On-line results
 
MZA Autoslalom MREC Mohyla míru, Újezd u Brna (CZ), 19.05.2019 - Competition - Run 2
 
 
 
 
 
Last 5 in Finish
 
Rank Driver # Nation Class 1-st RUN 2-nd RUN RUN
KRAUS Jiri 710 AS-E1-1400 1:47.22 - DNF -{+2} - DNF -
22. DIBLIK Milan 858 AS-HA1-2000 2:02.54 2:02.72{+2} 4:05.26
24. BARTOŠ Miroslav 767 AS-E1-2000 2:03.58 2:03.72 4:07.30
6. ŠEDIVÝ Roman 788 AS-E1-1600 1:50.60{+2} 1:51.06{+2} 3:41.66
5. FILÍPEK Martin 709 AS-E1-1600 1:50.31 1:49.24 3:39.55
 
End Race at 15:15
 
Absolute results
 
Rank Driver # Nation Team Class Car 20m 100m 1-st RUN 20m 100m 2-nd RUN RUN Gap
1. HOMOLA Tomáš 850 SPZ-VYSOČINA AS-HA1+2000 BMW E30 2.33 6.03 1:45.65{+2} 6.12 1:43.15 3:28.80 v=89.65
2. SZAŁAS Piotr 750 Speed car AS-E1+2000 Nissan Nissan 200sx 2.22 5.60 1:45.14 5.77 1:46.19 3:31.33 +2.53
3. NIEDERLINSKI Artur 650 Speed car AS-S1+2000/2WD Ford Focus rs 2.70 6.37 1:47.52 2.67 6.32 1:48.60 3:36.12 +7.32
4. HOUSKA Roman 682 SPZ-VYSOČINA AS-S1+2000/2WD BMW E46 M3 2.39 6.06 1:48.87 2.36 5.97 1:50.04 3:38.91 +10.11
5. FILÍPEK Martin 709 Nanodry.sk AS-E1-1600 Honda Crx 2.50 6.33 1:50.31 2.46 6.26 1:49.24 3:39.55 +10.75
6. ŠEDIVÝ Roman 788 JPRacing AS-E1-1600 Honda Civic 2.36 6.11 1:50.60{+2} 2.32 6.02 1:51.06{+2} 3:41.66 +12.86
7. MAREK Lukáš 627 Historic Racing Club Jihlava AS-S1+2000/2WD BMW 328i 2.46 6.28 1:51.58 6.28 1:52.06 3:43.64 +14.84
8. KREJČÍ Filip 676 HOKRmotors racing AS-S1+2000/4WD Subaru Impreza WRX STI RA 2.11 5.67 1:51.30 5.67 1:55.42 3:46.72 +17.92
9. NASTOUPIL Lukas 799 PNTH AS-E1-1600 Honda CRX 2.98 6.94 1:50.73 3.03 6.96 1:57.55 3:48.28 +19.48
10. PIENČÍK Jaroslav 765 JPRacing AS-E1-1600 Honda Civic 2.45 6.32 1:53.79 2.42 6.28 1:55.29{+2} 3:49.08 +20.28
11. KRÁLÍK Adam 655 kralikteam AS-S1-1600 Citroen Saxo VTS 2.56 6.43 1:54.48{+2} 2.47 6.27 1:54.95{+2} 3:49.43 +20.63
12. TRNĚNÝ Jan 624 Patera Motorsport AS-S1+2000/2WD Alfa Romeo 156 GTA 1:56.64{+4} 2.65 6.62 1:55.98 3:52.62 +23.82
13. ŠPILKA Michal 718 MetalBend motorsport AS-E1-1400 Škoda Felicia pick-up 2.38 6.31 1:54.47 2.48 6.39 1:59.73{+2} 3:54.20 +25.40
14. LIPIČKA Jan 696 Patera Motorsport AS-S1-2000 BMW E30 318is 2.58 6.98 1:56.30 2.62 7.01 1:58.62 3:54.92 +26.12
15. PALAJ Antonín 706 KZM Racing AS-E1+2000 VW Golf II 2.39 6.41 1:56.63 2.28 6.27 2:00.00 3:56.63 +27.83
16. DOKOUPIL Mirda 875 KZM Racing AS-HA1-1300 Škoda 130 2.52 6.92 1:57.96 2.51 6.96 2:01.52 3:59.48 +30.68
17. PEŘINA Michal 608 Hyundai team AS-S1-2000 Peguot 206 2.48 6.49 1:57.24 2.53 6.82 2:03.54 4:00.78 +31.98
18. ŽÁČEK Michal 777 Žáček AS-E1+2000 BMW 130i 2.43 6.01 2:06.64{+20} 2.68 6.60 1:54.90{+2} 4:01.54 +32.74
19. KRÁL Miloslav 789 RTM-Mohelnice AS-E1-2000 VW Golf 2.61 6.49 2:00.03 6.59 2:01.59 4:01.62 +32.82
20. MASNÝ Peter 721 KZM Racing AS-E1-2000 Škoda Fabia 2.61 6.49 2:01.59{+4} 2.68 6.77 2:01.34{+2} 4:02.93 +34.13
21. KADLEC František 861 Fk motorsport AS-HA1+2000 BMW E 30 2.78 6.78 2:02.08 3.02 7.01 2:01.53 4:03.61 +34.81
22. DIBLIK Milan 858 KZM racing AS-HA1-2000 Lada 1600 MTX 2.47 6.85 2:02.54 2.42 6.84 2:02.72{+2} 4:05.26 +36.46
23. MATĚJNY Tomáš 890 DTM Garage AS-HA1+2000 BMW e30 325i 2.52 6.60 2:01.61 2.60 6.66 2:04.87 4:06.48 +37.68
24. BARTOŠ Miroslav 767 AVdíly Praha AS-E1-2000 Volvo 480 2.29 6.56 2:03.58 2.59 6.83 2:03.72 4:07.30 +38.50
25. LISKA Radim 626 racing.team1.cz AS-S1-2000 BMW E36 2.64 6.96 2:01.65 2.63 6.98 2:09.80 4:11.45 +42.65
26. DAMBOR Jaroslav 857 KZM Racing AS-HA1-2000 Zastava 101 sportig 3.38 7.64 2:03.03{+2} 3.17 7.49 2:08.52{+2} 4:11.55 +42.75
27. TÜRK Petr 711 TR Motorsport AS-E1-1400 Škoda Felicia 2.75 7.24 2:05.71 2.73 7.30 2:08.96 4:14.67 +45.87
28. HYNČICA Lubomír 616 Bourgeois Motorsport AS-S1-2000 BMW 320i 3.05 7.69 2:07.31{+2} 3.00 7.75 2:08.96{+4} 4:16.27 +47.47
29. KOZMANN Laco 898 SPORTLINE RACING TEAM AS-HA1-2000 VW SCIROCCO 2.43 5.91 2:11.22{+20} 2.47 6.23 2:05.08 4:16.30 +47.50
30. ŠTĚPÁNKOVÁ Natálie 797 AV Díly Praha AS-E1-2000 Volvo 480 2.60 6.68 1:59.52 2.57 6.57 2:17.20{+2} 4:16.72 +47.92
31. PEROUTKA Karel 666 Patera Motorsport AS-S1+2000/4WD VW Bora 2.77 7.65 2:15.11 2.68 7.41 2:22.09{+2} 4:37.20 +1:08.40
32. ŠPILKA Václav 618 MetalBend motorsport AS-S1-1600 Honda CRX 2.65 7.29 2:24.91 2.78 7.42 2:28.05 4:52.96 +1:24.16
KRAUS Jiri 710 Garage Racing Team AS-E1-1400 Skoda 105S 2.36 6.10 1:47.22 2.73 6.51 - DNF -{+2} - DNF -
FILLOVA Kristyna 609 KRTZ motorsport AS-S1+2000/4WD Mitsubishi Evo 5 - DNS - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Event
15:14:19 II. súť. jazda je ukončená
15:09:11 Odťahuje sa vozidlo
15:02:21 Št. č. 710 odstupuje pre techn. poruchu
14:36:23 Št. č. 850 a 676 budú mať opravnú jazdu
14:17:40 Štartujeme opakovanú jazdu
14:03:00 Štart sa prekladá na 14:15 hod.
13:56:35 Na trať sa dostalo blato a štrk, štart bude preložený na neskôr
13:38:44 O 14:00 hod. budeme pokračovať II. súťažnou jazdou
13:37:41 Pre počasie je táto súťažná jazda anulovaná
13:22:38 Trať je mokrá
13:21:19 Začalo pršať
13:09:25 Št. č. 718 bude mať opravnú jazdu
13:09:01 Št. č. 608 odstupuje pre poruchu
13:02:43 Je odštartované