On-line results
' '
 
XXXIX. Zámecký vrch, Náměšť n. Oslavou (CZ), 19.07.2020 - Classification - Head 2
 
Overall    Class    Groups    Start list    Practice
 
Lady Trophy    Junior Trophy   
 
 
 
 
End Race at 17:20
 
Classification results
 
Rank Driver Series # Nation Team Class Car 50m 100m 1270m Head1 50m 100m 1270m Head2 BEST
1. PETIT Sébastien 0MREC(1.) 14
Team PETIT E2/C+2000 Nova Np 01 - 4 Engine Hon 2.85 5.30 37.92 55.47 2.74 5.16 36.85 54.06 54.06
2. BENEŠ Miloš 1FAS(1.) 1
GMS Racingteam E2-SS-3000 Osella FA 30 3.33 5.77 39.17 56.76 3.28 5.67 37.61 54.81 54.81
3. JANÍK Václav 1FAS(2.) 2
Nutrend ACCR Czech Team E2-SC-3000 Norma M20FC Turbo 3.09 5.55 40.57 58.76 2.92 5.36 39.40 57.25 57.25
4. KOMÁREK David 1FAS(3.) 21
KRTZ motorsport Skupina 1 Mc F1 EVO 3.54 6.19 40.34 58.91 3.39 39.16 57.58 57.58
5. TRNKA Petr 1FAS(4.) 20
ACCR CZECH TRNKA RACING TEAM E2-SC-2000 Ligier JS53 EVO2 LRM 2.89 5.51 40.35 59.24 2.95 5.56 39.71 58.47 58.47
6. ŠPALEK Jiří 1FAS(5.) 24
KRTZ Motorsport E2-SC-3000 Norma M20F EVO 3.07 5.56 40.90 1:00.22 2.74 5.19 39.73 58.49 58.49
7. NECKÁŘ Libor 1FAS(6.) 12
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SC-2000 Ligier JS53 EVO330 2.95 5.58 42.69 1:02.57 2.78 5.33 41.90 1:01.23 1:01.23
8. RYBNÍČEK Marek 1FAS(7.) 3
Nutrend ACCR Czech Team Skupina 2 Škoda Fabia R5 2.98 5.62 42.94 1:02.56 3.00 5.60 42.20 1:01.25 1:01.25
9. NOVICKÝ Michal 1FAS(8.) 16
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SC-2000 Ligier JS49 Honda 3.06 5.79 43.24 1:03.76 3.12 5.82 41.57 1:01.79 1:01.79
10. SVOBODA Jiří 1FAS(9.) 15
Nutrend ACCR Czech Team E2-SS-3000 Lola B03/51 3.72 6.48 44.46 1:04.22 3.28 6.07 42.49 1:01.85 1:01.85
11. SURÓWKA Jaroslav 1FAS(10.) 8
JS Racing z.s. E2-SC-2000 Norma M20 3.10 5.93 43.08 1:03.18 3.18 5.95 41.99 1:02.13 1:02.13
12. ŠVORC Roman 1FAS(11.) 25
PGRace Czech Motorsport E2-SC-3000 Lucchiny P3 3.07 5.84 45.33 1:06.25 2.81 5.50 42.18 1:02.53 1:02.53
13. CHUDOBA Zdeněk 1FAS(12.) 5
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SC-2000 Norma M20 F 3.07 5.73 43.83 1:04.19 3.05 5.69 42.49 1:02.69 1:02.69
14. PROMOK Stefan 0MREC(2.) 107
Drift Team Pongau E1+2000/4WD Mitsubishi EVO8 2.97 5.62 44.08 1:05.01 2.88 5.53 43.18 1:03.09 1:03.09
15. MADRIAN Ferdinand 0MREC(3.) 3
SKI Modřice / Mad Racing Power E2/C+2000 Norma M20FC 3.95 6.78 45.56 1:06.42 3.29 5.97 43.26 1:03.34 1:03.34
16. KRAKOVIČ Radek 1FAS(13.) 22
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2-SS-1400 Fiks 09RK 3.05 5.98 43.53 1:05.17 3.01 5.94 42.68 1:03.87 1:03.87
17. DĚDEK David 1FAS(14.) 23
Nutrend ACCR Czech Team E2-SC-2000 Norma M20FC 3.24 6.03 44.67 1:05.79 2.86 5.65 43.34 1:04.54 1:04.54
18. KRÁČMAR Zdeněk 1FAS(15.) 6
AMK Ecce Homo Štěrnberk v ÚAMK E2-SC-1400 Demon Car CM 1000 3.58 6.49 46.18 1:07.87 3.01 5.83 43.81 1:04.76 1:04.76
19. HLAVINKA Josef 1FAS(16.) 315
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 Tomis 99-04 3.87 6.85 46.99 1:08.62 3.30 6.37 43.90 1:04.77 1:04.77
20. BENEŠ Oskar 1FAS(17.) 60
Ennoble Racing klub Skupina 2 Ford Fiesta 2.96 5.91 46.16 1:07.86 3.01 5.74 44.46 1:05.24 1:05.24
21. FILLOVA Kristyna 1FAS(18.) 96
KRTZ motorsport Skupina 2 Mitsubishi Black 9 3.05 5.83 46.00 1:06.79 3.01 5.78 44.91 1:05.56 1:05.56
22. PAILER Felix 0MREC(4.) 141
SKI Modřice / Mad Racing Power E1+2000/4WD Lancia Delta Integrale 2.91 5.71 45.76 1:06.22 2.81 5.54 45.70 1:07.19 1:06.22
23. KRAMPOTA Ivo 1FAS(19.) 53
Ivo Krampota Skupina 1 BMW M3 E-36 3.66 6.57 46.78 1:09.23 3.56 6.36 45.08 1:06.37 1:06.37
24. STUDENÝ Lukáš 1FAS(20.) 322
Alcore motorsport E2H-SS-1000 Formule Gloria 3.15 6.29 46.49 1:08.14 2.97 6.05 45.48 1:07.22 1:07.22
25. NOVÁK Marek 1FAS(21.) 336
Junior Moto Servis Sprint Car-600 Honda CBR-RR 600 2.85 46.30 1:08.86 2.79 5.74 45.53 1:07.71 1:07.71
26. MOTÁLEK Milan 0MREC(5.) 326
Komvet racing S1+2000/4WD Mitsubishi LANCER VII 3.03 6.18 48.06 1:10.27 2.89 6.01 46.01 1:07.87 1:07.87
27. HLAVINKA Josef 1FAS(22.) 366
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-2000 Lotus Opel 3.61 6.69 46.27 1:08.38 3.23 6.16 45.80 1:07.89 1:07.89
28. KOLBÁBEK Radek 0MREC(6.) 7
LRT-Profi-Performance E1+2000/4WD Ford Sierra 4000 2.92 5.98 46.42 1:08.87 2.89 5.89 45.81 1:07.94 1:07.94
29. DOHNÁLEK Josef 1FAS(23.) 14
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK Skupina 3 Citroen C2 VTS 3.70 6.98 46.49 1:08.48 3.72 7.05 46.82 1:09.01 1:08.48
30. VAVŘINEC Tomáš 1FAS(24.) 19
ACCR Czech CRC Team Skupina 3 Mitsubishi EVO IX - DNS - 3.37 6.55 46.88 1:08.61 1:08.61
31. EDER Erich 0MREC(7.) 130
Erich Eder E1-2000 VW 2000 3.74 6.97 47.47 1:09.86 3.55 6.73 46.61 1:08.71 1:08.71
32. KMÍNEK Zdeněk 1FAS(25.) 57
MJ Autosport Skupina 2 Lamborghini Gallardo GT3 3.18 6.31 47.96 1:10.09 3.14 6.25 47.02 1:09.12 1:09.12
33. JERMAN Martin 1FAS(26.) 55
Liqui Moly Racing Team v AČR Skupina 2 Lamborghini Huracan GT3 3.40 6.32 48.00 1:09.94 3.37 6.27 47.20 1:09.25 1:09.25
34. GRÜNER František 1FAS(27.) 170
František Grüner Skupina 1 BMW 340i 3.84 7.21 49.49 1:12.26 3.67 6.76 47.31 1:09.36 1:09.36
35. OŠMERA Jiří 1FAS(28.) 88
Jiří Ošmera Skupina 4 VW Scirocco 3.66 48.47 1:12.13 3.74 7.02 46.59 1:09.47 1:09.47
36. ŽÁČEK Petr 0MREC(8.) 411
LEGENDY HA1+2000 Audi Sport Quattro S1 3.29 6.43 49.01 1:11.40 3.10 6.18 47.08 1:09.52 1:09.52
37. GYÖRGY Petr 0MREC(9.) 12
Advantage Motorsport Bruntál E2/C-1600 Formule König 3.19 6.22 48.24 1:09.57 3.44 6.46 48.13 1:09.58 1:09.57
38. LOUBAL Lubomír 1FAS(29.) 37
Lubomír Loubal Skupina 4 VW Golf4 TDi DSG 3.97 7.30 48.25 1:10.66 4.40 7.78 48.45 1:10.32 1:10.32
39. ŠTELC Lukáš 0MREC(10.) 10
Kotouč Gearboxes S1+2000/4WD Mitsubishi Lancer Evo 3.26 6.45 50.32 1:13.16 3.04 6.06 48.15 1:10.39 1:10.39
40. BOHÁČ Milan 1FAS(30.) 398
Boháč Milan E1H-2000 Renault Clio 3.75 7.07 50.22 1:13.26 3.62 6.84 48.07 1:10.59 1:10.59
41. KOTEK Pavel 1FAS(31.) 73
AMK Ecce Homo v ÚAMK Skupina 2 BMW M3 1:14.09 4.09 7.30 48.26 1:10.71 1:10.71
42. BEJDA Vojtěch 1FAS(32.) 341
Vojtěch Bejda E1H+2000 Škoda Octavia Cup 3.90 7.31 48.76 1:12.60 3.99 7.39 47.70 1:10.82 1:10.82
43. PIRKNER Markus 0MREC(11.) 425
Pirkner HA1-2000 Volkswagen Scirocco 3.55 6.93 49.11 1:11.87 3.45 6.80 47.98 1:10.92 1:10.92
44. ZMEŠKAL Miloš 1FAS(33.) 253
Miloš Zmeškal HA-K5-E9 Ralt RT 32 - DNS - 3.28 6.49 48.57 1:11.34 1:11.34
45. HORT Martin 1FAS(34.) 344
Martin Hort E1H-1600 Peugeot 106 3.77 7.13 49.23 1:13.11 4.05 7.50 48.32 1:11.49 1:11.49
46. ŽÁČEK Michal 0MREC(12.) 6
Žáček E1+2000/2WD BMW 130i 3.90 7.37 49.16 1:12.70 3.61 7.04 48.00 1:11.64 1:11.64
47. FILIPÍN Jiří 1FAS(35.) 302
Jiří Filipín E1H-1400 Suzuki Swift GTi 3.69 7.26 53.58 1:19.17 3.58 6.90 48.09 1:11.76 1:11.76
48. SLOVÁČEK Michal 0MREC(13.) 9
LRT-Slomak E1-2000 Honda Civic Type R 4.07 7.65 51.20 1:14.70 3.97 7.34 48.37 1:11.83 1:11.83
49. MÜLLER Lukáš 1FAS(36.) 355
Alcore motorsport E1H-2000 Škoda Octavia CUP 3.86 7.32 49.17 1:12.13 3.69 7.06 48.66 1:11.98 1:11.98
50. VYMĚTAL Lubomír 1FAS(38.) 359
Lubomír Vymětal E1H+2000 BMW M3 E46 3.97 7.16 50.62 1:13.91 3.76 6.88 49.48 1:12.00 1:12.00
50. MEIXNER Richard 1FAS(37.) 77
Richard Meixner Skupina 5 Renault Clio cup 4.27 7.86 50.64 1:14.28 4.04 7.47 48.68 1:12.00 1:12.00
52. MALÝ Jaromír 1FAS(39.) 61
MJ Autosport Skupina 4 Nissan 350 Z Fairlady 7.46 49.72 1:13.31 3.97 7.41 49.24 1:12.91 1:12.91
53. BORKOVEC David 0MREC(14.) 272
CarLab Drásov E1-2000 Skoda Fabia TDi 4.03 7.49 50.13 1:12.99 3.82 7.19 50.05 1:12.93 1:12.93
54. ČEPIČKA Vlastimil 0MREC(15.) 302
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK S1+2000/4WD Mitsubishi Evo X 2.98 6.22 49.05 1:13.02 2.91 6.09 49.18 1:13.05 1:13.02
55. MAIER Helmut 0MREC(16.) 145
H+R Spezialfedern E1-1600 VW Spiess-Golf 3.77 7.07 49.86 1:13.29 3.69 6.93 50.10 1:13.18 1:13.18
56. BENŠ Radim 1FAS(40.) 373
Radim Benš E2H-SS-1400 Formule König 3.60 7.24 54.29 1:18.40 3.35 6.67 50.07 1:13.39 1:13.39
57. TYKAL Petr 1FAS(41.) 233
SK INDUSTRIETECHNIK ACCR CZECH HA-K5-E3 MTX 1-03 3.41 6.90 49.59 1:14.31 3.25 6.80 48.82 1:13.50 1:13.50
58. NASTOUPIL Lukaš 1FAS(42.) 399
Lukaš Nastoupil E1H-1600 Honda CRX 3.84 7.34 49.95 1:14.02 4.03 7.45 49.48 1:13.57 1:13.57
59. PLEVA Martin 1FAS(43.) 320
Automotoklub Vrbno v AČR E1H-1400 Škoda 100 3.37 7.01 50.12 1:14.93 3.30 6.92 49.45 1:13.64 1:13.64
60. VOZDECKÝ Dominik 1FAS(44.) 296
Dominik Vozdecký HA-K5-E3 Mtx 1-03 MTX 1-03 3.33 6.92 49.98 1:15.03 3.29 6.84 49.12 1:14.14 1:14.14
61. ŠÁLEK Jan 1FAS(45.) 335
Alcore motorsport E2H-SS-1600 Estonia 21 3.46 7.04 51.39 1:16.82 3.27 6.68 49.57 1:14.28 1:14.28
62. TÁBORSKÝ Radovan 1FAS(46.) 202
GMS Racing Team HA-K2-B3 Fiat 128 Rally 3.78 7.40 51.08 1:18.59 3.67 7.22 49.25 1:14.43 1:14.43
63. WINTER Jaroslav 1FAS(47.) 369
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Honda Civic 2,0 Type R 4.16 7.74 52.29 1:16.90 7.59 50.73 1:14.49 1:14.49
64. SEDLÁK Martin 0MREC(17.) 393
Bunny Hunter S1-1600 Citroen Saxo Vts 4.03 7.60 52.19 1:16.58 3.86 7.44 50.27 1:14.57 1:14.57
65. PLUHAŘ Jindřich 1FAS(48.) 91
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK Skupina 5 Nissan Sunny 3.99 7.60 52.22 1:19.78 3.56 6.92 49.94 1:14.58 1:14.58
66. ŽÁK Josef 0MREC(18.) 103
Žák E1-1400 Škoda Š100 3.35 6.80 50.87 1:15.30 3.38 6.86 50.23 1:14.62 1:14.62
67. KREJČÍ Bohuslav 0MREC(19.) 115
KR pro Škoda historik E1-1600 Škoda Rapid 130 RH 3.38 6.98 51.12 1:16.51 3.25 6.80 49.58 1:14.63 1:14.63
68. HEDA Jiří 1FAS(49.) 300
Alcore motorsport E2H-SC-2000 Lola 598 3.56 7.32 51.61 1:17.77 3.39 7.06 49.79 1:14.88 1:14.88
69. DOBEŠ Václav 1FAS(50.) 370
Václav Dobeš E1H-1400 Škoda Favorit 3.89 7.29 1:29.38 1:54.06 3.86 7.32 50.16 1:14.92 1:14.92
70. MACHOVÁ Tereza 1FAS(51.) 318
GMS Racing Team E1H-1400 Suzuki Swift 3.76 7.19 51.90 1:16.78 6.96 50.40 1:14.97 1:14.97
71. MACEK Vojtěch 0MREC(20.) 150
Advantage Motorsport Bruntál E1-1600 Škoda 110 R 3.30 6.75 52.21 1:19.21 3.36 6.80 49.99 1:15.13 1:15.13
72. HOMOLA Tomáš 0MREC(21.) 450
SPZ-Vysočina HA1+2000 BMW E30 3.88 7.62 52.58 1:17.15 3.82 7.46 51.06 1:15.17 1:15.17
73. ŠPLÍCHAL David 0MREC(22.) 432
garage flora HA1-2000 VW Golf GTI 3.87 7.48 51.93 1:17.57 3.73 7.25 50.12 1:15.34 1:15.34
74. LANGER Pavel 0MREC(23.) 24
GT2 Motorsport E2/C-1600 Autola 1/04 3.84 7.43 52.58 1:17.54 3.64 7.15 51.03 1:15.37 1:15.37
75. HURY Radek 0MREC(24.) 369
HaD Racing S1+2000/2WD Ford Focus ST 4.70 8.48 53.15 1:18.36 3.96 7.62 50.47 1:15.39 1:15.39
76. KAWULOK Jiří 0MREC(25.) 121
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1+2000/2WD BMW E30 3.74 7.18 53.31 1:17.52 3.52 6.90 51.22 1:15.45 1:15.45
77. HOUSKA Roman 0MREC(26.) 382
SPZ-Vysočina S1+2000/2WD BMW M3 3.76 7.33 54.52 1:19.75 3.55 7.02 51.14 1:15.74 1:15.74
78. HEJL Vladimír 1FAS(52.) 356
Alcore motorsport E1H-2000 Škoda Octavia CUP 4.16 7.95 52.48 1:17.76 4.08 7.70 50.68 1:15.77 1:15.77
79. KAŠPAR Vilém 0MREC(27.) 8
VPKmotors S1+2000/2WD Škoda Fabia RS - DNS - 4.01 7.49 51.95 1:15.98 1:15.98
80. OSLADIL Jan 0MREC(28.) 21
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2/C-2000 Formule Opel Lotus 3.40 6.66 51.93 1:15.99 3.66 6.90 53.68 1:17.60 1:15.99
80. DLOUHÝ Petr 1FAS(53.) 339
Petr Dlouhý Sprint Car-600 Sprint Car Barracuda 6.74 52.11 1:17.20 3.12 6.62 51.41 1:15.99 1:15.99
82. KRÁLÍK Adam 0MREC(29.) 355
Králíkteam S1-1600 Citroen Saxo VTS 3.80 7.67 52.35 1:17.12 3.69 7.47 51.45 1:16.15 1:16.15
83. ZELENÝ Milan 0MREC(30.) 484
Historick Racing Club Jihlava HA1-1300 Škoda 130LR - DNS - 3.46 7.13 51.06 1:16.29 1:16.29
84. KOPECEK Jiří 0MREC(31.) 38
AMK Ecce home Šternberk v UAMK E2/C-2000 Opel Lotus 2.0 3.35 6.47 51.04 1:16.36 3.36 6.50 51.01 1:16.47 1:16.36
85. WEIL David 0MREC(32.) 55
JS Racing z.s. E2/C-1600 MTX Faster 4.24 7.65 52.79 1:16.37 - DNF - 1:16.37
86. KOZAR Yevhen 1FAS(54.) 30
Yevhen Kozar Skupina 4 Renault Megane RS 7.75 51.62 1:16.43 4.15 7.72 54.35 1:19.43 1:16.43
87. VRÁTIL Pavel 0MREC(33.) 242
CoraHB Historic Racing Club Ji E1+2000/2WD Opel Kadett Gsi 16VT 3.93 7.54 1:17.91 3.60 7.10 51.17 1:16.44 1:16.44
88. ÁZSÓTH Ladislav 0MREC(34.) 388
LRT S1+2000/2WD Ford Focus 4.10 7.84 53.64 1:18.99 4.03 7.77 51.49 1:16.47 1:16.47
89. ŠUSTR Miloslav 1FAS(55.) 325
Alcore motorsport E1H-1600 Škoda Favorit 3.80 7.46 52.21 1:16.66 3.88 7.50 51.76 1:16.60 1:16.60
90. SEDLÁČEK Michal 1FAS(56.) 241
GMS Racing Team HA-K4-D6 Fiat Ritmo 130 TC Abarth 3.77 7.38 52.17 1:17.21 3.66 7.16 51.54 1:16.82 1:16.82
91. ŠRAHŮLEK Petr 0MREC(35.) 173
JP Motorsport E1-1400 Škoda 130RS Evo I - DNS - 3.48 6.99 51.57 1:17.04 1:17.04
92. HAVIGER Milan 0MREC(36.) 202
Haviger Motors E1-2000 Honda Type R 4.07 8.08 56.31 1:21.84 4.36 8.06 53.00 1:17.28 1:17.28
93. STEJSKAL Milan 1FAS(57.) 240
GMS Racing Team HA-K4-D5 Lada VFTS 4.21 7.92 53.32 1:19.78 7.76 51.30 1:17.45 1:17.45
94. DORINSKÝ Lukas 0MREC(37.) 409
Star racing team HA1-2000 VW golf mk2 3.90 8.21 1:21.56 3.77 7.66 51.55 1:17.57 1:17.57
95. OSLADIL Jan 1FAS(58.) 306
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Pickup Freestyle 3.94 7.55 52.72 1:18.69 3.82 7.43 52.00 1:17.65 1:17.65
96. STODOLA Petr 0MREC(38.) 182
Weslay racing team E1-1600 Honda CRX 3.62 7.26 52.80 1:18.57 3.55 7.21 52.71 1:17.90 1:17.90
97. SCHÜTZ Thomas 0MREC(39.) 521
MSC Mühlbach HA1-K-1600 Renault 5 Alpine - DNS - 3.90 7.80 52.14 1:18.10 1:18.10
98. KURBEL Michal 0MREC(40.) 125
KOVOMK E1-1400 Škoda 125L 3.48 7.04 51.91 1:18.28 - DNS - 1:18.28
99. MAĎAR Michal 0MREC(41.) 301
LRT S1-2000 Ford Focus 3.94 7.88 54.02 1:19.00 4.02 7.98 53.56 1:18.43 1:18.43
100. VAVROCH Petr 0MREC(42.) 227
HURICANE E1-1400 Volkswagen POLO FOX 3.89 7.52 52.64 1:18.70 - DNS - 1:18.70
101. PŘENOSIL Miroslav 0MREC(43.) 181
LPGpower E1-1400 Škoda 130 RS 3.31 6.90 56.02 1:23.04 3.24 6.72 52.94 1:18.94 1:18.94
102. KOPIŠTĚ Jaroslav 0MREC(44.) 218
Hobby racing team Kutná Hora E1-1600 Škoda 120 S Rallye 3.66 7.40 54.99 1:21.42 3.66 7.40 52.52 1:19.01 1:19.01
103. HAIDN Franz 0MREC(45.) 410
MSC Mühlbach HA1+2000 BMW E30 325ix 3.60 7.59 54.74 1:21.02 3.34 7.08 53.29 1:19.03 1:19.03
104. GRUNTORÁD František 0MREC(46.) 344
Náměšť nad Oslavou S1+2000/2WD Škoda Octavia RS 3.84 7.52 52.24 1:19.12 3.63 7.25 59.68 1:26.08 1:19.12
105. FILÍPEK Martin 0MREC(47.) 399
nanodry.sk S1-1600 Honda civic 4.03 8.09 56.87 1:25.01 4.03 8.02 53.69 1:19.21 1:19.21
106. DOBRÝ Petr 0MREC(48.) 122
Metalbend E1+2000/2WD BMW Compact 3.90 7.62 1:26.70 4.01 7.53 54.24 1:19.27 1:19.27
107. HIMMER Petr 1FAS(59.) 330
Alcore motorsport E1H-1400 Škoda 130LR 3.57 7.57 55.91 1:21.93 3.52 7.43 53.85 1:19.36 1:19.36
108. KNAPEK Tomáš 1FAS(60.) 308
JS Racing E2H-SS-1400 MTX Faster 3.44 7.06 54.62 1:19.84 3.49 7.02 54.22 1:19.50 1:19.50
109. BORKOVEC Jiri 0MREC(49.) 333
Namest nad Oslavou S1+2000/2WD Skoda Octavia RS 3.65 7.51 53.46 1:19.80 3.64 7.32 52.69 1:19.53 1:19.53
110. ŠPILKA Michal 1FAS(61.) 333
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1400 Škoda Felicia pick-up Fre 3.99 7.86 54.77 1:21.07 3.77 7.59 53.34 1:19.63 1:19.63
111. MÜLLER Michal 1FAS(62.) 334
Alcore motorsport E1H-1400 Škoda 100 3.54 7.28 56.15 1:22.04 3.58 7.09 54.86 1:20.20 1:20.20
112. DOUBEK Luděk 0MREC(50.) 310
HaD Racing S1+2000/2WD Ford Focus ST 4.12 7.75 55.07 1:20.89 4.16 7.78 54.22 1:20.27 1:20.27
113. ORAVEC David 0MREC(51.) 111
Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia 4.27 8.21 54.84 1:22.01 3.78 7.69 53.71 1:20.37 1:20.37
114. HRADIL Vladimír 1FAS(63.) 350
Vladimír Hradil E1H-1400 Škoda 110R 3.66 7.46 54.90 1:20.96 3.63 7.39 54.78 1:20.59 1:20.59
115. KOPEČEK Pavel 1FAS(64.) 388
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E2H-SS-1400 Mtx 1-02 Formule Easter 3.28 6.95 53.92 1:20.62 3.30 6.96 54.21 1:21.38 1:20.62
116. STEJSKAL Bronislav 0MREC(52.) 222
Czech-Pro Motorsport E1-1400 Škoda Felicia Kit-Car 4.24 8.07 54.88 1:20.67 - DNS - 1:20.67
117. MALEŇÁK Dusan 0MREC(53.) 426
DVDV Racing team HA1-1300 Škoda 130LR/H 3.86 8.01 56.28 1:23.30 3.65 7.70 53.95 1:20.84 1:20.84
118. HORNÍČEK Filip 0MREC(54.) 250
F.H. Racing E1-1400 Škoda Felicia 4.11 8.10 55.40 1:22.86 3.78 7.75 53.87 1:20.90 1:20.90
119. ZOUFALÁ Martina 1FAS(65.) 389
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Felicia 3.85 7.74 57.46 1:25.44 3.70 7.55 54.42 1:21.23 1:21.23
120. ZOUFALÝ Karel 1FAS(66.) 304
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-1600 Škoda Felicia Pick-UP Fre 4.04 7.81 55.72 1:22.35 3.87 7.60 54.67 1:21.54 1:21.54
121. KURBEL Pavol 0MREC(55.) 120
KOVOMK E1-1400 Škoda 120L 3.57 7.41 55.77 1:22.17 3.65 7.54 55.05 1:21.58 1:21.58
122. POSPÍCHAL Jakub 0MREC(56.) 212
Historic Racing Club Jihlava E1+2000/2WD Škoda Octavia 3.70 7.34 54.45 1:21.78 3.81 7.38 1:05.81 1:33.49 1:21.78
123. MASÁR Radovan 0MREC(57.) 397
NANODRY S1-1600 Honda Civic 4.15 8.28 55.09 1:22.00 4.08 8.20 56.79 1:24.91 1:22.00
124. KRUŽÍK Josef 0MREC(58.) 434
Historik Racing Club Jihlava HA1-1300 Škoda 130LR 3.63 7.50 56.45 1:23.57 3.59 7.82 54.99 1:22.18 1:22.18
125. MELŠA Radek 0MREC(59.) 235
TRT Polička E1-1600 Toyota MR2 3.98 8.04 58.65 1:26.82 3.76 7.77 55.79 1:22.87 1:22.87
126. SIKORA Miroslav 0MREC(60.) 233
R.D.L. Servis E1-1600 Škoda Felicia 3.86 7.93 57.97 1:27.08 4.00 7.93 55.53 1:23.14 1:23.14
127. FURIŠ Karel 0MREC(61.) 470
Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI 4.47 8.95 1:30.32 3.85 8.02 56.26 1:23.61 1:23.61
128. NEUBAUER Herbert 0MREC(62.) 541
Historic Racing Team Austria HA1-K+1600 Lancia Delta Integrale 16 - DNS - 3.25 7.01 57.16 1:23.96 1:23.96
129. DOHNAL Josef 0MREC(63.) 322
Dohnal Motorsport S1-1600 Citroen C2 4.18 8.31 58.70 1:27.04 4.06 8.16 56.25 1:24.02 1:24.02
130. VÁNA Jan 0MREC(64.) 156
Alfa Romeo Luigi Team E1+2000/2WD Alfa Romeo 156 3.95 7.67 58.98 1:27.35 3.89 7.57 57.15 1:24.48 1:24.48
131. ŤAHÚR Ondřej 0MREC(65.) 428
Martínkovice motors team HA1-2000 Škoda Favorit 4.20 8.18 1:25.49 4.13 8.10 57.36 1:24.59 1:24.59
132. SLÁDEK Lukáš 0MREC(66.) 158
Lukas racing team E1-2000 Peugeot 206GTI 4.04 8.14 56.84 1:25.40 3.85 7.91 57.54 1:25.17 1:25.17
133. FURIŠ Filip 0MREC(67.) 412
Alcore Motorsport HA1-2000 Peugeot 205 GTI 4.04 8.19 58.43 1:27.75 3.90 7.99 56.91 1:25.97 1:25.97
134. BRŮŽA Tomáš 0MREC(68.) 445
VPKmotors HA1-2000 Ford Fiesta 4.34 8.86 1:01.43 1:30.62 4.21 8.58 58.44 1:26.86 1:26.86
135. HELIGR Jaroslav 1FAS(67.) 227
Jaroslav Heligr HA-K5-E2 MTX 1-01 3.98 8.31 59.55 1:27.34 4.28 8.52 1:08.14 1:36.08 1:27.34
136. NEUSTUPA Aleš 0MREC(69.) 330
Ennoble racing team S1-2000 Renault Clio RS 4.40 8.75 1:29.99 4.38 8.65 58.37 1:27.61 1:27.61
137. KIML ML. Jiří 0MREC(70.) 510
Auto Classic Club Brno HA1-K-1300 Škoda 120 LS 4.30 8.70 1:00.30 1:29.15 3.77 7.91 - DNF - 1:29.15
138. BARTÚNEK Daniel 0MREC(71.) 332
RT Servis Car S1-1600 Honda Civic 4.12 8.23 1:00.97 1:29.32 4.11 8.47 1:00.57 1:29.97 1:29.32
139. ŠTOURAČ Michal 0MREC(72.) 118
Michal Štourač E1+2000/2WD Ginetta G50 gtr 3.84 7.77 1:06.02 1:42.04 3.78 7.53 1:30.96 1:30.96
140. JANSA Emil 0MREC(73.) 500
Avion Team HA1-K-1300 Fiat 127 sport 4.11 8.47 1:04.31 1:35.97 4.17 8.54 1:01.69 1:31.94 1:31.94
141. KLIMEŠ Lukáš 1FAS(68.) 390
AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK E1H-2000 Ford Puma 4.14 8.37 1:01.62 1:33.75 3.85 7.91 1:00.66 1:32.20 1:32.20
142. POSPÍCHAL Patrik 0MREC(74.) 295
Historic Racing Club Jihlava E1+2000/2WD Škoda Octavia - DNS - 4.52 8.29 1:04.93 1:32.41 1:32.41
143. MÁLKOVÁ Simona 1FAS(69.) 211
Simona Málková HA-K4-D5 Honda Civic VTEC 4.03 8.32 1:04.90 1:35.77 4.09 8.49 1:03.68 1:34.05 1:34.05
144. KAZDOVÁ Jana 0MREC(75.) 321
Dohnal Motorsport S1-1600 Citroen C2 4.41 9.09 1:08.32 1:41.44 4.30 10.18 1:08.33 1:40.34 1:40.34
 
Time Icon Head Event
11:41:18 Q2 II. tr. jazda je ukončená
11:27:45 Q2 Štart I. súťažnej jazdy MREC sa posúva na 11:45 hod.
10:33:50 Q2 Začína pršať
10:09:44 Q2 Št. č. 510 odstupuje pre poruchu
10:01:58 Q2 Prvé vozidlo na trati
09:40:31 Q1 I. tr. jazda je ukončená
09:04:31 Q1 Štartujú vozidlá MČR
08:03:55 Q1 Je odštartované