On-line results
 
PRAMOS XIV. Divácká 13°, Diváky (CZ), 15.09.2019 - Competition - Run 2
 
 
 
 
 
Last 5 in Finish
 
Rank Driver Series # Nation Class 1-st RUN 2-nd RUN RUN
1. JANÍK Václav 8 E2-SC-3000 59.83 59.88 1:59.71
2. KOMAREK David 2 E2-SH-3000 1:02.52 1:03.46 2:05.98
3. SUROWKA Jaroslav 27 E2-SC-2000 1:04.49 1:03.93 2:08.42
4. CHUDOBA Zdeněk 20 E2-SC-2000 1:04.32 1:05.19 2:09.51
5. ŠPALEK Jiří 23 E2-SC-2000 1:05.07 1:05.02 2:10.09
 
End Race at 16:11
 
Absolute results
 
Rank Driver Series # Nation Team Class Car 20m 100m 1150m 1-st RUN 20m 100m 1150m 2-nd RUN RUN Gap
1. JANÍK Václav 1FAS(1.) 8 Nutrend ACCR Czech Team E2-SC-3000 Norma M20FC Turbo 2.47 5.14 27.06 59.83 2.30 4.94 27.11 59.88 1:59.71 v=144.34
2. KOMAREK David 1FAS(2.) 2 LIQUI MOLY RACING E2-SH-3000 Mc F1 EVO 2.03 5.01 27.70 1:02.52 2.05 4.96 28.09 1:03.46 2:05.98 +6.27
3. SUROWKA Jaroslav 1FAS(3.) 27 Jaroslav Surowka E2-SC-2000 Norma M20 2.09 5.06 28.84 1:04.49 2.12 4.83 28.31 1:03.93 2:08.42 +8.71
4. CHUDOBA Zdeněk 1FAS(4.) 20 AMK Ecce homo Šternberk v ÚAMK E2-SC-2000 Norma M20 F 1.98 4.78 28.50 1:04.32 1.98 4.84 28.90 1:05.19 2:09.51 +9.80
5. ŠPALEK Jiří 1FAS(5.) 23 Autoklub JV Sport Racing AČR E2-SC-2000 Norma M20FC 2.07 4.81 29.23 1:05.07 2.12 4.91 29.53 1:05.02 2:10.09 +10.38
6. HLAVINKA Josef 1FAS(6.) 315 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 Tomis 99-04 2.59 5.54 30.38 1:06.83 2.56 6.28 31.59 1:07.75 2:14.58 +14.87
7. FERSTL Christian 0MREC(1.) 2 SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C-2000 Tatuus Master NT S2000 2.20 5.25 30.77 1:07.27 2.18 5.13 31.11 1:07.74 2:15.01 +15.30
8. WILHELM Philipp 0MREC(2.) 1 SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C+2000 Norma M20FC 2.41 5.41 30.77 1:07.81 2.32 5.37 30.67 1:08.44 2:16.25 +16.54
9. KRÁČMAR Zdeněk 1FAS(7.) 18 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2-SC-1400 Demon Car CM 1000 2.11 4.89 31.38 1:08.22 2.09 4.87 31.59 1:09.08 2:17.30 +17.59
10. PAILER Felix 0MREC(3.) 199 SKI Modřice /Mad Racing Power E1+2000/4WD Lancia Delta Integrale 2.19 5.11 31.13 1:08.75 2.26 5.11 31.34 1:08.94 2:17.69 +17.98
11. VAVŘINEC Tomáš 1FAS(8.) 14 ACCR Czech CRC Team N+3000 Mitsubishi EVO IX 2.02 4.93 31.78 1:11.11 2.05 4.96 32.63 1:12.12 2:23.23 +23.52
12. NEŠPOR Radoslav 1FAS(9.) 50 Radoslav Nešpor GT+2000 Porsche GT3 997 Rallye 2.25 5.24 32.61 1:11.88 2.28 5.40 33.33 1:12.51 2:24.39 +24.68
13. FILLOVÁ Kristýna 1FAS(10.) 96 KRTZ motorsport E2-SH+3000 Mitsubishi Black Evo 2.14 5.40 31.93 1:12.43 2.20 5.45 32.23 1:12.72 2:25.15 +25.44
14. NOVÁK Marek 1FAS(11.) 336 Marek Novák Sprint Car-600 Honda CBR-RR 600 1.91 4.87 32.92 1:12.61 1.94 4.92 33.03 1:12.68 2:25.29 +25.58
15. OŠMERA Jiří 1FAS(12.) 88 PFEIFER MOTORSPORT s.r.o. E2-SH-2000 VW Scirocco 2.60 5.94 33.43 1:12.56 2.64 5.95 33.50 1:13.13 2:25.69 +25.98
16. ŽÁČEK Petr 1FAS(13.) 383 Petr Žáček E1H+2000 Audi Sport Quattro S1 1.97 5.10 33.02 1:13.44 1.95 5.14 32.97 1:12.93 2:26.37 +26.66
17. ŽÁČEK Michal 0MREC(4.) 200 Žáček E1+2000/2WD BMW 130i 2.75 6.18 34.45 1:13.82 2.53 5.91 33.58 1:13.04 2:26.86 +27.15
18. FERSTL Sigrid 0MREC(5.) 7 SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C-2000 PRC S5 2.37 5.75 34.42 1:15.59 2.30 5.49 32.83 1:11.96 2:27.55 +27.84
19. SVOZIL Michal 1FAS(14.) 77 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1-3000 BMW M3 2.59 5.72 33.40 1:13.23 2.70 5.95 34.29 1:14.54 2:27.77 +28.06
20. KMÍNEK Zdeněk 1FAS(15.) 57 MJ Autosport GT+2000 Lamborghini Gallardo 2.38 5.45 33.20 1:13.70 2.34 5.66 34.85 1:15.59 2:29.29 +29.58
21. HLAVINKA Josef 1FAS(16.) 366 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-2000 Lotus Opel 2.14 5.41 34.42 1:14.89 2.23 5.45 34.18 1:15.14 2:30.03 +30.32
22. HORT Martin 1FAS(17.) 314 Martin Hort E1H-1600 Peugeot 106 2.87 6.31 34.16 1:15.27 2.95 6.36 34.44 1:15.60 2:30.87 +31.16
23. VYMĚTAL Lubomír 1FAS(18.) 359 Lubomír Vymětal E1H+2000 BMW E46 2.70 6.01 34.62 1:15.30 2.92 6.21 34.94 1:16.29 2:31.59 +31.88
24. PETR Martin 0MREC(6.) 106 PETR motorsport E1+2000/4WD VW Golf IV 2.8 Turbo 2.35 5.74 34.56 1:16.26 2.45 5.84 34.81 1:16.44 2:32.70 +32.99
25. KAŠPAR Vilém 0MREC(7.) 6 VPKmotors S1+2000/2WD Škoda Fabia RS 4.26 6.20 34.58 1:16.52 3.97 6.32 34.80 1:16.50 2:33.02 +33.31
26. LOUBAL Lubomir 1FAS(19.) 73 Lubomír Loubal E1-3000 VW Golf 4Tdi 3.64 7.02 35.91 1:16.57 3.33 7.30 36.17 1:16.62 2:33.19 +33.48
27. STUDENÝ Lukáš 1FAS(20.) 332 Alcore Motorsport E1H-Škoda ZAV Škoda 110R 2.52 6.09 36.26 1:17.83 2.49 5.94 35.49 1:16.72 2:34.55 +34.84
28. BOKŮVKA Martin 0MREC(8.) 100 Bokmen E1+2000/2WD BMW E30 2.63 6.23 35.63 1:16.71 2.69 7.20 36.17 1:18.10 2:34.81 +35.10
29. MACEK Vojtěch 0MREC(9.) 150 Team Bruntál E1-1600 Škoda 110R 2.38 5.81 35.96 1:17.89 2.38 5.78 35.93 1:17.39 2:35.28 +35.57
30. MACH Jan 1FAS(21.) 76 Jan Mach E1-2000 Škoda Octavia CUP 2.96 6.50 35.80 1:17.82 2.91 6.45 35.81 1:17.48 2:35.30 +35.59
31. OSLADIL Jan 1FAS(22.) 309 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-2000 Formule Opel Lotus 2.27 5.83 36.42 1:17.67 2.28 5.82 36.49 1:17.64 2:35.31 +35.60
32. BORKOVEC David 0MREC(10.) 277 B&H Motorsport E1-2000 Škoda Fabia TDi 7.14 6.86 36.89 1:18.32 6.98 6.61 35.63 1:17.39 2:35.71 +36.00
33. PLUHAŘ Jindřich 1FAS(23.) 91 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2-SH-2000 Nissan Sunny 2.65 5.96 35.28 1:18.00 2.67 5.97 35.43 1:18.24 2:36.24 +36.53
34. ZMEŠKAL Miloš 1FAS(24.) 253 Miloš Zmeškal HA-K5-E9 Ralt 032 2.39 6.21 35.72 1:18.16 2.47 5.98 35.97 1:19.01 2:37.17 +37.46
35. HRUBÝ Milan 0MREC(11.) 172 ScuderiaMotorsport E1-1600 Škoda Fabia FR16 2.81 6.30 36.02 1:18.56 2.72 6.24 36.69 1:18.70 2:37.26 +37.55
36. ŠTELC Lukáš 0MREC(12.) 347 KAPS Automatic S1+2000/4WD Mitsubishi Evolution IX 2.41 5.42 37.00 1:19.81 2.26 5.26 35.89 1:18.32 2:38.13 +38.42
37. PLEVA Martin 1FAS(25.) 320 AMK Vrbno pod Pradědem E1H-Škoda ZAV Škoda 100 2.38 5.88 36.91 1:19.31 2.36 5.85 36.99 1:19.07 2:38.38 +38.67
38. NASTOUPIL Lukaš 0MREC(13.) 290 PNTH E1-1600 Honda CRX 2.72 6.45 37.51 1:19.40 2.67 6.33 36.96 1:19.24 2:38.64 +38.93
39. MÜLLER Lukáš 1FAS(26.) 355 Alcore Motorsport E1H-2000 Škoda Octavia CUP 2.92 6.36 37.04 1:19.55 2.90 6.34 36.66 1:19.38 2:38.93 +39.22
40. KAWULOK Jiří 0MREC(14.) 225 JK Motorsport Havířov z.s. E1+2000/2WD BMW E30 2.53 5.97 35.78 1:18.94 2.58 5.95 36.48 1:20.18 2:39.12 +39.41
41. WEIL David 0MREC(15.) 28 WEILTEC E2/C-1600 MTX Faster 2.43 5.82 37.54 1:21.23 2.52 5.83 35.96 1:18.52 2:39.75 +40.04
42. WINTER Jaroslav 1FAS(27.) 369 AMK Ecce Homo Šternberk E1H-2000 Honda Civic 2,0 Type R 2.68 6.19 36.78 1:20.30 2.69 6.23 36.54 1:19.74 2:40.04 +40.33
43. GRUNTORÁD František 0MREC(16.) 344 Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS 2.57 6.20 37.22 1:20.63 2.48 6.05 36.98 1:20.66 2:41.29 +41.58
44. HAVIGER Petr 0MREC(17.) 485 Haviger motors HA1-2000 Renault Clio 2.78 6.52 37.71 1:21.20 2.79 6.54 37.84 1:21.73 2:42.93 +43.22
45. MATUŠEK Lukáš 0MREC(18.) 420 Lukáš Matušek HA1-1300 Škoda 130 RS 2.27 5.79 37.67 1:21.48 2.33 5.88 37.86 1:21.67 2:43.15 +43.44
46. HURTA Jakub 0MREC(19.) 278 B&H Motorsport E1-2000 Škoda Fabia TDi 2.94 6.67 37.20 1:21.68 2.90 6.63 37.76 1:21.63 2:43.31 +43.60
47. GOLIS Jan 1FAS(28.) 384 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1000 Formule Konig 2.07 5.57 38.80 1:22.86 2.08 5.59 38.35 1:21.03 2:43.89 +44.18
48. MŇUK Radek 1FAS(29.) 288 Radek Mňuk HA-K3-C1 Škoda 130 RS 2.34 6.46 38.29 1:22.60 2.34 5.96 37.82 1:21.47 2:44.07 +44.36
49. ŠPILKA Michal 0MREC(20.) 118 MetalBend motorsport E1-1400 Škoda Felicia pick-up 2.67 6.39 37.92 1:21.89 2.72 6.47 38.51 1:23.18 2:45.07 +45.36
50. HOCHECKER Adolf 0MREC(21.) 510 MSC Mühlbach HA1-K+1600 Opel Kadett C Coupe 2.72 6.39 39.43 1:22.74 2.67 6.33 39.04 1:22.57 2:45.31 +45.60
51. ŽÁK Josef 1FAS(30.) 324 AMK ECCE Homo E1H-Škoda ZAV Škoda 100 2.40 5.87 37.05 1:20.55 2.42 5.94 39.02 1:25.57 2:46.12 +46.41
52. STEJSKAL Milan 1FAS(31.) 240 GMS RACING TEAM HA-K4-D5 Lada VFTS 3.00 6.58 38.47 1:22.46 3.00 6.60 38.83 1:23.88 2:46.34 +46.63
53. DOBRÝ Petr 0MREC(22.) 122 BMW Racing E1+2000/2WD BMW Compact 2.71 6.35 39.14 1:23.70 2.71 6.42 38.18 1:22.88 2:46.58 +46.87
54. LEMON Petr 0MREC(23.) 110 BMW Lembull racing E1+2000/2WD BMW E30 2.63 6.36 38.50 1:23.72 2.81 6.49 38.21 1:23.46 2:47.18 +47.47
55. SCHÜTZ Thomas 0MREC(24.) 520 MSC Mühlbach HA1-K-1600 Renault 5 Alpine 2.67 6.50 40.41 1:24.66 2.64 6.40 39.89 1:23.58 2:48.24 +48.53
56. SYTAŘ Petr 0MREC(25.) 240 JPS motorsport E1-2000 Renault Clio 2.89 6.83 38.60 1:24.06 2.73 6.64 38.37 1:24.22 2:48.28 +48.57
57. SYTAŘ Jakub 0MREC(26.) 230 JPS motorsport E1-2000 Renault Clio 2.69 6.40 39.42 1:24.74 2.72 6.41 38.73 1:25.12 2:49.86 +50.15
58. ZOUFALÁ Martina 1FAS(32.) 389 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Felicia 2.61 6.30 39.44 1:25.07 2.64 6.30 39.94 1:25.08 2:50.15 +50.44
59. ZOUFALY Karel 1FAS(33.) 304 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Felicia frestyle 2.73 6.29 40.01 1:25.63 2.76 6.37 39.77 1:24.53 2:50.16 +50.45
60. VAVROCH Petr 0MREC(27.) 227 ecce homo E1-1400 VW Polo FOX 2.62 6.60 39.49 1:25.05 2.58 6.54 39.66 1:25.14 2:50.19 +50.48
62. SVOBODA Libor 1FAS(34.) 371 Libor Svoboda E1H-1600 Honda Civic 2.95 6.98 40.85 1:25.90 3.02 7.06 40.27 1:24.91 2:50.81 +51.10
61. OSLADIL Jan 0MREC(28.) 140 AMK Ecce Homo E1-1600 Škoda Felicia Pickup 2.67 6.30 37.89 1:24.59 2.71 6.38 39.02 1:26.22 2:50.81 +51.10
63. MALÁ Kristýna 1FAS(35.) 45 MJ Autosport A-2000 Renault CLIO RS 2.72 6.40 39.25 1:25.54 2.76 6.52 39.62 1:25.87 2:51.41 +51.70
64. DIVIŠOVÁ Alexandra 0MREC(29.) 166 Pfeifermotrosport E1-2000 Škoda Octavia 2.78 6.43 38.32 1:22.09 13.47 17.21 47.19 1:30.43 2:52.52 +52.81
65. STROSZ Milan 0MREC(30.) 112 Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia 2.79 6.68 41.01 1:26.69 2.70 6.49 40.25 1:25.99 2:52.68 +52.97
66. ŠUBA Ladislav 1FAS(36.) 358 AMK Ecce homo Šternberk v UAMK E1H-2000 Opel ASTRA 2.85 6.94 40.04 1:25.93 2.94 6.92 40.58 1:26.76 2:52.69 +52.98
67. KRALIK Adam 0MREC(31.) 355 KRALIKTEAM S1-1600 Citroen SAXO VTS 2.82 6.60 39.87 1:26.49 2.85 6.74 39.66 1:26.21 2:52.70 +52.99
68. ORAVEC David 0MREC(32.) 111 Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia 2.78 6.57 40.47 1:26.77 2.75 6.51 40.30 1:26.54 2:53.31 +53.60
69. BORKOVEC Jirka 0MREC(33.) 333 Namest nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS 2.58 6.26 38.71 1:25.15 2.58 6.18 40.33 1:28.48 2:53.63 +53.92
70. HORNÍČEK Filip 0MREC(34.) 250 F.H.Racing E1-1400 Škoda Felicia 2.72 6.63 41.42 1:28.82 2.74 6.63 41.16 1:26.99 2:55.81 +56.10
71. KURBEL Michal 0MREC(35.) 125 Kovomk E1-1400 Škoda 125 2.59 6.42 40.98 1:28.80 2.64 6.49 39.96 1:27.62 2:56.42 +56.71
72. KOČIŘÍK David 1FAS(37.) 329 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-Škoda ZAV Škoda Rapid 136 2.54 6.31 40.71 1:26.51 2.60 6.42 40.88 1:29.92 2:56.43 +56.72
73. SIKORA Miroslav 0MREC(36.) 233 R.D.L. SERVIS E1-1600 Škoda Felicia 2.73 6.60 41.64 1:29.09 2.72 6.49 41.00 1:27.44 2:56.53 +56.82
74. DOHNAL Josef 0MREC(37.) 322 Dohnal Motrorsport S1-1600 Citroen C2 2.81 6.75 42.60 1:30.34 2.72 6.69 42.28 1:29.40 2:59.74 +1:00.03
75. HIMMER Petr 1FAS(38.) 330 Alcore Motorsport E1H-Škoda ZAV Škoda 130LR 2.51 6.37 42.18 1:30.82 2.57 6.43 42.71 1:30.75 3:01.57 +1:01.86
76. ŠVÁB Petr 0MREC(38.) 405 Hlmotorsport HA1-2000 Opel Astra Gsi 3.28 7.34 41.67 1:31.31 3.30 7.34 40.91 1:30.58 3:01.89 +1:02.18
77. HEDA Jiří 1FAS(39.) 300 Alcore Motorsport E2H-SS-1000 Ryba F3 2.65 6.77 43.93 1:31.09 2.63 6.97 43.77 1:30.95 3:02.04 +1:02.33
78. RAŠKA Stanislav 0MREC(39.) 502 Raška racing team HA1-K-1600 VW Golf 1.6 GTi 2.99 7.05 42.34 1:31.38 3.11 7.17 42.27 1:30.77 3:02.15 +1:02.44
79. KNAPEK Tomáš 1FAS(40.) 399 Tomáš Knapek E2H-SS-1400 MTX Faster 2.58 6.13 39.80 1:28.32 2.53 6.14 44.42 1:34.08 3:02.40 +1:02.69
80. BRŮŽA Tomáš 0MREC(40.) 345 VPKmotors S1-1600 Ford Fiesta 3.07 7.44 45.75 1:35.31 3.06 7.46 45.59 1:34.60 3:09.91 +1:10.20
81. JANSA Tomáš 0MREC(41.) 505 Patera motorsport HA1-K-1600 VW Scirocco 1.6 GTI 3.21 7.33 44.95 1:36.76 2.82 6.88 44.64 1:35.15 3:11.91 +1:12.20
82. BARTUNEK Daniel 0MREC(42.) 332 RT Servis Car S1-1600 Ford Fiesta 1.4 16V 2.78 7.18 45.59 1:35.73 2.77 7.16 45.02 1:36.28 3:12.01 +1:12.30
83. FURIŠ Filip 0MREC(43.) 412 Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI 3.07 7.28 43.22 1:32.73 3.17 8.00 43.73 1:40.04 3:12.77 +1:13.06
84. MÁLKOVÁ Simona 1FAS(41.) 67 Simona Málková E1-1600 Honda Civic VTEC 2.97 7.16 45.82 1:37.64 2.99 7.22 44.88 1:36.34 3:13.98 +1:14.27
85. JANSA Emil 0MREC(44.) 500 Patera motorsport HA1-K-1300 Fiat 127 Sport 3.08 7.24 46.57 1:37.55 3.14 7.56 46.27 1:36.54 3:14.09 +1:14.38
86. NOVOTNY Mirek 0MREC(45.) 408 Stepa racing team HA1-2000 BMW E 36 2.93 7.44 43.40 1:43.36 3.16 7.51 44.70 1:33.31 3:16.67 +1:16.96
87. MESÁROŠ Ján 0MREC(46.) 501 MEŠI HA1-K-1300 Škoda 120S 2.88 7.24 47.56 1:39.65 2.84 7.10 46.27 1:37.20 3:16.85 +1:17.14
88. KLČ Miroslav 0MREC(47.) 414 Motorsport Klč HA1-2000 Opel Kadet Gsi 2.97 7.16 48.34 1:40.02 3.07 7.06 46.72 1:38.60 3:18.62 +1:18.91
89. KLIMEŠ Lukáš 1FAS(42.) 390 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Ford Puma 2.97 7.34 46.32 1:40.95 2.99 7.29 47.14 1:42.58 3:23.53 +1:23.82
90. ŠTĚRBA Václav 0MREC(48.) 503 Raška racing team HA1-K-1600 VW Golf 1.6 GTi 3.09 7.41 47.02 1:42.43 3.09 7.37 47.05 1:42.07 3:24.50 +1:24.79
91. SALLOUM Jiří 0MREC(49.) 189 haviger motors E1+2000/2WD BMW E 30 2.86 6.59 36.74 1:28.40 2.79 6.58 37.12 2:02.28 3:30.68 +1:30.97
92. KAZDOVÁ Jana 0MREC(50.) 321 Dohnal Motorsport S1-1600 Citroen C2 3.15 7.84 52.93 1:52.64 3.15 7.79 52.89 1:52.99 3:45.63 +1:45.92
TRNKA Jan 1FAS 42 TRNKA JAN A-1400 Škoda FELICIA-VK 3.06 6.73 - DNF - - DNS - - DNF -
VALÁŠEK Milan 0MREC 116 IpRacing Team E1+2000/2WD Ginetta G50GTR 3.36 7.58 43.29 1:30.92 - DNS - - DNF -
MLEJNEK Aleš 1FAS 17 Aleš Mlejnek E2-SS-1400 Gloria C8F 2.21 - DNF - - DNS - - DNF -
ŠRAHŮLEK Petr 0MREC 10 JP Motorsport E1-1400 Škoda 130RS Evo1 - DNS - - DNS - - DNF -
PODMAJERSKY Vladimir 0MREC 206 VP Racing E1-2000 Peugeot 206RC - DNS - - DNS - - DNF -
HOMOLA Tomáš 0MREC 550 SPZ-VYSOČINA HA1-K+1600 BMW E30 - DNS - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Event
16:12:15 II. súťažná jazda je ukončená
15:42:01 Pokračujeme II. časťou št. poľa
15:08:00 Št. č. 200 a 485 boli zastavení; budú mať opakovanú jazdu
14:54:32 Prvé vozidlo je na trati