Zoznam prihlásených
""GMS Hillclimb Prolog" Automotodrom Brno", 1. - 2. 4. 2017

Pre pretek je stanovený limit 60 pretekárov. Ostáva voľných miest: 27/27.


Zvoľ pretek:

# Št. č. Pretekár Pr. Štát Team Trieda Automobil 1.D. 2.D. Registrácia
1. 400 ŽÁČEK Michal Jr A CZ flag Žáček HA1-2000 Škoda 125 X X 27.02|18:12
2. 464 VRÁTIL Pavel "Sebastian" A CZ flag Historic racing club Jihlava HA1-2000 Opel Kadett GSi X X 27.02|18:47
3. 25 ŠVORC Roman A CZ flag PGR Racing team E2/C+2000 Lucchini P3 X X 28.02|08:51
4. 489 DOPITA Josef A CZ flag Laškov HA1-1300 škoda 120 S X X 28.02|21:23
5. 398 KADLEČEK Jiří A CZ flag Honda S1-1600 Honda 1.6 Vti Honda X X 01.03|06:47
6. 152 JANČÍK Milan A CZ flag Jančík team Prague E1+2000/2WD BMW BMW 130I X X 03.03|08:25
7. 136 JANČÍK Jaroslav A CZ flag Jančík team Prague E1+2000/2WD BMW 130I X X 03.03|08:25
8. 16 MADRIAN Ferdinand A AT flag Mad Racing Power E2/C+2000 Norma M20F X X 03.03|18:19
9. 110 LEMON Petr "Bulik" A CZ flag BMW Lembull racing E1+2000/2WD BMW E30 328i X X 08.03|10:39
10. 114 RÝZEK Milan A SK flag o.z. AC3R Prietrž E1-2000 Ford Puma X X 08.03|16:47
11. 317 MICHALÍK Tomáš A CZ flag R4R E1+2000/4WD Mitsubishi EVO IX X X 10.03|07:25
12. 428 PATERA Michal A CZ flag Patera Motorsport HA1-1300 Zastava 101 Special X X 12.03|14:21
13. 301 OSLADIL Jan A CZ flag amk ecce homo S1-1600 Ford Fiesta X X 13.03|16:24
14. 60 OSLADIL Jan A CZ flag amk ecce homo HA2 Van Diemen 1400 X X 13.03|16:32
15. 66 PRÁŠEK Michal A CZ flag Autosport Prášek HA2/ZST Škoda MTX 1-01 X X 14.03|19:53
16. 314 WINKLER Martin A CZ flag S-Chassis S1+2000/2WD Nissan 200sx S14a X X 19.03|16:27
17. 785 TYKAL Petr A CZ flag SK Industrietechnik Modřice HA2/ZST F Easter MTX 1-03 X X 21.03|13:47
18. 8 SUROWKA Jaroslav A CZ flag JS RACONG E2/C-2000 Norma M20 F X X 21.03|13:56
19. 208 BARTÚNEK Daniel Jr A CZ flag RT Service car s.r.o E1-1400 Ford Fiesta 1.4 16V X X 23.03|17:12
20. 209 DRMOTA David Jr A CZ flag RT Service car s.r.o E1-1400 Ford Fiesta 1.4 16V X X 23.03|17:13
21. 200 KAMENSKÝ Pavel A CZ flag carrozzeria racing E1+2000/2WD BMW 330 ci X X 27.03|20:14
22. 796 VOZDECKÝ Dominik A CZ flag MREC Hist. Hillclimb Racing Team HA2/ZST MTX 1-03 X X 27.03|20:15
23. 362 KAŠPAR Vilém A CZ flag VPKmotors S1-2000 škoda fabiaRS X X 28.03|08:37
24. 320 ČÁSTKA Martin "Mates" Jr A CZ flag HWSERVIS S1-2000 Škoda FabiaRS X X 28.03|09:19
25. 499 KRUPICA Lukáš "Zolty" A CZ flag AMK Hodonín HA1-1300 Škoda Rapid 136 X X 28.03|18:21
26. 132 PODMAJERSKY Vladimir A SK flag VP Racing E1-2000 Peugeot 206RC X X 28.03|20:25
27. 173 ŠRAHŮLEK Petr A CZ flag JPMotorsport E1-1400 Škoda 130RSEvo1 X X 29.03|09:44
28. 193 NEVRLA Ondřej A CZ flag Ježek Motorsport E1-1600 Škoda Favorit X X 29.03|10:20
29. 363 CAKL Filip "Caklbery" A CZ flag VPK Motors S1-2000 Skoda Fabia RS X X 30.03|20:41
30. 20 MADRIAN Joanna D B AT flag Mad Racing Power E2/C-2000 F Renault X X 03.03|18:20
199 STEHLÍK Karel B CZ flag KV Motor Team E1+2000/4WD Mitsubishi Eclipse EVO - - 04.03|18:57
31. 11 SCHOEGLER Sigrid D B AT flag Mad Racing Power E2/C-2000 Formule Renault Renault X X 05.03|14:41
32. 12 FERSTL Christian B AT flag Mad Racing Power E2/C+2000 Lola B06 Lola X X 05.03|14:41
33. 313 KMEŤ František B SK flag AUTOŠPORT KMEŤ S1-1600 Honda CIVIC X X 28.03|07:44