On-line results
 
III. Vírské serpentiny, Bystřice n. Perštejnem, 21.06.2020 - Competition - Run 2
 
 
 
 
 
Last 5 in Finish
 
Rank Driver Series # Nation Class 1-st RUN 2-nd RUN RUN
72. KLEIN Jaromír 2AS(26.) 877 AS-HA1-1300 2:13.94 2:11.75 4:25.69
75. BARTOŠ Miroslav 2AS(28.) 767 AS-E1-2000 2:14.22 2:18.31 4:32.53
41. CUPÁK Martin 2AS(7.) 840 AS-E2/C-1600 1:55.31 1:52.26 3:47.57
62. GRUNTORÁD Faňa 2AS(18.) 601 AS-S1+2000/2WD 2:08.58 1:55.17 4:03.75
35. NOVÁK Marek 2AS(5.) 800 AS-E2/C-1600 2:02.89 1:41.71 3:44.60
 
End Race at 17:50
 
Absolute results
 
Rank Driver Series # Nation Team Class Car 20m 100m 980m 1-st RUN 20m 100m 980m 2-nd RUN RUN Gap
1. KOMÁREK David 0MREC(1.) 188 KRTZ motorsport E1+2000/2WD Mc F1 EVO 2.33 5.53 34.44 1:25.69 2.56 5.88 33.11 1:25.66 2:51.35 v=121.85
2. MADRIAN Ferdinand 0MREC(2.) 3 SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C+2000 Norma M20FC 2.16 5.33 34.80 1:28.57 2.18 5.48 33.16 1:24.54 2:53.11 +1.76
3. FILLOVA Kristýna 0MREC(3.) 196 KRTZ Motorsport E1+2000/4WD Mitsubishi Black 9 1.86 4.72 35.20 1:32.79 1.98 4.82 34.69 1:31.32 3:04.11 +12.76
4. PAILER Felix 0MREC(4.) 141 SKI Modřice / Mad Racing Power E1+2000/4WD Lancia Delta Integrale 1.96 4.90 36.40 1:33.76 4.49 34.46 1:31.77 3:05.53 +14.18
5. RUTTER Christian 0MREC(5.) 99 MSC Rottenegg HA2 PRC S2000 2.23 5.67 36.22 1:34.88 2.17 5.42 34.81 1:32.19 3:07.07 +15.72
6. ŽÁČEK Michal 0MREC(6.) 6 Žáček E1+2000/2WD BMW 130i 2.44 6.13 37.15 1:38.52 2.47 6.11 35.73 1:34.84 3:13.36 +22.01
7. SLOVÁČEK Michal 0MREC(7.) 9 LRT-Slomak E1-2000 Honda Civic Type R 2.57 6.22 38.25 1:38.70 2.57 6.22 37.20 1:36.51 3:15.21 +23.86
8. BORKOVEC David 0MREC(8.) 272 CarLab Drásov E1-2000 Skoda Fabia TDi 2.42 6.17 38.69 1:39.18 2.25 5.98 37.54 1:37.59 3:16.77 +25.42
9. ŽÁČEK Petr 0MREC(9.) 411 LEGENDY HA1+2000 Audi Sport Quattro S1 1.84 4.93 38.40 1:39.80 1.72 4.79 37.03 1:37.37 3:17.17 +25.82
10. NASTOUPIL Lukaš 0MREC(10.) 290 PNTH E1-1600 Honda CRX 2.58 6.39 41.27 1:43.90 2.31 6.13 37.74 1:39.39 3:23.29 +31.94
11. HOMOLA Tomáš 0MREC(11.) 450 SPZ-Vysočina HA1+2000 BMW E30 2.28 6.12 39.93 1:43.98 2.58 6.46 38.49 1:40.74 3:24.72 +33.37
12. OSLADIL Jan 0MREC(12.) 21 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/C-2000 Formule Opel Lotus 2.42 5.91 40.20 1:44.96 2.34 5.82 39.11 1:41.69 3:26.65 +35.30
13. FERSTL Sigrid 0MREC(13.) 4 SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C-2000 F-Tatuus Master 2.58 5.94 41.10 1:43.08 2.51 5.72 40.07 1:43.62 3:26.70 +35.35
14. ŠRAHŮLEK Petr 0MREC(14.) 173 JP Motorsport E1-1400 Škoda JP Motorsport 1.98 5.55 39.18 1:44.09 2.16 5.89 38.81 1:42.71 3:26.80 +35.45
15. KOGLER Gottfried 0MREC(15.) 504 Mug austria HA1-K+1600 Ford Escort rs 2000 2.38 6.18 39.66 1:44.48 2.10 5.86 38.51 1:43.40 3:27.88 +36.53
16. GRUNTORÁD František 0MREC(16.) 344 Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS 2.28 6.10 40.68 1:44.55 2.27 6.06 39.94 1:43.62 3:28.17 +36.82
17. MACEK Vojtěch 0MREC(17.) 150 Advantage Motorsport Bruntál E1-1600 Škoda 110 R 2.12 5.71 39.43 1:45.25 2.12 5.71 38.25 1:42.98 3:28.23 +36.88
18. KOGLER Michael 0MREC(18.) 509 Mug austria HA1-K+1600 Ford Escort rs 2000 2.34 6.19 41.00 1:46.56 2.29 5.99 38.73 1:43.05 3:29.61 +38.26
19. VAVROCH Petr 0MREC(19.) 227 HURICANE E1-1400 Volkswagen POLO FOX 2.56 6.46 40.29 1:45.12 6.03 37.69 1:45.24 3:30.36 +39.01
20. HURY Radek 0MREC(20.) 369 HaD Racing S1+2000/2WD Ford Focus ST 2.57 6.51 41.60 1:46.35 2.44 6.44 40.28 1:44.74 3:31.09 +39.74
21. ŠPLÍCHAL David 0MREC(21.) 432 GTI garage HA1-2000 VW Golf GTI 2.64 6.47 42.86 1:48.32 2.46 6.16 39.28 1:42.88 3:31.20 +39.85
22. HOUSKA Roman 0MREC(22.) 382 SPZ-Vysočina S1+2000/2WD BMW M3 2.35 6.05 41.52 1:47.06 2.55 6.31 40.11 1:44.68 3:31.74 +40.39
23. ÁZSÓTH Ladislav 0MREC(23.) 388 LRT S1+2000/2WD Ford Focus 2.61 6.50 1:47.05 2.58 6.47 39.35 1:45.33 3:32.38 +41.03
25. NEVESELÝ Radek 2AS(2.) 690 Garage AS-S1+2000/2WD Seat Leon 2.73 6.57 43.44 1:49.21{+5} 2.63 6.31 42.38 1:43.23 3:32.44 +41.09
24. HYBÁŠEK Jiří 2AS(1.) 602 Komvet racing AS-S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo 9 1.99 5.20 40.75 1:42.00 1.76 4.93 42.59 1:50.44{+5} 3:32.44 +41.09
26. STEJSKAL Bronislav 0MREC(24.) 222 Czech-Pro Motorsport E1-1400 Škoda Felicia Kit-Car 2.54 6.53 42.15 1:49.37 2.48 6.40 39.54 1:44.74 3:34.11 +42.76
27. SYTAŘ Jakub 0MREC(25.) 280 ARC Kyjov E1-2000 Renault Clio Sport 2.79 6.73 42.96 1:48.44 2.29 6.66 40.61 1:46.18 3:34.62 +43.27
28. TÜRK Petr 2AS(3.) 711 TR motorsport AS-E1+2000 Subaru Impreza WRX STI 1.97 5.38 42.53 1:46.64 1.82 5.39 44.06 1:48.15 3:34.79 +43.44
29. SCHÜTZ Thomas 0MREC(26.) 521 MSC Mühlbach HA1-K-1600 Renault 5 Alpine 2.64 6.84 43.49 1:52.16 2.41 6.48 39.59 1:44.97 3:37.13 +45.78
30. CUPÁK Michal 2AS(4.) 837 Rajhrad motors racing team AS-E2/C-1600 Kartcross Suzuki Gsxr 600 2.23 5.62 43.95 1:48.60 1.76 4.94 44.18 1:49.22 3:37.82 +46.47
31. MAĎAR Michal 0MREC(27.) 301 LRT S1-2000 Ford Focus 2.69 6.73 43.10 1:49.93 2.49 6.47 42.54 1:49.12 3:39.05 +47.70
32. KRÁLÍK Adam 0MREC(28.) 355 Králíkteam S1-1600 Citroen Saxo VTS 2.52 6.55 42.45 1:51.78 2.38 6.41 41.56 1:48.14 3:39.92 +48.57
33. DOUBEK Luděk 0MREC(29.) 310 HaD Racing S1+2000/2WD Ford Focus ST 2.64 6.63 42.58 1:51.40 2.29 6.16 1:49.04 3:40.44 +49.09
34. FILÍPEK Martin 0MREC(30.) 399 nanodry.sk S1-1600 Honda civic 2.45 6.94 43.48 1:54.54 2.46 6.86 41.10 1:47.16 3:41.70 +50.35
35. NOVÁK Marek 2AS(5.) 800 MN Racing AS-E2/C-1600 Kartcross Kamikaz 3 Honda 1.87 4.94 40.11 2:02.89 1.72 4.72 40.31 1:41.71 3:44.60 +53.25
36. BENŠ Radim 0MREC(31.) 27 Radim Benš E2/C-1600 Formule König 2.46 6.49 47.01 1:58.35 2.54 6.36 43.08 1:46.68 3:45.03 +53.68
37. SEIVERTH Andreas 0MREC(32.) 511 Racing Team Spazierer HA1-K+1600 Ford Capri RS 2.92 7.57 47.31 1:56.09 6.44 42.80 1:49.08 3:45.17 +53.82
38. ORAVEC David 0MREC(33.) 111 Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia 2.97 7.25 43.76 1:55.88 2.57 6.69 41.78 1:50.93 3:46.81 +55.46
39. NEUBAUER Herbert 0MREC(34.) 541 Historic Racing Team Austria HA1-K+1600 Lancia Delta Integrale 16 1.94 5.56 42.07 1:54.02 1.98 5.65 42.89 1:53.18 3:47.20 +55.85
40. ONDRÁČEK Jiří 2AS(6.) 636 Komvet Racing AS-S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo 7 2.17 6.19 47.64 1:53.41 1.89 5.27 48.60 1:54.10 3:47.51 +56.16
41. CUPÁK Martin 2AS(7.) 840 Rajhrad motors racing team AS-E2/C-1600 Kartcross Suzuki Gsxr 2.18 5.45 45.84 1:55.31 4.81 44.37 1:52.26 3:47.57 +56.22
42. SLÁDEK Lukáš 0MREC(35.) 158 Lukas racing E1-2000 Peugeot 206GTI 2.91 7.85 44.30 1:55.13 2.49 6.86 42.08 1:52.50 3:47.63 +56.28
43. DOHNAL Josef 0MREC(36.) 322 Dohnal Motorsport S1-1600 Citroen C2 2.59 7.05 43.47 1:54.69 2.51 6.63 42.69 1:53.69 3:48.38 +57.03
44. ŘEMÍNEK Matěj 2AS(8.) 633 AC Choceň AS-S1+2000/2WD Seat Leon 2.97 7.20 47.93 1:53.59 2.74 6.64 47.63 1:54.88 3:48.47 +57.12
45. SÁZAVA Luboš 0MREC(37.) 488 PGRace Czech Motorsport HA1+2000 Porsche 911 2.17 6.16 45.92 1:55.71 2.09 6.06 43.80 1:53.17 3:48.88 +57.53
46. SIKORA Miroslav 0MREC(38.) 233 R.D.L. Servis E1-1600 Škoda Felicia 2.54 6.78 43.96 1:55.56 2.60 6.65 43.41 1:55.17 3:50.73 +59.38
47. DORINSKÝ Lukas 0MREC(39.) 409 Star racing team HA1-2000 VW golf mk2 2.57 6.86 42.39 1:53.25 2.63 8.28 48.48 1:57.83 3:51.08 +59.73
48. SCHÖLLER Peter 0MREC(40.) 507 MIG Austria HA1-K+1600 Ford Escort RS2000 2.61 6.83 46.26 1:58.01 2.76 7.04 44.59 1:54.41 3:52.42 +1:01.07
49. BORKOVEC Jiri 0MREC(41.) 333 Namest nad Oslavou S1+2000/2WD Skoda Octavia RS 2.49 6.49 42.20 1:48.71 2.26 6.02 39.86 2:04.26 3:52.97 +1:01.62
50. KIML ML. Jiří 0MREC(42.) 420 Auto Classic Club Brno HA1-1300 Škoda 120 ls 2.34 6.58 45.52 1:58.54 2.29 6.53 43.39 1:55.04 3:53.58 +1:02.23
51. DIBLIK Milan 2AS(9.) 777 KZM racing AS-E1+2000 Nissan 350Z 2.80 6.77 46.94 1:55.70 2.81 6.94 51.21 2:00.06 3:55.76 +1:04.41
52. KRÁL Miloslav 2AS(10.) 788 RTM-Mohelnice AS-E1-2000 Volkswagen Golf IV. 2.67 6.65 47.49 1:55.72 2.57 6.58 50.70 2:00.70 3:56.42 +1:05.07
53. FURIŠ Filip 0MREC(43.) 412 Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI 2.49 6.95 44.84 2:00.20 9.50 6.81 43.32 1:56.89 3:57.09 +1:05.74
54. PALAJ Antonín 2AS(11.) 706 KzM Racing AS-E1+2000 VW GOLF 4X4 tdi 2.18 6.18 46.91 1:58.65 1.95 5.85 49.04 1:58.52 3:57.17 +1:05.82
55. VANĚREK Roman 2AS(12.) 713 Cistevozy racing AS-E1-2000 Skoda Fabia 2.62 6.91 48.86 1:59.12 2.43 6.38 49.07 1:58.18 3:57.30 +1:05.95
56. KRÁLÍK Adam 2AS(13.) 655 Králíkteam AS-S1-1600 Citroen Saxo VTS 2.48 6.50 47.60 1:57.34 2.15 6.09 49.36 2:00.04 3:57.38 +1:06.03
57. BUCHTA Aleš 2AS(14.) 688 Backroad Maniacs AS-S1-2000 BMW E36 318ti 2.98 7.40 46.92 1:57.93 2.45 6.67 50.26 2:01.37 3:59.30 +1:07.95
58. DIBLÍK Rostislav 2AS(15.) 775 KZM-Racing AS-E1+2000 Seat Leon 4x4 2.11 6.21 47.76 2:00.05 1.94 5.98 49.90 2:01.11 4:01.16 +1:09.81
59. BENŠ Radim 2AS(16.) 838 Radim Benš AS-E2/C-1600 Formule König 2.60 6.87 48.89 1:59.31 2.35 6.20 53.67 2:02.05 4:01.36 +1:10.01
60. PATERA David 0MREC(44.) 228 Patera Motorsport E1-1400 Fiat 127 2.65 6.93 41.83 2:12.16 2.58 6.74 41.68 1:49.31 4:01.47 +1:10.12
61. TOUŠEK Petr 2AS(17.) 671 BestTires AS-S1-2000 BMW 318i 2.57 6.93 47.78 2:00.31 2.46 6.76 49.89 2:01.59 4:01.90 +1:10.55
62. GRUNTORÁD Faňa 2AS(18.) 601 Náměšť nad Oslavou AS-S1+2000/2WD Škoda Octavia RS 2.40 6.25 58.70 2:08.58 5.99 47.34 1:55.17 4:03.75 +1:12.40
63. BRŮŽA Tomáš 0MREC(45.) 345 VPKmotors S1-1600 Ford Fiesta 2.78 7.43 46.43 2:04.07 2.54 7.04 43.98 2:00.60 4:04.67 +1:13.32
64. ŠTĚPÁNKOVÁ Natálie 2AS(19.) 797 AV Díly Praha AS-E1-2000 Volvo 480 2.71 7.11 50.91 2:04.44 2.43 6.71 50.06 2:03.83 4:08.27 +1:16.92
65. SÁZAVA Luboš 2AS(20.) 884 PGRace Czech Motorsport AS-HA1+2000 Porsche 911 2.17 6.19 51.85 2:04.08 2.16 6.25 53.96 2:09.79 4:13.87 +1:22.52
66. HOUSKA Radek 2AS(21.) 622 SPZ-Vysočina AS-S1+2000/2WD Audi TT 2.78 6.94 2:06.97 2.31 6.22 50.29 2:08.51 4:15.48 +1:24.13
67. HELIGR Jaroslav 2AS(22.) 927 Jaroslav Heligr AS-HA2-Veterán MTX 1-01 2.72 7.40 52.81 2:09.09 2.58 7.16 53.58 2:09.50 4:18.59 +1:27.24
68. JANSA Emil 0MREC(46.) 500 Avion Team HA1-K-1300 Fiat 127 sport 2.49 7.08 49.67 2:07.45 2.52 6.87 47.28 2:11.82 4:19.27 +1:27.92
69. PEŘINA Michal 2AS(23.) 608 Hyundai team AS-S1-2000 Hyundai Coupe 2.80 7.28 52.08 2:09.71 2.53 6.81 53.25 2:09.62 4:19.33 +1:27.98
70. MASÁR Radovan 2AS(24.) 709 NANODRY AS-E1-1600 Honda Civic 2.58 7.28 52.21 2:08.40 2.64 7.62 56.26 2:11.62 4:20.02 +1:28.67
71. PODPĚRA Zdeněk 2AS(25.) 612 Skalda Racing AS-S1-1600 Citroen C2 Vts 2.94 7.69 53.63 2:11.94 2.67 7.39 54.22 2:12.72 4:24.66 +1:33.31
72. KLEIN Jaromír 2AS(26.) 877 KF motorsport AS-HA1-1300 Škoda 100 2.06 6.78 52.69 2:13.94 7.19 51.60 2:11.75 4:25.69 +1:34.34
73. FUJERA Jakub 2AS(27.) 878 KF motorsport AS-HA1-1300 Škoda 100 2.44 7.33 53.04 2:15.12 2.39 7.25 53.82 2:15.12 4:30.24 +1:38.89
74. MEIXNER Richard 0MREC(47.) 217 KV Motor team E1-2000 Renault Clio Cup 2.74 6.53 39.13 1:41.41 6.41 1:47.20 2:49.74 4:31.15 +1:39.80
75. BARTOŠ Miroslav 2AS(28.) 767 AV Díly Praha AS-E1-2000 Volvo 480 2.85 7.48 54.84 2:14.22 7.09 57.48 2:18.31 4:32.53 +1:41.18
76. KEŇO Petr 0MREC(48.) 117 Pk.racing team E1-1150 Fiat Cinguecento 1150 2.90 7.80 51.05 2:19.32 2.85 7.74 49.56 2:16.32 4:35.64 +1:44.29
77. FRANTA Adam 2AS(29.) 733 TWR- Racing AS-E1-1400 Ford Fiesta 2.75 7.76 55.17 2:17.56 2.70 7.66 57.06 2:22.23 4:39.79 +1:48.44
78. KAZDOVÁ Jana 0MREC(49.) 321 Dohnal Motorsport S1-1600 Citroen C2 2.59 7.62 52.13 2:21.04 2.79 7.69 2:22.53 4:43.57 +1:52.22
79. HRUBANOVÁ Lenka 2AS(30.) 611 Skalda racing AS-S1-1600 Peugeot 206 cc 2.81 7.63 56.25 2:19.97 2.73 7.53 59.77 2:25.77 4:45.74 +1:54.39
80. DOUBEK Petr 2AS(31.) 707 Dub race AS-E1-1400 Fiat Seicento1.1 2.95 7.93 57.40 2:25.08 2.72 7.79 1:00.50 2:28.70 4:53.78 +2:02.43
HORNÍČEK Filip 0MREC 250 F.H. Racing E1-1400 Škoda Felicia 2.54 7.10 43.87 1:58.66 2.35 6.35 40.19 - DNF - - DNF -
FIRTL JR. Stanislav 0MREC 299 ARC Kyjov E1-2000 Škoda Octavia TDi 2.73 6.61 40.44 1:42.12 - DNS - - DNF -
MOTÁLEK Milan 0MREC 326 Komvet racing S1+2000/4WD Mitsubishi LANCER VII 1.94 5.18 37.57 1:38.43 1.81 5.01 35.98 - DNF - - DNF -
KAŠPAR Vilém 0MREC 8 VPKmotors S1+2000/2WD Škoda Fabia RS 2.63 6.78 - DNF - - DNS - - DNF -
PERNÝ Michal 0MREC 133 ARC Kyjov E1-1400 Suzuki Swift - DNS - - DNS - - DNF -
FERSTL Christian 0MREC 1 SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C-2000 F-Tatuus Master - DNS - - DNS - - DNF -
KURBEL Michal 0MREC 125 KOVOMK E1-1400 Škoda 125L - DNS - - DNS - - DNF -
JANSA Tomáš 0MREC 505 Patera Motorsport HA1-K-1600 VW Scirocco 1.6 GTI 2.60 7.13 48.71 2:07.29 - DNS - - DNF -
MESÁROŠ Ján 0MREC 501 MEŠI HA1-K-1300 Škoda 120S 2.42 7.42 50.30 - DNF - - DNS - - DNF -
LOUBAL Lubomir 0MREC 195 Lubomír Loubal E1-2000 VW Golf 4 Tdi - DNS - - DNS - - DNF -
TRNKA Zdeněk 2AS 621 STK Okříšky RT AS-S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo VI 1.97 - DNF - - DNS - - DNF -
CHALUPA Radim 2AS 675 SUBARU STi AS-S1+2000/4WD Subaru WRX STi - DNS - - DNS - - DNF -
KURBEL Michal 2AS 715 Kovomk AS-E1-1400 Skoda 125 - DNS - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Event
17:51:09 Preteky sú ukončené; dovidenia o dva týždne v Vrbne.
17:49:58 II. súťažná jazda je ukončená
16:08:14 Nasleduje zvoz vozidiel MREC
16:01:56 Št. č. 21 a 344 budú mať opravnú jazdu
15:58:25 Št. č. 250 odstupuje pre poruchu
15:35:27 Pokračujeme
15:31:04 Št. č. 432 a 345 budú mať opravnú jazdu
15:29:18 Havária št. č. 326 (pretekár OK)
15:14:01 Štart vozidiel MREC