On-line results
' '
 
I. GMS Albrechtický kopec, Albrechtice u Lanškrouna (CZ), 23.08.2020 - Competition - Head 2
 
 
Overall    Class    Groups    Start list    Practice
 
Lady Trophy    Junior Trophy   
 
 
Last 5 competitors in Finish
 
Rank Driver Series # Nation Class Head1 Head2 RUN
76. KRÁMSKÝ Otakar 0MREC(31.) 30
E2/C+2000 2:11.19 2:09.35 4:20.54
1. PETIT Sébastien 0MREC(1.) 14
E2/C+2000 1:30.21 1:28.83<TR 2:59.04
5. MADRIAN Ferdinand 0MREC(2.) 3
E2/C+2000 1:41.86 1:41.97 3:23.83
49. WEIL David 0MREC(15.) 55
E2/C-1600 2:01.58 2:02.81 4:04.39
31. OSLADIL Jan 0MREC(7.) 21
E2/C-2000 1:56.15 1:57.65 3:53.80
MORE >>
 
End Race at 18:21
Official Results - Mistrovství České republiky 2020
Official Results - Maverick Rescue Eurocup 2020
 
Absolute results
 
Rank Driver Series # Nation Team Class Car 20m 100m 2600m Head1 20m 100m 2600m Head2 RUN Gap
1. PETIT Sébastien 0MREC(1.) 14
Team PETIT E2/C+2000 Nova Np 01 - 4 Engine Hon 1.35 3.44 56.84 1:30.21 1.37 3.48 55.87 1:28.83<TR 2:59.04 v=160.85
2. JANÍK Václav 1FAS(1.) 2
Nutrend ACCR Czech Team E2-SC-3000 Norma M20FC Turbo 1.64 3.99 1:00.03 1:33.73 1.79 4.17 1:00.56 1:33.82 3:07.55 +8.51
3. TRNKA Petr 1FAS(2.) 20
ACCR CZECH TRNKA RACING TEAM E2-SC-2000 Ligier JS53 EVO2 LRM 1.49 3.98 1:02.06 1:36.52 1.57 4.09 1:02.28 1:36.80 3:13.32 +14.28
4. KOMÁREK David 1FAS(3.) 21
KRTZ motorsport Skupina 1 Mc F1 EVO 1.40 3.81 1:02.87 1:38.44 1.48 3.87 1:02.41 1:38.16 3:16.60 +17.56
5. MADRIAN Ferdinand 0MREC(2.) 3
SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C+2000 Norma M20FC 1.87 4.58 1:05.27 1:41.86 1.85 4.58 1:04.65 1:41.97 3:23.83 +24.79
6. PROMOK Stefan 0MREC(3.) 107
Drift Team Pongau E1+2000/4WD Mitsubishi EVO8 1.52 4.00 1:05.05 1:43.18 1.57 4.03 1:04.45 1:41.87 3:25.05 +26.01
7. RYBNÍČEK Marek 1FAS(4.) 3
Nutrend ACCR Czech Team Skupina 2 Škoda Fabia R5 1.62 4.13 1:05.90 1:43.15 1.59 4.13 1:05.48 1:42.50 3:25.65 +26.61
8. NOVICKÝ Michal 1FAS(5.) 16
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SC-2000 Ligier JS49 Honda 1.76 4.43 1:07.13 1:43.71 1.66 4.32 1:06.89 1:44.10 3:27.81 +28.77
9. SURÓWKA Jaroslav 1FAS(6.) 8
JS Racing z.s. E2-SC-2000 Norma M20 1.49 4.16 1:07.73 1:45.03 1.64 4.44 1:06.80 1:44.87 3:29.90 +30.86
10. ŠVORC Roman 1FAS(7.) 25
PGRace Czech Motorsport E2-SC-3000 Lucchiny P3 1.69 4.30 1:06.84 1:45.00 1.74 4.42 1:07.40 1:46.61 3:31.61 +32.57
11. DĚDEK David 1FAS(8.) 23
Nutrend ACCR Czech Team E2-SC-2000 Norma M20FC 1.53 4.43 1:08.61 1:47.22 1.59 4.28 1:08.56 1:47.43 3:34.65 +35.61
12. PAILER Felix 0MREC(4.) 141
SKI Modřice / Mad Racing Power E1+2000/4WD Lancia Delta Integrale 1.53 4.08 1:08.30 1:48.00 1.59 4.24 1:08.27 1:47.57 3:35.57 +36.53
13. HLAVINKA Josef 1FAS(9.) 315
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 Tomis 99-04 1.73 4.51 1:09.98 1:48.74 1.77 4.53 1:09.38 1:48.17 3:36.91 +37.87
14. FILLOVA Kristyna 1FAS(10.) 96
KRTZ motorsport Skupina 2 Mitsubishi Black 9 1.61 4.21 1:09.49 1:49.64 1.59 4.20 1:08.42 1:49.34 3:38.98 +39.94
15. ULMAN Pavel 1FAS(11.) 68
Pavel Ulman Skupina 1 BMW E36 2.01 4.83 1:09.05 1:49.55 2.10 4.98 1:09.50 1:49.49 3:39.04 +40.00
16. KRÁČMAR Zdeněk 1FAS(12.) 6
AMK Ecce Homo Štěrnberk v ÚAMK E2-SC-1400 Demon Car CM 1000 1.51 4.34 1:10.39 1:50.63 1.57 4.37 1:10.23 1:49.52 3:40.15 +41.11
17. STUDENÝ Lukáš 1FAS(13.) 322
Alcore motorsport E2H-SS-1000 Formule Gloria 1.61 4.57 1:11.14 1:49.89 1.78 4.78 1:12.08 1:50.66 3:40.55 +41.51
18. NEŠPOR Radoslav 1FAS(14.) 305
Radoslav Nešpor E1H+2000 Porsche 997 GT3 cup rally 1.77 4.56 1:10.41 1:50.22 1.69 4.43 1:10.62 1:50.88 3:41.10 +42.06
19. GRÜNER František 1FAS(15.) 170
František Grüner Skupina 1 BMW 340i 1.96 5.00 1:11.35 1:50.92 1.96 4.96 1:10.47 1:50.38 3:41.30 +42.26
20. EDER Roland 0MREC(5.) 142
Erich Eder E1-2000 VW Scirocco 1.81 4.87 1:51.07 1.85 4.93 1:10.59 1:51.02 3:42.09 +43.05
21. JERMAN Martin 1FAS(16.) 55
Liqui Moly Racing Team v AČR Skupina 2 Lamborghini Huracan GT3 1.88 4.77 1:11.20 1:51.89 1.79 4.64 1:10.00 1:50.74 3:42.63 +43.59
22. BENEŠ Oskar 1FAS(17.) 60
Ennoble Racing klub Skupina 2 Ford Fiesta 1.56 4.11 1:10.86 1:50.58 2.20 4.85 1:12.21 1:52.51 3:43.09 +44.05
23. HLAVINKA Josef 1FAS(18.) 366
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-2000 Lotus Opel 1.61 4.49 1:11.66 1:52.34 1.67 4.61 1:11.39 1:53.22 3:45.56 +46.52
24. VAVŘINEC Tomáš 1FAS(19.) 19
ACCR Czech CRC Team Skupina 3 Mitsubishi EVO IX 1.64 4.55 1:12.76 1:53.82 1.70 4.73 1:11.69 1:53.02 3:46.84 +47.80
25. KMÍNEK Zdeněk 1FAS(20.) 57
MJ Autosport Skupina 2 Lamborghini Gallardo GT3 1.63 4.44 1:12.37 1:53.44 1.65 4.46 1:12.47 1:53.73 3:47.17 +48.13
26. PRÁŠEK Jaroslav 1FAS(21.) 246
gt2 motorsport HA-K2-B9 Chevron B23 1.64 4.41 1:12.04 1:53.14 1.58 4.35 1:13.08 1:54.43 3:47.57 +48.53
27. DVOŘÁK Pavel 1FAS(22.) 28
Pavel DVOŘÁK E2-SS-2000 Martini 39/ F2 1.56 4.10 1:13.78 1:55.39 1.63 4.24 1:11.79 1:52.81 3:48.20 +49.16
28. KOLBÁBEK Radek 0MREC(6.) 7
LRT-Profi-Performance E1+2000/4WD Ford Sierra 4000 1.40 4.29 1:13.27 1:55.45 1.51 4.38 1:12.26 1:54.09 3:49.54 +50.50
29. DOHNÁLEK Josef 1FAS(23.) 14
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK Skupina 3 Citroen C2 VTS 2.11 5.38 1:15.16 1:56.38 2.16 5.48 1:14.91 1:56.60 3:52.98 +53.94
30. BEJDA Vojtěch 1FAS(24.) 341
Vojtěch Bejda E1H+2000 Škoda Octavia Cup 2.24 5.66 1:16.26 1:57.35 2.29 5.75 1:14.71 1:55.94 3:53.29 +54.25
31. OSLADIL Jan 0MREC(7.) 21
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/C-2000 Formule Opel Lotus 1.68 4.84 1:14.18 1:56.15 1.68 4.55 1:13.14 1:57.65 3:53.80 +54.76
32. ŽÁČEK Petr 0MREC(8.) 411
LEGENDY HA1+2000 Audi Sport Quattro S1 1.48 4.48 1:15.01 1:57.31 1.45 4.39 1:14.61 1:56.86 3:54.17 +55.13
33. BOHÁČ Milan 1FAS(25.) 398
Boháč Milan E1H-2000 Renault Clio 1.94 5.00 1:15.03 1:57.70 1.97 5.05 1:14.28 1:56.68 3:54.38 +55.34
34. ŽÁČEK Michal 0MREC(9.) 6
Žáček E1+2000/2WD BMW 130i 1.86 5.19 1:16.21 1:57.86 1.96 5.39 1:16.31 1:58.00 3:55.86 +56.82
35. NOVÁK Marek 1FAS(26.) 336
Junior Moto Servis Sprint Car-600 Honda CBR-RR 600 1.58 4.60 1:16.15 1:58.86 1.51 4.45 1:15.17 1:57.40 3:56.26 +57.22
36. PETR Martin 0MREC(10.) 5
Petr Motorsport E1+2000/4WD VW Golf IV 2.8v6 Turbo 1.64 5.06 1:17.02 1:59.01 1.63 4.91 1:16.11 1:57.42 3:56.43 +57.39
37. JURENA Peter 1FAS(27.) 71
GLE I SLOVAKIA Skupina 3 Mitsubishi LANCER EVO IX 1.49 4.35 1:14.03 1:55.74 1.58 4.47 1:15.63 2:01.89 3:57.63 +58.59
38. EDER Erich 0MREC(11.) 130
Erich Eder E1-2000 VW 2000 2.07 5.34 1:15.37 1:58.92 2.08 5.29 1:15.62 1:58.71 3:57.63 +58.59
39. ZMEŠKAL Miloš 1FAS(28.) 253
Miloš Zmeškal HA-K5-E9 Ralt RT 32 1.70 4.68 1:14.30 1:57.86 1.82 4.86 1:16.43 2:00.04 3:57.90 +58.86
40. OŠMERA Jiří 1FAS(29.) 88
Jiří Ošmera Skupina 4 VW Scirocco 2.00 5.35 1:17.39 2:00.36 1.99 5.39 1:16.20 1:58.55 3:58.91 +59.87
41. MOTÁLEK Milan 0MREC(12.) 326
Komvet racing S1+2000/4WD Mitsubishi LANCER VII 1.55 4.58 1:16.78 1:59.78 1.54 4.54 1:16.37 1:59.62 3:59.40 +1:00.36
42. FILIPÍN Jiří 1FAS(30.) 302
Jiří Filipín E1H-1400 Suzuki Swift GTi 1.95 5.16 1:16.90 2:00.03 1.91 5.17 1:17.30 1:59.91 3:59.94 +1:00.90
43. MEIXNER Richard 1FAS(31.) 77
Richard Meixner Skupina 5 Renault Clio cup 2.35 5.96 1:18.01 2:00.04 2.34 5.94 1:17.95 2:00.14 4:00.18 +1:01.14
44. TOMEČEK Lukáš 1FAS(32.) 372
AMK Ecce homo Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Fabia 2.18 5.63 1:18.20 2:00.92 2.12 5.57 1:18.60 2:01.05 4:01.97 +1:02.93
45. VYMĚTAL Lubomír 0MREC(13.) 159
LV CAR E1+2000/2WD BMW M3 E46 1.95 5.01 1:19.16 2:02.30 2.02 5.12 1:17.31 2:00.58 4:02.88 +1:03.84
46. MAIER Helmut 0MREC(14.) 145
H+R Spezialfedern E1-1600 VW Spiess-Golf 1.98 5.18 1:17.82 2:01.77 2.14 5.40 1:17.70 2:01.44 4:03.21 +1:04.17
47. MACHOVÁ Tereza 1FAS(33.) 318
GMS Racing Team E1H-1400 Suzuki Swift 1.94 5.29 1:18.91 2:02.14 1.99 5.24 1:18.17 2:01.21 4:03.35 +1:04.31
48. MALÝ Jaromír 1FAS(34.) 61
MJ Autosport Skupina 4 Nissan 350 Z Fairlady 2.15 5.70 1:18.74 2:01.96 2.18 5.71 1:18.89 2:02.40 4:04.36 +1:05.32
49. WEIL David 0MREC(15.) 55
JS Racing z.s. E2/C-1600 MTX Faster 1.85 4.97 1:17.78 2:01.58 2.04 5.18 1:19.08 2:02.81 4:04.39 +1:05.35
50. DOBEŠ Václav 1FAS(35.) 370
Václav Dobeš E1H-1400 Škoda Favorit 2.07 5.49 1:18.70 2:02.30 2.14 5.46 1:18.82 2:02.22 4:04.52 +1:05.48
51. BORKOVEC David 0MREC(16.) 272
CarLab Drásov E1-2000 Skoda Fabia TDi 2.03 5.40 1:18.73 2:02.88 2.04 5.43 1:18.39 2:02.24 4:05.12 +1:06.08
52. BENŠ Radim 1FAS(36.) 373
Radim Benš E2H-SS-1400 Formule König 1.70 4.87 1:20.63 2:04.52 1.72 4.88 1:18.88 2:02.24 4:06.76 +1:07.72
53. MACH Jan 1FAS(37.) 337
Jan Mach E1H-2000 Škoda Octavia Cup II 2.25 5.82 1:20.60 2:04.65 2.17 5.84 1:20.39 2:03.96 4:08.61 +1:09.57
54. TYKAL Petr 1FAS(38.) 233
SK INDUSTRIETECHNIK ACCR CZECH HA-K5-E3 MTX 1-03 1.62 4.96 1:19.73 2:04.41 1.65 4.98 1:20.63 2:06.28 4:10.69 +1:11.65
55. PODMAJERSKY Vladimir 0MREC(17.) 206
VP Racing E1-2000 Peugeot 206 RC 1.90 5.29 1:20.50 2:05.96 1.91 5.36 1:20.29 2:05.76 4:11.72 +1:12.68
56. ŽÁK Josef 0MREC(18.) 103
Žák E1-1400 Škoda Š100 1.77 5.21 1:20.87 2:06.45 1.78 5.19 2:05.31 4:11.76 +1:12.72
57. KAŠPAR Vilém 0MREC(19.) 8
VPKmotors S1+2000/2WD Škoda Fabia RS 2.07 5.50 1:21.44 2:06.45 2.11 5.63 1:20.32 2:05.56 4:12.01 +1:12.97
58. WINTER Jaroslav 1FAS(39.) 369
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Honda Civic 2,0 Type R 1.90 5.37 1:20.60 2:06.54 1.97 5.47 1:20.56 2:05.56 4:12.10 +1:13.06
59. HRUBÝ Milan 0MREC(20.) 200
ScuderiaMotorsport E1-1600 Škoda Fabia FR16 1.99 5.45 1:22.39 2:07.24 2.20 5.67 1:21.79 2:05.87 4:13.11 +1:14.07
60. HAVIGER Milan 0MREC(21.) 202
Haviger Motors E1-2000 Honda Type R 2.08 5.62 1:21.65 2:06.99 2.13 5.64 1:20.72 2:06.21 4:13.20 +1:14.16
61. PLEVA Martin 1FAS(40.) 320
Automotoklub Vrbno v AČR E1H-1400 Škoda 100 1.77 5.30 1:21.90 2:06.48 1.82 5.37 1:22.05 2:06.89 4:13.37 +1:14.33
62. KREJČÍ Bohuslav 0MREC(22.) 115
KR pro Škoda historik E1-1600 Škoda Rapid 130 RH 1.78 5.35 1:22.34 2:07.17 1.83 5.27 1:21.54 2:06.72 4:13.89 +1:14.85
63. MACEK Vojtěch 0MREC(23.) 150
Advantage Motorsport Bruntál E1-1600 Škoda 110 R 1.79 5.17 1:21.64 2:06.69 1.85 5.23 1:21.79 2:07.41 4:14.10 +1:15.06
64. KAWULOK Jiří 0MREC(24.) 121
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1+2000/2WD BMW E30 1.88 5.23 1:21.58 2:07.68 1.95 5.34 1:20.67 2:07.11 4:14.79 +1:15.75
65. ŠPLÍCHAL David 0MREC(25.) 432
garage flora HA1-2000 VW Golf GTI 2.01 5.61 1:22.24 2:07.74 2.05 5.68 1:22.17 2:07.57 4:15.31 +1:16.27
66. ÁZSÓTH Ladislav 0MREC(26.) 388
LRT S1+2000/2WD Ford Focus 2.05 5.68 1:22.86 2:07.64 2.25 5.90 1:23.11 2:07.88 4:15.52 +1:16.48
67. HURY Radek 0MREC(27.) 369
HaD Racing S1+2000/2WD Ford Focus ST 2.13 5.91 1:21.79 2:07.32 2.08 5.72 1:23.27 2:08.62 4:15.94 +1:16.90
68. HOMOLA Tomáš 0MREC(28.) 450
SPZ-Vysočina HA1+2000 BMW E30 2.01 5.67 1:22.89 2:08.19 2.10 5.81 1:23.48 2:08.75 4:16.94 +1:17.90
69. DLOUHÝ Petr 1FAS(41.) 339
Petr Dlouhý Sprint Car-600 Sprint Car Barracua 1.54 4.90 1:24.00 2:09.87 1.57 4.92 1:21.37 2:07.21 4:17.08 +1:18.04
70. ŠUSTR Miloslav 1FAS(42.) 325
Alcore motorsport E1H-1600 Škoda Favorit 1.91 5.49 1:23.47 2:09.40 1.90 5.42 1:22.51 2:08.28 4:17.68 +1:18.64
71. ŠPILKA Michal 1FAS(43.) 333
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1400 Škoda Felicia pick-up Fre 1.94 5.55 1:23.42 2:09.39 1.95 5.57 1:23.03 2:08.45 4:17.84 +1:18.80
72. HOUSKA Roman 0MREC(29.) 382
SPZ-Vysočina S1+2000/2WD BMW M3 1.93 5.32 1:24.04 2:10.39 2.11 5.55 1:22.47 2:07.97 4:18.36 +1:19.32
73. HEDA Jiří 1FAS(44.) 300
Alcore motorsport E2H-SC-2000 Lola 598 1.91 5.56 1:25.91 2:11.43 1.89 5.55 1:23.85 2:08.53 4:19.96 +1:20.92
74. SEDLÁČEK Michal 1FAS(45.) 241
GMS Racing Team HA-K4-D6 Fiat Ritmo 130 TC Abarth 2.06 5.52 1:23.35 2:10.24 2.11 5.61 1:23.15 2:09.72 4:19.96 +1:20.92
75. STEJSKAL Bronislav 0MREC(30.) 222
Czech-Pro Motorsport E1-1400 Škoda Felicia Kit-Car 2.32 6.04 1:24.11 2:10.09 2.34 6.02 1:24.29 2:09.92 4:20.01 +1:20.97
76. KRÁMSKÝ Otakar 0MREC(31.) 30
Bmw Team Krámský E2/C+2000 Osella PA20/S BMW K-05 1.71 4.93 1:24.46 2:11.19 1.88 5.46 1:22.49 2:09.35 4:20.54 +1:21.50
77. STEJSKAL Milan 1FAS(46.) 240
GMS Racing Team HA-K4-D5 Lada VFTS 2.21 5.74 1:25.04 2:10.72 2.11 5.65 1:24.19 2:10.10 4:20.82 +1:21.78
78. ŠÁLEK Jan 1FAS(47.) 335
Alcore motorsport E2H-SS-1600 Estonia 21 1.65 5.10 1:24.15 2:10.64 1.70 5.22 1:23.65 2:10.41 4:21.05 +1:22.01
79. SEDLÁK Martin 0MREC(32.) 393
Bunny Hunter S1-1600 Citroen Saxo Vts 1.99 5.58 1:23.54 2:11.12 1.94 5.85 1:23.79 2:11.00 4:22.12 +1:23.08
80. DIVIŠOVÁ Alexandra 0MREC(33.) 166
Pfeifermotrosport E1-2000 Renault Clio 2.03 5.59 1:23.35 2:11.31 2.19 5.80 1:23.43 2:10.99 4:22.30 +1:23.26
81. OSLADIL Jan 1FAS(48.) 306
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Pickup Freestyle 2.09 5.55 1:23.76 2:11.64 2.09 5.73 1:24.02 2:10.92 4:22.56 +1:23.52
82. ZELENÝ Milan 0MREC(34.) 484
Historick Racing Club Jihlava HA1-1300 Škoda 130LR 1.81 5.64 1:26.02 2:13.19 1.88 5.49 1:24.12 2:10.18 4:23.37 +1:24.33
83. ZÖCHLING Manfred 0MREC(35.) 514
Zöchling Motorsport HA1-K-1600 Vw Golf Gti 1 Typ 17 1.88 5.42 1:24.84 2:12.98 1.95 5.46 1:23.88 2:10.68 4:23.66 +1:24.62
84. MAĎAR Michal 0MREC(36.) 301
LRT S1-2000 Ford Focus 2.14 5.90 1:26.19 2:12.67 2.13 5.92 1:25.17 2:11.52 4:24.19 +1:25.15
85. HAIDN Franz 0MREC(37.) 410
MSC Mühlbach HA1+2000 BMW E30 325ix 1.66 5.36 1:24.94 2:12.60 1.67 5.37 1:24.18 2:11.62 4:24.22 +1:25.18
86. PATERA David 0MREC(38.) 228
Patera Motorsport E1-1400 Fiat 127 2.07 6.01 1:26.19 2:12.97 2.12 5.98 1:25.60 2:11.62 4:24.59 +1:25.55
87. DOBRÝ Petr 0MREC(39.) 122
Metalbend E1+2000/2WD BMW Compact 2.15 5.71 1:24.98 2:12.76 2.30 5.92 1:24.84 2:12.25 4:25.01 +1:25.97
88. KRÁLÍK Adam 0MREC(40.) 355
Králíkteam S1-1600 Citroen Saxo VTS 1.99 5.78 1:26.19 2:13.42 2.07 5.80 1:25.94 2:12.76 4:26.18 +1:27.14
89. HLAVÁČEK Josef 1FAS(49.) 321
Josef Hlaváček E1H-2000 Škoda Octavia 2.14 5.89 1:26.29 2:13.78 2.22 5.97 1:25.25 2:12.53 4:26.31 +1:27.27
90. KNAPEK Tomáš 1FAS(50.) 308
JS Racing E2H-SS-1400 MTX Faster 1.81 5.10 1:27.38 2:16.70 1.80 5.00 1:23.53 2:09.77 4:26.47 +1:27.43
91. VAVROCH Petr 0MREC(41.) 227
HURICANE E1-1400 Volkswagen POLO FOX 1.91 5.41 1:26.42 2:14.45 1.93 5.41 1:25.85 2:13.19 4:27.64 +1:28.60
92. GRUNTORÁD František 0MREC(42.) 344
Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS 1.91 5.76 1:29.07 2:18.00 2.00 5.63 1:23.14 2:10.33 4:28.33 +1:29.29
93. KOPEČEK Pavel 1FAS(51.) 388
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 Mtx 1-02 Formule Easter 1.59 5.24 1:27.10 2:14.67 1.64 5.22 1:26.25 2:14.09 4:28.76 +1:29.72
94. BORKOVEC Jiri 0MREC(43.) 333
Namest nad Oslavou S1+2000/2WD Skoda Octavia RS 2.05 5.77 1:25.83 2:13.93 2.17 5.88 1:26.42 2:14.93 4:28.86 +1:29.82
95. SCHÜTZ Thomas 0MREC(44.) 521
MSC Mühlbach HA1-K-1600 Renault 5 Alpine 2.01 5.92 1:28.40 2:16.58 2.06 6.01 1:28.45 2:15.85 4:32.43 +1:33.39
96. HORNÍČEK Filip 0MREC(45.) 250
F.H. Racing E1-1400 Škoda Felicia 2.02 5.85 1:28.73 2:17.44 2.05 5.97 1:28.74 2:16.71 4:34.15 +1:35.11
97. PŘENOSIL Miroslav 0MREC(46.) 181
LPGpower E1-1400 Škoda 130 RS 1.78 5.18 1:27.23 2:17.74 1.80 5.19 1:26.85 2:17.35 4:35.09 +1:36.05
98. VÁNA Jan 0MREC(47.) 156
Alfa Romeo Luigi Team E1+2000/2WD Alfa Romeo 156 2.02 5.53 1:28.72 2:17.71 2.03 5.50 1:28.63 2:17.76 4:35.47 +1:36.43
99. ORAVEC David 0MREC(48.) 111
Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia 2.00 5.78 1:29.30 2:18.30 2.09 5.88 1:28.56 2:17.41 4:35.71 +1:36.67
100. KOPIŠTĚ Jaroslav 0MREC(49.) 218
Hobby racing team Kutná Hora E1-1600 Škoda 120 S Rallye 1.88 5.56 1:28.81 2:19.00 1.93 5.61 1:26.92 2:16.74 4:35.74 +1:36.70
101. KRUŽÍK Josef 0MREC(50.) 434
Historik Racing Club Jihlava HA1-1300 Škoda 130LR 1.85 5.65 1:30.15 2:19.86 1.93 5.63 1:27.42 2:16.31 4:36.17 +1:37.13
102. SKRIVANEK Jaromir 0MREC(51.) 132
Starracingteam E1-1400 Škoda Favorit 2.23 6.70 1:33.02 2:21.60 2.16 6.48 1:27.94 2:16.33 4:37.93 +1:38.89
103. STODOLA Petr 0MREC(52.) 182
Weslay racing team E1-1600 Honda CRX 2.21 5.95 1:29.50 2:20.01 2.08 5.77 1:28.55 2:18.00 4:38.01 +1:38.97
104. ZOUFALÁ Martina 1FAS(52.) 389
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Felicia 2.15 5.95 1:28.95 2:17.83 1.98 5.59 1:30.07 2:20.53 4:38.36 +1:39.32
105. HIMMER Petr 1FAS(53.) 330
Alcore motorsport E1H-1400 Škoda 130LR 1.76 5.65 1:30.18 2:20.15 1.76 5.58 1:29.81 2:19.37 4:39.52 +1:40.48
106. PATERA Michal 0MREC(53.) 127
Patera Motorsport E1-1400 Fiat 127 2.36 6.45 1:30.64 2:20.12 2.39 6.41 1:30.20 2:20.17 4:40.29 +1:41.25
107. BARTÚNEK Daniel 0MREC(54.) 332
RT Servis Car S1-1600 Honda Civic 1.98 6.13 2:21.55 2.05 6.24 1:31.82 2:22.01 4:43.56 +1:44.52
108. STRNAD Petr 1FAS(54.) 299
Petr Strnad HA-K2-B3 Škoda Škoda 130rs 1.72 5.42 1:30.36 2:21.76 1.64 5.30 1:32.37 2:24.48 4:46.24 +1:47.20
109. PAVLIČÍK Lukáš 0MREC(55.) 506
Raska racing team HA1-K-1600 VW Golf 1.6 GTi 2.15 6.23 1:34.09 2:25.56 2.23 6.39 1:32.25 2:21.22 4:46.78 +1:47.74
110. SIKORA Miroslav 0MREC(56.) 233
R.D.L. Servis E1-1600 Škoda Felicia 2.06 6.05 1:32.53 2:25.39 2.01 5.90 1:31.72 2:23.07 4:48.46 +1:49.42
111. POPOVÁ Eliška 1FAS(55.) 338
Eliška Popová E1H-1400 Suzuki SWIFT 2.23 6.44 1:33.58 2:24.47 2.41 6.65 1:33.31 2:24.40 4:48.87 +1:49.83
112. ŤAHÚR Ondřej 0MREC(57.) 428
Martínkovice motors team HA1-2000 Škoda Favorit 2.07 5.89 1:29.43 2:17.76 2.21 6.05 1:29.00 2:31.34 4:49.10 +1:50.06
113. SLÁDEK Lukáš 0MREC(58.) 158
Lukas racing team E1-2000 Peugeot 206GTI 2.12 6.30 1:33.77 2:25.07 2.26 6.44 1:33.55 2:24.34 4:49.41 +1:50.37
114. LESIKAR Petr 0MREC(59.) 305
Babi Team S1-1600 Alfa Romeo 145 2.08 6.37 1:34.89 2:24.92 2.10 6.32 1:35.41 2:25.78 4:50.70 +1:51.66
115. BRŮŽA Tomáš 0MREC(60.) 445
VPKmotors HA1-2000 Ford Fiesta 2.14 6.47 1:36.28 2:26.01 2.17 6.52 1:36.47 2:26.31 4:52.32 +1:53.28
116. RŮŽIČKA Martin 1FAS(56.) 340
- E1H+2000 Škoda Fabia S2000 2.21 6.03 1:32.12 2:25.59 2.27 6.10 1:33.46 2:27.71 4:53.30 +1:54.26
117. KIML ML. Jiří 0MREC(61.) 510
Auto Classic Club Brno HA1-K-1300 Škoda 120 LS 2.27 6.44 1:33.95 2:24.64 2.31 6.61 1:36.85 2:29.31 4:53.95 +1:54.91
118. RAŠKA Stanislav 0MREC(62.) 502
Raška racing team HA1-K-1600 VW Golf 1.6 GTi 2.19 6.24 1:33.57 2:24.89 2.20 6.25 1:35.42 2:29.77 4:54.66 +1:55.62
119. PAVLIČÍK Ivo 0MREC(63.) 508
Raska racing team HA1-K-1600 VW Golf 1.6 GTi 2.23 6.27 1:34.78 2:27.32 2.47 6.67 1:35.35 2:27.36 4:54.68 +1:55.64
120. FURIŠ Filip 0MREC(64.) 412
Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI 2.11 6.24 1:35.52 2:27.90 2.18 6.39 1:35.37 2:27.12 4:55.02 +1:55.98
121. FURIŠ Karel 0MREC(65.) 470
Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI 2.09 6.31 1:35.51 2:28.97 2.05 6.22 1:36.02 2:29.29 4:58.26 +1:59.22
122. NEUSTUPA Aleš 0MREC(66.) 330
Ennoble racing team S1-2000 Renault Clio RS 2.20 6.10 2:29.81 2.13 6.14 2:29.29 4:59.10 +2:00.06
123. MÁLKOVÁ Simona 1FAS(57.) 211
Simona Málková HA-K4-D5 Honda Civic VTEC 2.27 6.30 1:37.33 2:31.48 2.09 5.87 1:36.22 2:30.81 5:02.29 +2:03.25
124. MELŠA Michal 0MREC(67.) 234
TRT Polička E1-1600 Toyota MR2 2.13 6.19 1:38.85 2:32.74 2.17 6.16 1:39.23 2:33.46 5:06.20 +2:07.16
125. KLIMEŠ Lukáš 1FAS(58.) 390
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Ford Puma 2.20 6.32 1:37.83 2:33.57 2.07 6.10 1:38.30 2:34.33 5:07.90 +2:08.86
126. CHMELÍK Martin 1FAS(59.) 251
Martin Chmelík HA-K5-E2 MTX 1-01 2.15 6.14 1:36.07 2:37.49 2.30 6.85 1:40.01 2:39.82 5:17.31 +2:18.27
127. MESÁROŠ Ján 0MREC(68.) 501
MEŠI HA1-K-1300 Škoda 120S 2.12 6.73 1:43.89 2:41.35 2.11 6.75 2:05.46 2:43.32 5:24.67 +2:25.63
128. NEUBAUER Herbert 0MREC(69.) 541
Historic Racing Team Austria HA1-K+1600 Lancia Delta Integrale 16 3.70 10.44 1:56.85 2:55.12 4.06 11.88 3:16.05 6:11.17 +3:12.13
129. ŠVÁB Petr 0MREC(70.) 405
Hl motorsport HA1-2000 Opel Astra Gsi 2.31 6.18 1:31.03 2:20.81 2.37 6.25 4:20.54 6:41.35 +3:42.31
TRNKA Jan 1FAS 42
Jan Trnka Skupina 5 Škoda Felicia 2.10 5.91 1:28.39 2:19.19 2.13 5.94 - DNF - - DNF -
SEDLACEK Vlastimil 0MREC 259
Jupi racing E1-1600 Honda Civic 2.06 5.70 1:26.25 2:12.77 - DNS - - DNF -
KOPECEK Jiří 0MREC 38
AMK Ecce home Šternberk v UAMK E2/C-2000 Opel Lotus 2.0 - DNS - - DNS - - DNF -
ŠTELC Lukáš 0MREC 10
Kotouč Gearboxes S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo - DNS - - DNS - - DNF -
NASTOUPIL Lukaš 1FAS 399
Lukaš Nastoupil E1H-1600 Honda CRX 2.02 5.47 1:20.38 2:02.66 2.02 5.59 1:19.79 - DNF - - DNF -
KRAKOVIČ Radek 1FAS 22
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SS-1400 Fiks 09RK 1.70 4.65 1:10.19 1:49.39 1.65 4.81 - DNF - - DNF -
SVOBODA Jiří 1FAS 15
Nutrend ACCR Czech Team E2-SS-3000 Lola B03/51 1.59 4.12 1:06.57 1:43.78 - DNS - - DNF -
MÜLLER Lukáš 1FAS 355
Alcore motorsport E1H-2000 Škoda Octavia CUP 1.99 5.32 - DNF - - DNS - - DNF -
KOREŠ Vaclav 0MREC 415
SK-MOTORSPORT HA1-2000 BMW E30 - DNS - - DNS - - DNF -
ŠUBA Ladislav 1FAS 368
AMK Ecce Homo Šternberk v UAMK E1H+2000 BMW SŠ20 - DNS - - DNS - - DNF -
CHYTIL Ondrej 0MREC 29
Chytil Motorsport E2/C-2000 Opel Lotus - DNS - - DNS - - DNF -
VÍTEK Petr 0MREC 18
Climart racing team E2/C+2000 Osella PA30 - DNS - - DNS - - DNF -
SKRIVANEK Jaromir 0MREC 436
Star racing team HA1-1300 Škoda Favorit - DNS - - DNS - - DNF -
LOUBAL Lubomír 1FAS 37
Lubomír Loubal Skupina 4 VW Golf4 TDi DSG 4.37 7.22 1:17.56 2:00.28 - DNS - - DNF -
TÁBORSKÝ Radovan 1FAS 202
GMS Racing Team HA-K2-B3 Fiat 128 Rally - DNS - - DNS - - DNF -
NEVĚŘIL Dušan 0MREC 58
Speedmaster racing team E2/C+2000 Norma M20FC - DNS - - DNS - - DNF -
BEJDA Pavel 0MREC 231
Auto Bejda Racing E1+2000/2WD Škoda Octavia Cup - DNS - - DNS - - DNF -
BIESINGER Christian 0MREC 163
Biesinger Motorsport E1-1400 VW Polo 86c - DNS - - DNS - - DNF -
PFEIFFER Siegfried 0MREC 417
Pfeiffer Motorsport HA1+2000 Ford Sierra Cosworth 1.78 5.40 1:24.77 2:12.87 1.95 5.36 - DNF - - DNF -
ŠTĚRBA Václav 0MREC 503
Raška racing team HA1-K-1600 VW Golf 1.6 GTi 2.26 6.62 1:44.34 2:41.84 - DNS - - DNF -
ŠTOURAČ Michal 0MREC 118
Michal Štourač E1+2000/2WD Ginetta G50 gtr 2.73 7.15 1:41.16 2:35.54 - DNS - - DNF -
DORINSKÝ Lukas 0MREC 409
Star racing team HA1-2000 VW golf mk2 2.35 7.34 - DNF - - DNS - - DNF -
ČEPIČKA Vlastimil 0MREC 302
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK S1+2000/4WD Mitsubishi Evo X - DNS - - DNS - - DNF -
KARPÍŠEK Tomáš 0MREC 469
HRT HA1-2000 Volkswagen Scirocco - DNS - - DNS - - DNF -
VÁŇA Jan 0MREC 400
Alfa Romeo Luigi Team HA1-2000 Alfa Romeo Giulia GTV Spr - DNS - - DNS - - DNF -
VONDRÁK Martin 0MREC 19
Vondrák Racing Team E2/C-2000 Tatuus Formula Masters - DNS - - DNS - - DNF -
PIRKNER Markus 0MREC 425
Pirkner HA1-2000 Volkswagen Scirocco - DNS - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Head Event
18:20:04 R2 II. súť. jada je ukončená
17:34:15 R2 Štartujú vozidlá MREC
16:54:50 R2 Požiar vozidla za cieľom
16:45:04 R2 Pokračujeme
16:37:54 R2 Št. č. 8 a 2 budú mať opravnú jazdu
16:36:59 R2 St. č. 22 stojí na trati pre poruchu
16:24:35 R2 Pokračujeme
16:23:48 R2 Št. č. 14 a 88 budú mať opravnú jazdu
16:12:26 R2 Št. č. 42 stojí na trati pre poruchu prevodovky
16:00:39 R2 Pokračujeme
15:57:07 R2 Št. č. 305, 398, 341 a 321 budú mať opravnú jazdu
15:54:08 R2 Št. č. 399 je mimo trať (pretekár OK)
15:38:00 R2 Štartujú vozidlá MČR
15:14:15 R1 I. súť jazda je ukončená
14:45:26 R1 Št. č. 158 bude mať opravnú jazdu
14:44:30 R1 Št. č. 409 stojí na trati pre poruchu
14:29:32 R1 Štartujú vozidlá MREC
13:54:28 R1 Pokračujeme
13:48:45 R1 Št. č. 60 a 55 boli zastavení tr. komisármi; budú mať opr. jazdu
13:32:49 R1 Pokračujeme
13:00:08 R1 Št. č. 337 bude mať opravnú jazdu
12:59:44 R1 Št. č. 355 stojí pre poruchu
12:42:04 R1 Je odštartované