On-line results
' '
 
XXXIX. Zámecký vrch, Náměšť n. Oslavou (CZ), 18.07.2020 - Classification - Head 2
 
Overall    Class    Groups    Start list    Practice
 
Lady Trophy    Junior Trophy   
 
 
 
 
End Race at 19:05
 
Classification results
 
Rank Driver Series # Nation Team Class Car 50m 1270m Head1 50m 1270m Head2 BEST
1. BENEŠ Miloš 1FAS(1.) 1
GMS Racingteam E2-SS-3000 Osella FA 30 3.74 49.42 1:20.51 3.52 45.45 1:06.65 1:06.65
2. RYBNÍČEK Marek 1FAS(2.) 3
Nutrend ACCR Czech Team Skupina 2 Škoda Fabia R5 3.19 47.13 1:08.97 2.95 45.79 1:07.15 1:07.15
3. PROMOK Stefan 0MREC(1.) 107
Drift Team Pongau E1+2000/4WD Mitsubishi EVO8 2.93 48.29 1:11.67 2.96 46.54 1:08.31 1:08.31
4. PETIT Sébastien 0MREC(2.) 14
Team PETIT E2/C+2000 Nova Np 01 - 4 Engine Hon 3.89 57.58 1:25.88 3.07 48.47 1:09.17 1:09.17
5. TRNKA Petr 1FAS(3.) 20
ACCR CZECH TRNKA RACING TEAM E2-SC-2000 Ligier JS53 EVO2 LRM 3.63 49.52 1:11.82 3.55 47.05 1:09.42 1:09.42
6. KOMÁREK David 1FAS(4.) 21
KRTZ motorsport Skupina 1 Mc F1 EVO 3.88 50.56 1:13.29 3.88 49.15 1:11.31 1:11.31
7. NOVICKÝ Michal 1FAS(5.) 16
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SC-2000 Ligier JS49 Honda 3.50 50.30 1:14.26 3.58 48.86 1:11.71 1:11.71
8. BENEŠ Oskar 1FAS(6.) 60
Ennoble Racing klub Skupina 2 Ford Fiesta 3.96 52.81 1:16.35 3.24 49.16 1:12.33 1:12.33
9. FILLOVA Kristyna 1FAS(7.) 96
KRTZ motorsport Skupina 2 Mitsubishi Black 9 3.20 51.75 1:15.81 3.00 49.41 1:12.45 1:12.45
10. PAILER Felix 0MREC(3.) 141
SKI Modřice / Mad Racing Power E1+2000/4WD Lancia Delta Integrale 3.30 56.16 1:22.40 3.13 50.30 1:13.01 1:13.01
11. ŠPALEK Jiří 1FAS(9.) 24
KRTZ Motorsport E2-SC-3000 Norma M20F EVO 3.72 50.34 1:13.72 4.28 50.96 1:14.10 1:13.72
11. JANÍK Václav 1FAS(8.) 2
Nutrend ACCR Czech Team E2-SC-3000 Norma M20FC Turbo 4.09 53.78 1:18.65 3.95 51.02 1:13.72 1:13.72
13. MEIXNER Richard 1FAS(10.) 77
Richard Meixner Skupina 5 Renault Clio cup 4.10 53.55 1:18.24 4.08 51.18 1:15.41 1:15.41
14. KOLBÁBEK Radek 0MREC(4.) 7
LRT-Profi-Performance E1+2000/4WD Ford Sierra 4000 2.93 56.06 1:23.35 2.92 50.70 1:15.70 1:15.70
15. EDER Erich 0MREC(5.) 130
Erich Eder E1-2000 VW 2000 4.08 57.19 1:23.09 3.72 51.57 1:15.74 1:15.74
16. KRAMPOTA Ivo 1FAS(11.) 53
Ivo Krampota Skupina 1 BMW M3 E-36 3.72 54.16 1:19.33 3.81 51.87 1:15.76 1:15.76
17. ŠTELC Lukáš 0MREC(6.) 10
Kotouč Gearboxes S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo 3.41 55.18 1:20.84 3.03 52.44 1:16.09 1:16.09
18. VAVŘINEC Tomáš 1FAS(12.) 19
ACCR Czech CRC Team Skupina 3 Mitsubishi EVO IX 3.44 54.26 1:17.65 3.38 51.18 1:16.24 1:16.24
19. CHUDOBA Zdeněk 1FAS(13.) 5
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SC-2000 Norma M20 F 4.15 53.20 1:16.38 - DNS - 1:16.38
20. MOTÁLEK Milan 0MREC(7.) 326
Komvet racing S1+2000/4WD Mitsubishi LANCER VII 3.45 55.66 1:20.94 3.29 52.38 1:16.59 1:16.59
21. ŽÁČEK Petr 0MREC(8.) 411
LEGENDY HA1+2000 Audi Sport Quattro S1 3.04 54.19 1:18.63 3.27 52.78 1:16.70 1:16.70
22. PIRKNER Markus 0MREC(9.) 425
Pirkner HA1-2000 Volkswagen Scirocco 3.98 57.50 1:23.28 3.80 52.20 1:16.91 1:16.91
23. KRAKOVIČ Radek 1FAS(14.) 22
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SS-1400 Fiks 09RK 4.01 53.64 1:18.12 3.33 52.43 1:16.92 1:16.92
24. SLOVÁČEK Michal 0MREC(10.) 9
LRT-Slomak E1-2000 Honda Civic Type R 4.08 55.42 1:21.22 3.95 52.31 1:16.96 1:16.96
25. NECKÁŘ Libor 1FAS(15.) 12
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SC-2000 Ligier JS53 EVO330 3.99 55.72 1:20.79 3.46 53.17 1:16.98 1:16.98
26. SURÓWKA Jaroslav 1FAS(16.) 8
JS Racing z.s. E2-SC-2000 Norma M20 3.46 54.32 1:18.91 3.51 52.43 1:17.22 1:17.22
27. BORKOVEC David 0MREC(11.) 272
CarLab Drásov E1-2000 Skoda Fabia TDi 4.42 54.12 1:18.74 4.38 52.94 1:17.30 1:17.30
28. HLAVINKA Josef 1FAS(17.) 366
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-2000 Lotus Opel 3.85 57.49 1:23.76 3.40 52.50 1:17.96 1:17.96
29. ŽÁČEK Michal 0MREC(12.) 6
Žáček E1+2000/2WD BMW 130i 4.26 57.23 1:24.54 4.22 52.77 1:18.05 1:18.05
30. MADRIAN Ferdinand 0MREC(13.) 3
SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C+2000 Norma M20FC 3.74 59.16 1:27.11 3.52 53.60 1:18.19 1:18.19
31. DOHNÁLEK Josef 1FAS(18.) 14
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK Skupina 3 Citroen C2 VTS 4.36 57.33 1:24.38 3.95 53.38 1:18.86 1:18.86
32. KRÁČMAR Zdeněk 1FAS(19.) 6
AMK Ecce Homo Štěrnberk v ÚAMK E2-SC-1400 Demon Car CM 1000 3.96 56.57 1:21.84 3.99 54.23 1:19.06 1:19.06
33. KAŠPAR Vilém 0MREC(14.) 8
VPKmotors S1+2000/2WD Škoda Fabia RS 4.16 59.68 1:27.18 4.00 53.82 1:19.13 1:19.13
34. DĚDEK David 1FAS(20.) 23
Nutrend ACCR Czech Team E2-SC-2000 Norma M20FC 4.32 54.80 1:19.35 4.97 55.75 1:20.73 1:19.35
35. SVOBODA Jiří 1FAS(21.) 15
Nutrend ACCR Czech Team E2-SS-3000 Lola B03/51 4.45 58.38 1:24.36 4.36 55.39 1:19.80 1:19.80
36. NOVÁK Marek 1FAS(22.) 336
Junior Moto Servis Sprint Car-600 Honda CBR-RR 600 3.63 56.41 1:22.57 3.53 54.22 1:20.13 1:20.13
37. ŠVORC Roman 1FAS(23.) 25
PGRace Czech Motorsport E2-SC-3000 Lucchiny P3 3.70 52.66 - DNF - 3.57 55.18 1:20.22 1:20.22
38. HOMOLA Tomáš 0MREC(15.) 450
SPZ-Vysočina HA1+2000 BMW E30 4.07 59.64 1:27.68 3.73 54.48 1:20.33 1:20.33
39. KOTEK Pavel 1FAS(24.) 73
AMK Ecce Homo v ÚAMK Skupina 2 BMW M3 4.05 58.75 1:24.80 4.27 55.81 1:20.51 1:20.51
40. BEJDA Vojtěch 1FAS(25.) 341
Vojtěch Bejda E1H+2000 Škoda Octavia Cup 4.72 1:01.10 1:28.66 4.36 55.43 1:21.20 1:21.20
41. HURY Radek 0MREC(16.) 369
HaD Racing S1+2000/2WD Ford Focus ST 4.58 58.72 1:26.49 3.93 55.40 1:21.31 1:21.31
42. LOUBAL Lubomír 1FAS(26.) 37
Lubomír Loubal Skupina 4 VW Golf4 TDi DSG 4.36 58.05 1:23.64 4.30 53.48 1:21.38 1:21.38
43. OŠMERA Jiří 1FAS(27.) 88
Jiří Ošmera Skupina 4 VW Scirocco 4.18 1:00.75 1:28.16 4.11 54.93 1:21.41 1:21.41
44. JERMAN Martin 1FAS(28.) 55
Liqui Moly Racing Team v AČR Skupina 2 Lamborghini Huracan GT3 4.00 58.76 1:25.11 3.73 56.11 1:21.68 1:21.68
45. ZMEŠKAL Miloš 1FAS(29.) 253
Miloš Zmeškal HA-K5-E9 Ralt RT 32 3.83 59.03 1:26.49 3.43 55.83 1:21.87 1:21.87
46. GYÖRGY Petr 0MREC(17.) 12
Advantage Motorsport Bruntál E2/C-1600 Formule König 3.87 1:01.72 1:30.40 4.09 56.89 1:21.98 1:21.98
47. GRUNTORÁD František 0MREC(18.) 344
Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS 4.06 56.45 1:23.99 3.96 54.64 1:22.09 1:22.09
48. KMÍNEK Zdeněk 1FAS(30.) 57
MJ Autosport Skupina 2 Lamborghini Gallardo GT3 3.75 57.50 1:22.18 3.81 57.87 1:22.30 1:22.18
49. MALÝ Jaromír 1FAS(31.) 61
MJ Autosport Skupina 4 Nissan 350 Z Fairlady 4.43 59.11 1:26.13 4.34 56.29 1:22.23 1:22.23
50. MAIER Helmut 0MREC(19.) 145
H+R Spezialfedern E1-1600 VW Spiess-Golf 4.07 58.88 1:25.99 4.36 56.47 1:22.28 1:22.28
51. ŠRAHŮLEK Petr 0MREC(20.) 173
JP Motorsport E1-1400 Škoda 130RS Evo I 3.43 1:01.77 1:29.73 3.41 56.40 1:22.40 1:22.40
52. FERSTL Sigrid 0MREC(21.) 4
SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C-2000 F-Tatuus Master 3.93 1:00.55 1:30.35 3.96 57.28 1:22.81 1:22.81
53. KOPECEK Jiří 0MREC(22.) 38
AMK Ecce home Šternberk v UAMK E2/C-2000 Opel Lotus 2.0 4.06 1:05.08 1:35.27 4.46 57.20 1:22.94 1:22.94
54. BOHÁČ Milan 1FAS(32.) 398
Boháč Milan E1H-2000 Renault Clio 4.06 59.44 1:26.89 4.03 1:23.01 1:23.01
55. WINTER Jaroslav 1FAS(33.) 369
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Honda Civic 2,0 Type R 4.39 1:00.17 1:27.19 4.24 56.94 1:23.06 1:23.06
56. ŠUSTR Miloslav 1FAS(34.) 325
Alcore motorsport E1H-1600 Škoda Favorit 4.05 1:00.45 1:28.99 4.36 56.69 1:23.07 1:23.07
57. ŠPLÍCHAL David 0MREC(23.) 432
garage flora HA1-2000 VW Golf GTI 4.40 58.55 1:26.60 4.49 56.12 1:23.08 1:23.08
58. GRÜNER František 1FAS(35.) 170
František Grüner Skupina 1 BMW 340i 4.10 58.87 1:25.23 3.96 57.42 1:23.26 1:23.26
59. STEJSKAL Bronislav 0MREC(24.) 222
Czech-Pro Motorsport E1-1400 Škoda Felicia Kit-Car 4.19 59.08 1:26.89 3.98 56.57 1:23.47 1:23.47
60. DLOUHÝ Petr 1FAS(36.) 339
Petr Dlouhý Sprint Car-600 Sprint Car Barracuda 3.45 58.10 1:25.18 3.38 56.90 1:23.68 1:23.68
61. TÁBORSKÝ Radovan 1FAS(37.) 202
GMS Racing Team HA-K2-B3 Fiat 128 Rally 4.52 58.63 1:27.13 4.39 1:31.25 1:23.76 1:23.76
62. MACEK Vojtěch 0MREC(25.) 150
Advantage Motorsport Bruntál E1-1600 Škoda 110 R 3.42 59.44 1:55.17 3.60 56.57 1:23.82 1:23.82
63. HOUSKA Roman 0MREC(26.) 382
SPZ-Vysočina S1+2000/2WD BMW M3 3.76 59.27 1:26.94 4.01 57.32 1:23.97 1:23.97
64. MÜLLER Lukáš 1FAS(38.) 355
Alcore motorsport E1H-2000 Škoda Octavia CUP 4.22 1:02.24 1:29.53 4.05 58.00 1:24.08 1:24.08
65. HAIDN Franz 0MREC(27.) 410
MSC Mühlbach HA1+2000 BMW E30 325ix 3.54 59.54 1:27.94 3.39 56.38 1:24.12 1:24.12
66. KREJČÍ Bohuslav 0MREC(28.) 115
KR pro Škoda historik E1-1600 Škoda Rapid 130 RH 3.47 59.24 1:28.06 3.26 56.01 1:24.13 1:24.13
67. FERSTL Christian 0MREC(29.) 1
SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C-2000 F-Tatuus Master 3.88 59.90 1:31.89 4.31 56.91 1:24.14 1:24.14
68. VYMĚTAL Lubomír 1FAS(39.) 359
Lubomír Vymětal E1H+2000 BMW M3 E46 3.99 1:02.29 1:29.89 4.25 58.10 1:24.46 1:24.46
69. ÁZSÓTH Ladislav 0MREC(30.) 388
LRT S1+2000/2WD Ford Focus 4.63 1:01.26 1:29.82 4.64 57.66 1:24.59 1:24.59
70. PLUHAŘ Jindřich 1FAS(40.) 91
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK Skupina 5 Nissan Sunny 4.26 1:00.27 1:28.74 4.04 57.45 1:24.95 1:24.95
71. STEJSKAL Milan 1FAS(41.) 240
GMS Racing Team HA-K4-D5 Lada VFTS 4.72 58.81 1:26.81 4.95 57.32 1:25.11 1:25.11
72. KOZAR Yevhen 1FAS(42.) 30
Yevhen Kozar Skupina 4 Renault Megane RS 4.41 1:07.51 1:37.91 4.33 59.04 1:25.34 1:25.34
73. ŽÁK Josef 0MREC(31.) 103
Žák E1-1400 Škoda Š100 3.73 1:01.95 1:29.52 3.57 58.49 1:25.40 1:25.40
74. KURBEL Michal 0MREC(32.) 125
KOVOMK E1-1400 Škoda 125L 3.77 1:15.13 1:43.42 3.66 58.40 1:25.49 1:25.49
75. SEDLÁČEK Michal 1FAS(43.) 241
GMS Racing Team HA-K4-D6 Fiat Ritmo 130 TC Abarth 4.52 1:00.21 1:27.81 4.54 58.35 1:25.51 1:25.51
76. DOBEŠ Václav 1FAS(44.) 370
Václav Dobeš E1H-1400 Škoda Favorit 4.32 1:00.71 1:29.28 4.24 58.51 1:25.73 1:25.73
77. MAĎAR Michal 0MREC(33.) 301
LRT S1-2000 Ford Focus 4.77 59.56 1:26.48 4.56 59.19 1:25.77 1:25.77
78. FILÍPEK Martin 0MREC(34.) 399
nanodry.sk S1-1600 Honda civic 4.46 1:02.06 1:32.95 4.17 58.08 1:26.01 1:26.01
79. HORT Martin 1FAS(45.) 344
Martin Hort E1H-1600 Peugeot 106 4.33 59.23 1:26.34 4.28 58.86 1:26.78 1:26.34
80. SCHÜTZ Thomas 0MREC(35.) 521
MSC Mühlbach HA1-K-1600 Renault 5 Alpine 4.39 1:00.83 1:29.52 4.16 58.42 1:26.36 1:26.36
81. FILIPÍN Jiří 1FAS(46.) 302
Jiří Filipín E1H-1400 Suzuki Swift GTi 4.07 1:01.91 1:31.24 4.05 58.45 1:26.48 1:26.48
82. DOUBEK Luděk 0MREC(36.) 310
HaD Racing S1+2000/2WD Ford Focus ST 4.28 1:01.50 1:29.19 4.72 59.21 1:26.57 1:26.57
83. PLEVA Martin 1FAS(47.) 320
Automotoklub Vrbno v AČR E1H-1400 Škoda 100 3.69 59.13 1:27.81 3.70 58.20 1:26.63 1:26.63
84. LANGER Pavel 0MREC(37.) 24
GT2 Motorsport E2/C-1600 Autola 1/04 4.24 1:09.07 1:40.01 4.00 59.36 1:26.74 1:26.74
85. MASÁR Radovan 0MREC(38.) 397
NANODRY S1-1600 Honda Civic 4.32 59.18 1:28.05 4.22 57.86 1:26.91 1:26.91
86. DORINSKÝ Lukas 0MREC(39.) 409
Star racing team HA1-2000 VW golf mk2 4.71 1:09.55 1:43.52 4.06 58.52 1:26.95 1:26.95
87. OSLADIL Jan 0MREC(40.) 21
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/C-2000 Formule Opel Lotus 4.09 1:09.12 1:43.46 4.33 1:00.62 1:27.28 1:27.28
88. SEDLÁK Martin 0MREC(41.) 393
Bunny Hunter S1-1600 Citroen Saxo Vts 4.34 1:03.48 1:33.30 4.27 1:00.62 1:27.33 1:27.33
89. KAWULOK Jiří 0MREC(42.) 121
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1+2000/2WD BMW E30 3.79 1:03.50 1:31.93 4.12 59.82 1:27.36 1:27.36
90. BORKOVEC Jiri 0MREC(43.) 333
Namest nad Oslavou S1+2000/2WD Skoda Octavia RS 4.53 1:01.77 1:30.72 3.92 59.03 1:27.47 1:27.47
91. KOPEČEK Pavel 1FAS(48.) 388
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 Mtx 1-02 Formule Easter 4.11 1:02.48 1:32.55 3.74 58.89 1:27.52 1:27.52
92. FURIŠ Pavel 1FAS(49.) 374
Alcore Motorsport E1H-2000 Peugeot 205 Mi 16 4.56 1:03.26 1:32.07 4.69 59.42 1:27.60 1:27.60
93. DOHNAL Josef 0MREC(44.) 322
Dohnal Motorsport S1-1600 Citroen C2 4.53 1:01.69 1:32.78 4.22 58.86 1:27.64 1:27.64
94. MACHOVÁ Tereza 1FAS(50.) 318
GMS Racing Team E1H-1400 Suzuki Swift 4.57 1:06.20 1:34.71 4.39 59.83 1:27.79 1:27.79
95. HLAVINKA Josef 1FAS(51.) 315
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 Tomis 99-04 1:01.92 1:29.96 4.33 1:00.00 1:27.85 1:27.85
96. ČEPIČKA Vlastimil 0MREC(45.) 302
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK S1+2000/4WD Mitsubishi Evo X - DNS - 3.23 1:01.03 1:28.06 1:28.06
97. VRÁTIL Pavel 0MREC(46.) 242
CoraHB Historic Racing Club Ji E1+2000/2WD Opel Kadett Gsi 16VT 4.35 1:09.78 1:44.10 1:00.55 1:28.08 1:28.08
98. KURBEL Pavol 0MREC(47.) 120
KOVOMK E1-1400 Škoda 120L 3.62 1:03.33 1:33.13 3.70 59.64 1:28.19 1:28.19
99. KRÁLÍK Adam 0MREC(48.) 355
Králíkteam S1-1600 Citroen Saxo VTS 4.11 1:01.65 1:30.92 4.27 59.97 1:28.27 1:28.27
100. HAVIGER Milan 0MREC(49.) 202
Haviger Motors E1-2000 Honda Type R 4.16 1:07.75 1:39.30 4.26 1:00.57 1:28.38 1:28.38
101. VAVROCH Petr 0MREC(50.) 227
HURICANE E1-1400 Volkswagen POLO FOX 4.13 1:00.57 1:28.98 4.15 1:01.89 1:28.98 1:28.98
102. NASTOUPIL Lukaš 1FAS(52.) 399
Lukaš Nastoupil E1H-1600 Honda CRX 4.88 1:04.49 1:33.96 4.05 1:00.56 1:29.04 1:29.04
102. ORAVEC David 0MREC(51.) 111
Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia 4.47 1:03.69 1:34.10 4.41 1:00.18 1:29.04 1:29.04
104. NEUBAUER Herbert 0MREC(52.) 541
Historic Racing Team Austria HA1-K+1600 Lancia Delta Integrale 16 3.53 1:04.93 1:35.83 3.18 1:01.22 1:29.16 1:29.16
105. HIMMER Petr 1FAS(53.) 330
Alcore motorsport E1H-1400 Škoda 130LR 3.78 1:01.90 1:30.24 3.59 59.88 1:29.30 1:29.30
106. WEIL David 0MREC(53.) 55
JS Racing z.s. E2/C-1600 MTX Faster 4.92 1:02.84 1:33.11 4.46 1:00.67 1:29.33 1:29.33
107. ŠPILKA Michal 1FAS(54.) 333
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1400 Škoda Felicia pick-up Fre 4.20 1:02.18 1:31.47 4.37 1:01.03 1:29.45 1:29.45
108. HEDA Jiří 1FAS(55.) 300
Alcore motorsport E2H-SC-2000 Lola 598 3.91 1:01.40 1:31.24 4.43 1:00.36 1:29.97 1:29.97
109. HEJL Vladimír 1FAS(56.) 356
Alcore motorsport E1H-2000 Škoda Octavia CUP 4.54 1:02.00 1:31.60 4.35 1:01.33 1:30.52 1:30.52
110. ŠÁLEK Jan 1FAS(57.) 335
Alcore motorsport E2H-SS-1600 Estonia 21 4.06 1:01.09 1:30.79 4.00 1:02.43 1:31.11 1:30.79
111. TYKAL Petr 1FAS(58.) 233
SK INDUSTRIETECHNIK ACCR CZECH HA-K5-E3 MTX 1-03 3.71 1:03.72 1:34.31 3.82 1:01.17 1:31.06 1:31.06
112. KRUŽÍK Josef 0MREC(54.) 434
Historik Racing Club Jihlava HA1-1300 Škoda 130LR 3.98 1:06.26 1:39.85 3.93 1:02.13 1:31.27 1:31.27
113. BENŠ Radim 1FAS(59.) 373
Radim Benš E2H-SS-1400 Formule König 4.20 1:02.94 1:31.34 8.73 1:05.33 1:33.16 1:31.34
114. OSLADIL Jan 1FAS(60.) 306
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Pickup Freestyle 4.45 1:04.44 1:35.01 4.14 1:02.55 1:31.54 1:31.54
115. POSPÍCHAL Patrik 0MREC(55.) 295
Historic Racing Club Jihlava E1+2000/2WD Škoda Octavia 4.98 1:03.71 1:31.63 4.45 1:03.64 1:35.25 1:31.63
116. MALEŇÁK Dusan 0MREC(56.) 426
DVDV Racing team HA1-1300 Škoda 130LR/H 4.11 1:08.05 1:44.48 3.99 1:02.27 1:31.74 1:31.74
117. SLÁDEK Lukáš 0MREC(57.) 158
Lukas racing team E1-2000 Peugeot 206GTI 5.07 1:05.34 1:36.86 4.88 1:01.98 1:31.76 1:31.76
118. ZOUFALÝ Karel 1FAS(62.) 304
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Felicia Pick-UP Fre 4.75 1:02.77 1:32.45 4.52 4:57.20 5:26.33 1:32.45
118. VOZDECKÝ Dominik 1FAS(61.) 296
Dominik Vozdecký HA-K5-E3 Mtx 1-03 MTX 1-03 4.41 1:03.18 1:32.45 4.70 1:02.51 - DNF - 1:32.45
120. HORNÍČEK Filip 0MREC(58.) 250
F.H. Racing E1-1400 Škoda Felicia 4.33 1:09.85 1:44.20 4.24 1:01.97 1:32.53 1:32.53
121. SIKORA Miroslav 0MREC(59.) 233
R.D.L. Servis E1-1600 Škoda Felicia 4.56 1:04.30 1:36.80 4.35 1:02.41 1:32.79 1:32.79
122. STODOLA Petr 0MREC(60.) 182
Weslay racing team E1-1600 Honda CRX 4.41 1:11.36 1:44.27 4.51 1:03.47 1:32.80 1:32.80
123. FURIŠ Karel 0MREC(61.) 470
Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI 4.68 1:05.84 1:36.06 4.60 1:03.17 1:33.11 1:33.11
124. POSPÍCHAL Jakub 0MREC(62.) 212
Historic Racing Club Jihlava E1+2000/2WD Škoda Octavia 5.49 1:44.23 2:14.70 4.46 1:00.09 1:33.32 1:33.32
125. DOBRÝ Petr 0MREC(63.) 122
Metalbend E1+2000/2WD BMW Compact 4.31 1:04.22 1:33.39 4.35 1:20.47 1:49.29 1:33.39
126. VÁNA Jan 0MREC(64.) 156
Alfa Romeo Luigi Team E1+2000/2WD Alfa Romeo 156 4.45 1:10.10 1:42.92 4.34 1:04.33 1:34.03 1:34.03
127. PATERA Michal 0MREC(65.) 127
Patera Motorsport E1-1400 Fiat 127 4.24 1:03.03 1:34.33 4.08 1:51.78 2:22.27 1:34.33
128. ŠVÁB Petr 0MREC(66.) 405
Hl motorsport HA1-2000 Opel Astra Gsi 5.17 1:20.05 1:54.22 4.94 1:04.08 1:34.85 1:34.85
129. BRŮŽA Tomáš 0MREC(67.) 445
VPKmotors HA1-2000 Ford Fiesta - DNS - 1:34.99 1:34.99
130. FURIŠ Filip 0MREC(68.) 412
Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI 4.64 1:06.75 1:39.38 4.70 1:04.03 1:35.21 1:35.21
131. ŤAHÚR Ondřej 0MREC(69.) 428
Martínkovice motors team HA1-2000 Škoda Favorit 4.52 1:08.37 1:40.49 4.33 1:04.99 1:35.37 1:35.37
132. ZELENÝ Milan 0MREC(70.) 484
Historick Racing Club Jihlava HA1-1300 Škoda 130LR - DNS - 3.63 1:03.23 1:35.61 1:35.61
133. KNAPEK Tomáš 1FAS(63.) 308
JS Racing E2H-SS-1400 MTX Faster 4.65 1:05.79 1:36.43 4.23 1:05.40 1:35.84 1:35.84
134. ZOUFALÁ Martina 1FAS(64.) 389
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Felicia 4.41 1:05.62 1:35.99 4.23 5:07.01 5:47.23 1:35.99
135. MÜLLER Michal 1FAS(65.) 334
Alcore motorsport E1H-1400 Škoda 100 4.12 1:08.65 1:39.08 3.91 1:06.38 1:36.42 1:36.42
136. NEUSTUPA Aleš 0MREC(71.) 330
Ennoble racing team S1-2000 Renault Clio RS 3.33 1:05.69 1:37.85 4.47 1:05.50 1:36.84 1:36.84
137. BARTÚNEK Daniel 0MREC(72.) 332
RT Servis Car S1-1600 Honda Civic 4.99 1:22.27 2:02.70 4.46 1:07.08 1:37.53 1:37.53
138. PŘENOSIL Miroslav 0MREC(73.) 181
LPGpower E1-1400 Škoda 130 RS 4.96 1:17.40 1:55.22 3.74 1:08.36 1:38.60 1:38.60
139. HELIGR Jaroslav 1FAS(66.) 227
Jaroslav Heligr HA-K5-E2 MTX 1-01 4.66 1:08.43 1:39.27 4.43 1:08.01 1:39.58 1:39.27
140. KIML ML. Jiří 0MREC(74.) 510
Auto Classic Club Brno HA1-K-1300 Škoda 120 LS 4.39 1:07.73 1:41.45 4.66 1:08.42 1:41.24 1:41.24
141. KLIMEŠ Lukáš 1FAS(67.) 390
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Ford Puma 4.38 1:08.53 1:41.96 5.02 1:06.63 5:23.33 1:41.96
142. KOZNAROVA Libuse 0MREC(75.) 446
VPKmotors HA1-2000 Ford Fiesta 5.02 1:12.81 1:46.67 4.76 1:08.26 1:42.13 1:42.13
143. JANSA Emil 0MREC(76.) 500
Avion Team HA1-K-1300 Fiat 127 sport 4.22 1:08.80 1:43.75 4.00 1:25.03 1:59.62 1:43.75
144. KAZDOVÁ Jana 0MREC(77.) 321
Dohnal Motorsport S1-1600 Citroen C2 4.33 1:11.92 1:49.10 4.08 1:09.47 1:43.82 1:43.82
145. MELŠA Michal 0MREC(78.) 234
TRT Polička E1-1600 Toyota MR2 4.65 1:19.70 1:55.32 4.33 1:12.73 1:44.50 1:44.50
146. KOPIŠTĚ Jaroslav 0MREC(79.) 218
Hobby racing team Kutná Hora E1-1600 Škoda 120 S Rallye 4.76 1:12.56 1:45.83 4.78 1:24.03 1:57.03 1:45.83
147. DIVIŠOVÁ Alexandra 0MREC(80.) 166
Pfeifermotrosport E1-2000 Škoda Octavia 4.76 1:13.92 1:46.19 5.36 1:01.52 1:53.61 1:46.19
148. STUDENÝ Lukáš 1FAS(68.) 322
Alcore motorsport E2H-SS-1000 Formule Gloria - DNS - 4.21 1:12.09 1:46.29 1:46.29
149. HRADIL Vladimír 1FAS(69.) 350
Vladimír Hradil E1H-1400 Škoda 110R 4.27 1:19.73 1:55.37 3.93 1:11.89 1:46.88 1:46.88
 
Time Icon Head Event
12:29:32 Q2 Štart I. súťažnej jazdy je plánovaný na 13:00 hod.
12:24:48 Q2 II. tr. jazda je ukončená
11:53:17 Q2 Pokračujeme
11:52:05 Q2 Št. č. 296 mimo trať (pretekár OK)
10:38:09 Q2 Štartujeme II. tr. jazdu
10:02:40 Q1 I. tr. jazda je ukončená
09:58:27 Q1 Havária št. č. 25 (pretekár OK)
09:19:50 Q1 Startujú vozidlá MČR
08:08:55 Q1 Je odštartované
07:21:45 Q1 V priestore štartu sa koná rozprava
07:21:29 Q1 Dobré ráno z Náměšti