On-line results
 
III. Vírské serpentiny, Bystřice n. Perštejnem, 20.06.2020 - Competition - Run 2
 
 
 
 
 
Last 5 in Finish
 
Rank Driver Series # Nation Class 1-st RUN 2-nd RUN RUN
48. GRUNTORÁD Faňa 2AS(8.) 601 AS-S1+2000/2WD 2:03.21 2:01.48 4:04.69
46. CUPÁK Martin 2AS(6.) 840 AS-E2/C-1600 2:03.29 2:01.13 4:04.42
87. BARTOŠ Miroslav 2AS(31.) 767 AS-E1-2000 2:35.35 2:31.63 5:06.98
82. FUJERA Jakub 2AS(28.) 878 AS-HA1-1300 2:32.09 2:23.15 4:55.24
47. KURBEL Michal 2AS(7.) 715 AS-E1-1400 2:02.05 2:02.52 4:04.57
 
End Race at 18:10
 
Absolute results
 
Rank Driver Series # Nation Team Class Car 20m 100m 980m 1-st RUN 20m 100m 980m 2-nd RUN RUN Gap
1. KOMÁREK David 0MREC(1.) 188 KRTZ motorsport E1+2000/2WD Mc F1 EVO 2.47 5.63 39.82 1:40.31 2.53 5.62 36.22 1:33.75 3:14.06 v=107.59
2. FILLOVA Kristýna 0MREC(2.) 196 KRTZ Motorsport E1+2000/4WD Mitsubishi Black 9 1.96 4.88 38.10 1:40.98 2.07 4.86 37.13 1:36.43 3:17.41 +3.35
3. MADRIAN Ferdinand 0MREC(3.) 3 SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C+2000 Norma M20FC 2.39 5.60 38.76 1:42.75 2.21 5.41 38.47 1:41.01 3:23.76 +9.70
4. ŽÁČEK Michal 0MREC(4.) 6 Žáček E1+2000/2WD BMW 130i 5.70 38.88 1:43.33 2.54 6.15 39.10 1:43.15 3:26.48 +12.42
5. MOTÁLEK Milan 0MREC(5.) 326 Komvet racing S1+2000/4WD Mitsubishi LANCER VII 2.17 5.37 39.23 1:45.28 2.05 5.24 39.43 1:43.74 3:29.02 +14.96
6. RUTTER Christian 0MREC(6.) 99 MSC Rottenegg HA2 PRC S2000 2.28 5.82 39.77 1:46.48 2.34 5.52 38.01 1:42.94 3:29.42 +15.36
7. SLOVÁČEK Michal 0MREC(7.) 9 LRT-Slomak E1-2000 Honda Civic Type R 2.64 6.17 41.75 1:47.26 2.63 6.23 40.08 1:43.55 3:30.81 +16.75
8. MEIXNER Richard 0MREC(8.) 217 KV Motor team E1-2000 Renault Clio Cup 2.86 6.58 41.63 1:46.70 2.93 6.60 40.81 1:44.63 3:31.33 +17.27
9. BORKOVEC David 0MREC(9.) 272 CarLab Drásov E1-2000 Skoda Fabia TDi 2.70 6.44 42.12 1:48.53 2.58 6.22 39.86 1:43.36 3:31.89 +17.83
10. FIRTL JR. Stanislav 0MREC(10.) 299 ARC Kyjov E1-2000 Škoda Octavia TDi 3.36 6.95 41.32 1:46.96 2.64 6.62 40.43 1:44.97 3:31.93 +17.87
11. HOMOLA Tomáš 0MREC(11.) 450 SPZ-Vysočina HA1+2000 BMW E30 2.30 5.99 40.99 1:47.89 2.32 5.95 40.26 1:47.09 3:34.98 +20.92
12. PAILER Felix 0MREC(12.) 141 SKI Modřice / Mad Racing Power E1+2000/4WD Lancia Delta Integrale 2.07 4.86 39.80 1:48.11 2.13 4.95 39.80 1:47.82 3:35.93 +21.87
13. ŽÁČEK Petr 0MREC(13.) 411 LEGENDY HA1+2000 Audi Sport Quattro S1 1.97 5.07 43.24 1:51.99 1.91 4.94 39.44 1:44.25 3:36.24 +22.18
14. KOGLER Gottfried 0MREC(14.) 504 Mug austria HA1-K+1600 Ford Escort rs 2000 5.98 41.22 1:49.81 2.68 6.41 42.16 1:50.65 3:40.46 +26.40
15. KAŠPAR Vilém 0MREC(15.) 8 VPKmotors S1+2000/2WD Škoda Fabia RS 2.87 7.12 1:51.47 2.69 6.68 42.16 1:50.30 3:41.77 +27.71
16. LAMPELMAIER Max 0MREC(16.) 515 Max Lampelmaier HA1-K+1600 Ford Escort RS 1600 BDA 2.54 5.96 42.62 1:52.06 2.68 6.14 42.02 1:49.92 3:41.98 +27.92
17. GRUNTORÁD František 0MREC(17.) 344 Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS 2.53 6.32 44.82 1:52.18 2.51 6.26 43.30 1:50.30 3:42.48 +28.42
18. KOGLER Michael 0MREC(18.) 509 Mug austria HA1-K+1600 Ford Escort rs 2000 2.74 6.45 43.80 1:53.09 2.55 6.17 43.11 1:51.08 3:44.17 +30.11
19. VAVROCH Petr 0MREC(19.) 227 HURICANE E1-1400 Volkswagen POLO FOX 2.58 6.26 43.50 1:54.10 2.48 6.17 41.89 1:51.04 3:45.14 +31.08
20. ŠRAHŮLEK Petr 0MREC(20.) 173 JP Motorsport E1-1400 Škoda JP Motorsport 2.19 5.76 43.45 1:53.48 2.04 5.48 41.96 1:51.80 3:45.28 +31.22
21. HURY Radek 0MREC(21.) 369 HaD Racing S1+2000/2WD Ford Focus ST 6.57 1:52.74 2.72 6.66 43.76 1:52.91 3:45.65 +31.59
22. HYBÁŠEK Jiří 2AS(1.) 602 Komvet racing AS-S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo 9 1.96 5.06 44.79 1:54.28 2.08 5.22 43.97 1:51.85 3:46.13 +32.07
23. STEJSKAL Bronislav 0MREC(22.) 222 Czech-Pro Motorsport E1-1400 Škoda Felicia Kit-Car 2.81 6.69 43.81 1:54.31 2.77 6.61 43.51 1:53.32 3:47.63 +33.57
24. HOUSKA Roman 0MREC(23.) 382 SPZ-Vysočina S1+2000/2WD BMW M3 2.42 6.00 43.97 1:54.71 2.58 6.39 44.14 1:54.50 3:49.21 +35.15
25. MACEK Vojtěch 0MREC(24.) 150 Advantage Motorsport Bruntál E1-1600 Škoda 110 R 2.22 5.69 41.88 1:54.82 2.17 5.72 42.81 1:54.62 3:49.44 +35.38
26. BORKOVEC Jiri 0MREC(25.) 333 Namest nad Oslavou S1+2000/2WD Skoda Octavia RS 5.97 45.02 1:56.31 2.79 7.30 45.41 1:54.67 3:50.98 +36.92
27. KRÁLÍK Adam 0MREC(26.) 355 Králíkteam S1-1600 Citroen Saxo VTS 2.51 6.37 43.93 1:55.43 2.60 6.54 44.21 1:56.18 3:51.61 +37.55
28. DORINSKÝ Lukas 0MREC(27.) 409 Star racing team HA1-2000 VW golf mk2 2.70 6.85 43.92 1:55.97 2.68 6.82 44.22 1:55.78 3:51.75 +37.69
29. ÁZSÓTH Ladislav 0MREC(28.) 388 LRT S1+2000/2WD Ford Focus 2.90 6.86 45.12 1:57.81 2.88 6.82 43.63 1:54.91 3:52.72 +38.66
30. KURBEL Michal 0MREC(29.) 125 KOVOMK E1-1400 Škoda 125L 2.51 6.45 44.88 1:57.03 2.37 6.22 44.15 1:55.84 3:52.87 +38.81
31. NOVÁK Marek 2AS(2.) 800 MN Racing AS-E2/C-1600 Kartcross Kamikaz 3 Honda 2.12 5.21 46.48 1:57.91 2.03 5.08 45.25 1:54.99 3:52.90 +38.84
32. NEVESELÝ Radek 2AS(3.) 690 Garage AS-S1+2000/2WD Seat Leon 2.72 6.35 47.52 1:56.90 2.82 6.60 47.13 1:56.80 3:53.70 +39.64
33. NASTOUPIL Lukaš 0MREC(30.) 290 PNTH E1-1600 Honda CRX 2.89 7.10 46.22 1:59.75 2.91 6.84 44.56 1:56.81 3:56.56 +42.50
34. TÜRK Petr 2AS(4.) 711 TR motorsport AS-E1+2000 Subaru Impreza WRX STI 2.00 5.31 47.47 2:00.34 1.99 5.30 47.40 1:57.39 3:57.73 +43.67
35. CUPÁK Michal 2AS(5.) 837 Rajhrad motors racing team AS-E2/C-1600 Kartcross Suzuki Gsxr 600 2.06 5.28 47.69 2:00.19 2.11 5.32 47.36 1:57.67 3:57.86 +43.80
36. OSLADIL Jan 0MREC(31.) 21 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/C-2000 Formule Opel Lotus 2.60 6.20 43.42 2:00.49 3.02 6.72 44.42 1:57.67 3:58.16 +44.10
37. SYTAŘ Jakub 0MREC(32.) 280 ARC Kyjov E1-2000 Renault Clio Sport 2.66 6.53 45.71 1:59.68 2.78 6.67 44.06 1:58.58 3:58.26 +44.20
38. DOHNAL Josef 0MREC(33.) 322 Dohnal Motorsport S1-1600 Citroen C2 2.64 6.67 45.27 2:00.79 2.54 6.59 43.71 1:57.82 3:58.61 +44.55
39. SLÁDEK Lukáš 0MREC(34.) 158 Lukas racing E1-2000 Peugeot 206GTI 2.77 6.99 45.72 2:00.08 2.49 6.64 44.51 1:58.77 3:58.85 +44.79
40. FILÍPEK Martin 0MREC(35.) 399 nanodry.sk S1-1600 Honda civic 2.86 7.33 47.58 2:01.83 2.70 7.12 45.97 1:58.17 4:00.00 +45.94
41. SCHÜTZ Thomas 0MREC(36.) 521 MSC Mühlbach HA1-K-1600 Renault 5 Alpine 2.78 6.88 44.66 1:58.92 2.62 6.75 47.49 2:01.30 4:00.22 +46.16
42. MAĎAR Michal 0MREC(37.) 301 LRT S1-2000 Ford Focus 6.66 47.67 2:01.48 2.89 7.06 46.65 1:59.06 4:00.54 +46.48
43. HORNÍČEK Filip 0MREC(38.) 250 F.H. Racing E1-1400 Škoda Felicia 2.95 6.99 46.19 2:02.16 2.69 6.79 46.25 1:59.71 4:01.87 +47.81
44. ORAVEC David 0MREC(39.) 111 Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia 2.91 6.99 47.17 2:03.61 2.96 7.04 45.13 1:59.84 4:03.45 +49.39
45. DOUBEK Luděk 0MREC(40.) 310 HaD Racing S1+2000/2WD Ford Focus ST 2.81 6.93 47.30 2:04.07 2.92 6.77 44.78 1:59.46 4:03.53 +49.47
46. CUPÁK Martin 2AS(6.) 840 Rajhrad motors racing team AS-E2/C-1600 Kartcross Suzuki Gsxr 2.18 5.33 48.47 2:03.29 2.14 5.29 47.18 2:01.13 4:04.42 +50.36
47. KURBEL Michal 2AS(7.) 715 Kovomk AS-E1-1400 Skoda 125 2.36 6.20 48.39 2:02.05 2.33 6.20 48.73 2:02.52 4:04.57 +50.51
48. GRUNTORÁD Faňa 2AS(8.) 601 Náměšť nad Oslavou AS-S1+2000/2WD Škoda Octavia RS 2.39 6.11 51.92 2:03.21 2.44 6.19 1:11.00 2:01.48 4:04.69 +50.63
49. ONDRÁČEK Jiří 2AS(9.) 636 Komvet Racing AS-S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo 7 2.25 5.81 50.80 2:05.18 2.11 5.54 49.29 2:01.00 4:06.18 +52.12
50. NEUBAUER Herbert 0MREC(41.) 541 Historic Racing Team Austria HA1-K+1600 Lancia Delta Integrale 16 2.10 5.62 46.69 2:03.38 2.04 5.55 45.80 2:02.86 4:06.24 +52.18
51. BENŠ Radim 0MREC(42.) 27 Radim Benš E2/C-1600 Formule König 2.95 6.88 48.70 2:04.81 2.63 6.51 47.25 2:03.58 4:08.39 +54.33
52. GYÖRGY Petr 0MREC(43.) 12 Advantage Motorsport Bruntál E2/C-1600 Formule König 2.30 6.16 48.10 2:08.66 2.62 6.45 45.20 2:01.35 4:10.01 +55.95
53. PALAJ Antonín 2AS(10.) 706 KzM Racing AS-E1+2000 VW GOLF 4X4 tdi 2.21 6.01 49.68 2:06.44 2.32 6.09 49.99 2:05.35 4:11.79 +57.73
54. KRÁLÍK Adam 2AS(11.) 655 Králíkteam AS-S1-1600 Citroen Saxo VTS 2.54 6.43 51.08 2:06.76 2.57 6.47 50.24 2:05.69 4:12.45 +58.39
55. SIKORA Miroslav 0MREC(44.) 233 R.D.L. Servis E1-1600 Škoda Felicia 2.87 7.00 47.25 2:07.74 2.83 6.96 46.95 2:04.91 4:12.65 +58.59
56. BRŮŽA Tomáš 0MREC(45.) 345 VPKmotors S1-1600 Ford Fiesta 2.84 7.33 47.71 2:07.44 2.98 7.44 47.51 2:07.14 4:14.58 +1:00.52
57. SÁZAVA Luboš 0MREC(46.) 488 PGRace Czech Motorsport HA1+2000 Porsche 911 2.20 6.02 48.64 2:08.52 2.61 6.69 49.00 2:06.45 4:14.97 +1:00.91
58. SCHÖLLER Peter 0MREC(47.) 507 MIG Austria HA1-K+1600 Ford Escort RS2000 2.80 6.91 49.37 2:09.14 2.96 7.07 48.73 2:05.94 4:15.08 +1:01.02
59. TRNKA Zdeněk 2AS(12.) 621 STK Okříšky RT AS-S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo VI 2.50 6.14 51.79 2:08.72 2.41 5.94 51.32 2:06.62 4:15.34 +1:01.28
60. FURIŠ Filip 0MREC(48.) 412 Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI 2.80 7.26 47.52 2:07.79 2.56 7.01 47.16 2:08.11 4:15.90 +1:01.84
61. CHALUPA Radim 2AS(13.) 675 SUBARU STi AS-S1+2000/4WD Subaru WRX STi 5.55 57.25 2:12.39 2.11 5.67 50.88 2:05.35 4:17.74 +1:03.68
62. KRÁL Miloslav 2AS(14.) 788 RTM-Mohelnice AS-E1-2000 Volkswagen Golf IV. 2.70 6.71 53.77 2:10.25 2.83 6.71 52.59 2:08.87 4:19.12 +1:05.06
63. DIBLÍK Rostislav 2AS(15.) 775 KZM-Racing AS-E1+2000 Seat Leon 4x4 2.20 6.13 51.30 2:10.05 2.11 6.06 51.44 2:09.74 4:19.79 +1:05.73
64. ŠPLÍCHAL David 0MREC(49.) 432 GTI garage HA1-2000 VW Golf GTI 3.03 6.94 45.65 1:59.43 2.80 6.52 1:06.73 2:20.37 4:19.80 +1:05.74
65. BUCHTA Aleš 2AS(16.) 688 Backroad Maniacs AS-S1-2000 BMW E36 318ti 3.06 7.31 53.02 2:11.46 3.09 7.41 52.37 2:10.15 4:21.61 +1:07.55
66. PATERA Michal 0MREC(50.) 127 Patera Motorsport E1-1400 Fiat 127 7.25 46.53 1:58.33 3.03 7.17 45.79 2:27.36 4:25.69 +1:11.63
67. SEIVERTH Andreas 0MREC(51.) 511 Racing Team Spazierer HA1-K+1600 Ford Capri RS 3.94 8.35 52.17 2:12.76 3.03 7.19 51.65 2:13.33 4:26.09 +1:12.03
68. HOUSKA Radek 2AS(17.) 622 SPZ-Vysočina AS-S1+2000/2WD Audi TT 2.81 6.83 54.48 2:14.94 2.78 6.83 52.38 2:11.24 4:26.18 +1:12.12
69. TOUŠEK Petr 2AS(18.) 671 BestTires AS-S1-2000 BMW 318i 2.78 7.25 53.31 2:15.27 2.78 6.98 52.36 2:13.09 4:28.36 +1:14.30
70. ŘEMÍNEK Matěj 2AS(19.) 633 AC Choceň AS-S1+2000/2WD Seat Leon 7.48 55.52 2:14.09 3.09 7.36 55.75 2:14.75 4:28.84 +1:14.78
71. MASÁR Radovan 2AS(20.) 709 NANODRY AS-E1-1600 Honda Civic 7.19 55.90 2:15.65 2.73 7.29 54.75 2:14.42 4:30.07 +1:16.01
72. JANSA Emil 0MREC(52.) 500 Avion Team HA1-K-1300 Fiat 127 sport 2.64 7.17 53.05 2:17.11 2.65 7.16 52.96 2:15.48 4:32.59 +1:18.53
73. JANSA Tomáš 0MREC(53.) 505 Patera Motorsport HA1-K-1600 VW Scirocco 1.6 GTI 2.90 7.25 51.85 2:17.82 2.69 7.31 54.87 2:17.49 4:35.31 +1:21.25
74. VANĚREK Roman 2AS(21.) 713 Cistevozy racing AS-E1-2000 Skoda Fabia 3.14 6.86 56.31 2:20.96 2.92 6.92 55.57 2:16.91 4:37.87 +1:23.81
75. SÁZAVA Luboš 2AS(22.) 884 PGRace Czech Motorsport AS-HA1+2000 Porsche 911 2.03 5.83 2:18.63 2.23 6.49 56.55 2:19.94 4:38.57 +1:24.51
76. PODPĚRA Zdeněk 2AS(23.) 612 Skalda Racing AS-S1-1600 Citroen C2 Vts 2.81 7.28 56.50 2:20.56 2.95 7.49 55.60 2:18.03 4:38.59 +1:24.53
77. MESÁROŠ Ján 0MREC(54.) 501 MEŠI HA1-K-1300 Škoda 120S 6.46 51.51 2:21.07 2.56 7.11 51.22 2:20.07 4:41.14 +1:27.08
78. DIBLIK Milan 2AS(24.) 777 KZM racing AS-E1+2000 Nissan 350Z 3.79 8.42 59.44 2:28.33 3.12 6.97 54.05 2:14.90 4:43.23 +1:29.17
79. KLEIN Jaromír 2AS(25.) 877 KF motorsport AS-HA1-1300 Škoda 100 2.77 8.16 57.80 2:29.42 2.78 7.73 56.36 2:21.25 4:50.67 +1:36.61
80. HELIGR Jaroslav 2AS(26.) 927 Jaroslav Heligr AS-HA2-Veterán MTX 1-01 3.05 7.67 56.97 2:24.69 3.17 7.93 56.64 2:26.37 4:51.06 +1:37.00
81. HRUBANOVÁ Lenka 2AS(27.) 611 Skalda racing AS-S1-1600 Peugeot 206 cc 2.62 7.14 58.53 2:27.38 2.76 7.50 58.78 2:27.68 4:55.06 +1:41.00
82. FUJERA Jakub 2AS(28.) 878 KF motorsport AS-HA1-1300 Škoda 100 3.09 9.16 1:02.62 2:32.09 2.69 7.50 56.80 2:23.15 4:55.24 +1:41.18
83. FRANTA Adam 2AS(29.) 733 TWR- Racing AS-E1-1400 Ford Fiesta 2.99 8.08 1:03.87 2:35.25 2.90 7.60 57.17 2:21.88 4:57.13 +1:43.07
84. KAZDOVÁ Jana 0MREC(55.) 321 Dohnal Motorsport S1-1600 Citroen C2 7.59 54.96 2:30.40 2.75 7.72 54.46 2:29.64 5:00.04 +1:45.98
85. KEŇO Petr 0MREC(56.) 117 Pk.racing team E1-1150 Fiat Cinguecento 1150 3.11 7.86 56.68 2:35.83 2.81 7.65 53.33 2:26.79 5:02.62 +1:48.56
86. ŠTĚPÁNKOVÁ Natálie 2AS(30.) 797 AV Díly Praha AS-E1-2000 Volvo 480 2.94 8.12 1:04.49 2:40.21 2.83 7.39 57.84 2:26.37 5:06.58 +1:52.52
87. BARTOŠ Miroslav 2AS(31.) 767 AV Díly Praha AS-E1-2000 Volvo 480 2.93 7.74 2:35.35 2.74 7.64 1:01.44 2:31.63 5:06.98 +1:52.92
88. DOUBEK Petr 2AS(32.) 707 Dub race AS-E1-1400 Fiat Seicento1.1 3.14 8.42 1:02.51 2:41.33 3.20 8.28 1:02.84 2:43.54{+5} 5:24.87 +2:10.81
FERSTL Sigrid 0MREC 4 SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C-2000 F-Tatuus Master - DNS - 2.57 5.97 46.07 2:01.31 - DNF -
ŠTELC Lukáš 0MREC 10 Kotouč Gearboxes S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo 2.02 4.98 40.68 1:44.47 - DNS - - DNF -
FERSTL Christian 0MREC 1 SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C-2000 F-Tatuus Master 2.58 6.27 43.86 1:54.46 - DNS - - DNF -
SCHWENDINGER Robert 0MREC 16 PSV Wels E2/C-1600 Arcobaleno Formula Europa - DNS - - DNS - - DNF -
KIML ML. Jiří 0MREC 510 Auto Classic Club Brno HA1-K-1300 Škoda 120 LS 4.83 9.97 54.28 2:16.96 2.53 6.74 49.52 - DSQ - - DNF -
VALÁŠEK Milan 0MREC 116 IpRacing Team E1+2000/2WD Ginetta G50GTR 2.70 6.42 46.63 2:03.57 - DNS - - DNF -
PERNÝ Michal 0MREC 133 ARC Kyjov E1-1400 Suzuki Swift - DNS - - DNS - - DNF -
LOUBAL Lubomir 0MREC 195 Lubomír Loubal E1-2000 VW Golf 4 Tdi - DNS - - DNS - - DNF -
BENŠ Radim 2AS 838 Radim Benš AS-E2/C-1600 Formule König 2.89 7.10 53.99 2:14.39 2.09 6.09 - DNF - - DNF -
DAMBOR Jaroslav 2AS 727 KZM-Racing AS-E1-1600 Zastava 101 sporting 2.98 7.44 58.03 2:22.96 - DNS - - DNF -
HAIDN Franz 0MREC 410 MSC Mühlbach HA1+2000 BMW E30 325ix 2.16 6.08 46.92 2:03.86 - DNS - - DNF -
ŠTELC Lukáš 2AS 769 Kotouč gearboxes AS-E1+2000 Mitsubishi Evo 9 2.00 5.37 - DNF - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Event
18:07:40 Dnešné preteky sú ukončená; dovidenia zajtra
18:07:15 II. súť. jazda je ukončená
17:16:32 Štartujú vozidlá MRS - Trophy
16:54:01 Zvoz vozidiel MREC
15:36:40 Je odštartované - MREC