On-line results
'
 
Ústecká 21, Ústí nad Orlicí (CZ), 25.08.2019 - Classification - Head 3
 
Overall    Class    Groups    Start list    Practice
 
Lady Trophy    Junior Trophy   
 
 
 
 
End Race at 17:25
 
Classification results
 
Rank Driver # Nation Team Class Car 50m 100m 2000m Head1 50m 100m 2000m Head2 50m 100m 2000m Head3 BEST
1. PETIT Sebastien 800
Petit Sebastien E2-SC-3000 Norma M20 FC 3.10 4.41 56.64 1:47.39 3.09 4.38 55.39 1:44.62 3.18 4.40 55.14 1:44.53 1:44.53
2. BENEŠ Miloš 1
GMS RACING TEAM E2-SS-3000 Osella FA 30 3.88 5.20 59.04 1:51.17 27.53 31.32 57.61 1:49.01 3.18 4.49 55.81 1:47.12 1:47.12
3. JANÍK Václav 8
Nutrend ACCR Czech Team E2-SC-3000 Norma M20FC Turbo 3.36 4.71 58.84 1:53.64 3.47 4.88 58.31 1:50.82 3.15 4.56 58.31 1:50.32 1:50.32
4. VONDRÁK Petr 25
Petr Vondrák E2-SC-2000 Osella PA21 S EVO 3.71 5.11 1:00.80 1:53.08 3.76 5.22 1:00.37 1:53.71 3.45 4.96 1:01.35 1:54.86 1:53.08
5. VONDRÁK Martin 11
Martin Vondrák E2-SS-2000 Tatuus Formula Masters 3.20 4.69 1:02.41 1:56.68 3.27 4.74 1:01.83 1:55.64 3.20 4.45 1:00.51 1:53.38 1:53.38
6. CVRČEK Vieroslav 811
L Racingt team E1+3000 Škoda Fabia S2000 4.33 5.84 1:05.64 2:01.23 3.40 4.83 1:01.75 1:56.49 3.42 4.91 1:02.28 1:57.08 1:56.49
7. RYBNÍČEK Marek 3
ACCR CZECH TEAM LIQUI MOLY E2-SH-3000 Mc F1 Evo 2019 4.48 5.20 1:02.84 - DNF - 3.77 5.22 1:02.53 1:58.05 3.58 5.20 1:02.84 1:58.11 1:58.05
8. LISA Petr 16
Autoklub JV Sport Racing AČR E2-SC-2000 Norma M20FC 3.64 5.07 1:03.38 1:58.70 3.59 5.14 1:03.98 1:59.31 3.58 5.15 1:04.64 2:01.40 1:58.70
9. CHUDOBA Zdeněk 20
AMK Ecce homo Šternberk v ÚAMK E2-SC-2000 Norma M20 F 3.50 5.01 1:04.97 2:01.90 3.23 4.75 1:03.62 1:59.55 3.31 4.84 1:04.14 2:00.36 1:59.55
10. SUROWKA Jaroslav 27
Jaroslav Surowka E2-SC-2000 Norma M20 3.65 5.15 1:05.29 2:02.21 3.33 4.83 1:03.91 2:04.61 3.28 4.77 1:03.85 2:00.01 2:00.01
11. MLEJNEK Aleš 17
Aleš Mlejnek E2-SS-1400 Gloria C8F 3.37 4.80 1:03.68 2:00.14 - DNS - 3.66 5.21 1:05.72 2:02.35 2:00.14
12. VITVER Vladimír 84
ACCR SVC GROUP Team E2-SH+3000 Audi TT-R DTM 3.91 5.44 1:04.38 2:00.45 3.69 5.27 1:05.00 2:01.32 3.47 5.30 1:04.75 2:01.10 2:00.45
13. DROTÁR Igor 802
Drotár autošport R E2-SH-3000 Škoda Fábia R5 DTRi 3.15 4.75 1:05.10 2:01.22 3.20 4.64 1:03.96 2:00.46 3.15 4.75 1:05.10 2:01.22 2:00.46
14. BONUCCI Uberto 723
Bonucci Uberto HA-K4-D8 Osella PA9/90 3.61 5.19 2:01.39 3.68 5.22 1:06.46 2:02.48 - DNS - 2:01.39
15. TRNĚNÝ Karel 817
Kamiro Racing ACCR Czech Team E1-3000 Škoda Fabia 3.58 5.11 1:06.90 2:02.23 3.56 5.70 1:06.49 2:03.91 3.58 5.11 1:06.90 2:02.23 2:02.23
16. LOTTINI Piero 728
Bologna Corse HA-K4-D8 Osella PA9/90 3.61 5.25 1:05.82 2:02.62 3.86 5.63 1:08.17 2:05.29 - DNS - 2:02.62
17. SVOBODA Jiří 21
Nutrend ACCR Czech Team E2-SS-3000 Lola B03/51 4.25 5.81 1:06.00 2:03.01 3.86 5.52 1:06.10 2:02.87 3.77 5.36 1:06.65 2:04.81 2:02.87
18. SCHMITTER FREY Philippe 801
Schmitter Frey Philippe E2-SH+3000 Renault RS 01 3.97 5.65 1:07.65 2:07.69 4.11 5.87 1:06.13 2:03.98 4.12 5.65 1:05.73 2:58.56 2:03.98
19. BERGER Karel 326
Karel Berger E2H-SS-1400 Formula Konig E2 - DNS - - DNS - 3.83 5.35 1:06.93 2:05.58 2:05.58
20. PRÁŠEK Jaroslav 246
gt2 motorsport s.r.o. HA-K5-E5 Chevron B42 3.52 5.90 1:07.37 2:06.03 3.39 4.98 1:07.41 2:07.18 - DNS - 2:06.03
21. KRAMPOTA Ivo 80
Ivo Krampota E2-SH+3000 Bmw M3 E-36 M3 4.23 6.01 1:16.13 2:18.64 3.51 5.18 1:07.72 2:07.38 3.50 5.13 1:07.48 2:06.43 2:06.43
22. KRÁČMAR Zdeněk 18
AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2-SC-1400 Demon Car CM 1000 3.59 5.15 1:08.73 2:07.75 3.32 4.91 1:07.91 2:07.30 3.31 4.91 1:08.31 2:08.37 2:07.30
23. JUHÁS Martin 814
AMBRUZ RACING E2-SS-2000 Tatuus FR2000 3.45 4.99 1:08.28 2:07.46 3.57 5.18 1:08.22 3:01.79 3.53 5.18 1:08.33 2:08.08 2:07.46
24. DUBÓCZI Jaroslav 602
Demo motorsport team E1-2000 Seat Leon Supercopa 4.25 6.01 1:12.34 2:13.24 4.80 5.85 1:11.22 2:12.18 3.96 5.75 1:11.10 2:11.74 2:11.74
25. VAVŘINEC Tomáš 14
ACCR Czech CRC Team N+3000 Mitsubishi EVO IX 3.18 4.79 1:10.73 2:12.27 3.90 4.69 1:10.34 2:12.51 3.18 4.79 1:10.73 2:12.27 2:12.27
26. AMBRUZ Peter 806
Ambruz Racing N+3000 Mitsubishi LANCER EVO IX - DNS - - DNS - 3.53 9.25 1:11.58 2:12.78 2:12.78
27. ČAMBAL Mojmír 803
RS-team E1-1600 Citroen SAXO VTS 4.24 5.94 1:12.78 2:14.05 3.89 5.68 1:11.71 2:13.41 3.90 5.67 1:12.51 2:14.38 2:13.41
28. NEŠPOR Radoslav 50
Radoslav Nešpor GT+2000 Porsche GT3 997 Rallye 4.25 6.06 1:13.20 2:15.85 3.94 5.59 1:11.74 2:14.34 4.20 5.66 1:11.64 2:13.45 2:13.45
29. SVOZIL Michal 77
AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1-3000 BMW M3 4.16 5.90 1:13.97 2:15.92 - DNS - 3.82 5.52 1:12.56 2:14.08 2:14.08
30. FILLOVÁ Kristýna 96
KRTZ motorsport E2-SH+3000 Mitsubishi Black Evo 3.82 5.45 1:12.00 2:16.25 3.42 5.60 1:11.60 2:14.10 3.23 4.80 1:10.53 2:14.59 2:14.10
31. OŠMERA Jiří 88
PFEIFER MOTORSPORT s.r.o. E2-SH-2000 VW Scirocco 4.43 6.16 1:14.37 2:16.95 4.40 5.81 1:13.15 2:14.60 4.80 5.85 1:12.33 2:14.88 2:14.60
32. DOHNÁLEK Josef 69
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1-1600 Citroen C2 VTS 4.26 5.96 1:12.94 2:15.62 4.20 5.77 1:13.44 - DNF - 3.98 5.74 1:12.37 2:14.68 2:14.68
33. KRIVAK Stanislav 601
Stanislav Krivak E1-2000 Peugeot 306 4.46 6.27 1:17.43 2:21.68 4.70 1:12.72 2:14.86 3.96 5.78 1:13.17 2:16.56 2:14.86
34. ZMEŠKAL Miloš 253
Miloš Zmeškal HA-K5-E9 Ralt 032 3.36 4.99 1:12.18 2:15.29 3.60 5.32 1:13.20 2:17.45 5.05 7.02 1:20.44 2:28.22 2:15.29
35. ANČÍK František 502
Lama Racing Division 1 BMW E36 4.72 6.98 1:12.42 2:15.45 3.95 5.73 1:12.76 2:15.38 3.93 5.77 1:09.18 2:26.30 2:15.38
36. HOLÁN Ivo 33
Ivo Holán N+3000 Mitsubishi Lancer Evo 9 3.75 5.53 1:13.09 2:15.47 15.85 17.71 1:25.71 2:29.15 3.23 4.97 1:13.36 2:15.87 2:15.47
37. HLAVINKA Josef 315
AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 Tomis 99-04 - DNS - - DNS - 4.81 6.51 1:13.05 2:15.65 2:15.65
39. KOPEČEK Jiří 328
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-2000 Formule Opel Lotus - DNS - - DNS - 3.56 5.15 1:13.07 2:16.57 2:16.57
40. VYMĚTAL Lubomír 359
Lubomír Vymětal E1H+2000 BMW E46 - DNS - - DNS - 4.23 5.88 1:14.24 2:16.70 2:16.70
40. CHYTIL Ondřej 200
Chytil Motorsport ACCR Czech Team HA-K5-E3 MTX 1-03 3.32 5.10 1:12.97 2:16.70 3.41 5.18 1:13.90 2:17.76 3.68 5.43 1:15.59 2:19.78 2:16.70
42. LOUBAL Lubomir 73
Lubomír Loubal E1-3000 VW Golf 4Tdi 5.57 6.99 1:15.06 2:20.11 5.39 6.47 1:13.83 2:16.82 4.75 6.73 1:14.86 2:18.10 2:16.82
43. THEIMER Jiří 82
L Racing Team E2-SH-2000 Peugeot 306 Maxi 4.23 5.94 1:16.07 2:20.53 28.67 5.80 1:14.85 2:17.20 4.60 5.85 1:15.89 2:20.42 2:17.20
44. BENEŠ Oskar 32
Auto racing PM Praha N+3000 Mitshubishi Lancer evo X 4.38 6.23 1:19.33 2:25.45 3.51 5.26 1:14.56 2:18.81 3.40 5.10 1:14.17 2:17.69 2:17.69
45. ŠUTLAK Miroslav 816
šutlak miroslav A-2000 Škoda fabia s2000 3.95 5.61 1:14.69 2:17.76 3.64 5.36 1:14.75 2:18.80 3.77 5.51 1:15.52 2:19.22 2:17.76
46. HORT Martin 314
Martin Hort E1H-1600 Peugeot 106 - DNS - - DNS - 4.48 6.23 1:15.88 2:18.26 2:18.26
47. PALMIERI Guiliano 719
Guiliano Palmieri HA-K2-B6 De Tomaso Pantera 3.71 5.56 1:14.65 2:19.06 3.75 5.59 1:15.38 2:20.10 - DNS - 2:19.06
48. MIKEŠ Jaroslav 704
ACCR Mikeš racing Czech Team HA-K2-B3 Škoda 130 RS 3.72 1:15.03 2:19.10 3.74 5.69 1:15.80 2:19.69 4.02 5.90 1:16.85 2:22.24 2:19.10
49. NEVĚŘIL Dušan 5
Dušan Nevěřil E2-SC-3000 Norma M20FC 3.71 5.29 1:03.60 2:19.33 - DNS - 3.71 5.29 1:03.60 2:19.33 2:19.33
49. ŽÁČEK Petr 383
Petr Žáček E1H+2000 Audi Sport Quattro S1 - DNS - - DNS - 3.48 5.15 1:15.02 2:19.33 2:19.33
51. GLEISSNER Andreas 715
Gleissner Andreas HA-K1-A7 NSU Bergspider 4.15 6.02 1:16.44 2:22.61 4.17 6.03 1:15.13 2:19.65 4.32 7.17 1:15.36 2:20.07 2:19.65
52. HRUBÝ Milan 72
GMS racing team E1-1600 Škoda Fabia FR16 4.47 6.31 1:19.54 2:26.42 4.22 6.13 1:15.44 2:19.97 4.30 5.89 1:17.27 2:21.62 2:19.97
52. TYKAL Petr 285
SK INDUSTRIETECHNIK ACCR CZECH TEAM HA-K5-E3 MTX 1-03 3.45 5.31 1:15.15 2:20.09 3.61 5.44 1:15.46 2:20.30 3.78 5.55 1:15.26 2:19.97 2:19.97
54. MÖSSLER Harald 701
Harald Mössler HA-K1-A7 Steyr Puch Bergspider 3.34 5.11 1:13.34 2:23.13 3.44 5.22 1:14.86 2:20.03 3.79 5.53 1:15.56 2:20.19 2:20.03
55. MICHL Josef 211
Michl Motor ACCR Czech Team HA-K2-B6 Porsche 911 RS 3.54 5.42 1:15.09 2:20.12 3.59 5.41 1:16.82 2:23.87 3.82 5.58 1:15.52 2:21.49 2:20.12
56. KUBÍČEK Jiří 711
SK Industretechnik ACCR Czech Team HA-K3-C1 Škoda 130 RS 3.79 5.74 1:15.47 2:20.13 3.86 5.83 1:16.25 2:21.35 4.34 6.34 1:19.82 2:26.29 2:20.13
57. BOHÁČ Milan 398
Boháč Milan E1H-2000 Renault Clio - DNS - - DNS - 4.34 6.03 1:16.32 2:20.72 2:20.72
58. ČAMBÁLIK Bohumír 812
STRONG RACING TEAM A-2000 Honda CIVIC TYPE-R 4.25 6.08 1:18.04 2:23.27 4.60 5.98 1:17.20 2:21.82 3.95 5.85 1:16.10 2:20.94 2:20.94
59. MACH Jan 76
Jan Mach E1-2000 Škoda Octavia CUP 4.50 6.35 1:19.75 2:25.33 4.23 1:17.21 2:22.36 4.21 6.13 1:16.63 2:20.99 2:20.99
60. PAVLÍK Denis 810
L Racing team A-1600 Peugeot 208 R2 Vti 4.37 6.17 1:16.66 2:22.62 4.23 6.14 1:17.30 2:23.04 4.90 5.96 1:15.82 2:21.25 2:21.25
61. HLAVINKA Josef 366
AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-2000 Lotus Opel - DNS - - DNS - 4.04 5.81 1:16.21 2:21.38 2:21.38
62. ZYGAR Klaus Alfred 805
Zygar Klaus Alfred E2-SS-1600 Van Diemen Kawasaki 4.50 6.31 1:17.39 2:22.80 3.99 5.90 1:20.47 2:28.14 4.56 6.34 1:16.35 2:25.52 2:22.80
63. CZAPKA Marian 729
Katrex Karolina Autosport HA-K3-C3 Porsche 928 4.43 6.43 1:17.20 2:23.07 4.26 6.14 1:17.51 2:23.46 1:20.10 2:26.11 2:23.07
64. MALÝ Jaromír 6
MJ Autosport GT+2000 Nissan 350Z 4.66 6.51 1:18.87 2:24.55 - DNS - 4.14 5.99 1:17.54 2:23.25 2:23.25
64. MÜLLER Lukáš 355
Alcore Motorsport E1H-2000 Škoda Octavia CUP - DNS - - DNS - 4.62 6.47 1:18.11 2:23.25 2:23.25
66. KŘIVKA Tomáš 64
Tomáš Křivka E1-2000 Renault CLIO SPORT 4.54 6.50 1:19.40 2:25.94 4.60 6.00 1:18.40 2:24.91 4.10 6.50 1:17.56 2:23.50 2:23.50
67. STEJSKAL Bronislav 70
AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1-1400 Škoda Felicia Kit-Car 4.11 6.10 1:18.34 2:23.63 4.13 6.11 1:18.50 2:25.75 4.11 6.10 1:18.34 2:23.63 2:23.63
68. KMÍNEK Zdeněk 57
MJ Autosport GT+2000 Lamborghini Gallardo GT3 4.16 5.89 1:18.01 2:23.97 3.98 5.78 1:19.51 2:27.54 3.91 5.73 1:18.16 2:24.56 2:23.97
69. VOZDECKÝ Dominik 296
Dominik Vozdecký HA-K5-E3 MTX 1-03 3.53 5.44 1:17.59 2:24.60 3.55 5.45 1:18.99 2:25.97 5.78 8.25 1:27.83 2:37.66 2:24.60
70. MATUŠKA Martin 809
Martin Matuška E2-SS-1600 Intech FŠ 4.15 5.99 1:18.85 2:26.10 3.84 5.66 1:19.14 2:25.58 3.80 1:19.65 2:27.57 2:25.58
71. COLOTTO Gina 727
Bologna Corse HA-K5-E3 Formula Fiat Abarth FE033 4:34.44 5.16 1:18.59 2:25.60 - DNS - - DNS - 2:25.60
72. STEJSKAL Milan 240
GMS RACING TEAM HA-K4-D5 Lada VFTS 4.21 6.17 1:18.69 2:25.83 4.26 6.79 1:20.18 2:27.79 4.89 6.93 1:21.16 2:29.12 2:25.83
73. MACHOVÁ Tereza 68
GMS RACING TEAM E1-1400 Suzuki Swift 4.49 6.36 1:20.57 2:28.75 4.30 6.22 1:18.97 2:26.04 4.25 6.15 1:18.88 2:26.71 2:26.04
74. PRANTL Reinhold 712
Reinhold Prantl HA-K3-C3 Porsche 911 Carrera RS 3.62 5.46 1:20.66 2:30.18 3.49 5.27 1:18.68 2:26.05 3.94 5.69 1:17.08 2:26.64 2:26.05
75. GÄNSDORFER Aleš 275
ACCR CZECH MAVERICK TEAM HA-K5-E7 MTX 1-10 3.70 5.59 - DNF - 3.65 5.55 1:20.10 2:29.49 3.92 5.75 1:20.27 2:27.51 2:27.51
76. GOLIS Jaroslav 322
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1000 Formule Konig - DNS - - DNS - 3.67 5.42 1:18.75 2:27.87 2:27.87
77. BORKOVEC David 382
David Borkovec E1H-2000 Škoda Fabia TDi - DNS - - DNS - 5.35 7.42 1:21.16 2:28.63 2:28.63
78. WINTER Jaroslav 369
AMK Ecce Homo Šternberk E1H-2000 Honda Civic 2,0 Type R - DNS - - DNS - 4.40 6.21 1:20.65 2:28.75 2:28.75
79. KRÁMSKÝ Otakar 380
Bmw Team Krámský E1H+2000 BMW M3 - DNS - - DNS - 4.35 6.22 1:21.09 2:28.91 2:28.91
80. PLEVA Martin 320
AMK Vrbno pod Pradědem E1H-Škoda ZAV Škoda 100 - DNS - - DNS - 4.23 6.16 1:20.88 2:29.11 2:29.11
81. MŇUK Radek 288
Radek Mňuk HA-K3-C1 Škoda 130 RS 3.76 5.74 1:21.60 2:29.92 3.85 5.84 1:21.64 2:30.65 4.29 6.26 1:22.04 2:31.44 2:29.92
82. KONICAR Vladimír 204
1a ACCR Czech Team HA-K1-A5 BMW 2002 4.24 6.27 1:21.38 2:29.95 - DNS - - DNS - 2:29.95
83. NEUBAUER Herbert 818
Historic Racing Team Austria HA-K4-D6 Lancia Delta Integrale 3.64 5.86 1:23.25 2:32.93 3.47 5.26 1:21.31 2:29.97 3.80 5.63 1:21.77 2:32.39 2:29.97
84. CHMELÍK Martin 351
PFEIFER MOTORSPORT s.r.o. E1H-2000 Renault Clio - DNS - - DNS - 4.69 6.78 1:23.68 2:30.00 2:30.00
85. STUDENÝ Lukáš 332
Alcore Motorsport E1H-Škoda ZAV Škoda 110R - DNS - - DNS - 4.14 6.07 1:23.23 2:30.03 2:30.03
86. SEDLÁČEK Michal 241
GMS RACING TEAM HA-K4-D6 Fiat RITMO ABARTH 130TC 4.12 6.12 1:21.32 2:30.65 4.20 5.94 1:20.96 2:30.08 4.32 6.15 1:21.78 2:30.23 2:30.08
87. ŽÁK Josef 324
AMK ECCE Homo E1H-Škoda ZAV Škoda 100 - DNS - - DNS - 3.92 5.73 1:20.44 2:30.47 2:30.47
88. BROŽ Robert 238
Robert Brož HA-K3-C1 Škoda 130 RS 3.83 5.84 1:20.84 2:30.51 4.14 6.21 1:21.26 2:31.89 4.42 6.52 1:26.61 2:39.86 2:30.51
89. CHYTIL Martin 717
Martin HA-K5-E4 MTX 1-06B 3.88 6.20 1:23.27 2:30.64 3.86 5.87 1:21.39 - DNF - 4.36 6.49 1:24.15 2:33.62 2:30.64
90. DLOUHÝ Petr 339
Petr Dlouhý Sprint Car-600 Sprint Car Barracuda - DNS - - DNS - 3.68 5.58 1:22.80 2:31.23 2:31.23
91. KACVINSKY Peter 808
Ambruz Racing N-2000 Honda Civic Type R 4.44 6.37 1:23.14 2:34.23 4.12 6.10 1:21.25 2:31.39 4.20 6.21 1:21.75 2:31.54 2:31.39
92. STRNAD Petr 203
Petr Strnad HA-K2-B3 Škoda 130rs 3.59 5.55 1:21.75 2:31.71 3.68 5.63 1:22.60 2:33.27 4.38 6.37 1:28.26 2:43.52 2:31.71
93. KMEŤ František 718
AUTOŠPORT KMEŤ HA-K5-E2 Metalex MTX 1-03 3.59 5.48 2:31.92 3.72 5.66 1:22.72 2:32.84 3.98 5.98 1:26.60 2:40.39 2:31.92
94. INDRA Jindřich 705
ACCR Czech team Indra HA-K3-C1 Škoda 110L 4.17 6.40 1:23.20 2:34.22 4.17 6.40 1:24.90 2:36.16 4.45 6.62 1:25.82 2:37.78 2:34.22
95. KOPEČEK Pavel 388
AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 MTX 1-02 - DNS - - DNS - 3.83 5.69 1:21.61 2:34.43 2:34.43
96. JEŽEK Radim 86
Radim Ježek E2-SH-1400 Škoda Felicie 4.44 6.45 1:24.32 2:37.46 4.24 6.32 1:22.62 2:34.59 4.26 6.33 1:24.70 2:36.54 2:34.59
97. TRNKA Jan 42
TRNKA JAN A-1400 Škoda FELICIA-VK 4.60 6.67 1:24.61 2:39.22 4.48 6.58 1:23.45 2:34.71 4.26 6.29 1:23.29 2:34.89 2:34.71
98. DERĎÁK Dávid 605
KESKO Racing E1-1400 Škoda Fabia 4.52 6.65 1:25.31 2:35.89 4.41 6.64 1:23.57 2:37.70 4.34 6.61 1:27.17 2:39.90 2:35.89
99. ZÁLESKÝ Radek 345
Radek E2H-SS-1400 MTX 1-02 - DNS - - DNS - 4.12 6.16 1:24.73 2:36.27 2:36.27
100. VONDRÁKOVÁ Michaela 706
Michaela Vondráková HA-K2-B3 Škoda 120 S 3.93 6.20 1:24.38 2:36.71 3.92 5.97 1:24.57 2:37.19 4.15 6.13 1:27.20 2:41.33 2:36.71
101. DOBŠINSKÝ Peter 603
L racing team N-2000 Peugeot 306 S16 4.90 7.00 1:24.96 - DNF - 4.52 6.70 1:24.54 2:37.05 4.43 6.55 1:24.96 2:38.45 2:37.05
102. POPOV Georgi 348
GEORGI POPOV E1H-1600 Škoda Felicia PICK-UP FREE STYLE - DNS - - DNS - 4.87 7.01 1:25.52 2:37.07 2:37.07
103. HOLZER Christian 707
Historic Racing Team Austria HA-K1-A1 Steyr Puch 650 TR 3.99 6.26 1:24.17 2:37.55 4.08 6.31 1:26.10 2:39.16 4.36 6.59 1:29.61 2:47.98 2:37.55
104. KŘÍSTEK Jindřich 392
Křístek Jindřich E1H-1600 Honda Civic EK4 - DNS - - DNS - 4.56 6.56 1:24.72 2:37.61 2:37.61
105. BENÍK Marcel 721
MTB Racing Team HA-K4-D2 BMW 320i 4.73 6.96 1:25.70 2:37.71 4.76 6.98 1:26.34 2:38.41 5.66 7.88 1:30.12 2:42.40 2:37.71
106. ZOUFALY Karel 304
AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Felicia frestyle - DNS - - DNS - 4.47 6.40 1:25.56 2:37.79 2:37.79
107. MALÁ Kristýna 45
MJ Autosport A-2000 Renault CLIO RS 4.56 6.55 1:25.34 2:38.22 - DNS - 4.21 6.30 1:26.14 2:39.40 2:38.22
108. KOČIŘÍK David 329
AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-Škoda ZAV Škoda Rapid 136 - DNS - - DNS - 4.41 6.44 1:27.66 2:40.05 2:40.05
109. ČIKOR Libuša 506
Maxmotorsport Division 1 Honda Civic Type R 4.75 6.88 1:26.72 2:41.61 - DNS - 4.84 7.33 1:39.44 3:02.41 2:41.61
110. FREUDENSCHUß Willi 731
Team Terschl Austria HA-K4-D3 BMW 320i 4.51 6.74 1:28.50 2:42.14 4.54 6.64 1:29.12 2:43.87 - DNS - 2:42.14
111. ZOUFALÁ Martina 389
AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Felicia - DNS - - DNS - 4.52 6.58 1:27.92 2:42.22 2:42.22
112. HÁJEK Marek 318
Marek Hájek E1H-2000 BMW 318is compact - DNS - - DNS - 4.58 6.60 1:28.03 2:42.64 2:42.64
113. DI FANT Ivan 716
Ivan Di Fant HA-K3-C1 Autobianchi A112 Abarth 4.77 7.15 1:28.70 2:45.34 4.71 7.01 1:27.83 2:43.79 5.13 7.35 1:27.90 2:43.25 2:43.25
114. KŘEPELKA Lukáš 74
Kv Motor Team s.r.o. E1H-2000 Peugeot 206 SRC - DNS - - DNS - 5.01 7.15 1:28.27 2:43.75 2:43.75
115. FURIŠ Pavel 374
Alcore Motorsport E1H-2000 Peugeot 205 MI16 - DNS - - DNS - 5.00 7.44 1:30.06 2:44.42 2:44.42
116. AMBRUZ Anna 807
Ambruz Racing N-2000 Honda Civic Type R 5.53 7.81 1:32.72 2:51.86 4.69 6.84 1:29.79 2:53.08 4.74 6.90 1:29.37 2:45.34 2:45.34
117. KECSKÉSOVÁ Andrea 600
Opel Team Slovakia N-2000 Honda Civic Type-R 4.98 8.21 1:29.80 2:46.43 4.82 7.13 1:34.87 2:55.30 4.74 7.40 1:32.00 2:51.62 2:46.43
118. SVOBODA Libor 371
Libor Svoboda E1H-1600 Honda Civic - DNS - - DNS - 5.25 7.43 1:31.35 2:46.95 2:46.95
119. HIMMER Petr 330
Alcore Motorsport E1H-Škoda ZAV Škoda 130LR - DNS - - DNS - 4.41 6.44 1:30.65 2:48.05 2:48.05
120. DEUTSCH Bernhard 702
MSC-Rottenegg HA-K1-A1 Steyr Puch 650 TR 3.93 6.03 1:31.37 2:49.60 3.95 6.03 1:30.27 2:48.39 4.47 6.53 1:32.51 2:49.14 2:48.39
121. KNAPEK Tomáš 399
Tomáš Knapek E2H-SS-1400 MTX Faster - DNS - - DNS - 4.73 6.75 1:33.71 2:51.63 2:51.63
122. MÁLKOVÁ Simona 67
Simona Málková E1-1600 Honda Civic VTEC 5.20 7.45 1:35.55 2:54.72 4.57 6.76 1:33.38 2:51.69 4.52 6.74 1:32.78 2:52.03 2:51.69
123. JENSEN Anders 710
Anders Jensen HA-K1-A1 Saab 96 Sport 4.75 7.12 1:32.96 2:58.43 4.78 7.24 1:34.15 2:55.06 - DNS - 2:55.06
124. ŠTĚRBA Josef 250
Josef Štěrba HA-K1-A2 Fiat ABARTH TC 1000 4.60 7.44 1:36.50 2:55.84 4.63 7.80 1:35.62 2:55.92 4.69 7.12 1:35.06 2:55.10 2:55.10
125. MÜHLPARZER Gerhard 703
Gerhard Mühlparzer HA-K1-A1 Steyr Puch 650 TR 4.31 6.68 1:36.68 2:58.07 4.31 6.67 1:36.49 2:58.59 4.52 6.78 53.75 2:56.67 2:56.67
126. SEETHALER Alexander 713
HRTA HA-K1-A1 Steyr Puch 650 TR 4.43 6.83 1:35.61 2:57.24 4.39 6.77 1:36.90 2:59.73 4.65 6.97 1:37.00 2:59.99 2:57.24
127. KRŇÁK Jiří 100
Tomáš Chabr E1-1400 Škoda fabia 5.18 7.53 1:40.07 3:02.45 4.87 7.37 1:39.30 3:04.79 4.81 7.37 1:36.82 3:00.35 3:00.35
128. ESTERBAUER Johannes 714
Historic Racing Team Austria HA-K1-A1 Steyr Puch 650 TR 4.44 6.92 1:37.48 3:20.47 4.47 6.97 1:38.37 3:02.44 4.67 7.74 1:37.50 3:00.68 3:00.68
129. PRATLONG Michel 501
Pratlong Michel HA-K2-B6 Mercedes Benz Coupe 350 SLC 4.72 7.29 1:39.05 3:04.75 - DNS - 5.20 7.71 1:45.96 3:15.17 3:04.75
130. PAGLIARELLO Giovanni 726
Pagliarello Giovanni HA-K1-A2 Abarth 1000 Bialbero 4.54 6.87 1:41.75 3:07.09 - DNS - - DNS - 3:07.09
131. VELEBNÝ Michal 244
Velebný Michal HA-K1-A7 Škoda SPORT - DNS - - DNS - 5.42 8.15 1:52.43 3:30.81 3:30.81
POPOVÁ Eliška 338
ELIŠKA POPOVÁ E1H-1400 Suzuki SWIFT - DNS - - DNS - 5.11 7.43 1:30.78 - OnC - - DNF -
JANSA Emil 313
Avion Team E1H-1400 Fiat 127 Sport - DNS - - DNS - 4.90 7.12 1:34.38 - OnC - - DNF -
ČEPIČKA Vlastimil 302
AMK Ecce homo při ÚAMK E1H+2000 Mitsubishi Evo X - DNS - - DNS - - DNS - - DNF -
NOVÁK Marek 336
Marek Novák Sprint Car-600 Honda CBR-RR 600 - DNS - - DNS - - DNS - - DNF -
HARTL Roland 504
Team Sonnleitner Motorsport Division 3 Mitsubishi Lancer EVO 6 - DNS - - DNS - - DNS - - DNF -
 
Time Icon Head Event
17:22:27 Q2 Je odštartované
13:34:35 Q1 Prvé súťažné vozidlo na trati
13:33:08 Q1 Predjazdec na trati