On-line results
 
MZA Autoslalom MREC Mohyla míru, Újezd u Brna (CZ), 18.05.2019 - Competition - Run 3
 
 
 
 
 
Last 5 in Finish
 
Rank Driver # Nation Class 1-st RUN 2-nd RUN 3-nd RUN RUN
29. ŠPRINCL Filip 771 AS-E1-1400 2:07.85{+2} 2:02.88{+2} 2:03.24{+2} 4:06.12
12. ŠPILKA Michal 718 AS-E1-1400 1:53.73 1:53.19 1:53.14 3:46.33
37. BARTOŠ Miroslav 767 AS-E1-2000 2:10.88 2:10.39 2:05.64 4:16.03
5. FILLOVA Kristyna 609 AS-S1+2000/4WD 1:51.60{+2} 1:50.44{+2} 1:48.52 3:38.96
4. KRAUS Jiri 710 AS-E1-1400 1:50.82 1:48.93{+2} 1:49.75{+2} 3:38.68
 
End Race at 16:35
 
Absolute results
 
Rank Driver # Nation Team Class Car 20m 100m 1-st RUN 20m 100m 2-nd RUN 20m 100m 3-nd RUN RUN Gap
1. HOMOLA Tomáš 850 SPZ-VYSOČINA AS-HA1+2000 BMW E30 2.37 6.20 1:46.15 2.47 1:42.59 2.47 6.35 1:42.33 3:24.92 v=91.35
2. SZAŁAS Piotr 750 Speed car AS-E1+2000 Nissan Nissan 200sx 2.50 6.07 1:43.68{+2} 2.41 6.14 1:45.04{+2} 2.48 6.29 1:45.25{+2} 3:28.72 +3.80
3. ŽÁČEK Michal 777 Žáček AS-E1+2000 BMW 130i 2.52 6.35 1:47.49{+2} 2.38 1:46.79{+2} 2.36 6.03 1:48.56{+4} 3:34.28 +9.36
4. KRAUS Jiri 710 Garage Racing Team AS-E1-1400 Skoda 105S 2.92 6.88 1:50.82 3.05 1:48.93{+2} 2.70 6.64 1:49.75{+2} 3:38.68 +13.76
5. FILLOVA Kristyna 609 KRTZ motorsport AS-S1+2000/4WD Mitsubishi Evo 5 2.04 5.45 1:51.60{+2} 2.11 1:50.44{+2} 2.08 5.57 1:48.52 3:38.96 +14.04
6. NIEDERLINSKI Artur 650 Speed car AS-S1+2000/2WD Ford Focus rs 2.66 6.44 1:54.83{+10} 2.68 6.45 1:51.10{+6} 2.71 6.54 1:52.66{+6} 3:43.76 +18.84
7. KOZMANN Laco 898 SPORTLINE RACING TEAM AS-HA1-2000 VW SCIROCCO 2.39 6.15 1:52.26 2.50 1:54.63{+2} 2.48 6.15 1:52.51{+2} 3:44.77 +19.85
8. HOUSKA Roman 682 SPZ-VYSOČINA AS-S1+2000/2WD BMW E46 M3 2.43 6.27 1:52.77 2.38 1:52.58 2.44 6.28 1:54.50 3:45.35 +20.43
9. TRNĚNÝ Jan 624 Patera Motorsport AS-S1+2000/2WD Alfa Romeo 156 GTA 2.60 6.62 1:54.25{+2} 2.61 6.53 1:52.10 2.66 6.63 1:53.55{+2} 3:45.65 +20.73
10. DIBLIK Milan 858 KZM racing AS-HA1-2000 Lada 1600 MTX 2.51 6.71 1:55.27{+2} 2.42 6.62 1:52.72 6.62 1:53.07 3:45.79 +20.87
11. NASTOUPIL Lukas 799 PNTH AS-E1-1600 Honda CRX 2.57 6.57 1:52.97 2.56 1:53.35 2.55 6.60 1:54.36 3:46.32 +21.40
12. ŠPILKA Michal 718 MetalBend motorsport AS-E1-1400 Škoda Felicia pick-up 2.47 6.53 1:53.73 2.50 6.70 1:53.19 2.35 6.38 1:53.14 3:46.33 +21.41
13. KRÁLÍK Adam 655 kralikteam AS-S1-1600 Citroen Saxo VTS 2.53 6.57 1:56.23 2.49 6.58 1:55.16{+2} 2.46 6.47 1:51.36 3:46.52 +21.60
14. KREJČÍ Filip 676 HOKRmotors racing AS-S1+2000/4WD Subaru Impreza WRX STI RA 2.24 5.98 1:55.00{+2} 2.09 5.86 1:52.81 2.65 6.59 1:53.72 3:46.53 +21.61
15. ZAVŘEL Adam 654 AZ racing AS-S1-1600 Citroen Saxo VTS 2.68 6.98 1:56.83 2.64 6.94 1:54.07 2.62 6.91 1:55.47{+2} 3:49.54 +24.62
16. MAREK Lukáš 627 Historic Racing Club Jihlava AS-S1+2000/2WD BMW 328i 2.74 6.74 1:56.14{+2} 2.69 1:56.40{+2} 2.59 6.61 1:55.25 3:51.39 +26.47
17. BAJER Adam 660 Kamikadze AS-S1+2000/2WD Honda S2000 2.49 6.44 2:00.79 2.58 2:03.27 2.45 6.38 1:52.86 3:53.65 +28.73
18. LIPIČKA Jan 696 Patera Motorsport AS-S1-2000 BMW E30 318is 2.52 6.89 1:57.82{+2} 2.59 7.06 1:58.13{+2} 2.57 6.95 1:57.15 3:54.97 +30.05
19. KURBEL Michal 715 Kovomk AS-E1-1400 Škoda 125 2.81 7.25 1:58.91{+2} 2.29 1:57.87{+2} 2.39 6.63 1:57.20 3:55.07 +30.15
20. KRÁL Miloslav 789 RTM-Mohelnice AS-E1-2000 VW Golf 2.77 6.95 1:58.67 2.74 1:56.92 2.85 6.91 2:02.92{+2} 3:55.59 +30.67
21. PEŘINA Michal 608 Hyundai team AS-S1-2000 Peguot 206 2.46 6.73 2:03.77{+4} 2.60 6.80 1:58.83 2.56 6.76 1:57.39 3:56.22 +31.30
22. PALAJ Antonín 706 KZM Racing AS-E1+2000 VW Golf II 2.28 6.38 2:00.14{+2} 2.27 6.32 1:59.23{+2} 6.31 1:59.60{+2} 3:58.83 +33.91
23. POPELKA Pavel 701 Popelka AS-E1-1400 Škoda 130 2.68 7.17 2:02.86{+2} 2.53 6.94 1:57.03 2.51 6.91 2:09.35{+8} 3:59.89 +34.97
24. PAROBEK Rudolf 880 Porsche team Šternberk AS-HA2/ZST Formule Vau Fuchs 2.53 6.99 2:00.69 2.53 1:59.21 - DNS - 3:59.90 +34.98
25. MASNÝ Peter 721 KZM Racing AS-E1-2000 Škoda Fabia 2.74 6.78 2:03.97{+2} 2.72 6.92 2:01.44 2.77 6.80 2:01.46 4:02.90 +37.98
26. DOKOUPIL Mirda 875 KZM Racing AS-HA1-1300 Škoda 130 2.51 7.11 2:04.14{+2} 2.56 7.14 2:01.52 7.17 2:02.33{+2} 4:03.85 +38.93
27. KADLEC František 861 Fk motorsport AS-HA1+2000 BMW E 30 3.09 7.40 2:02.85 2.99 7.23 2:01.22 - DNS - 4:04.07 +39.15
28. ŠTĚPÁNKOVÁ Natálie 797 AV Díly Praha AS-E1-2000 Volvo 480 2.63 2:10.53 2.66 2:04.18 2.41 6.60 2:01.29 4:05.47 +40.55
29. ŠPRINCL Filip 771 VTS AS-E1-1400 Citroen Saxo VTS 2.80 7.74 2:07.85{+2} 2.84 7.75 2:02.88{+2} 2.75 7.63 2:03.24{+2} 4:06.12 +41.20
30. RUBÁČEK Radek 770 VTS AS-E1-1400 Citroen Saxo VTS 2.93 7.93 2:07.08 2.95 2:03.13 2.97 7.93 2:06.08{+4} 4:09.21 +44.29
31. BAUER Patrik 917 Bauer Racing AS-HA1-Veterán VW 11 brouk 2.62 7.26 2:04.08{+2} 2.60 2:06.41 2.59 7.27 2:05.30 4:09.38 +44.46
32. PATERA David 869 PATERA motorsport AS-HA1-2000 Fiat Ritmo 2.60 7.15 2:05.93{+4} 2.61 7.19 2:06.08{+2} 2:03.78{+2} 4:09.71 +44.79
33. LISKA Radim 626 racing.team1.cz AS-S1-2000 BMW E36 2.69 7.16 2:05.38 2.96 7.70 2:06.14 2.71 7.22 2:05.09 4:10.47 +45.55
34. MATĚJNY Tomáš 890 DTM Garage AS-HA1+2000 BMW e30 325i 2.72 7.06 2:07.91 2.60 6.95 2:06.35 2.60 6.87 2:05.37 4:11.72 +46.80
35. DAMBOR Jaroslav 857 KZM Racing AS-HA1-2000 Zastava 101 sportig 2.83 7.25 3:56.50 2.69 6.94 2:07.37{+2} 7.08 2:06.05{+2} 4:13.42 +48.50
36. MIDRLA Jaroslav 900 Jaris motors AS-HA1-Veterán VW Buggy 2.43 7.04 2:08.51 2.35 6.69 2:07.25 2.37 6.70 2:06.65 4:13.90 +48.98
37. BARTOŠ Miroslav 767 AVdíly Praha AS-E1-2000 Volvo 480 2.63 7.13 2:10.88 2.72 7.14 2:10.39 2.64 7.45 2:05.64 4:16.03 +51.11
38. TÜRK Petr 711 TR Motorsport AS-E1-1400 Škoda Felicia 2.76 7.41 2:08.64 2.79 7.42 2:29.13{+20} 2.82 7.55 2:09.91 4:18.55 +53.63
39. PEROUTKA Karel 666 Patera Motorsport AS-S1+2000/4WD VW Bora 2.69 7.57 2:15.98 2.76 7.79 2:16.71{+2} 2.64 7.68 2:16.88 4:32.69 +1:07.77
40. ŠPILKA Václav 618 MetalBend motorsport AS-S1-1600 Honda CRX 2.98 7.75 2:22.84{+2} 2.84 7.57 2:17.86 2.61 7.26 2:23.69{+4} 4:40.70 +1:15.78
KOMAREK David 675 Komvet racing AS-S1+2000/4WD Mitsubishi Evo 5 - DNS - - DNS - - DNS - - DNF -
MINAŘÍK Max 870 Porsche team Šternberk AS-HA2/ZST Formule Vau Fuchs Formule 2.53 7.44 2:24.92{+20} 2.66 7.61 - DNF - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Event
16:36:22 III. súť. jazda je ukončená
16:01:27 Št. č. 898, 660, 701budú mať opravnú jazdu
15:42:43 Prvé vozidlo na trati