On-line results
 
Ústecká 21, Ústí nad Orlicí (CZ), 24.08.2019 - Classification - Run 2
 
 
 
 
 
 
End Race at 18:47
 
Classification results
 
Rank Driver # Nation Team Class Car 50m 100m 2000m 1-st RUN 50m 100m 2000m 2-nd RUN BEST Gap
1. PETIT Sebastien 800 Petit Sebastien E2-SC-3000 Norma M20 FC 3.43 4.90 1:00.41 1:53.97 3.17 4.50 56.83 1:49.30 1:49.30 v=120.21
2. JANÍK Václav 8 Nutrend ACCR Czech Team E2-SC-3000 Norma M20FC Turbo 3.45 4.97 1:02.22 1:57.61 3.30 4.73 58.82 1:51.46 1:51.46 +2.16
3. BENEŠ Miloš 1 GMS RACING TEAM E2-SS-3000 Osella FA 30 3.42 4.77 58.51 1:52.53 3.64 5.05 58.79 1:55.39 1:52.53 +3.23
4. VONDRÁK Petr 25 Petr Vondrák E2-SC-2000 Osella PA21 S EVO 3.39 4.83 1:00.88 1:53.97 3.34 4.79 1:00.38 1:54.00 1:53.97 +4.67
5. NEVĚŘIL Dušan 5 Dušan Nevěřil E2-SC-3000 Norma M20FC 3.54 5.03 1:00.69 1:54.97 3.39 4.94 59.25 1:54.21 1:54.21 +4.91
6. VONDRÁK Martin 11 Martin Vondrák E2-SS-2000 Tatuus Formula Masters 3.17 4.66 1:01.93 1:55.84 2.97 4.39 1:00.48 1:55.10 1:55.10 +5.80
7. LISA Petr 16 Autoklub JV Sport Racing AČR E2-SC-2000 Norma M20FC 3.54 5.24 1:06.42 2:04.06 3.42 5.07 1:04.07 1:59.52 1:59.52 +10.22
8. CHUDOBA Zdeněk 20 AMK Ecce homo Šternberk v ÚAMK E2-SC-2000 Norma M20 F 3.48 5.18 1:07.89 2:07.84 3.30 4.87 1:03.40 1:59.82 1:59.82 +10.52
9. CVRČEK Vieroslav 811 L Racingt team E1+3000 Škoda Fabia S2000 3.95 5.54 1:05.56 2:01.98 4.62 6.13 1:04.21 2:00.32 2:00.32 +11.02
10. SUROWKA Jaroslav 27 Jaroslav Surowka E2-SC-2000 Norma M20 3.28 1:04.44 2:02.00 3.33 4.86 1:04.19 2:01.62 2:01.62 +12.32
11. DROTÁR Igor 802 Drotár autošport R E2-SH-3000 Škoda Fábia R5 DTRi 3.30 4.77 1:06.86 2:03.63 3.43 5.03 1:05.64 2:02.05 2:02.05 +12.75
12. MLEJNEK Aleš 17 Aleš Mlejnek E2-SS-1400 Gloria C8F - DNS - 3.20 4.67 1:05.23 2:02.10 2:02.10 +12.80
13. VITVER Vladimír 84 ACCR SVC GROUP Team E2-SH+3000 Audi TT-R DTM 3.65 5.25 1:08.21 2:06.63 3.60 5.17 1:04.87 2:02.47 2:02.47 +13.17
14. RYBNÍČEK Marek 3 ACCR CZECH TEAM LIQUI MOLY E2-SH-3000 Mc F1 Evo 2019 4.52 5.06 1:03.27 2:04.17 3.76 5.25 1:05.70 2:03.82 2:03.82 +14.52
15. HLAVINKA Josef 315 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 Tomis 99-04 3.93 5.60 1:07.81 2:07.09 3.70 5.30 1:05.02 2:04.08 2:04.08 +14.78
16. BONUCCI Uberto 723 Bonucci Uberto HA-K4-D8 Osella PA9/90 - DNS - 3.61 5.20 2:04.93 2:04.93 +15.63
17. LOTTINI Piero 728 Bologna Corse HA-K4-D8 Osella PA9/90 - DNS - 3.73 5.49 1:08.24 2:05.97 2:05.97 +16.67
18. SCHMITTER FREY Philippe 801 Schmitter Frey Philippe E2-SH+3000 Renault RS 01 4.20 5.94 1:09.93 2:08.88 4.21 5.82 1:07.11 2:06.23 2:06.23 +16.93
19. SVOBODA Jiří 21 Nutrend ACCR Czech Team E2-SS-3000 Lola B03/51 - DNS - 3.71 5.38 1:08.50 2:06.26 2:06.26 +16.96
20. BERGER Karel 326 Karel Berger E2H-SS-1400 Formula Konig E2 3.37 4.93 1:07.72 2:07.42 3.22 4.77 1:06.71 2:06.42 2:06.42 +17.12
21. KRÁČMAR Zdeněk 18 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2-SC-1400 Demon Car CM 1000 3.19 4.75 1:08.06 2:08.19 3.21 4.76 1:07.09 2:07.21 2:07.21 +17.91
22. JUHÁS Martin 814 AMBRUZ RACING E2-SS-2000 Tatuus FR2000 - DNS - 3.82 5.60 1:07.97 2:07.83 2:07.83 +18.53
23. TRNĚNÝ Karel 817 Kamiro Racing ACCR Czech Team E1-3000 Škoda Fabia 5.79 7.69 1:13.22 2:15.32 5.41 7.10 1:09.86 2:08.71 2:08.71 +19.41
24. PRÁŠEK Jaroslav 246 gt2 motorsport s.r.o. HA-K5-E5 Chevron B42 3.61 5.32 1:12.98 2:16.87 3.27 4.92 1:08.29 2:09.53 2:09.53 +20.23
25. KRAMPOTA Ivo 80 Ivo Krampota E2-SH+3000 Bmw M3 E-36 M3 3.74 5.48 1:10.55 2:11.89 3.69 5.39 1:09.92 2:11.00 2:11.00 +21.70
26. NECKÁŘ Libor 22 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SS-2000 Tatuus Master LNR Evo 3.43 4.97 1:12.47 2:19.07 3.35 4.87 1:11.26 2:11.37 2:11.37 +22.07
27. DUBÓCZI Jaroslav 602 Demo motorsport team E1-2000 Seat Leon Supercopa 4.11 5.91 1:12.86 2:15.06 4.18 6.08 1:11.20 2:12.52 2:12.52 +23.22
28. FILLOVÁ Kristýna 96 KRTZ motorsport E2-SH+3000 Mitsubishi Black Evo 3.30 5.04 1:12.92 2:16.48 3.39 4.98 1:10.69 2:12.92 2:12.92 +23.62
29. VAVŘINEC Tomáš 14 ACCR Czech CRC Team N+3000 Mitsubishi EVO IX 3.23 4.91 1:11.24 2:14.50 3.16 4.82 1:10.76 2:12.93 2:12.93 +23.63
30. NEŠPOR Radoslav 50 Radoslav Nešpor GT+2000 Porsche GT3 997 Rallye 4.04 5.74 1:12.56 2:15.38 4.07 1:11.69 2:13.12 2:13.12 +23.82
30. ANČÍK František 502 Lama Racing Division 1 BMW E36 4.83 1:13.38 2:16.10 5.97 1:10.86 2:13.12 2:13.12 +23.82
32. AMBRUZ Peter 806 Ambruz Racing N+3000 Mitsubishi LANCER EVO IX 3.48 5.18 1:12.70 2:14.76 3.37 5.09 1:11.71 2:13.52 2:13.52 +24.22
33. KOPEČEK Jiří 328 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-2000 Formule Opel Lotus 3.29 4.98 1:13.42 2:18.03 3.22 4.89 1:12.03 2:14.73 2:14.73 +25.43
34. VYMĚTAL Lubomír 359 Lubomír Vymětal E1H+2000 BMW E46 4.13 5.92 1:14.73 2:19.12 4.15 5.85 1:12.61 2:15.18 2:15.18 +25.88
35. ČAMBAL Mojmír 803 RS-team E1-1600 Citroen SAXO VTS 3.90 5.68 1:14.59 2:18.24 3.96 5.71 1:12.74 2:15.39 2:15.39 +26.09
36. NOVÁK Marek 336 Marek Novák Sprint Car-600 Honda CBR-RR 600 3.26 4.94 1:13.59 2:17.54 3.13 4.80 1:11.30 2:15.43 2:15.43 +26.13
37. OŠMERA Jiří 88 PFEIFER MOTORSPORT s.r.o. E2-SH-2000 VW Scirocco 4.15 5.98 1:16.10 2:23.71 3.94 5.72 1:12.65 2:15.48 2:15.48 +26.18
38. HLAVINKA Josef 366 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-2000 Lotus Opel 3.59 5.28 1:09.37 2:15.53 3.34 4.95 1:18.02 2:18.66 2:15.53 +26.23
39. DOHNÁLEK Josef 69 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-1600 Citroen C2 VTS 4.01 5.80 1:16.50 2:20.66 4.04 5.81 1:13.11 2:16.19 2:16.19 +26.89
40. HOLÁN Ivo 33 Ivo Holán N+3000 Mitsubishi Lancer Evo 9 3.58 5.34 1:14.43 2:16.48 3.57 5.41 1:14.06 2:17.23 2:16.48 +27.18
41. ŽÁČEK Petr 383 Petr Žáček E1H+2000 Audi Sport Quattro S1 3.28 5.01 1:14.46 2:19.02 3.26 5.00 1:14.06 2:17.57 2:17.57 +28.27
42. ŠUTLAK Miroslav 816 šutlak miroslav A-2000 Škoda fabia s2000 3.88 5.77 1:18.97 2:24.73 3.91 5.67 1:14.56 2:17.99 2:17.99 +28.69
43. ZMEŠKAL Miloš 253 Miloš Zmeškal HA-K5-E9 Ralt 032 3.87 6.11 1:20.73 2:30.03 3.44 5.11 1:13.82 2:18.21 2:18.21 +28.91
44. CHYTIL Ondřej 200 Chytil Motorsport ACCR Czech Team HA-K5-E3 MTX 1-03 3.51 5.36 1:21.02 2:29.86 3.34 5.13 1:14.35 2:18.63 2:18.63 +29.33
45. SVOZIL Michal 77 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1-3000 BMW M3 4.09 5.99 1:15.60 2:19.08 - DNS - 2:19.08 +29.78
46. HORT Martin 314 Martin Hort E1H-1600 Peugeot 106 4.06 5.88 1:16.74 2:22.01 4.13 5.94 1:15.16 2:19.23 2:19.23 +29.93
47. BOHÁČ Milan 398 Boháč Milan E1H-2000 Renault Clio 4.01 5.77 1:15.89 2:19.57 4.07 5.85 1:15.59 2:20.38 2:19.57 +30.27
48. LOUBAL Lubomir 73 Lubomír Loubal E1-3000 VW Golf 4Tdi 5.35 6.73 1:19.66 2:25.47 4.75 6.73 1:15.25 2:19.80 2:19.80 +30.50
49. STUDENÝ Lukáš 332 Alcore Motorsport E1H-Škoda ZAV Škoda 110R 4.09 6.10 1:22.99 2:30.38 3.80 5.73 1:15.38 2:19.89 2:19.89 +30.59
50. KRIVAK Stanislav 601 Stanislav Krivak E1-2000 Peugeot 306 4.31 6.21 1:16.64 2:20.88 4.23 6.07 1:16.30 2:20.05 2:20.05 +30.75
51. ZYGAR Klaus Alfred 805 Zygar Klaus Alfred E2-SS-1600 Van Diemen Kawasaki 4.94 5.53 1:15.28 2:20.09 4.44 6.41 1:16.03 2:20.81 2:20.09 +30.79
52. KUBÍČEK Jiří 711 SK Industretechnik ACCR Czech Team HA-K3-C1 Škoda 130 RS 4.54 6.65 1:19.27 2:25.56 3.78 5.73 1:15.85 2:20.56 2:20.56 +31.26
53. CZAPKA Marian 729 Katrex Karolina Autosport HA-K3-C3 Porsche 928 4.23 6.21 1:21.67 2:29.95 4.07 5.91 1:16.11 2:20.63 2:20.63 +31.33
54. THEIMER Jiří 82 L Racing Team E2-SH-2000 Peugeot 306 Maxi 4.44 6.33 1:20.59 2:30.09 4.03 5.83 1:15.49 2:20.78 2:20.78 +31.48
55. BENEŠ Oskar 32 Auto racing PM Praha N+3000 Mitshubishi Lancer evo X 3.86 5.73 1:19.23 2:27.00 3.65 5.40 1:15.94 2:21.30 2:21.30 +32.00
55. TYKAL Petr 285 SK INDUSTRIETECHNIK ACCR CZECH TEAM HA-K5-E3 MTX 1-03 3.99 6.13 1:27.23 2:41.09 3.45 5.30 1:16.39 2:21.30 2:21.30 +32.00
57. OSLADIL Jan 309 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-2000 Formule Opel Lotus 3.68 5.43 1:16.20 2:24.74 3.55 5.29 1:15.00 2:21.31 2:21.31 +32.01
58. KMÍNEK Zdeněk 57 MJ Autosport GT+2000 Lamborghini Gallardo GT3 4.15 6.04 1:17.99 2:27.78 4.14 5.90 1:16.36 2:21.39 2:21.39 +32.09
59. MIKEŠ Jaroslav 704 ACCR Mikeš racing Czech Team HA-K2-B3 Škoda 130 RS 3.74 5.68 1:16.28 2:21.77 3.73 5.71 1:16.69 2:21.72 2:21.72 +32.42
60. HRUBÝ Milan 72 GMS racing team E1-1600 Škoda Fabia FR16 4.16 6.07 1:17.70 2:23.33 4.06 5.93 1:16.52 2:21.80 2:21.80 +32.50
61. MÖSSLER Harald 701 Harald Mössler HA-K1-A7 Steyr Puch Bergspider - DNS - 3.37 5.17 1:15.70 2:21.95 2:21.95 +32.65
62. WINTER Jaroslav 369 AMK Ecce Homo Šternberk E1H-2000 Honda Civic 2,0 Type R 4.08 5.92 1:17.76 2:24.39 4.08 5.97 1:16.74 2:22.10 2:22.10 +32.80
63. PAVLÍK Denis 810 L Racing team A-1600 Peugeot 208 R2 Vti 4.15 6.06 1:17.33 2:23.58 4.09 6.00 1:16.65 2:22.28 2:22.28 +32.98
64. MALÝ Jaromír 6 MJ Autosport GT+2000 Nissan 350Z 4.22 6.16 1:18.18 2:24.49 3.93 5.75 1:16.51 2:22.64 2:22.64 +33.34
65. MÜLLER Lukáš 355 Alcore Motorsport E1H-2000 Škoda Octavia CUP 4.38 6.36 1:18.90 2:25.87 4.35 6.31 1:17.59 2:22.86 2:22.86 +33.56
66. MACH Jan 76 Jan Mach E1-2000 Škoda Octavia CUP 4.22 6.14 1:18.00 2:23.63 4.28 6.20 1:18.07 2:22.98 2:22.98 +33.68
67. GLEISSNER Andreas 715 Gleissner Andreas HA-K1-A7 NSU Bergspider - DNS - 3.94 5.80 1:17.68 2:23.41 2:23.41 +34.11
68. MICHL Josef 211 Michl Motor ACCR Czech Team HA-K2-B6 Porsche 911 RS 3.99 5.87 1:21.05 2:30.32 3.76 5.61 1:16.95 2:23.57 2:23.57 +34.27
69. ČAMBÁLIK Bohumír 812 STRONG RACING TEAM A-2000 Honda CIVIC TYPE-R 4.21 6.17 1:18.38 2:25.25 4.12 6.03 1:17.93 2:23.77 2:23.77 +34.47
70. GÄNSDORFER Aleš 275 ACCR CZECH MAVERICK TEAM HA-K5-E7 MTX 1-10 3.76 5.67 1:21.80 2:31.55 3.58 5.46 1:17.29 2:23.87 2:23.87 +34.57
71. ČEPIČKA Vlastimil 302 AMK Ecce homo při ÚAMK E1H+2000 Mitsubishi Evo X 3.63 5.42 1:18.83 2:26.77 3.54 5.33 1:17.79 2:24.04 2:24.04 +34.74
72. KŘIVKA Tomáš 64 Tomáš Křivka E1-2000 Renault CLIO SPORT 4.17 6.17 1:20.14 2:27.74 4.14 6.06 1:18.43 2:24.17 2:24.17 +34.87
73. STEJSKAL Bronislav 70 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1-1400 Škoda Felicia Kit-Car 4.22 6.18 1:19.10 2:26.45 4.14 6.12 1:18.78 2:24.65 2:24.65 +35.35
74. GOLIS Jan 384 AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1000 Formule Konig 3.45 5.20 1:17.36 2:26.37 - DNS - 2:26.37 +37.07
75. MACHOVÁ Tereza 68 GMS RACING TEAM E1-1400 Suzuki Swift 4.27 6.20 1:21.25 2:29.37 4.29 6.30 1:19.55 2:26.38 2:26.38 +37.08
76. ČERMÁK Jaroslav 97 Locustracing E2-SH-2000 Škoda Octavia 4.35 6.18 1:19.94 2:26.73 4.30 6.09 - DNF - 2:26.73 +37.43
77. MACHÁČEK Kamil 607 Kamil Macháček E1+2000 Opel Calibra 4.18 6.03 1:18.97 2:26.79 4.28 6.15 1:17.49 2:31.38 2:26.79 +37.49
78. KRÁMSKÝ Otakar 380 Bmw Team Krámský E1H+2000 BMW M3 4.38 6.51 1:20.11 2:27.60 4.03 5.88 1:19.91 2:27.00 2:27.00 +37.70
79. PLEVA Martin 320 AMK Vrbno pod Pradědem E1H-Škoda ZAV Škoda 100 3.84 1:21.92 2:31.67 3.83 5.84 1:19.33 2:27.08 2:27.08 +37.78
80. VOZDECKÝ Dominik 296 Dominik Vozdecký HA-K5-E3 MTX 1-03 3.67 5.62 1:23.07 2:33.99 3.63 5.56 1:17.73 2:27.13 2:27.13 +37.83
81. PALMIERI Guiliano 719 Guiliano Palmieri HA-K2-B6 De Tomaso Pantera - DNS - 3.80 5.72 1:19.19 2:27.19 2:27.19 +37.89
82. STEJSKAL Milan 240 GMS RACING TEAM HA-K4-D5 Lada VFTS 4.14 6.15 1:21.73 2:30.95 4.09 6.16 1:19.77 2:27.32 2:27.32 +38.02
83. PRANTL Reinhold 712 Reinhold Prantl HA-K3-C3 Porsche 911 Carrera RS 3.66 5.48 1:21.47 2:32.91 3.59 5.35 1:18.56 2:27.89 2:27.89 +38.59
84. DLOUHÝ Petr 339 Petr Dlouhý Sprint Car-600 Sprint Car Barracuda 3.51 1:19.24 2:28.11 3.42 5.32 1:20.10 2:28.30 2:28.11 +38.81
85. COLOTTO Gina 727 Bologna Corse HA-K5-E3 Formula Fiat Abarth FE033 - DNS - 3.50 5.32 1:20.51 2:28.24 2:28.24 +38.94
86. CHMELÍK Martin 351 PFEIFER MOTORSPORT s.r.o. E1H-2000 Renault Clio 4.42 6.52 1:22.73 2:28.70 4.45 6.54 1:21.37 - DNF - 2:28.70 +39.40
87. MATUŠKA Martin 809 Martin Matuška E2-SS-1600 Intech FŠ 4.00 5.93 1:24.69 2:39.09 3.80 5.70 1:21.16 2:29.61 2:29.61 +40.31
88. CHYTIL Martin 717 Martin HA-K5-E4 MTX 1-06B 3.68 5.72 1:26.94 2:40.19 3.73 5.71 1:21.11 2:30.05 2:30.05 +40.75
89. ŽÁK Josef 324 AMK ECCE Homo E1H-Škoda ZAV Škoda 100 3.62 5.49 1:19.95 2:30.06 3.60 5.49 1:19.86 2:33.68 2:30.06 +40.76
90. MŇUK Radek 288 Radek Mňuk HA-K3-C1 Škoda 130 RS 3.75 5.76 1:22.07 2:35.35 3.74 5.72 1:21.87 2:30.31 2:30.31 +41.01
91. FURIŠ Pavel 374 Alcore Motorsport E1H-2000 Peugeot 205 MI16 4.51 6.70 1:24.12 2:35.61 4.29 6.38 1:20.37 2:30.33 2:30.33 +41.03
92. BORKOVEC David 382 David Borkovec E1H-2000 Škoda Fabia TDi 4.70 6.75 1:21.60 2:30.65 5.14 7.13 1:21.75 - DNF - 2:30.65 +41.35
93. KŘÍSTEK Jindřich 392 Křístek Jindřich E1H-1600 Honda Civic EK4 4.16 6.20 1:24.57 2:37.29 4.18 6.20 1:21.61 2:31.21 2:31.21 +41.91
94. BROŽ Robert 238 Robert Brož HA-K3-C1 Škoda 130 RS 3.62 5.63 1:22.95 2:34.92 3.71 6.38 1:20.60 2:31.61 2:31.61 +42.31
95. ŠTILEC Roman 361 Roman Štilec E1H-1600 Honda Civic 4.24 6.17 1:21.29 2:31.87 4.10 5.95 1:17.62 - DNF - 2:31.87 +42.57
96. KONICAR Vladimír 204 1a ACCR Czech Team HA-K1-A5 BMW 2002 - DNS - 4.21 6.23 1:22.03 2:32.03 2:32.03 +42.73
97. KOPEČEK Pavel 388 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 MTX 1-02 3.74 5.72 1:23.43 2:37.98 3.87 5.87 1:22.47 2:32.90 2:32.90 +43.60
98. KACVINSKY Peter 808 Ambruz Racing N-2000 Honda Civic Type R 4.25 6.25 1:22.82 2:36.88 4.15 6.16 1:22.53 2:33.65 2:33.65 +44.35
99. ZÁLESKÝ Radek 345 Radek E2H-SS-1400 MTX 1-02 4.06 6.23 1:25.87 2:37.32 3.99 6.12 1:23.31 2:33.80 2:33.80 +44.50
100. STRNAD Petr 203 Petr Strnad HA-K2-B3 Škoda 130rs 3.81 5.79 1:25.37 2:37.20 3.73 5.69 1:23.93 2:34.52 2:34.52 +45.22
101. KOČIŘÍK David 329 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-Škoda ZAV Škoda Rapid 136 4.02 6.08 1:25.70 2:37.45 3.79 5.85 1:23.22 2:34.55 2:34.55 +45.25
102. POPOV Georgi 348 GEORGI POPOV E1H-1600 Škoda Felicia PICK-UP FREE STYLE 4.42 1:25.81 2:37.61 4.39 6.52 1:24.03 2:34.59 2:34.59 +45.29
103. TRNKA Jan 42 TRNKA JAN A-1400 Škoda FELICIA-VK 4.32 6.35 1:23.76 2:35.46 4.37 6.48 1:22.20 2:34.60 2:34.60 +45.30
104. NEUBAUER Herbert 818 Historic Racing Team Austria HA-K4-D6 Lancia Delta Integrale 3.83 5.86 1:24.48 2:42.52 3.52 5.43 1:23.58 2:35.14 2:35.14 +45.84
105. INDRA Jindřich 705 ACCR Czech team Indra HA-K3-C1 Škoda 110L 4.19 6.46 1:25.59 2:38.57 4.08 6.31 1:22.88 2:35.24 2:35.24 +45.94
106. VONDRÁKOVÁ Michaela 706 Michaela Vondráková HA-K2-B3 Škoda 120 S 4.07 6.18 1:31.13 2:50.06 3.94 6.00 1:24.29 2:36.03 2:36.03 +46.73
107. JEŽEK Radim 86 Radim Ježek E2-SH-1400 Škoda Felicie 4.23 6.37 1:27.29 2:41.61 4.16 6.21 1:24.18 2:36.13 2:36.13 +46.83
108. KMEŤ František 718 AUTOŠPORT KMEŤ HA-K5-E2 Metalex MTX 1-03 - DNS - 3.69 5.63 1:23.47 2:36.29 2:36.29 +46.99
109. ZOUFALY Karel 304 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Felicia frestyle 4.26 1:26.78 2:41.05 4.06 5.97 1:24.82 2:36.89 2:36.89 +47.59
110. DOBŠINSKÝ Peter 603 L racing team N-2000 Peugeot 306 S16 4.48 6.67 1:25.44 2:39.14 4.43 6.59 1:24.05 2:37.45 2:37.45 +48.15
111. DERĎÁK Dávid 605 KESKO Racing E1-1400 Škoda Fabia 4.31 6.53 1:32.81 - DNF - 4.43 6.82 1:26.59 2:39.52 2:39.52 +50.22
112. BENÍK Marcel 721 MTB Racing Team HA-K4-D2 BMW 320i 4.98 7.24 1:29.66 2:44.61 4.81 7.10 1:27.51 2:41.51 2:41.51 +52.21
113. MALÁ Kristýna 45 MJ Autosport A-2000 Renault CLIO RS 4.69 6.86 1:31.53 2:47.72 4.36 6.49 1:27.43 2:42.91 2:42.91 +53.61
114. HÁJEK Marek 318 Marek Hájek E1H-2000 BMW 318is compact 4.37 6.51 1:28.29 2:43.20 4.15 6.22 1:24.00 - DNF - 2:43.20 +53.90
115. DI FANT Ivan 716 Ivan Di Fant HA-K3-C1 Autobianchi A112 Abarth 4.59 6.92 1:31.82 2:50.27 4.68 6.97 1:27.19 2:43.23 2:43.23 +53.93
116. SVOBODA Libor 371 Libor Svoboda E1H-1600 Honda Civic 4.89 7.32 1:32.13 2:50.18 4.69 6.87 1:28.06 2:43.42 2:43.42 +54.12
116. HOLZER Christian 707 Historic Racing Team Austria HA-K1-A1 Steyr Puch 650 TR - DNS - 4.31 6.64 1:27.47 2:43.42 2:43.42 +54.12
118. KNAPEK Tomáš 399 Tomáš Knapek E2H-SS-1400 MTX Faster 3.99 5.99 1:28.79 2:45.42 3.65 5.58 1:26.06 2:43.60 2:43.60 +54.30
119. KŘEPELKA Lukáš 74 Kv Motor Team s.r.o. E1H-2000 Peugeot 206 SRC 4.74 6.93 1:27.73 2:43.66 4.69 6.85 1:27.23 - DNF - 2:43.66 +54.36
120. FREUDENSCHUß Willi 731 Team Terschl Austria HA-K4-D3 BMW 320i - DNS - 4.49 6.63 1:31.15 2:44.30 2:44.30 +55.00
121. AMBRUZ Anna 807 Ambruz Racing N-2000 Honda Civic Type R 5.03 7.29 1:30.07 2:46.64 4.81 7.02 1:29.92 2:46.06 2:46.06 +56.76
122. POPOVÁ Eliška 338 ELIŠKA POPOVÁ E1H-1400 Suzuki SWIFT 4.69 7.07 1:29.74 2:46.78 4.63 6.94 1:30.09 2:47.50 2:46.78 +57.48
123. HIMMER Petr 330 Alcore Motorsport E1H-Škoda ZAV Škoda 130LR 4.21 6.38 1:32.38 2:49.93 6.24 1:30.96 2:47.35 2:47.35 +58.05
124. KECSKÉSOVÁ Andrea 600 Opel Team Slovakia N-2000 Honda Civic Type-R 4.48 6.77 1:36.11 2:56.08 4.76 7.10 1:31.41 2:48.61 2:48.61 +59.31
125. DEUTSCH Bernhard 702 MSC-Rottenegg HA-K1-A1 Steyr Puch 650 TR - DNS - 4.06 6.18 1:31.73 2:50.71 2:50.71 +1:01.41
126. ČIKOR Libuša 506 Maxmotorsport Division 1 Honda Civic Type R 4.58 6.92 1:33.33 2:55.19 4.87 7.61 1:34.04 2:52.22 2:52.22 +1:02.92
127. MÁLKOVÁ Simona 67 Simona Málková E1-1600 Honda Civic VTEC 4.85 7.21 1:37.44 3:00.37 4.55 6.75 1:33.52 2:54.12 2:54.12 +1:04.82
128. JANSA Emil 313 Avion Team E1H-1400 Fiat 127 Sport 5.21 7.67 1:35.68 2:55.02 4.67 7.19 - DNF - 2:55.02 +1:05.72
129. JENSEN Anders 710 Anders Jensen HA-K1-A1 Saab 96 Sport - DNS - 4.62 6.98 1:35.05 2:56.10 2:56.10 +1:06.80
130. ŠUBA Ladislav 368 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H+2000 BMW SŠ19 4.79 6.95 1:25.18 2:56.93 - DNS - 2:56.93 +1:07.63
131. ŠTĚRBA Josef 250 Josef Štěrba HA-K1-A2 Fiat ABARTH TC 1000 4.56 6.97 1:35.86 2:58.11 4.49 6.99 1:32.24 3:06.97 2:58.11 +1:08.81
132. ZOUFALÁ Martina 389 AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Felicia 5.62 8.19 1:52.48 3:28.45 4.41 6.70 1:36.69 2:59.64 2:59.64 +1:10.34
133. MÜHLPARZER Gerhard 703 Gerhard Mühlparzer HA-K1-A1 Steyr Puch 650 TR - DNS - 4.30 6.67 1:38.43 3:01.28 3:01.28 +1:11.98
134. KRŇÁK Jiří 100 Tomáš Chabr E1-1400 Škoda fabia 5.21 7.87 1:41.99 3:07.43 5.03 7.60 1:38.56 3:01.98 3:01.98 +1:12.68
135. ESTERBAUER Johannes 714 Historic Racing Team Austria HA-K1-A1 Steyr Puch 650 TR - DNS - 4.48 6.97 1:40.13 3:04.17 3:04.17 +1:14.87
136. SEETHALER Alexander 713 HRTA HA-K1-A1 Steyr Puch 650 TR - DNS - 4.43 6.83 1:39.78 3:04.57 3:04.57 +1:15.27
137. PRATLONG Michel 501 Pratlong Michel HA-K2-B6 Mercedes Benz Coupe 350 SLC 4.83 7.44 1:42.97 3:07.85 - DNS - 3:07.85 +1:18.55
HARTL Roland 504 Team Sonnleitner Motorsport Division 3 Mitsubishi Lancer EVO 6 3.40 5.04 1:15.80 - DNF - - DNS - - DNF -
SEDLÁČEK Michal 241 GMS RACING TEAM HA-K4-D6 Fiat RITMO ABARTH 130TC 4.09 6.03 1:21.33 - DNF - - DNS - - DNF -
PAGLIARELLO Giovanni 726 Pagliarello Giovanni HA-K1-A2 Abarth 1000 Bialbero - DNS - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Event
12:51:17 II. tr. jazda je ukončená
11:31:48 Pokračujeme II. časťou št. poľa
11:13:46 Dojazdená je I. časť; nasleduje zvoz