On-line results
 
II. Vírské serpentiny, Bystřice n. Perštejnem, 06.10.2019 - Competition - Run 2
 
 
 
 
 
Last 5 in Finish
 
Rank Driver Series # Nation Class 1-st RUN 2-nd RUN RUN
76. DOUBEK Luďek 1FAS 664 AS-S1+2000/2WD 2:40.06{+4} 2:28.99{+2} 5:09.05
81. BARTOŠ Miroslav 1FAS 767 AS-E1-2000 2:43.80{+2} 2:42.01{+2} 5:25.81
56. ŠEDIVÝ Roman 1FAS 788 AS-E1-1600 2:18.88{+4} 2:09.91 4:28.79
58. ŠTELC Lukáš 1FAS 796 AS-E1+2000 2:25.22{+20} 2:07.29{+4} 4:32.51
63. PIENČÍK Jaroslav 1FAS 765 AS-E1-1600 2:12.88{+4} 2:31.19{+22} 4:44.07
 
End Race at 15:50
 
Absolute results
 
Rank Driver Series # Nation Team Class Car 20m 1-st RUN 20m 2-nd RUN RUN Gap
1. WILHELM Philipp 0MREC(1.) 1 SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C+2000 Norma M20FC 1.98 1:27.31 2.05 1:26.65 2:53.96 v=120.02
2. KOLBÁBEK Radek 0MREC(2.) 3 LRT - Profi Performance E1+2000/4WD Ford Sierra 4000 1.82 1:29.83 1.70 1:28.56 2:58.39 +4.43
3. LOUBAL Lubomir 0MREC(3.) 173 Lubomír Loubal E1-2000 VW Golf 4Tdi 2.54 1:33.51 2.34 1:31.52 3:05.03 +11.07
4. ŽÁČEK Michal 0MREC(4.) 200 Žáček E1+2000/2WD BMW 130i 2.55 1:37.23 2.35 1:32.58 3:09.81 +15.85
5. BOKŮVKA Martin 0MREC(5.) 100 Bokmen E1+2000/2WD BMW E30 2.01 1:36.12 1.95 1:34.52 3:10.64 +16.68
6. FERSTL Sigrid 0MREC(6.) 7 SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C-2000 PRC S5 2.21 1:35.63 2.00 1:35.23 3:10.86 +16.90
7. KAŠPAR Vilém 0MREC(7.) 6 VPKmotors S1+2000/2WD Škoda Fabia RS 2.32 1:39.06 2.27 1:36.50 3:15.56 +21.60
8. ŠTELC Lukáš 0MREC(8.) 347 KAPS Automatic S1+2000/4WD Mitsubishi Evolution IX 1.94 1:36.57 1.87 1:39.11 3:15.68 +21.72
9. BORKOVEC David 0MREC(9.) 277 B&H Motorsport E1-2000 Škoda Fabia TDi 1:39.18 2.46 1:36.78 3:15.96 +22.00
10. HOMOLA Tomáš 0MREC(10.) 550 SPZ-VYSOČINA HA1-K+1600 BMW E30 2.35 1:40.86 2.21 1:39.82 3:20.68 +26.72
11. HRUBÝ Milan 0MREC(11.) 172 ScuderiaMotorsport E1-1600 Škoda Fabia FR16 13.15 1:41.60 2.32 1:39.19 3:20.79 +26.83
12. HURTA Jakub 0MREC(12.) 278 B&H Motorsport E1-2000 Škoda Fabia TDi 2.41 1:41.41 2.37 1:40.11 3:21.52 +27.56
13. NASTOUPIL Lukaš 0MREC(13.) 290 PNTH E1-1600 Honda CRX 2.37 1:41.93 2.37 1:39.94 3:21.87 +27.91
14. MACEK Vojtěch 0MREC(14.) 150 Team Bruntál E1-1600 Škoda 110R 2.07 1:42.48 1.93 1:41.07 3:23.55 +29.59
15. ŠRAHŮLEK Petr 0MREC(15.) 10 JP Motorsport E1-1400 Škoda 130RS Evo1 1.97 1:41.52 2.20 1:42.08 3:23.60 +29.64
16. KAWULOK Jiří 0MREC(16.) 225 JK Motorsport Havířov z.s. E1+2000/2WD BMW E30 2.25 1:43.13 2.08 1:40.80 3:23.93 +29.97
17. ŠUSTR Miloslav 0MREC(17.) 151 BPautosport E1-1600 Škoda Favorit 2.27 1:43.63 2.18 1:42.86 3:26.49 +32.53
18. DORINSKÝ Lukas 0MREC(18.) 429 Star racing team HA1-2000 VW golf mk2 2.47 1:44.20 2.31 1:42.97 3:27.17 +33.21
19. GRUNTORÁD František 0MREC(19.) 344 Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS 2.31 1:44.05 2.25 1:43.45 3:27.50 +33.54
20. PODMAJERSKY Vladimir 0MREC(20.) 206 VP Racing E1-2000 Peugeot 206RC 2.20 1:45.15 2.22 1:43.04 3:28.19 +34.23
21. HAVIGER Milan 0MREC(21.) 202 Haviger motors E1-2000 Honda Type R 2.39 1:45.38 2.27 1:43.50 3:28.88 +34.92
22. ÁZSÓTH Ladislav 0MREC(22.) 388 LRT S1+2000/2WD Ford Focus 2.65 1:46.57 2.37 1:42.53 3:29.10 +35.14
23. HOCHECKER Adolf 0MREC(23.) 510 MSC Mühlbach HA1-K+1600 Opel Kadett C Coupe 2.19 1:45.62 2.19 1:44.05 3:29.67 +35.71
24. SCHÜTZ Thomas 0MREC(24.) 520 MSC Mühlbach HA1-K-1600 Renault 5 Alpine 2.36 1:46.42 2.34 1:46.05 3:32.47 +38.51
25. VAVROCH Petr 0MREC(25.) 227 ecce homo E1-1400 VW Polo FOX 2.28 1:47.20 2.11 1:45.58 3:32.78 +38.82
26. HAVIGER Petr 0MREC(26.) 485 Haviger motors HA1-2000 Renault Clio 2.25 1:46.66 2.29 1:46.50 3:33.16 +39.20
27. SALLOUM Jiří 0MREC(27.) 189 haviger motors E1+2000/2WD BMW E 30 2.54 1:48.75 2.39 1:45.53 3:34.28 +40.32
28. BORKOVEC Jirka 0MREC(28.) 333 Namest nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS 1:49.32 2.13 1:45.44 3:34.76 +40.80
29. ŠABÍK Martin 0MREC(29.) 313 LRT Autosklo Nové Zámky S1-2000 Ford Focus 1:47.41 2.33 1:48.62 3:36.03 +42.07
30. ŠPILKA Michal 0MREC(30.) 118 MetalBend motorsport E1-1400 Škoda Felicia pick-up 2.46 1:49.65 2.32 1:46.61 3:36.26 +42.30
31. DRONG Pavel 0MREC(31.) 105 Pavel Drong E1-1400 Suzuki Swift GTI 2.90 1:48.85 2.41 1:48.61 3:37.46 +43.50
32. DOBRÝ Petr 0MREC(32.) 122 BMW Racing E1+2000/2WD BMW Compact 2.44 1:52.88 2.17 1:45.57 3:38.45 +44.49
33. ORAVEC David 0MREC(33.) 111 Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia 2.50 1:50.47 2.33 1:48.67 3:39.14 +45.18
34. KOČIŘÍK David 0MREC(34.) 129 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-1400 Škoda Rapid 136 2.25 1:52.35 2.11 1:48.10 3:40.45 +46.49
35. PŘENOSIL Miroslav 0MREC(35.) 181 LPGpower E1-1400 Škoda 130 RS 2.07 1:53.34 1.93 1:47.57 3:40.91 +46.95
36. KADLEČEK Jiří 0MREC(36.) 398 Honda S1-1600 Honda 1.6 Vti Civic 1.6VTi 2.56 1:51.40 2.49 1:49.66 3:41.06 +47.10
37. ŠVÁB Kamil 0MREC(37.) 404 HL motorsport HA1-2000 Opel Astra Gsi 2.52 1:54.48 2.45 1:49.66 3:44.14 +50.18
38. ŠMÍDA Ondřej 0MREC(38.) 444 VW Brouk klub Olomouc HA1-2000 Volkswagen Brouk 1302LS 2.18 1:53.62 2.06 1:51.25 3:44.87 +50.91
39. DOHNAL Josef 0MREC(39.) 322 Dohnal Motrorsport S1-1600 Citroen C2 1:53.35 2.32 1:52.55 3:45.90 +51.94
40. KURBEL Michal 0MREC(40.) 125 Kovomk E1-1400 Škoda 125 2.12 1:53.31 2.14 1:53.11 3:46.42 +52.46
41. WINDSTEIG Werner 0MREC(41.) 521 Werner Windsteig HA1-K-1300 Citroen AX Sport 2.56 1:53.51 2.34 1:54.12 3:47.63 +53.67
42. SIKORA Miroslav 0MREC(42.) 233 R.D.L. SERVIS E1-1600 Škoda Felicia 2.41 1:56.02 2.41 1:53.21 3:49.23 +55.27
43. STROSZ Milan 0MREC(43.) 112 Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia 1:55.03 2.38 1:54.27 3:49.30 +55.34
44. KRALIK Adam 0MREC(44.) 355 KRALIKTEAM S1-1600 Citroen SAXO VTS 2.57 1:54.88 2.56 1:57.46 3:52.34 +58.38
45. FURIŠ Filip 0MREC(45.) 412 Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI 2.68 1:58.54 2.51 1:56.58 3:55.12 +1:01.16
46. JANSA Tomáš 0MREC(46.) 505 Patera motorsport HA1-K-1600 VW Scirocco 1.6 GTI 2.50 2:00.01 2.25 1:59.73 3:59.74 +1:05.78
47. BRŮŽA Tomáš 0MREC(47.) 345 VPKmotors S1-1600 Ford Fiesta 2.66 2:02.05 2.48 2:00.85 4:02.90 +1:08.94
48. DUDÍK Lubomír 0MREC(48.) 456 VW Brouk klub Olomouc HA1-2000 Volkswagen Brouk 1302LS 1:58.87 2.15 2:07.10 4:05.97 +1:12.01
49. JANSA Emil 0MREC(49.) 500 Patera motorsport HA1-K-1300 Fiat 127 Sport 2.66 2:09.38 2.61 2:02.28 4:11.66 +1:17.70
50. LEMON Petr 0MREC(50.) 110 BMW Lembull racing E1+2000/2WD BMW E30 2.48 2:21.27 2.36 1:51.92 4:13.19 +1:19.23
51. MOTÁLEK Milan 2AS(1.) 689 Komvet racing AS-S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo VII 1.86 2:08.85 1.75 2:04.77 4:13.62 +1:19.66
52. HYBÁŠEK Jirí 2AS(2.) 619 Komvet Racing AS-S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo 6 1.97 2:09.92{+2} 1.81 2:07.13{+2} 4:17.05 +1:23.09
53. RAŠKA Stanislav 0MREC(51.) 502 Raška racing team HA1-K-1600 VW Golf 1.6 GTi 2.61 2:18.24 2.55 1:59.44 4:17.68 +1:23.72
54. HOMOLA Tomáš 2AS(3.) 850 SPZ-VYSOČINA AS-HA1+2000 BMW E30 2.55 2:13.83 2.14 2:08.82 4:22.65 +1:28.69
55. SZAŁAS Piotr 2AS(4.) 750 Speed car AS-E1+2000 Nissan Nissan 200sx 2.45 2:14.91 2.35 2:09.66 4:24.57 +1:30.61
56. ŠEDIVÝ Roman 2AS(5.) 788 JPRacing AS-E1-1600 Honda Civic 2.52 2:18.88{+4} 2.19 2:09.91 4:28.79 +1:34.83
57. HOUSKA Roman 2AS(6.) 682 SPZ-VYSOČINA AS-S1+2000/2WD BMW E46 M3 2.44 2:17.55 2.20 2:12.81 4:30.36 +1:36.40
58. ŠTELC Lukáš 2AS(7.) 796 KAPS Automatic AS-E1+2000 Mitsubishi Evolution IX 2.27 2:25.22{+20} 2.00 2:07.29{+4} 4:32.51 +1:38.55
59. ŘEHÁK Vlastimil 2AS(8.) 656 racing.team1.cz AS-S1+2000/4WD Subaru Impreza 2.01 2:17.91 1.95 2:16.05{+2} 4:33.96 +1:40.00
60. NIEDERLINSKI Artur 2AS(9.) 650 Speed car AS-S1+2000/2WD Ford Focus rs 2.54 2:21.46 2.40 2:14.42 4:35.88 +1:41.92
61. HURY Radek 2AS(10.) 646 HaD Racing AS-S1+2000/2WD Ford Focus ST 2.69 2:20.60 2.38 2:18.84 4:39.44 +1:45.48
62. DIBLIK Milan 2AS(11.) 858 KZM racing AS-HA1-2000 Lada 1600 MTX 2.62 2:22.65 2.34 2:18.29 4:40.94 +1:46.98
63. PIENČÍK Jaroslav 2AS(12.) 765 JPRacing AS-E1-1600 Honda Civic 2.41 2:12.88{+4} 2.19 2:31.19{+22} 4:44.07 +1:50.11
64. KRAUS Jiri 2AS(13.) 710 Pk Drive racing AS-E1-1400 Skoda 105S 2.76 2:27.52{+6} 2.22 2:17.94{+4} 4:45.46 +1:51.50
65. HORNÍČEK Filip 2AS(14.) 725 F.H. Racing AS-E1-1400 Škoda Felicia 2.61 2:25.42 2.31 2:23.74{+4} 4:49.16 +1:55.20
66. LIPIČKA Jan 2AS(15.) 696 Patera Motorsport AS-S1-2000 BMW E30 318is 2.64 2:25.79 2.21 2:23.70{+2} 4:49.49 +1:55.53
67. KREJČÍ Filip 2AS(16.) 676 HOKRmotors AS-S1+2000/4WD Subaru Impreza Type RA 2.23 2:34.70 1.95 2:21.24 4:55.94 +2:01.98
68. PEŘINA Michal 2AS(17.) 608 Hyundai team AS-S1-2000 Peguot 206 2.66 2:29.60 2.51 2:26.55{+2} 4:56.15 +2:02.19
69. MAREK Lukáš 2AS(18.) 627 Historic racing club Jihlava AS-S1+2000/2WD BMW 328i 2.91 2:28.88{+4} 2.47 2:27.60{+2} 4:56.48 +2:02.52
70. SLÁDEK Lukáš 2AS(19.) 601 Sládek AS-S1-2000 Peugeot 206 gti 2.67 2:31.37 2.39 2:31.97{+2} 5:03.34 +2:09.38
71. KAZDOVÁ Jana 0MREC(52.) 321 Dohnal Motorsport S1-1600 Citroen C2 3.19 2:35.31 2.80 2:29.36 5:04.67 +2:10.71
72. LISKA Radim 2AS(20.) 626 racing.team1.cz AS-S1-2000 BMW E36 3.31 2:34.63{+2} 3.05 2:31.55{+4} 5:06.18 +2:12.22
73. KRÁL Miloslav 2AS(21.) 789 RTM-Mohelnice AS-E1-2000 VW Golf 2.81 2:36.12 2.54 2:30.80{+2} 5:06.92 +2:12.96
74. ŠTĚPÁNKOVÁ Natálie 2AS(22.) 797 AV Díly Praha AS-E1-2000 Volvo 480 2.63 2:39.17 2.28 2:28.90{+2} 5:08.07 +2:14.11
75. VANEREK Roman 2AS(23.) 713 Cistevozy racing AS-E1-2000 Skoda Fabia 2.94 2:42.50 2.61 2:25.98 5:08.48 +2:14.52
76. DOUBEK Luďek 2AS(24.) 664 HaD Racing AS-S1+2000/2WD Ford Focus ST 2.63 2:40.06{+4} 2.46 2:28.99{+2} 5:09.05 +2:15.09
77. KURBEL Michal 2AS(25.) 715 Kovomk AS-E1-1400 Škoda 125 2.42 2:25.78{+2} 2.07 2:43.75{+22} 5:09.53 +2:15.57
78. KRÁLÍK Adam 2AS(26.) 655 kralikteam AS-S1-1600 Citroen Saxo VTS 2.58 2:34.43 2.49 2:35.42{+2} 5:09.85 +2:15.89
79. TRNKA Zdenek 2AS(27.) 621 STK Okříšky AS-S1+2000/4WD Mitsubishi EVO 6 2.43 2:40.48{+10} 1.85 2:33.27{+8} 5:13.75 +2:19.79
80. BAUER Patrik 2AS(28.) 917 Bauer Racing AS-HA1-Veterán VW 11 brouk 2.53 2:39.65{+2} 2.48 2:38.95{+2} 5:18.60 +2:24.64
81. BARTOŠ Miroslav 2AS(29.) 767 AVdíly Praha AS-E1-2000 Volvo 480 2.49 2:43.80{+2} 2.32 2:42.01{+2} 5:25.81 +2:31.85
82. PEROUTKA Karel 2AS(30.) 666 Patera Motorsport AS-S1+2000/4WD VW Bora 2.32 2:44.40{+2} 2.33 2:45.94{+8} 5:30.34 +2:36.38
83. TÜRK Petr 2AS(31.) 711 TR Motorsport AS-E1-1400 Škoda Felicia 3.09 2:58.95 2.59 2:39.84 5:38.79 +2:44.83
84. PALAJ Antonín 2AS(32.) 706 KZM Racing AS-E1+2000 VW Golf II 2.11 2:22.64 2.25 3:18.73 5:41.37 +2:47.41
85. DAMBOR Jaroslav 2AS(33.) 857 KZM Racing AS-HA1-2000 Zastava 101 sportig 3.08 3:20.98{+6} 2.93 2:41.37{+6} 6:02.35 +3:08.39
86. ŠPILKA Václav 2AS(34.) 618 MetalBend motorsport AS-S1-1600 Honda CRX 2.81 3:06.76{+2} 2.71 3:01.67{+2} 6:08.43 +3:14.47
87. BAUER Irena 2AS(35.) 911 Bauer Racing AS-HA1-Veterán VW 11 brouk 2.72 3:11.75 2.65 3:12.91 6:24.66 +3:30.70
VALÁŠEK Milan 0MREC 116 IpRacing Team E1+2000/2WD Ginetta G50GTR 2.66 1:52.56 - DNS - - DNF -
FERSTL Christian 0MREC 2 SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C-2000 Tatuus Master NT S2000 2.01 - DNF - - DNS - - DNF -
BARTUNEK Daniel 0MREC 332 RT Servis Car S1-1600 Ford Fiesta 1.4 16V - DNS - - DNS - - DNF -
KOMAREK David 0MREC 213 Komvet racing E1+2000/2WD Mclaren F1 EVO - DNS - - DNS - - DNF -
VIDOUREK Jiří 2AS 686 Patera motorsport AS-S1+2000/2WD Audi A3 1.8t 2.73 - DNF - 2.57 2:35.37 - DNF -
LOUBAL Lubomir 2AS 773 Lubomír Loubal AS-E1-2000 VW Golf 4 - DNS - - DNS - - DNF -
??? 0304 ? 0MREC 304 ??? Předjezdci ??? - DNS - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Event
15:49:11 Preteky sú ukončené. Dovidenia o 2 týždne v Brne.
15:02:13 Štartujú vozidláý Autoslalomu
14:01:20 Prvé vozidlo MREC na trati