On-line results
 
Ústecká 21, Ústí nad Orlicí (CZ), 25.08.2019 - Competition - Run 2
 
 
 
 
 
Last 5 in Finish
 
Rank Driver # Nation Class 1-st RUN 2-nd RUN RUN
2. BENEŠ Miloš 1 E2-SS-3000 1:44.64 1:45.07 3:29.71
10. SVOBODA Jiří 21 E2-SS-3000 1:58.35 1:57.84 3:56.19
5. VONDRÁK Martin 11 E2-SS-2000 1:52.61 1:53.14 3:45.75
20. JUHÁS Martin 814 E2-SS-2000 2:06.91 2:06.59 4:13.50
47. ZYGAR Klaus Alfred 805 E2-SS-1600 2:18.51 2:19.30 4:37.81
 
End Race at 17:25
 
Absolute results
 
Rank Driver # Nation Team Class Car 50m 100m 2000m 1-st RUN 50m 100m 2000m 2-nd RUN RUN Gap
1. PETIT Sebastien 800 Petit Sebastien E2-SC-3000 Norma M20 FC 3.11 4.36 55.04 1:44.22<TR 3.17 4.38 54.45 1:42.83<TR 3:27.05 v=126.92
2. BENEŠ Miloš 1 GMS RACING TEAM E2-SS-3000 Osella FA 30 3.34 4.60 55.74 1:44.64 3.54 4.80 55.48 1:45.07 3:29.71 +2.66
3. JANÍK Václav 8 Nutrend ACCR Czech Team E2-SC-3000 Norma M20FC Turbo 3.65 5.02 57.35 1:47.45 3.47 4.78 57.26 1:47.19 3:34.64 +7.59
4. VONDRÁK Petr 25 Petr Vondrák E2-SC-2000 Osella PA21 S EVO 3.57 5.06 1:00.22 1:51.85 3.46 4.84 59.70 1:51.57 3:43.42 +16.37
5. VONDRÁK Martin 11 Martin Vondrák E2-SS-2000 Tatuus Formula Masters 3.07 4.42 59.70 1:52.61 3.14 4.49 1:00.47 1:53.14 3:45.75 +18.70
6. CVRČEK Vieroslav 811 L Racingt team E1+3000 Škoda Fabia S2000 3.59 5.00 1:03.25 1:58.01 3.20 4.51 1:01.33 1:55.30 3:53.31 +26.26
7. LISA Petr 16 Autoklub JV Sport Racing AČR E2-SC-2000 Norma M20FC 3.56 5.02 1:03.36 1:58.07 3.50 4.93 1:02.59 1:56.77 3:54.84 +27.79
8. CHUDOBA Zdeněk 20 AMK Ecce homo Šternberk v ÚAMK E2-SC-2000 Norma M20 F 3.29 4.74 1:02.79 1:57.69 3.40 4.85 1:02.78 1:58.13 3:55.82 +28.77
9. RYBNÍČEK Marek 3 ACCR CZECH TEAM LIQUI MOLY E2-SH-3000 Mc F1 Evo 2019 3.94 5.41 1:03.45 1:58.06 4.12 5.53 1:03.53 1:57.81 3:55.87 +28.82
10. SVOBODA Jiří 21 Nutrend ACCR Czech Team E2-SS-3000 Lola B03/51 3.75 5.16 1:03.46 1:58.35 3.81 5.19 1:03.35 1:57.84 3:56.19 +29.14
11. BONUCCI Uberto 723 Bonucci Uberto HA-K4-D8 Osella PA9/90 3.72 5.16 1:03.83 1:58.50 3.65 5.19 1:04.91 1:59.81 3:58.31 +31.26
12. MLEJNEK Aleš 17 Aleš Mlejnek E2-SS-1400 Gloria C8F 3.21 4.61 1:03.61 1:59.03 3.45 4.86 1:04.31 2:00.86 3:59.89 +32.84
13. TRNĚNÝ Karel 817 Kamiro Racing ACCR Czech Team E1-3000 Škoda Fabia 3.46 4.93 1:05.19 2:00.94 3.63 5.07 1:05.30 2:00.88 4:01.82 +34.77
14. SUROWKA Jaroslav 27 Jaroslav Surowka E2-SC-2000 Norma M20 3.34 4.76 1:02.98 1:58.52 3.51 4.97 1:05.04 2:06.56 4:05.08 +38.03
15. LOTTINI Piero 728 Bologna Corse HA-K4-D8 Osella PA9/90 3.78 5.46 1:05.54 2:01.68 3.85 5.44 1:06.22 2:03.96 4:05.64 +38.59
16. BERGER Karel 326 Karel Berger E2H-SS-1400 Formula Konig E2 3.38 4.84 1:05.53 2:03.08 3.40 4.91 1:05.98 2:02.83 4:05.91 +38.86
17. HLAVINKA Josef 315 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 Tomis 99-04 4.08 5.72 1:05.53 2:03.06 4.52 6.86 1:06.79 2:04.07 4:07.13 +40.08
18. KRÁČMAR Zdeněk 18 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2-SC-1400 Demon Car CM 1000 3.39 4.91 1:06.85 2:05.70 3.44 4.95 1:07.47 2:05.45 4:11.15 +44.10
19. SCHMITTER FREY Philippe 801 Schmitter Frey Philippe E2-SH+3000 Renault RS 01 4.07 5.64 1:10.87 2:07.71 4.63 6.51 1:07.20 2:05.74 4:13.45 +46.40
20. JUHÁS Martin 814 AMBRUZ RACING E2-SS-2000 Tatuus FR2000 3.33 4.87 1:07.65 2:06.91 3.28 4.79 1:07.63 2:06.59 4:13.50 +46.45
21. KRAMPOTA Ivo 80 Ivo Krampota E2-SH+3000 Bmw M3 E-36 M3 3.75 5.26 1:07.40 2:07.65 3.65 5.19 1:06.77 2:05.91 4:13.56 +46.51
22. DUBÓCZI Jaroslav 602 Demo motorsport team E1-2000 Seat Leon Supercopa 4.45 7.10 1:11.38 2:10.66 4.29 5.99 1:10.52 2:10.32 4:20.98 +53.93
23. VAVŘINEC Tomáš 14 ACCR Czech CRC Team N+3000 Mitsubishi EVO IX 3.25 4.75 1:09.48 2:10.40 3.24 4.77 1:09.45 2:10.90 4:21.30 +54.25
24. ANČÍK František 502 Lama Racing Division 1 BMW E36 4.18 5.92 1:10.21 2:12.10 4.19 5.91 1:10.27 2:11.84 4:23.94 +56.89
25. FILLOVÁ Kristýna 96 KRTZ motorsport E2-SH+3000 Mitsubishi Black Evo 3.58 5.13 1:09.90 2:11.59 3.62 5.22 1:11.68 2:14.41 4:26.00 +58.95
26. DOHNÁLEK Josef 69 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-1600 Citroen C2 VTS 4.18 5.88 1:12.12 2:13.76 4.28 5.99 1:12.25 2:13.09 4:26.85 +59.80
27. ČAMBAL Mojmír 803 RS-team E1-1600 Citroen SAXO VTS 4.04 5.72 1:11.98 2:13.42 3.99 5.70 1:11.71 2:13.73 4:27.15 +1:00.10
28. AMBRUZ Peter 806 Ambruz Racing N+3000 Mitsubishi LANCER EVO IX 3.32 4.91 1:10.99 2:12.40 3.31 4.89 1:11.53 2:14.83 4:27.23 +1:00.18
29. SVOZIL Michal 77 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1-3000 BMW M3 3.86 5.51 1:12.43 2:13.34 3.96 5.60 1:13.07 2:14.32 4:27.66 +1:00.61
30. ŽÁČEK Petr 383 Petr Žáček E1H+2000 Audi Sport Quattro S1 3.39 4.99 1:11.68 2:14.01 3.30 4.93 1:11.86 2:13.95 4:27.96 +1:00.91
31. OŠMERA Jiří 88 PFEIFER MOTORSPORT s.r.o. E2-SH-2000 VW Scirocco 4.07 5.75 1:12.10 2:14.57 4.13 5.82 1:12.16 2:13.50 4:28.07 +1:01.02
32. PALMIERI Guiliano 719 Guiliano Palmieri HA-K2-B6 De Tomaso Pantera 3.57 5.34 1:11.57 2:14.22 3.70 5.56 1:12.50 2:15.06 4:29.28 +1:02.23
33. NEŠPOR Radoslav 50 Radoslav Nešpor GT+2000 Porsche GT3 997 Rallye 4.37 6.03 1:13.01 2:15.63 4.16 5.80 1:12.23 2:13.78 4:29.41 +1:02.36
34. NOVÁK Marek 336 Marek Novák Sprint Car-600 Honda CBR-RR 600 3.17 4.80 1:13.81 2:17.66 3.15 4.71 1:10.77 2:11.83 4:29.49 +1:02.44
35. CHYTIL Ondřej 200 Chytil Motorsport ACCR Czech Team HA-K5-E3 MTX 1-03 3.51 5.24 1:12.23 2:14.96 3.49 5.23 1:12.00 2:14.81 4:29.77 +1:02.72
36. KRIVAK Stanislav 601 Stanislav Krivak E1-2000 Peugeot 306 4.12 5.85 1:12.83 2:15.70 4.06 5.78 1:12.48 2:14.50 4:30.20 +1:03.15
37. ZMEŠKAL Miloš 253 Miloš Zmeškal HA-K5-E9 Ralt 032 3.72 5.70 1:12.89 2:14.67 3.64 5.34 1:12.36 2:16.09 4:30.76 +1:03.71
38. HLAVINKA Josef 366 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-2000 Lotus Opel 4.04 5.75 1:11.83 2:15.11 3.85 5.51 1:13.03 2:16.33 4:31.44 +1:04.39
39. VYMĚTAL Lubomír 359 Lubomír Vymětal E1H+2000 BMW E46 4.23 5.88 1:12.92 2:15.54 4.25 5.92 1:14.04 2:16.90 4:32.44 +1:05.39
40. BOHÁČ Milan 398 Boháč Milan E1H-2000 Renault Clio 4.11 5.80 1:13.11 2:15.42 4.29 5.97 1:14.58 2:17.12 4:32.54 +1:05.49
41. HORT Martin 314 Martin Hort E1H-1600 Peugeot 106 4.42 6.17 1:14.72 2:16.35 4.38 6.22 1:14.44 2:16.53 4:32.88 +1:05.83
42. TYKAL Petr 285 SK INDUSTRIETECHNIK ACCR CZECH TEAM HA-K5-E3 MTX 1-03 3.68 5.44 1:13.55 2:17.13 3.64 5.39 1:12.89 2:15.97 4:33.10 +1:06.05
43. THEIMER Jiří 82 L Racing Team E2-SH-2000 Peugeot 306 Maxi 4.08 5.76 1:13.69 2:16.95 4.16 5.85 1:14.13 2:16.57 4:33.52 +1:06.47
44. HOLÁN Ivo 33 Ivo Holán N+3000 Mitsubishi Lancer Evo 9 3.53 5.20 1:12.95 2:16.24 3.74 5.57 1:15.38 2:20.25 4:36.49 +1:09.44
45. CZAPKA Marian 729 Katrex Karolina Autosport HA-K3-C3 Porsche 928 4.20 5.90 1:15.05 2:18.58 4.32 6.21 1:15.11 2:17.91 4:36.49 +1:09.44
46. BENEŠ Oskar 32 Auto racing PM Praha N+3000 Mitshubishi Lancer evo X 3.91 5.57 1:14.63 2:17.81 3.65 5.29 1:14.70 2:19.15 4:36.96 +1:09.91
47. ZYGAR Klaus Alfred 805 Zygar Klaus Alfred E2-SS-1600 Van Diemen Kawasaki 4.17 5.96 1:15.23 2:18.51 3.97 5.66 1:15.14 2:19.30 4:37.81 +1:10.76
48. MÖSSLER Harald 701 Harald Mössler HA-K1-A7 Steyr Puch Bergspider 3.68 5.39 1:14.24 2:18.35 3.56 5.26 1:14.64 2:19.51 4:37.86 +1:10.81
49. MIKEŠ Jaroslav 704 ACCR Mikeš racing Czech Team HA-K2-B3 Škoda 130 RS 3.99 5.86 1:15.13 2:19.28 3.89 5.76 1:14.97 2:18.63 4:37.91 +1:10.86
50. MICHL Josef 211 Michl Motor ACCR Czech Team HA-K2-B6 Porsche 911 RS 3.53 5.25 1:13.72 2:18.50 3.52 5.24 1:14.70 2:20.05 4:38.55 +1:11.50
51. HRUBÝ Milan 72 GMS racing team E1-1600 Škoda Fabia FR16 4.29 6.10 1:16.15 2:20.11 4.40 6.21 1:15.18 2:19.11 4:39.22 +1:12.17
52. KUBÍČEK Jiří 711 SK Industretechnik ACCR Czech Team HA-K3-C1 Škoda 130 RS 3.97 5.81 1:15.22 2:19.68 4.23 6.27 1:15.69 2:20.04 4:39.72 +1:12.67
53. KMÍNEK Zdeněk 57 MJ Autosport GT+2000 Lamborghini Gallardo GT3 4.08 5.76 1:16.28 2:21.07 4.13 5.80 1:14.22 2:18.76 4:39.83 +1:12.78
54. GLEISSNER Andreas 715 Gleissner Andreas HA-K1-A7 NSU Bergspider 3.93 5.71 1:14.92 2:20.04 4.13 5.92 1:15.77 2:21.22 4:41.26 +1:14.21
55. MACH Jan 76 Jan Mach E1-2000 Škoda Octavia CUP 4.37 6.21 1:16.92 2:21.22 4.36 6.20 1:16.25 2:20.77 4:41.99 +1:14.94
56. STUDENÝ Lukáš 332 Alcore Motorsport E1H-Škoda ZAV Škoda 110R 4.11 5.98 1:16.66 2:21.31 4.03 5.90 1:15.85 2:20.95 4:42.26 +1:15.21
57. MÜLLER Lukáš 355 Alcore Motorsport E1H-2000 Škoda Octavia CUP 4.38 6.19 1:16.93 2:21.18 4.46 6.26 1:16.96 2:21.51 4:42.69 +1:15.64
58. PRANTL Reinhold 712 Reinhold Prantl HA-K3-C3 Porsche 911 Carrera RS 3.73 5.43 1:15.46 2:20.60 3.64 5.33 1:15.87 2:22.12 4:42.72 +1:15.67
59. GÄNSDORFER Aleš 275 ACCR CZECH MAVERICK TEAM HA-K5-E7 MTX 1-10 3.76 5.58 1:16.03 2:20.79 3.76 5.60 1:16.36 2:22.06 4:42.85 +1:15.80
60. LOUBAL Lubomir 73 Lubomír Loubal E1-3000 VW Golf 4Tdi 5.71 6.67 1:14.98 2:18.96 5.01 6.93 1:15.12 2:24.70 4:43.66 +1:16.61
61. MALÝ Jaromír 6 MJ Autosport GT+2000 Nissan 350Z 4.42 6.22 1:16.67 2:21.55 4.93 6.75 1:17.26 2:22.15 4:43.70 +1:16.65
62. COLOTTO Gina 727 Bologna Corse HA-K5-E3 Formula Fiat Abarth FE033 3.48 5.23 1:16.92 2:22.28 3.52 5.24 1:16.31 2:22.07 4:44.35 +1:17.30
63. KRÁMSKÝ Otakar 380 Bmw Team Krámský E1H+2000 BMW M3 4.04 5.78 1:17.30 2:22.61 3.93 5.66 1:16.73 2:22.11 4:44.72 +1:17.67
64. ČAMBÁLIK Bohumír 812 STRONG RACING TEAM A-2000 Honda CIVIC TYPE-R 4.22 6.03 1:15.75 2:21.42 4.24 6.09 1:17.51 2:23.46 4:44.88 +1:17.83
65. VOZDECKÝ Dominik 296 Dominik Vozdecký HA-K5-E3 MTX 1-03 3.65 5.50 1:17.12 2:23.74 3.68 5.53 1:16.46 2:21.95 4:45.69 +1:18.64
66. ŠUTLAK Miroslav 816 šutlak miroslav A-2000 Škoda fabia s2000 3.83 5.49 1:13.37 2:16.27 3.66 5.32 1:13.05 2:30.15 4:46.42 +1:19.37
67. MATUŠKA Martin 809 Martin Matuška E2-SS-1600 Intech FŠ 4.07 5.77 1:16.38 2:23.05 4.21 6.00 1:17.53 2:23.44 4:46.49 +1:19.44
68. WINTER Jaroslav 369 AMK Ecce Homo Šternberk E1H-2000 Honda Civic 2,0 Type R 4.24 6.05 1:17.14 2:22.73 4.27 6.09 1:17.96 2:23.90 4:46.63 +1:19.58
69. KŘIVKA Tomáš 64 Tomáš Křivka E1-2000 Renault CLIO SPORT 4.31 6.21 1:18.01 2:23.76 4.39 6.30 1:18.45 2:24.50 4:48.26 +1:21.21
70. PLEVA Martin 320 AMK Vrbno pod Pradědem E1H-Škoda ZAV Škoda 100 3.87 5.74 1:16.80 2:23.24 4.03 5.93 1:17.76 2:25.28 4:48.52 +1:21.47
71. STEJSKAL Bronislav 70 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1-1400 Škoda Felicia Kit-Car 4.25 6.14 1:17.77 2:23.54 4.22 6.11 1:19.06 2:25.38 4:48.92 +1:21.87
72. BORKOVEC David 382 David Borkovec E1H-2000 Škoda Fabia TDi 4.73 6.63 1:18.38 2:24.71 4.57 6.42 1:18.35 2:24.33 4:49.04 +1:21.99
73. CHYTIL Martin 717 Martin HA-K5-E4 MTX 1-06B 4.12 6.08 1:19.20 2:26.24 4.10 6.11 1:19.82 2:27.07 4:53.31 +1:26.26
74. CHMELÍK Martin 351 PFEIFER MOTORSPORT s.r.o. E1H-2000 Renault Clio 4.57 6.56 1:21.47 2:27.65 4.77 6.73 1:21.31 2:26.68 4:54.33 +1:27.28
75. MACHOVÁ Tereza 68 GMS RACING TEAM E1-1400 Suzuki Swift 5.26 7.15 1:21.09 2:27.86 4.25 6.04 1:20.60 2:27.28 4:55.14 +1:28.09
76. STEJSKAL Milan 240 GMS RACING TEAM HA-K4-D5 Lada VFTS 4.48 6.35 1:18.91 2:25.69 6.24 8.18 1:21.87 2:29.80 4:55.49 +1:28.44
77. KOPEČEK Pavel 388 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 MTX 1-02 3.65 5.53 1:17.44 2:27.07 3.81 5.68 1:19.16 2:28.81 4:55.88 +1:28.83
78. SEDLÁČEK Michal 241 GMS RACING TEAM HA-K4-D6 Fiat RITMO ABARTH 130TC 4.19 6.05 1:19.15 2:27.50 4.16 5.98 1:19.77 2:28.44 4:55.94 +1:28.89
79. ŽÁK Josef 324 AMK ECCE Homo E1H-Škoda ZAV Škoda 100 3.86 5.69 1:18.29 2:26.84 3.93 5.82 1:20.19 2:29.87 4:56.71 +1:29.66
80. FURIŠ Pavel 374 Alcore Motorsport E1H-2000 Peugeot 205 MI16 4.68 1:20.48 2:28.50 4.59 6.61 1:20.48 2:28.29 4:56.79 +1:29.74
81. BROŽ Robert 238 Robert Brož HA-K3-C1 Škoda 130 RS 4.05 6.04 1:20.93 2:30.53 4.02 6.02 1:20.32 2:29.37 4:59.90 +1:32.85
82. KŘÍSTEK Jindřich 392 Křístek Jindřich E1H-1600 Honda Civic EK4 4.35 6.35 1:20.15 2:29.71 4.52 6.53 1:21.44 2:31.04 5:00.75 +1:33.70
83. KMEŤ František 718 AUTOŠPORT KMEŤ HA-K5-E2 Metalex MTX 1-03 3.67 5.51 1:20.33 2:29.89 3.63 5.47 1:21.39 2:31.00 5:00.89 +1:33.84
84. NEUBAUER Herbert 818 Historic Racing Team Austria HA-K4-D6 Lancia Delta Integrale 3.65 5.48 1:21.60 2:31.04 3.80 5.67 1:20.09 2:29.98 5:01.02 +1:33.97
85. KONICAR Vladimír 204 1a ACCR Czech Team HA-K1-A5 BMW 2002 4.64 6.58 1:21.96 2:30.94 4.55 1:21.19 2:30.22 5:01.16 +1:34.11
86. GOLIS Jaroslav 322 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1000 Formule Konig 3.44 5.03 1:20.08 2:30.44 3.47 5.05 1:20.99 2:31.21 5:01.65 +1:34.60
87. POPOV Georgi 348 GEORGI POPOV E1H-1600 Škoda Felicia PICK-UP FREE STYLE 4.62 6.68 1:22.07 2:32.47 4.64 6.71 1:22.34 2:31.70 5:04.17 +1:37.12
88. KACVINSKY Peter 808 Ambruz Racing N-2000 Honda Civic Type R 6.35 1:22.03 2:32.13 4.50 6.42 1:21.87 2:32.52 5:04.65 +1:37.60
89. VONDRÁKOVÁ Michaela 706 Michaela Vondráková HA-K2-B3 Škoda 120 S 4.06 6.00 1:21.51 2:32.43 4.10 6.06 1:21.79 2:32.57 5:05.00 +1:37.95
90. INDRA Jindřich 705 ACCR Czech team Indra HA-K3-C1 Škoda 110L 4.27 6.42 1:23.39 2:34.98 4.33 6.51 1:22.71 2:33.24 5:08.22 +1:41.17
91. STRNAD Petr 203 Petr Strnad HA-K2-B3 Škoda 130rs 3.91 5.80 1:21.85 2:31.67 3.77 5.64 1:21.91 2:36.77 5:08.44 +1:41.39
92. ZÁLESKÝ Radek 345 Radek E2H-SS-1400 MTX 1-02 4.12 6.18 1:23.61 2:34.57 4.08 6.11 1:24.21 2:35.38 5:09.95 +1:42.90
93. ZOUFALY Karel 304 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Felicia frestyle 4.38 6.21 1:24.02 2:35.74 4.28 6.12 1:23.64 2:34.24 5:09.98 +1:42.93
94. KOČIŘÍK David 329 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-Škoda ZAV Škoda Rapid 136 4.22 6.23 1:24.02 2:34.38 4.30 6.29 1:24.46 2:35.93 5:10.31 +1:43.26
95. ZOUFALÁ Martina 389 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Felicia 4.26 6.18 1:23.06 2:34.02 4.16 6.09 1:24.17 2:36.50 5:10.52 +1:43.47
96. TRNKA Jan 42 TRNKA JAN A-1400 Škoda FELICIA-VK 4.51 6.60 1:23.89 2:36.55 4.50 6.56 1:23.56 2:35.03 5:11.58 +1:44.53
97. JEŽEK Radim 86 Radim Ježek E2-SH-1400 Škoda Felicie 4.30 6.26 1:23.01 2:35.67 4.35 6.29 1:24.19 2:36.99 5:12.66 +1:45.61
98. BENÍK Marcel 721 MTB Racing Team HA-K4-D2 BMW 320i 5.30 7.50 1:26.52 2:37.33 5.04 7.21 1:24.88 2:35.58 5:12.91 +1:45.86
99. MALÁ Kristýna 45 MJ Autosport A-2000 Renault CLIO RS 4.60 6.88 1:25.40 2:36.41 4.86 6.88 1:25.06 2:37.07 5:13.48 +1:46.43
100. HOLZER Christian 707 Historic Racing Team Austria HA-K1-A1 Steyr Puch 650 TR 4.12 6.21 1:24.73 2:37.44 4.08 6.17 1:24.34 2:37.13 5:14.57 +1:47.52
101. HÁJEK Marek 318 Marek Hájek E1H-2000 BMW 318is compact 4.55 6.60 1:24.09 2:37.06 4.70 6.72 1:24.40 2:37.69 5:14.75 +1:47.70
102. VITVER Vladimír 84 ACCR SVC GROUP Team E2-SH+3000 Audi TT-R DTM 3.68 5.16 2:20.96 3:18.73 3.87 5.39 1:04.04 2:00.16 5:18.89 +1:51.84
103. DI FANT Ivan 716 Ivan Di Fant HA-K3-C1 Autobianchi A112 Abarth 5.05 7.29 1:26.46 2:40.77 4.86 7.07 1:26.23 2:40.06 5:20.83 +1:53.78
104. KNAPEK Tomáš 399 Tomáš Knapek E2H-SS-1400 MTX Faster 3.95 5.96 1:26.08 2:42.63 4.05 5.95 1:24.76 2:38.30 5:20.93 +1:53.88
105. KŘEPELKA Lukáš 74 Kv Motor Team s.r.o. E1H-2000 Peugeot 206 SRC 4.78 6.89 1:26.72 2:40.44 4.79 6.92 1:27.79 2:42.95 5:23.39 +1:56.34
106. SVOBODA Libor 371 Libor Svoboda E1H-1600 Honda Civic 4.94 7.14 1:28.33 2:42.87 4.87 7.08 1:27.43 2:40.64 5:23.51 +1:56.46
107. POPOVÁ Eliška 338 ELIŠKA POPOVÁ E1H-1400 Suzuki SWIFT 4.99 7.18 1:27.39 2:42.49 4.99 7.16 1:27.04 2:43.01 5:25.50 +1:58.45
108. KECSKÉSOVÁ Andrea 600 Opel Team Slovakia N-2000 Honda Civic Type-R 4.66 6.79 1:27.21 2:42.12 4.80 7.03 1:28.72 2:43.66 5:25.78 +1:58.73
109. ČIKOR Libuša 506 Maxmotorsport Division 1 Honda Civic Type R 4.86 7.05 1:28.26 2:44.71 6.74 1:26.57 2:41.65 5:26.36 +1:59.31
110. HIMMER Petr 330 Alcore Motorsport E1H-Škoda ZAV Škoda 130LR 4.26 6.30 1:28.43 2:43.64 4.27 6.30 1:27.54 2:43.16 5:26.80 +1:59.75
111. DERĎÁK Dávid 605 KESKO Racing E1-1400 Škoda Fabia 4.69 6.95 1:25.99 2:49.21 4.53 6.68 1:27.12 2:43.06 5:32.27 +2:05.22
112. DEUTSCH Bernhard 702 MSC-Rottenegg HA-K1-A1 Steyr Puch 650 TR 4.05 6.05 1:30.14 2:47.93 4.25 6.28 1:29.39 2:44.57 5:32.50 +2:05.45
113. MÁLKOVÁ Simona 67 Simona Málková E1-1600 Honda Civic VTEC 4.83 6.96 1:31.19 2:48.45 4.74 6.79 1:31.60 2:49.33 5:37.78 +2:10.73
114. JENSEN Anders 710 Anders Jensen HA-K1-A1 Saab 96 Sport 4.69 6.92 1:32.14 2:51.72 4.75 7.01 1:31.73 2:51.28 5:43.00 +2:15.95
115. ŠTĚRBA Josef 250 Josef Štěrba HA-K1-A2 Fiat ABARTH TC 1000 4.80 7.16 1:32.98 2:51.23 4.80 7.54 1:33.67 2:52.98 5:44.21 +2:17.16
116. JANSA Emil 313 Avion Team E1H-1400 Fiat 127 Sport 4.98 7.26 1:32.50 2:50.72 4.91 7.13 1:33.28 2:53.93 5:44.65 +2:17.60
117. AMBRUZ Anna 807 Ambruz Racing N-2000 Honda Civic Type R 5.11 7.22 1:33.49 2:52.22 5.11 7.20 1:33.35 2:54.12 5:46.34 +2:19.29
118. SEETHALER Alexander 713 HRTA HA-K1-A1 Steyr Puch 650 TR 4.54 6.83 1:33.13 2:53.21 4.50 6.78 1:33.93 2:53.48 5:46.69 +2:19.64
119. MÜHLPARZER Gerhard 703 Gerhard Mühlparzer HA-K1-A1 Steyr Puch 650 TR 4.46 6.72 1:36.18 2:57.09 4.41 6.64 1:33.77 2:53.27 5:50.36 +2:23.31
120. ESTERBAUER Johannes 714 Historic Racing Team Austria HA-K1-A1 Steyr Puch 650 TR 4.67 7.08 1:35.07 2:57.39 4.56 8.10 1:36.14 2:59.15 5:56.54 +2:29.49
121. PAGLIARELLO Giovanni 726 Pagliarello Giovanni HA-K1-A2 Abarth 1000 Bialbero 4.86 7.28 1:39.79 3:02.77 5.03 7.79 1:41.00 3:04.03 6:06.80 +2:39.75
122. KRŇÁK Jiří 100 Tomáš Chabr E1-1400 Škoda fabia 4.97 7.42 1:37.66 3:07.41 5.28 7.75 1:39.99 3:04.22 6:11.63 +2:44.58
123. PRATLONG Michel 501 Pratlong Michel HA-K2-B6 Mercedes Benz Coupe 350 SLC 5.04 7.52 1:41.88 3:06.23 5.17 7.64 1:40.73 3:06.49 6:12.72 +2:45.67
124. MŇUK Radek 288 Radek Mňuk HA-K3-C1 Škoda 130 RS 4.06 6.01 2:22.04 3:52.14 4.00 5.93 1:22.41 2:31.72 6:23.86 +2:56.81
125. VELEBNÝ Michal 244 Velebný Michal HA-K1-A7 Škoda SPORT 5.16 7.67 1:52.25 3:24.51 4.57 6.90 1:45.49 3:15.70 6:40.21 +3:13.16
KOPEČEK Jiří 328 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-2000 Formule Opel Lotus 3.41 4.98 1:12.64 2:19.37 3.46 5.05 1:12.06 - DNF - - DNF -
DLOUHÝ Petr 339 Petr Dlouhý Sprint Car-600 Sprint Car Barracuda 3.63 5.48 1:19.10 2:27.64 3.56 5.36 - DNF - - DNF -
NEVĚŘIL Dušan 5 Dušan Nevěřil E2-SC-3000 Norma M20FC - DNS - - DNS - - DNF -
FREUDENSCHUß Willi 731 Team Terschl Austria HA-K4-D3 BMW 320i 4.93 7.02 1:29.36 2:42.66 4.69 6.77 1:28.36 - DNF - - DNF -
PRÁŠEK Jaroslav 246 gt2 motorsport s.r.o. HA-K5-E5 Chevron B42 3.52 5.03 - DNF - - DNS - - DNF -
ČEPIČKA Vlastimil 302 AMK Ecce homo při ÚAMK E1H+2000 Mitsubishi Evo X - DNS - - DNS - - DNF -
PAVLÍK Denis 810 L Racing team A-1600 Peugeot 208 R2 Vti 4.28 6.06 1:15.53 2:20.31 4.22 6.02 - DNF - - DNF -
HARTL Roland 504 Team Sonnleitner Motorsport Division 3 Mitsubishi Lancer EVO 6 - DNS - - DNS - - DNF -
DOBŠINSKÝ Peter 603 L racing team N-2000 Peugeot 306 S16 - DNS - - DNS - - DNF -
DROTÁR Igor 802 Drotár autošport R E2-SH-3000 Škoda Fábia R5 DTRi - DNS - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Event
16:48:13 Pokračujeme
16:44:40 Št. č. 810 odstupuje pre poruchu
16:42:26 Hodiny št. č. 810; vozidlo za ním (816) bolo zastavené a bude opakovať jazdu
16:36:39 Pokračujeme
16:20:47 Havária št. č. 339 (pretekár OK)
16:17:12 Pokračujeme
15:48:06 Vozidlo bude potrebné odtiahnúť - cca 20 min.
15:47:18 Havária št. č. 328 (pretekár OK)
14:47:46 Št. č. 731 odstupuje pre poruchu
14:27:29 Prvé vozidlo na trati