Zoznam prihlásených
"VII. Memoriál Stanislava Firtla", 30.6. - 2. 7. 2017

Pre pretek je stanovený limit 80 pretekárov. Ostáva voľných miest: 22/27.


Zvoľ pretek:

# Št. č. Pretekár Pr. Štát Team Trieda Automobil 1.D. 2.D. Registrácia
222 TOMAN Martin A CZ flag MKT Motorsport E1-1400 Škoda Felicia PU14 - - 24.05|10:23
1. 464 VRÁTIL Pavel "Sebastian" A CZ flag Historic racing club Jihlava HA1-2000 Opel Kadett GSi X X 24.05|15:21
2. 301 OSLADIL Jan A CZ flag AMK ECCE HOMO v ÚAMK S1-1600 Ford Fiesta X X 24.05|18:15
3. 796 VOZDECKÝ Dominik A CZ flag MREC Hist. Hillclimb Racing Team HA2/ZST MTX 1-03 X X 24.05|18:35
4. 398 KADLEČEK Jiří A CZ flag Honda S1-1600 Honda 1.6 Vti Honda X X 25.05|07:18
5. 139 HRABČÍK Milan A CZ flag notormotor racing team E1-2000 Fiat Punto X - 25.05|12:30
6. 136 JANČÍK Jaroslav A CZ flag Jančík team Prague E1+2000/2WD BMW 130I X X 26.05|20:56
7. 152 JANČÍK Milan A CZ flag Jančík team Prague E1+2000/2WD BMW BMW 130I X X 26.05|20:57
8. 489 DOPITA Josef A CZ flag MREC Hist. Hillclimb Racing Team HA1-1300 škoda 120 S X X 27.05|10:49
9. 428 PATERA Michal A CZ flag Patera Motorsport HA1-1300 Zastava 101 Special X X 27.05|14:18
10. 388 ÁZSÓTH Ladislav "Ladin" A CZ flag LRT S1-2000 Ford Focus X X 31.05|15:16
11. 113 MALEŇÁK Dušan A CZ flag DVDV Racing Team E1-1400 Škoda 130 LR/H X X 31.05|22:13
110 LEMON Petr "Bulik" A CZ flag BMW Lembull racing E1+2000/2WD BMW E30 328i - - 02.06|04:59
12. 111 ORAVEC David "Djdavis" A CZ flag Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia X X 02.06|17:41
13. 112 STROSZ Milan "Mistr" A CZ flag Skalda Racing E1-1400 Škoda Fabia X X 02.06|17:43
14. 60 OSLADIL Jan A CZ flag AMK ECCE HOMO v ÚAMK HA2 Van Diemen 1400 X X 05.06|10:28
100 DĚDEK David "DD" A CZ flag 2D&S MOTORSPORT E1-2000 Alfa Romeo 147 SP - - 05.06|18:55
15. 104 BORKOVEC David "Dawe" A CZ flag B&H Motorsport E1-2000 Škoda Fabia TDi X X 05.06|20:46
16. 105 HURTA Jakub A CZ flag B&H Motorsport E1-2000 Škoda Fabia TDi X X 05.06|20:46
459 MAJSAJDR Rostislav A CZ flag bmw 2002 ti HA1-2000 Bmw 2002 Ti bmw 2002 ti - - 08.06|16:42
17. 99 BUCHAR Jaroslav A CZ flag buchar HA2 Reynard 85f X X 11.06|22:12
18. 362 KAŠPAR Vilém A CZ flag VPKmotors S1-2000 škoda fabiaRS X X 11.06|22:25
19. 122 KUBICA Tomáš A CZ flag Kubica E1+2000/2WD VW Golf 2 X X 15.06|11:33
20. 124 KUBICA Milan A CZ flag Kubica E1+2000/2WD VW Golf 2 X X 15.06|11:34
21. 499 KRUPICA Lukáš "Zolty" A CZ flag AMK Hodonín HA1-1300 Škoda Rapid 136 X X 15.06|18:09
22. 211 PODPĚRA Zdeněk A CZ flag Skalda Racing E1-1400 Honda Civic X X 18.06|19:51
23. 407 STEPANEK Milan A CZ flag stepa racing team HA1-2000 BMW 1.8 is X X 20.06|13:16
24. 484 ZELENÝ Milan "Mamba" A CZ flag Historic racing club Jihlava HA1-1300 Škoda 130LR X X 21.06|18:29
25. 321 ŠABÍK Martin A SK flag LRT Autosklo Nové Zámky S1-2000 Ford Focus X X 23.06|20:44
26. 411 ŽÁČEK Petr A CZ flag . HA1+2000 Audi Sport Quattro X X 25.06|22:46
27. 121 KARBAŠ Jakub A CZ flag Skalda Racing E1-1400 Honda Civic X X 26.06|12:05
28. 214 OŠMERA Jiří A CZ flag Pfeifer motorsport E1-2000 Opel Astra OPC X X 26.06|18:48
29. 389 ZIMÁK Martin B CZ flag ANTY RACING S1-2000 Citroën Saxo 1.6 16v VTS X X 24.05|13:27
30. 5 NOVICKÝ Michal B CZ flag REC E2/C-2000 Ligier JS49 Honda X X 01.06|08:54
31. 278 ŠVÁB Petr B CZ flag HL Motorsport E1-1400 Ford Fiesta - X 07.06|17:53
32. 550 ŠVÁB Jakub Jr B CZ flag HL Motorsport Jízda pravid. Ford Fiesta X - 07.06|17:57
33. 44 VÁCHAL Ondřej "Kocour1" B CZ flag Kocour Racing Team E2/SCB Formule Kart Kawasaki 1400 X X 07.06|21:13
34. 55 VÁCHAL Lukáš "Kocour2" B CZ flag Kocour Racing Team E2/SCB Formule Kart Kawasaki 1400 - X 07.06|21:14
35. 405 HOLEK Jiři B CZ flag JH Team E1-1400 škoda 120 pohar X X 07.06|22:07
36. 728 TRZEPACZYNSKI Leszek B PL flag Polonia Racing Team E2/C-1600 Radical SR3 X X 08.06|12:12
37. 377 SYTAŘ Jakub Jr B CZ flag Firtl Motorsport S1-2000 Renault Clio Sport X X 10.06|14:04
38. 799 ZMEŠKAL Jakub B CZ flag K&K Motors S1-1600 Citroen Saxo - X 12.06|12:23
39. 150 MACEK Vojtěch B CZ flag Bruntál E1-1600 Škoda 110 R X X 12.06|22:34
40. 171 KUBA Filip B CZ flag UB Racing Team E1+2000/4WD Subaru Impreza Sti X X 14.06|19:30
41. 2 CHUDOBA Zdeněk B CZ flag AMK ECCE HOMO v ÚAMK E2/C-2000 Norma M20 F X X 16.06|09:20
42. 724 ONDREJKA Ján B SK flag JOSK Racing team HA1+2000 Škoda 200 RS X X 19.06|10:15
43. 606 SLOVÁČEK Zdeněk B SK flag K&K Motors AS-S1 Fiat Siecento X X 19.06|14:16
620 HORNÍČEK Filip B CZ flag F.H. Racing AS-E1 Škoda Felicia - - 19.06|20:00
44. 38 KRÁČMAR Zdeněk B CZ flag AMK ECCE HOMO v ÚAMK E2/C-1600 Demon Car CM 1000 X X 19.06|22:05
45. 183 MALÍK Lukáš B CZ flag AMK ECCE HOMO v ÚAMK E1-1400 Škoda Fabia X X 20.06|11:19
46. 610 STODOLA Petr B CZ flag Weslay racing team AS-S1 Honda CRX X X 20.06|16:29
47. 740 NEDUCHAL Jan B CZ flag Autoservis Neduchal E1-1600 Škoda Škoda 130 RS X X 20.06|19:43
48. 630 BOKUVKA Martin B CZ flag Bokmen AS-E1 BMW E30 X X 20.06|21:15
49. 721 KOMÁREK David B CZ flag Liqui Moly KOMVET racing E2/C+2000 Norma M20FC KOMVET EVO X - 21.06|07:22
50. 303 KOŘENKOVÁ Anežka D Jr B CZ flag Liqui Moly KOMVET racing S1+2000/2WD Peugeot 206 X X 21.06|07:27
51. 666 FILLOVÁ Kristýna D B CZ flag Liqui Moly KOMVET racing AS-S1 Mitsubishi Evo X X X 21.06|09:06
52. 669 TÜRK Petr Jr B CZ flag TR Motorsport AS-E1 Škoda Felicia X X 21.06|20:05
53. 621 ŠVEC Tomáš B CZ flag Chipforum.cz AS-S1 Seat Leon Cupra X X 22.06|16:39
54. 115 PĚNKAVA Otakar B CZ flag Pěnkava Racing E1-2000 VW Golf GTI X X 22.06|19:14
624 KRÁL Jakub "Kadly" B CZ flag Racing Team Mohelnice AS-E1 Škoda Felicia - - 22.06|20:58
55. 696 HURTA Michal B CZ flag B&H Motorsport AS-S1 Volkswagen Golf TDi X - 23.06|12:15
56. 616 ŠTĚRBA Vojta B CZ flag B&H Motorsport AS-S1 Seat Ibiza TDi X - 23.06|12:15
57. 626 HURTOVÁ Štěpánka D B CZ flag B&H Motorsport AS-S1 Škoda Octavia Rs X - 23.06|12:16
58. 646 LAMAČ Bohumil "Zippy" Jr B CZ flag B&H Motorsport AS-S1 Audi S3 X - 23.06|12:16
59. 648 KALINA Richard Jr B CZ flag B&H Motorsport AS-S1 BMW E36 X - 24.06|11:11
60. 686 JUŘÍČEK Dušan B CZ flag B&H Motorsport AS-S1 BMW Z4 X - 24.06|13:56
61. 600 VÁLEK Jan B CZ flag Želechovice AS-S1 Citroen Saxo - X 26.06|11:38
62. 633 SMĚŠNÝ Michal B CZ flag Želechovice AS-S1 Citroen Saxo - X 26.06|12:00
63. 250 PLEVA Martin B CZ flag AMK Vrbno pod Pradědem E1-1400 Škoda 100 X - 27.06|18:53