On-line results
 
GMS - Albrechtický kopec, Albrechtice u Lanškrouna (CZ), 03.08.2019 - Competition - Run 2
 
 
 
 
 
Last 5 in Finish
 
Rank Driver # Nation Class 1-st RUN 2-nd RUN RUN
BOKŮVKA Martin 100 E1+2000/2WD - DNS - - DNF - - DNF -
4. ŠVORC Roman 25 E2/C+2000 1:50.27 1:49.14 3:39.41
7. DVOŘÁK Pavel 29 E2/C-2000 1:58.64 1:54.57 3:53.21
1. VONDRÁK Martin 14 E2/C-2000 1:43.22 1:41.34 3:24.56
16. ŠVESTKA Petr 57 E2/SCB 2:05.78 2:02.59 4:08.37
 
End Race at 17:45
 
Absolute results
 
Rank Driver # Nation Team Class Car 20m 100m 1-st RUN 20m 100m 2-nd RUN RUN Gap
1. VONDRÁK Martin 14 Vondrák Racing Team E2/C-2000 Tatuus Formula Masters 3.88 1:43.22 3.91 1:41.34 3:24.56 v=140.78
2. KOMAREK David 213 Komvet racing E1+2000/2WD Mc F1 EVO 4.50 1:51.08 4.48 1:44.58 3:35.66 +11.10
3. CHUDOBA Zdeněk 37 AMK Ecce homo Šternberk E2/C-2000 Norma M20 F 4.27 1:50.63 4.20 1:48.63 3:39.26 +14.70
4. ŠVORC Roman 25 PGRace czech motorsport E2/C+2000 Lucchiny P3 4.60 1:50.27 4.34 1:49.14 3:39.41 +14.85
5. KRÁČMAR Zdeněk 38 AMK Ecce Homo Šternberk E2/C-1600 Demon Car Cm 1000 4.40 1:55.05 4.46 1:52.25 3:47.30 +22.74
6. BERGER Karel 26 B.A.M.S. E2/C-1600 Formula Konig E2 4.42 1:54.77 4.85 1:53.32 3:48.09 +23.53
7. DVOŘÁK Pavel 29 Pavel Dvořák E2/C-2000 Martini 037/F2 4.23 1:58.64 3.96 1:54.57 3:53.21 +28.65
8. FILLOVÁ Kristýna 196 KRTZ motorsport E1+2000/4WD Mitsubishi BLACK 9 4.59 1:58.37 5.16 1:55.46 3:53.83 +29.27
9. KOLBÁBEK Radek 3 LRT - Profi Performance E1+2000/4WD Ford Sierra 4000 4.51 1:58.83 4.53 1:55.57 3:54.40 +29.84
10. PETR Martin 106 PETR motorsport E1+2000/4WD VW Golf IV 2.8 Turbo 5.05 2:02.35 5.07 1:58.76 4:01.11 +36.55
11. KUBA Filip 217 UB Racing Team E1+2000/4WD Subaru Impreza Sti 4.69 2:03.84 4.57 1:57.57 4:01.41 +36.85
12. KMÍNEK Zdeněk 157 MJ Autosport E1+2000/2WD Lamborghini Gallardo 4.97 2:00.68 5.06 2:01.20 4:01.88 +37.32
13. BENEŠ Oskar 205 EMPREZA s.r.o. E1+2000/4WD Mitshubishi Lancer evo X 4.88 2:02.13 4.92 2:00.54 4:02.67 +38.11
14. VYMĚTAL Lubomír 101 LVcar E1+2000/2WD BMW BMW M3 E 46 5.47 2:06.79 5.37 1:58.68 4:05.47 +40.91
15. KOTEK Pavel 179 AMK Eccehomo Šternberk v ÚAMK E1+2000/2WD BMW M3 5.68 2:06.50 5.85 2:00.23 4:06.73 +42.17
16. ŠVESTKA Petr 57 SABI RACING E2/SCB Kart Valda 4.80 2:05.78 4.63 2:02.59 4:08.37 +43.81
17. ŽÁČEK Michal 200 Žáček E1+2000/2WD BMW 130i 5.62 2:09.08 5.80 2:04.35 4:13.43 +48.87
18. OSLADIL Jan 21 AMK ECCE HOMO E2/C-2000 Formule Opel Lotus 4.68 2:13.04 4.83 2:05.44 4:18.48 +53.92
19. STUDENÝ Lukáš 198 Alcore motorsport E1-1400 Škoda 110R 5.91 2:12.04 5.84 2:06.99 4:19.03 +54.47
20. MACH Jan 176 Honců Team E1-2000 Skoda Octavia Cup 6.08 2:11.84 6.14 2:08.65 4:20.49 +55.93
21. FELCMAN David 312 ScuderiaMotorsport S1+2000/2WD Chevrolet Corvette 5.89 2:12.86 5.47 2:09.24 4:22.10 +57.54
22. MÜLLER Lukáš 298 Alcore Motorsport E1-2000 Škoda Octavia Cup 6.05 2:14.24 6.05 2:09.45 4:23.69 +59.13
23. HRUBÝ Milan 172 ScuderiaMotorsport E1-1600 Škoda Fabia FR16 6.10 2:13.51 5.74 2:11.60 4:25.11 +1:00.55
24. KREJČÍ Bohuslav 115 KR pro Skoda historik E1-1600 Škoda Rapid 5.45 2:16.81 5.33 2:11.42 4:28.23 +1:03.67
25. HAVIGER Milan 202 Haviger motors E1-2000 Honda Type R 5.99 2:17.30 5.79 2:10.97 4:28.27 +1:03.71
26. KŘIVKA Tomáš 164 Křivka motorsport S1-2000 Renault Clio sport 5.93 2:15.90 5.85 2:12.37 4:28.27 +1:03.71
27. HRUBÝ Milan 310 ScuderiaMotorsport S1+2000/2WD Chevrolet Corvette 5.66 2:17.44 5.36 2:11.55 4:28.99 +1:04.43
28. ÁZSÓTH Ladislav 388 LRT S1+2000/2WD Ford Focus 6.22 2:20.32 6.08 2:09.83 4:30.15 +1:05.59
29. STEJSKAL Bronislav 114 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-1400 Škoda Felicia Kit-Car 6.05 2:20.94 5.87 2:09.28 4:30.22 +1:05.66
30. LEŠIKAR Petr 136 Lesikar S1-1600 Honda Civic 6.28 2:18.31 6.43 2:14.75 4:33.06 +1:08.50
31. HAVIGER Petr 485 Haviger motors HA1-2000 Renault Clio 6.18 2:19.46 6.55 2:14.19 4:33.65 +1:09.09
32. ŠUSTR Miloslav 151 BPautosport E1-1600 Škoda Favorit 6.70 2:21.72 5.91 2:14.16 4:35.88 +1:11.32
33. SALLOUM Jiří 189 haviger motors E1+2000/2WD BMW E 30 6.26 2:20.20 6.32 2:16.68 4:36.88 +1:12.32
34. KRÁMSKÝ Otakar 308 Bmw Team Krámský S1+2000/2WD BMW M3 5.85 2:22.58 5.69 2:14.68 4:37.26 +1:12.70
35. MŇUK Radek 488 Radek Mňuk HA1-1300 Škoda 130RS 5.72 2:19.45 5.79 2:18.47 4:37.92 +1:13.36
36. SEDLÁČEK Michal 498 GMS RACING TEAM HA1-2000 Fiat 131 RACING 2000 6.27 2:21.37 8.06 2:18.80 4:40.17 +1:15.61
37. VOZDECKÝ David 77 Maverick Rescue Hill Climb Team HA2/ZST - 1600 MTX 1-03 7.06 2:21.15 6.59 2:19.60 4:40.75 +1:16.19
38. ŠPILKA Michal 118 MetalBend motorsport E1-1400 Škoda Felicia pick-up 6.56 2:25.85 6.03 2:14.99 4:40.84 +1:16.28
39. LEMON Petr 110 BMW Lembull racing E1+2000/2WD BMW E30 6.31 2:22.60 5.92 2:18.32 4:40.92 +1:16.36
40. NASTOUPIL Lukaš 290 PNTH E1-1600 Honda CRX 6.67 2:28.96 6.28 2:12.26 4:41.22 +1:16.66
41. TRNKA Jan 161 TRNKA JAN E1-1400 Skoda FELICIA-VK 6.51 2:24.11 6.07 2:18.51 4:42.62 +1:18.06
42. OSLADIL Jan 140 AMK Ecce Homo E1-1600 Škoda Felicia Pickup 6.30 2:26.49 5.68 2:17.97 4:44.46 +1:19.90
43. GRUNTORÁD František 344 Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS 6.17 2:28.04 5.92 2:17.40 4:45.44 +1:20.88
44. ŠABÍK Martin 313 LRT Autosklo Nové Zámky S1-2000 Ford Focus 6.32 2:26.85 6.04 2:19.44 4:46.29 +1:21.73
45. HEDA Jiří 98 Alcore Motorsport HA2/ZST - 1600 F3 Ryba Ryba 5.91 2:25.10 5.91 2:22.85 4:47.95 +1:23.39
46. ZELENÝ Milan 484 Historic racing club Jihlava HA1-1300 Škoda 130LR 6.22 2:33.71 5.63 2:15.15 4:48.86 +1:24.30
47. BORKOVEC Jirka 333 Namest nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS 6.31 2:28.77 6.13 2:21.02 4:49.79 +1:25.23
48. SIKORA Miroslav 233 R.D.L. SERVIS E1-1600 Škoda Felicia 6.32 2:26.86 6.18 2:23.91 4:50.77 +1:26.21
49. POSPÍCHAL Jakub 201 Historic racing club Jihlava E1+2000/2WD Škoda Octavia 6.56 2:29.27 5.98 2:22.39 4:51.66 +1:27.10
50. ŠUBA Ladislav 121 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1-2000 BMW SŠ19 6.74 2:29.66 6.47 2:22.29 4:51.95 +1:27.39
51. POSPÍCHAL Patrik 195 Historic racing club Jihlava E1+2000/2WD Škoda Octavia 6.31 2:30.79 5.91 2:21.44 4:52.23 +1:27.67
52. KŘEPELKA Lukáš 316 ScuderiaMotorsport S1-2000 Peugeot SRC 6.62 2:27.88 6.66 2:24.43 4:52.31 +1:27.75
53. ŠVÁB Petr 405 Hlmotorsport HA1-2000 Opel Astra Gsi 6.72 2:31.58 6.26 2:23.34 4:54.92 +1:30.36
54. ŠMÍDA Ondřej 444 VW Brouk klub Olomouc HA1-2000 Volkswagen Brouk 1302LS 6.23 2:32.71 5.66 2:24.32 4:57.03 +1:32.47
55. KRUŽÍK Josef 434 Historic racing club Jihlava HA1-1300 Škoda Škoda 130LR 6.04 2:32.42 5.86 2:29.09 5:01.51 +1:36.95
56. FURIŠ Filip 412 Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI 6.80 2:35.93 6.80 2:31.75 5:07.68 +1:43.12
57. VENCL Jaroslav 184 Škoda team Letohrad E1-1400 Škoda 100 6.09 2:32.25 6.05 2:37.05 5:09.30 +1:44.74
58. DUDÍK Lubomír 456 VW Brouk klub Olomouc HA1-2000 Volkswagen Brouk 1302LS 6.96 2:45.18 6.22 2:33.21 5:18.39 +1:53.83
59. BRŮŽA Tomáš 345 VPKmotors S1-1600 Ford Fiesta 7.17 2:44.20 7.19 2:40.83 5:25.03 +2:00.47
60. JANSA Tomáš 505 Patera motorsport HA1-K-1600 VW Scirocco 1.6 GT 7.28 2:47.47 7.21 2:42.99 5:30.46 +2:05.90
61. GREGOR Pavel 350 ScuderiaMotorsport S1-2000 Peugeot 206 SRC 7.56 2:52.65 6.89 2:38.71 5:31.36 +2:06.80
62. JANSA Emil 500 Patera motorsport HA1-K-1300 Fiat 127 Sport 7.50 2:57.77 8.45 2:46.04 5:43.81 +2:19.25
JERMAN Martin 141 Ligui Moly Racing Team E1+2000/2WD Lamborghini Huracan 5.50 2:05.40 5.53 - DNF - - DNF -
BOKŮVKA Martin 100 Bokmen E1+2000/2WD BMW E30 - DNS - 6.04 - DNF - - DNF -
BENEŠ Miloš 34 GMS Racing Team E2/C+2000 Osella FA 30 - DNS - - DNS - - DNF -
NEVĚŘIL Dušan 30 Speedmaster racing team E2/C+2000 Norma M20FC - DNS - - DNS - - DNF -
HRABČÍK Milan 139 notormotor racing team E1-2000 Fiat Punto - DNS - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Event
17:42:17 Závod nyní tímto skončil, těšíme se na zítřejší závod.
17:42:16 Všechna vozidla dojela do cíle a nyní jedou auta pořadatelů nahoru pro svoz.
17:22:19 Opět startujeme, začínáme opravnými jízdami.
17:16:33 Startování do 5-ti minut bude pokračovat, zbývá do konce asi cca 16 závodních aut.
17:12:06 Autobus opustil závodiště, čekáme na úklid a budeme snad startovat.
17:02:19 Pravidelná autobusová linka projíždí z cíle ke startu opratrně kolem Jeptišek (nehoda).
16:59:34 Budou 2 opravné jizdy aut startujících po nehodovaném autě. (Zastaveny na červenou vlajku).
16:54:46 Auto bohužel vypadá na totálku.
16:50:18 Předpokládané zdržení bude minimálně 25 minut, než se uklidí a odtáhne auto.
16:48:59 Jerman Martin vypadá předběžně v pořádku.
16:46:54 St. č. 141 - Jerman Martin nehoda
16:18:36 Odstartovalo 1. vozidlo do 2. části 2. závodní jízdy
15:56:26 Probíhá svoz dablérů, zbytek start. pole ihned po dokončení svozu!!!
15:50:54 Startuje 1. vozidlo 2. závodní jízdy (dabléři).