On-line results
 
Ústecká 21, Ústí nad Orlicí (CZ), 24.08.2019 - Competition - Run 2
 
 
 
 
 
Last 5 in Finish
 
Rank Driver # Nation Class 1-st RUN 2-nd RUN RUN
35. THEIMER Jiří 82 E2-SH-2000 2:20.42 2:17.20 4:37.62
1. BENEŠ Miloš 1 E2-SS-3000 1:47.12 1:49.01 3:36.13
14. SVOBODA Jiří 21 E2-SS-3000 2:04.81 2:02.87 4:07.68
4. VONDRÁK Martin 11 E2-SS-2000 1:53.38 1:55.64 3:49.02
2. JANÍK Václav 8 E2-SC-3000 1:50.32 1:50.82 3:41.14
 
End Race at 18:47
 
Absolute results
 
Rank Driver # Nation Team Class Car 50m 100m 2000m 1-st RUN 50m 100m 2000m 2-nd RUN RUN Gap
1. BENEŠ Miloš 1 GMS RACING TEAM E2-SS-3000 Osella FA 30 3.18 4.49 55.81 1:47.12 3.59 4.93 57.61 1:49.01 3:36.13 v=121.59
2. JANÍK Václav 8 Nutrend ACCR Czech Team E2-SC-3000 Norma M20FC Turbo 3.15 4.56 58.31 1:50.32 3.47 4.88 58.31 1:50.82 3:41.14 +5.01
3. VONDRÁK Petr 25 Petr Vondrák E2-SC-2000 Osella PA21 S EVO 3.45 4.96 1:01.35 1:54.86 3.76 5.22 1:00.37 1:53.71 3:48.57 +12.44
4. VONDRÁK Martin 11 Martin Vondrák E2-SS-2000 Tatuus Formula Masters 3.02 4.45 1:00.51 1:53.38 3.27 4.74 1:01.83 1:55.64 3:49.02 +12.89
5. CVRČEK Vieroslav 811 L Racingt team E1+3000 Škoda Fabia S2000 3.42 4.91 1:02.28 1:57.08 3.40 4.83 1:01.75 1:56.49 3:53.57 +17.44
6. RYBNÍČEK Marek 3 ACCR CZECH TEAM LIQUI MOLY E2-SH-3000 Mc F1 Evo 2019 3.58 5.02 1:02.84 1:58.11 3.77 5.22 1:02.53 1:58.05 3:56.16 +20.03
7. CHUDOBA Zdeněk 20 AMK Ecce homo Šternberk v ÚAMK E2-SC-2000 Norma M20 F 3.31 4.84 1:04.14 2:00.36 3.23 4.75 1:03.62 1:59.55 3:59.91 +23.78
8. LISA Petr 16 Autoklub JV Sport Racing AČR E2-SC-2000 Norma M20FC 3.58 5.15 1:04.64 2:01.40 3.59 5.14 1:03.98 1:59.31 4:00.71 +24.58
9. DROTÁR Igor 802 Drotár autošport R E2-SH-3000 Škoda Fábia R5 DTRi 3.15 4.75 1:05.01 2:01.22 3.20 4.64 1:03.96 2:00.46 4:01.68 +25.55
10. VITVER Vladimír 84 ACCR SVC GROUP Team E2-SH+3000 Audi TT-R DTM 3.47 5.03 1:04.75 2:01.10 3.69 5.27 1:05.00 2:01.32 4:02.42 +26.29
11. SUROWKA Jaroslav 27 Jaroslav Surowka E2-SC-2000 Norma M20 3.28 4.77 1:03.85 2:00.01 3.33 4.83 1:03.91 2:04.61 4:04.62 +28.49
12. BERGER Karel 326 Karel Berger E2H-SS-1400 Formula Konig E2 3.13 4.67 1:06.13 2:04.19 3.36 4.82 1:04.56 2:01.79 4:05.98 +29.85
13. TRNĚNÝ Karel 817 Kamiro Racing ACCR Czech Team E1-3000 Škoda Fabia 3.58 5.11 1:06.09 2:02.23 3.56 5.07 1:06.49 2:03.91 4:06.14 +30.01
14. SVOBODA Jiří 21 Nutrend ACCR Czech Team E2-SS-3000 Lola B03/51 3.77 5.36 1:06.65 2:04.81 3.86 5.52 1:06.01 2:02.87 4:07.68 +31.55
15. HLAVINKA Josef 315 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 Tomis 99-04 3.93 6.42 1:07.44 2:05.59 4.03 5.58 1:06.28 2:04.24 4:09.83 +33.70
16. PRÁŠEK Jaroslav 246 gt2 motorsport s.r.o. HA-K5-E5 Chevron B42 3.52 5.09 1:07.37 2:06.03 3.39 4.98 1:07.41 2:07.18 4:13.21 +37.08
17. KRAMPOTA Ivo 80 Ivo Krampota E2-SH+3000 Bmw M3 E-36 M3 3.50 5.13 1:07.48 2:06.43 3.51 5.18 1:07.72 2:07.38 4:13.81 +37.68
18. KRÁČMAR Zdeněk 18 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2-SC-1400 Demon Car CM 1000 3.31 4.91 1:08.31 2:08.37 3.32 4.91 1:07.91 2:07.30 4:15.67 +39.54
19. DUBÓCZI Jaroslav 602 Demo motorsport team E1-2000 Seat Leon Supercopa 3.96 5.75 1:11.10 2:11.74 4.08 5.85 1:11.22 2:12.18 4:23.92 +47.79
20. VAVŘINEC Tomáš 14 ACCR Czech CRC Team N+3000 Mitsubishi EVO IX 3.18 4.79 1:10.73 2:12.27 3.09 4.69 1:10.34 2:12.51 4:24.78 +48.65
22. NEŠPOR Radoslav 50 Radoslav Nešpor GT+2000 Porsche GT3 997 Rallye 4.02 5.66 1:11.64 2:13.45 3.94 5.59 1:11.74 2:14.34 4:27.79 +51.66
21. ČAMBAL Mojmír 803 RS-team E1-1600 Citroen SAXO VTS 3.90 5.67 1:12.51 2:14.38 3.89 5.68 1:11.71 2:13.41 4:27.79 +51.66
23. ŽÁČEK Petr 383 Petr Žáček E1H+2000 Audi Sport Quattro S1 3.26 4.97 1:12.53 2:15.39 3.40 5.01 1:11.43 2:13.12 4:28.51 +52.38
24. VYMĚTAL Lubomír 359 Lubomír Vymětal E1H+2000 BMW E46 4.00 5.76 1:12.69 2:14.68 4.13 5.76 1:11.89 2:14.00 4:28.68 +52.55
25. FILLOVÁ Kristýna 96 KRTZ motorsport E2-SH+3000 Mitsubishi Black Evo 3.23 4.80 1:10.53 2:14.59 3.42 5.06 1:11.06 2:14.10 4:28.69 +52.56
26. OŠMERA Jiří 88 PFEIFER MOTORSPORT s.r.o. E2-SH-2000 VW Scirocco 4.08 5.85 1:12.33 2:14.88 4.04 5.81 1:13.15 2:14.60 4:29.48 +53.35
27. KRIVAK Stanislav 601 Stanislav Krivak E1-2000 Peugeot 306 3.96 5.78 1:13.17 2:16.56 4.07 1:12.72 2:14.86 4:31.42 +55.29
28. NOVÁK Marek 336 Marek Novák Sprint Car-600 Honda CBR-RR 600 3.16 4.85 1:12.96 2:16.28 3.29 4.90 1:12.79 2:15.31 4:31.59 +55.46
29. ZMEŠKAL Miloš 253 Miloš Zmeškal HA-K5-E9 Ralt 032 3.36 4.99 1:12.18 2:15.29 3.60 5.32 1:13.20 2:17.45 4:32.74 +56.61
30. BOHÁČ Milan 398 Boháč Milan E1H-2000 Renault Clio 4.01 5.78 1:14.74 2:17.47 4.28 5.94 1:13.68 2:15.60 4:33.07 +56.94
31. HORT Martin 314 Martin Hort E1H-1600 Peugeot 106 4.13 5.92 1:14.26 2:17.60 4.31 6.16 1:13.84 2:16.29 4:33.89 +57.76
32. CHYTIL Ondřej 200 Chytil Motorsport ACCR Czech Team HA-K5-E3 MTX 1-03 3.32 5.10 1:12.97 2:16.70 3.41 5.18 1:13.90 2:17.76 4:34.46 +58.33
33. LOUBAL Lubomir 73 Lubomír Loubal E1-3000 VW Golf 4Tdi 4.75 6.73 1:14.86 2:18.10 5.39 6.47 1:13.83 2:16.82 4:34.92 +58.79
34. BENEŠ Oskar 32 Auto racing PM Praha N+3000 Mitshubishi Lancer evo X 3.40 5.10 1:14.17 2:17.69 3.51 5.26 1:14.56 2:18.81 4:36.50 +1:00.37
35. THEIMER Jiří 82 L Racing Team E2-SH-2000 Peugeot 306 Maxi 4.06 5.85 1:15.89 2:20.42 3.98 5.74 1:14.02 2:17.20 4:37.62 +1:01.49
36. ŠUTLAK Miroslav 816 šutlak miroslav A-2000 Škoda fabia s2000 3.77 5.51 1:15.52 2:19.22 3.64 5.36 1:14.75 2:18.80 4:38.02 +1:01.89
37. MIKEŠ Jaroslav 704 ACCR Mikeš racing Czech Team HA-K2-B3 Škoda 130 RS 3.72 1:15.03 2:19.10 3.74 5.69 1:15.08 2:19.69 4:38.79 +1:02.66
38. KOPEČEK Jiří 328 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-2000 Formule Opel Lotus 3.36 5.04 1:14.72 2:19.45 5.13 1:14.40 2:19.59 4:39.04 +1:02.91
39. TYKAL Petr 285 SK INDUSTRIETECHNIK ACCR CZECH TEAM HA-K5-E3 MTX 1-03 3.45 5.31 1:15.15 2:20.09 3.61 5.44 1:15.46 2:20.30 4:40.39 +1:04.26
40. KUBÍČEK Jiří 711 SK Industretechnik ACCR Czech Team HA-K3-C1 Škoda 130 RS 3.79 5.74 1:15.47 2:20.13 3.86 5.83 1:16.25 2:21.35 4:41.48 +1:05.35
41. HRUBÝ Milan 72 GMS racing team E1-1600 Škoda Fabia FR16 4.03 5.89 1:17.27 2:21.62 4.22 6.13 1:15.44 2:19.97 4:41.59 +1:05.46
42. ANČÍK František 502 Lama Racing Division 1 BMW E36 3.93 5.77 1:09.18 2:26.30 3.95 5.73 1:12.76 2:15.38 4:41.68 +1:05.55
43. ČAMBÁLIK Bohumír 812 STRONG RACING TEAM A-2000 Honda CIVIC TYPE-R 3.95 5.85 1:16.10 2:20.94 4.06 5.98 1:17.20 2:21.82 4:42.76 +1:06.63
44. MACH Jan 76 Jan Mach E1-2000 Škoda Octavia CUP 4.21 6.13 1:16.63 2:20.99 4.23 1:17.21 2:22.36 4:43.35 +1:07.22
45. MICHL Josef 211 Michl Motor ACCR Czech Team HA-K2-B6 Porsche 911 RS 3.54 5.42 1:15.09 2:20.12 3.59 5.41 1:16.82 2:23.87 4:43.99 +1:07.86
46. MÜLLER Lukáš 355 Alcore Motorsport E1H-2000 Škoda Octavia CUP 4.23 6.12 1:17.51 2:23.08 4.41 6.22 1:16.90 2:21.21 4:44.29 +1:08.16
47. PAVLÍK Denis 810 L Racing team A-1600 Peugeot 208 R2 Vti 4.09 5.96 1:15.82 2:21.25 4.23 6.14 1:17.03 2:23.04 4:44.29 +1:08.16
48. HOLÁN Ivo 33 Ivo Holán N+3000 Mitsubishi Lancer Evo 9 3.23 4.97 1:13.36 2:15.87 15.85 17.71 1:25.71 2:29.15 4:45.02 +1:08.89
49. KRÁMSKÝ Otakar 380 Bmw Team Krámský E1H+2000 BMW M3 3.85 5.67 1:17.91 2:23.85 4.15 5.92 1:17.22 2:22.35 4:46.20 +1:10.07
50. WINTER Jaroslav 369 AMK Ecce Homo Šternberk E1H-2000 Honda Civic 2,0 Type R 4.07 5.95 1:16.56 2:22.76 4.25 6.07 1:18.41 2:23.98 4:46.74 +1:10.61
51. STUDENÝ Lukáš 332 Alcore Motorsport E1H-Škoda ZAV Škoda 110R 3.84 5.83 1:21.55 2:27.50 3.94 5.79 1:15.33 2:19.80 4:47.30 +1:11.17
52. KŘIVKA Tomáš 64 Tomáš Křivka E1-2000 Renault CLIO SPORT 4.10 6.05 1:17.56 2:23.50 4.06 6.00 1:18.40 2:24.91 4:48.41 +1:12.28
53. PLEVA Martin 320 AMK Vrbno pod Pradědem E1H-Škoda ZAV Škoda 100 3.84 5.84 1:18.80 2:25.68 3.92 5.81 1:17.21 2:23.52 4:49.20 +1:13.07
54. STEJSKAL Bronislav 70 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1-1400 Škoda Felicia Kit-Car 4.11 6.10 1:18.34 2:23.63 4.13 6.11 1:18.50 2:25.75 4:49.38 +1:13.25
55. VOZDECKÝ Dominik 296 Dominik Vozdecký HA-K5-E3 MTX 1-03 3.53 5.44 1:17.59 2:24.60 3.55 5.45 1:18.99 2:25.97 4:50.57 +1:14.44
56. KMÍNEK Zdeněk 57 MJ Autosport GT+2000 Lamborghini Gallardo GT3 3.91 5.73 1:18.16 2:24.56 3.98 5.78 1:19.51 2:27.54 4:52.10 +1:15.97
57. MACHOVÁ Tereza 68 GMS RACING TEAM E1-1400 Suzuki Swift 4.25 6.15 1:18.88 2:26.71 4.30 6.22 1:18.97 2:26.04 4:52.75 +1:16.62
58. MATUŠKA Martin 809 Martin Matuška E2-SS-1600 Intech FŠ 3.80 1:19.65 2:27.57 3.84 5.66 1:19.14 2:25.58 4:53.15 +1:17.02
59. STEJSKAL Milan 240 GMS RACING TEAM HA-K4-D5 Lada VFTS 4.21 6.17 1:18.69 2:25.83 4.26 6.79 1:20.18 2:27.79 4:53.62 +1:17.49
60. HLAVINKA Josef 366 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-2000 Lotus Opel 3.50 5.20 1:34.45 2:38.71 3.89 5.55 1:12.73 2:15.26 4:53.97 +1:17.84
61. CHMELÍK Martin 351 PFEIFER MOTORSPORT s.r.o. E1H-2000 Renault Clio 4.50 6.64 1:21.60 2:27.34 4.61 6.59 1:21.31 2:26.80 4:54.14 +1:18.01
62. BORKOVEC David 382 David Borkovec E1H-2000 Škoda Fabia TDi 4.50 6.49 1:20.79 2:29.11 4.94 6.85 1:19.42 2:25.59 4:54.70 +1:18.57
63. DLOUHÝ Petr 339 Petr Dlouhý Sprint Car-600 Sprint Car Barracuda 3.39 5.29 1:19.69 2:27.89 3.59 5.44 1:20.10 2:27.69 4:55.58 +1:19.45
64. ŽÁK Josef 324 AMK ECCE Homo E1H-Škoda ZAV Škoda 100 3.80 5.72 1:19.96 2:28.99 3.78 5.60 1:19.44 2:28.10 4:57.09 +1:20.96
65. MŇUK Radek 288 Radek Mňuk HA-K3-C1 Škoda 130 RS 3.76 5.74 1:21.06 2:29.92 3.85 5.84 1:21.64 2:30.65 5:00.57 +1:24.44
66. SEDLÁČEK Michal 241 GMS RACING TEAM HA-K4-D6 Fiat RITMO ABARTH 130TC 4.12 6.12 1:21.32 2:30.65 4.02 5.94 1:20.96 2:30.08 5:00.73 +1:24.60
67. KŘÍSTEK Jindřich 392 Křístek Jindřich E1H-1600 Honda Civic EK4 4.18 6.21 1:20.55 2:30.58 4.41 6.38 1:21.64 2:31.36 5:01.94 +1:25.81
68. BROŽ Robert 238 Robert Brož HA-K3-C1 Škoda 130 RS 3.83 5.84 1:20.84 2:30.51 4.14 6.21 1:21.26 2:31.89 5:02.40 +1:26.27
69. KACVINSKY Peter 808 Ambruz Racing N-2000 Honda Civic Type R 4.20 6.21 1:21.75 2:31.54 4.12 6.10 1:21.25 2:31.39 5:02.93 +1:26.80
71. STRNAD Petr 203 Petr Strnad HA-K2-B3 Škoda 130rs 3.59 5.55 1:21.75 2:31.71 3.68 5.63 1:22.06 2:33.27 5:04.98 +1:28.85
70. POPOV Georgi 348 GEORGI POPOV E1H-1600 Škoda Felicia PICK-UP FREE STYLE 4.31 6.41 1:23.00 2:33.43 4.49 6.53 1:22.21 2:31.55 5:04.98 +1:28.85
72. FURIŠ Pavel 374 Alcore Motorsport E1H-2000 Peugeot 205 MI16 4.37 6.65 1:27.00 2:38.59 4.71 6.69 1:20.25 2:28.09 5:06.68 +1:30.55
73. TRNKA Jan 42 TRNKA JAN A-1400 Škoda FELICIA-VK 4.26 6.29 1:23.29 2:34.89 4.48 6.58 1:23.45 2:34.71 5:09.60 +1:33.47
74. JUHÁS Martin 814 AMBRUZ RACING E2-SS-2000 Tatuus FR2000 3.53 5.18 1:08.33 2:08.08 3.57 5.18 1:08.22 3:01.79 5:09.87 +1:33.74
75. ZÁLESKÝ Radek 345 Radek E2H-SS-1400 MTX 1-02 4.01 6.16 1:24.09 2:34.98 4.15 6.22 1:24.00 2:34.97 5:09.95 +1:33.82
76. INDRA Jindřich 705 ACCR Czech team Indra HA-K3-C1 Škoda 110L 4.17 6.40 1:23.02 2:34.22 4.17 6.40 1:24.09 2:36.16 5:10.38 +1:34.25
77. JEŽEK Radim 86 Radim Ježek E2-SH-1400 Škoda Felicie 4.26 6.33 1:24.70 2:36.54 4.24 6.32 1:22.62 2:34.59 5:11.13 +1:35.00
78. KOČIŘÍK David 329 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-Škoda ZAV Škoda Rapid 136 3.98 6.13 1:25.27 2:36.64 4.03 5.99 1:23.80 2:35.38 5:12.02 +1:35.89
79. ZOUFALY Karel 304 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Felicia frestyle 4.13 6.10 1:24.56 2:35.99 4.30 6.15 1:24.62 2:36.33 5:12.32 +1:36.19
80. VONDRÁKOVÁ Michaela 706 Michaela Vondráková HA-K2-B3 Škoda 120 S 3.93 6.02 1:24.38 2:36.71 3.92 5.97 1:24.57 2:37.19 5:13.90 +1:37.77
81. DOBŠINSKÝ Peter 603 L racing team N-2000 Peugeot 306 S16 4.43 6.55 1:24.96 2:38.45 4.52 6.70 1:24.54 2:37.05 5:15.50 +1:39.37
82. HÁJEK Marek 318 Marek Hájek E1H-2000 BMW 318is compact 4.47 6.72 1:25.40 2:40.56 4.45 6.44 1:23.44 2:36.89 5:17.45 +1:41.32
83. DERĎÁK Dávid 605 KESKO Racing E1-1400 Škoda Fabia 4.34 6.61 1:27.17 2:39.90 4.41 6.64 1:23.57 2:37.70 5:17.60 +1:41.47
84. ZOUFALÁ Martina 389 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Felicia 4.07 6.08 1:25.79 2:39.35 4.26 6.24 1:25.72 2:38.67 5:18.02 +1:41.89
85. KŘEPELKA Lukáš 74 Kv Motor Team s.r.o. E1H-2000 Peugeot 206 SRC 4.85 7.07 1:28.16 2:43.19 4.83 6.95 1:26.64 2:40.86 5:24.05 +1:47.92
86. SVOBODA Libor 371 Libor Svoboda E1H-1600 Honda Civic 4.70 6.93 1:27.74 2:42.70 5.00 7.24 1:27.97 2:41.57 5:24.27 +1:48.14
87. KNAPEK Tomáš 399 Tomáš Knapek E2H-SS-1400 MTX Faster 4.15 6.16 1:28.50 2:45.54 4.60 6.45 1:25.61 2:40.54 5:26.08 +1:49.95
88. POPOVÁ Eliška 338 ELIŠKA POPOVÁ E1H-1400 Suzuki SWIFT 4.52 6.79 1:27.88 2:44.20 1:28.62 2:44.22 5:28.42 +1:52.29
89. HIMMER Petr 330 Alcore Motorsport E1H-Škoda ZAV Škoda 130LR 4.23 6.39 1:29.91 2:45.82 4.24 6.25 1:28.63 2:45.65 5:31.47 +1:55.34
90. AMBRUZ Anna 807 Ambruz Racing N-2000 Honda Civic Type R 4.74 6.90 1:29.37 2:45.34 4.69 6.84 1:29.79 2:53.08 5:38.42 +2:02.29
91. MÁLKOVÁ Simona 67 Simona Málková E1-1600 Honda Civic VTEC 4.52 6.74 1:32.78 2:52.03 4.57 6.76 1:33.38 2:51.69 5:43.72 +2:07.59
92. JANSA Emil 313 Avion Team E1H-1400 Fiat 127 Sport 4.76 7.15 1:33.78 2:53.75 1:32.81 2:52.71 5:46.46 +2:10.33
93. KECSKÉSOVÁ Andrea 600 Opel Team Slovakia N-2000 Honda Civic Type-R 4.74 7.04 1:32.00 2:51.62 4.82 7.13 1:34.87 2:55.30 5:46.92 +2:10.79
94. ŠTĚRBA Josef 250 Josef Štěrba HA-K1-A2 Fiat ABARTH TC 1000 4.60 7.44 1:36.50 2:55.84 4.63 7.08 1:35.62 2:55.92 5:51.76 +2:15.63
95. KRŇÁK Jiří 100 Tomáš Chabr E1-1400 Škoda fabia 4.81 7.37 1:36.82 3:00.35 4.87 7.37 1:39.30 3:04.79 6:05.14 +2:29.01
DOHNÁLEK Josef 69 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-1600 Citroen C2 VTS 3.98 5.74 1:12.37 2:14.68 4.02 5.77 1:13.44 - DNF - - DNF -
MALÁ Kristýna 45 MJ Autosport A-2000 Renault CLIO RS 4.21 6.30 1:26.14 2:39.40 - DNS - - DNF -
MALÝ Jaromír 6 MJ Autosport GT+2000 Nissan 350Z 4.14 5.99 1:17.54 2:23.25 - DNS - - DNF -
SVOZIL Michal 77 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1-3000 BMW M3 3.82 5.52 1:12.56 2:14.08 - DNS - - DNF -
NECKÁŘ Libor 22 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SS-2000 Tatuus Master LNR Evo 3.50 5.07 1:10.83 2:15.72 - DNS - - DNF -
MLEJNEK Aleš 17 Aleš Mlejnek E2-SS-1400 Gloria C8F 3.66 5.21 1:05.72 2:02.35 - DNS - - DNF -
NEVĚŘIL Dušan 5 Dušan Nevěřil E2-SC-3000 Norma M20FC 3.71 5.29 1:03.06 2:19.33 - DNS - - DNF -
JENSEN Anders 710 Anders Jensen HA-K1-A1 Saab 96 Sport - DNS - - DNS - - DNF -
GÄNSDORFER Aleš 275 ACCR CZECH MAVERICK TEAM HA-K5-E7 MTX 1-10 3.70 5.59 - DNF - 3.65 5.55 1:20.10 2:29.49 - DNF -
ČEPIČKA Vlastimil 302 AMK Ecce homo při ÚAMK E1H+2000 Mitsubishi Evo X 3.29 5.04 1:15.17 2:19.99 - DNS - - DNF -
OSLADIL Jan 309 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-2000 Formule Opel Lotus 3.85 5.56 1:15.94 2:24.12 - DNS - - DNF -
KONICAR Vladimír 204 1a ACCR Czech Team HA-K1-A5 BMW 2002 4.24 6.27 1:21.38 2:29.95 - DNS - - DNF -
ČERMÁK Jaroslav 97 Locustracing E2-SH-2000 Škoda Octavia 4.10 5.88 1:14.95 - DNF - - DNS - - DNF -
ŠTILEC Roman 361 Roman Štilec E1H-1600 Honda Civic 4.21 6.05 1:16.17 - DNF - - DNS - - DNF -
ŠUBA Ladislav 368 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H+2000 BMW SŠ19 - DNS - - DNS - - DNF -
CHYTIL Martin 717 Martin HA-K5-E4 MTX 1-06B 3.88 6.02 1:23.27 2:30.64 3.86 5.87 1:21.39 - DNF - - DNF -
KOPEČEK Pavel 388 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 MTX 1-02 3.74 5.69 - DNF - 3.74 5.62 1:19.53 2:28.24 - DNF -
ČIKOR Libuša 506 Maxmotorsport Division 1 Honda Civic Type R 4.84 7.33 1:39.44 3:02.41 - DNS - - DNF -
COLOTTO Gina 727 Bologna Corse HA-K5-E3 Formula Fiat Abarth FE033 - DNS - - DNS - - DNF -
GOLIS Jan 384 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1000 Formule Konig 4.48 - DNF - - DNS - - DNF -
PAGLIARELLO Giovanni 726 Pagliarello Giovanni HA-K1-A2 Abarth 1000 Bialbero - DNS - - DNS - - DNF -
BONUCCI Uberto 723 Bonucci Uberto HA-K4-D8 Osella PA9/90 - DNS - - DNS - - DNF -
PALMIERI Guiliano 719 Guiliano Palmieri HA-K2-B6 De Tomaso Pantera - DNS - - DNS - - DNF -
DI FANT Ivan 716 Ivan Di Fant HA-K3-C1 Autobianchi A112 Abarth - DNS - - DNS - - DNF -
PRATLONG Michel 501 Pratlong Michel HA-K2-B6 Mercedes Benz Coupe 350 SLC - DNS - - DNS - - DNF -
SEETHALER Alexander 713 HRTA HA-K1-A1 Steyr Puch 650 TR - DNS - - DNS - - DNF -
DEUTSCH Bernhard 702 MSC-Rottenegg HA-K1-A1 Steyr Puch 650 TR - DNS - - DNS - - DNF -
MÖSSLER Harald 701 Harald Mössler HA-K1-A7 Steyr Puch Bergspider - DNS - - DNS - - DNF -
MÜHLPARZER Gerhard 703 Gerhard Mühlparzer HA-K1-A1 Steyr Puch 650 TR - DNS - - DNS - - DNF -
PRANTL Reinhold 712 Reinhold Prantl HA-K3-C3 Porsche 911 Carrera RS - DNS - - DNS - - DNF -
HARTL Roland 504 Team Sonnleitner Motorsport Division 3 Mitsubishi Lancer EVO 6 - DNS - - DNS - - DNF -
HOLZER Christian 707 Historic Racing Team Austria HA-K1-A1 Steyr Puch 650 TR - DNS - - DNS - - DNF -
ESTERBAUER Johannes 714 Historic Racing Team Austria HA-K1-A1 Steyr Puch 650 TR - DNS - - DNS - - DNF -
GLEISSNER Andreas 715 Gleissner Andreas HA-K1-A7 NSU Bergspider - DNS - - DNS - - DNF -
BENÍK Marcel 721 MTB Racing Team HA-K4-D2 BMW 320i - DNS - - DNS - - DNF -
KMEŤ František 718 AUTOŠPORT KMEŤ HA-K5-E2 Metalex MTX 1-03 - DNS - - DNS - - DNF -
MACHÁČEK Kamil 607 Kamil Macháček E1+2000 Opel Calibra - DNS - - DNS - - DNF -
LOTTINI Piero 728 Bologna Corse HA-K4-D8 Osella PA9/90 - DNS - - DNS - - DNF -
CZAPKA Marian 729 Katrex Karolina Autosport HA-K3-C3 Porsche 928 - DNS - - DNS - - DNF -
SCHMITTER FREY Philippe 801 Schmitter Frey Philippe E2-SH+3000 Renault RS 01 - DNS - - DNS - - DNF -
PETIT Sebastien 800 Petit Sebastien E2-SC-3000 Norma M20 FC - DNS - - DNS - - DNF -
ZYGAR Klaus Alfred 805 Zygar Klaus Alfred E2-SS-1600 Van Diemen Kawasaki - DNS - - DNS - - DNF -
FREUDENSCHUß Willi 731 Team Terschl Austria HA-K4-D3 BMW 320i - DNS - - DNS - - DNF -
NEUBAUER Herbert 818 Historic Racing Team Austria HA-K4-D6 Lancia Delta Integrale - DNS - - DNS - - DNF -
AMBRUZ Peter 806 Ambruz Racing N+3000 Mitsubishi LANCER EVO IX - DNS - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Event
10:16:04 Jazdí sa včerajšia nedokončená 2 súť. jazda Českej trofeje
17:40:29 Je odštartované