On-line results
 
PRAMOS XIV. Divácká 13°, Diváky (CZ), 14.09.2019 - Competition - Run 2
 
 
 
 
 
Last 5 in Finish
 
Rank Driver Series # Nation Class 1-st RUN 2-nd RUN RUN
12. OŠMERA Jiří 88 E2-SH-2000 1:13.88 1:13.43 2:27.31
18. SVOZIL Michal 77 E1-3000 1:13.58 1:14.59 2:28.17
4. SUROWKA Jaroslav 27 E2-SC-2000 1:06.47 1:05.24 2:11.71
6. CHUDOBA Zdeněk 20 E2-SC-2000 1:07.17 1:06.06 2:13.23
7. KRÁČMAR Zdeněk 18 E2-SC-1400 1:09.20 1:09.95 2:19.15
 
End Race at 18:50
 
Absolute results
 
Rank Driver Series # Nation Team Class Car 20m 100m 1150m 1-st RUN 20m 100m 1150m 2-nd RUN RUN Gap
1. JANÍK Václav 1FAS(1.) 8 Nutrend ACCR Czech Team E2-SC-3000 Norma M20FC Turbo 2.50 5.32 27.65 1:00.68 2.60 5.63 30.57 1:06.01 2:06.69 v=136.39
2. KOMAREK David 1FAS(2.) 2 LIQUI MOLY RACING E2-SH-3000 Mc F1 EVO 2.04 5.17 29.16 1:05.21 2.10 5.10 28.53 1:04.14 2:09.35 +2.66
3. MLEJNEK Aleš 1FAS(3.) 17 Aleš Mlejnek E2-SS-1400 Gloria C8F 2.31 5.00 29.51 1:04.45 2.28 5.04 30.07 1:05.69 2:10.14 +3.45
4. SUROWKA Jaroslav 1FAS(4.) 27 Jaroslav Surowka E2-SC-2000 Norma M20 2.14 4.87 29.20 1:06.47 2.16 4.96 29.65 1:05.24 2:11.71 +5.02
5. ŠPALEK Jiří 1FAS(5.) 23 Autoklub JV Sport Racing AČR E2-SC-2000 Norma M20FC 2.31 5.36 30.76 1:06.98 2.31 5.29 30.00 1:06.19 2:13.17 +6.48
6. CHUDOBA Zdeněk 1FAS(6.) 20 AMK Ecce homo Šternberk v ÚAMK E2-SC-2000 Norma M20 F 2.09 5.01 30.22 1:07.17 2.04 4.94 29.80 1:06.06 2:13.23 +6.54
7. KRÁČMAR Zdeněk 1FAS(7.) 18 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2-SC-1400 Demon Car CM 1000 2.15 4.98 31.74 1:09.20 2.12 4.95 31.83 1:09.95 2:19.15 +12.46
8. HLAVINKA Josef 1FAS(8.) 315 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 Tomis 99-04 2.80 5.95 31.61 1:09.12 2.75 6.09 32.39 1:11.11 2:20.23 +13.54
9. WILHELM Philipp 0MREC(1.) 1 SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C+2000 Norma M20FC 2.25 5.28 31.73 1:10.10 2.14 5.16 32.25 1:11.91 2:22.01 +15.32
10. VAVŘINEC Tomáš 1FAS(9.) 14 ACCR Czech CRC Team N+3000 Mitsubishi EVO IX 2.08 5.04 32.02 1:11.07 2.10 5.08 32.30 1:11.15 2:22.22 +15.53
11. FERSTL Christian 0MREC(2.) 2 SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C-2000 Tatuus Master NT S2000 2.24 5.35 32.10 1:09.89 2.45 5.65 34.35 1:13.04 2:22.93 +16.24
12. OŠMERA Jiří 1FAS(10.) 88 PFEIFER MOTORSPORT s.r.o. E2-SH-2000 VW Scirocco 2.79 6.17 33.95 1:13.88 2.63 5.97 33.79 1:13.43 2:27.31 +20.62
13. VÁCHAL Ondřej 0MREC(3.) 55 Kocour Racing Team E2/SCB Formule Kart 2.24 5.32 33.10 1:12.83 2.22 5.37 34.50 1:14.50 2:27.33 +20.64
14. PAILER Felix 0MREC(4.) 199 SKI Modřice /Mad Racing Power E1+2000/4WD Lancia Delta Integrale 2.15 4.99 31.74 1:10.55 2.23 5.44 35.66 1:16.88 2:27.43 +20.74
15. ŽÁČEK Petr 1FAS(11.) 383 Petr Žáček E1H+2000 Audi Sport Quattro S1 2.03 5.18 32.42 1:13.43 2.05 5.32 33.49 1:14.11 2:27.54 +20.85
16. ŽÁČEK Michal 0MREC(5.) 200 Žáček E1+2000/2WD BMW 130i 2.67 6.18 34.59 1:13.97 2.80 6.29 34.16 1:13.64 2:27.61 +20.92
17. DOHNÁLEK Josef 1FAS(12.) 69 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-1600 Citroen C2 VTS 3.19 6.74 34.26 1:13.41 3.60 7.29 35.17 1:14.46 2:27.87 +21.18
18. SVOZIL Michal 1FAS(13.) 77 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1-3000 BMW M3 2.67 5.96 33.97 1:13.58 2.83 6.15 34.48 1:14.59 2:28.17 +21.48
19. NOVÁK Marek 1FAS(14.) 336 Marek Novák Sprint Car-600 Honda CBR-RR 600 1.95 4.97 33.66 1:14.04 2.04 5.12 33.97 1:15.39 2:29.43 +22.74
20. FERSTL Sigrid 0MREC(6.) 7 SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C-2000 PRC S5 2.15 5.45 33.39 1:13.68 2.44 6.03 34.87 1:15.76 2:29.44 +22.75
21. FILLOVÁ Kristýna 1FAS(15.) 96 KRTZ motorsport E2-SH+3000 Mitsubishi Black Evo 2.29 5.45 33.09 1:14.46 2.21 5.31 35.39 1:16.10 2:30.56 +23.87
22. KMÍNEK Zdeněk 1FAS(16.) 57 MJ Autosport GT+2000 Lamborghini Gallardo 2.68 5.86 34.58 1:16.79 2.61 5.84 34.34 1:15.67 2:32.46 +25.77
23. KAŠPAR Vilém 0MREC(7.) 6 VPKmotors S1+2000/2WD Škoda Fabia RS 2.80 6.30 35.08 1:16.78 2.82 6.30 34.63 1:16.20 2:32.98 +26.29
24. LOUBAL Lubomir 1FAS(17.) 73 Lubomír Loubal E1-3000 VW Golf 4Tdi 3.37 7.24 36.05 1:16.48 3.36 7.20 36.12 1:17.10 2:33.58 +26.89
25. NEŠPOR Radoslav 1FAS(18.) 50 Radoslav Nešpor GT+2000 Porsche GT3 997 Rallye 2.29 5.42 34.09 1:20.53 2.29 5.46 33.72 1:13.19 2:33.72 +27.03
26. VYMĚTAL Lubomír 1FAS(19.) 359 Lubomír Vymětal E1H+2000 BMW E46 2.76 6.06 34.98 1:15.98 2.94 6.57 36.16 1:18.37 2:34.35 +27.66
27. MACEK Vojtěch 0MREC(8.) 150 Team Bruntál E1-1600 Škoda 110R 2.45 5.84 35.57 1:17.01 2.37 5.82 35.56 1:17.71 2:34.72 +28.03
28. PETR Martin 0MREC(9.) 106 PETR motorsport E1+2000/4WD VW Golf IV 2.8 Turbo 2.39 5.75 34.67 1:16.28 2.63 6.28 36.46 1:18.91 2:35.19 +28.50
29. HRUBÝ Milan 0MREC(10.) 172 ScuderiaMotorsport E1-1600 Škoda Fabia FR16 2.96 6.51 36.43 1:18.57 2.90 6.42 36.55 1:18.30 2:36.87 +30.18
30. PLUHAŘ Jindřich 1FAS(20.) 91 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2-SH-2000 Nissan Sunny 2.65 5.99 35.25 1:18.41 2.74 6.07 35.56 1:18.63 2:37.04 +30.35
31. STUDENÝ Lukáš 1FAS(21.) 332 Alcore Motorsport E1H-Škoda ZAV Škoda 110R 2.55 6.07 36.01 1:18.34 2.63 6.19 36.26 1:18.89 2:37.23 +30.54
32. BORKOVEC David 0MREC(11.) 277 B&H Motorsport E1-2000 Škoda Fabia TDi 2.87 6.41 36.02 1:18.35 2.85 6.58 36.64 1:19.67 2:38.02 +31.33
33. ŠRAHŮLEK Petr 0MREC(12.) 10 JP Motorsport E1-1400 Škoda 130RS Evo1 2.51 5.98 35.58 1:18.76 2.61 6.08 36.02 1:19.57 2:38.33 +31.64
34. PLEVA Martin 1FAS(22.) 320 AMK Vrbno pod Pradědem E1H-Škoda ZAV Škoda 100 2.34 5.82 36.62 1:19.01 2.42 5.95 37.35 1:20.14 2:39.15 +32.46
35. NASTOUPIL Lukaš 0MREC(13.) 290 PNTH E1-1600 Honda CRX 3.00 6.65 37.66 1:19.14 2.78 6.49 37.50 1:20.10 2:39.24 +32.55
36. MÜLLER Lukáš 1FAS(23.) 355 Alcore Motorsport E1H-2000 Škoda Octavia CUP 2.98 6.48 36.89 1:20.03 2.95 6.52 36.76 1:19.36 2:39.39 +32.70
37. HLAVINKA Josef 1FAS(24.) 366 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-2000 Lotus Opel 2.42 5.61 34.31 1:15.67 2.58 5.89 33.50 1:24.48 2:40.15 +33.46
38. BOKŮVKA Martin 0MREC(14.) 100 Bokmen E1+2000/2WD BMW E30 2.78 6.50 36.03 1:17.99 2.90 6.55 38.32 1:22.20 2:40.19 +33.50
39. WINTER Jaroslav 1FAS(25.) 369 AMK Ecce Homo Šternberk E1H-2000 Honda Civic 2,0 Type R 2.73 6.25 36.38 1:19.15 2.77 6.28 37.44 1:21.46 2:40.61 +33.92
40. ŽÁK Josef 1FAS(26.) 324 AMK ECCE Homo E1H-Škoda ZAV Škoda 100 2.50 5.92 36.49 1:19.16 2.58 5.99 37.32 1:22.13 2:41.29 +34.60
41. MACH Jan 1FAS(27.) 76 Jan Mach E1-2000 Škoda Octavia CUP 3.07 6.73 37.20 1:20.68 3.11 6.72 37.24 1:20.70 2:41.38 +34.69
42. HOMOLA Tomáš 0MREC(15.) 550 SPZ-VYSOČINA HA1-K+1600 BMW E30 2.88 6.77 38.40 1:22.30 2.71 6.38 36.47 1:19.59 2:41.89 +35.20
43. KAWULOK Jiří 0MREC(16.) 225 JK Motorsport Havířov z.s. E1+2000/2WD BMW E30 2.61 6.07 37.44 1:21.82 2.63 6.06 36.57 1:20.25 2:42.07 +35.38
44. ŠTELC Lukáš 0MREC(17.) 347 KAPS Automatic S1+2000/4WD Mitsubishi Evolution IX 2.33 5.47 37.48 1:20.98 2.31 5.34 37.67 1:21.42 2:42.40 +35.71
45. ÁZSÓTH Ladislav 0MREC(18.) 388 LRT S1+2000/2WD Ford Focus 2.99 6.63 36.96 1:20.26 3.04 6.76 38.06 1:22.25 2:42.51 +35.82
46. DIVIŠOVÁ Alexandra 0MREC(19.) 166 Pfeifermotrosport E1-2000 Škoda Octavia 2.91 6.65 37.74 1:20.57 2.94 6.67 38.20 1:22.05 2:42.62 +35.93
47. ZMEŠKAL Miloš 1FAS(28.) 253 Miloš Zmeškal HA-K5-E9 Ralt 032 2.25 6.21 36.92 1:19.61 2.84 7.09 39.18 1:24.41 2:44.02 +37.33
48. HURTA Jakub 0MREC(20.) 278 B&H Motorsport E1-2000 Škoda Fabia TDi 3.12 6.81 38.37 1:22.45 3.14 6.98 38.63 1:22.12 2:44.57 +37.88
49. MATUŠEK Lukáš 0MREC(21.) 420 Lukáš Matušek HA1-1300 Škoda 130 RS 2.36 5.91 37.91 1:22.21 2.48 6.10 38.24 1:22.37 2:44.58 +37.89
50. HAVIGER Petr 0MREC(22.) 485 Haviger motors HA1-2000 Renault Clio 2.75 6.50 38.25 1:22.26 2.87 6.67 38.43 1:22.83 2:45.09 +38.40
51. HORT Martin 1FAS(29.) 314 Martin Hort E1H-1600 Peugeot 106 2.86 6.27 34.34 1:27.72 3.02 6.54 35.53 1:17.53 2:45.25 +38.56
52. NAVRÁTIL František 0MREC(23.) 177 Fandaracing E1-2000 Peugeot 205 GTi 2.93 6.61 38.85 1:22.82 3.02 6.70 38.94 1:23.10 2:45.92 +39.23
53. SALLOUM Jiří 0MREC(24.) 189 haviger motors E1+2000/2WD BMW E 30 2.86 6.73 37.65 1:22.73 2.82 6.64 37.73 1:23.55 2:46.28 +39.59
54. ŠABÍK Martin 0MREC(25.) 313 LRT Autosklo Nové Zámky S1-2000 Ford Focus 2.92 6.73 38.09 1:22.63 2.96 6.73 38.81 1:23.92 2:46.55 +39.86
55. MŇUK Radek 1FAS(30.) 288 Radek Mňuk HA-K3-C1 Škoda 130 RS 2.43 6.12 38.86 1:23.52 2.46 6.10 38.51 1:23.81 2:47.33 +40.64
56. HOCHECKER Adolf 0MREC(26.) 510 MSC Mühlbach HA1-K+1600 Opel Kadett C Coupe 2.85 6.53 38.97 1:22.53 2.91 6.56 40.32 1:24.99 2:47.52 +40.83
57. OSLADIL Jan 1FAS(31.) 309 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-2000 Formule Opel Lotus 2.28 5.45 38.24 1:21.30 2.28 5.58 37.82 1:27.20 2:48.50 +41.81
58. GRUNTORÁD František 0MREC(27.) 344 Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS 2.53 6.13 38.70 1:24.28 2.65 6.28 39.04 1:24.44 2:48.72 +42.03
59. ŠPILKA Michal 0MREC(28.) 118 MetalBend motorsport E1-1400 Škoda Felicia pick-up 2.79 6.55 38.74 1:23.56 2.75 6.55 39.29 1:25.23 2:48.79 +42.10
60. DOBRÝ Petr 0MREC(29.) 122 BMW Racing E1+2000/2WD BMW Compact 2.72 6.46 38.93 1:24.03 2.84 6.54 39.09 1:25.26 2:49.29 +42.60
61. HRABČÍK Milan 0MREC(30.) 139 notormotor racing team E1-2000 Fiat Punto 2.80 6.61 39.37 1:25.08 2.83 6.43 39.13 1:24.27 2:49.35 +42.66
62. LEMON Petr 0MREC(31.) 110 BMW Lembull racing E1+2000/2WD BMW E30 3.03 6.77 38.84 1:24.45 3.13 6.86 39.85 1:25.47 2:49.92 +43.23
63. SCHÜTZ Thomas 0MREC(32.) 520 MSC Mühlbach HA1-K-1600 Renault 5 Alpine 2.77 6.59 41.34 1:25.81 2.75 6.59 40.59 1:24.85 2:50.66 +43.97
64. SYTAŘ Petr 0MREC(33.) 240 JPS motorsport E1-2000 Renault Clio 2.75 6.68 39.28 1:25.73 2.98 6.98 39.25 1:26.12 2:51.85 +45.16
65. STEJSKAL Milan 1FAS(32.) 240 GMS RACING TEAM HA-K4-D5 Lada VFTS 3.24 6.91 40.59 1:26.75 3.30 6.98 40.19 1:25.93 2:52.68 +45.99
66. KRALIK Adam 0MREC(34.) 355 KRALIKTEAM S1-1600 Citroen SAXO VTS 2.95 6.83 38.69 1:23.89 2.99 6.87 40.41 1:29.04 2:52.93 +46.24
67. HORNÍČEK Filip 0MREC(35.) 250 F.H.Racing E1-1400 Škoda Felicia 2.79 6.72 41.31 1:27.25 2.77 6.68 41.07 1:26.58 2:53.83 +47.14
68. STROSZ Milan 0MREC(36.) 112 Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia 2.79 6.64 40.65 1:27.20 2.79 6.62 41.25 1:27.00 2:54.20 +47.51
69. SVOBODA Libor 1FAS(33.) 371 Libor Svoboda E1H-1600 Honda Civic 2.87 6.97 41.17 1:27.40 3.03 6.99 41.32 1:27.34 2:54.74 +48.05
70. ORAVEC David 0MREC(37.) 111 Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia 2.93 6.73 40.82 1:27.42 2.97 6.87 41.32 1:28.09 2:55.51 +48.82
71. OSLADIL Jan 0MREC(38.) 140 AMK Ecce Homo E1-1600 Škoda Felicia Pickup 2.95 6.82 39.99 1:27.31 2.95 6.87 40.44 1:28.28 2:55.59 +48.90
72. MALÁ Kristýna 1FAS(34.) 45 MJ Autosport A-2000 Renault CLIO RS 3.06 7.01 40.70 1:28.08 2.94 6.79 40.30 1:27.80 2:55.88 +49.19
73. SYTAŘ Jakub 0MREC(39.) 230 JPS motorsport E1-2000 Renault Clio 2.70 6.51 40.32 1:27.21 2.83 6.68 40.91 1:28.84 2:56.05 +49.36
74. ZOUFALY Karel 1FAS(35.) 304 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Felicia frestyle 2.80 6.63 41.13 1:27.91 2.90 6.51 41.11 1:28.33 2:56.24 +49.55
75. TRNKA Jan 1FAS(36.) 42 TRNKA JAN A-1400 Škoda FELICIA-VK 3.07 6.79 40.95 1:29.29 3.06 6.81 40.02 1:27.69 2:56.98 +50.29
76. VAVROCH Petr 0MREC(40.) 227 ecce homo E1-1400 VW Polo FOX 2.78 6.54 39.93 1:26.24 2.84 6.60 42.81 1:30.96 2:57.20 +50.51
77. KOČIŘÍK David 1FAS(37.) 329 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-Škoda ZAV Škoda Rapid 136 2.64 6.47 40.39 1:27.11 2.67 6.56 42.25 1:30.63 2:57.74 +51.05
78. ZOUFALÁ Martina 1FAS(38.) 389 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Felicia 2.80 6.63 42.34 1:29.38 2.79 6.50 41.57 1:28.63 2:58.01 +51.32
79. ŠÁLEK Jan 1FAS(39.) 335 Alcore Motorsport E2H-SS-1600 Estonia 21 2.59 6.59 42.17 1:28.73 2.62 6.33 41.66 1:29.54 2:58.27 +51.58
80. ŠUBA Ladislav 1FAS(40.) 358 AMK Ecce homo Šternberk v UAMK E1H-2000 Opel ASTRA 2.99 7.06 40.80 1:27.51 3.34 7.91 42.95 1:30.85 2:58.36 +51.67
81. KURBEL Michal 0MREC(41.) 125 Kovomk E1-1400 Škoda 125 2.64 6.55 41.21 1:29.99 2.70 6.53 41.39 1:30.39 3:00.38 +53.69
82. BORKOVEC Jirka 0MREC(42.) 333 Namest nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS 2.52 6.37 40.66 1:29.89 2.61 6.43 41.58 1:30.65 3:00.54 +53.85
83. SIKORA Miroslav 0MREC(43.) 233 R.D.L. SERVIS E1-1600 Škoda Felicia 2.76 6.59 42.78 1:30.75 2.85 6.68 44.04 1:31.55 3:02.30 +55.61
84. ŠVÁB Petr 0MREC(44.) 405 Hlmotorsport HA1-2000 Opel Astra Gsi 3.35 7.37 41.80 1:31.57 3.29 7.38 41.68 1:31.29 3:02.86 +56.17
85. ŠTĚPÁNEK Milan 0MREC(45.) 407 stepa racing team HA1-2000 BMW 318is 3.15 7.70 43.98 1:31.66 3.00 7.40 43.69 1:31.46 3:03.12 +56.43
86. DOHNAL Josef 0MREC(46.) 322 Dohnal Motrorsport S1-1600 Citroen C2 2.86 6.86 42.65 1:30.56 2.71 6.68 43.62 1:32.61 3:03.17 +56.48
87. KUNAT Jiří 0MREC(47.) 474 RMH HA1-1300 Škoda Favorit 2.94 7.13 43.54 1:33.14 2.96 7.09 43.14 1:32.04 3:05.18 +58.49
88. RAŠKA Stanislav 0MREC(48.) 502 Raška racing team HA1-K-1600 VW Golf 1.6 GTi 3.14 7.27 42.61 1:32.02 3.14 7.27 43.95 1:33.52 3:05.54 +58.85
89. HEDA Jiří 1FAS(41.) 300 Alcore Motorsport E2H-SS-1000 Ryba F3 2.73 6.85 43.75 1:31.32 2.87 7.00 44.01 1:36.14 3:07.46 +1:00.77
90. HIMMER Petr 1FAS(42.) 330 Alcore Motorsport E1H-Škoda ZAV Škoda 130LR 2.81 6.76 42.48 1:34.70 2.74 6.71 44.62 1:34.87 3:09.57 +1:02.88
91. FURIŠ Filip 0MREC(49.) 412 Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI 3.20 7.62 44.15 1:35.02 3.24 7.69 44.87 1:35.30 3:10.32 +1:03.63
92. KNAPEK Tomáš 1FAS(43.) 399 Tomáš Knapek E2H-SS-1400 MTX Faster 2.67 6.60 45.05 1:36.55 2.87 6.65 43.64 1:34.46 3:11.01 +1:04.32
93. BARTUNEK Daniel 0MREC(50.) 332 RT Servis Car S1-1600 Ford Fiesta 1.4 16V 2.91 7.34 45.94 1:36.50 2.78 7.20 45.55 1:34.79 3:11.29 +1:04.60
94. JANSA Tomáš 0MREC(51.) 505 Patera motorsport HA1-K-1600 VW Scirocco 1.6 GTI 2.74 6.89 44.70 1:36.35 2.91 6.95 43.81 1:35.23 3:11.58 +1:04.89
95. JANSA Emil 0MREC(52.) 500 Patera motorsport HA1-K-1300 Fiat 127 Sport 3.15 7.41 45.97 1:36.75 3.03 7.23 45.66 1:36.17 3:12.92 +1:06.23
96. MÁLKOVÁ Simona 1FAS(44.) 67 Simona Málková E1-1600 Honda Civic VTEC 3.04 7.35 45.35 1:37.59 3.07 7.35 46.04 1:38.54 3:16.13 +1:09.44
97. BRŮŽA Tomáš 0MREC(53.) 345 VPKmotors S1-1600 Ford Fiesta 3.02 7.52 47.48 1:38.48 3.23 7.81 47.72 1:38.50 3:16.98 +1:10.29
98. KLČ Miroslav 0MREC(54.) 414 Motorsport Klč HA1-2000 Opel Kadet Gsi 2.98 7.17 48.29 1:39.94 3.09 7.43 52.15 1:47.27 3:27.21 +1:20.52
99. ŠTĚRBA Václav 0MREC(55.) 503 Raška racing team HA1-K-1600 VW Golf 1.6 GTi 3.15 7.52 48.48 1:44.35 3.28 7.83 50.55 1:47.43 3:31.78 +1:25.09
100. KLIMEŠ Lukáš 1FAS(45.) 390 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Ford Puma 3.62 8.44 49.52 1:46.92 3.05 7.39 50.33 1:48.95 3:35.87 +1:29.18
101. VELEBNÝ Michal 1FAS(46.) 244 Velebný Michal HA-K1-A7 Škoda SPORT 2.86 7.38 51.27 1:48.99 2.87 7.52 52.19 1:51.74 3:40.73 +1:34.04
102. KAZDOVÁ Jana 0MREC(56.) 321 Dohnal Motorsport S1-1600 Citroen C2 3.19 8.06 53.74 1:55.11 3.32 7.94 55.70 1:58.28 3:53.39 +1:46.70
MACHOVÁ Tereza 1FAS 68 GMS RACING TEAM E1-1400 Suzuki Swift 2.87 6.58 - DNF - - DNS - - DNF -
MADRIAN Ferdinand 0MREC 4 SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C+2000 Norma M20FC - DNS - - DNS - - DNF -
ŠUSTR Miloslav 0MREC 151 BPautosport E1-1600 Škoda Favorit 2.72 6.33 37.10 1:20.64 2.70 6.38 - DNF - - DNF -
PODMAJERSKY Vladimir 0MREC 206 VP Racing E1-2000 Peugeot 206RC 2.68 6.09 35.68 1:18.53 2.73 6.13 - DNF - - DNF -
DUCHOŇ Oldřich 0MREC 155 ADRT E1+2000/2WD BMW 325 - DNS - - DNS - - DNF -
ŠPILKA Václav 0MREC 318 MetalBend motorsport S1-1600 Honda CRX - DNS - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Event
18:50:27 II. súť. jazda je ukončená
17:19:03 I. časť št. poľa má odjazdené, nasleduje zvoz
17:01:42 Št. č. 151 odstupuje pre poruchu
16:51:30 Pokračujeme
16:29:04 Vozidlo je nutné odtiahnúť
16:28:48 Havária št. č. 206 (pretekár OK)