On-line results
' '
 
PRAMOS XV. Divácká 13°, Diváky (CZ), 13.09.2020 - Competition - Run 2
 
 
 
 
 
Last 5 in Finish
 
Rank Driver Series # Nation Class 1-st RUN 2-nd RUN RUN
6. MADRIAN Ferdinand 0MREC(1.) 3 E2/C+2000 1:04.45 1:04.44 2:08.89
7. STOLLNBERGER Andreas 0MREC(2.) 20 E2/C-2000 1:04.31 1:04.64 2:08.95
37. KOPECEK Jiří 0MREC(10.) 38 E2/C-2000 1:15.11 1:16.82 2:31.93
33. OSLADIL Jan 0MREC(8.) 21 E2/C-2000 1:14.47 1:14.89 2:29.36
12. PROMOK Stefan 0MREC(3.) 107 E1+2000/4WD 1:07.86 1:07.07 2:14.93
 
End Race at 15:50
Official Results - Mistrovství České republiky 2020
Official Results - Maverick Rescue Eurocup 2020
 
Absolute results
 
Rank Driver Series # Nation Team Class Car 20m 100m 1150m 1-st RUN 20m 100m 1150m 2-nd RUN RUN Gap
1. BENEŠ Miloš 1FAS(1.) 1 GMS Racing Team E2-SS-3000 Osella FA 30 2.22 4.75 25.19 58.06 2.32 4.92 25.08 57.78<TR 1:55.84 v=149.17
2. JANÍK Václav 1FAS(2.) 2 Nutrend ACCR Czech Team E2-SC-3000 Norma M20FC Turbo 2.08 4.64 25.74 58.82 2.10 4.69 25.98 59.07 1:57.89 +2.05
3. TRNKA Petr 1FAS(3.) 20 ACCR CZECH TRNKA RACING TEAM E2-SC-2000 Ligier JS53 EVO2 LRM 2.06 4.74 26.48 1:00.82 2.07 4.84 26.59 1:00.24 2:01.06 +5.22
4. KOMÁREK David 1FAS(4.) 21 KRTZ motorsport Skupina 1 Mc F1 EVO 1.92 4.68 26.46 1:00.40 2.15 5.07 27.05 1:01.39 2:01.79 +5.95
5. NOVICKÝ Michal 1FAS(5.) 16 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SC-2000 Ligier JS49 Honda 1.94 4.61 28.09 1:04.61 2.09 4.79 27.97 1:03.55 2:08.16 +12.32
6. MADRIAN Ferdinand 0MREC(1.) 3 SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C+2000 Norma M20FC 3.00 6.13 28.64 1:04.45 2.27 5.16 28.34 1:04.44 2:08.89 +13.05
7. STOLLNBERGER Andreas 0MREC(2.) 20 Team Terschl Austria E2/C-2000 Dallara 302 1.84 4.54 28.48 1:04.31 1.81 4.52 28.16 1:04.64 2:08.95 +13.11
8. SURÓWKA Jaroslav 1FAS(6.) 8 JS Racing z.s. E2-SC-2000 Norma M20 2.00 4.84 27.98 1:04.67 2.04 4.90 28.00 1:04.53 2:09.20 +13.36
9. SVOBODA Jiří 1FAS(7.) 15 Nutrend ACCR Czech Team E2-SS-3000 Lola B03/51 2.59 5.63 28.96 1:06.19 2.32 5.25 28.60 1:05.68 2:11.87 +16.03
10. JERMAN Martin 1FAS(8.) 55 Liqui Moly Racing Team v AČR Skupina 2 Lamborghini Huracan GT3 2.15 5.36 29.45 1:07.35 2.37 5.49 29.36 1:06.34 2:13.69 +17.85
11. KRAKOVIČ Radek 1FAS(9.) 22 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SS-1400 Fiks 09RK 2.11 5.33 30.53 1:07.49 2.17 5.13 30.02 1:06.69 2:14.18 +18.34
12. PROMOK Stefan 0MREC(3.) 107 Drift Team Pongau E1+2000/4WD Mitsubishi EVO8 2.01 4.88 28.02 1:07.86 1.95 4.81 28.54 1:07.07 2:14.93 +19.09
13. HLAVINKA Josef 1FAS(10.) 315 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 Tomis 99-04 2.41 6.63 31.23 1:08.57 2.65 5.68 29.85 1:06.54 2:15.11 +19.27
14. KRÁČMAR Zdeněk 1FAS(11.) 6 AMK Ecce Homo Štěrnberk v ÚAMK E2-SC-1400 Demon Car CM 1000 1.92 4.77 30.08 1:08.24 2.04 4.90 30.35 1:08.45 2:16.69 +20.85
15. ULMAN Pavel 1FAS(12.) 68 Pavel Ulman Skupina 1 BMW E36 3.04 6.40 30.77 1:08.81 2.46 5.64 30.17 1:08.62 2:17.43 +21.59
16. FILLOVA Kristyna 1FAS(13.) 96 KRTZ motorsport Skupina 2 Mitsubishi Black 9 2.09 5.14 29.38 1:08.93 2.07 5.01 29.31 1:08.58 2:17.51 +21.67
17. NECKÁŘ Libor 1FAS(14.) 35 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SS-2000 Formule Tatuus Master LNR 1.92 4.92 29.96 1:08.39 2.04 4.90 30.11 1:09.28 2:17.67 +21.83
18. STUDENÝ Lukáš 1FAS(15.) 322 Alcore motorsport E2H-SS-1000 Formule Gloria 1.99 5.01 31.15 1:09.59 2.03 5.07 31.16 1:09.36 2:18.95 +23.11
19. KMÍNEK Zdeněk 1FAS(16.) 57 MJ Autosport Skupina 2 Lamborghini Gallardo GT3 2.15 5.27 30.32 1:09.90 2.18 5.33 30.62 1:10.02 2:19.92 +24.08
20. HLAVINKA Josef 1FAS(17.) 366 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-2000 Lotus Opel 2.06 5.07 30.44 1:09.60 2.17 5.23 31.17 1:10.82 2:20.42 +24.58
21. PAILER Felix 0MREC(4.) 141 SKI Modřice / Mad Racing Power E1+2000/4WD Lancia Delta Integrale 1.96 4.99 31.17 1:09.99 2.05 4.96 31.38 1:10.68 2:20.67 +24.83
22. GRÜNER František 1FAS(18.) 170 František Grüner Skupina 1 BMW 340i 2.50 5.95 32.05 1:11.48 2.52 5.86 31.54 1:10.80 2:22.28 +26.44
23. RYBNÍČEK Marek 1FAS(19.) 3 Nutrend ACCR Czech Team Skupina 2 Škoda Fabia WRC 2.00 4.95 31.45 1:11.71 2.03 4.96 32.04 1:12.44 2:24.15 +28.31
24. EDER Erich 0MREC(5.) 130 Erich Eder E1-2000 VW 2000 2.45 5.71 32.78 1:12.97 2.54 5.81 32.56 1:12.48 2:25.45 +29.61
25. OŠMERA Jiří 1FAS(20.) 88 Jiří Ošmera Skupina 4 VW Scirocco 2.47 5.84 32.56 1:12.48 2.59 5.95 32.82 1:13.08 2:25.56 +29.72
26. NOVÁK Marek 1FAS(21.) 336 Junior Moto Servis Sprint Car-600 Honda CBR-RR 600 1.79 4.84 32.37 1:13.42 1.79 4.81 32.41 1:13.26 2:26.68 +30.84
27. LOUBAL Lubomír 1FAS(22.) 37 Lubomír Loubal Skupina 4 VW Golf4 TDi DSG 2.99 6.47 32.87 1:13.23 4.04 6.58 33.73 1:14.26 2:27.49 +31.65
28. ŽÁČEK Petr 0MREC(6.) 411 LEGENDY HA1+2000 Audi Sport Quattro S1 1.83 4.86 31.81 1:14.12 1.83 4.85 31.73 1:14.33 2:28.45 +32.61
29. BOHÁČ Milan 1FAS(23.) 398 Boháč Milan E1H-2000 Renault Clio 2.58 5.80 33.18 1:14.23 2.59 5.87 33.56 1:14.49 2:28.72 +32.88
30. BEJDA Vojtěch 1FAS(24.) 341 Vojtěch Bejda E1H+2000 Škoda Octavia Cup 2.90 6.54 34.28 1:15.29 2.82 6.25 33.37 1:13.65 2:28.94 +33.10
31. ŽÁČEK Michal 0MREC(7.) 6 Žáček E1+2000/2WD BMW 130i 2.47 5.91 33.62 1:14.63 2.44 5.90 33.50 1:14.47 2:29.10 +33.26
32. FILIPÍN Jiří 1FAS(25.) 302 Jiří Filipín E1H-1400 Suzuki Swift GTi 2.43 5.83 33.36 1:14.29 2.51 5.90 33.46 1:14.83 2:29.12 +33.28
33. OSLADIL Jan 0MREC(8.) 21 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/C-2000 Formule Opel Lotus 2.23 5.44 33.88 1:14.47 2.18 5.29 33.76 1:14.89 2:29.36 +33.52
34. VYMĚTAL Lubomír 1FAS(26.) 359 Lubomír Vymětal E1H+2000 BMW M3 E46 2.50 5.66 32.98 1:15.72 2.42 5.72 33.69 1:15.36 2:31.08 +35.24
35. MEIXNER Richard 1FAS(27.) 77 Richard Meixner Skupina 5 Renault Clio cup 2.82 6.35 34.22 1:15.37 2.82 6.36 34.48 1:16.22 2:31.59 +35.75
36. MOTÁLEK Milan 0MREC(9.) 326 Komvet racing S1+2000/4WD Mitsubishi LANCER VII 2.09 5.28 33.71 1:15.70 2.02 5.24 34.37 1:15.90 2:31.60 +35.76
37. KOPECEK Jiří 0MREC(10.) 38 AMK Ecce home Šternberk v UAMK E2/C-2000 Opel Lotus 2.0 2.37 5.47 32.27 1:15.11 2.44 5.53 33.45 1:16.82 2:31.93 +36.09
38. MALÝ Jaromír 1FAS(28.) 61 MJ Autosport Skupina 4 Nissan 350 Z Fairlady 2.85 6.47 34.88 1:16.99 2.57 6.04 34.18 1:16.15 2:33.14 +37.30
39. KAŠPAR Vilém 0MREC(11.) 8 VPKmotors S1+2000/2WD Škoda Fabia RS 5.10 6.34 34.67 1:17.74 2.70 6.27 34.76 1:17.81 2:35.55 +39.71
40. VAVŘINEC Tomáš 1FAS(29.) 19 ACCR Czech CRC Team Skupina 3 Mitsubishi EVO IX 2.31 5.81 33.28 1:14.39 2.33 5.77 33.81 1:21.48 2:35.87 +40.03
41. PODMAJERSKY Vladimir 0MREC(12.) 206 VP Racing E1-2000 Peugeot 206 RC 2.59 6.04 35.18 1:18.18 2.55 5.99 35.23 1:18.10 2:36.28 +40.44
42. MACEK Vojtěch 0MREC(13.) 150 Advantage Motorsport Bruntál E1-1600 Škoda 110 R 2.20 5.59 34.64 1:17.54 2.25 5.67 35.20 1:18.77 2:36.31 +40.47
43. WEIL David 0MREC(14.) 55 JS Racing z.s. E2/C-1600 MTX Faster 2.52 10.10 39.98 1:21.76 2.30 5.47 33.72 1:14.59 2:36.35 +40.51
44. MIKEŠ Jaroslav 1FAS(30.) 217 ACCR Mikeš racing Czech Team HA-K2-B3 Škoda 130 RS 2.26 5.86 36.02 1:18.49 2.27 5.87 35.81 1:18.41 2:36.90 +41.06
45. DLOUHÝ Petr 1FAS(31.) 339 Petr Dlouhý Sprint Car-600 Sprint Car Barracuda 2.10 5.55 35.97 1:19.22 2.06 5.42 35.31 1:17.70 2:36.92 +41.08
46. FIRTL JR. Stanislav 0MREC(15.) 299 ARC Kyjov E1-2000 Renault Clio Sport 2.57 6.27 35.45 1:18.74 2.54 6.19 35.16 1:18.67 2:37.41 +41.57
47. WINTER Jaroslav 1FAS(32.) 369 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Honda Civic 2,0 Type R 2.58 6.10 35.07 1:19.07 2.48 6.00 34.85 1:18.45 2:37.52 +41.68
48. NASTOUPIL Lukaš 1FAS(33.) 399 Lukaš Nastoupil E1H-1600 Honda CRX 2.78 6.51 35.69 1:18.19 2.75 6.43 36.09 1:19.37 2:37.56 +41.72
49. TYKAL Petr 1FAS(34.) 233 SK INDUSTRIETECHNIK ACCR CZECH HA-K5-E3 MTX 1-03 2.01 5.38 35.91 1:19.41 2.04 5.32 35.68 1:18.26 2:37.67 +41.83
51. PLEVA Martin 1FAS(35.) 320 Automotoklub Vrbno v AČR E1H-1400 Škoda 100 2.25 5.82 35.91 1:18.91 2.20 5.74 35.84 1:18.91 2:37.82 +41.98
50. MAIER Helmut 0MREC(16.) 145 H+R Spezialfedern E1-1600 VW Spiess-Golf 2.61 6.02 35.81 1:19.31 2.67 6.12 35.63 1:18.51 2:37.82 +41.98
52. ŽÁK Josef 0MREC(17.) 103 Žák E1-1400 Škoda Š100 2.26 5.76 35.77 1:19.24 2.31 5.78 35.36 1:18.85 2:38.09 +42.25
53. BENŠ Radim 1FAS(36.) 373 Radim Benš E2H-SS-1400 Formule König 2.38 5.86 36.26 1:19.87 2.20 5.57 35.91 1:18.30 2:38.17 +42.33
54. BEJDA Pavel 0MREC(18.) 231 Auto Bejda Racing E1+2000/2WD Škoda Octavia Cup 2.96 6.61 36.47 1:18.68 2.87 6.40 36.63 1:20.08 2:38.76 +42.92
55. SEDLÁK Martin 0MREC(19.) 393 BJP S1-1600 Citroen Saxo Vts 2.62 6.30 36.05 1:19.74 2.60 6.30 35.74 1:19.23 2:38.97 +43.13
56. ŠÁLEK Jan 1FAS(37.) 335 Alcore motorsport E2H-SS-1600 Estonia 21 2.24 5.60 35.83 1:19.46 2.21 5.59 36.44 1:20.12 2:39.58 +43.74
57. HOMOLA Tomáš 0MREC(20.) 450 SPZ-Vysočina HA1+2000 BMW E30 2.67 6.38 36.09 1:20.26 2.68 6.38 36.42 1:19.87 2:40.13 +44.29
58. SYTAŘ Jakub 0MREC(21.) 280 ARC Kyjov E1-2000 Renault Clio Sport 2.52 6.36 36.14 1:20.49 2.46 6.08 36.06 1:20.87 2:41.36 +45.52
59. KRÁLÍK Adam 0MREC(22.) 355 Králíkteam S1-1600 Citroen Saxo VTS 2.55 6.28 36.71 1:20.84 2.55 6.28 36.74 1:21.44 2:42.28 +46.44
60. ZÖCHLING Manfred 0MREC(23.) 514 Zöchling Motorsport HA1-K-1600 Vw Golf Gti 1 Typ 17 2.57 6.16 36.68 1:20.79 2.47 6.04 36.79 1:21.50 2:42.29 +46.45
61. ČEPIČKA Vlastimil 0MREC(24.) 302 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK S1+2000/4WD Mitsubishi Evo X 2.03 5.31 34.97 1:20.71 2.02 5.50 35.73 1:22.22 2:42.93 +47.09
62. GRUNTORÁD František 0MREC(25.) 344 Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS 2.56 6.21 36.73 1:20.52 2.44 6.11 37.72 1:22.52 2:43.04 +47.20
63. BORKOVEC David 0MREC(26.) 272 CarLab Drásov E1-2000 Skoda Fabia TDi 2.68 6.56 35.40 1:20.36 3.97 6.71 35.84 1:22.82 2:43.18 +47.34
64. STEJSKAL Bronislav 0MREC(27.) 222 Czech-Pro Motorsport E1-1400 Škoda Felicia Kit-Car 2.70 6.37 37.82 1:21.93 2.67 6.29 37.12 1:21.35 2:43.28 +47.44
65. SEDLÁČEK Michal 1FAS(38.) 241 GMS Racing Team HA-K4-D6 Fiat Ritmo 130 TC Abarth 2.67 6.22 37.46 1:22.33 2.66 6.18 37.23 1:21.62 2:43.95 +48.11
66. ŠPLÍCHAL David 0MREC(28.) 432 garage flora HA1-2000 VW Golf GTI 2.58 6.25 37.24 1:21.55 2.56 6.18 38.13 1:22.60 2:44.15 +48.31
67. OSLADIL Jan 1FAS(39.) 306 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Pickup Freestyle 2.81 6.54 36.70 1:21.70 2.75 6.44 37.97 1:22.69 2:44.39 +48.55
68. KURBEL Michal 0MREC(29.) 125 KOVOMK E1-1400 Škoda 125L 2.34 6.01 36.96 1:21.52 2.41 6.11 37.92 1:23.11 2:44.63 +48.79
69. HAIDN Franz 0MREC(30.) 410 MSC Mühlbach HA1+2000 BMW E30 325ix 2.23 6.04 37.10 1:22.72 2.27 6.04 37.49 1:22.06 2:44.78 +48.94
70. ŠUBA Ladislav 1FAS(40.) 368 AMK Ecce Homo Šternberk v UAMK E1H+2000 BMW SŠ20 2.61 6.54 36.59 1:22.28 2.58 6.42 36.83 1:22.86 2:45.14 +49.30
71. VAVROCH Petr 0MREC(31.) 227 HURICANE E1-1400 Volkswagen POLO FOX 2.66 6.27 37.53 1:22.97 2.56 6.18 37.32 1:22.88 2:45.85 +50.01
72. STEJSKAL Milan 1FAS(41.) 240 GMS Racing Team HA-K4-D5 Lada VFTS 2.34 5.90 37.24 1:22.44 2.36 5.92 38.26 1:24.08 2:46.52 +50.68
73. KOPEČEK Pavel 1FAS(42.) 388 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 Mtx 1-02 Formule Easter 2.23 5.80 37.77 1:23.49 2.15 5.68 37.33 1:23.20 2:46.69 +50.85
74. ŠUSTR Miloslav 1FAS(43.) 325 Alcore motorsport E1H-1600 Škoda Favorit 2.76 6.47 37.62 1:23.01 2.71 7.11 38.33 1:23.69 2:46.70 +50.86
75. SCHÜTZ Thomas 0MREC(32.) 521 MSC Mühlbach HA1-K-1600 Renault 5 Alpine 2.66 6.57 38.64 1:23.56 2.62 6.54 38.03 1:23.71 2:47.27 +51.43
76. BORKOVEC Jiri 0MREC(33.) 333 Namest nad Oslavou S1+2000/2WD Skoda Octavia RS 2.58 6.31 37.38 1:23.93 2.50 6.25 37.51 1:25.01 2:48.94 +53.10
77. MÜLLER Michal 1FAS(44.) 334 Alcore motorsport E1H-1400 Škoda 100 2.62 6.28 38.94 1:25.81 2.46 5.90 37.35 1:24.82 2:50.63 +54.79
78. HORNÍČEK Filip 0MREC(34.) 250 F.H. Racing E1-1400 Škoda Felicia 2.70 6.58 39.19 1:25.44 2.74 6.62 39.33 1:25.82 2:51.26 +55.42
79. DOUBEK Luděk 0MREC(35.) 310 HaD Racing S1+2000/2WD Ford Focus ST 3.09 6.87 40.11 1:26.58 2.97 6.81 38.74 1:24.89 2:51.47 +55.63
80. HIMMER Petr 1FAS(45.) 330 Alcore motorsport E1H-1400 Škoda 130LR 2.24 6.13 38.94 1:25.78 2.27 6.23 38.77 1:25.86 2:51.64 +55.80
81. ORAVEC David 0MREC(36.) 111 Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia 2.90 6.74 39.07 1:26.18 2.79 6.68 39.37 1:26.80 2:52.98 +57.14
82. ŤAHÚR Ondřej 0MREC(37.) 428 Martínkovice motors team HA1-2000 Škoda Favorit 2.89 6.81 39.27 1:27.04 2.90 6.79 39.48 1:26.68 2:53.72 +57.88
83. RŮŽIČKA Martin 1FAS(46.) 340 Martin Růžička E1H+2000 Škoda Fabia S2000 2.62 6.34 38.33 1:27.07 2.56 6.40 38.92 1:27.77 2:54.84 +59.00
84. ZOUFALÝ Karel 1FAS(47.) 304 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Felicia Pick-UP Fre 2.62 6.37 39.63 1:26.94 2.61 6.37 39.62 1:27.95 2:54.89 +59.05
85. MELŠA Radek 0MREC(38.) 235 TRT Polička E1-1600 Toyota MR2 2.61 6.48 39.68 1:27.74 2.48 6.36 39.72 1:27.32 2:55.06 +59.22
86. ZOUFALÁ Martina 1FAS(48.) 389 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Felicia 2.62 6.41 40.32 1:28.92 2.55 6.26 39.08 1:26.94 2:55.86 +1:00.02
87. STRNAD Petr 1FAS(49.) 299 Petr Strnad HA-K2-B3 Škoda Škoda 130rs 2.12 5.70 39.88 1:28.59 2.20 5.80 39.66 1:27.78 2:56.37 +1:00.53
88. SIKORA Miroslav 0MREC(39.) 233 R.D.L. Servis E1-1600 Škoda Felicia 2.80 6.64 40.64 1:30.08 2.63 6.48 40.29 1:28.20 2:58.28 +1:02.44
89. FURIŠ Filip 0MREC(40.) 412 Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI 2.80 7.05 40.84 1:30.20 2.75 6.89 40.56 1:30.07 3:00.27 +1:04.43
90. SLÁDEK Lukáš 0MREC(41.) 158 Lukas E1-2000 Peugeot 206GTI 2.48 6.57 41.40 1:30.68 2.51 6.58 41.38 1:30.11 3:00.79 +1:04.95
91. TRNKA Jan 1FAS(50.) 42 Jan Trnka Skupina 5 Škoda Felicia 2.92 6.83 41.69 1:30.80 3.01 7.13 41.26 1:30.59 3:01.39 +1:05.55
92. BRŮŽA Tomáš 0MREC(42.) 445 VPKmotors HA1-2000 Ford Fiesta 2.96 7.36 43.20 1:31.57 2.82 7.10 42.34 1:30.37 3:01.94 +1:06.10
93. KLČ Miroslav 0MREC(43.) 414 Motorsport Klč HA1-2000 Opel Kadet Gsi 2.78 6.61 43.60 1:33.06 2.87 6.86 41.77 1:29.93 3:02.99 +1:07.15
94. MÁLKOVÁ Simona 1FAS(51.) 211 Simona Málková HA-K4-D5 Honda Civic VTEC 2.79 6.68 41.92 1:35.68 2.64 6.61 42.04 1:34.98 3:10.66 +1:14.82
95. MESÁROŠ Ján 0MREC(44.) 501 MEŠI HA1-K-1300 Škoda 120S 2.72 7.16 46.06 1:40.66 2.76 7.18 47.05 1:42.15 3:22.81 +1:26.97
96. KNAPEK Tomáš 1FAS(52.) 308 JS Racing E2H-SS-1400 MTX Faster 2.32 5.77 54.13 3:08.41 2.55 6.27 39.98 1:29.99 4:38.40 +2:42.56
CHUDOBA Zdeněk 1FAS 5 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SC-2000 Norma M20 F 2.11 5.19 29.97 1:08.10 - DNS - - DNF -
ŠTELC Lukáš 0MREC 10 Kotouč Gearboxes S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo - DNS - - DNS - - DNF -
GOLIS Jan 1FAS 384 Jan Golis E2H-SS-1000 Formule Konig 1.87 5.21 37.08 1:21.56 2.01 5.23 36.31 - DNF - - DNF -
HURY Radek 0MREC 369 HaD Racing S1+2000/2WD Ford Focus ST 3.14 8.39 1:17.99 - DNF - - DNS - - DNF -
PERNÝ Michal 0MREC 133 ARC Kyjov E1-1400 Suzuki Swift - DNS - - DNS - - DNF -
BARTÚNEK Daniel 0MREC 332 RT Servis Car S1-1600 Honda Civic - DNS - - DNS - - DNF -
KLIMEŠ Lukáš 1FAS 390 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Ford Puma 2.70 - DNF - - DNS - - DNF -
ŠPILKA Michal 1FAS 333 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1400 Škoda Felicia pick-up Fre - DNS - - DNS - - DNF -
ZELENÝ Milan 0MREC 484 Historick Racing Club Jihlava HA1-1300 Škoda 130LR - DNS - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Event
15:50:52 II. súť. jazda je ukončená
15:25:49 Štartujú vozidlá MREC
15:00:49 Pokračujeme
14:49:15 Št. č. 61 a 55 budú mať opravnú jazdu
14:49:15 Záchranné zložky vyrazili k menšiemu požiaru št. č. 19
14:36:28 Pokračujeme
14:25:38 Št. č. 373 a 388 budú mať opravnú jazdu
14:23:56 Havária št. č. 384 (pretekár OK)
13:56:56 Štart vozidiel MČR