On-line results
 
Vrbenský vrch, Vrbno p. Pradědem, 04.07.2020 - Competition - Run 2
 
 
 
 
 
Last 5 in Finish
 
Rank Driver Series # Nation Class 1-st RUN 2-nd RUN RUN
1. BENEŠ Miloš 1FAS(1.) 1 E2-SS-3000 1:09.40<TR 1:10.12<TR 2:19.52
9. ŠVORC Roman 1FAS(8.) 25 E2-SC-3000 1:18.94 1:19.54 2:38.48
2. TRNKA Petr 1FAS(2.) 20 E2-SC-2000 1:12.36<TR 1:13.46<TR 2:25.82
18. KRAKOVIČ Radek 1FAS(16.) 22 E2-SS-1400 1:26.43 1:28.68 2:55.11
7. NOVICKÝ Michal 1FAS(6.) 16 E2-SC-2000 1:17.27 1:18.07 2:35.34
 
End Race at 18:45
 
Absolute results
 
Rank Driver Series # Nation Team Class Car 100m 250m 956m 1-st RUN 100m 250m 956m 2-nd RUN RUN Gap
1. BENEŠ Miloš 1FAS(1.) 1 GMS Racingteam E2-SS-3000 Osella FA 30 4.01 8.77 30.15 1:09.40<TR 3.98 8.99 30.79 1:10.12<TR 2:19.52 v=134.17
2. TRNKA Petr 1FAS(2.) 20 ACCR CZECH TRNKA RACING TEAM E2-SC-2000 Ligier JS53 EVO2 LRM 4.05 8.99 31.86 1:12.36<TR 4.15 9.24 32.28 1:13.46<TR 2:25.82 +6.30
3. KOMÁREK David 1FAS(3.) 21 KRTZ motorsport Skupina 1 Mc F1 EVO 4.08 9.55 32.79 1:14.97<TR 4.08 9.41 32.85 1:15.62 2:30.59 +11.07
4. RYBNÍČEK Marek 1FAS(4.) 3 Nutrend ACCR Czech Team Skupina 2 Škoda Fabia R5 3.90 9.79 32.61 1:15.88 4.06 9.72 32.82 1:16.29 2:32.17 +12.65
5. MLEJNEK Aleš 1FAS(5.) 7 Aleš Mlejnek E2-SS-1400 Gloria C8F 4.28 9.46 33.20 1:16.64 4.24 9.56 33.44 1:17.65 2:34.29 +14.77
6. MADRIAN Ferdinand 0MREC(1.) 3 SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C+2000 Norma M20FC 4.50 9.99 33.81 1:17.75 4.36 9.87 33.54 1:17.40 2:35.15 +15.63
7. NOVICKÝ Michal 1FAS(6.) 16 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SC-2000 Ligier JS49 Honda 4.36 9.61 33.19 1:17.27 4.29 9.53 33.47 1:18.07 2:35.34 +15.82
8. NECKÁŘ Libor 1FAS(7.) 12 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SC-2000 Ligier JS53 EVO330 4.65 10.08 33.98 1:18.97 4.27 9.85 34.05 1:19.42 2:38.39 +18.87
9. ŠVORC Roman 1FAS(8.) 25 PGRace Czech Motorsport E2-SC-3000 Lucchiny P3 4.17 9.66 33.75 1:18.94 4.38 9.92 34.88 1:19.54 2:38.48 +18.96
10. CHUDOBA Zdeněk 1FAS(9.) 5 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SC-2000 Norma M20 F 4.32 10.31 35.09 1:21.25 4.22 10.25 35.44 1:20.84 2:42.09 +22.57
11. DĚDEK David 1FAS(10.) 23 Nutrend ACCR Czech Team E2-SC-2000 Norma M20FC 4.40 10.18 35.18 1:22.15 4.56 10.37 36.09 1:24.53 2:46.68 +27.16
12. KRÁČMAR Zdeněk 1FAS(11.) 6 AMK Ecce Homo Štěrnberk v ÚAMK E2-SC-1400 Demon Car CM 1000 4.28 9.69 34.55 1:22.22 4.35 9.92 35.93 1:25.10 2:47.32 +27.80
13. HLAVINKA Josef 1FAS(12.) 315 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 Tomis 99-04 4.58 10.12 35.58 1:22.85 4.76 10.33 36.02 1:25.39 2:48.24 +28.72
14. FILLOVA Kristyna 1FAS(13.) 96 KRTZ motorsport Skupina 2 Mitsubishi Black 9 4.18 10.03 34.91 1:24.18 4.29 10.07 35.30 1:24.46 2:48.64 +29.12
15. NOVÁK Marek 1FAS(14.) 336 Junior Moto Servis Sprint Car-600 Honda CBR-RR 600 4.29 10.13 36.48 1:26.98 4.26 9.76 36.10 1:26.50 2:53.48 +33.96
16. STUDENÝ Lukáš 1FAS(15.) 322 Alcore motorsport E2H-SS-1000 Formule Gloria 4.68 10.45 36.83 1:26.54 4.68 10.53 37.19 1:27.95 2:54.49 +34.97
17. ŽÁČEK Petr 0MREC(2.) 411 LEGENDY HA1+2000 Audi Sport Quattro S1 4.52 10.52 36.79 1:27.12 4.57 10.51 36.94 1:27.86 2:54.98 +35.46
18. KRAKOVIČ Radek 1FAS(16.) 22 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SS-1400 Fiks 09RK 4.94 11.03 37.58 1:26.43 4.70 10.63 38.39 1:28.68 2:55.11 +35.59
19. EDER Erich 0MREC(3.) 130 Erich Eder E1-2000 VW 2000 5.04 10.81 37.01 1:27.74 5.02 10.97 37.57 1:28.36 2:56.10 +36.58
20. DOHNÁLEK Josef 1FAS(17.) 14 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK Skupina 3 Citroen C2 VTS 5.36 11.41 38.21 1:28.63 5.22 11.00 37.72 1:28.44 2:57.07 +37.55
21. LOUBAL Lubomír 1FAS(18.) 37 Lubomír Loubal Skupina 4 VW Golf4 TDi DSG 5.32 11.30 37.48 1:27.67 5.93 11.88 38.18 1:29.56 2:57.23 +37.71
22. GYÖRGY Petr 0MREC(4.) 12 Advantage Motorsport Bruntál E2/C-1600 Formule König 4.47 10.37 36.89 1:30.12 4.45 10.16 36.23 1:28.60 2:58.72 +39.20
23. ŽÁČEK Michal 0MREC(5.) 6 Žáček E1+2000/2WD BMW 130i 5.25 10.97 38.12 1:29.31 5.24 10.88 37.88 1:29.66 2:58.97 +39.45
24. HORT Martin 1FAS(19.) 344 Martin Hort E1H-1600 Peugeot 106 5.54 11.34 38.25 1:29.52 5.58 11.65 39.11 1:30.02 2:59.54 +40.02
25. HLAVINKA Josef 1FAS(20.) 366 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-2000 Lotus Opel 4.54 10.66 36.43 1:28.84 4.48 10.07 36.65 1:31.31 3:00.15 +40.63
26. OŠMERA Jiří 1FAS(21.) 88 Pfeifer Motorsport s.r.o. Skupina 4 VW Scirocco 5.26 11.54 38.51 1:30.66 5.23 11.50 38.49 1:30.20 3:00.86 +41.34
27. DOBEŠ Václav 1FAS(22.) 370 Václav Dobeš E1H-1400 Škoda Favorit 5.43 11.55 38.87 1:31.14 5.39 11.40 38.42 1:30.05 3:01.19 +41.67
28. MOTÁLEK Milan 0MREC(6.) 326 Komvet racing S1+2000/4WD Mitsubishi LANCER VII 4.51 38.44 1:30.97 4.55 10.99 38.17 1:30.25 3:01.22 +41.70
29. MEIXNER Richard 1FAS(23.) 77 Richard Meixner Skupina 5 Renault Clio cup 5.64 12.28 39.80 1:31.14 5.52 11.68 39.31 1:31.06 3:02.20 +42.68
30. KOTEK Pavel 1FAS(24.) 73 AMK Ecce Homo v ÚAMK Skupina 2 BMW M3 5.47 11.68 40.14 1:31.53 5.30 11.45 39.34 1:31.20 3:02.73 +43.21
31. FILIPÍN Jiří 1FAS(25.) 302 Jiří Filipín E1H-1400 Suzuki Swift GTi 5.07 11.30 38.85 1:31.12 5.06 11.37 39.71 1:31.71 3:02.83 +43.31
32. BOHÁČ Milan 1FAS(26.) 398 Boháč Milan E1H-2000 Renault Clio 5.03 11.20 38.72 1:31.13 4.98 11.50 38.67 1:32.40 3:03.53 +44.01
33. KMÍNEK Zdeněk 1FAS(27.) 57 MJ Autosport Skupina 2 Lamborghini Gallardo GT3 4.58 11.25 38.58 1:30.42 4.47 11.49 39.46 1:33.44 3:03.86 +44.34
34. BEJDA Vojtěch 1FAS(28.) 341 Bejda Vojtěch E1H+2000/2WD Škoda Octavia Cup 5.55 11.72 40.65 1:32.91 5.38 11.52 39.54 1:31.29 3:04.20 +44.68
35. MÜLLER Lukáš 1FAS(29.) 355 Alcore motorsport E1H-2000 Škoda Octavia CUP 5.30 11.41 39.34 1:32.19 5.37 11.49 39.24 1:33.12 3:05.31 +45.79
36. KOPECEK Jiří 0MREC(7.) 38 AMK Ecce home Šternberk v UAMK E2/C-2000 Opel Lotus 2.0 4.68 10.96 39.20 1:32.26 4.61 10.70 38.53 1:33.39 3:05.65 +46.13
37. BORKOVEC David 0MREC(8.) 272 CarLab Drásov E1-2000 Skoda Fabia TDi 5.56 11.83 40.02 1:33.96 5.40 11.39 39.08 1:31.93 3:05.89 +46.37
38. PLEVA Martin 0MREC(9.) 160 AMK Vrbno pod Pradědem E1-1400 Škoda 100 5.17 11.04 38.78 1:33.26 5.18 11.03 38.69 1:32.67 3:05.93 +46.41
39. OSLADIL Jan 0MREC(10.) 21 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/C-2000 Formule Opel Lotus 4.70 10.57 37.39 1:33.85 4.58 10.57 37.43 1:32.76 3:06.61 +47.09
40. ŠEBESTA Pavel 0MREC(11.) 201 EXTRAVÝFUK Racing Team E1-1400 Suzuki Swift GTi 5.06 11.08 39.47 1:33.15 5.14 11.44 39.69 1:33.50 3:06.65 +47.13
41. MALÝ Jaromír 1FAS(30.) 61 MJ Autosport Skupina 4 Nissan 350 Z Fairlady 5.48 11.88 39.88 1:33.68 5.50 11.85 39.98 1:33.25 3:06.93 +47.41
42. ZMEŠKAL Miloš 1FAS(31.) 253 Miloš Zmeškal HA-K5-E9 Ralt RT 32 4.89 10.97 39.05 1:33.24 4.59 10.95 39.20 1:34.47 3:07.71 +48.19
43. MACEK Vojtěch 0MREC(12.) 150 Advantage Motorsport Bruntál E1-1600 Škoda 110 R 5.13 11.16 39.47 1:33.93 5.13 11.19 39.48 1:34.07 3:08.00 +48.48
44. ŽÁK Josef 0MREC(13.) 103 Žák E1-1400 Škoda Š100 5.05 10.96 39.58 1:34.48 5.20 11.11 39.77 1:34.79 3:09.27 +49.75
45. TÁBORSKÝ Radovan 1FAS(32.) 202 GMS Racing Team HA-K2-B3 Fiat 128 Rally 5.42 11.43 40.07 1:34.91 5.49 11.47 39.92 1:35.27 3:10.18 +50.66
46. PLUHAŘ Jindřich 1FAS(33.) 91 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK Skupina 5 Nissan Sunny 5.32 11.74 39.50 1:33.44 5.42 11.89 40.26 1:37.14 3:10.58 +51.06
47. SZABÓ Tamás 0MREC(14.) 146 TSz E1+2000/2WD BMW m3 5.16 11.58 40.01 1:36.69 5.79 11.92 40.43 1:34.18 3:10.87 +51.35
48. NASTOUPIL Lukaš 1FAS(34.) 399 Lukaš Nastoupil E1H-1600 Honda CRX 5.71 11.65 40.22 1:34.34 5.69 11.95 40.64 1:36.74 3:11.08 +51.56
49. HOMOLA Tomáš 0MREC(15.) 450 SPZ-Vysočina HA1+2000 BMW E30 5.39 11.63 40.47 1:37.19 5.60 11.72 40.48 1:35.49 3:12.68 +53.16
50. GAIDOŠ Miroslav 0MREC(16.) 59 Gaidoš E2/C-1600 Speed Car Gt 1000 R 4.82 11.26 40.18 1:36.99 4.84 10.99 40.00 1:35.82 3:12.81 +53.29
51. GRUNTORÁD František 0MREC(17.) 344 Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS 5.31 11.87 41.14 1:36.95 5.45 12.05 41.39 1:36.61 3:13.56 +54.04
52. ŠUSTR Miloslav 1FAS(35.) 325 Alcore motorsport E1H-1600 Škoda Favorit 5.53 11.73 40.62 1:36.20 5.62 12.02 41.82 1:39.59 3:15.79 +56.27
53. MACHOVÁ Tereza 1FAS(36.) 318 GMS Racing Team E1H-1400 Suzuki Swift 5.25 11.67 41.85 1:38.77 5.20 11.99 41.99 1:37.87 3:16.64 +57.12
54. ŠÁLEK Jan 1FAS(37.) 335 Alcore motorsport E2H-SS-1600 Estonia 21 5.12 11.42 40.39 1:38.70 5.25 11.53 40.36 1:38.13 3:16.83 +57.31
55. WINTER Jaroslav 1FAS(38.) 369 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Honda Civic 2,0 Type R 5.37 12.00 40.69 1:36.53 5.54 12.08 42.00 1:40.49 3:17.02 +57.50
56. STEJSKAL Bronislav 0MREC(18.) 222 Czech-Pro Motorsport E1-1400 Škoda Felicia Kit-Car 5.93 12.40 42.46 1:38.95 5.97 12.43 42.50 1:39.03 3:17.98 +58.46
57. TYKAL Petr 1FAS(39.) 233 SK INDUSTRIETECHNIK ACCR CZECH HA-K5-E3 MTX 1-03 4.98 10.98 39.97 1:36.92 4.92 11.02 41.63 1:41.46 3:18.38 +58.86
58. DORINSKÝ Lukas 0MREC(19.) 409 Star racing team HA1-2000 VW golf mk2 6.05 12.46 42.51 1:40.13 5.78 12.12 41.54 1:38.48 3:18.61 +59.09
59. HAVIGER Milan 0MREC(20.) 202 Haviger Motors E1-2000 Honda Type R 5.62 11.92 40.77 1:38.49 5.71 12.38 42.19 1:40.32 3:18.81 +59.29
61. HEDA Jiří 1FAS(40.) 300 Alcore motorsport E2H-SC-2000 Lola 598 5.47 11.84 40.86 1:39.93 5.52 11.60 40.72 1:40.06 3:19.99 +1:00.47
60. KRÁLÍK Adam 0MREC(21.) 355 Králíkteam S1-1600 Citroen Saxo VTS 5.68 12.35 42.39 1:40.50 5.67 12.26 41.81 1:39.49 3:19.99 +1:00.47
62. HEJL Vladimír 1FAS(41.) 356 Alcore motorsport E1H-2000 Škoda Octavia CUP 5.68 12.04 42.69 1:40.12 5.74 12.03 42.52 1:40.08 3:20.20 +1:00.68
63. HURY Radek 0MREC(22.) 369 HaD Racing S1+2000/2WD Ford Focus ST 5.90 12.39 41.53 1:37.31 41.36 1:43.08 3:20.39 +1:00.87
64. HAIDN Franz 0MREC(23.) 410 MSC Mühlbach HA1+2000 BMW E30 325ix 5.34 11.65 42.09 1:41.42 5.26 11.50 42.33 1:39.58 3:21.00 +1:01.48
65. SCHÜTZ Thomas 0MREC(24.) 521 MSC Mühlbach HA1-K-1600 Renault 5 Alpine 5.92 12.32 42.52 1:40.72 5.81 12.12 42.50 1:40.51 3:21.23 +1:01.71
66. ŠPILKA Michal 1FAS(42.) 333 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1400 Škoda Felicia pick-up Fre 5.66 12.17 42.49 1:41.73 5.68 12.10 42.35 1:42.42 3:24.15 +1:04.63
67. DOUBEK Luděk 0MREC(25.) 310 HaD Racing S1+2000/2WD Ford Focus ST 5.77 12.57 44.03 1:42.70 5.85 12.56 43.45 1:41.53 3:24.23 +1:04.71
68. STEJSKAL Milan 1FAS(43.) 240 GMS Racing Team HA-K4-D5 Lada VFTS 5.70 12.16 42.32 1:41.05 5.89 12.47 43.48 1:43.22 3:24.27 +1:04.75
69. BORKOVEC Jiri 0MREC(26.) 333 Namest nad Oslavou S1+2000/2WD Skoda Octavia RS 5.61 12.72 43.05 1:41.56 5.61 12.79 43.84 1:43.09 3:24.65 +1:05.13
70. BENŠ Radim 1FAS(44.) 373 Radim Benš E2H-SS-1400 Formule König 8.16 15.52 45.07 1:43.32 5.22 12.05 42.07 1:42.41 3:25.73 +1:06.21
71. HORNÍČEK Filip 0MREC(27.) 250 F.H. Racing E1-1400 Škoda Felicia 5.79 12.29 43.31 1:43.49 5.75 12.38 43.24 1:42.67 3:26.16 +1:06.64
72. KOZAR Yevhen 1FAS(45.) 30 Yevhen Kozar Skupina 4 Renault Megane RS 5.69 12.58 43.23 1:42.12 5.60 12.68 43.48 1:44.13 3:26.25 +1:06.73
73. VAVROCH Petr 0MREC(28.) 227 HURICANE MOTORSPORT TEAM E1-1400 Volkswagen POLO FOX 5.32 11.93 46.11 1:44.90 5.46 11.96 42.30 1:41.80 3:26.70 +1:07.18
74. MÜLLER Michal 1FAS(46.) 334 Alcore motorsport E1H-1400 Škoda 100 5.15 11.76 41.90 1:42.82 5.10 11.55 42.38 1:44.14 3:26.96 +1:07.44
75. KOPEČEK Pavel 1FAS(47.) 388 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 Mtx 1-02 Formule Easter 5.29 11.81 42.21 1:41.40 5.26 12.28 43.75 1:46.89 3:28.29 +1:08.77
76. DOBRÝ Petr 0MREC(29.) 122 Metalbend E1+2000/2WD BMW Compact 6.01 12.41 43.73 1:44.15 6.06 12.50 43.69 1:44.79 3:28.94 +1:09.42
77. SLOVÁČEK Michal 0MREC(30.) 9 LRT-Slomak E1-2000 Honda Civic Type R 5.44 11.37 58.57 1:56.08 5.62 11.75 40.51 1:33.32 3:29.40 +1:09.88
78. PODMAJERSKY Vladimir 0MREC(31.) 206 VP Racing E1-2000 Peugeot 206 RC 6.06 12.69 44.30 1:47.86 6.04 12.54 42.69 1:41.69 3:29.55 +1:10.03
79. ČEPIČKA Vlastimil 0MREC(32.) 302 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK S1+2000/4WD Mitsubishi Evo X 4.57 11.37 39.32 1:55.46 4.54 11.00 39.29 1:35.01 3:30.47 +1:10.95
80. SIKORA Miroslav 0MREC(33.) 233 R.D.L. Servis E1-1600 Škoda Felicia 5.87 12.41 43.44 1:46.01 5.78 12.18 43.33 1:44.62 3:30.63 +1:11.11
81. OSLADIL Jan 1FAS(48.) 306 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Pickup Freestyle 5.49 11.88 41.50 1:42.10 5.53 12.00 42.87 1:49.01 3:31.11 +1:11.59
83. ORAVEC David 0MREC(34.) 111 Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia 5.75 12.34 44.18 1:46.32 5.74 12.56 43.83 1:44.97 3:31.29 +1:11.77
82. FURIŠ Pavel 1FAS(49.) 374 Alcore Motorsport E1H-2000 Peugeot 205 Mi 16 5.98 12.55 44.58 1:47.27 6.25 13.03 44.24 1:44.02 3:31.29 +1:11.77
84. HRADIL Vladimír 1FAS(50.) 350 Vladimír Hradil E1H-1400 Škoda 110R 5.75 12.30 44.13 1:46.23 6.44 13.04 44.77 1:46.87 3:33.10 +1:13.58
85. HIMMER Petr 1FAS(51.) 330 Alcore motorsport E1H-1400 Škoda 130LR 5.71 12.50 44.99 1:46.64 5.69 12.48 44.36 1:46.65 3:33.29 +1:13.77
86. SLÁDEK Lukáš 0MREC(35.) 158 Lukas E1-2000 Peugeot 206GTI 6.35 13.19 45.67 1:48.81 6.31 13.28 45.50 1:48.90 3:37.71 +1:18.19
87. KONFAL Pavel 0MREC(36.) 406 AMK Vrbno pod Pradědem HA1-2000 Opel Kadet 6.21 13.20 46.08 1:48.01 5.91 12.87 46.73 1:49.79 3:37.80 +1:18.28
88. FURIŠ Filip 0MREC(37.) 412 Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI 6.17 13.07 46.86 1:51.82 6.16 12.83 45.91 1:49.58 3:41.40 +1:21.88
89. CHMELÍK Martin 1FAS(52.) 251 Martin Chmelík HA-K5-E2 MTX 1-01 6.61 13.87 47.53 1:50.93 6.68 14.02 46.92 1:50.58 3:41.51 +1:21.99
90. NEUBAUER Herbert 0MREC(38.) 541 Historic Racing Team Austria HA1-K+1600 Lancia Delta Integrale 16 5.78 12.60 44.85 1:51.11 5.40 12.08 44.20 1:51.33 3:42.44 +1:22.92
91. FURIŠ Karel 0MREC(39.) 470 Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI 6.23 13.34 46.86 1:51.54 6.39 13.45 46.82 1:53.03 3:44.57 +1:25.05
92. KLČ Miroslav 0MREC(40.) 414 Motorsport Klč HA1-2000 Opel Kadet Gsi 5.77 12.96 45.56 1:55.94 5.89 13.41 47.16 1:53.36 3:49.30 +1:29.78
93. MÁLKOVÁ Simona 1FAS(53.) 211 Simona Málková HA-K4-D5 Honda Civic VTEC 5.89 12.97 46.63 1:54.00 6.16 13.79 49.74 1:58.38 3:52.38 +1:32.86
94. JANSA Emil 0MREC(41.) 500 Avion Team HA1-K-1300 Fiat 127 sport 6.52 14.04 49.14 1:58.75 6.76 14.04 48.04 1:54.91 3:53.66 +1:34.14
95. MESÁROŠ Ján 0MREC(42.) 501 MEŠI HA1-K-1300 Škoda 120S 6.60 13.93 49.21 1:58.69 6.34 13.51 48.03 1:57.89 3:56.58 +1:37.06
96. MELŠA Michal 0MREC(43.) 234 TRT Polička E1-1600 Toyota MR2 5.85 13.78 53.31 2:11.38 6.43 14.71 57.72 2:36.93 4:48.31 +2:28.79
JANÍK Václav 1FAS 2 Nutrend ACCR Czech Team E2-SC-3000 Norma M20FC Turbo 4.33 9.31 31.03 1:10.67<TR - DNS - - DNF -
BOKŮVKA Martin 1FAS 301 Martin E1H+2000/2WD BMW E30 5.24 11.30 38.87 1:32.20 5.13 11.13 38.69 - DNF - - DNF -
DRONG Pavel 0MREC 105 Pavel Drong E1-1400 Suzuki Swift GTI 5.92 13.04 43.27 - DNF - - DNS - - DNF -
TOMAN Martin 0MREC 220 MKT Sítotisk Tomanovi E1-1400 Škoda Felicia FST - DNS - - DNS - - DNF -
KAWULOK Jiří 0MREC 121 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1+2000/2WD BMW E30 - DNS - - DNS - - DNF -
VYMĚTAL Lubomír 1FAS 359 Lubomír Vymětal E1H+2000/2WD BMW M3 E46 5.49 11.67 38.66 1:37.92 - DNS - - DNF -
 
Time Icon Event
18:49:29 Dnešné preteky sú ukončené; dovidenia zajtra
18:45:41 II. súť. jazda je ukončená
18:23:41 Pokračujeme
17:55:07 Št. č. 333 a 399 budú mať opravnú jazdu
17:33:29 Havária št. č. 301 (pretekár OK)
17:24:05 Štartujú vozidlá MČR
15:58:33 Prvé vozidlo MREC na trati