On-line results
 
Vrbenský vrch, Vrbno p. Pradědem, 05.07.2020 - Competition - Run 2
 
 
 
 
 
Last 5 in Finish
 
Rank Driver Series # Nation Class 1-st RUN 2-nd RUN RUN
1. BENEŠ Miloš 1FAS(1.) 1 E2-SS-3000 1:07.68<TR 1:09.43<TR 2:17.11
9. ŠVORC Roman 1FAS(8.) 25 E2-SC-3000 1:19.16 1:18.05 2:37.21
2. TRNKA Petr 1FAS(2.) 20 E2-SC-2000 1:11.87<TR 1:11.93<TR 2:23.80
10. DĚDEK David 1FAS(9.) 23 E2-SC-2000 1:19.35 1:20.43 2:39.78
6. NECKÁŘ Libor 1FAS(5.) 12 E2-SC-2000 1:16.30 1:16.01 2:32.31
 
End Race at 17:25
 
Absolute results
 
Rank Driver Series # Nation Team Class Car 100m 250m 956m 1-st RUN 100m 250m 956m 2-nd RUN RUN Gap
1. BENEŠ Miloš 1FAS(1.) 1 GMS Racingteam E2-SS-3000 Osella FA 30 4.11 8.99 29.78 1:07.68<TR 4.28 9.15 30.18 1:09.43<TR 2:17.11 v=136.53
2. TRNKA Petr 1FAS(2.) 20 ACCR CZECH TRNKA RACING TEAM E2-SC-2000 Ligier JS53 EVO2 LRM 4.17 9.09 31.42 1:11.87<TR 4.17 9.10 31.44 1:11.93<TR 2:23.80 +6.69
3. KOMÁREK David 1FAS(3.) 21 KRTZ motorsport Skupina 1 Mc F1 EVO 4.41 9.59 32.12 1:12.54<TR 4.23 9.39 31.53 1:11.78<TR 2:24.32 +7.21
4. RYBNÍČEK Marek 1FAS(4.) 3 Nutrend ACCR Czech Team Skupina 2 Škoda Fabia R5 3.92 9.41 32.21 1:15.00<TR 4.01 9.49 32.25 1:14.49<TR 2:29.49 +12.38
5. MADRIAN Ferdinand 0MREC(1.) 3 SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C+2000 Norma M20FC 4.43 32.79 1:15.91 4.34 9.74 32.54 1:15.56 2:31.47 +14.36
6. NECKÁŘ Libor 1FAS(5.) 12 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SC-2000 Ligier JS53 EVO330 4.18 9.62 33.11 1:16.30 4.15 9.65 33.31 1:16.01 2:32.31 +15.20
7. NOVICKÝ Michal 1FAS(6.) 16 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SC-2000 Ligier JS49 Honda 4.49 9.57 32.99 1:17.09 4.58 9.65 33.18 1:17.27 2:34.36 +17.25
8. CHUDOBA Zdeněk 1FAS(7.) 5 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SC-2000 Norma M20 F 4.25 9.97 33.88 1:17.87 4.50 10.29 34.67 1:18.57 2:36.44 +19.33
9. ŠVORC Roman 1FAS(8.) 25 PGRace Czech Motorsport E2-SC-3000 Lucchiny P3 4.14 9.65 33.62 1:19.16 4.16 9.69 33.77 1:18.05 2:37.21 +20.10
10. DĚDEK David 1FAS(9.) 23 Nutrend ACCR Czech Team E2-SC-2000 Norma M20FC 4.41 9.80 34.26 1:19.35 4.39 9.75 34.87 1:20.43 2:39.78 +22.67
11. FILLOVA Kristyna 1FAS(10.) 96 KRTZ motorsport Skupina 2 Mitsubishi Black 9 4.28 9.85 34.63 1:21.32 4.52 10.21 34.73 1:21.26 2:42.58 +25.47
12. KRÁČMAR Zdeněk 1FAS(11.) 6 AMK Ecce Homo Štěrnberk v ÚAMK E2-SC-1400 Demon Car CM 1000 4.36 9.73 34.43 1:21.80 4.52 10.02 35.37 1:23.39 2:45.19 +28.08
13. STUDENÝ Lukáš 1FAS(12.) 322 Alcore motorsport E2H-SS-1000 Formule Gloria 4.82 10.72 37.37 1:26.01 4.72 10.36 36.28 1:24.47 2:50.48 +33.37
14. NOVÁK Marek 1FAS(13.) 336 Junior Moto Servis Sprint Car-600 Honda CBR-RR 600 4.41 9.81 35.64 1:25.24 4.39 9.83 35.51 1:25.64 2:50.88 +33.77
15. DOHNÁLEK Josef 1FAS(14.) 14 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK Skupina 3 Citroen C2 VTS 5.24 10.71 36.55 1:25.60 5.24 10.64 36.72 1:26.19 2:51.79 +34.68
16. KRAKOVIČ Radek 1FAS(15.) 22 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SS-1400 Fiks 09RK 5.16 10.99 37.27 1:25.48 4.85 10.53 37.21 1:26.61 2:52.09 +34.98
17. GYÖRGY Petr 0MREC(2.) 12 Advantage Motorsport Bruntál E2/C-1600 Formule König 35.51 1:26.28 4.43 9.85 35.60 1:27.30 2:53.58 +36.47
18. ŽÁČEK Petr 0MREC(3.) 411 LEGENDY HA1+2000 Audi Sport Quattro S1 37.37 1:27.72 4.62 10.52 37.09 1:26.58 2:54.30 +37.19
19. LOUBAL Lubomír 1FAS(16.) 37 Lubomír Loubal Skupina 4 VW Golf4 TDi DSG 5.41 11.50 37.35 1:27.59 5.40 36.90 1:26.89 2:54.48 +37.37
20. EDER Erich 0MREC(4.) 130 Erich Eder E1-2000 VW 2000 5.21 37.70 1:28.91 5.30 10.90 37.27 1:27.01 2:55.92 +38.81
21. MOTÁLEK Milan 0MREC(5.) 326 Komvet racing S1+2000/4WD Mitsubishi LANCER VII 37.24 1:27.58 38.01 1:28.75 2:56.33 +39.22
22. KMÍNEK Zdeněk 1FAS(17.) 57 MJ Autosport Skupina 2 Lamborghini Gallardo GT3 4.52 11.21 38.13 1:29.42 4.55 11.02 1:27.11 2:56.53 +39.42
23. HORT Martin 1FAS(18.) 344 Martin Hort E1H-1600 Peugeot 106 5.58 11.56 38.13 1:28.39 5.50 11.54 38.26 1:28.52 2:56.91 +39.80
24. VYMĚTAL Lubomír 1FAS(19.) 359 Lubomír Vymětal E1H+2000/2WD BMW M3 E46 5.22 11.20 37.90 1:28.66 5.10 38.77 1:28.60 2:57.26 +40.15
25. OŠMERA Jiří 1FAS(20.) 88 Pfeifer Motorsport s.r.o. Skupina 4 VW Scirocco 5.29 11.68 38.42 1:29.17 5.32 11.68 38.05 1:28.65 2:57.82 +40.71
26. BEJDA Vojtěch 1FAS(21.) 341 Bejda Vojtěch E1H+2000/2WD Škoda Octavia Cup 5.48 11.74 39.21 1:29.18 5.56 11.74 1:29.32 2:58.50 +41.39
27. FILIPÍN Jiří 1FAS(22.) 302 Jiří Filipín E1H-1400 Suzuki Swift GTi 5.18 11.18 37.93 1:29.20 5.18 11.28 38.41 1:29.60 2:58.80 +41.69
28. KOTEK Pavel 1FAS(23.) 73 AMK Ecce Homo v ÚAMK Skupina 2 BMW M3 5.58 11.48 38.95 1:30.02 5.40 11.42 38.70 1:28.89 2:58.91 +41.80
29. ŽÁČEK Michal 0MREC(6.) 6 Žáček E1+2000/2WD BMW 130i 5.35 38.25 1:29.91 5.43 11.02 38.01 1:29.30 2:59.21 +42.10
30. BOHÁČ Milan 1FAS(24.) 398 Boháč Milan E1H-2000 Renault Clio 4.96 11.12 37.66 1:29.20 5.10 11.29 38.43 1:31.54 3:00.74 +43.63
31. BORKOVEC David 0MREC(7.) 272 CarLab Drásov E1-2000 Skoda Fabia TDi 5.62 38.96 1:30.49 5.53 11.47 38.93 1:30.47 3:00.96 +43.85
32. ZMEŠKAL Miloš 1FAS(25.) 253 Miloš Zmeškal HA-K5-E9 Ralt RT 32 4.65 10.82 38.13 1:30.15 4.95 10.84 38.01 1:31.14 3:01.29 +44.18
33. KOPECEK Jiří 0MREC(8.) 38 AMK Ecce home Šternberk v UAMK E2/C-2000 Opel Lotus 2.0 4.68 37.87 1:29.97 4.80 11.20 38.87 1:31.55 3:01.52 +44.41
34. MEIXNER Richard 1FAS(26.) 77 Richard Meixner Skupina 5 Renault Clio cup 5.69 40.00 1:30.96 5.70 11.89 39.44 1:30.85 3:01.81 +44.70
35. MALÝ Jaromír 1FAS(27.) 61 MJ Autosport Skupina 4 Nissan 350 Z Fairlady 5.52 11.74 39.41 1:31.12 5.55 11.60 39.23 1:31.18 3:02.30 +45.19
36. OSLADIL Jan 0MREC(9.) 21 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/C-2000 Formule Opel Lotus 37.21 1:31.16 4.83 10.68 36.84 1:31.17 3:02.33 +45.22
37. ŠEBESTA Pavel 0MREC(10.) 201 EXTRAVÝFUK Racing Team E1-1400 Suzuki Swift GTi 5.48 39.88 1:31.76 5.22 11.51 39.40 1:31.22 3:02.98 +45.87
38. PLEVA Martin 0MREC(11.) 160 AMK Vrbno pod Pradědem E1-1400 Škoda 100 5.46 38.97 1:32.51 5.42 11.33 38.87 1:32.22 3:04.73 +47.62
39. MÜLLER Lukáš 1FAS(28.) 355 Alcore motorsport E1H-2000 Škoda Octavia CUP 5.42 11.46 39.24 1:32.41 5.49 11.59 39.56 1:32.85 3:05.26 +48.15
40. PLUHAŘ Jindřich 1FAS(29.) 91 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK Skupina 5 Nissan Sunny 5.45 11.64 39.36 1:32.80 5.56 11.97 39.48 1:33.13 3:05.93 +48.82
41. MACHOVÁ Tereza 1FAS(30.) 318 GMS Racing Team E1H-1400 Suzuki Swift 5.38 11.59 40.10 1:32.87 6.18 12.30 40.37 1:33.15 3:06.02 +48.91
42. ŽÁK Josef 0MREC(12.) 103 Žák E1-1400 Škoda Š100 39.38 1:33.61 5.17 11.03 39.16 1:33.41 3:07.02 +49.91
43. NASTOUPIL Lukaš 1FAS(31.) 399 Lukaš Nastoupil E1H-1600 Honda CRX 5.87 11.81 39.85 1:33.81 5.92 11.91 39.61 1:33.38 3:07.19 +50.08
44. BENŠ Radim 1FAS(32.) 373 Radim Benš E2H-SS-1400 Formule König 5.24 11.48 39.52 1:33.15 5.16 39.54 1:34.21 3:07.36 +50.25
45. TÁBORSKÝ Radovan 1FAS(33.) 202 GMS Racing Team HA-K2-B3 Fiat 128 Rally 5.71 11.61 39.48 1:33.77 5.71 11.57 39.52 1:34.46 3:08.23 +51.12
46. ČEPIČKA Vlastimil 0MREC(13.) 302 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK S1+2000/4WD Mitsubishi Evo X 39.36 1:34.77 4.68 11.48 39.33 1:33.83 3:08.60 +51.49
47. MACEK Vojtěch 0MREC(14.) 150 Advantage Motorsport Bruntál E1-1600 Škoda 110 R 39.13 1:33.69 5.22 11.37 39.88 1:35.07 3:08.76 +51.65
48. KAWULOK Jiří 0MREC(15.) 121 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1+2000/2WD BMW E30 5.32 40.25 1:34.56 5.28 11.52 40.30 1:34.48 3:09.04 +51.93
49. ŠUSTR Miloslav 1FAS(34.) 325 Alcore motorsport E1H-1600 Škoda Favorit 5.54 11.37 39.54 1:34.66 11.40 39.49 1:34.51 3:09.17 +52.06
50. ŠÁLEK Jan 1FAS(35.) 335 Alcore motorsport E2H-SS-1600 Estonia 21 5.15 11.20 40.25 1:35.60 5.14 11.24 39.55 1:35.86 3:11.46 +54.35
51. HAVIGER Milan 0MREC(16.) 202 Haviger Motors E1-2000 Honda Type R 5.83 41.17 1:35.83 5.69 12.06 40.72 1:35.80 3:11.63 +54.52
52. WINTER Jaroslav 1FAS(36.) 369 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Honda Civic 2,0 Type R 5.69 12.27 41.54 1:35.97 5.72 12.57 41.35 1:36.55 3:12.52 +55.41
53. TYKAL Petr 1FAS(37.) 233 SK INDUSTRIETECHNIK ACCR CZECH HA-K5-E3 MTX 1-03 5.16 11.31 40.17 1:36.04 5.13 11.12 40.76 1:37.04 3:13.08 +55.97
54. HEDA Jiří 1FAS(38.) 300 Alcore motorsport E2H-SC-2000 Lola 598 5.58 11.71 40.59 1:37.30 5.67 11.94 41.05 1:37.87 3:15.17 +58.06
55. HAIDN Franz 0MREC(17.) 410 MSC Mühlbach HA1+2000 BMW E30 325ix 41.63 1:38.24 5.49 11.88 41.52 1:37.97 3:16.21 +59.10
56. DORINSKÝ Lukas 0MREC(18.) 409 Star racing team HA1-2000 VW golf mk2 6.01 41.52 1:38.00 6.00 12.22 41.66 1:38.53 3:16.53 +59.42
57. HURY Radek 0MREC(19.) 369 HaD Racing S1+2000/2WD Ford Focus ST 41.28 1:37.31 6.31 13.21 43.24 1:39.54 3:16.85 +59.74
58. HEJL Vladimír 1FAS(39.) 356 Alcore motorsport E1H-2000 Škoda Octavia CUP 5.96 42.20 1:39.13 5.88 11.99 42.04 1:38.73 3:17.86 +1:00.75
59. STEJSKAL Bronislav 0MREC(20.) 222 Czech-Pro Motorsport E1-1400 Škoda Felicia Kit-Car 42.90 1:39.71 5.97 12.29 41.94 1:39.07 3:18.78 +1:01.67
60. KRÁLÍK Adam 0MREC(21.) 355 Králíkteam S1-1600 Citroen Saxo VTS 5.75 42.51 1:39.81 5.89 12.44 42.47 1:39.34 3:19.15 +1:02.04
61. STEJSKAL Milan 1FAS(40.) 240 GMS Racing Team HA-K4-D5 Lada VFTS 5.85 12.21 42.65 1:40.26 5.77 12.21 42.02 1:39.10 3:19.36 +1:02.25
62. FURIŠ Pavel 1FAS(41.) 374 Alcore Motorsport E1H-2000 Peugeot 205 Mi 16 6.31 12.83 42.93 1:40.59 6.00 12.35 42.11 1:39.40 3:19.99 +1:02.88
63. ŠPILKA Michal 1FAS(42.) 333 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1400 Škoda Felicia pick-up Fre 5.72 12.09 41.56 1:40.59 5.65 12.25 42.29 1:40.52 3:21.11 +1:04.00
64. VAVROCH Petr 0MREC(22.) 227 HURICANE MOTORSPORT TEAM E1-1400 Volkswagen POLO FOX 42.31 1:41.33 5.60 12.04 41.69 1:39.86 3:21.19 +1:04.08
65. KOZAR Yevhen 1FAS(43.) 30 Yevhen Kozar Skupina 4 Renault Megane RS 5.93 12.56 44.82 1:43.33 5.91 12.45 41.35 1:37.94 3:21.27 +1:04.16
66. OSLADIL Jan 1FAS(44.) 306 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Pickup Freestyle 5.65 11.91 41.23 1:39.63 5.66 41.65 1:41.70 3:21.33 +1:04.22
67. MÜLLER Michal 1FAS(45.) 334 Alcore motorsport E1H-1400 Škoda 100 5.83 12.49 42.62 1:41.92 5.42 11.91 41.89 1:40.29 3:22.21 +1:05.10
68. PODMAJERSKY Vladimir 0MREC(23.) 206 VP Racing E1-2000 Peugeot 206 RC 6.01 43.41 1:42.61 5.82 12.25 42.05 1:41.25 3:23.86 +1:06.75
69. SCHÜTZ Thomas 0MREC(24.) 521 MSC Mühlbach HA1-K-1600 Renault 5 Alpine 43.11 1:41.79 6.19 12.76 43.57 1:42.84 3:24.63 +1:07.52
70. DOUBEK Luděk 0MREC(25.) 310 HaD Racing S1+2000/2WD Ford Focus ST 43.87 1:42.73 1:42.50 3:25.23 +1:08.12
71. HRADIL Vladimír 1FAS(46.) 350 Vladimír Hradil E1H-1400 Škoda 110R 6.01 12.60 44.14 1:45.20 5.86 12.42 43.28 1:45.20 3:30.40 +1:13.29
72. KONFAL Pavel 0MREC(26.) 406 AMK Vrbno pod Pradědem HA1-2000 Opel Kadet 6.00 44.70 1:46.31 6.05 12.76 44.71 1:46.21 3:32.52 +1:15.41
73. SIKORA Miroslav 0MREC(27.) 233 R.D.L. Servis E1-1600 Škoda Felicia 5.96 43.66 1:45.88 5.90 12.89 44.29 1:46.65 3:32.53 +1:15.42
74. CHMELÍK Martin 1FAS(47.) 251 Martin Chmelík HA-K5-E2 MTX 1-01 6.52 13.47 45.34 1:46.38 6.31 13.08 44.92 1:46.62 3:33.00 +1:15.89
75. NEUBAUER Herbert 0MREC(28.) 541 Historic Racing Team Austria HA1-K+1600 Lancia Delta Integrale 16 5.46 44.98 1:48.35 5.56 12.49 44.00 1:47.45 3:35.80 +1:18.69
76. TOMAN Martin 0MREC(29.) 220 MKT Sítotisk Tomanovi E1-1400 Škoda Felicia FST 5.89 44.84 1:47.00 6.09 13.02 45.38 1:49.37 3:36.37 +1:19.26
77. SLÁDEK Lukáš 0MREC(30.) 158 Lukas E1-2000 Peugeot 206GTI 45.66 1:48.53 6.11 12.91 45.56 1:47.89 3:36.42 +1:19.31
78. FURIŠ Filip 0MREC(31.) 412 Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI 46.23 1:50.75 6.26 12.65 44.81 1:47.64 3:38.39 +1:21.28
79. FURIŠ Karel 0MREC(32.) 470 Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI 45.89 1:51.17 6.36 45.94 1:50.21 3:41.38 +1:24.27
80. KLČ Miroslav 0MREC(33.) 414 Motorsport Klč HA1-2000 Opel Kadet Gsi 47.04 1:53.29 5.83 13.23 47.46 1:54.60 3:47.89 +1:30.78
81. ORAVEC David 0MREC(34.) 111 Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia 5.94 43.52 1:43.03 6.00 12.61 51.00 2:05.66 3:48.69 +1:31.58
82. MÁLKOVÁ Simona 1FAS(48.) 211 Simona Málková HA-K4-D5 Honda Civic VTEC 6.75 14.55 49.10 1:56.65 6.47 13.98 48.99 1:55.26 3:51.91 +1:34.80
83. MESÁROŠ Ján 0MREC(35.) 501 MEŠI HA1-K-1300 Škoda 120S 6.48 48.20 1:56.74 6.71 13.86 48.58 1:57.33 3:54.07 +1:36.96
84. JANSA Emil 0MREC(36.) 500 Avion Team HA1-K-1300 Fiat 127 sport 6.64 48.45 1:57.47 6.65 13.92 48.99 1:57.22 3:54.69 +1:37.58
MLEJNEK Aleš 1FAS 7 Aleš Mlejnek E2-SS-1400 Gloria C8F 4.20 9.28 32.49 1:15.41 4.21 9.20 - DNF - - DNF -
VAVŘINEC Tomáš 1FAS 19 ACCR Czech CRC Team Skupina 3 Mitsubishi EVO IX 4.20 10.13 35.30 1:23.46 - DNF - - DNF -
SLOVÁČEK Michal 0MREC 9 LRT-Slomak E1-2000 Honda Civic Type R 5.61 39.54 1:30.72 - DNF - - DNF -
HORNÍČEK Filip 0MREC 250 F.H. Racing E1-1400 Škoda Felicia 5.99 43.22 1:43.09 5.96 12.52 42.77 - DNF - - DNF -
MELŠA Michal 0MREC 234 TRT Polička E1-1600 Toyota MR2 - DNS - - DNS - - DNF -
GAIDOŠ Miroslav 0MREC 59 Gaidoš E2/C-1600 Speed Car Gt 1000 R - DNS - - DNS - - DNF -
DOBRÝ Petr 0MREC 122 Metalbend E1+2000/2WD BMW Compact - DNS - - DNS - - DNF -
HLAVINKA Josef 1FAS 366 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-2000 Lotus Opel 4.46 9.89 35.14 1:24.53 - DNS - - DNF -
HIMMER Petr 1FAS 330 Alcore motorsport E1H-1400 Škoda 130LR 5.83 12.66 44.87 1:46.26 - DNS - - DNF -
GRUNTORÁD František 0MREC 344 Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS 5.44 40.28 1:38.27 - DNS - - DNF -
HOMOLA Tomáš 0MREC 450 SPZ-Vysočina HA1+2000 BMW E30 40.14 1:35.04 - DNS - - DNF -
DOBEŠ Václav 1FAS 370 Václav Dobeš E1H-1400 Škoda Favorit 38.41 - DNF - - DNS - - DNF -
KOPEČEK Pavel 1FAS 388 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 Mtx 1-02 Formule Easter - DNF - - DNS - - DNF -
HLAVINKA Josef 1FAS 315 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 Tomis 99-04 - DNS - - DNS - - DNF -
BORKOVEC Jiri 0MREC 333 Namest nad Oslavou S1+2000/2WD Skoda Octavia RS - DNS - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Event
17:23:48 II. súť. jazda je ukončená
17:17:49 Pokračujeme
16:45:01 Havária št. č. 7 (pretekár OK)
16:33:23 Št. č. 19 ostál stáť po štarte
16:13:56 Štartujeme vozidlá MČR
15:12:14 Št. č. 272, 220, 201 a 541 budú mať opravnú jazdu
15:11:33 Št. č. 250 odstupuje pre poruchu
15:01:57 Št. č. 9 odstavilo krátko po štarte
14:55:02 Prvé vozidlo MREC na trati