On-line results
'
 
21. Slovácký kopec - IX. Memoriál Stanislava Firtla, Násedlovice (CZ), 23.06.2019 - Classification - Head 2
 
Overall    Class    Groups    Start list    Practice
 
Lady Trophy    Junior Trophy   
 
 
 
 
End Race at 16:50
 
Classification results
 
Rank Driver Series # Nation Team Class Car 20m 100m Head1 20m 100m Head2 BEST
1. MADRIAN Ferdinand 0MREC(1.) 4
SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C+2000 Norma M20FC 3.32 6.47 1:13.37 - DNS - 1:13.37
2. WILHELM Philipp 0MREC(2.) 1
SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C+2000 Norma M20FC 3.18 6.04 1:16.42 - DNS - 1:16.42
3. BORKOVEC David 0MREC(3.) 277
B&H Motorsport E1-2000 Škoda Fabia TDi 3.91 7.82 1:16.78 - DNS - 1:16.78
4. ŽÁČEK Michal 0MREC(4.) 200
Žáček E1+2000/2WD BMW 130i 3.52 7.44 1:16.84 - DNS - 1:16.84
5. PETR Martin 0MREC(5.) 106
PETR motorsport E1+2000/4WD VW Golf IV 2.8 Turbo 3.18 7.07 1:18.95 - DNS - 1:18.95
6. SLOVÁČEK Michal 0MREC(6.) 104
LRT-Svijany E1-2000 Honda Civic Type R 3.69 7.44 1:19.61 - DNS - 1:19.61
7. FERSTL Christian 0MREC(7.) 2
SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C-2000 Tatuus Master NT S2000 3.57 6.59 1:21.57 - DNS - 1:21.57
8. KAŠPAR Vilém 0MREC(8.) 6
VPKmotors S1+2000/2WD Škoda Fabia RS 1:22.57 - DNS - 1:22.57
9. HRUBÝ Milan 0MREC(9.) 172
ScuderiaMotorsport E1-1600 Škoda Fabia FR16 3.80 7.76 1:23.44 - DNS - 1:23.44
10. OSLADIL Jan 0MREC(10.) 21
AMK ECCE HOMO E2/C-2000 Formule Opel Lotus 3.62 7.35 1:24.15 - DNS - 1:24.15
11. KUBICA Tomáš 0MREC(11.) 5
Dolní Domaslavice E1+2000/2WD VW Golf II 4.08 8.16 1:25.14 - DNS - 1:25.14
12. HOMOLA Tomáš 0MREC(12.) 550
SPZ-VYSOČINA HA1-K+1600 BMW E30 3.83 8.06 1:25.19 - DNS - 1:25.19
13. MACEK Vojtěch 0MREC(13.) 150
Team Bruntál E1-1600 Škoda 110R 3.70 7.88 1:25.32 - DNS - 1:25.32
14. SCHWENDINGER Robert 0MREC(14.) 16
Robert Schwendinger E2/C-1600 Arg Formula Europa 3.69 7.46 1:25.49 - DNS - 1:25.49
15. ŠRAHŮLEK Petr 0MREC(15.) 10
JP Motorsport E1-1400 Škoda 130RS Evo1 3.24 7.10 1:25.72 - DNS - 1:25.72
16. STROSZ Milan 0MREC(16.) 112
Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia 3.62 7.89 1:26.12 - DNS - 1:26.12
17. ŠTELC Lukáš 0MREC(17.) 347
KAPS Automatic S1+2000/4WD Mitsubishi Evolution IX 3.14 6.49 1:26.84 - DNS - 1:26.84
18. ŠUSTR Miloslav 0MREC(18.) 151
BPautosport E1-1600 Škoda Favorit 4.20 8.53 1:26.86 - DNS - 1:26.86
19. GRUNTORÁD František 0MREC(19.) 344
Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS 3.60 7.79 1:27.54 - DNS - 1:27.54
20. PODMAJERSKY Vladimir 0MREC(20.) 206
VP Racing E1-2000 Peugeot 206RC 4.10 8.01 1:27.62 - DNS - 1:27.62
21. NASTOUPIL Lukaš 0MREC(21.) 290
PNTH E1-1600 Honda CRX 3.61 7.64 1:27.68 - DNS - 1:27.68
22. KŘEPELKA Lukáš 0MREC(22.) 316
ScuderiaMotorsport S1-2000 Peugeot SRC 4.19 8.83 1:27.98 - DNS - 1:27.98
23. VRÁTIL Pavel 0MREC(23.) 464
CoraHB Historic racing club Jihlava HA1-2000 Opel Kadett GSI 3.87 8.04 1:28.12 - DNS - 1:28.12
24. KUBICA Milan 0MREC(24.) 124
Dolní Domaslavice E1+2000/2WD VW Golf II 3.99 8.24 1:28.51 - DNS - 1:28.51
25. HOCHECKER Adolf 0MREC(25.) 510
MSC Mühlbach HA1-K+1600 Opel Kadett C Coupe 3.83 8.14 1:29.08 - DNS - 1:29.08
26. ORAVEC David 0MREC(26.) 111
Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia 3.99 8.43 1:29.81 - DNS - 1:29.81
27. ŠPILKA Michal 0MREC(27.) 118
MetalBend motorsport E1-1400 Škoda Felicia pick-up 3.91 8.59 1:30.16 - DNS - 1:30.16
28. LEMON Petr 0MREC(28.) 110
BMW Lembull racing E1+2000/2WD BMW E30 4.44 8.71 1:30.20 - DNS - 1:30.20
29. KUBÍK Daniel 0MREC(29.) 169
PK-drive Racing E1+2000/2WD BMW 130i 4.19 8.29 1:31.89 - DNS - 1:31.89
30. KAWULOK Jiří 0MREC(30.) 225
JK Motorsport Havířov z.s. E1+2000/2WD BMW E30 4.04 8.02 1:32.59 - DNS - 1:32.59
31. KADLEČEK Jiří 0MREC(31.) 398
Honda S1-1600 Honda 1.6 Vti Civic 1.6VTi 3.87 8.23 1:32.71 - DNS - 1:32.71
32. SIKORA Miroslav 0MREC(32.) 233
R.D.L. SERVIS E1-1600 Škoda Felicia 3.80 8.14 1:32.72 - DNS - 1:32.72
33. ŠPLÍCHAL David 0MREC(33.) 432
Gti garage HA1-2000 Volkswagen Golf gti 4.15 8.55 1:32.89 - DNS - 1:32.89
34. DOHNAL Josef 0MREC(34.) 322
Dohnal Motrorsport S1-1600 Citroen C2 3.77 8.24 1:33.05 - DNS - 1:33.05
35. KRALIK Adam 0MREC(35.) 355
KRALIKTEAM S1-1600 Citroen SAXO VTS 4.04 8.39 1:33.08 - DNS - 1:33.08
36. BORKOVEC Jirka 0MREC(36.) 333
Namest nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS 3.78 7.82 1:33.33 - DNS - 1:33.33
37. ONDREJKA Ján 0MREC(37.) 73
JOSK Racing team HA2 Giom 01 3.68 7.85 1:34.46 - DNS - 1:34.46
38. HAVIGER Petr 0MREC(38.) 485
Haviger motors HA1-2000 Renault Clio 4.08 8.53 1:34.96 - DNS - 1:34.96
39. VALÁŠEK Milan 0MREC(39.) 116
IpRacing Team E1+2000/2WD Ginetta G50GTR 4.15 8.10 1:35.59 - DNS - 1:35.59
40. SZAŁAS Piotr 2AS(1.) 750
Speed car AS-E1+2000 Nissan Nissan 200sx 3.64 10.12 1:35.88 - DNS - 1:35.88
41. ŠVÁB Kamil 0MREC(40.) 404
HL motorsport HA1-2000 Opel Astra Gsi 4.56 8.86 1:36.61 - DNS - 1:36.61
42. NIEDERLINSKI Artur 2AS(2.) 650
Speed car AS-S1+2000/2WD Ford Focus rs 3.50 10.13 1:36.93 - DNS - 1:36.93
43. KRUPICA Lukáš 0MREC(41.) 499
Auto Špacír HA1-1300 Škoda Rapid 136 3.73 7.86 1:37.04 - DNS - 1:37.04
44. HOMOLA Tomáš 2AS(3.) 850
SPZ-VYSOČINA AS-HA1+2000 BMW E30 3.62 10.26 1:38.33{+2} - DNS - 1:38.33
45. FILÍPEK Martin 2AS(4.) 709
Nanodry.sk AS-E1-1600 Honda Crx 3.44 10.28 1:40.55 - DNS - 1:40.55
46. BARTÚNEK Daniel 0MREC(42.) 212
RT Servis Car E1-1400 Ford Fiesta 1.4 16V 3.99 9.00 1:41.29 - DNS - 1:41.29
47. PIENČÍK Jaroslav 2AS(5.) 765
JPRacing AS-E1-1600 Honda Civic 3.58 10.35 1:41.33 - DNS - 1:41.33
48. NĚMEČEK Josef 0MREC(43.) 383
HL Motorsport S1-1600 Ford Fiesta 3.85 8.68 1:41.34 - DNS - 1:41.34
49. ŠTELC Lukáš 2AS(6.) 796
KAPS Automatic AS-E1+2000 Mitsubishi Evolution IX 3.08 9.41 1:41.44{+2} - DNS - 1:41.44
50. KRÁLÍK Adam 2AS(7.) 655
kralikteam AS-S1-1600 Citroen Saxo VTS 3.65 10.42 1:41.80 - DNS - 1:41.80
51. HOUSKA Roman 2AS(8.) 682
SPZ-VYSOČINA AS-S1+2000/2WD BMW E46 M3 3.37 10.27 1:41.87 - DNS - 1:41.87
52. ŘEMÍNEK Matěj 2AS(9.) 633
AC Choceň AS-S1+2000/2WD Seat Leon 3.83 11.87 1:42.19 - DNS - 1:42.19
53. BYSTRÝ Milan 2AS(10.) 707
MIBY AS-E1-1400 Škoda 130rs 3.48 9.78 1:42.57 - DNS - 1:42.57
54. TRNĚNÝ Jan 2AS(11.) 624
Patera Motorsport AS-S1+2000/2WD Alfa Romeo 156 GTA 3.51 10.40 1:43.29 - DNS - 1:43.29
55. ZAVŘEL Adam 2AS(12.) 654
AZ racing AS-S1-1600 Citroen Saxo VTS 3.48 10.27 1:43.88 - DNS - 1:43.88
56. MAREK Lukáš 2AS(13.) 627
Historic racing club Jihlava AS-S1+2000/2WD BMW 328i 3.74 10.46 1:44.73 - DNS - 1:44.73
57. DIBLIK Milan 2AS(14.) 858
KZM racing AS-HA1-2000 Lada 1600 MTX 3.46 10.35 1:45.56 - DNS - 1:45.56
58. KOZMANN Laco 2AS(15.) 898
SPORTLINE RACING TEAM AS-HA1-2000 VW SCIROCCO 3.38 9.84 1:46.86{+4} - DNS - 1:46.86
59. LIPIČKA Jan 2AS(16.) 696
Patera Motorsport AS-S1-2000 BMW E30 318is 3.52 10.08 1:47.21 - DNS - 1:47.21
60. KRÁL Miloslav 2AS(17.) 789
RTM-Mohelnice AS-E1-2000 VW Golf 3.72 10.95 1:47.56 - DNS - 1:47.56
61. VANEREK Roman 2AS(18.) 713
Cistevozy racing AS-E1-2000 Skoda Fabia 3.77 10.63 1:47.71 - DNS - 1:47.71
62. KREJČÍ Filip 2AS(19.) 676
HOKRmotors AS-S1+2000/4WD Subaru Impreza WRX STI Typ 3.05 10.13 1:48.10 - DNS - 1:48.10
63. HORNÍČEK Filip 2AS(20.) 725
F.H. Racing AS-E1-1400 Škoda Felicia 3.40 10.68 1:48.28 - DNS - 1:48.28
64. ŠPILKA Václav 0MREC(44.) 318
MetalBend motorsport S1-1600 Honda CRX 4.14 9.18 1:48.74 - DNS - 1:48.74
65. PEŘINA Michal 2AS(21.) 608
Hyundai team AS-S1-2000 Peguot 206 3.52 10.43 1:48.91 - DNS - 1:48.91
66. HYNČICA Lubomír 2AS(22.) 616
Bourgeois Motorsport AS-S1-2000 VW Golf 3.62 10.66 1:49.84{+2} - DNS - 1:49.84
67. PALAJ Antonín 2AS(23.) 706
KZM Racing AS-E1+2000 VW Golf II 3.16 10.33 1:49.96 - DNS - 1:49.96
68. DOKOUPIL Mirda 2AS(24.) 875
KZM Racing AS-HA1-1300 Škoda 130 3.49 10.18 1:50.05 - DNS - 1:50.05
69. ŠTĚPÁNKOVÁ Natálie 2AS(25.) 797
AV Díly Praha AS-E1-2000 Volvo 480 3.62 10.81 1:50.06 - DNS - 1:50.06
70. VIDOUREK Jiří 2AS(26.) 686
Patera motorsport AS-S1+2000/2WD Audi A3 1.8t 3.74 10.92 1:51.10 - DNS - 1:51.10
71. FURIŠ Filip 0MREC(45.) 412
Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI 4.33 9.39 1:51.33 - DNS - 1:51.33
72. MASNÝ Peter 2AS(27.) 721
KZM Racing AS-E1-2000 Škoda Fabia 3.67 10.92 1:51.40{+2} - DNS - 1:51.40
73. BAUER Patrik 2AS(28.) 917
Bauer Racing AS-HA1-Veterán VW 11 brouk 3.46 10.97 1:52.70 - DNS - 1:52.70
74. KLČ Miroslav 0MREC(46.) 414
Motorsport Klč HA1-2000 Opel Kadet Gsi 4.18 9.27 1:52.81 - DNS - 1:52.81
75. DOKOUPIL Miroslav 2AS(29.) 653
Miroslav Dokoupil AS-S1-2000 Renault Clio R 3.46 10.64 1:53.42 - DNS - 1:53.42
76. ŠVÁB Jakub 0MREC(47.) 360
HL Motorsport S1-1600 Ford Fiesta 4.13 9.20 1:53.63 - DNS - 1:53.63
77. BARTOŠ Miroslav 2AS(30.) 767
AVdíly Praha AS-E1-2000 Volvo 480 3.74 10.71 1:54.18 - DNS - 1:54.18
78. KADLEC František 2AS(31.) 861
Fk motorsport AS-HA1+2000 BMW E 30 3.99 11.07 1:55.11 - DNS - 1:55.11
79. MATĚJNY Tomáš 2AS(32.) 890
DTM Garage AS-HA1+2000 BMW 325i 3.57 10.84 1:55.33 - DNS - 1:55.33
80. TÜRK Petr 2AS(33.) 711
TR Motorsport AS-E1-1400 Škoda Felicia 3.87 11.44 1:55.59 - DNS - 1:55.59
81. LISKA Radim 2AS(34.) 626
racing.team1.cz AS-S1-2000 BMW E36 3.86 11.67 1:57.57 - DNS - 1:57.57
82. KRAUS Jiri 2AS(35.) 710
Pk Drive racing AS-E1-1400 Skoda 105S 3.18 9.68 1:57.70{+20} - DNS - 1:57.70
83. NECHVÁTAL Ondřej 2AS(36.) 612
Patera Motorsport AS-S1+2000/2WD Alfa Romeo 156 2,5 v6 6.32 14.09 1:59.03 - DNS - 1:59.03
84. PEROUTKA Karel 2AS(37.) 666
Patera Motorsport AS-S1+2000/4WD VW Bora 3.63 11.32 1:59.54 - DNS - 1:59.54
85. JANSA Emil 0MREC(48.) 500
Patera motorsport HA1-K-1300 Fiat 127 Sport 4.48 9.90 2:02.35 - DNS - 2:02.35
86. KAZDOVÁ Jana 0MREC(49.) 321
Dohnal Motorsport S1-1600 Citroen C2 4.45 9.76 2:02.64 - DNS - 2:02.64
87. DAMBOR Jaroslav 2AS(38.) 857
KZM Racing AS-HA1-2000 Zastava 101 sportig 3.89 12.12 2:02.91{+2} - DNS - 2:02.91
88. PALAJOVÁ Kateřina 2AS(39.) 708
KZM Racing AS-E1+2000 VW Golf II 3.97 12.86 2:05.62 - DNS - 2:05.62
89. HRABČÍK Milan 0MREC(50.) 139
notormotor racing team E1-2000 Fiat Punto 4.19 8.15 2:20.96 - DNS - 2:20.96
90. BAUER Irena 2AS(40.) 911
Bauer Racing AS-HA1-Veterán VW 11 brouk 4.32 13.28 2:28.01{+2} - DNS - 2:28.01
91. KLEIN Jaromír 2AS(41.) 921
KF Motorsport AS-HA1-Veterán Škoda 100 3.76 11.54 2:30.29{+22} - DNS - 2:30.29
92. SALLOUM Jiří 0MREC(51.) 189
haviger motors E1+2000/2WD BMW E 30 4.36 8.46 5:18.35 - DNS - 5:18.35
ČEPIČKA Vlastimil 0MREC 302
AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer X - DNS - - DNS - - DNF -
DOBRÝ Petr 0MREC 122
BMW Racing E1+2000/2WD BMW Compact - DNS - - DNS - - DNF -
ÁZSÓTH Ladislav 0MREC 388
LRT S1+2000/2WD Ford Focus - DNS - - DNS - - DNF -
ŠABÍK Martin 0MREC 313
LRT Autosklo Nové Zámky S1-2000 Ford Focus - DNS - - DNS - - DNF -
CZANDERLE Marek 2AS 632
MaAUTOcz AS-S1+2000/2WD Alfa Romeo 156 3.61 10.82 - DNF - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Head Event
10:57:30 Q1 I. tr. jazda je ukončená
10:18:13 Q1 Št. č. 632 stojí na trati pre poruchu
09:58:56 Q1 Štartujú vozidlá AS
09:05:04 Q1 Pokračujeme
09:00:52 Q1 Vozidlo v priekope - št. č. 189 (pretekár OK)
08:36:56 Q1 Je odštartované
08:11:24 Q1 Po nočnom daždi je mokro, pokračujú prehánky
08:10:53 Q1 Dobré ráno z Násedlovíc