On-line results
 
21. Slovácký kopec - IX. Memoriál Stanislava Firtla, Násedlovice (CZ), 23.06.2019 - Competition - Run 2
 
 
 
 
 
Last 5 in Finish
 
Rank Driver # Nation Class 1-st RUN 2-nd RUN RUN
69. PALAJ Antonín 706 AS-E1+2000 1:47.35 1:46.73 3:34.08
85. BARTOŠ Miroslav 767 AS-E1-2000 1:52.97 1:51.94 3:44.91
51. ŠTELC Lukáš 796 AS-E1+2000 1:34.91 1:34.78 3:09.69
66. LIPIČKA Jan 696 AS-S1-2000 1:45.18 1:44.98 3:30.16
89. NECHVÁTAL Ondřej 612 AS-S1+2000/2WD 1:56.93 1:53.39 3:50.32
 
End Race at 16:50
 
Absolute results
 
Rank Driver # Nation Team Class Car 20m 100m 1-st RUN 20m 100m 2-nd RUN RUN Gap
1. MADRIAN Ferdinand 4 SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C+2000 Norma M20FC 3.08 5.77 1:02.14 2.92 5.56 1:00.40 2:02.54 v=129.85
2. WILHELM Philipp 1 SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C+2000 Norma M20FC 2.53 5.17 1:02.04 2.55 5.21 1:01.18 2:03.22 +0.68
3. FERSTL Christian 2 SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C-2000 Tatuus Master NT S2000 2.63 5.36 1:04.46 2.75 5.50 1:05.15 2:09.61 +7.07
4. SLOVÁČEK Michal 104 LRT-Svijany E1-2000 Honda Civic Type R 3.46 7.11 1:10.95 3.55 7.17 1:10.51 2:21.46 +18.92
5. PETR Martin 106 PETR motorsport E1+2000/4WD VW Golf IV 2.8 Turbo 2.87 6.54 1:11.12 2.88 6.50 1:10.36 2:21.48 +18.94
6. KUBICA Tomáš 5 Dolní Domaslavice E1+2000/2WD VW Golf II 3.35 7.01 1:10.92 3.38 7.04 1:10.58 2:21.50 +18.96
7. ŽÁČEK Michal 200 Žáček E1+2000/2WD BMW 130i 3.27 7.05 1:10.97 3.44 7.21 1:10.97 2:21.94 +19.40
8. KAŠPAR Vilém 6 VPKmotors S1+2000/2WD Škoda Fabia RS 3.31 7.20 1:12.97 3.38 7.23 1:12.85 2:25.82 +23.28
9. HOMOLA Tomáš 550 SPZ-VYSOČINA HA1-K+1600 BMW E30 3.24 7.13 1:13.37 3.29 7.10 1:12.51 2:25.88 +23.34
10. SCHWENDINGER Robert 16 Robert Schwendinger E2/C-1600 Arg Formula Europa 2.70 5.98 1:13.48 2.72 6.03 1:12.60 2:26.08 +23.54
11. MACEK Vojtěch 150 Team Bruntál E1-1600 Škoda 110R 2.88 6.64 1:12.85 3.00 6.78 1:13.70 2:26.55 +24.01
12. OSLADIL Jan 21 AMK ECCE HOMO E2/C-2000 Formule Opel Lotus 2.83 6.12 1:13.79 2.91 7.28 1:14.57 2:28.36 +25.82
14. KRUPICA Lukáš 499 Auto Špacír HA1-1300 Škoda Rapid 136 3.19 7.24 1:14.48 3.15 7.19 1:14.31 2:28.79 +26.25
13. PODMAJERSKY Vladimir 206 VP Racing E1-2000 Peugeot 206RC 3.33 7.15 1:14.13 3.15 6.87 1:14.66 2:28.79 +26.25
15. ŠRAHŮLEK Petr 10 JP Motorsport E1-1400 Škoda 130RS Evo1 3.06 6.79 1:14.32 3.21 7.03 1:14.96 2:29.28 +26.74
16. HAVIGER Petr 485 Haviger motors HA1-2000 Renault Clio 3.29 7.33 1:15.12 3.28 7.36 1:15.15 2:30.27 +27.73
17. ŠUSTR Miloslav 151 BPautosport E1-1600 Škoda Favorit 3.28 7.24 1:15.13 3.32 7.29 1:15.53 2:30.66 +28.12
18. KAWULOK Jiří 225 JK Motorsport Havířov z.s. E1+2000/2WD BMW E30 3.28 7.01 1:16.19 3.34 7.11 1:15.79 2:31.98 +29.44
19. ŠTELC Lukáš 347 KAPS Automatic S1+2000/4WD Mitsubishi Evolution IX 2.86 6.07 1:16.76 2.82 6.05 1:15.39 2:32.15 +29.61
20. VRÁTIL Pavel 464 CoraHB Historic racing club Jihlava HA1-2000 Opel Kadett GSI 3.20 7.15 1:16.41 3.30 7.27 1:15.99 2:32.40 +29.86
21. NASTOUPIL Lukaš 290 PNTH E1-1600 Honda CRX 3.51 7.55 1:17.34 3.57 7.60 1:15.17 2:32.51 +29.97
22. ÁZSÓTH Ladislav 388 LRT S1+2000/2WD Ford Focus 3.59 7.68 1:16.73 3.38 7.53 1:16.43 2:33.16 +30.62
23. SALLOUM Jiří 189 haviger motors E1+2000/2WD BMW E 30 3.32 7.02 1:17.42 3.29 6.96 1:15.78 2:33.20 +30.66
24. ČEPIČKA Vlastimil 302 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer X 2.58 5.94 1:17.09 2.67 6.07 1:16.57 2:33.66 +31.12
25. HRABČÍK Milan 139 notormotor racing team E1-2000 Fiat Punto 3.25 6.90 1:17.06 3.24 6.86 1:16.71 2:33.77 +31.23
26. KRALIK Adam 355 KRALIKTEAM S1-1600 Citroen SAXO VTS 3.45 7.48 1:17.39 3.41 7.43 1:16.66 2:34.05 +31.51
27. ŠPILKA Michal 118 MetalBend motorsport E1-1400 Škoda Felicia pick-up 3.28 7.51 1:17.39 3.31 7.46 1:16.86 2:34.25 +31.71
28. HRUBÝ Milan 172 ScuderiaMotorsport E1-1600 Škoda Fabia FR16 3.44 7.54 1:21.30 3.42 7.33 1:14.03 2:35.33 +32.79
29. GRUNTORÁD František 344 Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS 3.29 7.36 1:18.78 3.19 7.07 1:16.80 2:35.58 +33.04
30. ŠVÁB Kamil 404 HL motorsport HA1-2000 Opel Astra Gsi 3.44 7.46 1:18.13 3.40 7.38 1:18.51 2:36.64 +34.10
31. LEMON Petr 110 BMW Lembull racing E1+2000/2WD BMW E30 3.66 7.61 1:19.63 3.53 7.45 1:19.22 2:38.85 +36.31
32. ŠABÍK Martin 313 LRT Autosklo Nové Zámky S1-2000 Ford Focus 3.40 7.57 1:20.35 3.47 7.65 1:19.04 2:39.39 +36.85
33. DOBRÝ Petr 122 BMW Racing E1+2000/2WD BMW Compact 3.47 7.58 1:20.44 3.46 7.60 1:19.29 2:39.73 +37.19
34. HOCHECKER Adolf 510 MSC Mühlbach HA1-K+1600 Opel Kadett C Coupe 3.36 7.52 1:21.15 3.37 7.50 1:19.45 2:40.60 +38.06
35. ORAVEC David 111 Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia 3.49 7.72 1:21.47 3.33 7.53 1:21.30 2:42.77 +40.23
36. KADLEČEK Jiří 398 Honda S1-1600 Honda 1.6 Vti Civic 1.6VTi 3.36 7.51 1:21.82 3.45 7.73 1:21.77 2:43.59 +41.05
37. STROSZ Milan 112 Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia 3.37 7.59 1:21.98 3.34 7.54 1:23.71 2:45.69 +43.15
38. ONDREJKA Ján 73 JOSK Racing team HA2 Giom 01 2.95 6.68 1:24.11 3.13 7.07 1:21.75 2:45.86 +43.32
39. DOHNAL Josef 322 Dohnal Motorsport S1-1600 Citroen C2 3.38 7.79 1:25.43 3.38 7.73 1:23.37 2:48.80 +46.26
40. SIKORA Miroslav 233 R.D.L. SERVIS E1-1600 Škoda Felicia 3.38 7.61 1:25.65 3.43 7.61 1:23.63 2:49.28 +46.74
41. FURIŠ Filip 412 Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI 3.74 8.38 1:25.29 3.80 8.28 1:24.33 2:49.62 +47.08
42. KUBÍK Daniel 169 PK-drive Racing E1+2000/2WD BMW 130i 3.44 7.28 1:25.75 3.26 7.04 1:24.09 2:49.84 +47.30
43. VALÁŠEK Milan 116 IpRacing Team E1+2000/2WD Ginetta G50GTR 4.12 7.70 1:28.34 3.78 7.35 1:21.98 2:50.32 +47.78
44. BORKOVEC Jirka 333 Namest nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS 3.27 7.15 1:25.64 3.32 7.24 1:25.28 2:50.92 +48.38
45. KŘEPELKA Lukáš 316 ScuderiaMotorsport S1+2000/2WD Peugeot SRC 3.88 8.33 1:26.32 3.83 8.32 1:25.85 2:52.17 +49.63
46. KLČ Miroslav 414 Motorsport Klč HA1-2000 Opel Kadet Gsi 3.47 7.46 1:31.11 3.36 7.34 1:29.34 3:00.45 +57.91
47. ŠPLÍCHAL David 432 Gti garage HA1-2000 Volkswagen Golf gti 3.38 7.50 1:42.98 3.56 7.82 1:19.13 3:02.11 +59.57
48. ŠPILKA Václav 318 MetalBend motorsport S1-1600 Honda CRX 3.83 8.70 1:32.62 3.58 8.18 1:32.99 3:05.61 +1:03.07
49. BARTÚNEK Daniel 212 RT Servis Car E1-1400 Ford Fiesta 1.4 16V 3.61 8.48 1:34.02 3.62 8.52 1:31.80 3:05.82 +1:03.28
50. HOMOLA Tomáš 850 SPZ-VYSOČINA AS-HA1+2000 BMW E30 3.44 9.82 1:34.23 3.36 9.44 1:34.38 3:08.61 +1:06.07
51. ŠTELC Lukáš 796 KAPS Automatic AS-E1+2000 Mitsubishi Evolution IX 2.79 8.73 1:34.91 2.85 8.63 1:34.78 3:09.69 +1:07.15
52. SZAŁAS Piotr 750 Speed car AS-E1+2000 Nissan Nissan 200sx 3.37 9.37 1:35.09{+2} 3.26 9.46 1:34.98 3:10.07 +1:07.53
53. NIEDERLINSKI Artur 650 Speed car AS-S1+2000/2WD Ford Focus rs 3.35 9.66 1:35.13 3.37 9.57 1:35.18 3:10.31 +1:07.77
54. ŠVÁB Jakub 360 HL Motorsport S1-1600 Ford Fiesta 3.75 8.66 1:35.81 3.67 8.55 1:36.21 3:12.02 +1:09.48
55. NĚMEČEK Josef 383 HL Motorsport S1-1600 Ford Fiesta 3.63 8.49 1:37.33 3.67 8.52 1:35.37 3:12.70 +1:10.16
56. HOUSKA Roman 682 SPZ-VYSOČINA AS-S1+2000/2WD BMW E46 M3 3.19 9.60 1:37.93 3.29 9.81 1:39.83 3:17.76 +1:15.22
57. PIENČÍK Jaroslav 765 JPRacing AS-E1-1600 Honda Civic 3.36 9.91 1:41.10{+2} 3.34 9.79 1:39.33 3:20.43 +1:17.89
58. KRAUS Jiri 710 Garage Racing Team AS-E1-1400 Skoda 105S 3.25 9.42 1:41.81{+2} 3.13 9.45 1:38.70 3:20.51 +1:17.97
59. MAREK Lukáš 627 Historic Racing Club Jihlava AS-S1+2000/2WD BMW 328i 3.57 9.86 1:40.01 3.48 9.68 1:40.66 3:20.67 +1:18.13
60. BYSTRÝ Milan 707 MIBY AS-E1-1400 Škoda 130rs 3.19 9.27 1:41.60{+2} 3.22 9.26 1:39.42 3:21.02 +1:18.48
61. KRÁLÍK Adam 655 kralikteam AS-S1-1600 Citroen Saxo VTS 3.51 9.92 1:40.23 3.52 9.69 1:41.06 3:21.29 +1:18.75
62. ŘEMÍNEK Matěj 633 AC Choceň AS-S1+2000/2WD Seat Leon 3.97 10.90 1:42.07 3.75 10.29 1:39.51 3:21.58 +1:19.04
63. KREJČÍ Filip 676 HOKRmotors racing AS-S1+2000/4WD Subaru Impreza WRX STI Typ 3.42 10.11 1:43.11 2.84 9.41 1:42.25 3:25.36 +1:22.82
64. TRNĚNÝ Jan 624 Patera Motorsport AS-S1+2000/2WD Alfa Romeo 156 GTA 3.52 10.23 1:43.55 3.46 10.42 1:42.78 3:26.33 +1:23.79
65. KOZMANN Laco 898 SPORTLINE RACING TEAM AS-HA1-2000 VW SCIROCCO 3.40 9.93 1:41.41 3.39 10.10 1:45.23{+2} 3:26.64 +1:24.10
66. LIPIČKA Jan 696 Patera Motorsport AS-S1-2000 BMW E30 318is 3.79 10.36 1:45.18 3.60 9.91 1:44.98 3:30.16 +1:27.62
67. HORNÍČEK Filip 725 F.H. Racing AS-E1-1400 Škoda Felicia 3.38 10.14 1:46.78 3.46 10.38 1:45.49 3:32.27 +1:29.73
68. ŠTĚPÁNKOVÁ Natálie 797 AV Díly Praha AS-E1-2000 Volvo 480 3.56 10.65 1:47.34 3.35 10.07 1:45.48 3:32.82 +1:30.28
69. PALAJ Antonín 706 KZM Racing AS-E1+2000 VW Golf II 3.01 9.97 1:47.35 3.07 10.26 1:46.73 3:34.08 +1:31.54
70. ZAVŘEL Adam 654 AZ racing AS-S1-1600 Citroen Saxo VTS 3.44 10.02 1:41.13 4.26 11.49 1:53.12 3:34.25 +1:31.71
71. DOKOUPIL Mirda 875 KZM Racing AS-HA1-1300 Škoda 130 3.40 9.74 1:46.56 3.39 9.76 1:48.42{+2} 3:34.98 +1:32.44
72. KAZDOVÁ Jana 321 Dohnal Motorsport S1-1600 Citroen C2 3.88 8.59 1:47.72 4.00 8.78 1:47.92 3:35.64 +1:33.10
73. HYNČICA Lubomír 616 Bourgeois Motorsport AS-S1-2000 VW Golf 3.78 10.68 1:48.65 3.80 10.69 1:50.43{+2} 3:39.08 +1:36.54
74. DAMBOR Jaroslav 857 KZM Racing AS-HA1-2000 Zastava 101 sportig 3.84 11.34 1:50.86 3.77 11.07 1:48.96 3:39.82 +1:37.28
75. PEŘINA Michal 608 Hyundai team AS-S1-2000 Peguot 206 3.38 10.20 1:51.46{+2} 3.56 10.56 1:49.48 3:40.94 +1:38.40
76. BAUER Patrik 917 Bauer Racing AS-HA1-Veterán VW 11 brouk 3.51 10.73 1:51.28 3.49 10.63 1:50.18 3:41.46 +1:38.92
77. VIDOUREK Jiří 686 Patera motorsport AS-S1+2000/2WD Audi A3 1.8t 3.59 10.52 1:52.20 3.55 10.40 1:50.67 3:42.87 +1:40.33
78. KADLEC František 861 Fk motorsport AS-HA1+2000 BMW E 30 3.91 10.73 1:53.14 3.76 10.47 1:49.90 3:43.04 +1:40.50
79. DOKOUPIL Miroslav 653 Miroslav Dokoupil AS-S1-2000 Renault Clio R 3.56 10.59 1:52.31 3.50 10.67 1:51.58 3:43.89 +1:41.35
80. MATĚJNY Tomáš 890 DTM Garage AS-HA1+2000 BMW 325i 3.51 11.01 1:52.74 3.44 10.55 1:51.17 3:43.91 +1:41.37
81. FILÍPEK Martin 709 Nanodry.sk AS-E1-1600 Honda Crx 3.42 9.86 1:39.71 3.40 9.96 2:04.49{+20} 3:44.20 +1:41.66
82. MASNÝ Peter 721 KZM Racing AS-E1-2000 Škoda Fabia 3.58 10.40 1:49.96 3.59 10.61 1:54.26{+6} 3:44.22 +1:41.68
83. TÜRK Petr 711 TR Motorsport AS-E1-1400 Škoda Felicia 3.66 10.84 1:52.69 3.70 10.53 1:51.81 3:44.50 +1:41.96
84. LISKA Radim 626 racing.team1.cz AS-S1-2000 BMW E36 3.66 10.77 1:52.00 3.59 11.47 1:52.57 3:44.57 +1:42.03
85. BARTOŠ Miroslav 767 AVdíly Praha AS-E1-2000 Volvo 480 3.53 10.72 1:52.97 3.47 10.60 1:51.94 3:44.91 +1:42.37
86. JANSA Emil 500 Patera motorsport HA1-K-1300 Fiat 127 Sport 5.35 11.87 1:54.30 4.77 11.02 1:51.86 3:46.16 +1:43.62
87. KRÁL Miloslav 789 RTM-Mohelnice AS-E1-2000 VW Golf 3.71 10.51 1:48.68 3.70 10.49 1:58.65 3:47.33 +1:44.79
88. VANEREK Roman 713 Cistevozy racing AS-E1-2000 Skoda Fabia 3.62 10.15 2:03.42{+20} 3.68 10.11 1:46.15 3:49.57 +1:47.03
89. NECHVÁTAL Ondřej 612 Patera Motorsport AS-S1+2000/2WD Alfa Romeo 156 2,5 v6 3.89 11.43 1:56.93 3.58 11.02 1:53.39 3:50.32 +1:47.78
90. DIBLIK Milan 858 KZM racing AS-HA1-2000 Lada 1600 MTX 3.40 10.37 1:42.72 3.34 9.98 2:08.63{+20} 3:51.35 +1:48.81
91. PEROUTKA Karel 666 Patera Motorsport AS-S1+2000/4WD VW Bora 3.59 10.82 1:55.07 3.66 10.89 2:01.11 3:56.18 +1:53.64
92. PALAJOVÁ Kateřina 708 KZM Racing AS-E1+2000 VW Golf II 3.41 11.26 2:11.85 3.53 11.02 1:59.99 4:11.84 +2:09.30
93. KLEIN Jaromír 921 KF motorsport AS-HA1-Veterán Škoda 100 3.92 11.29 2:05.99{+2} 3.72 10.84 2:21.68{+2} 4:27.67 +2:25.13
94. BAUER Irena 911 Bauer Racing AS-HA1-Veterán VW 11 brouk 4.35 13.36 2:26.27 4.29 13.05 2:20.86 4:47.13 +2:44.59
KUBICA Milan 124 Dolní Domaslavice E1+2000/2WD VW Golf II 3.58 7.24 1:17.41 - DNS - - DNF -
CZANDERLE Marek 632 MaAUTOcz AS-S1+2000/2WD Alfa Romeo 156 - DNS - - DNS - - DNF -
FERSTL Sigrid 7 SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C-2000 PRC S5 - DNS - - DNS - - DNF -
BORKOVEC David 277 B&H Motorsport E1-2000 Škoda Fabia TDi 3.43 7.13 - DNF - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Event
16:49:54 II. súťažná jazda Autoslalom-u je ukončená
16:03:10 Štartujú vozidlá Autoslalom-u
14:53:19 II. súť. jazda MREC je ukončená
13:47:45 Je odštartované