On-line results
 
22. Slovácký kopec - X. Memoriál Stanislava Firtla, Násedlovice (CZ), 26.07.2020 - Competition - Run 2
 
 
 
 
 
Last 5 in Finish
 
Rank Driver Series # Nation Class 1-st RUN 2-nd RUN RUN
68. GRUNTORÁD Faňa 2AS(17.) 601 AS-S1+2000/2WD 1:31.54 1:31.08 3:02.62
83. BARTOŠ Miroslav 2AS(29.) 767 AS-E1-2000 1:42.82 1:41.24 3:24.06
85. KOZMANN Laco 2AS(31.) 898 AS-HA1-2000 1:43.15 1:42.09 3:25.24
47. PIENČÍK Jaroslav 2AS(6.) 765 AS-E1-1600 1:22.07 1:22.86 2:44.93
48. ŠEDIVÝ Roman 2AS(7.) 766 AS-E1-1600 1:23.06 1:21.92 2:44.98
 
End Race at 16:05
Official Results - Maverick Rescue Eurocup 2020
Official Results - MRS Trophy 2020
 
Absolute results
 
Rank Driver Series # Nation Team Class Car 50m 100m 1600m 1-st RUN 50m 100m 1600m 2-nd RUN RUN Gap
1. KOMÁREK David 0MREC(1.) 188 KRTZ motorsport E1+2000/2WD Mc F1 EVO 3.08 4.27 43.44 56.91 3.05 4.19 43.46 56.85 1:53.76 v=139.87
2. MADRIAN Ferdinand 0MREC(2.) 3 SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C+2000 Norma M20FC 3.38 4.54 45.86 1:00.09 3.41 4.61 45.52 59.81 1:59.90 +6.14
3. PROMOK Stefan 0MREC(3.) 107 Drift Team Pongau E1+2000/4WD Mitsubishi EVO8 3.01 4.21 48.14 1:03.59 3.00 4.20 47.76 1:03.93 2:07.52 +13.76
4. FILLOVA Kristýna 0MREC(4.) 196 KRTZ Motorsport E1+2000/4WD Mitsubishi Black 9 3.03 4.26 49.74 1:05.59 3.15 4.38 50.00 1:05.90 2:11.49 +17.73
5. KOLBÁBEK Radek 0MREC(5.) 7 LRT-Profi-Performance E1+2000/4WD Ford Sierra 4000 3.10 4.50 51.15 1:07.46 3.14 4.53 51.21 1:07.53 2:14.99 +21.23
6. MAYER Patrick 0MREC(6.) 186 Mayer Motorsport E1-2000 VW Golf I 16V 2.0 3.75 5.26 51.47 1:07.47 3.81 5.32 52.02 1:08.25 2:15.72 +21.96
7. OSLADIL Jan 0MREC(7.) 21 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/C-2000 Formule Opel Lotus 3.09 4.63 53.54 1:10.18 3.18 4.68 52.18 1:08.40 2:18.58 +24.82
8. GYÖRGY Petr 0MREC(8.) 12 Advantage Motorsport Bruntál E2/C-1600 Formule König 3.16 4.48 53.75 1:10.57 3.27 4.63 52.59 1:08.64 2:19.21 +25.45
9. ŽÁČEK Michal 0MREC(9.) 6 Žáček E1+2000/2WD BMW 130i 3.81 5.43 53.34 1:09.87 3.92 5.56 53.17 1:09.72 2:19.59 +25.83
10. KOPECEK Jiří 0MREC(10.) 38 AMK Ecce home Šternberk v UAMK E2/C-2000 Opel Lotus 2.0 3.32 4.78 53.31 1:09.95 3.40 4.84 54.09 1:10.83 2:20.78 +27.02
11. MOTÁLEK Milan 0MREC(11.) 326 Komvet racing S1+2000/4WD Mitsubishi LANCER VII 3.23 4.70 54.04 1:10.81 3.16 4.63 53.49 1:09.97 2:20.78 +27.02
12. ŽÁČEK Petr 0MREC(12.) 411 LEGENDY HA1+2000 Audi Sport Quattro S1 3.13 4.57 54.33 1:10.89 3.09 4.53 53.47 1:10.18 2:21.07 +27.31
13. SLOVÁČEK Michal 0MREC(13.) 9 LRT-Slomak E1-2000 Honda Civic Type R 4.11 5.70 53.83 1:10.21 4.23 5.82 54.50 1:11.32 2:21.53 +27.77
14. MAIER Helmut 0MREC(14.) 145 H+R Spezialfedern E1-1600 VW Spiess-Golf 3.89 5.45 53.99 1:10.96 3.91 5.39 53.90 1:11.05 2:22.01 +28.25
15. BORKOVEC David 0MREC(15.) 272 CarLab Drásov E1-2000 Skoda Fabia TDi 4.02 5.58 54.79 1:11.78 4.04 5.61 54.46 1:11.69 2:23.47 +29.71
16. KAŠPAR Vilém 0MREC(16.) 8 VPKmotors S1+2000/2WD Škoda Fabia RS 4.17 5.81 55.42 1:12.55 4.13 5.75 54.96 1:11.91 2:24.46 +30.70
17. SZABÓ Tamás 0MREC(17.) 146 TSz E1+2000/2WD BMW m3 3.67 5.14 55.93 1:13.63 3.64 5.08 54.34 1:11.10 2:24.73 +30.97
18. ZIMAN Luboš 0MREC(18.) 191 Zimo racing E1+2000/4WD Subaru Impreza Sti 3.57 5.13 56.61 1:13.88 3.47 5.03 54.82 1:11.95 2:25.83 +32.07
19. PODMAJERSKY Vladimir 0MREC(19.) 206 VP Racing E1-2000 Peugeot 206 RC 3.91 5.53 55.94 1:13.84 3.90 5.53 56.03 1:13.79 2:27.63 +33.87
20. ŠTELC Lukáš 0MREC(20.) 10 Kotouč Gearboxes S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo 3.40 4.80 57.47 1:15.07 3.76 5.18 55.45 1:13.26 2:28.33 +34.57
21. MACEK Vojtěch 0MREC(21.) 150 Advantage Motorsport Bruntál E1-1600 Škoda 110 R 3.63 5.26 56.71 1:14.58 3.61 5.25 56.42 1:13.96 2:28.54 +34.78
22. ŠRAHŮLEK Petr 0MREC(22.) 173 JP Motorsport E1-1400 Škoda JP Motorsport 3.66 5.30 56.59 1:14.49 3.60 5.24 56.57 1:14.67 2:29.16 +35.40
23. HOUSKA Roman 0MREC(23.) 382 SPZ-Vysočina S1+2000/2WD BMW M3 3.89 5.54 56.87 1:14.65 4.07 5.72 56.80 1:14.55 2:29.20 +35.44
24. HURY Radek 0MREC(24.) 369 HaD Racing S1+2000/2WD Ford Focus ST 4.32 6.04 57.31 1:14.79 4.33 6.07 56.83 1:14.48 2:29.27 +35.51
25. SYTAŘ Jakub 0MREC(25.) 280 ARC Kyjov E1-2000 Renault Clio Sport 4.05 5.79 57.33 1:15.05 4.07 5.82 57.60 1:15.82 2:30.87 +37.11
26. KRÁLÍK Adam 0MREC(26.) 355 Králíkteam S1-1600 Citroen Saxo VTS 4.03 5.81 57.71 1:15.80 4.16 5.95 57.91 1:16.09 2:31.89 +38.13
27. HAVIGER Milan 0MREC(27.) 202 Haviger Motors E1-2000 Honda Type R 4.13 5.75 58.59 1:16.45 4.27 5.91 58.28 1:16.10 2:32.55 +38.79
28. DORINSKÝ Lukas 0MREC(28.) 409 Star racing team HA1-2000 VW golf mk2 4.04 5.83 58.68 1:17.54 4.01 5.81 58.29 1:16.96 2:34.50 +40.74
29. KURBEL Michal 0MREC(29.) 125 KOVOMK E1-1400 Škoda 125L 3.89 5.65 1:00.45 1:18.94 3.87 5.60 59.01 1:17.54 2:36.48 +42.72
30. GRUNTORÁD František 0MREC(30.) 344 Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS 3.85 5.56 59.17 1:18.04 3.91 5.65 59.93 1:18.78 2:36.82 +43.06
31. NOVÁK Marek 2AS(1.) 800 MN Racing AS-E2/C-1600 Kartcross Kamikaz 3 Honda 3.07 4.50 58.11 1:17.94 3.10 4.53 59.08 1:18.89 2:36.83 +43.07
32. BRHLÍK Jozef 0MREC(31.) 161 Sky racing team E1+2000/2WD BMW Bmw e36 coupe 1.8is t 4.39 6.13 1:00.69 1:19.65 4.22 5.97 59.36 1:17.71 2:37.36 +43.60
33. VAVROCH Petr 0MREC(32.) 227 HURICANE MOTORSPORT TEAM E1-1400 Volkswagen POLO FOX 3.94 5.65 59.96 1:18.97 4.04 5.76 59.71 1:18.52 2:37.49 +43.73
34. HAIDN Franz 0MREC(33.) 410 MSC Mühlbach HA1+2000 BMW E30 325ix 3.67 5.41 1:00.91 1:19.71 3.70 5.45 59.78 1:18.05 2:37.76 +44.00
35. SEDLÁK Martin 0MREC(34.) 393 BJP S1-1600 Citroen Saxo Vts 3.94 5.62 1:00.00 1:18.53 4.20 6.21 1:00.78 1:19.48 2:38.01 +44.25
36. NEVESELÝ Radek 2AS(2.) 690 Garage AS-S1+2000/2WD Seat Leon 4.16 5.69 59.50 1:19.65 4.24 5.80 59.93 1:19.76 2:39.41 +45.65
37. BORKOVEC Jiri 0MREC(35.) 333 Namest nad Oslavou S1+2000/2WD Skoda Octavia RS 3.87 5.60 1:01.17 1:20.15 3.92 5.65 1:00.62 1:19.52 2:39.67 +45.91
38. ŠTELC Lukáš 2AS(3.) 769 Kotouč gearboxes AS-E1+2000 Mitsubishi Evo 9 3.58 4.98 59.76 1:19.85 3.99 5.53 1:00.18 1:20.03 2:39.88 +46.12
39. SCHÜTZ Thomas 0MREC(36.) 521 MSC Mühlbach HA1-K-1600 Renault 5 Alpine 4.17 6.10 1:01.56 1:21.45 4.12 6.02 59.89 1:18.68 2:40.13 +46.37
40. SEMKOVÁ Lenka 0MREC(37.) 498 Auto Špacír HA1-1300 Škoda 130LR/H 3.75 5.55 1:01.11 1:20.55 3.89 5.72 1:00.60 1:19.61 2:40.16 +46.40
41. KOPEČEK Pavel 0MREC(38.) 88 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK HA2/ZST - 1600 Mtx 1-02 Formule Easter 3.55 5.28 1:01.66 1:20.40 3.55 5.29 1:01.05 1:19.98 2:40.38 +46.62
42. ŤAHÚR Ondřej 0MREC(39.) 428 Martínkovice motors team HA1-2000 Škoda Favorit 4.34 6.21 1:01.71 1:20.81 4.28 6.12 1:00.77 1:19.75 2:40.56 +46.80
43. DOUBEK Luděk 0MREC(40.) 310 HaD Racing S1+2000/2WD Ford Focus ST 4.20 5.91 1:01.85 1:21.25 4.35 6.06 1:01.24 1:20.45 2:41.70 +47.94
44. TÜRK Petr 2AS(4.) 711 TR motorsport AS-E1+2000 Subaru Impreza WRX STI 3.47 5.07 1:00.73 1:21.07 3.44 5.05 1:01.45 1:21.76 2:42.83 +49.07
45. STODOLA Petr 0MREC(41.) 182 Weslay racing team E1-1600 Honda CRX 3.89 5.61 1:03.12 1:23.29 3.87 5.56 1:01.60 1:21.03 2:44.32 +50.56
46. VYMĚTAL Lubomír 2AS(5.) 759 LV car AS-E1+2000 BMW M3 E46 3.92 5.43 1:01.95 1:22.46 3.93 5.44 1:01.67 1:22.23 2:44.69 +50.93
47. PIENČÍK Jaroslav 2AS(6.) 765 JPRacing AS-E1-1600 Honda Civic 4.02 5.73 1:01.33 1:22.07 4.01 5.71 1:02.69 1:22.86 2:44.93 +51.17
48. ŠEDIVÝ Roman 2AS(7.) 766 JPRacing AS-E1-1600 Honda Civic 4.03 5.74 1:02.82 1:23.06 4.06 5.76 1:02.03 1:21.92 2:44.98 +51.22
49. ŠVÁB Jakub 0MREC(42.) 413 HL Motorsport HA1-2000 Opel Astra GSI 4.26 6.05 1:03.42 1:23.25 4.20 5.98 1:03.41 1:22.94 2:46.19 +52.43
50. SIKORA Miroslav 0MREC(43.) 233 R.D.L. Servis E1-1600 Škoda Felicia 4.20 6.09 1:03.75 1:23.30 4.37 6.21 1:03.96 1:23.73 2:47.03 +53.27
51. FURIŠ Filip 0MREC(44.) 412 Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI 4.27 6.16 1:03.33 1:23.60 4.28 6.23 1:03.45 1:23.67 2:47.27 +53.51
52. BRŮŽA Tomáš 0MREC(45.) 445 VPKmotors HA1-2000 Ford Fiesta 4.59 6.66 1:03.81 1:23.84 4.64 6.69 1:03.61 1:23.68 2:47.52 +53.76
53. VÁNA Jan 0MREC(46.) 156 Alfa Romeo Luigi Team E1+2000/2WD Alfa Romeo 156 4.24 5.97 1:03.79 1:24.02 4.23 5.95 1:03.64 1:24.09 2:48.11 +54.35
54. ŘEHÁK Vlastimil 2AS(8.) 656 Řehyteam valachia AS-S1+2000/4WD Subaru Impreza 3.47 5.04 1:03.64 1:24.99 3.34 4.97 1:03.91 1:24.79 2:49.78 +56.02
55. BARTÚNEK Daniel 0MREC(47.) 332 RT Servis Car S1-1600 Honda Civic 4.18 6.04 1:05.18 1:24.94 4.27 6.13 1:05.26 1:25.46 2:50.40 +56.64
56. PERNÝ Michal 0MREC(48.) 133 ARC Kyjov E1-1400 Suzuki Swift 4.72 6.74 1:04.44 1:25.80 4.67 6.74 1:04.42 1:25.09 2:50.89 +57.13
57. KLČ Miroslav 0MREC(49.) 414 Motorsport Klč HA1-2000 Opel Kadet Gsi 4.12 5.86 1:06.01 1:26.13 4.18 5.87 1:04.37 1:24.94 2:51.07 +57.31
58. HANAČÍK Michal 2AS(9.) 610 MT racing AS-S1+2000/2WD Honda Civic Type R 4.01 5.65 1:03.78 1:24.88 4.10 5.74 1:04.66 1:26.52 2:51.40 +57.64
59. SLÁDEK Lukáš 0MREC(50.) 158 Lukas E1-2000 Peugeot 206GTI 4.32 6.26 1:05.86 1:26.21 4.52 6.78 1:06.00 1:26.30 2:52.51 +58.75
60. ŘEMÍNEK Matěj 2AS(10.) 633 AC Choceň AS-S1+2000/2WD Seat Leon 4.62 6.31 1:06.50 1:28.29 4.59 6.27 1:04.75 1:26.33 2:54.62 +1:00.86
61. KRÁLÍK Adam 2AS(11.) 655 Králíkteam AS-S1-1600 Citroen Saxo VTS 4.10 5.90 1:05.64 1:27.65 4.16 5.96 1:06.02 1:28.10 2:55.75 +1:01.99
62. KURBEL Michal 2AS(12.) 715 Kovomk AS-E1-1400 Skoda 125 3.89 5.63 1:06.50 1:28.47 3.94 5.69 1:05.40 1:27.53 2:56.00 +1:02.24
63. DIBLIK Milan 2AS(13.) 777 KZM racing AS-E1+2000 Nissan 350Z 4.44 6.09 1:06.33 1:28.35 4.44 6.10 1:06.46 1:28.18 2:56.53 +1:02.77
64. VANĚREK Roman 2AS(14.) 713 Cistevozy racing AS-E1-2000 Skoda Fabia 4.37 6.15 1:07.56 1:29.40 4.35 6.15 1:07.21 1:28.90 2:58.30 +1:04.54
65. SCHWENDINGER Robert 0MREC(51.) 16 Robert Schwendinger E2/C-1600 Arcobaleno Formula Europa 4.65 6.61 1:08.38 1:30.27 3.82 5.69 1:07.57 1:28.95 2:59.22 +1:05.46
66. HOUSKA Radek 2AS(15.) 622 SPZ-Vysočina AS-S1+2000/2WD Audi TT 4.15 5.85 1:07.73 1:30.26 4.08 5.80 1:06.82 1:29.02 2:59.28 +1:05.52
67. ZAVŘEL Adam 2AS(16.) 654 AZ Racing AS-S1-1600 Citroën Saxo VTS 4.44 6.32 1:08.15 1:30.13 4.22 6.06 1:08.17 1:30.62 3:00.75 +1:06.99
68. GRUNTORÁD Faňa 2AS(17.) 601 Náměšť nad Oslavou AS-S1+2000/2WD Škoda Octavia RS 3.88 5.62 1:08.58 1:31.54 3.92 5.64 1:08.15 1:31.08 3:02.62 +1:08.86
69. BUCHTA Aleš 2AS(18.) 688 Backroad Maniacs AS-S1-2000 BMW E36 318ti 4.22 6.12 1:08.51 1:30.85 5.35 7.43 1:10.81 1:33.29 3:04.14 +1:10.38
70. KRÁL Miloslav 2AS(19.) 788 RTM-Mohelnice AS-E1-2000 Volkswagen Golf IV. 4.32 6.03 1:09.45 1:32.36 4.42 6.16 1:09.98 1:33.23 3:05.59 +1:11.83
71. ŠTĚPÁNKOVÁ Natálie 2AS(20.) 797 AV Díly Praha AS-E1-2000 Volvo 480 4.45 6.45 1:10.72 1:33.95 4.33 6.35 1:09.03 1:31.95 3:05.90 +1:12.14
72. TOUŠEK Petr 2AS(21.) 671 BestTires AS-S1-2000 BMW E30 4.21 6.13 1:10.02 1:32.91 4.14 6.07 1:10.50 1:33.17 3:06.08 +1:12.32
73. MESÁROŠ Ján 0MREC(52.) 501 MEŠI HA1-K-1300 Škoda 120S 4.62 6.75 1:11.89 1:33.73 4.52 6.66 1:10.36 1:32.64 3:06.37 +1:12.61
74. DIBLÍK Rostislav 2AS(22.) 775 KZM-Racing AS-E1+2000 Seat Leon 4x4 3.71 5.53 1:08.78 1:32.10 3.88 5.73 1:11.22 1:34.69 3:06.79 +1:13.03
75. JANSA Emil 0MREC(53.) 500 Avion Team HA1-K-1300 Fiat 127 sport 4.57 6.56 1:12.73 1:36.57 4.64 6.77 1:10.17 1:32.04 3:08.61 +1:14.85
76. KOZMANN Oliver 2AS(23.) 703 O.L SportlineRacingTeam AS-E1-1400 Fiat Seicento 4.42 6.38 1:11.60 1:34.98 4.41 6.34 1:11.72 1:35.64 3:10.62 +1:16.86
77. PEŘINA Michal 2AS(24.) 608 Hyundai team AS-S1-2000 Hyundai Coupe 4.50 6.48 1:12.24 1:36.71 4.55 6.54 1:11.85 1:35.78 3:12.49 +1:18.73
78. LISKA Radim 2AS(25.) 868 Racing.team1 AS-HA1-2000 BMW E36 4.09 6.03 1:12.15 1:35.20 4.16 6.11 1:13.27 1:38.07 3:13.27 +1:19.51
79. NOVOTNY Mirek 0MREC(54.) 408 Stepa racing team HA1-2000 BMW E 36 4.50 6.69 1:14.76 1:38.01 4.74 7.12 1:14.01 1:36.60 3:14.61 +1:20.85
80. TÜRKOVÁ Michaela 2AS(26.) 620 TR motorsport AS-S1+2000/2WD Audi TT 4.50 6.37 1:13.65 1:39.07 4.28 6.07 1:12.22 1:37.18 3:16.25 +1:22.49
81. BAUER Patrik 2AS(27.) 917 Bauer racing team AS-HA1-Veterán VW 11 Brouk 4.52 6.61 1:14.39 1:38.40 4.48 6.55 1:15.72 1:40.63 3:19.03 +1:25.27
82. PODPĚRA Zdeněk 2AS(28.) 612 Skalda Racing AS-S1-1600 Citroen C2 Vts 4.65 6.75 1:14.71 1:39.72 4.95 7.12 1:15.55 1:40.38 3:20.10 +1:26.34
83. BARTOŠ Miroslav 2AS(29.) 767 AV Díly Praha AS-E1-2000 Volvo 480 4.66 6.86 1:17.36 1:42.82 4.68 6.79 1:16.51 1:41.24 3:24.06 +1:30.30
84. PALAJ Antonín 2AS(30.) 706 KzM Racing AS-E1+2000 VW GOLF 4X4 tdi 4.04 5.87 1:10.18 1:32.75 3.88 5.62 1:28.71 1:52.06 3:24.81 +1:31.05
85. KOZMANN Laco 2AS(31.) 898 O.L. Sportline Racing Team AS-HA1-2000 Volkswagen SCIROCCO 1 4.72 6.78 1:16.56 1:43.15 4.62 6.63 1:16.16 1:42.09 3:25.24 +1:31.48
86. KEŇO Petr 0MREC(55.) 117 Pk.racing team E1-1150 Fiat Cinguecento 1150 4.94 7.14 1:18.08 1:43.25 4.96 7.18 1:18.39 1:43.05 3:26.30 +1:32.54
87. FRANTA Adam 2AS(32.) 733 TWR- Racing AS-E1-1400 Ford Fiesta 5.13 7.49 1:21.18 1:47.17 5.17 7.52 1:20.75 1:48.66 3:35.83 +1:42.07
88. DAMBOR Jaroslav 2AS(33.) 727 KZM-Racing AS-E1-1600 Zastava 101 sporting 4.41 7.06 1:16.67 1:40.85 4.40 6.32 1:22.52 2:06.08 3:46.93 +1:53.17
89. VAVROCH Adam 2AS(34.) 676 HURICANE MOTORSPORT TEAM AS-S1-2000 Mercedes-Benz w201 4.88 7.08 1:26.92 1:54.76 5.18 7.86 1:26.24 1:53.81 3:48.57 +1:54.81
90. HRUBANOVÁ Lenka 2AS(35.) 611 Skalda racing AS-S1-1600 Peugeot 206 cc 4.65 6.79 1:25.93 1:54.42 4.84 7.04 1:29.03 1:57.81 3:52.23 +1:58.47
91. BAUER Irena 2AS(36.) 911 Bauer racing team AS-HA1-Veterán VW 11 Brouk 5.50 8.15 1:33.71 2:04.91 5.43 8.08 1:33.22 2:04.29 4:09.20 +2:15.44
RUTTER Christian 0MREC 99 Rutter Christian HA2 PRC S2000 6.99 - DNF - - DNS - - DNF -
CHUDOBA Zdeněk 0MREC 25 Powertti E2/C-2000 Norma M20 F - DNS - - DNS - - DNF -
MELŠA Michal 0MREC 234 TRT Polička E1-1600 Toyota MR2 4.43 6.38 1:05.34 - DNF - - DNS - - DNF -
FIRTL JR. Stanislav 0MREC 299 ARC Kyjov E1-2000 Škoda Octavia TDi - DNS - - DNS - - DNF -
BUZALKA Stanislav 0MREC 131 Jutoma racing team E1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo9 - DNS - - DNS - - DNF -
HOMOLA Tomáš 0MREC 450 SPZ-Vysočina HA1+2000 BMW E30 - DNS - - DNS - - DNF -
BARTÚNEK Daniel 2AS 660 RT Servis Car AS-S1-1600 Honda Civic - DNS - - DNS - - DNF -
BENŠ Radim 0MREC 27 Radim Benš E2/C-1600 Formule König - DNS - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Event
16:09:06 Dovidenia o tri týždne v Albrechticích
16:08:40 Dnešné preteky sú ukončené.
15:59:54 II. súť. jazda je ukončená
14:30:01 Prvé vozidlo na trati
14:07:35 Štart II. súť. jazdy je plánovaný na 13:30 hod.