On-line results
 
GMS - Albrechtický kopec, Albrechtice u Lanškrouna (CZ), 04.08.2019 - Competition - Run 2
 
 
 
 
 
Last 5 in Finish
 
Rank Driver # Nation Class 1-st RUN 2-nd RUN RUN
1. BENEŠ Miloš 34 E2/C+2000 1:30.36 1:29.48 2:59.84
2. NEVĚŘIL Dušan 30 E2/C+2000 1:31.73 1:31.96 3:03.69
6. ŠVORC Roman 25 E2/C+2000 1:44.88 1:44.64 3:29.52
9. DVOŘÁK Pavel 29 E2/C-2000 1:48.95 1:48.85 3:37.80
3. VONDRÁK Martin 14 E2/C-2000 1:37.43 1:38.47 3:15.90
 
End Race at 17:10
 
Absolute results
 
Rank Driver # Nation Team Class Car 20m 100m 1-st RUN 20m 100m 2-nd RUN RUN Gap
1. BENEŠ Miloš 34 GMS Racing Team E2/C+2000 Osella FA 30 3.93 1:30.36<TR 3.95 1:29.48<TR 2:59.84 v=160.14
2. NEVĚŘIL Dušan 30 Speedmaster racing team E2/C+2000 Norma M20FC 3.90 1:31.73<TR 4.02 1:31.96<TR 3:03.69 +3.85
3. VONDRÁK Martin 14 Vondrák Racing Team E2/C-2000 Tatuus Formula Masters 3.92 1:37.43 4.06 1:38.47 3:15.90 +16.06
4. KOMAREK David 213 Komvet racing E1+2000/2WD Mc F1 EVO 4.54 1:40.71 3.97 1:38.79 3:19.50 +19.66
5. CHUDOBA Zdeněk 37 AMK Ecce homo Šternberk E2/C-2000 Norma M20 F 4.02 1:42.05 3.98 1:41.84 3:23.89 +24.05
6. ŠVORC Roman 25 PGRace czech motorsport E2/C+2000 Lucchiny P3 4.20 1:44.88 4.17 1:44.64 3:29.52 +29.68
7. HLAVINKA Josef 27 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/C-1600 Tomis 99-04 4.75 1:46.73 4.88 1:46.93 3:33.66 +33.82
8. KRAMPOTA Ivo 180 Ivo Krampota E1+2000/2WD BMW M3 E-36 4.56 1:48.25 4.72 1:47.77 3:36.02 +36.18
9. DVOŘÁK Pavel 29 Pavel Dvořák E2/C-2000 Martini 037/F2 3.95 1:48.95 1:48.85 3:37.80 +37.96
10. BERGER Karel 26 B.A.M.S. E2/C-1600 Formula Konig E2 4.38 1:49.68 4.58 1:48.78 3:38.46 +38.62
11. KRÁČMAR Zdeněk 38 AMK Ecce Homo Šternberk E2/C-1600 Demon Car Cm 1000 4.43 1:50.82 4.43 1:50.59 3:41.41 +41.57
12. FILLOVÁ Kristýna 196 KRTZ motorsport E1+2000/4WD Mitsubishi BLACK 9 4.26 1:53.16 4.28 1:51.66 3:44.82 +44.98
13. KOLBÁBEK Radek 3 LRT - Profi Performance E1+2000/4WD Ford Sierra 4000 4.40 1:54.90 4.42 1:54.29 3:49.19 +49.35
14. KUBA Filip 217 UB Racing Team E1+2000/4WD Subaru Impreza Sti 4.46 1:55.48 4.59 1:54.24 3:49.72 +49.88
15. KOTEK Pavel 179 AMK Eccehomo Šternberk v ÚAMK E1+2000/2WD BMW M3 5.73 1:57.85 5.99 1:55.93 3:53.78 +53.94
16. OSLADIL Jan 21 AMK ECCE HOMO E2/C-2000 Formule Opel Lotus 4.87 1:58.35 4.68 1:56.96 3:55.31 +55.47
17. VYMĚTAL Lubomír 101 LVcar E1+2000/2WD BMW BMW M3 E 46 5.32 1:56.60 2:00.71 3:57.31 +57.47
18. BENEŠ Oskar 205 EMPREZA s.r.o. E1+2000/4WD Mitshubishi Lancer evo X 4.63 1:58.03 4.89 1:59.71 3:57.74 +57.90
19. PETR Martin 106 PETR motorsport E1+2000/4WD VW Golf IV 2.8 Turbo 4.90 2:00.94 5.53 1:58.71 3:59.65 +59.81
20. ŽÁČEK Michal 200 Žáček E1+2000/2WD BMW 130i 5.75 2:00.55 6.18 2:02.97 4:03.52 +1:03.68
21. ŠVESTKA Petr 57 SABI RACING E2/SCB Kart Valda 4.52 2:02.40 4.46 2:01.35 4:03.75 +1:03.91
22. FELCMAN David 312 ScuderiaMotorsport S1+2000/2WD Chevrolet Corvette 5.22 2:03.20 5.11 2:01.74 4:04.94 +1:05.10
23. HRUBÝ Milan 310 ScuderiaMotorsport S1+2000/2WD Chevrolet Corvette 5.25 2:03.37 5.17 2:02.23 4:05.60 +1:05.76
24. HRUBÝ Milan 172 ScuderiaMotorsport E1-1600 Škoda Fabia FR16 5.49 2:05.62 5.48 2:03.36 4:08.98 +1:09.14
25. MÜLLER Lukáš 298 Alcore Motorsport E1-2000 Škoda Octavia Cup 5.79 2:05.55 5.96 2:04.06 4:09.61 +1:09.77
26. STUDENÝ Lukáš 198 Alcore motorsport E1-1400 Škoda 110R 5.68 2:05.40 5.74 2:05.10 4:10.50 +1:10.66
27. MACH Jan 176 Honců Team E1-2000 Skoda Octavia Cup 5.88 2:05.43 5.90 2:05.40 4:10.83 +1:10.99
28. ŠUSTR Miloslav 151 BPautosport E1-1600 Škoda Favorit 5.69 2:06.71 5.60 2:07.70 4:14.41 +1:14.57
29. HAVIGER Milan 202 Haviger motors E1-2000 Honda Type R 5.78 2:06.32 2:08.14 4:14.46 +1:14.62
30. KMÍNEK Zdeněk 157 MJ Autosport E1+2000/2WD Lamborghini Gallardo 4.99 1:56.78 5.04 2:18.22 4:15.00 +1:15.16
31. STEJSKAL Bronislav 114 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-1400 Škoda Felicia Kit-Car 5.87 2:07.77 2:07.36 4:15.13 +1:15.29
32. NASTOUPIL Lukaš 290 PNTH E1-1600 Honda CRX 6.05 2:08.27 5.85 2:07.62 4:15.89 +1:16.05
33. MACEK Vojtěch 150 Team Bruntál E1-1600 Škoda 110R 5.35 2:07.36 5.31 2:08.70 4:16.06 +1:16.22
34. ÁZSÓTH Ladislav 388 LRT S1+2000/2WD Ford Focus 5.92 2:07.50 5.94 2:08.95 4:16.45 +1:16.61
35. KŘIVKA Tomáš 164 Křivka motorsport S1-2000 Renault Clio sport 5.80 2:09.29 5.77 2:09.63 4:18.92 +1:19.08
36. GRUNTORÁD František 344 Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS 5.60 2:11.49 5.48 2:09.42 4:20.91 +1:21.07
37. SALLOUM Jiří 189 haviger motors E1+2000/2WD BMW E 30 6.48 2:10.10 6.17 2:11.09 4:21.19 +1:21.35
38. DORINSKÝ Lukas 429 Star racing team HA1-2000 VW golf mk2 5.79 2:11.50 5.79 2:10.99 4:22.49 +1:22.65
39. KRÁMSKÝ Otakar 308 Bmw Team Krámský S1+2000/2WD BMW M3 5.80 2:11.62 5.54 2:12.66 4:24.28 +1:24.44
40. KRALIK Adam 355 KRALIKTEAM S1-1600 Citroen SAXO VTS 6.00 2:12.50 6.13 2:12.41 4:24.91 +1:25.07
41. ŠPILKA Michal 118 MetalBend motorsport E1-1400 Škoda Felicia pick-up 6.18 2:12.65 6.25 2:12.45 4:25.10 +1:25.26
42. VALÁŠEK Milan 116 IpRacing Team E1+2000/2WD Ginetta G50GTR 6.26 2:13.46 6.16 2:13.10 4:26.56 +1:26.72
43. VOZDECKÝ David 77 Maverick Rescue Hill Climb Team HA2/ZST - 1600 MTX 1-03 6.16 2:14.78 5.83 2:12.76 4:27.54 +1:27.70
44. BORKOVEC Jirka 333 Namest nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS 5.68 2:14.61 5.75 2:13.65 4:28.26 +1:28.42
45. LEŠIKAR Petr 136 Lesikar S1-1600 Honda Civic 6.32 2:15.00 6.08 2:13.34 4:28.34 +1:28.50
46. ŠABÍK Martin 313 LRT Autosklo Nové Zámky S1-2000 Ford Focus 5.89 2:15.53 5.97 2:14.87 4:30.40 +1:30.56
47. OSLADIL Jan 140 AMK Ecce Homo E1-1600 Škoda Felicia Pickup 5.77 2:15.84 5.76 2:14.79 4:30.63 +1:30.79
48. ŠUBA Ladislav 121 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1-2000 BMW SŠ19 6.29 2:17.83 6.03 2:16.96 4:34.79 +1:34.95
49. TRNKA Jan 161 TRNKA JAN E1-1400 Skoda FELICIA-VK 5.92 2:16.67 5.93 2:18.86 4:35.53 +1:35.69
50. PŘENOSIL Miroslav 181 LPGpower E1-1400 Škoda 130 RS 5.17 2:19.14 5.51 2:18.84 4:37.98 +1:38.14
51. ŠVÁB Petr 405 Hlmotorsport HA1-2000 Opel Astra Gsi 6.33 2:19.85 6.18 2:18.44 4:38.29 +1:38.45
52. KŘEPELKA Lukáš 316 ScuderiaMotorsport S1-2000 Peugeot SRC 6.30 2:18.95 6.37 2:20.71 4:39.66 +1:39.82
53. ŠMÍDA Ondřej 444 VW Brouk klub Olomouc HA1-2000 Volkswagen Brouk 1302LS 5.67 2:21.40 5.51 2:21.52 4:42.92 +1:43.08
54. HEDA Jiří 98 Alcore Motorsport HA2/ZST - 1600 F3 Ryba Ryba 6.26 2:20.80 6.21 2:22.43 4:43.23 +1:43.39
55. SIKORA Miroslav 233 R.D.L. SERVIS E1-1600 Škoda Felicia 6.07 2:20.96 2:22.52 4:43.48 +1:43.64
56. KRUŽÍK Josef 434 Historic racing club Jihlava HA1-1300 Škoda Škoda 130LR 5.63 2:22.97 5.81 2:24.37 4:47.34 +1:47.50
57. FURIŠ Karel 470 Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI 6.64 2:31.40 6.66 2:30.02 5:01.42 +2:01.58
58. DUDÍK Lubomír 456 VW Brouk klub Olomouc HA1-2000 Volkswagen Brouk 1302LS 5.92 2:31.67 5.93 2:30.43 5:02.10 +2:02.26
59. JANSA Emil 500 Patera motorsport HA1-K-1300 Fiat 127 Sport 7.46 2:37.71 7.67 2:38.80 5:16.51 +2:16.67
60. JANSA Tomáš 505 Patera motorsport HA1-K-1600 VW Scirocco 1.6 GT 6.79 2:38.37 6.84 2:39.30 5:17.67 +2:17.83
61. MŇUK Radek 488 Radek Mňuk HA1-1300 Škoda 130RS 5.55 2:13.84 5.61 4:58.37 7:12.21 +4:12.37
SEDLÁČEK Michal 498 GMS RACING TEAM HA1-2000 Fiat 131 RACING 2000 5.58 2:12.22 5.76 - DNF - - DNF -
ZELENÝ Milan 484 Historic racing club Jihlava HA1-1300 Škoda 130LR 5.42 2:11.72 5.32 - DNF - - DNF -
KREJČÍ Bohuslav 115 KR pro Skoda historik E1-1600 Škoda Rapid 5.25 2:06.47 - DNS - - DNF -
HAVIGER Petr 485 Haviger motors HA1-2000 Renault Clio 5.87 2:10.91 - DNS - - DNF -
POSPÍCHAL Jakub 201 Historic racing club Jihlava E1+2000/2WD Škoda Octavia 5.64 - DNF - - DNS - - DNF -
POSPÍCHAL Patrik 195 Historic racing club Jihlava E1+2000/2WD Škoda Octavia - DNS - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Event
17:07:12 Do cíle dojelo poslední závodní vozidlo s rekordním časem.
16:57:24 Startujeme nejrychlejší vozidla - formule.
16:54:39 Preventivní kontrola tratě před formulemi. Rychlozametací kurz.
16:52:56 Asi jezdci čekají na déšť, aby si jízdu lépe užili.
16:52:32 Nikdo u startu, zbytečné zdržení.
16:48:08 Zbývá posledních cca 20 závodních vozidel, snad nám popřeje štěstí bez deště a nehod.
16:41:36 Pokračujeme ve startování.
16:38:49 Porouchané auto nastartovalo a jede dále nahoru.
16:37:05 Technická závada na stanovišti 4, st.č. 488 - Mňuk
16:35:29 Pokračujeme zbytkem vozidel závodní jízdy.
16:34:26 Do 2 minut budeme startovat.
16:32:58 Trať je zatím suchá bez deště.
16:32:02 DELETE
16:32:02 DELETE
16:32:01 Na trati je pruh po zasypání po pravé straně (mimo stopu).
16:31:06 Na stanovišti č. 4 bude pruhovaná vlajka z důvodu úklidu vozovky po oleji.
16:24:19 Auto odklizeno a asi ještě cca 10 minut úklid na trati.
16:22:28 Olej na trati, probíhá čištění.
16:09:54 Mezi 5-tkou a 6-stkou porucha motoru.
15:55:46 Pokračujeme startováním zbytku 2. závodní jízdy.
15:46:47 Nedojde naštěstí k žádnému zpoždění startu zbytku 2. závodní jízdy.
15:45:59 St. č. 484 technická závada. Pojede samovolně ke startu.
15:44:09 Ihned po svozu pokračujeme zbytkem blokem dnešního pořadu.
15:43:37 Odstartoval poslední dablér, provádíme svoz.
15:39:23 Startujeme 1. soutěžícího do 2. závodní jízdy.
15:31:36 Start posunut na 15:40 hodin
15:23:29 Prosíme jezdce o dochvilnost.
15:11:13 Start 2. závodní jízdy naplánován na 15:30 hodin.