On-line results
'
 
22. Slovácký kopec - X. Memoriál Stanislava Firtla, Násedlovice (CZ), 25.07.2020 - Competition - Run 2
 
 
 
 
 
Last 5 in Finish
 
Rank Driver Series # Nation Class 1-st RUN 2-nd RUN RUN
102. KOZMANN Oliver 2AS(39.) 703 AS-E1-1400 2:43.97 1:38.18 4:22.15
99. MASÁR Radovan 2AS(36.) 709 AS-E1-1600 2:29.93 1:38.97 4:08.90
89. BARTOŠ Miroslav 2AS(28.) 767 AS-E1-2000 1:43.56 1:42.98 3:26.54
37. PIENČÍK Jaroslav 2AS(4.) 765 AS-E1-1600 1:22.59 1:23.89 2:46.48
98. GRUNTORÁD Faňa 2AS(35.) 601 AS-S1+2000/2WD 2:12.81 1:37.65 3:50.46
 
End Race at 18:58
Official Results - Maverick Rescue Eurocup 2020
Official Results - MRS Trophy 2020
 
Absolute results
 
Rank Driver Series # Nation Team Class Car 50m 100m 1600m 1-st RUN 50m 100m 1600m 2-nd RUN RUN Gap
1. KOMÁREK David 0MREC(1.) 188 KRTZ motorsport E1+2000/2WD Mc F1 EVO 3.14 4.43 44.52 58.16 3.81 5.27 52.97 1:09.08 2:07.24 v=125.05
2. MADRIAN Ferdinand 0MREC(2.) 3 SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C+2000 Norma M20FC 3.24 4.58 46.25 1:00.42 3.90 5.51 55.43 1:12.54 2:12.96 +5.72
3. FILLOVA Kristýna 0MREC(3.) 196 KRTZ Motorsport E1+2000/4WD Mitsubishi Black 9 2.91 4.24 50.83 1:07.18 3.25 4.63 55.07 1:11.94 2:19.12 +11.88
4. PROMOK Stefan 0MREC(4.) 107 Drift Team Pongau E1+2000/4WD Mitsubishi EVO8 2.87 4.20 48.66 1:04.38 3.72 5.20 59.10 1:18.26 2:22.64 +15.40
5. RUTTER Christian 0MREC(5.) 99 Rutter Christian HA2 PRC S2000 3.17 4.75 52.25 1:08.57 3.64 5.35 57.48 1:15.46 2:24.03 +16.79
6. ŽÁČEK Petr 0MREC(6.) 411 LEGENDY HA1+2000 Audi Sport Quattro S1 3.03 4.68 53.55 1:10.24 3.21 4.84 58.12 1:16.04 2:26.28 +19.04
7. KOLBÁBEK Radek 0MREC(7.) 7 LRT-Profi-Performance E1+2000/4WD Ford Sierra 4000 2.87 4.41 51.13 1:07.16 3.25 4.85 1:00.20 1:20.19 2:27.35 +20.11
8. SLOVÁČEK Michal 0MREC(8.) 9 LRT-Slomak E1-2000 Honda Civic Type R 3.76 5.52 53.95 1:10.56 4.10 5.89 58.81 1:17.21 2:27.77 +20.53
9. MAYER Patrick 0MREC(9.) 186 Mayer Motorsport E1-2000 VW Golf I 16V 2.0 3.49 5.12 54.26 1:11.09 4.32 6.13 58.64 1:17.26 2:28.35 +21.11
10. ŽÁČEK Michal 0MREC(10.) 6 Žáček E1+2000/2WD BMW 130i 3.50 5.28 53.62 1:10.21 3.93 5.76 59.93 1:18.18 2:28.39 +21.15
11. MOTÁLEK Milan 0MREC(11.) 326 Komvet racing S1+2000/4WD Mitsubishi LANCER VII 2.95 4.56 53.62 1:10.22 3.46 5.12 1:00.59 1:19.31 2:29.53 +22.29
12. KAŠPAR Vilém 0MREC(12.) 8 VPKmotors S1+2000/2WD Škoda Fabia RS 3.73 5.53 55.03 1:11.86 4.19 6.06 59.57 1:17.99 2:29.85 +22.61
13. FIRTL JR. Stanislav 0MREC(13.) 299 ARC Kyjov E1-2000 Škoda Octavia TDi 3.68 5.42 53.77 1:10.13 4.22 6.67 1:01.44 1:20.76 2:30.89 +23.65
14. BORKOVEC David 0MREC(14.) 272 CarLab Drásov E1-2000 Skoda Fabia TDi 3.74 5.47 54.65 1:11.51 4.20 7.00 1:01.49 1:19.66 2:31.17 +23.93
15. MAIER Helmut 0MREC(15.) 145 H+R Spezialfedern E1-1600 VW Spiess-Golf 3.64 5.25 55.72 1:12.99 3.89 5.58 59.33 1:18.42 2:31.41 +24.17
16. CHUDOBA Zdeněk 0MREC(16.) 25 Powertti E2/C-2000 Norma M20 F 2.99 4.39 48.17 1:03.72 16.12 17.75 1:11.50 1:30.13 2:33.85 +26.61
17. OSLADIL Jan 0MREC(17.) 21 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/C-2000 Formule Opel Lotus 2.94 4.71 55.46 1:12.31 3.72 5.44 1:02.37 1:22.28 2:34.59 +27.35
18. VÁCHAL Ondřej 0MREC(18.) 66 Kocour racing team E2/SCB Formule Formule Kart Kawasaki 1400 2.97 4.35 50.01 1:06.36 3.66 5.12 1:09.14 1:28.93 2:35.29 +28.05
19. HOMOLA Tomáš 0MREC(19.) 450 SPZ-Vysočina HA1+2000 BMW E30 3.85 5.71 56.26 1:13.63 4.14 6.09 1:01.85 1:22.33 2:35.96 +28.72
20. DORINSKÝ Lukas 0MREC(20.) 409 Star racing team HA1-2000 VW golf mk2 3.66 5.54 57.52 1:16.16 4.01 5.97 1:01.15 1:19.99 2:36.15 +28.91
21. HURY Radek 0MREC(21.) 369 HaD Racing S1+2000/2WD Ford Focus ST 4.12 6.07 57.61 1:15.12 4.28 6.22 1:01.91 1:21.11 2:36.23 +28.99
22. NOVÁK Marek 2AS(1.) 800 MN Racing AS-E2/C-1600 Kartcross Kamikaz 3 Honda 2.79 4.34 58.06 1:17.35 2.89 59.95 1:19.79 2:37.14 +29.90
23. GYÖRGY Petr 0MREC(22.) 12 Advantage Motorsport Bruntál E2/C-1600 Formule König 3.19 4.68 55.86 1:13.20 4.02 5.81 1:04.12 1:23.97 2:37.17 +29.93
24. HOUSKA Roman 0MREC(23.) 382 SPZ-Vysočina S1+2000/2WD BMW M3 3.90 5.75 57.23 1:15.05 4.44 6.32 1:03.08 1:22.79 2:37.84 +30.60
25. PODMAJERSKY Vladimir 0MREC(24.) 206 VP Racing E1-2000 Peugeot 206 RC 3.60 5.40 55.93 1:13.87 4.15 6.02 1:03.46 1:24.48 2:38.35 +31.11
26. KOPECEK Jiří 0MREC(25.) 38 AMK Ecce home Šternberk v UAMK E2/C-2000 Opel Lotus 2.0 3.11 4.72 54.05 1:11.15 3.95 5.63 1:05.26 1:27.54 2:38.69 +31.45
27. BENŠ Radim 0MREC(26.) 27 Radim Benš E2/C-1600 Formule König 3.23 4.91 57.52 1:15.40 3.61 5.37 1:04.39 1:24.20 2:39.60 +32.36
28. SZABÓ Tamás 0MREC(27.) 146 TSz E1+2000/2WD BMW m3 3.78 5.39 55.17 1:12.69 4.28 6.17 1:06.61 1:27.99 2:40.68 +33.44
29. ŠTELC Lukáš 2AS(2.) 769 Kotouč gearboxes AS-E1+2000 Mitsubishi Evo 9 3.17 4.70 58.84 1:18.60 3.17 1:01.31 1:22.12 2:40.72 +33.48
30. NEVESELÝ Radek 2AS(3.) 690 Garage AS-S1+2000/2WD Seat Leon 3.97 5.68 1:00.29 1:20.63 4.18 1:01.00 1:20.75 2:41.38 +34.14
31. ŠPLÍCHAL David 0MREC(28.) 432 garage flora HA1-2000 VW Golf GTI 3.76 5.60 57.94 1:15.70 4.16 6.08 1:05.62 1:26.04 2:41.74 +34.50
32. ŠRAHŮLEK Petr 0MREC(29.) 173 JP Motorsport E1-1400 Škoda JP Motorsport 3.50 5.31 56.43 1:14.10 3.95 5.86 1:06.76 1:28.38 2:42.48 +35.24
33. GRUNTORÁD František 0MREC(30.) 344 Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS 3.57 5.43 58.90 1:17.47 4.25 6.24 1:05.37 1:25.68 2:43.15 +35.91
34. SYTAŘ Jakub 0MREC(31.) 280 ARC Kyjov E1-2000 Renault Clio Sport 3.79 5.71 58.42 1:16.49 4.33 6.33 1:06.74 1:27.62 2:44.11 +36.87
35. FILÍPEK Martin 0MREC(32.) 399 nanodry.sk S1-1600 Honda civic 4.16 6.23 1:00.71 1:19.06 4.31 6.40 1:05.37 1:25.33 2:44.39 +37.15
36. MACEK Vojtěch 0MREC(33.) 150 Advantage Motorsport Bruntál E1-1600 Škoda 110 R 3.29 5.07 55.96 1:13.54 4.06 6.03 1:09.13 1:30.89 2:44.43 +37.19
37. PIENČÍK Jaroslav 2AS(4.) 765 JPRacing AS-E1-1600 Honda Civic 3.72 5.60 1:02.40 1:22.59 3.63 5.50 1:03.46 1:23.89 2:46.48 +39.24
38. SEDLÁK Martin 0MREC(34.) 393 BJP S1-1600 Citroen Saxo Vts 3.94 5.94 1:00.59 1:18.91 4.27 6.17 1:07.01 1:27.78 2:46.69 +39.45
39. HAIDN Franz 0MREC(35.) 410 MSC Mühlbach HA1+2000 BMW E30 325ix 3.40 5.32 1:00.23 1:19.04 3.71 5.71 1:05.84 1:28.09 2:47.13 +39.89
40. KRÁLÍK Adam 0MREC(36.) 355 Králíkteam S1-1600 Citroen Saxo VTS 3.81 5.78 58.27 1:16.51 4.39 6.44 1:08.82 1:30.80 2:47.31 +40.07
41. VAVROCH Petr 0MREC(37.) 227 HURICANE E1-1400 Volkswagen POLO FOX 3.60 5.46 1:00.90 1:19.73 4.22 6.16 1:06.64 1:27.71 2:47.44 +40.20
42. TÜRK Petr 2AS(5.) 711 TR motorsport AS-E1+2000 Subaru Impreza WRX STI 3.13 4.89 1:02.68 1:23.78 3.19 1:03.27 1:24.03 2:47.81 +40.57
43. BORKOVEC Jiri 0MREC(38.) 333 Namest nad Oslavou S1+2000/2WD Skoda Octavia RS 3.77 5.75 1:03.44 1:22.63 4.13 6.05 1:06.09 1:26.64 2:49.27 +42.03
44. MASÁR Radovan 0MREC(39.) 397 NANODRY S1-1600 Honda Civic 4.16 6.30 1:03.35 1:22.88 4.28 6.44 1:06.22 1:26.55 2:49.43 +42.19
45. ZIMAN Luboš 0MREC(40.) 191 Zimo racing E1+2000/4WD Subaru Impreza Sti 3.46 5.20 56.43 1:14.37 3.61 5.39 1:12.43 1:35.52 2:49.89 +42.65
46. VYMĚTAL Lubomír 2AS(6.) 759 LV car AS-E1+2000 BMW M3 E46 3.56 5.21 1:01.48 1:21.92 3.90 5.61 1:06.64 1:28.07 2:49.99 +42.75
47. SCHÜTZ Thomas 0MREC(41.) 521 MSC Mühlbach HA1-K-1600 Renault 5 Alpine 3.93 6.04 1:01.58 1:19.94 4.73 6.89 1:09.77 1:31.26 2:51.20 +43.96
48. DOUBEK Luděk 0MREC(42.) 310 HaD Racing S1+2000/2WD Ford Focus ST 3.99 5.91 1:03.14 1:23.08 4.10 6.02 1:06.65 1:28.30 2:51.38 +44.14
49. HAVIGER Milan 0MREC(43.) 202 Haviger Motors E1-2000 Honda Type R 3.81 5.66 1:00.56 1:18.80 4.40 6.31 1:10.07 1:32.85 2:51.65 +44.41
50. STODOLA Petr 0MREC(44.) 182 Weslay racing team E1-1600 Honda CRX 3.62 5.51 1:01.13 1:20.03 4.45 6.45 1:10.63 1:33.13 2:53.16 +45.92
51. BRHLÍK Jozef 0MREC(45.) 161 Sky racing team E1+2000/2WD BMW Bmw e36 coupe 1.8is t 3.94 5.82 1:01.12 1:20.10 4.69 6.68 1:11.17 1:33.57 2:53.67 +46.43
52. SCHWENDINGER Robert 0MREC(46.) 16 Robert Schwendinger E2/C-1600 Arcobaleno Formula Europa 3.50 5.42 1:02.19 1:21.61 4.16 6.03 1:10.23 1:33.24 2:54.85 +47.61
53. ŘEHÁK Vlastimil 2AS(7.) 656 Řehyteam valachia AS-S1+2000/4WD Subaru Impreza 3.05 4.85 1:05.77 1:27.43 3.16 4.96 1:06.66 1:28.29 2:55.72 +48.48
54. FURIŠ Filip 0MREC(47.) 412 Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI 3.99 6.11 1:04.23 1:24.56 4.65 6.85 1:09.22 1:31.20 2:55.76 +48.52
55. KOPEČEK Pavel 0MREC(48.) 88 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK HA2/ZST - 1600 Mtx 1-02 Formule Easter 3.25 5.13 1:01.45 1:20.34 4.09 6.08 1:13.21 1:36.01 2:56.35 +49.11
56. HANAČÍK Michal 2AS(8.) 610 MT racing AS-S1+2000/2WD Honda Civic Type R 3.72 5.53 1:05.73 1:28.07 3.72 1:06.02 1:28.64 2:56.71 +49.47
57. BRŮŽA Tomáš 0MREC(49.) 445 VPKmotors HA1-2000 Ford Fiesta 4.20 6.52 1:04.95 1:25.07 4.48 6.82 1:10.95 1:32.85 2:57.92 +50.68
58. SIKORA Miroslav 0MREC(50.) 233 R.D.L. Servis E1-1600 Škoda Felicia 3.97 5.98 1:03.18 1:22.71 5.25 7.47 1:12.77 1:35.24 2:57.95 +50.71
59. ŤAHÚR Ondřej 0MREC(51.) 428 Martínkovice motors team HA1-2000 Škoda Favorit 3.95 5.99 1:02.91 1:21.90 4.97 7.13 1:14.22 1:36.86 2:58.76 +51.52
60. SÁZAVA Luboš 0MREC(52.) 488 PGRace Czech Motorsport HA1+2000 Porsche 911 3.64 5.65 1:03.89 1:24.44 3.75 5.81 1:12.18 1:35.37 2:59.81 +52.57
61. VANĚREK Roman 2AS(9.) 713 Cistevozy racing AS-E1-2000 Skoda Fabia 4.28 6.38 1:08.14 1:29.95 4.10 1:08.76 1:31.19 3:01.14 +53.90
62. ŘEMÍNEK Matěj 2AS(10.) 633 AC Choceň AS-S1+2000/2WD Seat Leon 4.26 6.22 1:07.19 1:33.24 4.54 1:08.59 1:30.69 3:03.93 +56.69
63. DIBLIK Milan 2AS(11.) 777 KZM racing AS-E1+2000 Nissan 350Z 4.05 5.89 1:07.49 1:29.77 4.17 6.02 1:11.64 1:34.96 3:04.73 +57.49
64. KRÁLÍK Adam 2AS(12.) 655 Králíkteam AS-S1-1600 Citroen Saxo VTS 3.81 5.77 1:06.77 1:28.54 3.82 1:12.29 1:36.41 3:04.95 +57.71
65. VÁNA Jan 0MREC(53.) 156 Alfa Romeo Luigi Team E1+2000/2WD Alfa Romeo 156 4.03 5.93 1:04.83 1:25.13 5.21 7.17 1:16.23 1:40.31 3:05.44 +58.20
66. SLÁDEK Lukáš 0MREC(54.) 158 Lukas E1-2000 Peugeot 206GTI 3.88 5.95 1:05.54 1:25.98 5.21 7.55 1:16.02 1:39.76 3:05.74 +58.50
67. DIVISOVA Alexandra 2AS(13.) 702 Pfeifermotrosport AS-E1-2000 Renault Clio 3.83 5.87 1:10.76 1:33.41 3.99 5.98 1:09.39 1:32.39 3:05.80 +58.56
68. BARTÚNEK Daniel 0MREC(55.) 332 RT Servis Car S1-1600 Honda Civic 3.82 5.98 1:07.37 1:27.93 4.41 6.55 1:14.99 1:38.18 3:06.11 +58.87
69. ZAVŘEL Adam 2AS(14.) 654 AZ Racing AS-S1-1600 Citroën Saxo VTS 3.91 5.96 1:09.87 1:33.23 3.96 1:10.63 1:33.55 3:06.78 +59.54
70. PERNÝ Michal 0MREC(56.) 133 ARC Kyjov E1-1400 Suzuki Swift 4.38 6.62 1:08.53 1:29.29 5.07 7.56 1:15.96 1:39.86 3:09.15 +1:01.91
71. SEMKOVÁ Lenka 0MREC(57.) 498 Auto Špacír HA1-1300 Škoda 130LR/H 3.58 5.55 1:01.64 1:21.19 3.91 5.98 1:22.89 1:48.44 3:09.63 +1:02.39
72. TOUŠEK Petr 2AS(15.) 671 BestTires AS-S1-2000 BMW E30 3.80 5.90 1:10.98 1:34.11 3.97 1:12.33 1:35.63 3:09.74 +1:02.50
73. BUCHTA Aleš 2AS(16.) 688 Backroad Maniacs AS-S1-2000 BMW E36 318ti 3.89 5.95 1:08.92 1:31.38 4.26 6.41 1:14.27 1:38.42 3:09.80 +1:02.56
74. STEPANEK Milan 0MREC(58.) 407 stepa racing team HA1-2000 BMW bmw 1.8 is 4.04 6.25 1:05.52 1:26.21 4.86 7.15 1:18.18 1:43.88 3:10.09 +1:02.85
75. KRÁL Miloslav 2AS(17.) 788 RTM-Mohelnice AS-E1-2000 Volkswagen Golf IV. 4.02 5.91 1:10.73 1:33.71 4.41 6.45 1:12.87 1:37.05 3:10.76 +1:03.52
76. HOUSKA Radek 2AS(18.) 622 SPZ-Vysočina AS-S1+2000/2WD Audi TT 3.87 5.83 1:10.65 1:34.17 4.08 6.05 1:13.40 1:37.47 3:11.64 +1:04.40
77. MELŠA Michal 0MREC(59.) 234 TRT Polička E1-1600 Toyota MR2 4.17 6.45 1:06.93 1:31.74 4.74 7.04 1:15.48 1:40.47 3:12.21 +1:04.97
78. DIBLÍK Rostislav 2AS(19.) 775 KZM-Racing AS-E1+2000 Seat Leon 4x4 3.56 5.59 1:12.41 1:36.12 3.58 5.60 1:13.06 1:37.45 3:13.57 +1:06.33
79. ŠVÁB Jakub 0MREC(60.) 413 HL Motorsport HA1-2000 Opel Astra GSI 3.98 5.96 1:07.09 1:28.35 4.87 7.09 1:22.16 1:46.73 3:15.08 +1:07.84
80. SÁZAVA Luboš 2AS(20.) 884 PGRace Czech Motorsport AS-HA1+2000 Porsche 911 3.60 5.63 1:13.24 1:38.12 3.75 1:15.37 1:39.42 3:17.54 +1:10.30
81. DAMBOR Jaroslav 2AS(21.) 727 KZM-Racing AS-E1-1600 Zastava 101 sporting 3.93 5.97 1:11.89 1:35.29 4.30 6.50 1:18.18 1:43.12 3:18.41 +1:11.17
82. PEŘINA Michal 2AS(22.) 608 Hyundai team AS-S1-2000 Hyundai Coupe 4.15 6.35 1:13.45 1:37.41 4.30 6.54 1:16.08 1:41.28 3:18.69 +1:11.45
83. MESÁROŠ Ján 0MREC(61.) 501 MEŠI HA1-K-1300 Škoda 120S 4.26 6.59 1:12.05 1:34.16 4.30 6.61 1:20.54 1:46.17 3:20.33 +1:13.09
84. VANÍČEK Luboš 2AS(23.) 899 Team Vaňous AS-HA1-1300 Škoda 100 3.78 5.90 1:13.27 1:37.92 3.99 6.30 1:16.72 1:42.56 3:20.48 +1:13.24
85. LISKA Radim 2AS(24.) 868 Racing.team1 AS-HA1-2000 BMW E36 3.86 5.99 1:13.22 1:37.16 4.00 6.12 1:18.00 1:44.28 3:21.44 +1:14.20
86. ŠEDIVÝ Roman 2AS(25.) 766 JPRacing AS-E1-1600 Honda Civic 4.57 6.64 1:25.88 1:53.83 3.80 7.49 1:05.35 1:28.37 3:22.20 +1:14.96
87. BAUER Patrik 2AS(26.) 917 Bauer racing team AS-HA1-Veterán VW 11 Brouk 4.20 6.48 1:13.58 1:38.39 4.46 6.78 1:18.97 1:44.45 3:22.84 +1:15.60
88. PODPĚRA Zdeněk 2AS(27.) 612 Skalda Racing AS-S1-1600 Citroen C2 Vts 4.42 6.77 1:15.88 1:41.24 4.52 1:19.14 1:44.65 3:25.89 +1:18.65
89. BARTOŠ Miroslav 2AS(28.) 767 AV Díly Praha AS-E1-2000 Volvo 480 4.31 6.60 1:18.06 1:43.56 4.24 6.45 1:17.59 1:42.98 3:26.54 +1:19.30
90. PALAJ Antonín 2AS(29.) 706 KzM Racing AS-E1+2000 VW GOLF 4X4 tdi 3.80 5.74 1:24.23 1:47.96 3.73 5.70 1:14.49 1:38.98 3:26.94 +1:19.70
91. TÜRKOVÁ Michaela 2AS(30.) 620 TR motorsport AS-S1+2000/2WD Audi TT 3.99 6.00 1:18.43 1:46.08 4.09 1:17.68 1:44.55 3:30.63 +1:23.39
92. KOZMANN Laco 2AS(31.) 898 O.L. Sportline Racing Team AS-HA1-2000 Volkswagen SCIROCCO 1 4.21 6.42 1:17.09 1:43.09 4.45 1:20.75 1:48.06 3:31.15 +1:23.91
93. JANSA Emil 0MREC(62.) 500 Avion Team HA1-K-1300 Fiat 127 sport 4.18 6.35 1:09.45 1:30.80 4.75 7.05 1:29.37 2:01.41 3:32.21 +1:24.97
94. CUPÁKOVÁ Hana 2AS(32.) 628 Auto Classic Club Brno AS-S1-2000 BMW 318ti 4.53 6.87 1:19.83 1:46.73 4.54 1:19.34 1:47.11 3:33.84 +1:26.60
95. KEŇO Petr 0MREC(63.) 117 Pk.racing team E1-1150 Fiat Cinguecento 1150 5.04 7.59 1:20.19 1:45.75 5.02 7.54 1:24.41 1:51.10 3:36.85 +1:29.61
96. FRANTA Adam 2AS(33.) 733 TWR- Racing AS-E1-1400 Ford Fiesta 4.80 7.34 1:21.97 1:47.76 4.82 7.37 1:24.71 1:51.39 3:39.15 +1:31.91
97. ŠTĚPÁNKOVÁ Natálie 2AS(34.) 797 AV Díly Praha AS-E1-2000 Volvo 480 6.27 8.65 1:33.09 2:02.29 4.33 6.65 1:14.07 1:37.84 3:40.13 +1:32.89
98. GRUNTORÁD Faňa 2AS(35.) 601 Náměšť nad Oslavou AS-S1+2000/2WD Škoda Octavia RS 5.55 7.87 1:40.80 2:12.81 3.79 5.69 1:12.82 1:37.65 3:50.46 +1:43.22
99. MASÁR Radovan 2AS(36.) 709 NANODRY AS-E1-1600 Honda Civic 5.38 7.95 1:48.49 2:29.93 4.27 6.44 1:14.36 1:38.97 4:08.90 +2:01.66
100. SLOVÁK Tomáš 2AS(37.) 855 SLOVENA. RACING AS-HA1-1300 Škoda 100 4.05 6.41 1:15.41 1:40.97 4.16 6.51 1:16.72 2:34.19 4:15.16 +2:07.92
101. BAUER Irena 2AS(38.) 911 Bauer racing team AS-HA1-Veterán VW 11 Brouk 5.03 7.95 1:35.20 2:07.00 5.12 8.08 1:36.40 2:09.13 4:16.13 +2:08.89
102. KOZMANN Oliver 2AS(39.) 703 O.L SportlineRacingTeam AS-E1-1400 Fiat Seicento 5.06 7.53 2:02.04 2:43.97 4.03 6.14 1:12.40 1:38.18 4:22.15 +2:14.91
ŠTELC Lukáš 0MREC 10 Kotouč Gearboxes S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo - DNS - - DNS - - DNF -
BUZALKA Stanislav 0MREC 131 Jutoma racing team E1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo9 2.82 4.17 49.65 1:05.72 - DNS - - DNF -
OSLADIL Jan 0MREC 81 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK HA2 Spider MTX 2-03 - DNS - - DNS - - DNF -
DOBRÝ Petr 0MREC 122 Metalbend E1+2000/2WD BMW Compact - DNS - - DNS - - DNF -
ŠTOURAČ Michal 0MREC 118 Michal Štourač E1+2000/2WD Ginetta G50 gtr - DNS - - DNS - - DNF -
PERWEIN Herbert 0MREC 109 Drift Team Pongau E1+2000/2WD VW Käfer - DNS - - DNS - - DNF -
KLČ Miroslav 0MREC 414 Motorsport Klč HA1-2000 Opel Kadet Gsi 3.98 5.90 1:04.70 1:24.96 - DNS - - DNF -
HRUBANOVÁ Lenka 2AS 611 Skalda racing AS-S1-1600 Peugeot 206 cc 4.38 6.81 1:21.58 1:49.20 4.50 6.93 - DNF - - DNF -
KONICAR Vladimír 0MREC 513 1a ACCR HA1-K+1600 BMW 2002ti 3.80 5.78 1:03.75 1:23.22 - DNS - - DNF -
FUJERA Jakub 2AS 878 KF motorsport AS-HA1-1300 Škoda 100 4.05 6.44 1:18.97 - DNF - - DNS - - DNF -
BARTÚNEK Daniel 2AS 660 RT Servis Car AS-S1-1600 Honda Civic 4.45 7.27 - DNF - - DNS - - DNF -
KLEIN Jaromír 2AS 877 KF motorsport AS-HA1-1300 Škoda 100 - DNS - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Event
18:55:04 Dnešné preteky sú ukončené; dovidenia zajtra
18:53:47 Na trati je posledné vozidlo
18:27:27 Pokračujeme
18:08:07 Havária št. č. 611 (pretekár OK)
16:47:30 Je odštartované