On-line results
 
21. Slovácký kopec - IX. Memoriál Stanislava Firtla, Násedlovice (CZ), 22.06.2019 - Competition - Run 1
 
 
 
 
 
Last 5 in Finish
 
Rank Driver # Nation Class 1-st RUN 2-nd RUN RUN
72. KOZMANN Laco 898 AS-HA1-2000 1:55.01 - DNS - 1:55.01
78. BAUER Patrik 917 AS-HA1-Veterán 1:57.42 - DNS - 1:57.42
100. BAUER Irena 911 AS-HA1-Veterán 2:27.57 - DNS - 2:27.57
67. HORNÍČEK Filip 725 AS-E1-1400 1:52.94 - DNS - 1:52.94
95. DOKOUPIL Miroslav 653 AS-S1-2000 2:08.85 - DNS - 2:08.85
 
End Race at 17:55
 
Absolute results
 
Rank Driver # Nation Team Class Car 20m 100m 1-st RUN 20m 100m 2-nd RUN RUN Gap
1. WILHELM Philipp 1 SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C+2000 Norma M20FC 2.63 5.30 1:02.89 - DNS - 1:02.89 v=126.50
2. MADRIAN Ferdinand 4 SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C+2000 Norma M20FC 3.04 5.87 1:03.60 - DNS - 1:03.60 +0.71
3. FERSTL Christian 2 SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C-2000 Tatuus Master NT S2000 2.66 5.37 1:05.03 - DNS - 1:05.03 +2.14
4. SLOVÁČEK Michal 104 LRT-Svijany E1-2000 Honda Civic Type R 3.53 7.17 1:10.52 - DNS - 1:10.52 +7.63
5. KUBICA Tomáš 5 Dolní Domaslavice E1+2000/2WD VW Golf II 3.45 7.08 1:11.19 - DNS - 1:11.19 +8.30
6. ŽÁČEK Michal 200 Žáček E1+2000/2WD BMW 130i 3.39 7.13 1:11.30 - DNS - 1:11.30 +8.41
7. PETR Martin 106 PETR motorsport E1+2000/4WD VW Golf IV 2.8 Turbo 2.85 6.55 1:11.91 - DNS - 1:11.91 +9.02
8. OSLADIL Jan 21 AMK ECCE HOMO E2/C-2000 Formule Opel Lotus 2.83 6.15 1:12.20 - DNS - 1:12.20 +9.31
9. HOMOLA Tomáš 550 SPZ-VYSOČINA HA1-K+1600 BMW E30 3.15 7.20 1:13.01 - DNS - 1:13.01 +10.12
10. MACEK Vojtěch 150 Team Bruntál E1-1600 Škoda 110R 2.95 6.70 1:13.21 - DNS - 1:13.21 +10.32
11. KAŠPAR Vilém 6 VPKmotors S1+2000/2WD Škoda Fabia RS 3.33 7.23 1:13.47 - DNS - 1:13.47 +10.58
12. ŠTELC Lukáš 347 KAPS Automatic S1+2000/4WD Mitsubishi Evolution IX 2.76 5.98 1:13.76 - DNS - 1:13.76 +10.87
13. PODMAJERSKY Vladimir 206 VP Racing E1-2000 Peugeot 206RC 3.16 6.88 1:14.32 - DNS - 1:14.32 +11.43
14. ÁZSÓTH Ladislav 388 LRT S1+2000/2WD Ford Focus 3.51 7.47 1:14.79 - DNS - 1:14.79 +11.90
15. KRUPICA Lukáš 499 Auto Špacír HA1-1300 Škoda Rapid 136 3.20 7.24 1:14.86 - DNS - 1:14.86 +11.97
16. HRUBÝ Milan 172 ScuderiaMotorsport E1-1600 Škoda Fabia FR16 3.41 7.22 1:14.96 - DNS - 1:14.96 +12.07
17. ŠRAHŮLEK Petr 10 JP Motorsport E1-1400 Škoda 130RS Evo1 3.03 6.81 1:14.98 - DNS - 1:14.98 +12.09
18. SCHWENDINGER Robert 16 Robert Schwendinger E2/C-1600 Arg Formula Europa 2.76 6.28 1:14.99 - DNS - 1:14.99 +12.10
19. HAVIGER Petr 485 Haviger motors HA1-2000 Renault Clio 3.41 7.45 1:15.23 - DNS - 1:15.23 +12.34
20. ČEPIČKA Vlastimil 302 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer X 2.52 5.80 1:15.29 - DNS - 1:15.29 +12.40
21. KUBICA Milan 124 Dolní Domaslavice E1+2000/2WD VW Golf II 3.68 7.55 1:15.59 - DNS - 1:15.59 +12.70
22. VRÁTIL Pavel 464 CoraHB Historic racing club Jihlava HA1-2000 Opel Kadett GSI 3.31 7.28 1:15.97 - DNS - 1:15.97 +13.08
23. ŠUSTR Miloslav 151 BPautosport E1-1600 Škoda Favorit 3.25 7.16 1:16.03 - DNS - 1:16.03 +13.14
24. KAWULOK Jiří 225 JK Motorsport Havířov z.s. E1+2000/2WD BMW E30 3.18 6.92 1:16.73 - DNS - 1:16.73 +13.84
25. GRUNTORÁD František 344 Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS 3.18 7.07 1:17.31 - DNS - 1:17.31 +14.42
26. HRABČÍK Milan 139 notormotor racing team E1-2000 Fiat Punto 6.98 1:17.37 - DNS - 1:17.37 +14.48
27. NASTOUPIL Lukaš 290 PNTH E1-1600 Honda CRX 3.56 7.59 1:17.95 - DNS - 1:17.95 +15.06
28. HURTA Jakub 278 B&H Motorsport E1-2000 Škoda Fabia TDi 3.39 7.08 1:18.02 - DNS - 1:18.02 +15.13
29. KRALIK Adam 355 KRALIKTEAM S1-1600 Citroen SAXO VTS 3.59 7.65 1:18.22 - DNS - 1:18.22 +15.33
30. ŠPILKA Michal 118 MetalBend motorsport E1-1400 Škoda Felicia pick-up 3.39 7.62 1:18.30 - DNS - 1:18.30 +15.41
31. LEMON Petr 110 BMW Lembull racing E1+2000/2WD BMW E30 3.73 7.65 1:18.77 - DNS - 1:18.77 +15.88
32. ŠPLÍCHAL David 432 Gti garage HA1-2000 Volkswagen Golf gti 3.43 7.58 1:18.88 - DNS - 1:18.88 +15.99
33. SALLOUM Jiří 189 haviger motors E1+2000/2WD BMW E 30 3.53 7.29 1:19.23 - DNS - 1:19.23 +16.34
34. ŠVÁB Kamil 404 HL motorsport HA1-2000 Opel Astra Gsi 3.48 7.49 1:19.67 - DNS - 1:19.67 +16.78
35. MÁLEK Dan 239 VPKmotors E1-1600 Škoda Felicia RS 4.31 9.80 1:20.02 - DNS - 1:20.02 +17.13
36. DOBRÝ Petr 122 BMW Racing E1+2000/2WD BMW Compact 3.38 7.43 1:20.09 - DNS - 1:20.09 +17.20
37. ŠABÍK Martin 313 LRT Autosklo Nové Zámky S1-2000 Ford Focus 3.41 7.54 1:20.40 - DNS - 1:20.40 +17.51
38. STROSZ Milan 112 Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia 3.35 7.52 1:20.82 - DNS - 1:20.82 +17.93
39. BORKOVEC David 373 B&H Motorsport S1+2000/2WD Peugeot 206 WRC 3.79 8.21 1:21.17 - DNS - 1:21.17 +18.28
40. ORAVEC David 111 Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia 3.36 7.49 1:22.40 - DNS - 1:22.40 +19.51
41. ONDREJKA Ján 73 JOSK Racing team HA2 Giom 01 2.95 6.74 1:22.48 - DNS - 1:22.48 +19.59
42. HOCHECKER Adolf 510 MSC Mühlbach HA1-K+1600 Opel Kadett C Coupe 3.33 7.45 1:22.51 - DNS - 1:22.51 +19.62
43. SIKORA Miroslav 233 R.D.L. SERVIS E1-1600 Škoda Felicia 3.45 7.69 1:22.57 - DNS - 1:22.57 +19.68
44. KŘEPELKA Lukáš 316 ScuderiaMotorsport S1-2000 Peugeot SRC 3.82 8.25 1:24.78 - DNS - 1:24.78 +21.89
45. FURIŠ Filip 412 Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI 3.76 8.51 1:26.20 - DNS - 1:26.20 +23.31
46. ŠMÍDA Ondřej 444 VW Brouk klub Olomouc HA1-2000 Volkswagen Brouk 1302LS 3.40 7.66 1:26.36 - DNS - 1:26.36 +23.47
47. KUBÍK Daniel 169 PK-drive Racing E1+2000/2WD BMW 130i 3.26 7.04 1:26.71 - DNS - 1:26.71 +23.82
48. DOHNAL Josef 322 Dohnal Motorsport S1-1600 Citroen C2 3.45 7.78 1:28.05 - DNS - 1:28.05 +25.16
49. KLČ Miroslav 414 Motorsport Klč HA1-2000 Opel Kadet Gsi 3.43 7.39 1:30.24 - DNS - 1:30.24 +27.35
50. DUDÍK Lubomír 456 VW Brouk klub Olomouc HA1-2000 Volkswagen Brouk 1302LS 3.34 7.55 1:31.20 - DNS - 1:31.20 +28.31
51. BORKOVEC Jirka 333 Namest nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS 3.61 7.70 1:32.24 - DNS - 1:32.24 +29.35
52. BARTÚNEK Daniel 212 RT Servis Car E1-1400 Ford Fiesta 1.4 16V 3.62 8.49 1:34.10 - DNS - 1:34.10 +31.21
53. ŠVÁB Jakub 360 HL Motorsport S1-1600 Ford Fiesta 3.73 8.62 1:35.48 - DNS - 1:35.48 +32.59
54. ŠPILKA Václav 318 MetalBend motorsport S1-1600 Honda CRX 3.81 8.80 1:36.08 - DNS - 1:36.08 +33.19
55. JANSA Emil 500 Patera motorsport HA1-K-1300 Fiat 127 Sport 3.97 8.90 1:36.32 - DNS - 1:36.32 +33.43
56. NĚMEČEK Josef 383 HL Motorsport S1-1600 Ford Fiesta 3.70 8.60 1:38.08 - DNS - 1:38.08 +35.19
57. HURTA Michal 272 B&H Motorsport E1-2000 Škoda Fabia TDi 3.51 7.65 1:41.40 - DNS - 1:41.40 +38.51
58. HOUSKA Roman 682 SPZ-VYSOČINA AS-S1+2000/2WD BMW E46 M3 4.14 11.24 1:44.81 - DNS - 1:44.81 +41.92
59. HOMOLA Tomáš 850 SPZ-VYSOČINA AS-HA1+2000 BMW E30 3.90 10.74 1:46.34 - DNS - 1:46.34 +43.45
60. PIENČÍK Jaroslav 765 JPRacing AS-E1-1600 Honda Civic 3.71 10.75 1:47.93 - DNS - 1:47.93 +45.04
61. KAZDOVÁ Jana 321 Dohnal Motorsport S1-1600 Citroen C2 4.23 8.98 1:47.98 - DNS - 1:47.98 +45.09
62. ŠTELC Lukáš 796 KAPS Automatic AS-E1+2000 Mitsubishi Evolution IX 3.44 10.00 1:48.26 - DNS - 1:48.26 +45.37
63. SZAŁAS Piotr 750 Speed car AS-E1+2000 Nissan Nissan 200sx 4.04 11.07 1:49.54{+2} - DNS - 1:49.54 +46.65
64. FILÍPEK Martin 709 Nanodry.sk AS-E1-1600 Honda Crx 8.41 11.01 1:49.57 - DNS - 1:49.57 +46.68
65. NIEDERLINSKI Artur 650 Speed car AS-S1+2000/2WD Ford Focus rs 4.25 11.77 1:51.76 - DNS - 1:51.76 +48.87
66. ZAVŘEL Adam 654 AZ racing AS-S1-1600 Citroen Saxo VTS 4.23 11.17 1:52.74 - DNS - 1:52.74 +49.85
67. HORNÍČEK Filip 725 F.H. Racing AS-E1-1400 Škoda Felicia 11.05 1:52.94 - DNS - 1:52.94 +50.05
68. DIBLIK Milan 858 KZM racing AS-HA1-2000 Lada 1600 MTX 4.32 11.20 1:52.95{+2} - DNS - 1:52.95 +50.06
69. TRNĚNÝ Jan 624 Patera Motorsport AS-S1+2000/2WD Alfa Romeo 156 GTA 4.49 11.52 1:53.24 - DNS - 1:53.24 +50.35
70. KRÁL Miloslav 789 RTM-Mohelnice AS-E1-2000 VW Golf 4.29 11.50 1:54.50 - DNS - 1:54.50 +51.61
71. PALAJ Antonín 706 KZM Racing AS-E1+2000 VW Golf II 31.38 10.61 1:54.83 - DNS - 1:54.83 +51.94
72. KOZMANN Laco 898 SPORTLINE RACING TEAM AS-HA1-2000 VW SCIROCCO 11.28 1:55.01 - DNS - 1:55.01 +52.12
73. KREJČÍ Filip 676 HOKRmotors racing AS-S1+2000/4WD Subaru Impreza WRX STI Typ 3.21 10.52 1:56.41 - DNS - 1:56.41 +53.52
74. ŘEMÍNEK Matěj 633 AC Choceň AS-S1+2000/2WD Seat Leon 4.71 12.88 1:56.46 - DNS - 1:56.46 +53.57
75. ŠTĚPÁNKOVÁ Natálie 797 AV Díly Praha AS-E1-2000 Volvo 480 4.30 11.91 1:56.65 - DNS - 1:56.65 +53.76
76. KRÁLÍK Adam 655 kralikteam AS-S1-1600 Citroen Saxo VTS 4.05 10.96 1:56.83 - DNS - 1:56.83 +53.94
77. HYNČICA Lubomír 616 Bourgeois Motorsport AS-S1-2000 VW Golf 4.29 11.84 1:56.94 - DNS - 1:56.94 +54.05
78. BAUER Patrik 917 Bauer Racing AS-HA1-Veterán VW 11 brouk 11.82 1:57.42 - DNS - 1:57.42 +54.53
79. VANEREK Roman 713 Cistevozy racing AS-E1-2000 Skoda Fabia 4.25 11.19 1:57.94 - DNS - 1:57.94 +55.05
80. MAREK Lukáš 627 Historic racing club Jihlava AS-S1+2000/2WD BMW 328i 4.47 12.10 1:58.12 - DNS - 1:58.12 +55.23
81. PEŘINA Michal 608 Hyundai team AS-S1-2000 Peguot 206 4.28 11.63 1:58.42 - DNS - 1:58.42 +55.53
82. LISKA Radim 626 racing.team1.cz AS-S1-2000 BMW E36 4.21 12.34 2:00.13 - DNS - 2:00.13 +57.24
83. CZANDERLE Marek 632 MaAUTOcz AS-S1+2000/2WD Alfa Romeo 156 4.69 12.48 2:01.72 - DNS - 2:01.72 +58.83
84. TÜRK Petr 711 TR Motorsport AS-E1-1400 Škoda Felicia 4.38 12.38 2:02.47 - DNS - 2:02.47 +59.58
85. BARTOŠ Miroslav 767 AVdíly Praha AS-E1-2000 Volvo 480 11.85 2:02.63 - DNS - 2:02.63 +59.74
86. MASNÝ Peter 721 KZM Racing AS-E1-2000 Škoda Fabia 4.28 12.02 2:02.94{+2} - DNS - 2:02.94 +1:00.05
87. DAMBOR Jaroslav 857 KZM Racing AS-HA1-2000 Zastava 101 sportig 4.43 12.43 2:04.98{+2} - DNS - 2:04.98 +1:02.09
88. LIPIČKA Jan 696 Patera Motorsport AS-S1-2000 BMW E30 318is 5.40 12.78 2:05.33 - DNS - 2:05.33 +1:02.44
89. DOKOUPIL Mirda 875 KZM Racing AS-HA1-1300 Škoda 130 3.44 10.77 2:05.98 - DNS - 2:05.98 +1:03.09
90. BYSTRÝ Milan 707 MIBY AS-E1-1400 Škoda 130rs 3.92 11.02 2:06.62 - DNS - 2:06.62 +1:03.73
91. MATĚJNY Tomáš 890 DTM Garage AS-HA1+2000 BMW 325i 4.57 12.70 2:07.44 - DNS - 2:07.44 +1:04.55
92. AMZIANE David 665 Patera Motorsport AS-S1-1600 Citroën Saxo VTS 4.81 13.25 2:07.52 - DNS - 2:07.52 +1:04.63
93. KURBEL Michal 715 Kovomk AS-E1-1400 Škoda 125 3.43 10.44 2:07.57 - DNS - 2:07.57 +1:04.68
94. PEROUTKA Karel 666 Patera Motorsport AS-S1+2000/4WD VW Bora 3.63 11.58 2:07.89 - DNS - 2:07.89 +1:05.00
95. DOKOUPIL Miroslav 653 Miroslav Dokoupil AS-S1-2000 Renault Clio R 9.57 12.71 2:08.85 - DNS - 2:08.85 +1:05.96
96. FUJERA Jakub 904 KF Motorsport AS-HA1-Veterán Škoda 100 4.08 12.24 2:12.20 - DNS - 2:12.20 +1:09.31
97. PALAJOVÁ Kateřina 708 KZM Racing AS-E1+2000 VW Golf II 3.77 12.88 2:14.50 - DNS - 2:14.50 +1:11.61
98. KADLEC František 861 Fk motorsport AS-HA1+2000 BMW E 30 5.33 13.42 2:16.82 - DNS - 2:16.82 +1:13.93
99. VIDOUREK Jiří 686 Patera motorsport AS-S1+2000/2WD Audi A3 1.8t 4.37 11.99 2:19.24{+20} - DNS - 2:19.24 +1:16.35
100. BAUER Irena 911 Bauer Racing AS-HA1-Veterán VW 11 brouk 13.59 2:27.57 - DNS - 2:27.57 +1:24.68
OSLADIL Jan 131 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1-2000 Ford Focus - DNS - - DNS - - DNF -
BOKŮVKA Martin 100 Bokmen E1+2000/2WD BMW E30 - DNS - - DNS - - DNF -
VALÁŠEK Milan 116 IpRacing Team E1+2000/2WD Ginetta G50GTR - DNS - - DNS - - DNF -
REMEŇ Jakub 400 Speed Racing team HA1-1300 Škoda 130 LR - DNS - - DNS - - DNF -
UIBERLAY Jiří 424 Speed Racing team HA1-1300 Škoda 130 LR - DNS - - DNS - - DNF -
FERSTL Sigrid 7 SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C-2000 PRC S5 - DNS - - DNS - - DNF -
KRAUS Jiri 710 Garage Racing Team AS-E1-1400 Skoda 105S 3.95 10.73 - DNF - - DNS - - DNF -
KURBEL Pavol 716 KOVOMK AS-E1-1400 Škoda 120L - DNS - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Event
18:03:48 Po dnešnev veľkej búrkovej prehánke sa II. súť. jazda zrušila
17:55:51 I. súť. jazda je ukončená
17:24:12 Št. č. 715 bude mať opravnú jazdu
17:21:03 Havária št. č. 710 (pretekár OK)
16:29:19 Štartujeme Autoslalom
15:12:33 I. súť. jazda MREC je ukončená
14:29:49 Št. č. 344 bude mať opravnú jazdu (červená vlajka)
14:05:34 Na trati prvé vozidlo MREC