ Jana 0MREC 321 Dohnal Motorsport S1-1600 Citroen C2 3.60 7.91 1:14.72 1:52.29 - DNS - 1:52.29 +50.10
125. KARÁSEK David 1FAS 222 GT2 Motorsport s.r.o. HA-K1-A1 Aero Minor Sport 4.44 10.87 1:27.18 2:08.70 - DNS - 2:08.70 +1:06.51
MALEŇÁK Dušan 0MREC 113 DVDV Racing team E1-1400 Škoda 130 LR/H - DNS - - DNS - - DNF -
TOMEČEK Lukáš 1FAS 307 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 VW Golf I GTI Oettinger 2.79 5.74 - DNF - - DNS - - DNF -
SAJLEROVÁ Gabriela 1FAS 12 Liqui Moly Racing Team klub v ACŘ N+3000 Mitsubishi Lancer EVO X 2.59 5.41 - DNF - - DNS - - DNF -
DĚDEK David 1FAS 47 Nutrend ACCR Czech Team A-2000 Alfa Romeo 147, 2,0 TS 3.34 6.60 - DNF - - DNS - - DNF -
TÁBORSKÝ Radovan 1FAS 202 GMS RACING TEAM HA-K2-B3 Fiat 128 Rally - DNS - - DNS - - DNF -
PRÁŠEK Jaroslav 1FAS 246 Milan Galaš HA-K5-E5 Chevron B42 - DNS - - DNS - - DNF -
HIMMER Petr 1FAS 330 Alcore Motorsport E1H-Škoda ZAV Škoda 130LR - DNS - - DNS - - DNF -
HLAVINKA Josef 1FAS 366 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-2000 Lotus Opel - DNS - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Event
16:32:51 Dovidenia zajtra.
16:32:42 Riaditeľstvo pretekov rozhodlo o ukončení pretekov po I. súťažnej jazde.
16:27:59 I. súť. jazda je ukončená
16:19:35 Pokračujeme
16:08:58 Št. číslo 76 bude mať opravnú jazdu
16:07:55 Začína pršať; trať je mokrá.
16:03:43 Havária št. č. 47 (pretekár OK)
14:33:50 Št. č. 434 a 446 budú mať opravnú jazdu (červená vlajka)
13:30:23 Št. č. 189, 225 budú mať opravnú jazdu (červená vlajka)
13:25:22 Je odštartované
12:47:58 Štart I. súť. jazdy je plánovaný na 13:30 hod.