On-line results
 
XXXVIII. Zámecký vrch, Náměšť n. Oslavou (CZ), 05.05.2019 - Competition - Run 3
 
 
 
 
 
Last 5 in Finish
 
Rank Driver Series # Nation Class 1-st RUN 2-nd RUN 3-nd RUN RUN
16. NOVÁK Marek 336 Sprint Car-600 1:10.49 1:11.04 1:09.47 2:19.96
14. MALÝ Jaromír 6 E2-SC-1400 1:10.24 1:09.95 1:09.48 2:19.43
54. DLOUHÝ Petr 339 Sprint Car-600 1:17.25 1:16.29 1:16.03 2:32.32
12. FILLOVÁ Kristýna 96 E2-SH+3000 1:09.71 1:08.84 1:09.88 2:18.55
23. KOTEK Pavel 93 E2-SH-3000 1:11.57 1:11.75 1:11.58 2:23.15
 
End Race at 17:42
 
Absolute results
 
Rank Driver Series # Nation Team Class Car 20m 100m 1270m 1-st RUN 20m 100m 1270m 2-nd RUN 20m 100m 1270m 3-nd RUN RUN Gap
1. BENEŠ Miloš 1FAS 1 GMS RACING TEAM E2-SS-3000 Osella FA 30 2.51 4.62 38.58 56.55 2.56 4.66 38.66 56.58 - DNS - 1:53.13 v=129.19
2. RYBNÍČEK Marek 1FAS 3 ACCR CZECH TEAM LIQUI MOLY E2-SH-3000 Mc F1 Evo 2019 3.21 5.57 43.30 1:01.95 3.08 5.45 43.41 1:02.30 2.66 4.90 42.56 1:01.26 2:03.21 +10.08
3. KRÁČMAR Zdeněk 1FAS 18 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2-SC-1400 Demon Car CM 1000 2.34 4.77 42.17 1:02.57 2.28 4.69 42.66 1:04.00 - DNS - 2:06.57 +13.44
4. FERSTL Christian 0MREC 2 SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C-2000 Tatuus Master NT S2000 2.88 5.41 45.90 1:06.12 3.24 5.68 44.87 1:04.76 3.19 5.58 45.11 1:05.23 2:09.99 +16.86
5. TRZEPACZYŃSKI Leszek 0MREC 36 Leszek E2/C-2000 Norma M20 F 3.25 6.00 45.94 1:07.43 2.96 5.49 44.64 1:05.69 3.08 5.65 46.12 1:07.59 2:13.12 +19.99
6. KOLBÁBEK Radek 0MREC 3 LRT - Profi Performance E1+2000/4WD Ford Sierra 4000 2.40 4.96 44.78 1:06.88 2.34 4.88 44.70 1:06.67 2.33 4.91 44.65 1:06.52 2:13.19 +20.06
7. WILHELM Philipp 0MREC 1 SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C+2000 Norma M20FC 2.76 5.00 49.67 1:12.28 3.04 5.45 47.21 1:09.31 2.79 5.13 44.88 1:06.16 2:15.47 +22.34
8. DOHNÁLEK Josef 1FAS 69 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-1600 Citroen C2 VTS 3.26 6.12 46.90 1:08.59 3.32 6.18 46.31 1:07.65 - DNS - 2:16.24 +23.11
9. HOLÁN Ivo 1FAS 33 Ivo Holán N+3000 Mitsubishi Lancer Evo 9 2.84 5.53 1:09.38 1:31.00 2.80 5.55 47.18 1:09.15 2.78 5.53 46.48 1:08.18 2:17.33 +24.20
10. VYMĚTAL Lubomír 1FAS 359 Lubomír Vymětal E1H+2000 BMW E46 3.04 5.84 47.26 1:09.54 47.80 1:10.17 3.03 5.79 45.98 1:08.00 2:17.54 +24.41
11. ŽÁČEK Petr 1FAS 383 Petr Žáček E1H+2000 Audi Sport Quattro S1 2.33 4.92 45.30 1:08.14 2.44 5.27 46.57 1:09.47 - DNS - 2:17.61 +24.48
12. FILLOVÁ Kristýna 1FAS 96 KRTZ MOTORSPORT E2-SH+3000 Mitsubishi Black Evo 2.54 5.10 47.82 1:09.71 2.47 4.97 46.99 1:08.84 2.58 5.08 47.80 1:09.88 2:18.55 +25.42
13. TOMEČEK Lukáš 1FAS 307 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 VW Golf I GTI Oettinger 3.09 5.96 46.77 1:09.66 3.08 5.93 46.46 1:09.58 - DNS - 2:19.24 +26.11
14. MALÝ Jaromír 1FAS 6 MJ Autosport E2-SC-1400 Brc BRC 3.04 5.71 48.10 1:10.24 2.93 5.57 47.64 1:09.95 2.52 5.05 46.95 1:09.48 2:19.43 +26.30
15. BOHÁČ Milan 1FAS 398 Boháč Milan E1H-2000 Renault Clio 3.27 6.19 47.71 1:10.20 3.30 6.18 47.09 1:09.50 - DNS - 2:19.70 +26.57
16. NOVÁK Marek 1FAS 336 Marek Novák Sprint Car-600 Honda CBR-RR 600 2.32 4.88 46.71 1:10.49 2.18 4.75 47.49 1:11.04 2.27 4.83 46.10 1:09.47 2:19.96 +26.83
17. SVOZIL Michal 1FAS 77 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1-3000 BMW M3 3.67 6.75 47.79 1:10.18 3.45 6.43 47.78 1:10.01 - DNS - 2:20.19 +27.06
18. LOUBAL Lubomir 1FAS 73 Lubomír Loubal E1-3000 VW Golf 4Tdi 4.25 6.65 48.36 1:10.10 3.50 6.62 47.90 1:10.59 3.34 6.63 48.37 1:11.33 2:20.69 +27.56
19. FILIPÍN Jiří 1FAS 78 Jiří Filipín E1-1400 Suzuki Swift GTi 3.15 6.06 48.00 1:10.60 3.09 5.98 48.29 1:11.24 - DNS - 2:21.84 +28.71
20. PETR Martin 0MREC 106 PETR motorsport E1+2000/4WD VW Golf IV 2.8 Turbo 2.82 48.27 1:11.72 2.61 5.47 47.15 1:10.62 - DNS - 2:22.34 +29.21
21. SLOVÁČEK Michal 0MREC 104 LRT-Svijany E1-2000 Honda Civic Type R 3.30 6.35 48.77 1:11.64 3.34 6.33 47.92 1:10.97 - DNS - 2:22.61 +29.48
22. HORT Martin 1FAS 314 Martin Hort E1H-1600 Peugeot 106 3.57 7.98 1:06.90 1:37.71 3.29 6.29 48.57 1:11.21 3.37 6.38 48.27 1:11.66 2:22.87 +29.74
23. KOTEK Pavel 1FAS 93 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2-SH-3000 BMW M3 3.61 6.50 49.39 1:11.57 3.61 6.57 49.81 1:11.75 3.24 6.08 48.99 1:11.58 2:23.15 +30.02
24. OŠMERA Jiří 1FAS 88 PFEIFER MOTORSPORT s.r.o. E2-SH-2000 VW Scirocco 3.47 6.55 48.74 1:11.85 3.50 6.69 48.00 1:11.39 3.42 6.46 48.65 1:12.27 2:23.24 +30.11
25. KOPEČEK Jiří 1FAS 328 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-2000 Formule Opel Lotus 2.77 5.55 48.66 1:12.25 2.74 5.45 48.15 1:11.30 2.76 5.50 51.24 1:15.65 2:23.55 +30.42
26. STUDENÝ Lukáš 1FAS 332 Alcore Motorsport E1H-Škoda ZAV Škoda 110R 2.92 6.00 49.00 1:12.98 2.94 6.06 48.96 1:12.47 2.93 6.07 48.74 1:12.11 2:24.58 +31.45
27. MACH Jan 1FAS 76 Jan Mach E1-2000 Škoda Octavia CUP 3.38 6.57 50.49 1:14.81 3.51 6.72 49.49 1:12.96 3.51 6.72 49.29 1:12.84 2:25.80 +32.67
28. LANGER Pavel 0MREC 24 GT2 Motorsport E2/C-1600 Autola 1/04 3.19 6.35 50.61 1:14.07 3.10 6.15 49.32 1:12.62 3.58 6.81 50.06 1:13.30 2:25.92 +32.79
29. HUBR František 1FAS 303 František Hubr E1H+2000 Subaru Impreza STI 2.45 5.30 49.78 1:13.53 2.46 5.29 49.18 1:13.12 - DNS - 2:26.65 +33.52
30. MACEK Vojtěch 0MREC 150 Team Bruntál E1-1600 Škoda 110R 2.76 5.78 48.82 1:12.88 3.22 6.49 50.30 1:13.86 2.89 6.03 50.28 1:14.72 2:26.74 +33.61
31. HLAVINKA Josef 1FAS 366 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-2000 Lotus Opel 3.20 6.18 46.41 1:08.16 2.76 5.47 48.89 1:19.11 - DNS - 2:27.27 +34.14
32. KAŠPAR Vilém 0MREC 6 VPKmotors S1+2000/2WD Škoda Fabia RS 3.38 6.59 48.98 1:12.73 3.16 6.29 1:00.51 1:25.40 3.30 6.55 50.33 1:14.59 2:27.32 +34.19
33. KREJČÍ Bohuslav 0MREC 115 KR pro Skoda historik E1-1600 Škoda Rapid 2.73 5.81 49.85 1:15.17 2.76 5.80 49.11 1:13.77 2.69 5.72 48.93 1:13.71 2:27.48 +34.35
34. HRUBÝ Milan 0MREC 172 ScuderiaMotorsport E1-1600 Škoda Fabia FR16 3.23 6.36 50.45 1:13.78 3.24 6.31 49.64 1:13.87 3.25 6.33 50.45 1:14.05 2:27.65 +34.52
35. FERSTL Sigrid 0MREC 7 SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C-2000 PRC S5 3.13 5.80 53.91 1:17.43 3.30 5.92 49.98 1:12.95 3.06 5.79 51.90 1:14.76 2:27.71 +34.58
36. MÜLLER Lukáš 1FAS 355 Alcore Motorsport E1H-2000 Škoda Octavia CUP 3.43 6.53 49.81 1:13.92 3.33 6.45 49.81 1:14.40 3.28 6.36 49.46 1:13.94 2:27.86 +34.73
37. MACHOVÁ Tereza 1FAS 68 GMS RACING TEAM E1-1400 Suzuki Swift 3.19 6.20 50.12 1:15.31 3.12 6.18 50.61 1:15.65 3.13 6.07 48.51 1:12.83 2:28.14 +35.01
38. ŠTELC Lukáš 0MREC 347 KAPS Automatic S1+2000/4WD Mitsubishi Evolution IX 2.89 5.56 52.10 1:16.91 3.08 5.82 50.51 1:14.12 2.96 5.65 50.56 1:14.05 2:28.17 +35.04
39. PODMAJERSKY Vladimir 0MREC 206 VP Racing E1-2000 Peugeot 206RC 3.03 6.09 50.34 1:14.64 3.17 6.22 50.10 1:13.71 3.17 6.24 50.20 1:14.52 2:28.23 +35.10
40. HOMOLA Tomáš 0MREC 550 SPZ-VYSOČINA HA1-K+1600 BMW E30 3.23 6.41 50.23 1:14.29 3.33 6.44 50.79 1:14.43 3.22 6.43 50.52 1:14.57 2:28.72 +35.59
41. KŘIVKA Tomáš 1FAS 64 Tomáš Křivka E1-2000 Renault CLIO SPORT 3.36 6.51 50.54 1:14.65 3.44 6.61 50.90 1:15.15 3.26 6.39 49.94 1:14.71 2:29.36 +36.23
42. KOZAR Yevhen 1FAS 31 Kozar Yevhen N+3000 Renault Megan RS 3.51 6.67 1:04.77 1:28.13 3.32 6.42 51.11 1:14.28 3.45 6.67 52.03 1:15.30 2:29.58 +36.45
43. KRUPICA Lukáš 0MREC 499 Auto Špacír HA1-1300 Škoda Rapid 136 3.18 6.55 52.20 1:17.37 2.94 6.19 50.53 1:14.96 2.99 6.22 50.50 1:14.65 2:29.61 +36.48
44. PLEVA Martin 1FAS 320 AMK Vrbno pod Pradědem E1H-Škoda ZAV Škoda 100 2.79 5.98 - DNF - 2.78 6.02 50.18 1:14.68 2.82 6.10 50.32 1:15.01 2:29.69 +36.56
45. BORKOVEC David 0MREC 277 B&H Motorsport E1-2000 Škoda Fabia TDi 3.81 7.32 51.20 1:15.02 3.64 7.10 56.05 1:19.84 3.97 7.66 52.11 1:15.46 2:30.48 +37.35
46. ZMEŠKAL Miloš 1FAS 253 Miloš Zmeškal HA-K5-E9 Ralt 032 2.71 5.41 51.05 1:15.25 2.65 5.39 50.83 1:15.40 2.93 5.78 50.80 1:15.57 2:30.65 +37.52
47. VRÁTIL Pavel 0MREC 464 CoraHB Historic racing club Jihlava HA1-2000 Opel Kadett GSI 3.01 6.18 50.72 1:16.69 3.01 6.17 49.91 1:15.21 3.04 6.25 50.25 1:15.45 2:30.66 +37.53
48. STEJSKAL Bronislav 1FAS 70 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1-1400 Škoda Felicia Kit-Car 3.22 6.39 50.51 1:15.47 3.21 6.39 50.77 1:15.30 - DNS - 2:30.77 +37.64
49. ŠRAHŮLEK Petr 0MREC 10 JP Motorsport E1-1400 Škoda 130RS Evo1 2.64 5.65 50.78 1:15.56 - DNS - 2.94 6.06 50.57 1:15.23 2:30.79 +37.66
50. MARTINEK Tomáš 0MREC 482 Martinek Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 Mi16 Maxi 3.76 7.19 52.22 1:17.06 3.17 6.46 50.24 1:15.05 3.49 6.86 51.04 1:15.89 2:30.94 +37.81
51. OSLADIL Jan 0MREC 20 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2/C-1600 Formule Van Diemen 3.15 6.30 51.13 1:15.80 3.05 6.22 50.33 1:15.75 - DNS - 2:31.55 +38.42
52. VOZDECKÝ Dominik 1FAS 296 Dominik Vozdecký HA-K5-E3 MTX 1-03 2.69 5.94 50.29 1:15.48 2.92 6.26 51.25 1:16.33 5.27 8.83 52.43 1:16.63 2:31.81 +38.68
53. ZELENÝ Milan 0MREC 484 Historic racing club Jihlava HA1-1300 Škoda 130LR 3.02 6.26 51.97 1:17.58 3.00 6.22 51.41 1:15.98 2.99 51.33 1:16.33 2:32.31 +39.18
54. DLOUHÝ Petr 1FAS 339 Petr Dlouhý Sprint Car-600 Sprint Car Barracuda 2.61 5.68 51.49 1:17.25 2.53 5.66 51.06 1:16.29 2.50 5.55 50.86 1:16.03 2:32.32 +39.19
55. FURIŠ Pavel 1FAS 374 Alcore Motorsport E1H-2000 Peugeot 205 MI16 3.69 7.23 52.03 1:16.45 3.51 6.88 51.20 1:16.18 3.53 6.96 52.65 1:18.47 2:32.63 +39.50
56. ŠUSTR Miloslav 0MREC 151 BPautosport E1-1600 Škoda Favorit 3.20 6.44 51.58 1:16.88 3.19 6.45 51.07 1:15.84 - DNS - 2:32.72 +39.59
57. SEDLÁČEK Michal 1FAS 241 GMS RACING TEAM HA-K4-D6 Fiat RITMO ABARTH 130TC 3.07 6.14 51.64 1:17.52 3.08 6.18 51.75 1:17.58 3.08 6.19 50.92 1:16.32 2:33.84 +40.71
58. KOPIŠTĚ Jaroslav 0MREC 218 Hobby racing team Kutná Hora E1-1600 Škoda 120 S Rallye 3.19 6.48 53.60 1:19.80 3.25 6.50 51.62 1:17.04 2.95 6.17 51.87 1:17.32 2:34.36 +41.23
59. HAVIGER Milan 0MREC 202 Haviger motors E1-2000 Honda Type R 3.37 6.65 53.45 1:18.65 3.47 6.72 52.41 1:17.16 3.52 6.81 52.22 1:17.22 2:34.38 +41.25
60. ŠPILKA Michal 0MREC 118 MetalBend motorsport E1-1400 Škoda Felicia pick-up 3.26 6.65 52.12 1:17.86 3.16 6.54 52.17 1:17.45 3.24 6.69 52.12 1:17.31 2:34.76 +41.63
61. DIVIŠOVÁ Alexandra 0MREC 166 Pfeifermotrosport E1-2000 Škoda Octavia 3.63 6.96 53.39 1:17.99 3.35 6.69 52.00 1:17.07 3.46 6.63 52.08 1:18.22 2:35.06 +41.93
62. GRUNTORÁD František 0MREC 344 Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS 3.33 6.58 52.79 1:17.38 3.59 6.99 53.66 1:18.21 3.29 6.52 54.63 1:22.84 2:35.59 +42.46
63. MÁLEK Dan 0MREC 239 VPKmotors E1-1600 Škoda Felicia RS 3.53 6.94 52.63 1:18.47 3.55 6.87 51.57 1:17.31 3.75 7.42 53.04 1:18.74 2:35.78 +42.65
64. ŠÁLEK Jan 1FAS 335 Alcore Motorsport E2H-SS-1600 Estonia 21 3.20 6.22 52.89 1:17.94 3.28 6.42 53.56 1:19.43 3.34 6.39 52.56 1:17.86 2:35.80 +42.67
65. BOKŮVKA Martin 0MREC 100 Bokmen E1+2000/2WD BMW E30 - DNS - 4.01 7.44 55.07 1:20.20 2.95 6.02 51.53 1:15.61 2:35.81 +42.68
66. KOČIŘÍK David 1FAS 329 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-Škoda ZAV Škoda Rapid 136 2.95 6.27 53.93 1:18.93 2.94 6.28 53.34 1:18.25 2.86 6.14 52.65 1:17.65 2:35.90 +42.77
67. CAKL Filip 0MREC 363 VPK motors S1-2000 Škoda Fabia 3.35 6.54 52.49 1:17.96 - DNS - 3.26 6.49 53.13 1:18.75 2:36.71 +43.58
68. VAVROCH Petr 0MREC 227 ecce homo E1-1400 VW Polo FOX 3.24 6.52 52.74 1:18.73 3.18 6.40 52.60 1:18.82 3.15 6.32 52.52 1:18.50 2:37.23 +44.10
69. SALLOUM Jiří 0MREC 189 Haviger motors E1+2000/2WD BMW E 30 3.74 7.11 54.18 1:19.63 3.37 6.55 53.40 1:18.84 3.59 6.95 53.85 1:19.17 2:38.01 +44.88
70. MŇUK Radek 1FAS 288 Radek Mňuk HA-K3-C1 Škoda 130 RS 2.96 6.46 52.96 1:19.15 2.87 6.31 53.32 1:19.74 2.90 6.32 53.39 1:19.21 2:38.36 +45.23
71. KMÍNEK Zdeněk 1FAS 57 MJ Autosport GT+2000 Nissan 350Z 3.62 7.06 54.93 1:20.04 3.63 7.16 55.03 1:20.23 3.65 6.88 53.52 1:18.43 2:38.47 +45.34
72. ŠPUNDA Petr 0MREC 463 PŠ Autosport HA1-2000 Ford Escort RS2000 3.64 7.01 54.32 1:19.99 3.15 6.42 52.81 1:18.80 3.31 6.65 52.64 1:20.18 2:38.79 +45.66
73. ZOUFALY Karel 1FAS 304 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Felicia frestyle 3.30 6.55 53.38 1:19.10 3.26 6.52 54.16 1:20.01 3.31 6.59 54.60 1:20.69 2:39.11 +45.98
74. KAWULOK Jiří 0MREC 225 JK Motorsport Havířov z.s. E1+2000/2WD BMW E30 3.61 7.02 54.22 1:20.77 3.32 6.62 53.16 1:19.25 3.52 6.94 53.77 1:19.93 2:39.18 +46.05
75. LEMON Petr 0MREC 110 BMW Lembull racing E1+2000/2WD BMW E30 3.81 7.13 55.07 1:22.76 3.54 6.91 53.52 1:20.22 3.69 6.97 52.55 1:19.12 2:39.34 +46.21
76. NASTOUPIL Lukaš 0MREC 290 PNTH E1-1600 Honda CRX 3.47 6.84 53.65 1:19.94 3.59 6.90 53.45 1:19.96 3.32 6.57 52.91 1:19.41 2:39.35 +46.22
77. ŠPLÍCHAL David 0MREC 432 Gti garage HA1-2000 Volkswagen Golf gti 3.18 6.59 53.14 1:19.50 3.17 6.71 53.73 1:20.44 3.15 6.50 53.44 1:19.88 2:39.38 +46.25
78. ORAVEC David 0MREC 111 Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia 3.39 6.81 53.92 1:20.93 3.07 6.43 52.78 1:19.08 3.43 6.92 55.06 1:21.75 2:40.01 +46.88
79. HORNÍČEK Filip 0MREC 250 F.H.Racing E1-1400 Škoda Felicia 3.26 6.79 53.82 1:21.01 3.21 6.72 53.23 1:20.06 3.25 6.77 52.89 1:19.97 2:40.03 +46.90
80. TRNKA Jan 1FAS 42 TRNKA JAN A-1400 Škoda FELICIA-VK 3.47 6.79 1:20.38 3.42 6.76 53.25 1:20.17 - DNS - 2:40.55 +47.42
81. HURTA Michal 0MREC 272 B&H Motorsport E1-2000 Škoda Fabia TDi 4.02 7.48 56.39 1:22.55 3.50 6.86 54.94 1:19.87 3.70 7.11 55.50 1:20.79 2:40.66 +47.53
82. SIKORA Miroslav 0MREC 233 R.D.L. SERVIS E1-1600 Škoda Felicia 3.36 6.76 54.34 1:22.88 3.31 6.70 53.43 1:21.15 3.31 6.71 53.44 1:21.34 2:42.49 +49.36
83. KRUŽÍK Josef 0MREC 434 Historic racing team Jihlava HA1-1300 Škoda Škoda 130LR 2.94 6.29 55.76 1:22.95 2.97 6.36 55.27 1:21.48 2.93 6.26 54.73 1:21.06 2:42.54 +49.41
84. STROSZ Milan 0MREC 112 Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia 3.21 6.67 54.28 1:21.76 3.22 6.64 53.82 1:20.98 3.29 6.76 54.69 1:22.36 2:42.74 +49.61
85. MÜLLER Michal 1FAS 334 Alcore Motorsport E1H-Škoda ZAV Škoda 100 3.16 6.45 54.72 1:21.43 2.90 6.04 54.96 1:21.61 3.04 6.28 55.37 1:21.58 2:43.01 +49.88
86. MALEŇÁK Dušan 0MREC 113 DVDV Racing team E1-1400 Škoda 130 LR/H 3.19 6.78 54.68 1:22.07 3.30 6.90 - DNF - 3.21 6.91 54.00 1:21.02 2:43.09 +49.96
87. BUŽGA Miroslav 0MREC 446 CoraHB Historic racing club Jihlava HA1-2000 Opel Kadett GSI 3.14 6.56 55.50 1:22.48 3.16 6.51 55.76 1:22.79 3.08 6.48 54.76 1:21.01 2:43.49 +50.36
88. KADLEČEK Jiří 0MREC 398 Honda S1-1600 Honda 1.6 Vti Civic 1.6VTi 3.42 6.96 55.38 1:22.59 3.54 7.17 55.14 1:21.32 3.40 6.96 55.20 1:22.95 2:43.91 +50.78
89. KRALIK Adam 0MREC 355 KRALIKTEAM S1-1600 Citroen SAXO VTS 3.67 7.12 54.49 1:21.16 3.55 6.93 1:12.33 1:39.78 3.32 6.65 56.21 1:22.88 2:44.04 +50.91
90. HIMMER Petr 1FAS 330 Alcore Motorsport E1H-Škoda ZAV Škoda 130LR 3.08 6.57 55.91 1:21.74 3.16 6.68 57.02 1:22.43 3.22 6.84 57.27 1:23.05 2:44.17 +51.04
91. WEIL David 0MREC 28 WEILTEC E2/C-1600 MTX Faster 3.25 6.49 54.17 1:22.04 3.45 6.42 54.96 1:22.20 - DNS - 2:44.24 +51.11
92. SVOBODA Libor 1FAS 371 Libor Svoboda E1H-1600 Honda Civic 3.92 7.60 55.92 1:22.48 3.89 7.57 56.13 1:22.96 4.02 7.66 54.98 1:22.10 2:44.58 +51.45
93. BORKOVEC Jirka 0MREC 333 Namest nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS 3.62 7.03 55.29 1:22.17 3.34 6.63 55.46 1:22.48 3.50 6.68 - DNF - 2:44.65 +51.52
94. HEDA Jiří 1FAS 300 Alcore Motorsport E2H-SS-1000 Ryba F3 3.28 7.01 55.93 1:24.19 3.44 7.23 56.32 1:24.73 3.32 7.01 55.52 1:23.60 2:47.79 +54.66
95. ZOUFALÁ Martina 1FAS 389 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Felicia 3.26 6.50 56.78 1:24.62 3.35 6.57 56.93 1:24.39 3.52 6.96 59.69 1:27.90 2:49.01 +55.88
96. KUBÍK Daniel 0MREC 169 PK-drive Racing E1+2000/2WD BMW 130i 3.55 7.03 1:04.47 1:33.19 3.60 7.02 57.15 1:23.19 3.42 6.84 59.17 1:25.83 2:49.02 +55.89
97. KIML ML. Jiří 0MREC 511 Ji-Go Pneuservis HA1-K-1300 Škoda 120ls 3.15 6.83 57.02 1:24.91 3.15 6.88 57.71 1:25.40 3.08 6.76 56.32 1:24.17 2:49.08 +55.95
98. HÁJEK Marek 1FAS 318 Marek Hájek E1H-2000 BMW 318is compact 3.55 7.11 56.87 1:25.30 3.47 7.05 56.28 1:24.98 - DNS - 2:50.28 +57.15
99. DOHNAL Josef 0MREC 533 Dohnal motorsport HA1-K-1600 Honda crx 3.76 7.46 1:05.12 1:33.89 3.70 7.44 57.95 1:25.86 3.69 7.41 56.60 1:24.65 2:50.51 +57.38
100. KŘEPELKA Lukáš 0MREC 316 ScuderiaMotorsport S1+2000/2WD Peugeot SRC 3.78 7.46 57.13 1:25.65 3.95 7.63 57.38 1:25.39 3.83 7.56 57.47 1:25.83 2:51.04 +57.91
101. FURIŠ Karel 0MREC 470 Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI 3.91 7.74 57.93 1:25.53 4.01 7.90 58.16 1:25.69 4.00 7.96 1:00.14 1:28.86 2:51.22 +58.09
102. FURIŠ Filip 0MREC 412 Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI 3.90 7.73 57.62 1:26.51 3.75 7.70 57.18 1:26.01 3.69 7.59 57.69 1:25.87 2:51.88 +58.75
103. ŠVÁB Petr 0MREC 405 Hlmotorsport HA1-2000 Opel Astra Gsi 4.25 7.89 58.27 1:26.91 3.83 7.48 57.88 1:25.41 3.82 7.54 58.32 1:27.05 2:52.32 +59.19
104. ONDREJKA Ján 0MREC 73 JOSK Racing team HA2 Giom 01 2.98 6.20 59.98 1:28.02 2.84 5.99 57.14 1:24.67 - DNS - 2:52.69 +59.56
105. ŠVORC Roman 0MREC 25 PGRace czech motorsport E2/C+2000 Lucchiny P3 2.65 5.10 1:25.38 1:48.71 2.61 4.99 43.87 1:04.59 3.40 - DNF - 2:53.30 +1:00.17
106. BARTÚNEK Daniel 0MREC 212 RT Servis Car E1-1400 Ford Fiesta 1.4 16V 3.32 7.29 1:01.67 1:30.64 3.37 7.24 1:00.00 1:28.45 3.38 7.33 1:00.17 1:28.60 2:57.05 +1:03.92
107. ŠTĚRBA Josef 1FAS 250 Josef Štěrba HA-K1-A2 Fiat ABARTH TC 1000 6.05 9.91 1:03.32 1:32.77 3.23 7.07 58.96 1:27.77 3.24 7.33 1:00.84 1:30.24 2:58.01 +1:04.88
108. MESÁROŠ Ján 0MREC 501 MEŠI HA1-K-1300 Škoda 120S 3.89 7.65 1:01.51 1:30.15 3.58 7.37 1:01.16 1:30.45 - DNS - 3:00.60 +1:07.47
109. JANSA Emil 0MREC 500 Patera motorsport HA1-K-1300 Fiat 127 Sport 3.50 7.19 1:01.60 1:32.31 3.40 7.08 59.99 1:30.78 3.39 7.05 59.55 1:30.27 3:01.05 +1:07.92
110. PODPĚRA Zdeněk 0MREC 211 Skalda Racing E1-1400 Honda Civic 3.45 7.67 1:00.25 1:30.39 3.55 7.58 1:00.30 1:30.70 3.64 7.82 1:02.90 1:34.15 3:01.09 +1:07.96
111. MÁLKOVÁ Simona 1FAS 67 Simona Málková E1-1600 Ford Honda Civic VTEC 3.70 7.56 1:03.47 1:33.84 3.69 7.48 1:01.43 1:29.97 3.46 7.17 1:01.07 1:31.24 3:01.21 +1:08.08
112. ŠPILKA Václav 0MREC 318 MetalBend motorsport S1-1600 Honda CRX 3.92 7.84 1:02.05 1:31.01 3.90 7.98 1:03.48 1:32.46 3.71 7.41 1:02.23 1:32.18 3:03.19 +1:10.06
113. POPOVÁ Eliška 1FAS 338 ELIŠKA POPOVÁ E1H-1400 Suzuki SWIFT 3.54 7.48 1:04.14 1:34.57 3.36 7.11 59.98 1:29.38 - DNS - 3:03.95 +1:10.82
114. HROMÁDKO Jaroslav 0MREC 133 JP Motorsport E1-1400 Suzuki Swift Ewo II 3.37 7.05 58.83 1:35.98 - DNS - 3.97 7.88 1:02.11 1:30.78 3:06.76 +1:13.63
115. DUCHOŇ Oldřich 0MREC 155 ADRT E1+2000/2WD BMW 325 4.50 8.59 1:03.58 1:35.77 4.18 8.11 1:02.85 1:34.84 4.19 8.09 1:02.61 1:34.88 3:09.72 +1:16.59
116. KAZDOVÁ Jana 0MREC 321 Dohnal Motorsport S1-1600 Citroen C2 4.02 8.30 1:13.17 1:48.82 3.92 8.03 1:11.47 1:47.58 3.73 8.07 1:13.62 1:48.92 3:36.40 +1:43.27
117. KNAPEK Tomáš 1FAS 399 Tomáš Knapek E2H-SS-1400 MTX Faster 3.18 6.46 57.48 1:24.14 3.34 6.61 2:01.47 2:38.05 - DNS - 4:02.19 +2:09.06
ÁZSÓTH Ladislav 0MREC 388 LRT S1+2000/2WD Ford Focus 3.64 6.94 - DNF - - DNS - - DNS - - DNF -
ŠABÍK Martin 0MREC 313 LRT Autosklo Nové Zámky S1-2000 Ford Focus - DNS - - DNS - - DNS - - DNF -
DAVID Petr 1FAS 333 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H+2000 VW GOLF TDI 3.33 6.50 47.57 1:09.40 3.17 6.23 - DNF - - DNS - - DNF -
TEKAL Zdenek 0MREC 303 VPKmotors S1-1600 Ford Fiesta 4.35 8.58 - DNF - - DNS - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Event
17:37:35 III. súťažná jazda je ukončená
17:19:22 Pokračujeme
17:18:59 Havária št. č. 333 (pretekár OK)
16:29:19 Je odštartované