On-line results
'
 
21. Slovácký kopec - IX. Memoriál Stanislava Firtla, Násedlovice (CZ), 22.06.2019 - Classification - Head 2
 
Overall    Class    Groups    Start list    Practice
 
Lady Trophy    Junior Trophy   
 
 
 
 
End Race at 17:55
 
Classification results
 
Rank Driver Series # Nation Team Class Car 20m 100m Head1 20m 100m Head2 BEST
1. MADRIAN Ferdinand 0MREC(1.) 4
SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C+2000 Norma M20FC 3.06 1:04.81 2.98 5.63 1:02.99 1:02.99
2. WILHELM Philipp 0MREC(2.) 1
SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C+2000 Norma M20FC 2.62 1:08.95 2.76 5.40 1:04.78 1:04.78
3. FERSTL Christian 0MREC(3.) 2
SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C-2000 Tatuus Master NT S2000 2.91 1:10.24 - DNS - 1:10.24
4. ŽÁČEK Michal 0MREC(4.) 200
Žáček E1+2000/2WD BMW 130i 3.34 7.19 1:14.65 3.28 7.04 1:11.34 1:11.34
5. PETR Martin 0MREC(5.) 106
PETR motorsport E1+2000/4WD VW Golf IV 2.8 Turbo 2.84 6.55 1:13.16 2.82 6.46 1:12.44 1:12.44
6. OSLADIL Jan 0MREC(6.) 21
AMK ECCE HOMO E2/C-2000 Formule Opel Lotus 2.80 1:13.49 2.99 6.54 1:13.31 1:13.31
7. HOMOLA Tomáš 0MREC(7.) 550
SPZ-VYSOČINA HA1-K+1600 BMW E30 3.56 7.50 1:15.92 3.52 7.30 1:13.81 1:13.81
8. KUBICA Tomáš 0MREC(8.) 5
Dolní Domaslavice E1+2000/2WD VW Golf II 3.49 7.36 1:17.65 3.53 7.47 1:14.28 1:14.28
9. KRUPICA Lukáš 0MREC(9.) 499
Auto Špacír HA1-1300 Škoda Rapid 136 3.15 7.15 1:15.49 3.20 7.22 1:14.48 1:14.48
10. SLOVÁČEK Michal 0MREC(10.) 104
LRT-Svijany E1-2000 Honda Civic Type R 3.71 1:18.77 3.71 7.41 1:14.61 1:14.61
11. MACEK Vojtěch 0MREC(11.) 150
Team Bruntál E1-1600 Škoda 110R 3.12 6.98 1:16.75 2.93 6.67 1:14.95 1:14.95
12. SCHWENDINGER Robert 0MREC(12.) 16
Robert Schwendinger E2/C-1600 Arg Formula Europa 2.72 5.94 1:17.40 2.69 5.93 1:15.04 1:15.04
13. ŠTELC Lukáš 0MREC(13.) 347
KAPS Automatic S1+2000/4WD Mitsubishi Evolution IX 2.91 6.13 1:18.84 2.93 6.16 1:15.08 1:15.08
14. KAŠPAR Vilém 0MREC(14.) 6
VPKmotors S1+2000/2WD Škoda Fabia RS 3.52 7.43 1:15.29 3.37 7.30 2:49.52 1:15.29
15. FERSTL Sigrid 0MREC(15.) 7
SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C-2000 PRC S5 1:16.03 - DNS - 1:16.03
16. PODMAJERSKY Vladimir 0MREC(16.) 206
VP Racing E1-2000 Peugeot 206RC 3.35 7.12 1:16.99 3.26 6.98 1:16.16 1:16.16
17. HRUBÝ Milan 0MREC(17.) 172
ScuderiaMotorsport E1-1600 Škoda Fabia FR16 3.40 7.24 1:19.69 3.43 7.23 1:16.33 1:16.33
18. ŠUSTR Miloslav 0MREC(18.) 151
BPautosport E1-1600 Škoda Favorit 3.27 7.21 1:19.69 3.43 7.27 1:16.36 1:16.36
19. KUBICA Milan 0MREC(19.) 124
Dolní Domaslavice E1+2000/2WD VW Golf II 3.58 7.56 1:19.77 3.55 7.30 1:16.51 1:16.51
20. VRÁTIL Pavel 0MREC(20.) 464
CoraHB Historic racing club Jihlava HA1-2000 Opel Kadett GSI 3.44 7.51 1:20.31 3.32 7.30 1:16.91 1:16.91
21. HRABČÍK Milan 0MREC(21.) 139
notormotor racing team E1-2000 Fiat Punto 3.32 7.02 1:20.34 3.30 7.03 1:16.99 1:16.99
22. ÁZSÓTH Ladislav 0MREC(22.) 388
LRT S1+2000/2WD Ford Focus 3.87 8.31 1:23.37 3.56 7.66 1:17.01 1:17.01
23. MÁLEK Dan 0MREC(23.) 239
VPKmotors E1-1600 Škoda Felicia RS 3.93 8.42 1:21.28 3.46 7.62 1:17.38 1:17.38
24. KAWULOK Jiří 0MREC(24.) 225
JK Motorsport Havířov z.s. E1+2000/2WD BMW E30 3.37 7.15 1:20.57 3.15 6.87 1:17.41 1:17.41
25. ŠRAHŮLEK Petr 0MREC(25.) 10
JP Motorsport E1-1400 Škoda 130RS Evo1 - DNS - 3.13 6.91 1:18.21 1:18.21
26. ČEPIČKA Vlastimil 0MREC(26.) 302
AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer X 2.66 6.00 1:18.55 2.63 5.99 1:18.98 1:18.55
27. HURTA Jakub 0MREC(27.) 278
B&H Motorsport E1-2000 Škoda Fabia TDi 3.58 7.27 1:20.71 3.40 7.15 1:18.68 1:18.68
28. ŠPLÍCHAL David 0MREC(28.) 432
Gti garage HA1-2000 Volkswagen Golf gti 3.60 7.82 1:21.39 3.47 7.57 1:18.85 1:18.85
29. NASTOUPIL Lukaš 0MREC(29.) 290
PNTH E1-1600 Honda CRX 3.48 7.66 1:21.88 3.57 7.59 1:18.88 1:18.88
30. SALLOUM Jiří 0MREC(30.) 189
haviger motors E1+2000/2WD BMW E 30 3.44 7.19 1:21.84 3.44 7.15 1:18.93 1:18.93
31. ŠPILKA Michal 0MREC(31.) 118
MetalBend motorsport E1-1400 Škoda Felicia pick-up 3.35 7.59 1:21.55 3.30 7.51 1:19.22 1:19.22
32. KRALIK Adam 0MREC(32.) 355
KRALIKTEAM S1-1600 Citroen SAXO VTS 3.65 7.74 1:23.42 3.49 7.51 1:19.23 1:19.23
33. HAVIGER Petr 0MREC(33.) 485
Haviger motors HA1-2000 Renault Clio 3.47 7.65 1:22.49 3.42 7.56 1:19.27 1:19.27
34. ŠABÍK Martin 0MREC(34.) 313
LRT Autosklo Nové Zámky S1-2000 Ford Focus 3.51 7.85 1:22.20 3.47 7.69 1:19.96 1:19.96
35. LEMON Petr 0MREC(35.) 110
BMW Lembull racing E1+2000/2WD BMW E30 3.78 8.02 1:24.31 3.69 7.64 1:20.12 1:20.12
36. ŠVÁB Kamil 0MREC(36.) 404
HL motorsport HA1-2000 Opel Astra Gsi 3.59 7.63 1:26.67 3.63 7.70 1:20.65 1:20.65
37. STROSZ Milan 0MREC(37.) 112
Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia 3.57 7.83 1:23.86 3.46 7.71 1:20.86 1:20.86
38. BORKOVEC David 0MREC(38.) 373
B&H Motorsport S1+2000/2WD Peugeot 206 WRC 3.79 8.18 1:21.73 3.75 8.11 1:21.02 1:21.02
39. DOBRÝ Petr 0MREC(39.) 122
BMW Racing E1+2000/2WD BMW Compact 3.59 7.67 1:24.68 3.51 7.54 1:21.64 1:21.64
40. ORAVEC David 0MREC(40.) 111
Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia 3.67 7.92 1:23.82 3.44 7.64 1:21.70 1:21.70
41. GRUNTORÁD František 0MREC(41.) 344
Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS 3.33 7.23 1:23.41 3.31 7.86 1:22.43 1:22.43
42. HOCHECKER Adolf 0MREC(42.) 510
MSC Mühlbach HA1-K+1600 Opel Kadett C Coupe 3.42 7.55 1:24.56 3.50 7.72 1:23.62 1:23.62
43. ONDREJKA Ján 0MREC(43.) 73
JOSK Racing team HA2 Giom 01 3.08 6.95 1:29.79 2.93 6.65 1:23.85 1:23.85
44. KŘEPELKA Lukáš 0MREC(44.) 316
ScuderiaMotorsport S1-2000 Peugeot SRC 3.87 8.30 1:28.78 3.72 8.15 1:24.33 1:24.33
45. HURTA Michal 0MREC(45.) 272
B&H Motorsport E1-2000 Škoda Fabia TDi 3.74 7.89 1:29.73 3.53 7.54 1:24.82 1:24.82
46. SIKORA Miroslav 0MREC(46.) 233
R.D.L. SERVIS E1-1600 Škoda Felicia 3.49 7.73 1:29.96 3.51 7.73 1:26.19 1:26.19
47. DOHNAL Josef 0MREC(47.) 322
Dohnal Motrorsport S1-1600 Citroen C2 3.55 7.95 1:30.09 3.49 7.86 1:27.97 1:27.97
48. ŠMÍDA Ondřej 0MREC(48.) 444
VW Brouk klub Olomouc HA1-2000 Volkswagen Brouk 1302LS 3.35 7.51 1:32.55 3.21 7.26 1:28.28 1:28.28
49. KUBÍK Daniel 0MREC(49.) 169
PK-drive Racing E1+2000/2WD BMW 130i 3.83 8.03 1:35.96 3.47 7.34 1:29.07 1:29.07
50. OSLADIL Jan 0MREC(50.) 131
AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1-2000 Ford Focus 3.58 7.63 1:40.11 3.34 7.06 1:30.50 1:30.50
51. FURIŠ Filip 0MREC(51.) 412
Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI 4.19 9.14 1:33.10 3.85 8.71 1:30.56 1:30.56
52. KLČ Miroslav 0MREC(52.) 414
Motorsport Klč HA1-2000 Opel Kadet Gsi 3.72 8.17 1:31.52 3.40 7.41 1:53.46 1:31.52
53. ŠTELC Lukáš 2AS(1.) 796
KAPS Automatic AS-E1+2000 Mitsubishi Evolution IX 3.08 8.93 1:35.69 3.09 8.82 1:32.37 1:32.37
54. DUDÍK Lubomír 0MREC(53.) 456
VW Brouk klub Olomouc HA1-2000 Volkswagen Brouk 1302LS 3.31 7.48 1:34.35 3.25 7.41 1:33.20 1:33.20
55. ŠPILKA Václav 0MREC(54.) 318
MetalBend motorsport S1-1600 Honda CRX 8.43 1:38.12 3.62 8.23 1:34.01 1:34.01
56. BORKOVEC Jirka 0MREC(55.) 333
Namest nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS 3.65 8.12 1:36.55 3.59 7.57 1:34.31 1:34.31
57. JANSA Emil 0MREC(56.) 500
Patera motorsport HA1-K-1300 Fiat 127 Sport 4.69 9.86 1:39.22 4.03 8.99 1:35.64 1:35.64
58. HOMOLA Tomáš 2AS(2.) 850
SPZ-VYSOČINA AS-HA1+2000 BMW E30 3.67 10.05 1:38.19 3.42 9.79 1:36.23 1:36.23
59. BARTÚNEK Daniel 0MREC(57.) 212
RT Servis Car E1-1400 Ford Fiesta 1.4 16V 8.61 1:39.90 3.96 9.02 1:36.42 1:36.42
60. NĚMEČEK Josef 0MREC(58.) 383
HL Motorsport S1-1600 Ford Fiesta 3.90 8.94 1:42.07 3.71 8.75 1:37.62 1:37.62
61. ŠVÁB Jakub 0MREC(59.) 360
HL Motorsport S1-1600 Ford Fiesta 3.88 9.01 1:46.37 3.90 8.93 1:38.76 1:38.76
62. BYSTRÝ Milan 2AS(3.) 707
MIBY AS-E1-1400 Škoda 130rs 9.41 1:40.38 3.13 9.12 1:38.94 1:38.94
63. NIEDERLINSKI Artur 2AS(4.) 650
Speed car AS-S1+2000/2WD Ford Focus rs 3.56 10.92 1:45.24 3.45 10.20 1:39.03 1:39.03
64. HOUSKA Roman 2AS(5.) 682
SPZ-VYSOČINA AS-S1+2000/2WD BMW E46 M3 3.21 10.02 1:44.20 3.26 9.72 1:40.11 1:40.11
65. PIENČÍK Jaroslav 2AS(6.) 765
JPRacing AS-E1-1600 Honda Civic 3.51 10.39 1:47.18 3.41 10.05 1:40.33 1:40.33
66. SZAŁAS Piotr 2AS(7.) 750
Speed car AS-E1+2000 Nissan Nissan 200sx 3.30 9.76 1:40.46 3.39 9.85 1:45.28{+2} 1:40.46
67. KRAUS Jiri 2AS(8.) 710
Pk Drive racing AS-E1-1400 Skoda 105S 3.40 9.92 1:41.00 3.17 9.57 1:56.52{+20} 1:41.00
68. FILÍPEK Martin 2AS(9.) 709
Nanodry.sk AS-E1-1600 Honda Crx 3.45 10.36 1:48.70 3.40 10.00 1:41.01 1:41.01
69. MAREK Lukáš 2AS(10.) 627
Historic racing club Jihlava AS-S1+2000/2WD BMW 328i 3.63 10.29 1:44.22 3.56 10.32 1:41.66 1:41.66
70. ŘEMÍNEK Matěj 2AS(11.) 633
AC Choceň AS-S1+2000/2WD Seat Leon 4.48 12.04 1:46.12 3.73 10.74 1:42.45 1:42.45
71. KRÁLÍK Adam 2AS(12.) 655
kralikteam AS-S1-1600 Citroen Saxo VTS 3.47 10.02 1:43.41 3.55 9.97 1:43.07 1:43.07
72. ZAVŘEL Adam 2AS(13.) 654
AZ racing AS-S1-1600 Citroen Saxo VTS 3.44 10.58 1:49.62{+2} 3.52 10.26 1:43.49 1:43.49
73. TRNĚNÝ Jan 2AS(14.) 624
Patera Motorsport AS-S1+2000/2WD Alfa Romeo 156 GTA 3.52 10.61 1:44.60 3.44 10.36 1:44.32{+2} 1:44.32
74. KAZDOVÁ Jana 0MREC(60.) 321
Dohnal Motorsport S1-1600 Citroen C2 4.14 9.00 1:48.80 4.05 8.75 1:44.76 1:44.76
75. LIPIČKA Jan 2AS(15.) 696
Patera Motorsport AS-S1-2000 BMW E30 318is 3.58 10.64 1:47.10 3.44 9.89 1:44.99 1:44.99
76. DIBLIK Milan 2AS(16.) 858
KZM racing AS-HA1-2000 Lada 1600 MTX 3.40 10.20 1:45.65 3.36 10.06 1:48.54 1:45.65
77. KURBEL Michal 2AS(17.) 715
Kovomk AS-E1-1400 Škoda 125 3.54 10.24 1:49.31{+2} 3.35 10.20 1:46.16 1:46.16
78. KOZMANN Laco 2AS(18.) 898
SPORTLINE RACING TEAM AS-HA1-2000 VW SCIROCCO 3.47 10.49 1:46.45 3.32 10.00 - DNF - 1:46.45
79. KREJČÍ Filip 2AS(19.) 676
HOKRmotors AS-S1+2000/4WD Subaru Impreza WRX STI Typ 3.49 10.48 1:48.45 3.17 10.12 1:46.62 1:46.62
80. KRÁL Miloslav 2AS(20.) 789
RTM-Mohelnice AS-E1-2000 VW Golf 3.79 11.14 1:53.45 3.60 10.18 1:47.07 1:47.07
81. PEŘINA Michal 2AS(21.) 608
Hyundai team AS-S1-2000 Peguot 206 3.52 10.54 1:51.64 3.42 10.09 1:47.64 1:47.64
82. ŠTĚPÁNKOVÁ Natálie 2AS(22.) 797
AV Díly Praha AS-E1-2000 Volvo 480 3.56 10.90 1:52.18 3.36 10.55 1:48.83 1:48.83
83. VANEREK Roman 2AS(23.) 713
Cistevozy racing AS-E1-2000 Skoda Fabia 3.61 10.78 1:52.48 3.60 10.79 1:49.23 1:49.23
84. DOKOUPIL Mirda 2AS(24.) 875
KZM Racing AS-HA1-1300 Škoda 130 3.51 10.41 1:50.98 3.46 10.04 1:49.63 1:49.63
85. HORNÍČEK Filip 2AS(25.) 725
F.H. Racing AS-E1-1400 Škoda Felicia 3.51 10.74 1:49.73 3.45 10.32 6:47.50 1:49.73
86. PALAJ Antonín 2AS(26.) 706
KZM Racing AS-E1+2000 VW Golf II 3.39 11.01 1:54.93 3.15 10.54 1:50.70 1:50.70
87. KURBEL Pavol 2AS(27.) 716
KOVOMK AS-E1-1400 Škoda 120L 3.44 10.48 1:53.75 3.36 9.98 1:50.99{+2} 1:50.99
88. BAUER Patrik 2AS(28.) 917
Bauer Racing AS-HA1-Veterán VW 11 brouk 3.49 10.58 1:53.58 3.50 10.81 1:51.45 1:51.45
89. MASNÝ Peter 2AS(29.) 721
KZM Racing AS-E1-2000 Škoda Fabia 3.62 11.05 1:58.60{+2} 3.36 10.87 1:51.53 1:51.53
90. KADLEC František 2AS(30.) 861
Fk motorsport AS-HA1+2000 BMW E 30 3.73 10.71 1:51.98 3.92 10.80 1:52.39 1:51.98
91. LISKA Radim 2AS(31.) 626
racing.team1.cz AS-S1-2000 BMW E36 3.72 12.07 1:59.63 3.64 11.35 1:52.02 1:52.02
92. HYNČICA Lubomír 2AS(32.) 616
Bourgeois Motorsport AS-S1-2000 VW Golf 3.96 12.06 1:57.05 3.96 11.20 1:52.82{+2} 1:52.82
93. TÜRK Petr 2AS(33.) 711
TR Motorsport AS-E1-1400 Škoda Felicia 11.52 1:56.51 3.72 10.88 1:53.66 1:53.66
94. DAMBOR Jaroslav 2AS(34.) 857
KZM Racing AS-HA1-2000 Zastava 101 sportig 3.60 10.94 1:54.50{+4} 3.70 10.61 1:57.09{+4} 1:54.50
95. VIDOUREK Jiří 2AS(35.) 686
Patera motorsport AS-S1+2000/2WD Audi A3 1.8t 3.64 11.08 1:58.32 3.61 11.02 1:54.65 1:54.65
96. BARTOŠ Miroslav 2AS(36.) 767
AVdíly Praha AS-E1-2000 Volvo 480 3.43 10.55 1:55.69 3.65 10.78 1:58.23{+2} 1:55.69
97. DOKOUPIL Miroslav 2AS(37.) 653
Miroslav Dokoupil AS-S1-2000 Renault Clio R 3.65 10.79 1:58.47 3.61 11.03 1:56.60 1:56.60
98. PEROUTKA Karel 2AS(38.) 666
Patera Motorsport AS-S1+2000/4WD VW Bora 3.68 11.52 2:03.55 3.68 11.45 1:57.77 1:57.77
98. MATĚJNY Tomáš 2AS(39.) 890
DTM Garage AS-HA1+2000 BMW 325i 3.54 11.20 1:57.77 3.45 10.71 2:02.43 1:57.77
100. AMZIANE David 2AS(40.) 665
Patera Motorsport AS-S1-1600 Citroën Saxo VTS 3.76 11.43 1:59.36 3.83 11.46 1:58.28 1:58.28
101. CZANDERLE Marek 2AS(41.) 632
MaAUTOcz AS-S1+2000/2WD Alfa Romeo 156 3.50 11.55 2:06.60 3.50 10.88 1:59.24{+2} 1:59.24
102. PALAJOVÁ Kateřina 2AS(42.) 708
KZM Racing AS-E1+2000 VW Golf II 3.93 12.91 2:22.97 5.22 14.41 2:10.41 2:10.41
103. FUJERA Jakub 2AS(43.) 904
KF Motorsport AS-HA1-Veterán Škoda 100 3.97 12.25 2:14.49 4.16 12.56 2:15.01 2:14.49
104. BAUER Irena 2AS(44.) 911
Bauer Racing AS-HA1-Veterán VW 11 brouk 4.53 14.35 2:31.10 4.34 13.39 2:26.61{+2} 2:26.61
REMEŇ Jakub 0MREC 400
Speed Racing team HA1-1300 Škoda 130 LR 4.55 10.08 - DNF - - DNS - - DNF -
BOKŮVKA Martin 0MREC 100
Bokmen E1+2000/2WD BMW E30 - DNS - - DNS - - DNF -
VALÁŠEK Milan 0MREC 116
IpRacing Team E1+2000/2WD Ginetta G50GTR - DNS - - DNS - - DNF -
UIBERLAY Jiří 0MREC 424
Speed Racing team HA1-1300 Škoda 130 LR - DNS - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Head Event
13:48:58 Q1 II. tr. jazda Autoslalom-u je ukončená
12:40:40 Q1 Prvé vozidlo Autoslalom-u na trati
12:16:47 Q2 I. tr. jazda Autoslalom-u je ukončená
11:44:25 Q2 Prvé vozidlo Autoslalom-u na trati
11:33:59 Q2 Pripravuje sa štart I. tr. jazdy pre Autoslalom
11:29:49 Q2 II. tr. jazda je pre MREC ukončená
10:27:19 Q2 Prvé vozidlo na trati
10:16:34 Q1 I. tr. jazda MREC je ukončená
10:08:51 Q1 Pokračujeme dablérmi MREC
09:26:51 Q1 Pokračujeme
09:05:38 Q1 Vozidlo je potrebné odtiahnúť; pauza cca 20 min.
09:03:32 Q1 Havária št. č. 400 (pretekár OK)
08:41:19 Q1 Prvé vozidlo na trati
08:14:52 Q1 Je po rozprave; štart je plánovaný na 8:30 hod.
08:14:36 Q1 Dobré ráno z Násedlovíc